Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Atticy születésnapján összesen gyerekkel és felnőttel együtt 35 voltunk.Szuper volt, csak számomra egy kicsit fárasztó. :lol:

Grillpary-mi holnap vagyunk hivatalosak délután 5 fele.Remélem akkor már nem lesz nagy kánikula. 8)

Pocak?-hát nem is tudom, kicsit fura, hogy úgy veszem észre növekedik, mikor Atticy-val csak a 3 hónap vége fele kezdett el nőni.Igaz maradt vissza pocak, de most mintha fel lennék fújódva és mintha már 6 hónapos terhes lennék...fura.Pedig én is inkább csak gyümölcsöt eszek.Mindenkinek kellemes napot kívánok!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hát csajok irigyellek titeket a grill party miatt, imádom!!! :P

Én majd csak sokára fogok észre venni a hasamon valamit is, mivel nagyon kövér vagyok :? ....
Vendég
 


Sziasztok!

Nálam is látszik már valami pocakféle, mivel sikerült Niki után rendesen visszafogyni az eredeti versenysúlyomra és lapos lett a hasam.
Most olyan, mintha fel lennék puffadva valamitől.
Ami meg nagyon zavar, hogy én imádok hason aludni és már érzem, hogy ha nyomom mert ráfekszek, nem esik túl jól.
Szóval már nem sokáig élvezhetem ezt az alvási pózt.

Holnap mi is vendégségben leszünk, igyekszem majd minél kevesebbet kint lenni, főleg a kicsikre kell nagyon vigyázni.

Ilyen melegben én is inkább a gyümölcsöt, zöldséget kívánom jobban, sőt van, hogy egész nap elvagyok egy doboz narancslével, vagy házi limonádéval. Sok-sok citrommal.
Azt bele is szoktam tenni a limóba, hadd ázzon, aztán szépen kieszegetem belőle. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 

 
 

Sziasztok!

Oolong Londontól észak-keletre vagyunk, kb 140 km, Ipswich mellett egy kisvárosban.

csekom
csekom
Zsurk
 
 


Hát Angliában lakó csajok, nem irigyellek benneteket, nem tudom ,hogy nem fordultok be attól a sok esőtől.A férjemnek elég volt bőven 1 hetet kint lennie, már érezte, hogy meg zavarodik. :lol: Én nem bírnám ki az biztos még 1 hétig sem.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike 7agra sut a nap :lol: Nem esik folyton. Tavaly peldaul gyonyoru nyarunk volt. Tobbet esett M.o.-on mint itt. Az iden ez mar nem mondhato el, juniusban rengeteg eso volt.

Tegnap hivott a vedono, hogy gond van a vizelettel. Valami baci van benne :( Adnom kellett megint mintat. Ujra tenyesztik es ha megint talalnak benne valamit akkor antibiotikum :( Azt mondta ez nagyon gyakori, ne aggodjak.

Kata, tablazat jo lett nagyon. Ugyi vagy. Sokan nem irnak :( Mi lehet veluk? Neveink meg nem nagyon vannak. Olyan nehez valasztani. Foleg lany nevet.

Csekom, akkor jo messze vagy :( Mi del-nyugat Londonban lakunk.

Nekem meg nem latszik a pocak, remelem lassan beindul :lol:

Jo grillezest a grillezoknek! Tegnap nyulat vacsiztunk. Annyira finom volt, utoljara gyerekkoromban ettem.

Kellemes hetveget mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Nézd csak Kata én így gondoltam a táblázatot, ahogy itt is van:

linacska írta:Kép


Így meg tudod csinálni?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok ám én is,csak sajnos időközben volt a "nagyfiamnak" egy nagy veseműtétje. Pesten műtötték kedden,és bár van egy jó 10 cm-es vágás az oldalán csütörtökön kiengedték...hál' Istennek jól van!!!

Üdv minden újnak,boldog nyugodt, könnyű babavárást mindenkinek! :)

Ami a "nagycsaládosodást" illeti,anyuéknak elmondtam rögtön,örültek. Anyósnak a férjem mondta el,na ő nem örült,sőt el sem meri mondani apósnak! :roll: :?: :idea: 350 km-re lakunk mindkét nagyszülőtől,így igazából annyira mindegy nekik,hogy hány gyereket nevelünk,nem? Sőt már azt is pedzegeti,hogy a felajánlott adómentesség miatt lesz 3. gyerek,és természetesen csak én akartam!!! Ennyi,no comment,pedig amúgy jóban vagyunk,általában nincs konfliktus,ritkán talizunk...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Gemini,akkor hajrá,már csak kétszázhuszon-egynéhány nap és finis!!!! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia, vesemuteeeet??? Szegenykem mi volt a gond a kis vesejevel? Remelem jol vagytok. Minden jot es mielobbi felepulest! Nem irigyellek anyosoddal kapcsolatban. Azert ez olyan elkeserito. En nem is tudom mit csinalnek ilyen helyzetben. Nagyon rosszul esne az biztos :(

Ma delutan ettem egy szelet milano szalamit. Nem kellett volna. Delutan olvastam hogy a szalamifelek is tiltolistan vannak. Legalabbis itt Angliaban. Azt irtak, hogy gyakorlatilag nyers hus mert csak kicsit van fustolve meg tartositva. Ti esztek felvagottat. En mar a fott sonkan kivul lassan mast nem merek enni :?

Timcike, ja ez igy tok jo, hogy be van illesztve a tabla. + jo a szinkod is fiu/lany. Jaj mar ugy varom az ultrahangot!!! Ket het 4 nap. Remelem hamar eltelik. Ma egesz nap emelyegtem meg ezen a hulye fertozesen kattog az agyam. Mindig van valamin aggodni :( Meg az a hulye szalami, hogy minek ettem vaaaaa :x

Hogy viselitek a nagy meleget?

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok!
Szabad még csatlakozni? :D
majacka
 
 


Oolong!

Elsiklottam vmi felett,vagy még nem osztottad meg velünk keresztneved? :roll: Igen,sokan mondják,hogy tévhit az állandó angliai eső.Meg ami a tavalyi nyarunkat illeti,kritikán aluli,de beszélhetnénk az idei júliusi reggeli +5 fokról is...szóval én tesztelném Angliát,ha nem is lakni,de kiruccanás gyanánt mindenképp! :) Januárban derült ki,h gond van a veséjében. Sok vérvételen,altatásos izotópokon kínozták szegényt,majd Szombathelyen közölték,h semmi baja.
Így hazaengedtem a szüleimhez,és már aznap a kórházban kötött ki,további vizsgálatok után Pestre küldték,ahol mondták,h műteni kell. Itt levágtak,ott hozzávarrtak neki,mert a veséjének egyik fele nem működött! Remélem hogy ezzel megoldódik minden!!!

Szia Majacka!
Persze hogy lehet! Magadról némi infó? :)

Ja,nekem tetszik a tábli!



:) :) :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Egy hete már 30 éves vagyok, és jún.10-én teszteltem pozitívat. :D ma 9+1 napos vagyok (vagyis remélem :) ), volt októberben egy vetélésem - missed ab. 9.héten. Azóta kezelve vagyok IR-rel.
Már kétszer voltam dokinál, eddig rendben vagyunk, a héten 2,1 cm volt már 8+4-nél, még két hét múlva is megyek uh-ra biztonság kedvéért.
1. gyerek, épp most váltottam munkát. Nagyjából ennyi így elsőre, azt hiszem. Nagyvonalakban átolvastalak már titeket.
majacka
 
 


A beteg babáknak gyógyulást.Ebbe a nagy hőségbe, nemhogy betegnek lenni nem jó, de még egészséges ember sem bírja..Izzadok, minden bajom van...a tegnap nagyon jól sikerült a Grill Party.23 óra fele keveredtünk haza..igaz, csak a hátsó szomszédnál voltunk, de szuperül telt.A gyerekek és az apukák locsiztak a medencében is. :wink:

oolong- én nem hallottam semmi a a szalámikról, hogy nem szabad enni.Mindent ehetsz szerintem,amit kívánsz.Ne aggódjál, biztos minden a legnagyobb rendben lesz, meglátod. :wink:

patricia- nagyon bízok benne, hogy nem kell több beavatkozás.A mai dokikból nagyon elegem van.Mindenkit csak tesztelnek.Ha nincs egy komoly doki ismerősöd, félrekezelnek és mehetsz magadnak.Nagyon elegem van.Hála az Istennek, hogy most már a kisfiammal minden ok, de eddig rengeteg bajunk volt.És hála megtaláltuk egy régi ismerősünket,aki a Tűzoltó utcai gyerekklinikán dolgozik.És Ő mindenben segít.A legjobb dokik vizsgálták ki a kisfiam és vége volt a teszteléses időszaknak.Nem vagyunk mi kísérleti nyulak a fene megegye.Főleg a gyerekeink nem!Remélem nálatok is most már minden ok lesz.

Majacka-Üdv. köztünk és Gratula a pocaklakóhoz!Szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Patricia
hu, ez aztan nagyon nem hangzik jol! Es hogy van most Mark? Azert o meg nagyon pici egy ilyen problemahoz? Zsofinak "csak" egy elso foga torott el szeptemberben, azt kellett huzni szinte muteti korulmenyek kozott, de en mar abba is majdnem belehaltam.
Mit mondanak a dokik, most mar jobban lesz? Vagy szuksege lesz meg tovabbi kezelesekre, esetleg mutetre?
Szulok reakcioja: minket mindket iranyban 1500 km valaszt el a szuloktol, es igy sem volt felhotlen az oromuk. Csak annyi megjegyzes, hogy "ez azert egy kicsit sok munka lesz, feltenek minket". :lol: :roll:

Majacka
gyere es meselj. Drukkolok, hogy most minden rendben menjen a terhessegeddel!

Oorlog, Csekom
szeretem Angliat, szeretem a briteket, lenyugoz a nyelvuk. Nekem egy percig nem lenne gond ott elnem. Az esotol itt sem menekulok... :roll: :lol:

Kukucsi
te merre vagy? Es foleg, hogy vagy???

Kata
szerintem klassz igy a tabla, ahogy megcsinaltad! Megegyszer koszi!
Ja es igen, a vegen csak 11+enyem ketto gyerek volt, de eleg volt! Teljesen lemerultunk a ferjemmel a vegere. Azt hiszem, a kovetkezo szulinapnal egy kicsit lelassitunk! Ja, es mindez flamandul, ami azert nekem meg nem megy folyekonyan! Szoval buszke vagyok, hogy most mar ezt mindenfajta kulso (bennszulott) segitsege nelkul le tudtuk zongorazni :roll:

gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!
Nekem eddig csak a mellem nőtt, a hasamon még nem látok változást. Pedig elég lapos, hála a kitartó tornázásnak. És a mellem miatt nem is tudok hason aludni, annyira kellemetlen érzés.

Akartalak titeket kérdezni, hogy az első vérvétel, amire el kell menni, az éhgyomri?

Majacka, te szedsz valamit az IR-ra? Én meforalt szedek, de lassacskán abba szeretném hagyni.

Lilypie Second Birthday tickers
lilly
 
 


lilly


igen, szedek, Meforalt én is (3*500mg), endo-meg nődoki egyöntetű véleménye alapján 14. hétnél előbb nem hagyom abba. 12.-ig szedem rendesen, utána 14-16-ig lassan leállok vele és utána mennem kell terhelésre. (Bár, én szívem szerint végigszedném....félek, elszalad velem a ló kajafronton :oops:
majacka
 
 


Sziasztok!

Üdv az új pocakosoknak!:)

Kicsit én is eltűntem...nem bírok az erőmmel, szinte minden délután kinyúlok...hétvégén meg kötlező az alvás ebéd után.
Ti hogy vagytok ezzel?Nem vagytok fáradtak? Mondjuk nekem van egy kis eü problémám, talán amiatt lehet, pajzsmirigy alulműködésem van:(

Voltam védőnőnél, nagyon kedves volt, az egyetlen pozitívum eddig. A többi, ahova küldtek eddig csak szenvedés volt...

Egy kérdés: lehet fürödni ilyen tájban mondjuk a Balcsiba? én nem merek, annyi rosszat hallottam...

Pocakméret...én olyan vagyok, mint aki lenyelt egy strandlabdát, állandóan puffadok:)))



kristin27
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Timcike! Nálunk is alapban 20 fő a minimum, de "csak" 6 gyerekkel. Geminiéknél meg 15 kisgyerekkel, gondolom szülők nélkül, mert hát csak úgy lehet igazán partyzni. Nem???? :) :) A keresztlányomén hazaküldtük a szülőket..... heheh jó is volt a hangulat!!! :)

Tábla megoldható!

Patricia! Jobbulást, emglátod hamar felépül, ők még olyan kis szívósak és hamar regenerálódnak! :)

Majacka! Üdv köztünk, Te is nézd meg a táblát és, ha van kedved add meg az adataidat. És persze nagy gratula!!! :)

Kristin! Én is hasonló cipőben járok, modnjuk rajtam maradt 4-5 kiló, de a hasam mindig laposka volt, de mostmár behúzni nem tudom és az enyém is kemény és akkora mint egy strandlabda!!

A hétvégi grillparty naghyon jól siekrült, nanaá ott rá is kérdeztek, hogy mi a pálya, nem örültem hiszen még olyan korai.....
Viszont az egyik barátnőmmel találkoztam pénteken és mondta, hoyg ő is babaát vár, 2 héttel jár előttem.
A másiknak meg megszületett a 2. kisfia... :) Szóval csupa baba hír nálam..:)

Szép napot Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Nálam kb. a 7. hétig volt hasfájás, és puffadás, mostanra az elmúlt, teljesen normális a hasam, nem nőtt még semennyit. Viszont a mellem másfélszeresére nőtt, a fenekemen is érzem, hogy más a formája, és szombaton a férjem viccesen megjegyezte, hogy rinocérosz-combjaim vannak. Egyébként eddig +2 kg-t híztam ahhoz képest, ami ezelőtt voltam.
Én tudatosan, csak a majonézt hagytam el az étkezésemből, mást mindent eszek, amit eddig is (ha épp megkívánom). az italfogyasztás érdekesen alakult nálam, kb. 2 héttel azelőtt, hogy eldöntöttük, jöhet a baba, megundorodtam a szénsavas italoktól és a kávétól is. A szénsavastól rosszul is voltam. Mostanra annyiból mérséklődött, hogy 1-1 kis kortyot meg bírok inni. Kb. 3 hónap után most a hétvégén ittam először kávét.

Zsófi
Kép
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


Zsófi!

Jó neked , hogy elmúlt a puffadás, irigyellek:)
Pedig már szinte minden puffadást okozó kaját kizártam, mióta tudok a piciről pl nem eszek babot, káposztát, de nem szűnik a dolog.
Nálam fordítva van, eddig még nem híztam semmit, de a gyomrom...ááá, reggel ok, aztán, amint eszek vmit akkor a leszek, mint a ház:D Remélem már nálam se tart sokáig ez:)

Kata!

Jó neked, hogy lesz kivel babázni, az én bnőim már mind babáztak vagy még nem akarnak:(



kristin27
Székesfehérvár
 
 


Zsófi! Én pont fordítva voltam a szénsavassal , mint te. Kb. 1-1,5 hete még a fantát nagyon kívántam meg a szénsavas citromos vizet.
Most már elmúlt, szerencsére a sima ásványvizet vedelem ebben a kánikulában. De nemrég csak pár korty csúszott le belőle.

Holnap megyek a háziorvoshoz, kell a vérvételre beutalót kérnem tőle.
Annyira nem szeretek menni, mert mindig annyit kell nála várni és amúgy sem valami szimpi nő....
Én úgy emlékszem ez a vérvétel éhgyomri lesz.

Pocakméret: Nekem alapból van pocim sajna. Látszódni sztem még nem látszódik, hogy nőtt volna, viszont az egyik nadrágom ami amúgy is passzos volt az már nem jön rám.

Én ma reggel fejfájásra ébredtem, de aztán elmentünk játszóra délelőtt és ott elmúlt. Biztos ezt a szeles időt éreztem.
Mondjuk a szélnek nagyon örülök, mert így elviselhetőbb ez a meleg.

Zsu



pipcsike
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek ilyen sok tünete van és ilyen látványos? Nekem se a mellem nem duzzadt meg annyira, (érzékeny, de inkább csak éjszaka) se a hasam nem nõtt még.... hányinger még mindig nincs, csak fáradtság...és sok pisilés. De az is igaz, hogy sokat iszom, mert mindig szomjas vagyok.

Kicsit irigylem az otthoniakat, hogy olyan sok ultrahangjuk van. Itt Angliában csak a 12. héten csinálják az elsõt, ha addig nincs semmi gond. Azért jó lenne többször látni, ki is lakik a pocakban.

Lehet hogy tudatlan vagyok, de mi az az IR? :S

Oolong te dolgozol? Ha igen, meddig tervezed? Jó, hogy más is van, aki Angliában terhes, remélem tudunk segíteni egymásnak tanácsokkal. :)

csekom
csekom
Zsurk
 
 


Sziasztok!
Ami a tüneteket illeti,bár lehet már írtam is,akkor bocsi,de a szomszédasszony 2 hete kérdezte meg,hogy jön a baba?! Persze letagadtam! :D Normál esetben elég vékony vagyok,meg mindig is büszke voltam a hasamra,és biztos pont ezért az kezdett el ilyen gyorsan nőni! :) 4 hónaposnak simán elmennék! :shock: Súlyra még nem híztam,50-ről indulok,mint a fiamnál!

Köszi a jókívánságokat a fiamnak! Remélem ezzel végeztünk.Nekem sincs jó tapasztalatom a dokikkal,de a Sote 1-ről csak legekben tudok beszélni,mind a dokit,altatóorvost,nővéreket illetően! Holnap varratszedésre megyünk,drukkoljatok,hogy ne kínozzák a kicsikémet,mert attól rosszabb dolog a világon nincs,hogy beteg a gyereked,és végig kell nézni,hogy ilyen fájdalmas dolgokon kell átmennie,és azon kívül,h mellett vagy,nem tudsz rajta segíteni :'(

Zsófi!
Jófej férjed van,rinocérosz-comb! :lol: :lol:

Csekom!
Azért itt sincs olyan sok uh. Először amikor kiderül, majd 12 hetesen,meg egy harminc-valahány hetesen,legalábbis azt hiszem!Bár az én dokim,akinél a 2 törpöt szültem,inkább uh-zott,mint vizsgált,szóval volt vagy 5-6 a 9 hónap alatt,de szerintem nem ez az általános!

Itt már mindenki volt uh-n? CRL méreteket tudnátok írni?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


http://www.mamanet.hu/kismama/magzat.html

Egy kis segítség,ha elbizonytalanodnánk a méreteket illetően! Ezek szerint poronytkám 5,5 mm-es CRL-je megfelelő volt a 6 hetes létének! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patiricia
drukkolok mara, hogy minden a leheto legsimabban menjen!
Koszi a linket, mar kinyomtattam, es ott lapul a terheskonyvemben, ez mindig jol fog jonni!
gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Az en tuneteim valtozoak. Hol erosebb, hol gyengebb. Mellfeszules, surun pisiles, emelyges. De van olyan nap, hogy semmit nem erzek :shock:
Hasamon meg nincs valtozas. Sulyom ua mint elotte, 52kg.

En azt olvastam, hogy az otthoni protokoll szerint 5 UH van. Itt csak ketto, es mindig hozzateszik, hogy nem kotelezo.

Csekom, igen dolgozom es januarig tervezem :) Remelem birom addig :lol:
Itt sokan a munkahelyrol mennek a szuloszobara. Tobb ilyen csajt is ismerek. Es nem azert mert penz szukeben lennenek, egyszeruen ilyen a kultura. Aztan 6 honap mulva vissza dolgozni, karrier stb... Persze nem mindenki de sokan.

Patricia koszi a linket.

Gemini, nekem meg Brusszel tetszett nagyon. Tok hangulatos. Bar nem tudom most milyen,kb. 6 eve voltam. London tul nagy tul zsufolt sok-sok-sok. Bar biztos nagyon fog hianyozni ha egyszer haza koltozunk.

Udv majacka, gratulalok a babahoz!

Szep napot mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Én azt olvastam és mindenhol azt hangoztatják, hogy nem jó a babának a sok Uh!Felmelegíti a magzatvizet.Ne egészséges.Így csak a kötelező Uh-kat kell elvégeztetni és kész.Én Atticy-val 4-en voltam kötelezőn a kórházba és még 3-an a dokimnál.Próbáltam betartani.Habár legszívesebben mindig nézegettem volna.

patricia-köszi a linket.

Tünet-nekem most is nagyon hányingerem van...jön s megy.Még nem hánytam, de az inger az megvan. :( Mellek dagadnak, fájnak...hasam puffad.Nagyjából ennyi...és fáradtabb ingerlékenyebb,érzékenyebb vagyok.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Patricia!

Köszi az uh adatokat!
Én 7 héten voltam a 6.heti uh, akkor 13 mm volt a pici, de a doki akkor azt mondta, hogy szerinte nincs még 7 hetes.

Nem egyszerűek ezek a dolgok, a pici akkori mérete szerint lehet, hogy már még egy héttel előrébb járok?:)

Aug 8-án megyek a következőre, alig várom már, azon talán már látok is vmit:)a szívverésén kívül:lol:



kristin27
Székesfehérvár
 
 


kristin27

Nekem 7+1 -nél 9,9 mm
8+4 -nél 2,1 cm volt, a doki teljesen elégedett volt vele.


csekom: az IR egy inzulinrezisztencia nevű betegség (de hülye szó rá), cukor anyagcsere zavar, aminek hormonháztartás problémái lesznek, ezáltal vannak nőgyógyászati tünetei, illetve hat a terhességre.[/b]
majacka
 
 


Lányok, mikortól vizsgálnak hasi uh-val és nem hüvelyivel?

Én holnaphoz 2 hétre megyek orvoshoz, akkor 7+5 leszünk.

Nekem brutál a hasam. Nem keményedik mostmár, nem vagyok felpüffedve, emésztés rendben és kb. olyan mintha a 4 hó végén járnék. Ugyan én 62 kiló vagyok, de pont a laposhasú (mostmár nem) kategóriából....

K.
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!
Nálunk a 12 hetes uh még hüvelyi, aztán a többi már hasi uh.

Én ma megyek dokihoz 5-re vizsgálatra aztán valószínű csüt-ön meg uh..(nincs a rendelőjében , így majd a kórházba fog berendelni uh-ra)...
Vendég
 


Patricia, hogy vagytok? Hogy viselte Mark a varratszedest? Remelem minden rendben!

Ma van a nevnapom :wink:

Kata, en 28-an megyek! Elviekben 12 hetes leszek :)

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Kata: nekem a 9. héten az volt, és a következő is az lesz.
Mindkétszer megnézett hasival is, de pontosan mérni meg jobban látni hüvelyivel lehet.
majacka
 
 


Kata!

Nekem a 6 hetes uh-m is hasi volt, magándokihoz járok, de meglepődtem rendesen, hogy nem hüvelyit csinált, nem mintha bántam volna:D

Én is durván nézek ki has ügyileg, alig férek bele vmibe, folyamatosan azon rettegek, h mikor kérdez rá a főnököm.
Mondjuk az az egy szerencsém, hogy amúgy is kissé pocakos vagyok:)

Oolong!

Boldog névnapot!



kristin27
Székesfehérvár
 
 


kristin27
miért rettegsz a főnöktől, próbaidős vagy?
majacka
 
 


Majacka!

Most hányadik hétben vagy?



kristin27
Székesfehérvár
 
 


Majacka!

nem tudom:)ez az első babám, mindentől rettegek:D
nem vagyok próbaidős, másfél éve dolgozom itt



kristin27
Székesfehérvár
 
 


Akkor nincs félnivalód, védett vagy. Köteles elengedni a vizsgálatokra, ne kell szabit kivenni, ne rettegj, az nem jó nektek :)
majacka
 
 


nem úgy rettegek...csak nem szeretnék elrontani semmit:)



kristin27
Székesfehérvár
 
 


Mivel rontanád el?:-)
majacka
 
 


Hogy vmi fontos kimarad...nem tudom...néha nagyon nem bízom magamban:)
Azért is vagyok itt, hogy lássam, hogy miket kell csinálni a piciért!



kristin27
Székesfehérvár
 
 


Na de ebben nincs összefüggés a melóval, nem? :D
Mi fontos maradna ki? Megbízol a dokidban? Akkor nagyon nem tud kimaradni semmi szerintem :)
majacka
 
 


kristin27 írta:Majacka!

Most hányadik hétben vagy?



10.
majacka
 
 


Sziasztok!
Köszi a drukkokat,nagyon flottul ment a varratszedés,elvileg hétvégén már strandolhatna is a legény,de azért azzal a 10 centis vágással az oldalán annyira nem siettetem... :/ a lényeg hogy jól van,uh.kontrol 2 hét múlva!!! :)

Kristin!
Nekem is kisebbnek mérte a doki a babót,elvileg az uh-n (mensi) alapján pont 7 hetes voltam,a mérés alapján 6+2-nek írt.Namár most az már 5nap különbség, a 12-hetes uh is már csúszik 1 hetet, a doki számítás szerint is 13 hetes leszek,ha ehhez hozzáadjuk még a +5 napot,az már 14 hét és nem 12.Ez nem lesz baj vajon? tök jó hogy 3. gyerek,és nem tudom hogy volt az első 2-nél...remélem nem lesz zavaró eredmény! :roll:
Ami pedig a fontos dolgokat illeti,ne izgulj,majd mi szólunk mikor mi lesz a teendőd!! :D No para! ;)

Feladtad a leckét Oolong!
:lol:
Dalma vagy Izabella? :idea: Mindenesetre nagyon boldog névnapot! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Hazértünk, próbálok visszaolvasni!

Üdv minden új februári kismaminak :)

Patricia, jobbulást a kisfiadnak, remélem mostmár minden rendben lesz!

Kata, szuper a táblázat, jó hogy gondoskodsz rólunk :) adatok a táblázatba: Évi, 29, Dr. Fenyőházi Jenő

Oolong, én eszek felvágottat, hallottam hasonlót én is, de nem hiszem, hogy ártana! Szóval ha kívánod, szerintem nyugodtam egyél!
Nekem is van olyan pillanatom, mikor nem érzek semmi tünetet, máskor meg elsápadok, elzöldülök és émelygek 1000el...és böfögök..:(

UH, csak hasi UHt csinált a doki Mátéval is, és legutóbb is. De van akinek a hüvelyi többet mutat az elhelyezkedés miatt. Holnap(illetve ma) megyek, remélem minden rendben lesz! Én ahányszor mentem mindig megnézett UHval is, nem bántam mert jó volt látni Macifület!

A pocakom nekem is látszik, az irodában ráfogtam az egyhetes nyaralásra..:) igazából nem híztam csak 1,5kgt (semmi mozgás, viszont rendszeres evés) de legalább 5nek érzem! Főleg estére puffadok föl.Nyári ruhában kényelmes, de a nadrágok szorítanak pociban!

Kristin, ne aggódj nem tudsz elszúrni semmit, élvezd a pocakos hónapokat s minden rendben lesz :)

Na hirtelen ennyi, próbálom felvenni a fonalat :)

Cserfes
Kép
Kép
cserfes
Érd
 
 


Kristin!

Úgy látom lelket kell önteni Beléd!!!! :D
Bocsi a pontokért, de így egyszerűbb.... :)

1. Nyugodj meg!
2. A tested befogadta és tökéletesen tudsz vigyázni rá, nem tudsz mit elrontani.
3. Ne igyál alkoholt és ne dohányozz! Gondolom ezt nem is teszed.
4. A védőnő azért van,. hogy a számodra butaságnak tartott dolgokat is megkérdezheted, neki mindig lesz ideje Veled foglalkozni és a kérdéseidre válaszolni. Ápolj vele jó kapcsolatot.
5. A mhelyeden nem fogják megtudni, de amint lehet (12-13.hét)mond el, hidd el Veled fognak örülni és kapsu százmillió jó tanácsot, ha van már szült Kolléganőd vagy egy lelkes Apuka személyében. Én ezeket kihagynám......majd megtudod , meg mi iyg csináltuk és Te is így csináld, emrt ez a tuti ...felszólításoktól feláll a hajam!! :D :shock: :D :shock:
6. Meg ott a párod/férjed aki biztast majd és lelkesen érdeklődik, meg a nagyszülők.

Kristófom az 5. unokaként született a családba és apukám nagyon boldog volt, mindig előszeretettel simogatta a haam (a nővéremnél nem tette, pedig nem tett sosem különbséget köztünk), sokszor mondta, hogy milyen szép vagyok. Én ezeket a pozitív dolgokat Tőle kaptam meg.) Azóta született egy 6. unoka és most mi kövekezünk újra. :)
A történethez még annyit, hogy 4-en vagyunk tesók. :)

Szép napot! K.
Vendég
 


Jo reggelt!

Cserfes, merre voltatok nyaralni? Jo visszarazodast.

Patricia orulok, hogy jol van Mark. A helyes megfejtes: Izabella :wink:

Majacka, ne aggodj, minden rendben lesz!

Tegnap megvettuk a repjegyeket. Aug 18-an megyunk haza. Mar ugy varom. Sajnos csak 2 hetre, de a semminel ez is tobb.

Kezd valtozni a hasam. Hizni nem hiztam semmit de a hasam ilyen kover has kinezetu. Kis pohos :lol:

Iza

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Bocsanat, Kristin te ne aggodj! osszekevertem a neveket :oops:

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Sziasztok!
Jól eltűntem, de mentségemre legyen mondva, nagyon nem jól vagyok. Lett egy arcüreg gyuszim, fáj a torkom, egész nap köhögök és fújom az orrom.
Nem merek semmit szedni a vitaminon kívül, ezért sem megyek le a dokimhoz, ő tuti antibiotikumot írna fel.
Most infra lámpázok kezd kicsi javulás mutatkozni. :)
Baromi jó ez így a terhesség elején és ebben a kánikulában.

Én is megmértem magam, ugyanannyi vagyok, mint egy hónapja, avval a különbséggel, hogy a hasam már látszik.
Kicsit el is vagyok keseredve, mert nem szerettük volna a családot beavatni addig, amíg nem biztos a genetikai vizsgálat.
Majd megpróbálok bő ruhákat felvenni.

Kata! A szüleimnek a picuri lesz a 8. unokájuk. Mi csak ketten vagyunk a húgommal. Nála van 3, nálam 5 lesz. :lol:
Mondjuk nekik félek elmondani a legjobban, és nem azért mert nem szeretnék, hanem mert nagyon aggódnak értem.

Kristin!
Tényleg ne aggódj, nem lesz semmi gond. Mivel az első terhességed, tele vagy kérdésekkel, kétségekkel, de hidd el minden megy majd a maga útján és minden szépen megoldódik. :D
Ha valamire meg kíváncsi vagy, minden esetben kérdezd meg a dokit, vagy a védőnőt. Nem szabad otthon rágódni csak azért, mert esetleg butának tartod a kérdést és nem teszed fel.
Nekik ez is a dolguk, hogy elmagyarázzák mi is történik a 9 hónap alatt veled és a kisbabáddal.
Szóval kérdezz bátran, akár minket is!

Én is ma megyek nőgyógyihoz, számításaim szerint most vagyok 6+5. Már lennie kell szívhangnak. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: