Új privát üzeneted érkezett!

Nekünk is már megvan fixen a fiú nevünk is: Bence. Nálunk azt a szempontot kellett nézni, hogy párom vezetékneve hosszú, és ahhoz rövid név legyen.

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok

"Máris" megjöttem. Tegnapi buli jól sikerült,és nagyon sorsszerű volt. 2dl vörös bort ittam (1 pohár),azt is kb 1 óra alatt szürcsöltem el. Előtte vacsoráztunk is,úgyhogy azt kell mondanom,hogy meg sem éreztem. Rá egy órára hogy elfogyott,megkívántam az egyik barátnőm koktélját (valami sűrű epeszirupos jégkásás cucc volt,és iszonyat jól nézett ki - meg egy csepp tequlia is volt benne - barátnőm szerint elenyésző,mert nem is érezni).Kikértem. Belekortyoltam,és ahogy tettem le az asztalra,rosszul ért le a pohár alja,és az egész az asztalra borult.
Na ezt EGYÉRTELMŰ ÉGI JELnek tekintettem,és ezzel be is volt fejezve az ivászat.

Ma megmutattam anyukámnak a tesztjeimet. Egyszerűen valakinek el kellett mondanom,és hát kinek,ha nem neki??? Viszont szerintem nem kellett volna,mert nagyon megörült,és nem igazán fogja fel,hogy ilyenkor még bármi lehet....Tény,hogy fő a + hozzáállás...de akkor is...

dobibea: Tök szuper,hogy kaptál időpontot korábbra.

segreta: Nagyszerű hírek,jaj de jó! 4,6 mm petezsák az jól hangzik.
Nem tudom,nekem vajon most épp mekkora lehet…És azt volna legjobb tudni,hogy lakik-e már benne valaki??!!

sargahibiszkusz: üdv itt! Jó,hogy egyre többen vagyunk.
Iker téma: hogy kell azt „számolni” hogy a családban kinek van esélye ikrekre? Nálunk legjobb tudomásom szerint senkinek nem volt jó pár generációra visszavezetve. Akkor mi nem vagyunk egy ikres famili? /Remélem…/

beu: szia,gratulálok neked is. Hogyha az UH-n volt szívhang,akkor az azt jelenti,hogy 4+5-nél azért idősebb a babád,nem? Mert kb a 6. héttől van szívhang. (Lehet,hogy én tudom rosszul.)

fatamorgana: jó ez a tiltólista. Lehet,hoyg nekem is kellene,csak mi meg pont erről választanánk. Bár ez sem igaz,mert nem tucat nevet szeretnénk,hanem valami egyszerűbbet. Nem is régimódit és nem is túl modernet. De még jó sok időm van kitalálni. Jó nagy sz@rban lennék,ha most kéne megmondani!
Táblázat: nekem a kislányom bejön a táblázat alapján,de mostanra meg fiút mond. Ha hazudozni akarnék akkor azt írnám,hogy nekem mindegy,hogy fiú lesz vagy lány,de ez nem igaz. Imádni fogom akár milyen nemű gyermekem születik,de nálam azért a lány felé billen a mérleg…

Erre az ismerőseim azt mondják,hogy ez csak a megszokás miatt van,mert az ember nem szeret kimozdulni a komfort zónájából...

Kinek mi a hétvégi program?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi
A koktél kiborulása valóban égi jel volt, örülök, h vetted az adást! :D
Anyukád cuki pofa én is elmondtam az enyimnek és örül, h én szülöm az 5. unokáját. :D
A lány felé billenő mérleg szerintem is a megszokásból adódik. :D Bátyáméknak van egy kislányuk Jázmin (az első a top100ban) és egy fiúk Noel André (Andrét nem is szeretik használni nem tudom mi ütött beléjük amikor ezt a nevet adták(bár én ink ezt használnám), de az tuti, h a Noel is lassan no1 lesz) és most várják a 3. gyereket. Nos amikor még nem tudták, h milyen nemű lesz szerették vna ha kisfiú lesz, m a Jázmin iszonyat eleven és akaratos, míg a Noel egy kisangyal, szóval ezért... De egy hónap múlva születik Boglárka. :lol: :lol: :lol: :lol:
Hétvégi program nálunk nincs, mert Laci a 7 minden napján a házunkat csinálja, h kész legyen télre. Én meg nem is bánom. Elég mászkálósra sikeredett ez a hét nekem, így jó az ágyból írogatni. :D Ma már vissza aludtam ám 2órácskára. :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 

 
 

fatamorgana: milyen jellegű házatok lesz? (Bocsi ha már írtad),de építkeztek vagy felújítotok?
Jaj,én úgy szeretnék építkezni,egy olyan házat,ahol minden nm úgy van ahogy én eltervezem....
Egyenlőre beérem ezzel ami van,tul.képpen nincs rossz dolgunk,csak egy kamra hiányzik meg a konyha méretéhez még hozzátennék vagy 10-15nm-t. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Hétvégi program nálunk az, hogy barátnőmmel kivisszük a kutyákat a Margit-szigetre. :) Egész jó idő van, igaz néha elbújik a nap, de attól még meleg van. Ki kell használni a mai napot, mert holnaptól jön a rossz idő. :(

pingi: igen, a 6. héttől hallható a szív dobogása, de elvileg csak a vége felé. Szóval szerintem is minimum 6 hetes. Állítólag minden második generáció szülhet ikret, attól számítva, hogy ki volt iker a családban. Ha pl. anyukád, vagy testvére, akkor esélyes, hogy ikrek lesznek nálatok.

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Sok helyen a 6. héttől írnak a szívről mint szervről, de kialakulása már korábban elkezdődik és "szív nélküli" lüktetés már van. Amúgy korábban valaki már belinkelte ezt az oldalt, ahol pl 4+4 hetesen mutat ilyet.
http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38


Látom máshol is nagy fejtörést okoz a névválasztás. Előzőleg még az utolsó hónapban is válogattunk, de most azért a fiú nevünk megmaradt, így csak a lányon kell gondolkodnunk.

Pingi, jól láttam, hogy te is az AEK-ben (MÁV) szülsz? Kihez jársz?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


beu:igen azt az oldalt én linkeltem,de ott a fogantatástól számolnak.
Tehát még hozzá kell adni kettőt!
(A legelső oldalon - introduction - írja is hogy így számol)

Igen,és is ÁEK-s vagyok,Gulyás dokihoz járok! És te?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Én Kazár dokihoz.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Na,kis manóm alszik,apa elment fúrót és egyéb szerszámokat venni,én meg nekiugrok "életem szerelmének" a vasalásnak.

Tudom,hogy nem teljesen a babaváráshoz tartozik,de ti hogy intézietek a vasalást (főképp gyerek mellett)? Ezt ugye nem tudom gyerekkel együtt csinálni,és az sem ideális ha körülöttem szaladgál,és ugye nem ez az egyetlen házimunka. Így ezen körülmények összessége miatt nálam embermagas vasalatlan kupac szokott kialakulni,ami teljesen soha nem tűnik el...
:oops: :oops: :oops: Pedig tényleg csak azt vasalom,amit muszáj...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Tulajdonképpen felújításnak indult, mert csak egy nagyon nagy szoba volt , konyha, fürdő, wc. És mivel ugye tavaly tavasszal beindult a baba project úgy döntöttünk leválasztunk egy gyerekszobát és rakunk le padlófűtést, h a gyerek had másszon. :) Na aztán felmentünk a padlásra amit életveszélyesnek minősítettünk, így lekerült a tető, na ha már lenn a tető, akkor úgy van vele az ember, h akkor legyen olyan amilyet szeretnénk. Így lesz az, h lesz egy óriási nappali tetőtől talpig ablakokkal, amerikai konyha jellegű konyhával, 2 wc, egy cuki háló, egy cuki gyerek szoba és egy gardrób (hurrááá!!! Utálom, ha a szekrények foglalják a drága teret), és egy kisebb lépcsőház szerűség(mert majd itt lehet felmenni a vadi új 100nm-es emeletre) amiben a kazán lesz és a padlófűtés kütyüjei. Mivel a gáz manapság megfizethetetlen és nagyon modern kazánok vannak, így döntöttünk a kazános fűtés mellett. Az emeleten egyenlőre semmit nem csinálunk, majd valószínűleg ha több gyerek lesz, vagy nagyobbak lesznek és szükséges, akkor fogunk arra költeni. Most a lenti lakrészt csináljuk meg. Mivel elég nagy a kert a gyerek majd nyugodtan játszhat kint és én majd jól szem előtt tudom tartani az"üvegfalakon" keresztül. :) Szupi lesz, alig várom, h kész legyen. :) Addig most a szomszédban dekkolunk Lacim öccsénél, aki átpasszolta a kérót, m csajhoz költözött. :D Most egy pici helyen lakunk a 4 törpe schnauzerünkkel és szerintem ők is alig várják h visszaköltözzünk a régi-új otthonunkba. :D Mivel nem hitelből építkezünk elég lassan haladunk, attól függően h csurog be a lóvé és főként saját erőből, max egy szakembert szoktunk néha hívni és hát apukám volt aki sokat melózott a falaknál. Most már "csak a burkolás, glettelés, festés. villany,víz beszerlése van hátra és épp folyamatban van a plafon gipszkartonozása. :) illetve Lacim most a villannyal pötsöl, de ahhoz ért a legjobban. :))

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Na én soha nem vasalok... Csak max Lacim ingjeit, illetve ha épp valami gyűrött amit fel akarok venni... :roll: :roll:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Hát jó kis elfoglaltságot csináltatok magatoknak ház gyanánt, de legalább tényleg olyan lesz, amilyet szeretnétek.

Vasalás - én nem vasalok!!!!!!!!! Ha páromnak kell valami, azt ő maga kivasalja! ÉN annyira is utálom, hogy még rendes vasalódeszkám sincsen. Mindig csak azt láttam otthon hogy halomban áll! Na ez nálam nincs!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Naptár: remélem nem jön be,mert fiút ir de lányt szereténk!
Amugy nekem a jónás a kinai és a ciklus.hu is lányt jósol!!Remélem igazuk lesz:)

Jaj hol van még 26-a???
Csajok nektek állandóan van tünetetek??
Nekem állandó pisi ,és néha -néha mensi görcs például reggel és este...meg ha sokat mozgok ...de semmi más!!!Ugye ez nem baj?
Biztos ami biztos reggel löttem egy tesztet...és úgy virit az én kis csíkocskám ,hogy csak na!!:)

Ma már nagyon hasznos voltam: kitakaritottam,porszivoztam,4 adag ruha szárad,főztem!!
Vasalás: én imádok!!!!!De tényleg nagyon szeretem,sokan mondják nem vagyok normális de nekem esténként jó kis kikapcsolodás!!!:)
Vendég
 


lanyus: jó hogy szóba hozod ezt a mensis görcsölgetést. Most hogy már több mint egy órája állok a vasalódeszkánál,elég érezhetően görcsölget az alhasam.
Ez meddig normális?

(Istenem,az első terhességemnél nem aggódtam ennyit komolyan mondom,mint most!!! :oops: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Görcsök nekem is vannak, söt egy kis vérzés is, de a doki (és más anyukák szerint)ez előfordul. Hááát remélem tényleg minden rendben van-lesz. Vasalni én sem szeretek, így csak amikor muszáj, akkor állok neki :lol:
segreta
 
 


Hihi Pingi, lehet azert nem aggodtal ennyit, mert nem is tudtad, mivel jar. Mostmeg mar tudod. En is jobban parazok, mert az elso meglepi terhesseg volt (nem mintha most nem lepodtem volna meg, de ez ams teszta), es akkor kevesbe erdeklodtem mas kismamak tortenetei irant. Nem ismertem olyat a kornyezetemben, akinek a 12 het alatt elment volna a babaja, igy azt hittem, a 12 het pletykahatar csak babona. Nem ismertem olyat sem, akinek kesobb gond lett volna a pocakjaban levo babaval, vagy horror lett volna a szulese. Ezeket csak remtortenetnek tartottam. Mostmar ez mas teljesen. Kozvetlen kornyezetemben van pelda sok szomoru dologra, egyre inkabb latom, hogy az en egeszseges, csodas nagyfiam es pillekonnyu elso terhessegem egy kiveteles szerencse.
Vasalas: Amikor a masik tokmag alszik. Van egy lista alvas alatti tennivalokra, egyik a vasalas. MErt lerangatja az ing ujjat mig a masikat vasalom, mert huzgalja a vasalozsinort es mig masik ruhaert nyulok, magara boritja a deszkat. Masik a felmosas, mert hacsak nem rakom a vodrot az ebedoasztal tetejere, honaljig log a keze a felmosoleben. Ilyen meg a sepregetes, ha nem csinalom eleg gyorsan. Ez azt jelenti, hogy gyorsabban ekll haladnom, mint hogy o negykezlab elkapja a lapatot.
Na ez hosszu lett. Amugy babauszni voltunk a meglevovel, kesobb majd ajanlom mindenkinek! :)
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Nekem ma görcsöl kifejezetten és a mell feszülés megszűnt. én a takarítás, mosás felén vagyok túl és elfáradtam... de mindjárt folyt köv. :)
s.h
Annyira cuki amiket írtáááál :D
beu
jól beidomítottad a párod! :wink: :lol:

Amúgy mindegyikőtök férjnél van??? :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Fata: én igen férjnél:) és imádom:)

Akkor jó ha senkinek nincs más tünete...azt hittem le vagyok maradva,mert pár napja volt hányingerem vagy 3szor kellett leküzdenem...de sikerült.meg szédültem érdekese.de ezek most nincsenek.Gondolom ahogy a hormon hat ránk ugy jöönek ezek is.Gondolom abban a pár napban kezdödhetett valammi ,és olyan mértékben uj volt a szervezetemnek,hogy igy reagál.
De akkor megnyugszom,mert másnak sincs tünete...
Vendég
 


Mi nem vagyunk összeházasodva.
Anno azt mondtuk,hogy ha a baba jön össze hamarabb,akkor babázunk,ha nem sikerül,akkor esküvő lesz,aztán baba.

Most pedig igazából az anyagiak miatt nem volt esküvő: csak úgy összeiratkozni nem akarok,mert akkor egész életemben bánnám,hogy nem volt szép,nagy esküvőm,de közben költöztünk és családi házat vettünk egy kis lakás helyett...szóval megtakarítás nuku! :cry:
Tesó pedig kell a lányomnak,ebben egyet értettünk,így hát most újra babázunk majd,aztán egyszer majd csak lesz esküvő is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


én 19évesen 3 év ismeretség után férjhez mentem, majd 9 hónap után elváltam. Lacim 21évesen járt így. szóval már mindketten elváltak vagyunk. Mi ha házasodunk akkor max elugrunk az anyakönyvvezetőhöz. Eddig nem akartunk, de mostanába néha szóba hozom :wink: Mégiscsak lesz egy közös gyerekünk és egy házunk ami az ő nevén van, papíron nem is élünk 1üt. szóval biztosítéknak is érezném... :roll:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


És ki hány éves? :) Én augusztusban leszek 29 éves... :roll:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Októberben leszek 28.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


31...

boruska
 
 


33
segreta
 
 


Sziasztok!

Húúú, de sokat írtatok! :) Én most értem haza a Margit-szigetről. Nagyon elfáradtam! És a kutyám is! :) Szerencsére! :)

Én sem vagyok megházasodva, igaz el vagyok jegyezve, és jövőre tervezzük Tihanyban! :) Ez az álmunk, hogy ott legyünk összeadva. De "csak" polgári lesz, semmi felhajtás.

Én 26 vagyok. Úgy látom, hogy én vagyok a legfiatalabb itt. :) Mindig mindenhol én voltam az....úgy látszik üldöz. :DD

Vasalni én is utálok, ha tehetem, akkor csak 2 hetente vasalok. De nagy undorral.

Nekem 2 napja éjjeltől kb. délig egyfolytában hányingerem van, szédülök....

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Vasalás? Úgy látom ez szinte mindenkinél mumus :D Én sem vasalok soha. Balázs / a párom/ pedig ki szokta vasalni magának az ingeket, ha azt akar felvenni. Bár ő egy külön történet... Majd egyszer a zárt topikban -ha végre kiderül, hogy veletek tarthatok-e/ elmesélem :)

Mi még nem vagyunk házasok. Augusztusban lesz az esküvőnk :)

Én 24 leszek júliusban :)
fafy
 
 


33.

Kép

Edina
edied78
 
 


fafy: júliusban mikor? csak azért kérdezem, mert én is júliusi vagyok. :)

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


sziasztok!
nekunk julisban lesz 1éve,hogy osszeházasodtunk:)
Hu csajok nagyon elkezdett fájni a cicim:):)

én 25 vagyok:) ugy látom akkor én nyertem:)
Vendég
 


Na csajok kezdődik a csillag születik aztán eurovíziós dalfesztivál! Szurkoljunk Katinak! :wink: Én most vacsizok aztán ágyból tv. Mindenkinek szép estét! :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


dobibea írta:fafy: júliusban mikor? csak azért kérdezem, mert én is júliusi vagyok. :)


július 6 :)

Melyik a Te napod? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fafy 2011.05.14 17:57-kor.
fafy
 
 


lanyus: fafy 24. :) Nekem az egyfolytában fáj, szóval sportmelltartóban alszok, az segít éjjel.

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Fafy igen ö aki nyert!!nem baj 2dik vagyok!!Legalábbis jelenleg:)

Nekem tegnap kezdett el fájni,de ugy érzem napról-napra jobban fáj!!
Elsö napokban már hatalmasat nött,de most már a mellbimbómhoz hozzá sem tudok érni!
Alakul:)
Vendég
 


33 leszek novemberben. Mi tavaly aprilisban hazasodtunk ossze, 6 honapos babaval a pocakomban. A menyasszonytancot mar nem vallaltam, volegenytancot szerveztunk. Meglepodott mindenki, de jol sult el. Es a vegen megiscsak engem raboltak el.
Mindenkinek jo Csillagszuletik meg Wolf Kati nezest!
PUSZ
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!!!!

fatamorgana: nagyon irigy vagyok a gardrób miatt, habár beépített szekrényeim vannak, azért ha úgy alakul majd az életünk, hogy lesz egy kertes házunk, akkor tuti lesz egy ruhaszentélyem :D hűű, amúgy biztos szuper lesz a házatok! Jó lehet megálmodni, hol is szeretne lakni az ember. Mi társasházban lakunk, itt túl sokat variálni nem lehetett a felújításnál, 1-2 gipszkartonfal felhúzásától eltekintve.

lanyus: a fiamnál lányt írt a naptár, úh. szerintem ez is az a kétesélyes típusú :D (vagy fiad lesz vagy lányod :D Tünetek miatt meg kicsit se aggódj, nekem sem volt szinte semmi az első terhességemnél.

Sargahibiszkusz: én próbálok úgy hozzá állni az egész babaváráshoz, hogy minden rendben lesz. Nem akarok görcsölni semmin, habár tudom, hogy tényleg nagy szerencse egy problémamentes terhesség és szülés. Remélem most is menni fog. Nem gondolok az ellenkezőjére.

fafy: gratulálok a menyasszonynak ;) hol tervezitek? Találtál már ruhát?

Látom névválasztós-életkoros-családiállapotos téma megy :)
Nekünk épp tegnap volt a házassági évfordulónk, a 4.!!! És egész véletlenül Noel névnapja is ekkorra esik (nem akartuk Karácsonykor ünnepelni, ezért esett a választás a másik lehetőségre) Úgyhogy hétvégén ünneplés van terítéken nálunk (na meg rengeteg finom szendvics) 8)
Hétvégi programként még jó lenne, ha ki tudnánk menni a Dunához holnap(nemrég vettünk egy kisebb telket, ott is kellene tevékenykedni, de holnapra nem mond vmi jó időt :S

névválasztás: fiúnévvel gondban vagyunk, de ha lányunk lesz, valószínű Nadin-nak fogjuk hívni. Már régóta nagy szerelem ez a név....
Vasalás: a férjem épp most nézte meg valahol az interneten, hogy 1kg ruhát 3000 Ft-ért vasalnak ki. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam :lol: Na jó, viccet félre téve csak motiválni akart, hogy vasaljak már egy-két inget :D

Amúgy én 27 vagyok.
Vendég
 


Jó reggelt

Örülök,ha néha azt olvasom,hogy nem kellenek a tünetek feltétlenül,mert nekem igazából egyre kevésbé vannak. Egyedül az állandó pisilés és a cici érzékenység van meg,de az sem elvielhetetlen.

Nekünk semmi extra program nincs a hétvégére. Anyiukám itt van,vigyáz Nórira,párom kertészkedik,meg fúr-farag,én meg tegnap bent tevékenykedtem.
Ma viszont tanulnom kell,mert még egyetlen vizsgám sincs meg ebben a félévben (ja,azt nem tudom,hogy mondtam-e hoyg főiskolába járok közben)
:cry:
Ma,meg kellene írnom 3 beadandót,plusz elkezdeni tanulni szombatra,és vasárnapra. Kicsit el vagyok maradva,de most más "dolog" körül jár az agyam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


fafy: az én napom júli 18. :)

Ma már olyan borús az idő, hogy alig bírtam felkelni. Most keltem 10-kor. :)

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 


Szép napot! :)

amy1106: Köszi! :) A 13. kerületben lesz az esküvőnk. / fura, hogy a 13. kerület egész életemben elkísér :) Itt születtem. 4 éve itt élek, itt lesz az esküvőnk... :) nekem ez tetszik :) /
Egy apartmanház konferenciatermébe, így a szállás is +van oldva a vidéki rokonoknak :)

A ruhám már szépen gondosan ki van akasztva a gardróbba -értsd. Régen kamra volt, most gardróbnak csúfoljuk... oldalazva tudunk bemenni... :D - E-bay-ről rendeltem. Nagyon nagyon jó áron megvarrták és 100%-ban meg vagyok vele elégedve, pedig paráztam azért...
Bár, ha most kiderül, hogy van valaki a pocakban, akkor ez a ruha nem hiszem,h jó lesz :D
fafy
 
 


fafy
merész tett volt e-bayről rendelni, nem csodálom, h paráztál :D De ha jó lett az szupi, de valóban kérdés, h meddig? :wink: :D fotód nincs a rucidról? :)

dobibea
én 10:28kor keltem, bár 7-8 között fent voltam, mert Laci mikor megy ki az állatokat kiengedni (3 kecske,10 csirke,4 kutya) akkor mindig felkelek és nehezen alszok vissza. De most mivel wolf kati miatt fél 1ig fent voltam, muszáj volt szunyálnom még.

pingi
a tünetek nekem is csökkenek, bár tegnap este elég durván görcsöltem és a hason fekvés is már necces, nem esik jól, mert mintha nyomnék valakit... és tényleg... :D
Amúgy a mellfeszülés elmúlt ... ma csináltam egy uccsó tesztet és szépen virítunk. :D
A tanulás nekkem se menne azt hiszem... nem irigyellek.

s.h.
a vőlegénytánc nagyon jól hangzik. :DD

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok!

mi már megjártuk a várost,voltuk vásárolni!
Nemrég ebédeltünk,csináltam fini sonkás tortellinit,fokhagymás-vajas öntettel.

A hason alvás nekem az egyik kedvencem,de tegnap nagyon nehezen ment....elkezdett olyan szinten fájni a cicim ,hogy az durva.....majd megpróbálok átátllni egy kicsit hátra vagy oldalra,mert lassan pár hét mulva már tényleg nem tudok hason aludni:)
A mensi görcsök vannak,de magnesium hatására elmulik.Pisili rengetegszer járok,meg néha szurkálgat a méhem,de azt mondták ez csak jót jelent:)))
Jövö héten ki megy akkor dokihoz??Mikor kell szurkolni?
Vendég
 


Sziasztok!

Hát én nem bírtam este végignézni semmit :oops: kimaradt a du szunya és 9-kor én is kidőltem, ráadásul ha fáradt vagyok én is elkezdek görcsölni, így asszem lassan megyek is egyet pihizni. Én újabban hányingerrel küszködök +kezdem a melleimet érezni, és tényleg már nem igazán megy a hasonfekvés, pedig én igazán csak hason tudok jót aludni :?

Para - hát velünk már történt jó (problémamentes 2 .várandóság)- is rossz is (1. vetélés, + a végül császárrá sikerült szülés), és tényleg jobban izgulok, mint kellene, pedig az érzéseim tök egyértelműek. JÓK.

Mi is augusztusban lesz 4 éve hogy összeházasodtunk 1 év ismeretség után :D Ja és 32 leszek szeptemberben.

Pingi - mit tanulsz?
Olyan izgalmas esküvőre készülni!!! Fafy - a ruhát max magadra igazítatod.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Lányok egy ötlet - táblázathoz mit szólnátok, hogy mikor ki megy dokihoz, mikorra érkeznek a babák, esetleg nevek, stb?
Akkor látnánk kiért kell éppen izgulni!


Lanyus - az a tortellini... Én is... pedig mi is most ettünk, de ez nem esett olyan jól :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


fatamorgana: olyan fotóm nincs a ruháról, amikor rajtam van, csak olyan, ami alapján megrendeltem. Ez az: Kép a ruha :)

és hátul: Kép

beu5! Tényleg izgalmas az esküvői készülődés :) Bár most picit csendes időszakunk van. A meghívóinkat már megcsináltam, sokat ki is osztottunk már. Minden szolgáltatónakkal leszerződtünk. Megvannak a legfontosabb dolgok, már csak a tortát kell kiválsaztni és gyakorlatilag teljesen megvagyunk, leszámítva az apróságokat :)
Én is gondoltam a ruha pici átalakításra... még nem vetettem el az ötletet, de nem szeretnék úgy kinézni, mint egy kötözött sonka, főleg, hogy alapból nem vagyok valami cérna :D

De a másik variáció az, hogy eladom ezt a rucit, mert vadi új! És gyorsan beszerzek egy másikat vagy varratok egy nagyon egyszerűt. Kb. ilyet:
Kép pociruci

A menyecském pedig ilyen lesz - ezt még nem kezdtük el varrni, úgyhogy abszolút alakítható és szerintem a fazonja is rendben lesz, bárhogy alakuljon a dolog :)

Kép ilyet képzeltem el magamnak, zöldben :)

Véleményeket kérek! :)
Bárcsak már tudnám, hogy hogyan készüljek! :)
fafy
 
 


Sziasztok!

Talán én is csatlakozom hozzátok. Holnapra nem várom. Pénteken délutan teszteltem egy halvány pozitívat, szombat reggel egy erősebbet, de még kedden szeretnék tutira menni :)!

Nekünk a harmadik baba lenne, és szeretném nagyon, hogy januárig itt lehessek veletek ;)

Volt már két vetélésem. Egy 21 hetesen, egy pedig 9 hetesen. Remélem ezeket kihagyom most, és békés időszak lesz!

Visszaolvasok, és megpróbálok megismerkedni a nevekkel.

Puszi, Kata

titokbaba
 
 


Egy kis humor :D


Két fiatal apuka beszélget:
- Szerinted melyik a terhesség legnehezebb hónapja?
- A tizedik.
- ???
- Mert akkor már én cipelem a gyereket.



Kisfiú áll édesanyjával a villamosmegállóban. Az aluljáróból terhes nő bukkan föl, nagyjából 6 hónapos terhes lehet. A kisfiú azonnal anyjához fordul:
- Anyu, miért nőtt meg a néni hasa?
- Mert gyereket vár.
A következő pillanatban egy nagyon dagadt idős urat lát meg a gyerek a villamosmegállóban.
- A bácsi mit vár?
- A villamost.
- Az meg is látszik!
segreta
 
 


beu
A táblázat szuper ötlet!! Azt hol tudnánk vezetni, szerkeszteni?

fafy
mindkét ruha csodás, a zöld is jó választás lesz!

Mi épp ma beszélgettünk Lacimmal ebédkor...
Említettem neki, h apasági nyilatkozat, mit hogy kell... erre azt mondta az minek? Összeházasodunk, nem? :lol: :lol: :lol:
szóval úgy néz ki, h Július 1-ét szúrtam ki időpontnak, mert nekem augusztusban volt, neki szeptemberben volt anno... és hát októberbe meg már nagy lesz nagyon a pocim... Mivel nekünk full egyszerű lesz, szervezkedni sem kell. :)
Mivel a sok költözködésbe már semmilyen papírom nincs meg, meg kell szereznem a válási anyakönyvi kivonatomat és a születésit is. Most ez lesz a program. :D
A házasság utáni nevetek hogy alakult? Én anno né voltam, most nem akarok né lenni, de fura lenne a vezetéknevemet elhagyni. Ti hogy vagytok ezzel? :)

titokbaba
GRATULÁLOK! Ez egy pozitív csapat, semmi baj nem lesz!!! :wink:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, mert nem voltunk itthon. Olvastalak benneteket, de nem volt időm írni. Örülök, hogy felélénkült a topic, üdvözlöm az újakat. :D

Kedden megyek dokihoz és már nagyon várom, bízom benne, hogy jó híreket mond. 2-3 napja elég rossz a gyomrom, de más tünetem nincs. A kisfiamnál is csak a 8. héttől kezdtem érezni, hogy terhes vagyok. Minden héten csinálok azért tesztet, figyelem, hogy halványul-e. Eddig még nem...Nem tudom, hogy van-e jelentősége egyáltalán, mindenesetre, jó nézni a két erős vonalat. :wink: :roll: :D

Úgy látom, hogy itt én vagyok a rangidős, 36 éves vagyok. :oops: :D :D
A nevekkel hadilábon állunk, illetve a fiú névvel, mert azt már előttük, ami tetszett. valaki írta, hogy egyszerűbb nevekben gondolkodnak...hát mi is. Az én nevem elég ritka és mindig magyarázkodni kellett, ezért én a gyerekemnek nem adnék ilyesmit. A kislányunk Adrienn lesz, de valaki felvillantott egy táblázatot és az kisfiút mutat. Végül is még van idő bőven.

Kép

Kép
mirci09
 
 


mirci
pont most akartalak hiányolni, hisz te indítottad a topikot! :) Mi is a Te különleges neved? :)

Én holnap 15:30ra megyek dokihoz!!! :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


fatamorgana:
Nem különleges, csak ritka. :D Szép egyébként, alliterál a vezetéknevemmel. Priviben küldöm.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Nekem jövő hét csütörtökön kell drukkolni. :) Akkor megyek dokihoz. A táblázat jó ötlet szerintem is. Támogatom, csak nem tudom, hogy lehetne megoldani, hogy mindenki lássa, és követhető legyen.

Házasság: én ugyebár jövőre megyek férjhez, de se né nem leszek, se nem tartom meg a vezetéknevem. Felveszem a leendő férjem nevét és az én mostani vezetéknevemnek a kezdőbetűjét megtartom középső "névnek".

A ruha nekem is nagyon tetszik, egyből bele is szerettem így első látásra. :D

dobibea
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: