Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nammando!
Gyógypuszi a kisfiadnak!

Hogy én se maradjak ki a sorból, én is egész nap tudtam volna aludni...
Abba bele se merek gondolni, hogy hétfőn megyek dolgozni (ezen a héten itthon voltam). :shock:

Mindjárt kezdődik az X-Faktor :lol:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Halihóóó!
ne haragudjatok, hogy csak így ideírok, a 2010-es júniusi topikból vagyok, és csak gratulálni szeretnék mindenkinek, kívánom, hogy problémamentes és örömökben gazdag babavárásotok legyen, mg utána is minden szépet és jót!! :wink:
Vendég
 


Szia geooo

Nagyon szépen köszönjük! Reméljük, úgy lesz és hasonló jókat kívánok én is!

Üdb.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 

 
 

Sziasztok!

Geooo!
Köszönjük! :lol: Nagyon aranyos vagy! Nektek is minden jót! :D

Szép napot mindenkinek!
Kép

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Jó reggelt...

Na láttom nem vagok egyedül Én sem az állandó alvás máshol is jelen van :D

Geooo: nagyon aranyos vagy :D köszönjük:D

Namandoo: kisfiad jobban van ma már????


Andrejja: gratula..Akkor lehet menni vv???Védőnő???

Én nekem ma kell felhívom a védőnőt :D
csip-csip18
 
 


Jó reggelt!

Én azt hiszem nem szeretnék kiskönyvet, csak a genetikai UH után. Réka babánknak ugye ott derült ki a betegsége... Na mindegy, egyelőre majd a dokinél legyen minden rendben :) Már csak 9 nap!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ja, és én is állandóan alszom. Van, hogy hamarabb alszom, mint Zsófi :oops: (Ő fél kilenckor megy aludni...)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi: Az édes....Genetikai uh-n derült ki???Az a 12 heti volt???És mi volt, ha szabd kérdeznem???Ha nem haragszol meg érte....
csip-csip18
 
 


A tarkóredője a megengedett 3 mm helyett 9,1 mm volt, és az egész kis testét körbevette egy vizenyős réteg, ami már olyan vastag volt majdnem, mint a teste, kezdte elnyomni a babát :( Azt mondták, a 20. hétig élhetett volna kb méhen belül, de itt kinn esélye sem lett volna, nem tudott volna megszületni :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Érte, sajnálom :(

Ez mikor csinálják 12 hetin???És akkor 3mm nem lehet vastagabb a tarkóredő???Helyben megmondják az eredményt vagy várni kell????

Most beszéltem a védőnőmmel....Biztos igaza van, de akkor sem tetszet nem, hogy azt mondta, hogy a 9-10 hetén menjek hozzá...De mondtam neki, hogy 8-án az orvosmhoz már kiskönyvvel kell mennm...Igy at, mondta, hogy akkor 2-án menjek hozzá 11-re....
csip-csip18
 
 


Nálunk is csak a 9. hét körül fogadnak, ha van már a dokitól leletem, van szívhang, stb.

12. heti ultrahangon derült ki, rögtön látni, hogy mi van.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Érthető végül is, csak mégis szarul esett, mert mondtam minden rendben van...Na mind 1....
elfogadom...Megyek 2-án aztán ott megismerjük egymást...
csip-csip18
 
 


panndi: és a tenyésztés levéltel az ugyan olyan mint acitó levétel???Ugyan az, méhnyálkahártyából vesznek le mintát, vagy külömbözzik másban???
Mert azt nekem nem vettél le multkor...Majd csak most fogja....
csip-csip18
 
 


geoo! köszönjük a gratulációt!

panndi! sajnálom az előző baba esetét!

csajok én ha nem tesztelnék pozitívat, nem tudnám h terhes vagyok az tuti! ugye ez nem vmi rossz előjel! nem undorodom a kávétól, nem vagyok álmos, se émelygés, se hányinger, csak a cicimen érzem semmi más!na meg a puffadás.


képzeljétek bejelentkeztem Székesfehérvárra ahhoz a dokihoz, akihez régen is jártam(Rubliczki), mikor még vizsgálgatta h miért nem esek teherbe, és a telefonba megismert az asszisztensnő, gratulált,örült, tök jól esett, nov 20.megyek oda.

most szerdán ,meg ide a mórihoz de utoljára, visszahívott még múlt héten h nézzük meg nől e a petezsák. ő gondolom azt hiszi hozzá fogok járni. mi van akkor ha majd most szerdán is azt mondja h menjek xy napon??én már nem akarok többet hozzá menni.

ma reggel csináltam tesztet, előbb kijött a t vobal mint a c. szupeeeer! :lol: :lol:

KépKép
dike
 
 


Dike: hurrá :D semmit nem mész el és kész!!!Mindig pont idő pontot add neked???Mert nekem nem, mindig hívom előtte 1 héttel és akkor ponositjuk...Nem tudod meg mondani neki, hogy majd még pontosítotok, hívod, mert elutaztok vagy valami????
Szerintem...nme tudom lehet valamiknek van jobb ötlete, de nem mernék elé állni és azt mondani, hogy nem jövök hozzá többet, Én ahhoz nyuszi vagyok :( De jó, hogy megismert...Biztos minden rendben van...20-án mész akkor??akkor mennyi leszel????Az még odébb van :? De hamar eltelik :wink:
csip-csip18
 
 


csip-csip! hmm még passz h mit teszek,de ha ad időpontot, nem fogok elmenni ennyit tudok.

nov 20 akkor már 9+2. de ugye megyek most szerdán, meg nov 2 győrbe!!!ott már kell lennie szívhangnak!:)

KépKép
dike
 
 


Oh, én még csak ma vagyok 4+5 :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi: nem baj hamar eltelik majd ez a pár hét..mondom Én???hát hosszú idő ez és várakozás :roll: Bárcsak most már ott tartanánk.... :roll:
csip-csip18
 
 


Hát igen :? És én igaziból majd csak a 12. heti UH után fogok megnyugodni...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok.
Csak egy gyors beköszönés, utána megyek dolgozni.

csip-csip Köszönöm, Manó már jól van. Épp most hozza el Apa oviból

dike Bercivel nekem sem volt tünetem. Igaz Én már a pozi teszt előtt tudtam, hogy "lakóm" van :) . Ne kérdezd honnan - nem volt jele -, egyszerűen tudtam.

Mindenkit üdvözlök. Bocsi, de tényleg rohanok. Esetleg holnap bővebben jövök.

Puszi mindenkinek!

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Csip-csip, itt nincs vedono (Belgiumban elek). Kapok majd egy kiskonyvet es azzal kell menni a dokihoz, mikor idopontot adnak.

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Sziasztok!

Hát lányok ma volt 1 napom... reggel 6-tól este 6-ig doliztam mint állat (ápolónő vagyok egy extra gáz osztályon)... de ezzel nem is volna gond, csak ugye még nem mertem mondani senkinek a babót, nameg ugye szerdán megyek uh-ra. Utána egyből bejelentem a munkahelyen, meg lehet, hogy megyek is tp-re, nade addig még egy éjszakázást is ki kéne bírnom holnap este 6-tól reggel 6-ig. :shock:
De a legszarabb az, hogy enyhén megint barnázgattam (délután vettem észre). Azonnal bevettem egy No-spát meg +1 Duphastont. Most pihizek...

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Csajok!Voltam ma a dokinál,láttam ultrahangon a picikét,4 mm-es és már beindult a szívműködése!!!! :lol:
Kb.5 hetes vagyok...
3 hét múlva újra megnézi...
Úgy izgultam,de nagyon rendes volt!
Azt mondta,hogy bármikor felkereshetem a védőnőt,de nem kell vele sietni...a lényeg,hogy 12 hét előtt kell felkeresni,mert csak akkor leszel jogosult a gyedre,gyesre stb..

Kép
Kép
bell25
 
 


Zsófi: tessék pihenni akkor, szigorúan!!!!!!

Bell: gratula a 4mm babócához...hurrá :D akkor 3 hét múlva így tovább...


Én is dolgozom, és van mikor jó a kedvem van mikor nem, ha nincs tünet akkor beszarok egy kicsit jobban örültem volna, ha marad még a hányinger, de nem nincsen...csak az émelygés de ritkán és ritka a gyomor égésem is :( 2 hét még Uh-ig jézusom hol van az még :(
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Bell gratula a szívműködéshez!
Zsófi pihi, pihi,pihi!!Mindjárt itt lesz a holnapután és látni fogod a babót,de jó lesz!nekem 3x1 duphastont kell szednem.

Még mindig döglődöm...,olyan érzésem van,mintha megjönne,2percenként megyek a wc-re megnézni,persze semmi.Lehet,hogy kicsit felfáztam, mert erősebb a folyásom,vagy ez természetes ilyen állapotban?Akinek van gyermeke,mennyit emelgetitek?Mert emelgetés után kicsit fáj a hasam.
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Jó reggelt!

Zsófi, pihenj amennyit csak bírsz!

bell, gratula a dobogó szívhez :)

szemi: én nem emelgetem őket. Nyilván néha muszáj, de az nagyon ritka. Szerencsére az etetőszékbe is, meg az autósülésbe is be tudnak ülni egyedül. Azt írtam, azt hiszem, hogy Fruzsival hat hétig feküdnöm kellett, na ezt most szeretném elkerülni. Szóval nincs emelgetés, ebéd után kötelezően pihenek velük, és nyugi van :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


bell
Gratulálok! De jó neked! Na de én is megyek pénteken! Nekem is kb. ilyen korúnak kell lennie. Már alig várom!! :)

zsófi
Pihenj, amennyit lehet. Tudom, ilyen helyen nem egyszerű, de amit lehet sózz rá másra! Csúnya dolog ilyenre biztatni, de most a pici a legfontosabb!

szemi
Teljesen természetes, hogy most erősebb a folyásod. A szervezeted folyamatosan változik. Hol nagyon száraznak, hol meg fordítva nagyon is nedvesnek fogod érezni magad. A "mindjárt megjön" érzés is természetes! A méhed változik, tágul, ezt érzed. Ne ijedj meg tőle. Néha esetleg kis, szúró fájdalmat is produkálhat. Egy ideig (néhány nap) érezni fogod ezt, utána szünet, azután kezdődhet elölről. Berci nekem már nagy, de bizony előfordul, hogy emelgetem. (Galériaágyon alszik, aminek 110 cm-en van a fekvőfelülete, néha be kell raknom vagy ki kell vennem). Természetesen igyekszem kerülni ezeket az akciókat, de - szerencsére - nálam ez még nem okozott problémát. De ez egyéni adottságoktól függ. Ha neked fárasztó, vagy fáj - akárcsak sajog - a pocid utána, akkor ezt vedd figyelmeztető jelnek! Ne emelj, ha nem muszáj!

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, nem bírtam magammal és ma elmentem a dokihoz! Ikerbabák lesznek :lol: :lol: :lol:

Ez van a leletemben: "Az uterusban kettős petezsák, mindkettőben 6 hetesnek megfelelő embrió látható. Haematóma nincs.
"A" magzat petezsákja a császármetszés hegéhez közel helyezkedik el, közvetlen mellette. 2 hét múlva kontroll."

Ebben az a legnagyobb gond, hogy a császármetszésem hege szétnyílhat ahogy nőnek majd :cry:
Nem is adta oda az uh képet, mert mondta, hogy a főorvosnak megmutatja. Nagyon remélem, hogy nem történik meg a legrosszabb! Már több mint 5 éve, hogy műtöttek...

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsófi, szívből gratulálok a manókhoz! Minden rendben lesz, ne izgulj! Viszont pihenj, pihenj, pihenj!

Bell, neked is gratula!

Betegek hogy vannak?

Holnap már én is dokihoz megyek! Emelgetni annyit emelgetek, amennyit eddig is, de sztem már hozzászoktam a 10 kilós csillagomhoz:)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Zsófi, nem semmi :lol: Szívhang is volt már?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ja igen, és gratulálok a babákhoz :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Zsófi gratulálok! :)
Nekem is azt mondták egyfolytában,hogy ikreim lesznek,mert a családban előfordult már és Annácskámnak is volt :( lakótársa pár hétig...
De a babóca most egyedül van...
Tényleg ki milyen nemű babát szeretne?
Tudom a lényeg,hogy egészséges legyen és tényleg nem közhely,mi már tudjuk!!! :wink:

Kép
Kép
bell25
 
 


Anikó!
Köszi! Pihenek igen, megyek is táppénzre! :D

Panndi!
Köszi Neked is! :D Pulzálás volt.

Bell!
Köszi! Nekem egy vegyespáros jól jönne!
A dédpapám iker volt...egypetéjű
Ezek a babók viszonylag "messze" vannak egymástól, szerintem kétpetéjűek, de ez csak feltételezés...
Sajnálom, hogy Annácska lakótársa elment...

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Hát nekem a neme tényleg tök mindegy. Idén két babát veszítettünk el, bánom is, hogy fiú vagy lány, csak maradjon velünk!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


zsófi!pihizz nekem vigyázz magadra!!!!!ikrek????de szupper!!neked spontán ugye???

bell! szívből gratulálok! már látni is lehetett, meg szívhang?de jó neked!!!én kislányt:)

én holnap megyek uhura 5+6 leszek vajon mire számíthatok?

szemi! nekem is nagyon sok folyásom van, színtelen szagtalan, és főleg éjjel, nagyon zavaró!ez úgy tudom természetes!

viki! holnapra akkor neked is drukk!!!

én mióta terhes vok, másképp alszom, szóval du5-6 álmos vok, de este 11kor alszom el, kb 2kor felkelek éjjel 4ig forgolódok szenvedek, utána fél 11ig alszom, ma pl 12ig:)))

és szörnyű álmom volt halva született a babám!cefett éjszakám volt.
:cry:

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Zsófi gratulálok a babákhoz!(Én is iker vagyok,2petéjű).Szerintem nem lesz semmi baj,hogy az egyik a vágáson van, mondják,hogy 2 császár között 2 évnek kell eltelni, az már simán megvan.

Nekünk is mindegy,milyen nemű lesz.Lánynevünk van,fiú nincs, de van hozzá már "használati útmutató" :lol:
Jövő szerdán megyek uh-ra, ott kiderül minden,addig se szeretek előre tervezni semmit.
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Dike, én meg azt álmodtam tegnap,hogy megjött.Amíg nem látja az ember a kis dobogó szivet,addig nem biztos magában(legalábbis én),hogy sikerült.
Szerintem,már beindult a szívdobogás,valamit biztos látni fogsz.

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Jaj de jó, dike, hogy ma mész dokihoz! Nekem még egy hét...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok....

Tegnap jó magam alatt voltam...barnáztam este, és méghozzá a nyákom...bocsi...volt barna...Kiborultam...

Aztán beszéltem az agyammal, hogy minden rendben van...doki is mondta, hogy kis barnazás 2-3 naoig semmi gond nincs....Tegnap úgy voltam vele, hogy kérek uh-ra időpontot, de nem hiszem ma már, hogy kérek holnapra....
Nektek volt az elején?????
csip-csip18
 
 


Van még barnázásom, így ezzel a lendülettel, kértem időpontot uh-ra...holnap 1 re megyek...
Mindenek rendben kell lennie...
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Régen voltam..

Zsófi, nagy gratula az ikrekhez!!!!!!!

Csip, én olyat is ismerek, aki végig vérezte az első trimet, és most 2 éves a kisfia, nyugi már!!!!!!

Csajok, gratulálok mindenkinek a szívhanghoz!!!!

Dike, ne aggódj, nekem sincs semmi tünetem és mindenki azt mondta, h ez teljesen normális :)

Puszi nektek, most megyek, mert sok a meló :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csip!Nagyon szorítunk neked!!!!!
dike!szemi!el kell hessegetni a rossz gondolatokat,minden rendben lesz,ne hogy emiatt legyen valami baj.
Egyik nap én is felhúztam magam valami hülyeség miatt,és egy 10 perc múlva,felkeményedett és nyilalt a hasam ahogy még nem szokott....
Szóval nyugi...mindenkinek!

Kép
Kép
bell25
 
 


Zsofi, gratula az ikrekhez!

Csip-csip, en is barnazom, neha jobban, neha kevesbe. Ketszer voltam emiatt dokinal, mindketszer volt UH es minden rendben van. Azt mondta a doki, a 6. het kornyeken sok kismamaval elofordul.

Baba neme: en kisfiut szeretnek a ket lanyom utam. Nekunk felver babank lesz :).

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Adrejja: köszi ari vagy :D de holnap megyek uh-ra mindenképp :D azért :D De jóóóó, kérek képet a kislányaidról, ők is félvérek???Muti muti!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip-csip, ok nem felverek.
Ujrahazasodtam tavaly nyaron.

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Sziasztok,
bocs, hogy így bepofátlankodok (mi is szeretnénk babát, és olyan jó olvasgatni, nosztalgiázni :lol: ), csak Dike-nek szerenék írni egy ötletet:
A mi kisfiúnk inszemes baba, az inszemet nem a saját dokim csinálta, kb. 8 hónapig jártam a meddőségis orvoshoz. Mikor összejött Levi, akkor 1-2 alkalommal voltam még ennél a dokinál, aztán vettem egy üveg piát, meg egy Merci csokit, és amikor már nem akartam hozzá menni, akkor odaadtam neki, megköszöntem az eddigieket, és mondtam, hogy akkor szeretnék visszamenni a saját dokimhoz. És szó nélkül elfogadta, mondta is, hogy ez így van rendjén.

További jó babavárást mindenkinek, remélem a júliusiakhoz már én is csatlakozom :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


dike, gyere ám doki után, izgulunk!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


most csak gyorsan:

a méhemben egy szabályos petezsák látható, 19×8mm, szívműködés még nem látható. grav.s. 6. hét

és a jobb oldalamon van egy 26×28mmes képlet.ami majd valószínű felszívódik,mivel múltkor még a balon is volt. szabad hasi folyadék nincs. képet kértem, majd felteszem.pussssssssszzz

KépKép
dike
 
 


csip-csip! nekem nem volt barnázásom, de az általában progi hiányra utal.de tuti nincs semmi gond.akkor holnapra nagy drukkk!

linácska köszi.

sztetek még miért nem látott embriót sem?azt mondta ilyenkor még nem látni. :roll: Kép kicsit megnyújtotta a képet h lekicsinyítettem.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Jönnék én is, bár még ritkán, elég sokat dolgozom még.
Valamikorra jún. elejére számolok, orvos még nem írt ki, csak ultrahangon voltam.

Judit
migej
Pécs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: