Új privát üzeneted érkezett!

Nem akarok ünneprontó lenni a spontán szüléssel kapcsolatban , de az én esetemben távol állt az érzés, a "csodálatos" "gyönyörű" jelzőktől. Hozzá kell tennem, nem volt semmilyen komplikáció és a kórházba érést követően 3 óra múlva megszületett kincsem. Utána a gátvarrás horror volt több mint 40 pecig tartott és legalább egy hónapig csak fél fenéken tudtam ülni.

Nyunyi ne izgulj, nekem a tökmaggal végig fájdogált a pocakom.

Most a fáradságon kívül nem érzek semmit, viszont ha valaki vagy valami a mellemhez ér ordítani tudnék (nem a gyönyörűségtől). :oops:

Megyek csajok vasalni, utána Rozi babával hintázás.

Beáta
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
izor
Kiskunhalas
 
 


sziasztok lányok! remélem szép hétvégétek van/volt. :) tegnap suliba voltam, jól el is fáradtam, ma pedig mosok-főzök, takarítani szerencsére most nem kell. :)
kicsit most fájok én is, csak nekem nem a hasamban van "megjön" érzés, hanem a derekam fáj, mint mielőtt menstruálok :(
a pocakomat meg lehet látni, igaz, csak picit, de olyan aranyos :D

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Jucka már az enyém is domborodik rendesen az elsőnél ilyenkor még semmi sem látszott de olyan jó érzés, legszivesebben ráírnám a hasamra hogy babát várok :lol: :lol:
Ma ebédnél az első korty palócz leves után rohantam mert rá sem tudtam nézni tegnap meg oda voltam érte :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 

 
 

A pocak az nekem is gömbölyödik. Sajnos nekem maradt hasam a kisfiam születése után ...

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó sokat kellett visszaolvassak :). Látom szinte mindenkinek volt valami jó a hétvégébe.
Én nagyon jól éreztem magam a kiránduláson, bár ezek általában nem a pihenésről szólnak, mert ilyenkor megy a hajnalig tartó kártyázás, de nincs sokáig alvás mert a gyerekek költenek :). A férjem két tesójáék jöttek velünk és összesen volt három gyerek velünk.
Néha volt egy kis hányingerem, egy egy kisebb görcs és olyan érzés mintha meg akarna jönni.

izor: nekem is ugyan úgy fájnak a melleim, a melltartóimból van amit már nem tudok használni.

A pocakom nekem is kezdett gömbölyödni, tegnap este felhúztam az egyik farmerem, ami feljött de nem tudtam összegombolni. Jót mosolyogtunk a férjemmel és megjegyezte, hogy mehetünk nadrágokat vásárolni.
Holnap megyek dokihoz szívhangot nézni, már alig várom, csak arra tudok gondolni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


kaccso, örülök hogy szép hétvégétek volt :)
nadrágok nekem is elkellenek majd :) a farmerokat ugyan még be tudom gombolni, bár én csípőgatyákat hordok, de már kényelmetlen, rászoktam a mackóra :D
én világ életemben 48-49 kg voltam, na meg első baba. sok helyen olvastam, hogy akinek második, az jobban látszik. rájátszik amúgy a puffadás is, bár olyankor extra méretű a hasam, és tök vicces :D na meg szokatlan :) lassan jöhetnek majd a pocifotók :D
remélem pénteken kapok képet a Pöttyömről, majd feltöltöm :)
ki mit csinál ma? állítólag délutántól jön a rosz idő, úgyhogy jön a rosz kedv - nekem. :(használjátok ki addig ezt a szép napsütést :)
szép napot nektek!

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Sziasztok Csajszik!

A barnázásom elmúlt és a pocak és derékfájás is. Jött viszont a hányinger, ami egész délelőtt megvan. Nem baj, örülök neki. :)))

A farmert estére nekem is ki kell gombolnom. Kérdezem a már gyerekes kismamikat, hogy mi ilyenkor a megoldás? A kismama naci még nagy, a normál naci már szorít. Most úgy oldom meg, hogy kigombolom a nadrágot és az övet nagyobbra hagyom. + hosszabb felsőt veszek fel, hogy ne látsszon a kigombolt nadrágom. :wink:
De lehet, hogy tudtok jobbat tanácsolni.

Jövő csütörtökön megyek dokihoz, akkor leszek 7+4, remélem látjuk a pici szívét dobogni.

Tegnap elmondtuk az Anyukáknak. Annyira örültek, sírtak meg minden. Anyósomnak személyesen, Anyának skype-on. Anyósom puszilgatta az ultrahang képeket. Nagyon cuki volt.

Ma vagyok pont 6 hetes. :lol:
mdooor
 
 


mdoor, örülj neki, hogy nem látogatnak a rókák :D én ma reggel is azzal kezdtem. :(
lányok, még egy kérdésem lenne: van egy cicám, kinti-benti, szóval nem bent végzi a dolgát, nem kell utána takarítani. természetesen simogatni szoktam, de nem bújunk, nem puszilgatom meg ilyesmi, na meg szigorúan kézmosás! nem lehet tőle bajom, ugye? nyugtassatok meg :D előre is köszi :)
a másik: régebben csináltam ilyen jónás naptár féle kalkulációt, az kislányt dobott ki februárra, ugye amikor fogant a bébi. valaki próbálta már esetleg, vagy nem hisztek az ilyenekben? a múltkori kínai naptár fiút mutatott. :D

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


mdoor: én azt csináltam, hogy amikor már kényelmetlenek voltak a normál nadrágok, vettem kismama nacit. Nem ciki szerintem, mert a lényeg, hogy kényelmes legyen és ne szorítson, ha leülsz, legugolsz, vagy lehajolsz. És érdekes, mert nem voltak olyan nagyok a nadrágok. A dereka ezeknak a kismama naciknak úgy van kialakítva, hogyha megnézed a csípő vonalától rugalmas anyagból van és nagyjából olyan vonalú mint a normál naci, csak ezek jól tudnak nyúlni. Én a terhességemet ugyanabba a 2-3 naciba csináltam végig, nem kelett több méretet vennem...

Ha esetleg kellenek jó üzletek (ár-érték arányt tekinve), itt pesten tudok párat, akit érdekell.

Cicával kapcsolatban nekem rémlik valami, hogy van egy baci, vagy vírus, amit általában a macskáktól kapunk el, és az emberek 99 %-a átesik rajta, mire teherbe esik, viszont ha nem akkor nem jó, ha épp terhesen kapja el. De ez az első vérvételnél ki is derül. Nem kell annyira aggódni miatta szerintem.
Na megnéztem ez egy élősködő által terjesztett fertőzés, amire gondoltam, a toxoplazmózis, és ezt a macsekoktól kapjuk el általában ... (remélem nem rémítettem meg senkit, nem áll szándékomba)

fiú-lány kérdés: szerintem mindenki halgason a megérzésére :D nekem Zsománál nagyon bejött, én az első pillanattól kezdve fiút mondtam, és bejött :D Most is a fiúra hajazok, mert kb azóta amióta megfogant a pici a pocakomba, két fiú név van a fejembe, ami szóba jöhet névként :D

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


:) igen, én is a toxora gondoltam, de én ezzel tisztában voltam a baba előtt is, és vigyáztam vele. oltva is van a cicok, remélem nem lesz belőle bajunk, bár amióta tudjuk a babát, leálltam a cicáról :D kicsit hanyagolom szegényt. :) remélem már én is átestem azon a francon, és nem most fog az "eszébe" jutni, hogy megtámadjon :D
én is kisfiút érzek...tegnap kérdeztem a páromat is, mert ő mondta meg azt is hogy "te terhes vagy"... :D de nem mondott semmit, azt mondta, még nem tudja, majd eldől. végülis igaza van, de szerintem tökös, meg a barátnőm szerint is... :D na majd meglátjuk :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


mdooor! ha szeretsz kényelmesebben öltözni, akkor mackózz, ha pedig elegancsosra kell fogni az öltözéket, én cicagatyát szoktam felvenni. így jó időben kényelmesebb is, meg nem olyan merev mint egy farmer, nyúlik a dereka :) van több színben is, egy hosszú tunikával csinos, és még a pici pocak is látszik benne :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


jucka0906: kitartást, hogy el tudd viselni a rókázást

Nekem is ma egész délelőtt hányingerem volt és persze extra álmos vagyok, plusz még kicsit görcsölt is a hasam.

fiú/ lány kérdésbe pedig nekem még megérzésem sincs :). jön aminek jönnie kell.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


kaccso, köszi :) bár már 4 napja nem rókáztam, meg is voltam lepődve. :D az álmosság hála égnek elmúlt, így aktívabb is vagyok. a cicfájás még mindig megy, puffadás az full-full, mostanában az étvágytalanság van a toppon. :( úgy kell magamba erőltetni bármit is. viszont inni azt rengeteget tudok. :)
pihenj, el fog múlni a görcs :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


sziasztok lányok


búcsúzni jöttem :cry: :cry: :cry: tegnap hajnalba elkezdtem vérezni nem lesz baba összeszedem magam és majd még benézek és mesélek ,de nekem már nem aktuális ez a fórum elvesztettem a kisbabám :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: vigyázzzatok magatokra

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Nyunyi, nagyon sajnálom ami veled történt, hidd el, tudom milyen érzés. De egy kis pihi és hajrá!! Egy ismerõsöm ki se várta a 3 hónapot, rögtön teherbe esett megint és most 4 hónapos, egészséges kibabát vár, minden renden vele. Fel a fejjel! Puszi neked!
lulu06
Vác
 
 


nyunyi nagyon-nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: kitartás és jó egészséget aztán következöre sokerül meglátod...


Évi



evik
 
 


nyunyi: nagyon sajnalom :( Nekem pont egy eve volt hasonlo :( Sirj (ha tudsz sirni) es aztan nezz a ket gyerkocodre, hogy erot es hitet merits beloluk. Kivanom, hogy legkozelebb minden tokeletes legyen!

jucka: szerintem, ha mar jo ideje van macskad es nem takaritod az almot, akkor nem kell felned. A dokidat nem lehet megkerni, hogy csinaljon egy tesztet, hogy benne van-e a veredben az antitest?

http://www.kismamablog.hu/terhesseg/pro ... toxoplazma

fiu-lany megerzes: nekem sajnos ez nem mukodik. Az elozo terhessegemnel fiut ereztem es kiderult, hogy lanyom lesz. Most nem erzek semmit - illetve mind a kettot el tudom kepzelni

farmer: en sem tudom begombolni a nadragjaimat. Viszont vettem ezt:

http://www.amazon.com/BeBand-Maternity- ... B001DDRYCU

magyar parja:
http://www.mc.hu/termek.php?id=2074&PHP ... 263b8946c2

nagyon jo mert kigombolva tudom hordani a nadragomat, nem csuszik le, es a felsom alatt sem latszik, hogy ki van a nadrag gombolva. Es ez szules utan is nagyon jo, mikor mar nem akarod a kismama nadragot hordani, de a regi nadragjaidba meg nem fersz bele.

En egyebkent jol vagyok, csak a reggelek ne lennenek... Alig tudok kimaszni az agybol... Es nem tudom, hogy ti hogy vagytok a bevasarlassal, de en alig birtam tegnap (a zoldsegeken ereztem a fold szagat, stb. Pedig nekem egyebkent nincs szaglasom)



nyunyi82: annyira nagyon sajnálom :( :(, de fel a fejjel és csak pozitívan!!! Ha rosszul esik olvasni, hogy mi hol tartunk akkor nem haragszunk meg. De ha összejött újra a baba, akkor ne felejts el szólni!

Ma alig tudtam enni, mert olyan hányingerem volt. Amit ettem is az erőltetés volt.

madge: nagyon jó az a nadrág!
Nekem a bevásárlásnál a cipeléssel van a gond. Mostanában nem bírom a cuccokat úgy ahogy eddig.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


én cicanadrágban nyomatom most hosszitott felsövel,amig nem nölök bele a terhesgatyóimba :lol: sportruha még jó, én Ádámmal is mindig abban éreztem magam a legjobban :D

cicatéma: hát én megnézetném azt az antitestet tuti...én félek ilyenektöl ,de én is ugy tudom,ha régen van és almot nem te takaritod nem szabadna h baj legyen...

megérzéssel ugy vagyok ,hogy fiamnál lányt éreztem és kistökös lett :lol: /párom egyébként megmondta/ most pedig nem tudom eldönteni,de inkább kisfiút érzek, párom meg lányt...hát meglátjuk :D

jaj de messze van az a 20.-a :shock: már nagyon várom.......

Évi



evik
 
 


jucka: kiprobaltam a Jonas naptart is. Eloszor megneztem, hogy a lanyomra mit irt - helyesen lanyt :). Es mostanra is lanyt (a kinai horoszkop a babyzone-n is lanyt irt). Meglatjuk. Nekunk teljesen mindegy :)



nyunyi nagyon sajnálom :( fel a fejjel, aztán ha nem okoz annyira rosz érzést, akkor várunk vissza!!! :( kitartást.

köszönöm a toxos hozzászólásokat! almot egyáltalán nem takarítunk, kertbe jár a cica wc-zni. nagyon remélem hogy már átestem rajta...jövőhét csütörtökön megyek a dokimhoz, megkérdezem majd tőle a dolgokat... addigis pozitívan gondolkodok, nem vonzom be a roszat! :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
jucka0906
 
 


Sziasztok lányok!!!
Nyunyi:Nagyon sajnálom,jó egészséget és kitartást kívánok!!!!!
Tegnap voltam dokinál,minden rendben van!
8 hetes a bébim és 18mm,volt már szívhangja is....
4 hét múlva kell mennem.....
Mindenkinek jó egészséget és sok puszit
dittka85
Sárbogárd
 
 


Sziasztok!

Ma megyek dokihoz, már alig várom, hogy lássam a picurkánkat.
Ki hogy van? Én ma egész jól, jó a kedvem, nem vagyok álmos, nincs hányingerem, csak izgatott vagyok a dokilátogatás miatt :).

Szép napot mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!

Nyunyi, erőt és kitartást kívánok! Kívánom, hogy mielőbb beköltözzön egy egészséges baba a pocakodba és 9 hónapig ott is maradjon!!

Köszönöm a nacis hozzászólásokat, sok jó ötletet adtatok :)

Délelőtt elkapott a farkasétvágy. Be sem értem a munkahelyemre, már megreggeliztem útközben. Hajaj, ha így folytatódik.. :)
mdooor
 
 


Sziasztok!

Dittka, de jó neked!!!! :-)
Én is ma megyek dokihoz. Én hányni tudnék, annyira ideges vagyok. Múlt hét óta táppénzen vagyok, itthon pihengetek. Tegnap rekordot döntöttem, átlépte a hõemelkedésem a 37.3-at :-(
A férjem nem hiszi el, hogy folyamatosan hõemelkedésem van 3 hete, azt mondta, hogy rossz a lázmérõ.. ezért tegnap õ is megmérte magát, és 37.5 volt neki.
Még 2 óra és indulok a dokihoz.
lulu06
Vác
 
 


Lulu: majd írj hogy mi volt a dokinál!
Nyunyi: sajnálom :oops:

Nadrág téma: én is cicanadrágos vagyok irtó kényelmes és tök jól rásimul a pocakra ami már látszik is :lol:
Tünetek: nekem ma nincs tünetem furcsálom is de tesóm azt mondja hogy neki se volt az ikrekkel mondjuk neki semmi baja sem volt.
Holnap megyek reggel éhgyomri vérvételre meg vizelet, plusz megejtem a védőnőt is.
Aki dokihoz megy hajrá és hozzátok a jó híreket :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Kép

Ma nagyon unatkoztam s gondoltam kiteszem a táblázatot, amelyikhez az adatokat molme82 gyűjtötte. Molme82 remélem nem haragszol meg érte :). Ha igen akkor leszedem. Én csak ennyi adatot tudtam összeszedni, aki akarja pótolja, persze nem kötelező!

Vannak páran akikről nem hallottunk rég, reméljük nincs semmi gond velük.
A minősége nem túl jó de csak 600x600as pixelű képet szabad feltenni ezért le kellett húzzam a minőséget. Remélem olvasható azért.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!

Most érkeztem haza, van pulzálás :-)
Nagy megkönnyebbülés azért. Méreteket nem mondott és fotót sem nyomtatott, annyit mondott hogy minden rendben. És mutogatta a monitoron a pulzálást. A petezsákban az egyik oldalon valami mocorgás volt :-D
lulu06
Vác
 
 


Dittka, Lulu: de jo hogy lattatok a babocakat! Nekem az elso vizsgalatom csak ket het mulva lesz es akkor meg nem is csinalnak ultrahangot :( A nyaki redos vizsgalotot is csak kulon keresre csinaljak es lehet hogy meg kulon kell erte fizetnem is... Pedig szerintem azert annak alapnak kene lenni :x

kaccso: koszi a tablazatot! Nagyon jo! En 32 eves vagyok es a lakhely is Boulder, Colorado (USA) (sajnos)



madge: sajnálom, hogy ott ilyen a rendszer :(, tényleg bosszantó lehet.
Pótolom az adatokat :).

lulu06: nagyon jó, kár azért h nem adott képet, nem? Én azt várom a legjobban :)

Én is ma megyek de csak majd este 19/45-re kell menjek. Megint jó későn érek haza, de azért ha nem leszek túl fáradt benézek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Nyunyi Drága :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
öleléseket küldök, borzasztó érzés lehet, mindannyiunk rémálma, de Neked lehet másik babád akár még idén várandós lehetsz ahogy írták a többiek, tudom ez most nem vigasztal ne is haragudj érte, ha még olvasod egyáltalán.

Kisborsó kórházban van, vérzik, remélem nem bánja, hogy megírtam Nektek, nagyon aggódnak szegények de a baba reggel pulzált és ott volt, kérlek drukkoljatok nagyon, hogy csak egy vérömleny legyen és a babájuk egészségesen megmaradjon nagyon sokat küzdöttek érte ahogy írta is 4 beültetés sok év és ez az első baba, amikor megtudtam még a könnyem is kicsordult annyira aggódom értük átérzem teljesen a helyzetüket.

most többre nem is vagyok képes, mi jól vagyunk.
pannik
Budapest
 
 


kisborsó megy a drukk ezerrel,nagyon szorítok++++++++++++++++

lulu , dittka és minden mocorgónak gratula a szívhangocskához :D

kaccso na mi volt???

madge...nem értem ezeket a orvosokat az idegenebb országokban,hogy még ultrahangot sem csinálnak....a 21.században... érdekes elképzelés, meg persze pénzért aminek automatikusnak kellene lenni na nem tudom...de egy kettö eltelik meglátod :D



evik
 
 


Ajaj két szomorú hír is van! Iletve remélem csak egy nyunyi sajnálom tiszta szívből.

Kisborsónak nagyon szorítok, légyszi írd meg amint tudsz valamit.

Én tegnap voltam ultrahangon és minden rendben, dobog a kis szívecskéje. CRL:10 mm
Apa kérdezte, hogy a fügyije ekkora :lol: ?

Én tegnap jelentettem be a munkahelyen uh már mindenki tudja a városban.

Beáta
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
izor
Kiskunhalas
 
 


Sziasztok, köszi a drukkokat Kisborsónak. Egyelőre semmi hír sajna róla, írtam sms-t de még nem válaszoltak, gondolom kisebb gondjuk is nagyobb most ennél, megértem.

Izor szívhanghoz hatalmas gratula
nekem még várni kell erre, nagyon bízok és hiszek benne, hogy nálunk is minden rendben lesz. Kedden kiderül.
pannik
Budapest
 
 


Lulu Ditka Nektek is gratula a szívhanghoz, ne haragudjatok tegnap nem nagyon olvastam annyira készen voltam Kisborsó miatt nem is láttam mit írtatok
pannik
Budapest
 
 


Kisborsónak nagyon nagyon drukkolok, nagyon reméljük minden rendben lesz.

izor: gratulálok a szívhanghoz

Tegnap este már nem volt erőm írni későn értünk haza. Mikor beértünk a doki rendelőjébe már meglepetés ért, mert senki nem volt. Máskor rengetegen vannak és várni kell. Gyorsan megkerestük az asszisztensnővel a papírjaimat és mentem is be. Közbe a férjem valamiért kiment, s mikor bementem az dokihoz, nem tudtam szólni, így ő kint maradt. Nagyon mérges voltam rá, mert nagy élményről maradt le.
Nagyot nőtt azóta a babánk, van már szívhangja, és azt is meg tudta mutatni a doki, hogy hol van a szíve, a monitoron ott kipirosodott. Sőt nem csak láttuk a pulzálást de meg is hallgattuk. Jaj olyan boldog voltam, mikor hallottam.
Nagyon alaposan megvizsgált és ez tetszett.
A jövő héten megyek vérvételre meg mindenféle egyéb vizsgálatokra.
Most mondta, hogy szedjek Elevitet és jód tablettát.

Na kicsit hosszúra sikerült ne haragudjatok érte.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Köszi Pannik, aranyos vagy, majd írj, mi van Kisborsóval.
Izor, gratula a kis 10 mm-eshez :-)
Kaccso, nagyon várjuk mi volt tegnap :-)
Már bánom, hogy nem ragaszkodtam kép nyomtatáshoz, de tegnap fura volt a doki, semmi 'hivatalos' adatot nem közölt.. :-(
A lényeget tudom, pénteken meg megyek egy másik dokihoz, akihez eredetileg is akartam járni, de pont most elment külföldre egy fél évre, viszont havi 1x rendel. Nagyon kis helyes doktornõ, és elsõ alkalommal elküldött mindenféle hormonvizsgálatra, mikor felkeresetem, hogy félek újra nekivágni, hogy esetleg megint missed ab lesz a vége..
Ja, és kérdezni akartam, hogy nektek mondák-e, hogy semmi összebújás.. :-))) Nekem ezt minden alkalommal kihangsúlyozza a doki. Azt mondta, hogy a cisztám miatt, nem lenne jó, ha szétpukkadna, meg olyat is hallottam, hogy az elsõ trimeszterben vetélést okozhat..
lulu06
Vác
 
 


KISBORSÓVAL minden ok és a baba is jól van hála istennek. már szívódik fel a vérömleny.

Lulu, nekem is mondta a doki, hogy nincs házasélet és nincs torna egyelőre mindkettőt tilos.

Kaccso, gratulálok nagyszerű hírek ezek, a mai napon csak jó dolgok történnek :)
pannik
Budapest
 
 


Én vagyok aki a legkésőbb fog szülni közöttetek? vagy van aki nálam is kevesebb hetes? a táblában úgy látom én vagyok??
nem mintha baj lenne mert majd már mindent tudni fogok az előttem járóktól mindenről :D :D
pannik
Budapest
 
 


pannik: nagyon örülök, hogy minden rendben Kisborsóval. A szülési idők szerintem még átrendeződnek. Én most 7+6-nál tartok de tegnap a doki azt mondta, hogy 7+2-nek felel meg.

lulu06: nekem nem mondott semmit a doki az összebújásról, de hát ritkán is esik meg és az nem esik rosszul és nem fáj.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


lányok gratula a kis falatkákhoz :lol: én túl vagyok a vér és vizeletvizsgálaton plusz a védőnőn. Képzeljétek azthiszem megint cukros leszek :cry: van vizeletcukorm is két csillagos, a véremben meg pont a legmagasabb határértéken mozog. Bár nem tudom számít-e az hogy rosszul lettem és vérvétel előtt kb negyed órával ittam pár korty dove tejitalt :oops: különben kidobtam volna a taccsot, muszály voltam az volt kéznél lehet azért is lett pozitív a cukor???? szerintetek?

Kisbornósnak meg gratula és mennek a drukkok :lol: :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


kaccso: én Budapesten a 14. kerületben lakom, és 99% hogy a Péterfy Sándor utcai kórházba fogok szülni.
A táblázatba nekem is csak ennyi adat lett meg ... És miért is haragudnék, hogy megcsináltad... Dehogyis... Én vártam, hátha még kapunk adatokat.

pannik: kisborsonak kitartást, erőt és próbáljon nyugodt lenni (tudom ez nagyon nehéz). Ahogy olvastam a hideg kirázott. Úgy meg tud viselni lelkileg az ilyen. Én angyon nagyon szurkolok azoknak, akik hosszú évekig küzdenek a csemetékért. Sajnos az ismerősök között is van ilyen és a szívem szakad meg, hogy mennyiszenvedés és küzdelem van egy-egy baba megszületése mögött.

evik: az USA nem az egészségügyi ellátásáról híres... Vagyis nem a jó híre terjed az ottani egészségügyi rendszernek ... Vagy rosszul gondolom/tudom madge?!

A házasélet nem csak azoknál tiltott, akiknáűél már korábban volt esetleg probléma? Bocsi, de ahogy olvasom a hozzászólásokat erre következtetek. Nekem a doki csak annyit mondott, hogy óvatosan. Lulu te is írtad, hogy volt már sajnos vetélés, pannik nálatok is nagy küzdelem volt, mire összejött a kis törpe ... Ebből gonolom hogy nálatok fokozottabb az óvatosság.

Pannik: a kiírt időpont nem jelent semmit ... Bár remélem nem Te fogsz legkorábban szülni, még véletlenül se :)

erzsebet: a dokinak mindenféleképpen mond el, hogy ittál sajnos cukrosat a vérvétel előtt, mert szerintem így a reggeli vérvétel eredménye fals lett. És tuti fog kérni egy labort, ami tényleg éhgyomorra történik.

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Erzsébet én nem értek a cukorhoz, azt tudom a másik topicból, hogy a lányok diétával szépen helyén tartják csak oda kell figyelni és hát igen sok lemondással jár mert nem lehet mindent enni főleg édességet nem.

Drukkolok, neked, hogy a köv értékek jobbak legyenek. De szupi, hogy már a védőnőnél is jártál meg elkezdődtek a vizsgálatok én is várom már ezeket.
pannik
Budapest
 
 


Melinda, hát én is remélem, hogy nem én leszek az első :D
Melinda, lehet, hogy igaz, hogy ránk jobban figyelnek a dokik az előzmények miatt, nem tudom, a várandósságról annyit mondott, hogy innentől ez egy normál várandósság nem különbözik a többiektől ennek örülök, nem is akartam én már különbözni csak egy normál nyugodt várandósság minden vágyam, extrák nélkül :D :D

Lányok, Ti mikor fogjáktok megvenni az első dolgokat a kismanóknak? a férjem nem akar inni a medve bőrére előre és nem akar venni semmit sem egyelőre, igaza is van, de már olyan rég óta várok erre, hogy alig bírok magammal.
pannik
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a dobogó szívecskékhez! :) ÚÚÚgy várom én is. Jövő kedden leszek 7+1, de később fogant. Szerintetek már látni kell a pulzálást?
Tegnap a youtube-on megnéztem 6-7 hetes ultrahang videókat. Annyira klassz volt látni a kis pindurkákat.

Pannik, én nem vagyok babonás, úgyhogy már megvettem a baba első hálózsákját a vaterán. Alvi márkájú, nagyon klassz, majd nézzetek utána. 1200 ft volt egy háromrészes csomag, aminek az új ára 13 ezer az ebay-en.
Nekünk otthon már sok mindenünk van (szépen méret szerint elcsomagolva). Barátoktól sok szép rucit kaptunk. :)

Szép estét Nektek!
mdooor
 
 


mdoor, én is nagyon szeretnék már vásárolni, jaj de jó Neked. Megnézem majd ezt az Alvi-t.
majd ma puhitom egy kicsit a férjemet, mi sem vagyunk babonásak, nem amiatt nem akarja, hanem egyszerűen még korainak találja.

7+1 már tuti látszani fog, már van aki 6+4 naposan is látta a lombikosok közül szóval, ott lesz az már Neked is jövő héten. Én is kedden megyek és én akkor 7+4 leszek.
pannik
Budapest
 
 


én Ádinál félidöig nem vettem semmit, pedig nem vagyok ugymond babonás csak ugy gondoltam azt kitüzöm magamnak és utána:-) most meg majdnem semmit nem kell vennem ,vagyis elöször át kell nézni a ruhácskákat és utána pótolni ami hianyzik:-) hazahozni a kistesót is abban szeretném amibe Ádámot,...ezt már akkor eldöntöttem
:lol: kiságy,kád, pelenkázó,babakocsi ,autós ulés,játékok ezek mind vannak ......keresztlányomról egy csomó ruhácska meg minden van, ugyhogy szerintem alig fog kelleni vmi...
engem sem tiltott le a doki a házaséletröl...

izor, kacco gratula a remek hírekhez...a jódot miert irta ki? vagy nem kérdezted? csak nem a sugárzás miatt? most egyre többet parázok ezen,hogy nöl a sugárzás....ti hogy gondoljátok?



evik
 
 


Molme: szeretem olvarni a válaszaidat, mindig olyan jókat írsz. Pannik: szerencsére mi sem kell sokmindent vegyünk mert a tesóink gyerekeitöl örökölünk csomó mindent. Kiságyat kinéztük de még gyüjtünk rá :) . Evik: a jód tablettát biztos nem a sugárzás miatt írta fel, nálunk fele felszokták írni. Én nem kérdeztem h miért de megtudom. A gond most csak az h ebbe az őrületbe itt is mindenhol felvásárolták és nem lehet kapni, várnom kell rá. Kicsit egybe irtam mindent, mert telefonról írok, mert odalett az internetünk. Puszi és jóéjt mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!
Ha nem baj, csatlakoznék, igaz én decemberi lennék, de a két császárom miatt, úgyis november végén lékelnek.
Gratula minden babóhoz és boldog babavárást!

Madge, látom te is itt vagy az USA-ban, majd együtt szapuljuk a "híres" terhesgondozást. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Szia Egcsi! :) Ti hol eltek? Epp irni akartam molme-nek hogy milyen finoman fogalmazott :) Es akkor meg a Gyes/Gyed-rol meg nem is beszeltunk... Az egyetlen dolog amit szeretek az itteni egeszsegugyben, hogy tudok olyan orvost talalni, aki elfogadja hogy ertelmes tanult ember utana tud nezni dolgoknak es el tudja donteni, hogy akar-e valamit vagy nem. Egyszoval nem hulyenek nez es nem varja el hogy istenitsem.

babadolog vasarlas: en is egy csomo mindent elraktam Kata utan (foleg ruhakat). A baj csak az lesz a ruhakkal, hogy Kata majusi volt, szoval pont a "rossz" evszak ruhai vannak meg. De azert valamennyit csak tudunk majd hasznalni.

hazaselet: jo lenne, de a paromra meg 1.5 hetet kell varnom. :)

Erzsebet: remeljuk tenyleg csak a cukros innivalo okozta az eredmenyt.

izor/kaccso: jo hogy lattatok a pottomoket! gratula :)

Ma volt az elso napom ket het ota, hogy normalisan keltem (ertsd nem kellett 2 oran keresztul probalkoznom a felkelessel) es hanyingerem se nagyon volt. Remeljuk marad is igy :)


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: