Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat!
Vicababa: a kombinált teszt egy vérvétel amiből asszem 2 féle betegséget lehet kimutatni,nekem egy éve csináltak de sajna nincs róla semmi papírom,mert az interneten jött meg az eredmény és amint megláttam,h jó nem is foglalkoztam vele. Szerintem anyukád lát és veled lesz végig! Én hiszek ebben.
Holle: Jó van na, nem bírtam várni :D. Szerintem attól is fájhat a hasad, hogy növekszik a méh. Hogy fáj,szurkál vagy görcsöl mensisen? Mennyi ideig fájt? Majdcsak eljön az a péntek. Akkor mész dokihoz igaz? Húhh itt képtelenség visszaolvasni.

Lányok,apa azt mondta,hogy az a halvány csík azért van ott mert az jelzi,hogy hol kellene erősen kijönnie! Sztem sokkot kapott :D :D :D
henó
 
 


Sziasztok!
Na nekem most lett elegem ebből a derékfájásból komolyan egyre sűrűbben fáj és egy re több ideig mikor megpihen tahát reggel például kutyabajom ma összepakoltam és hajolgattam na úgy bedurrant azóta a födön fekszem ááá!Ha megyek uhra megkérdem a dokitól lehet-e köze a terhességhez nyom valamit a méhem?Ha azt mondja nem ennek van nagyobb esélye akkor tovább megyek csak hát így gyógyszert nem igan tudnak adni! :oops:

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Henó sztem vigyél Apának egy sört mégis, hátha sikerül feldolgoznia:)))Mekkora megoldóképesség:)))))))
No nem baj, lesz az a csík nagyon erős is, amikor már nem csak azt mutatja meg, hogy hol kellene lennie a csíknak:))))))
Hogy hogy fájt a hasam??Olyan menszisen, de mintha a egyre erősödött volna, a lábam ökölben volt annyira kellemetlen volt.De aztán tényleg elmúlt és azóta semmi.Lehet, hogy tényleg növekszik a méh, elvégre a 8.hétben már narancs nagyságú méhünknek kell lennie:)))))Henó igen pénteken megyek, akkor már okosabb leszek:))
Voltunk ma a Brendonban képzeljétek.Vettem Hipp natalt 1050,- Ft-ért és nem 1500ért.Aztán vettem egy édes kismama felsőt, ami olyan aranyosan állt rajtam, mintha rámtervezték volna és ha pocakom lesz is tökéletes lesz.Szétnéztünk, hogy mik vannak, de sem babakocsi, sem bababútor nem tetszett.Mindenesetre már törzsvásárló lettem:))))
Vicus nem is fogod túltenni magad...ahog ymindják a sebeket csak az idő képes meggyógyítani. A szívében mindig él egy édesanya a lányának!!!!Én is biztos vok benne, hogy vezeti és segíti az életed és most ő is veletek együtt ünnepel:)

Kép

Kép
holle
 
 

 
 

Zsaklin az hog ylehet, hogy mindketten 6 hetes 2 naposak vagyunk és nekem 236 napom van, Neked pedig 224???Valamit rosszul állítottam be???
Nem értem, hogy mi lehet ez a derékfájás Nálad, én nem tartom ezt normálisnak, hogy ilyen fiatal terhesen ennyire fájjon. Lehet mégis vmi más van a háttérben, feltétlenül nézesd meg!!!

Kép

Kép
holle
 
 


Elszállt minden amit írtam az előbb.. :S

Vicus

Kép
vicababa
 
 


A hozzátartozónk elvesztése mindig nagyon nehéz. :((( Nekem még élnek a szüleim, de már nem olyan fiatalok. Ezért is szerettünk volna minél hamarabb babát, hogy ők is kiélvezhessék a nagyszűlőséget.
Mi még nem tudjuk, hogy mondjuk el, örülni fognak, csak nem vagyunk olyan jól eleresztve anyagilag, úgy hogy biztos aggódni fognak, de boldogok lesznek.
Jövőhéten megyünk hétvége felé dokihoz és remélem már lesz szívhang. Én az után szeretném elmondani.
Nekem estére felpuffad a hasam és émelygek egy picit, a fejem meg szinte minden este fáj.. De egyéb rosszullét nincs hála az égnek. A férjem annyira tündér, mindig kérdezi, hogy vagyunk. :D Annyira szeretem. :)))
Lányok szerintetek hány hetes terhes vagyok eredetileg, ha június 23-án volt ovulációm? (május 30-án volt menszim). Lesz már vajon szívhang pénteken?
Tudjátok melyik bolt még nagyon jó: A minimano és az elefáni. Ezek elég jó árban vannak. Én a Cam babakocsikat nézegette, azokat amik multifunkciósok.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Henó itt is nagyon gratulálok!!! :))) Annyira jó. :))))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Szép estét!

Zsaklin! Remélem nem lesz nagyobb baj! Mindenképpen mejd dokihoz!

Nálunk apa még nem enged vásárolgatni.. :( Én is ilyen multifunkciós babakocsikat nézegettem, jo áruk van, az tuti. Készitettem egy kis listát is, hogy mik kelhetnek. Ill. megvolt az amitr Alexánál csináltam, mostcsak átnéztem és kihuztam ami megvan. Olyan türelmetlen vagyok. A bébisztternek jelölt hölgy még mindig nem adott választ, pedig reménykedtem benne, hogy hamar fog.

Hozzánk nem ért el a lehülés, egész nap 30 fok volt. Még most is szakad rólam a viz. :roll:

Alexa már alszik, szerencsére. Azt hiszem én is megyek, pihenek kicsit.
Jo éjt!

Kép
Kép
nikolette2
 
 


Sziasztok!

Húúúúúúúúúú mennyit írtatok, jól felpörgött a fórum :)
Végre lehűlt nálunk is a levegő! Boldogság! Ennek örömére ebéd után hatalmasat aludt a család, aztán elmentünk kirándulni :)

nikianya üdv közöttünk :)

Heno akkor hivatalosan is gratulálok! :lol: bár azért ez sejthető volt :) Ja és apa megjegyzése nem semmi :D :D :D

Zsaklin régebben azért én is rengeteg olvastam és az egyik nagy kedvencem nekem is Munkácsy élete.
A hányingerrel én is így vagyok: ha van -húúúúúúúúú de car, ha nincs -miért nincs? :roll: De a derékfájásod nem normális szerintem. Ha a 8. hónapban járnánk, oké, de most nem...

Vicababa nagyon sajnálom. :( Ilyenkor még jobban fáj, h. az én szüleim bár élnek és virulnak sem rám sem az unokájukra nem kíváncsiak -ha tudnák mit veszítenek...
A babakelengyére még ráérsz, de rengeteg lista van a neten és mi is segítünk mert azért sok minden felesleges. Anyagi csőd? Az. Reginél 500e-ig számoltam :? De most könnyebb a helyzet, főként ha lány lesz. :)
Nyugodtan menj védőnőhöz, kell a kiskönyv meg a vérvizsgálatok, nem kell várni 12. hétig!

Holle úgy hallottam ősszel kivonul a Brendon az országból, biztos lesznek nagy leárazások a kiárusításkor :lol: mert valljuk be nem épp' olcsó.

Ja és a vonalzót én sem értem, Zsakliné nagyon elhúzott :shock: :D

Na megyek ledőlök, de jó hogy lehet majd jól aludni már amennyiben az émelygés nem akadályozza meg
sz.sziszi
 
 


Gabi:itt is köszi,gratulációból sose elég! 2 nap múlva hat hetes vagy,de az orvos 9 nappal idősebbnek fog mondani mert nem középen voltál! Nagyon vágom! Szívhang:nekem tavaly május 16-án volt ovulációm és június 17-én volt szívhang,tehát betöltöttem a 6 hetet. Tehát pénteken már hallgathatod babócád kicsi szívét dobogni!
Vicababa:Csak megvan a kombinált tesztes papírom,a down kórt nézik meg az edwards kórt vele.
Zsaklin a barátnőm most szült,neki elviselhetetlenül fájt a háta,homeopátiás bogyót szedet és az bevált neki. Annak meg ugye nincs mellékhatása.Megkérdezem neked mit szedett,de azért mégis csak azt javasolnám,hogy keress fel egy homeopátiás orvost.Jól jön a terhesség alatt is meg a szülésnél is.
Holle:szerintem ha nem jelentkezik újra ne foglalkozz vele,többet ártunk sajnos magával az aggódással,de ha újra fáj,menj el dokihoz,vagy szedj magnéziumot,az lazítja a méhed izomzatát,h nehogy baj legyen.
:D
henó
 
 


Holle.hjajj nem gondolom h baj lenne csak leírtam mire való a magnézium. Csak pontosítani akartam ,nehoyg félreértsd!
henó
 
 


Szija Gabi, neked is gratula.
Nem tudom már mit írtam az előbb :D de jó hosszú volt...
Elvileg nekem is akkor volt meg és dokinéni szerint 5 hét és pár nap volt, az uh meg azt írta hogy 6 hét 2 nap. de ha megnézed a vonalzóm majdnem egy hetet lecsal, szóval jó eséllyel te is 7. hét környékén lehetsz.

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Sziszi:egyszerre írtunk.Köszönöm! :D Apa már annyira belém beszélte,hogy holnap is csinálok egy tesztet hátha erősebb lesz már. Kiváncsi vagyok,h lesz-e hányingerem,az előző terhességeimnél csak egy kicsit volt de csak addig míg nem reggeliztem.
henó
 
 


na apa kiturt a gep elol,kenytelen vagyok a telefonrol irni. szeeep. hu annyi mindent akartam de majd max holnap potolom, igy nagyon nehez. :P
na nekem is ugy szamol a vonalzom mint a doki de az uh megcafolta. mellesleg tegnap ota nem mozdult...na szep.de asszem ezt leirtam az elobb is,kezdek szetszort lenni. inkabb holnapra osszeszedem kinek mit akartam irni. nagzon pici ez a billentyuzet es nem tul kellemes igy irni..jo ejszakat mindenkinek es jo pihenest. :D

Vicus

Kép
vicababa
 
 


gabiiiii en is akarok kutyas vonalzooooot!!!!! :P

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Sziasztok!

Nekem sincs hányingerem most, pedig Alexával végighánytam az egész terhességet, még kórházban is voltam miatta. Most meg semmi...

Ma megyünk Alexával babaklubba délelött. Igy gyorsan föznöm kell, hogy elkészüljek. Legalább kicsit kitombolja magát. MA fel akartam reggel kelni tanuln, csörgött is 4kor az óra, de nem vitt rá a lélek.. :( :oops:
Nálatok mi a mai program, Lányok?

Kép
Kép
nikolette2
 
 


Lányok! Ez nem velem történik meg! Tegnap teszteltem egy egyértelmű pozitívat, ma meg egy egyértelmű negatívat!Mondjátok már,hogy-hogy lehet ez? Mindkét teszt 20-as érzékenységű,de különbözőek. Mindkettő 99%os biztonságot ad. Na most akkor 99%,hogy terhes vok meg 99%,hogy nem. Az fasza! Bírjam már ki holnapig!áááááááááááá,sík ideg vagyok! Azt se tom,hogy milyen tesztet vegyek,olyat ami pozitív lett és hasonlítsam a vonal erősséget vagy másfajtát,hogy kijön-e rajta. Eltettem a reggeli vizeletet,jó lenne ha lehetne kapni 10-es érzékenységű hcg tesztet,az tuti eredményt adna. Tudja vki lehet ezt gyógyszertárba kapni?
henó
 
 


Lányok! Most néztem újra a tesztre,azon is kijött halványan,de sztem késő ez nem? Na most már tényleg carok bele. Nem kellet volna tesztet csinálni csak 3 nap múlva! Próbáltam feltenni képet de nem tudom olyan kicsire összetömöríteni,ááá béna vagyok. Pedig akartam, hogy lássátok nem vok hülye. Jártatok már úgy hogy halványan kijött mégse voltatok terhesek? Ma vagyok a 15. napon a peteérés után,szerintetek??????Írjatok lécccccci![/img]
henó
 
 


Henó, szerintem a teszt, amivel másodszorra teszteltél kevésbé érzékeny, mint az első, hiába van más ráírva. Ne szarj be, állítólag nincs hamis pozitív eredmény. :-) Vegyél még tesztet, ha az megnyugtat! A ClearBlue tényleg jó, bár elég drága.
Megy a drukk továbbra is! :-)

Egyébként én holnap megyek Lintner dokihoz a Jánosba. Te?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek voltam pénteken dokinál.:) És hallottam a picim szívdobogását.:) Nagyon édes volt. Persze valahol még mindig olyan hihetetlen. Főleg hogy párom szülei majdnem rögtön közölték, hogy még ne éljük bele magunkat majd csak a 3. hónap után.:( kedvesek mi.?
Én egész hétvégén rosszul voltam. Nem tudom mi lesz így velem és meddig tart. Hányni nem hányok, de úgy émelygek hogy az szőrnyű. Főleg így hétköznap mikor menni kell dolgozni. Félek hogy az úton rámjön. Nagyon rossz.
Ti mit csináltok a hányinger ellen? Én próbáltam a háztartási kekszet, ropogtatni valókat. Már a kv-t is elhagytam reggel pedig aztán én olyan gyenge kv-t iszom hogy színe sincs.
Már nem tudok mit kitalálni.

Ti hogy vagytok? Kicsit vissza kell olvassak, de írjatok.

Kép
elsõpocaklakó
 
 


Zizi:Én is így gondolom,pláne, hogy rögtön kijött halványan tegnap.Akkor is car ez nagyon!Egyébként a mai szavatossága 1 hónap múlva jár le. 9.én mennék Lintnerhez,akkor leszek :D 7 hetes.

kérdés:elraktam a reggeli pisit a hűtőbe,azt használjam fel a du-i teszteléshet vagy frisset szerintetek?
henó
 
 


Henó! NYUGODJ MEG!!! UGyanigy jártam! Én Clearblueval teszteletem a mensi előtt 1 nappal, pozitiv lett. Másnak Gabriellel és negativ lett!!!! Pedig mindkettő 20as érzékenységü! Rá 2 napra ismét Clearblueval teszteltem pozitivat! Biztos ott a baba, ha egyszer pozitiv lett!
10 es érzékenységü a Qpidó, lehet nagyobb gyógyszertárakba kapni általában!
Szerintem a reggelibőltesztelj, ha mindenképpen akarsz, de az sem baj, ha vársz 1-2 napot, akkor az tuti lesz! (bár tudom, hogy nagyon nehéz!!)
Biztos minden rendben lesz, ne aggódj!

Elsőpocaklakó! Magne B6, estelg homeós bogyó. A 12. héttől elmulik! A háztartási keksz rtényleg jó, próbálj óránként elrágcsálni 1-2-t hogy ne legyen üres a gyomrod!

Kép
Kép
nikolette2
 
 


henó, először is nyugi. Én egy 500 Ft os tesztet vettem és az pár nappal azután hogy meg kellett volna jönnie olyan pozitiv lett hogy komolyan mondom szivszélhűdést kaptam...DM ben vettem fogalmam sincs mi a neve. :D

Sajna nekem dolgozni kell, de nem tudom meddig tart még ez az álomkór, már nagyon nehezen viselem, alig birok felkelni reggelente, jó későn érek is be. Ráadásul ott avn szegény kutya is szóval legkésőbb hatkor kéne kelnem ,de inkább fél hatkor...
Meséljetek akinek már van egy hogy voltatok? volt lyen tünetetetek? és ha igen meddig tartott?

Zsaklin, neked azt akartam irni nemtom elment e hogy bizti az időjárás/front sem tesz jót, meg egyébként minden ok a derekaddal? Nekem pl 10 éve szarok a porckorongjaim, de MBT cipőt hordtam és az eléggé rendbe szedte a virgácsaimat+ derekamat.

Mellesleg asszem negyed óra a végső ideje a tesztnek nem? de sajna nekem ebben nincs gyakorlatom, életemben kétszer használtam abból az egyik negativ a másik mega mostani volt ami mint mondtam egyből hozta a csikokat....
majd próbálok még visszanézni, csak sajna nagyon sok a melóm, meg állandóan kidob eza vacak oldal...:s titeket nem?

Vicus

Kép
vicababa
 
 


Gabi

Jánosba fogok szülni, Dr. Márkus Lászlónál, ha minden jól megy..Tuti lesz már szívhangod!

Nikolett

De de, az lett magas, de nem sokkal..anyós azt mondja ne parázzak. Holnap megyek megint vérvételre…miért lesz úgyis császár?
Ja ja a kutyusok ilyenek, jól bevállaltátok. Nekünk már egy 8 éves kutyánk van akit én neveltem. Jól meg is vannak a gyerekkel. Tündéri kiscsaj!
Annyi szerencséd van, hogy az anyukád és nem az anyósod. Így talán könnyebb megbeszélni a dolgokat. El kell magyarázni neki, lehet megsértődik de belátja hogy ha akarja az unokáját tartania kell a szabályokat…

Holle

Ömm, azért a cicával vigyázz, bár úgy tudom aki azzal él annak más…de látom Nikolett is írja. Ja ja én már először is hallottam, ezért picit idősebbre is gondolok, vagy hamarabb foganhatott.. Tehát nekem már 6 hetesen volt szívhang…

Zsaklin

Noel nálam is befutó.. :wink:

Henó

9 nappal idősebb nálunk a kicsi Bodza. De hát látni fogják, hogy babát vársz, szülőknek csak elmondod…

Nálunk csak nemzetközi nevek jöhetnek szóba, Apa mániája, én meg idegelek rajta..

ÓRIÁSI GRATULA! sztem ne parázz, ami + az +


Zizi

Mostanában reggel, főleg ha nem eszek nekem is jön az émelygés..persze nem minden nap.

Sziszi

ÓÓÓ ezek a szőke göndör fürtök..zabálni való!
:wink: :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziasztok!

Ma végre kitudtunk mozdulni lánykám nagy-nagy örömére. Délelőttönként mindig játszóterezni szoktunk, motorozik, labdázik, ugye ez a múlt héten elmaradt a pokoli idő miatt ,de most olyan jól esett nekem is -fújt a széééééééééééééééél :D :D :D Nem is vagyok olyan szarul mint a hőségben. Rám jött egy-két eklendezés :oops: aztán ennyi. Visszatért az életkedvem!
na is akkor itt is volt a válasz nikolette kérdésére
:)

Heno, ami egyszer pozitív volt, az pozitív. Nyugi. Vegyél clearbluet és tesztelj holnap reggel friss vizeletből. Tuti a két csík! Ezt már nem úszod meg!
:lol:

elsőpocaklakó! De jó, teljes valójában érzékelted a picidet. (nekem erre még jövő péntekig várnom kell na de én akartam ...) És mi az hogy ne éljétek bele magatokat? Igen is éljétek bele és várjátok nagy-nagy szeretettel!!! Én Reginél B6 vitamint szedtem hányiger ellen, most azért nem mert nem dolgozom, így bármikor hányhatok/nék. :wink: Szerintem a Magne-val még ráérünk, majd amikor tényleg befeszül a méh, na majd akkor.

vicababa ezek a tünetek legkésőbb akkor elmúlnak ha megmozdul a baba, persze van aki végig hányja a terhességét :shock: na ezt nem kívánom senkinek (persze én se ismerem). De nem kell félni bajunk az mindig lesz! :wink:
sz.sziszi
 
 


Sziasztok!

Ronmay! Szeméremizület szétválás miatt lett császár ALexával a dolog és emiatt most is az lett. Sima szülésnak indult, de a 36 héten szitnyilt a szeméremcsontom, igy másnap meginditották a szülést, majd 100-as fájásokkal, 4 óra vajudás után ugy döntöttek inkább császár. Most még nem tudom, hogy programozott lesz e vagy hagyják hogy simán meginduljon, mindenesetre szörnyű emlékeim vannak a császárról.

Nagyon rossz napom van Lányok! MA föznöm kellett mert nem maradt tegnaprol, és apa hazajár délben ebédelni, igy muszáj volt valamit összedobnom. Nem is mentünk sehova, csak a boltba szaladtunk le Alexával. Ott olyan hisztiroham jött rá, hogy csak na. Fogtam a kezét erősen, de mikor épp fizettem volna, kicsuszott a keze, és nekirohant az italos pultnak. Felborult. Alexának semmi baja nem lett, de 1 unicum-os üveg összetörött,amit persze ki kellett fizetni. Olyan ideges lettem, hogy rácsaptam egy nagyot a fejenekére. (nem volt rajta pelus, ugyhogy biztos megérezte). Hazáig sirt és még itthon is folytatta. Most aludt el, de olyan lelkiismeretfurdalásom van hogy csak na. Nem szoktuk bántani, max a sarokba állitani, de ez most kihuta nálam a gyufát (meg a pénztárcámból 10 ezer forintot).
Le akartam pihenni most délután, de még mindig olyan ideges vagyok, hogy nem jön álom a szemere, a hülye büntetőjogra meg nem tudok koncentrálni sem. Elegem van! :oops: :cry:

Kép
Kép
nikolette2
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 


Sziasztok!
A derekam amúgy is fájt van egy kis kopásom de 2- 3 nap alatt megjavult most nem.Beszéltem ismerőssel ott dolgozik ahova mennék azt mondta röntgen az első de ez nálam kizárt a krémek gyógyszerek meg tele vannak olyan cuccal ami nekem most nem mehet :cry: Csütörtökön megyek természetgyógyászunkhoz hátha valamit ajánl.Mára jobb lett ha elkezd fájni a görbületbe teszek egy kis plüskutyát és 10 perc alatt elmúlik meg tegnap sokat feküdtem a földön.
Henó!Létszi kérdezd meg ezt a homeopátiás nevét elkezdem és körül nézzek itt homeos orvos ügyben csak az a rész marad.A teszt meg bizti pozítív nekem a dokim azt mondta most,hogy egy pozítív teszt szinte 99%ban terhesség véletlen pozítív nincs 1%ban csinál más is pozítív eredményt de nálad erről szó sincs.Szóval pozítív és kész!De értelek én se örülnék ilyenek többek között ezért is csináltam csak egy tesztet! :lol:
Ronmay!Noelben egy az ízlésünk! :D
Sziszi!Na akkor te érted miért olvastam el Munkácsy életét 10-szer!
Holle!Ez a vonalzó rejtély!Gyártsak rá elméletet abban jó vagyok! :lol:

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Holle!Nem az utsó mensi idejét kell beírni a kalkulátornál??Lehet elcsesztem valamit :cry:

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Zsaklin,

a lilypie szerint valószínűleg a szülés várható időpontja neked előbb van.
Expected Due Date: márc.10 (nekem)
sz.sziszi
 
 


Sziasztok!
Barátnőm javasolta még pénteken, hogy menjek el dokihoz, hogy kizárjuk a méhen kívüli terhességet. Hát ma elmentem. SZTK-ba, hát nem kellett volna. Az orvos úgy bánt velem, mint a kutyával. Iszonyat megnyomogatta a hasam, majd csinált vizsgálatokat és mentünk az uh-ra. Látta a petezsákot de ennyi. Korai terhesség. Ennyit mondott és semmi többet. Komolyan ettől most rosszabbul érzem magam. Azt mondta, hogy ezen az uh-n még nem látszik csak a petezsák. Nem tudom, hogy milyen minőségű ott, de remélem nincs baj. Elvileg ha az ovutól vissza számolok 14 napot, akkor szerdán leszek 6 hetes terhes. Nem tudom, hogy miért nem volt még szívhang. Na mind1 jövőhét keddre kaptam időpontot Hetényihez a magánrendelőjébe. ( a kórházba csak beutalóval lehet menni....) Akkor majd kiderül mizu, addig nem is merek vonalzót csinálni. Az talán jobb gép. De ahogy ez a pali bánt velem, komolyan.... Soha többet nem megyek vissza. Még a végén elvetélek, mert úgy megnyomja a hasam. És ráadásul nála születtem... Csoda, hogy élek.
Remélem nektek jobb napotok volt.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Nikolett látom nektek sem ez volt a csúcsnap... De legalább nem lett semmi baja a gyereknek. :)
Henó: Ne idegesítsd magad feleslegesen!!! Pozitív az és kész!!!
Zsaklin: Jobbulást kívánok neked. Remélem enyhül a fájdalom.
Szisz: A játszóterezés az mindig jó. :))
Ronmay: És te a kórházba jársz hozzá? Én is szeretnék majd oda járni, mert azért vizsgálatonként 10 fölötti összeget sajnos nem tudok kifizetni..
Vicus neked már van szívhangod? Hány éves a kutyád? Nagy kutya rajongó vagyok. :D
Elsőpocaklakó: Gratula a szívhanghoz. Hány hetes vagy?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi!
Komolyan milyen hentesek vannak és ezek merik orvosnak nevezni magukat???Engem a dokim megvizsgált kézzel de a hasam csak nagyon picit nyomta meg egyáltalán nem volt fájdalmas lehet emberként is bánni a pácienssel!Csak az van,hogy tényleg fiatal terhesség ezért van "csak" petezsák nekem is azt láttak a múlt héten 5 hét 5 napos voltam azt mondták jövő héten mármint ha betöltöm a 6-ot ott lesz a szívhang menjek vissza én csak jövő csütörtökön megyek vissza biztosra akarok menni!Nyugi minden oké 6 héttől olvastam a szívhangot persze van olyan akinek hamarabb van de az átlag 6 hét és te méh nem vagy annyi
Javítottam a vonalzóóóm nem jó helyre írtam be a dátumot! :oops:

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


De megértem amit érzel én is apró szívecske kalimpálásra áhítoztam de sejtettem,hogy korai de akkor is nagyon vártam és már mennék újra,hogy halljam de hallani fogjuk nemsokáá te is én is!!!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Most nézzem elvileg te is 5+5 napos vagy???Ha igen akkor engem is pont ilyenkor néztek

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Köszönöm Zsaklin a megnyugtató szavakat. :) Igen elvileg 5 hetes és 5 napos vagyok. :) Hát remélem a következő uh-n már lesz valami.
Te egyébként, hogy vagy? Érzel rosszullétet? Melyik dokihoz jársz?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Én szegeden járok új dokihoz 10 év után pont most kellet váltanom orvost mert elment a városból aranyos ez azt új de nem érzem még azt a bizalmat mint a régi iránt! :cry: Következő UH-n már ott dobog a picuri szívecske ez tuti!!!Én most jól derekam nem fáj ma délig hányinger kerülgetett meg délután egy álomkór amúgy el vagyok!Neked tünet????

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Sziasztok lányok!
Aranyosak vagytok, hogy így biztattok de én úgy gondolom, hogy fogamzás után 15. napon már minden teszt ki kellene, hogy mutassa a + eredményt. Az, hogy mért volt akkor pozitív az első? Valószínűnek tartom, hogy fogamzás volt de nem tudott beágyazódni rendesen,ezt olvastam a neten. :( Legalábbis remélem mert k@ra fáj a petefészkem még mindig! Az kéne még, hogy nemhogy terhes nem vagyok még bajom vmi bajom legyen! Ma volt mensziszerű fájdalmam is,mondjuk ez is volt előző terhességnél és mégse jött meg,na szal ha akar holnap megjön,ha nem holnapután csinálok tesztet. Már nem idegesítem magam tovább rajta!

elsőpocaklakó: jajj de jó lehetett neked!Örülök,h boldog vagy!

Nikolette:Húhh hát én már tényleg letettem róla,h babát várok de az eseted tényleg hasonló az enyémhez:Lenne egy már kérdésem:Mennyire volt halvány? Mert az enyém nagyon,habár határozottan látszott az első percben!Tudod,h hány napja fogant mikor a negatív tesztet csináltad?Mert ha nem akkor neked biztos későn volt pé-ed!10-es tesztet nem kaptam,de vettem 3-at :D az 1ik olyan mint az előző halovány pozitív,gondolom a vonalnak erősödnie kell holnaputánra,akkor csinálom meg!

Vicababa: igazából menszi után pár nappal már minden tesztnek ki kell mutatnia,annyi a hcg a vizeletben. Nálam az álomkór csökkent a 2. harmadban de nem szünt meg és azóta sem szűnik :D
henó
 
 


Ronmay:igazából nem fogytam vissza szülés óta úgyhogy egy darabig el tom titkolni szerintem,ha észreveszik biztosan nem fogom a babámat letagadni.Mondjuk a hasam hamar elkezdett nőlni :)

Sziszi: Háát lehet,h a halvány pozitív mégsem minden esetben pozitív! Ma pl vettem olyat,hogy rá is volt írva,hogy halványan ha kijön nem pozitív/ááááááááá,nem láttam mikor megvettem/,holnapután meglátjuk! :roll:

Zsaklin:ma nem tudtam vele beszélni,pár napja jöttek haza a kórházból a férje vette fel a telót mikor hívtam,kicsit kivan a barátosném ha még vissza se hívott. Nem jellemző,holnap tuti beszélünk és megkérdezem neked!Köszi a biztató szavakat de engem érdekelne az az 1% amitől még pozi lehet a teszt??? :)
henó
 
 


Na még annyit lányok,hogy ma a nagy fiam észrevette a tesztet/tudja mi az mert valamelyik nap kérte mutassam meg az övét,mikor beszélgettünk az apjával/,elvette tőlem és azt mondja:Anya akkor nem vagy terhes? én erre nem. Ő de kár pedig annyira szeretnék még fiút, hogy legyen egy focicsapatunk :lol: :lol: :lol: Ezt az a gyerek mondta ha még emlékeztek,aki a testvérét el akarta ajándékozni ha megszületik. :lol: Na meg ennyit arról, hogy lányt szeretnék! :?
henó
 
 


Elsőpocaklakó:Homeopátiával próbálkozz,az beválik vagy ha nem hát akkor sincs mellékhatása! :D
henó
 
 


GABI! Hát ez az orvos tényleg egy hentes! Nem volt tul kedves az tuti.
Én is szoktam ide Szekszárdre járni néha SZTK-ba, mert Szekszárt csak 20 km, Siófok, ahol szülni fogok meg 80. A dokimnál 5000ft egy rendelés (bár nagyon praktukusan a kórházban csinálja munkaidejében :) /, igy 50.000-t számolunk szülésre. A férjem mondta, hogy keressünk inkább Szekszárdon orvost, de én mindig hozzá jártam, ráadásul elég sok a probléma, igy nehezen adnám fel..

HENÓ! Nyugi! Pozitiv lesz az! Ovu után 14. napon pozitiv volt Clearblue val (halványan), 15. napon negativ Gabiellel, majd néhány nap mulva megint pozitiv(halványan).
Az 1% ami pozitivat okozhat: bizonyos hcg termelő petefészekciszták okoznak pozitiv eredményt, ill. egyes gyógyszerek (a nevüket már nem tudom, régen volt az az iskola :) /, de nem hinném, hogy te szedsz ilyeneket. pl. hormongyógyszerek(szteroidok)

Hát igen. A tegnapi nap nem volt a mi napunk. Még mindig nagyon lelkizek azon ahogy bántam Alexával. Tényleg nem szoktuk bántani, de ugy felhuzrtam magam. :oops: Már megbántam.. Most biztos azt gondolja, hogy egy idegbeteg az anyja.

Képzeljétek! Akit kinéztem bébiszitternek, nem vállalja végül. :( Most kereshetek valaki mást, remélem minél elöbb találok.
MA nem kell föznöm, ugyhogy kimegyünk kicsit Alexával.

Rááálltam ma a mérlegre, mert csak jövöhét végén tudok védőnőhöz menni, mert szbadságon van. Hát, remélem csak a mérleg, mert ha nem akkor már most megemre szedtem volna?! :shock:

Kép
Kép
nikolette2
 
 


HENÓ! Nagyon aranyos a kisfiad! :) Én nagyon félek a testvérféltékenységtől, szerintem Alexa is vissza akarja majd vinni a kistesót a kórházba :)

Tiszta hulla vagyok,nagyon rossz éjazkám volt. Alig tudtam aldni, óránként kellett pislnem menni, rközben pedig ugy émelyegtem.. Reggel meg rámjött az álomkór.. Alexa persze 7kor kelt (volna), ugyanis a férjem látta, hogy mennyire hulla vagyok, visszaaltatta nekem, Igy még most alszik (bár igy délután nem lesz alvás), a férjem meg emiatt elkésett a munkahelyéről, fél8 helyett 8ra ért be. Még szerencse, hogy a hivatal itt van az utcánkban, igy nem kellett messze menni.

Hétvégén esküvőre vagyunk hivatalosak. Egy nagyon puccos esküvőre. Sok kedvem nincs elmenni. 3ra kell menni, igy Alexát rá kell biznom egy ismerősre. Kiváncsi vagyok hogy fog vele boldogulni. Ugy tervezem, hogy délben még elaltatam, és amikor felébred, akkor mennek csak át hozzájuk. ÉS csak vasárnap reggel megyünk érte. Biztos tombolni fog már 6kor... De nem akarom magammal vinni, mert 100km-re megyünk, onnan nem tudom hazahozni esteleg ha nem alszik, na meg akkor ugy nekem is itthon kellene maradnom.

Megyek csinálok egy kis rendet a konyháan, mert olyan mintha berobbantottak volna!

Kép
Kép
nikolette2
 
 


Nikolette: Hát ez tényleg ugyan az az eset mint az enyém :D nekem is 14 napon lett halvány pozi és 15.en negatív. Holnap csinálok tesztet majd meglátjuk. Azt hittem egyébként h megjön tegnap,aztán ma reggel de idáig semmi, hga a nap folyamán is így marad akkor van okom újra reménykedni valóban. Mondjuk ez a petefészekciszta is elkondolkodtat mert k@ra fáj a petefészkem,mondjuk már talán nem annyira mint eddig. Egyébként a második pozitív azért erősebb volt mint az első???? Hány nap múlva csináltad újra a pozitívat? 20-as érzékenységű azt mondtad ugye?
Minimális féltékenység szerintem természetes,ahhoz meg nektek szülőknek kell ügyesnek lenni, hogy ne legyen több! Hajrá!
Na akkor nagy kanállal esztek a 7végén! Jó lesz az,csak nem lesz már ilyen meleg!
henó
 
 


Nikolette:Hová mentek esküvőre?
henó
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék, ha lehet (kicsit félve). 15-én teszteltem először (15.dpo, 27.cn) halvány pozit (kettőt), másnap pedig ilyen szépet (megint kettőt :) ):

Kép

Nagyon kis picike még, elvileg 4+3 hetes, pénteken voltam dokinál és most pénteken megint megyek (tudom ám, hogy korán :) ).

Első és nagyon-nagyon várt baba (második terhesség, sajnos tavaly volt egy méhen kívüli, így egy petevezeékkel abszolváltuk ezt a kis csodababát).
Visszaolvastam picit, örülök, hogy rajtam kívül van még kutyás itt :), elsőbabás is és hogy ilyen sokan vagyunk/leszünk!
-m-i-a-
 
 


Heno, nem értem... akkor ma nem teszteltél? :roll:

Nikolett ne bánts magad, dehogy vagy Te idegbeteg én biztosan tudom, h. mit érzel mert én is feszültebb vagyok egy ideje és igen is sokkal hamarabb elvesztem a türelmemet Regivel, aki pedig éppen most feszegeti a határaimat :x Nehéz, nagyon! És én nem is tanulok. Kitartás és biztos vagyok benne, h. jó anya vagy!!! :wink:

Regi sem igen díjazza a kistesó érkezését, bár nem tudom egyáltalán érti-e miről beszélek :roll: , de bármit mondok róla nyem a válasza :lol:

m-i-a üdv köztünk! :wink: 4+3 és majd' kétszer voltál dokinál... nem aprózod el hallod :shock:

Lányok, lányok az az én nagy bajom, h. megint itt a kertek alatt a meleg :cry: :cry: ezzel együtt az én full rosszullétem. :cry: Álomkor nálam is detto, behalok reggelente mikor a gyermekem kelt, másrészt ma délelőtt is majdnem leesett a fejem a játszótéren pedig ott aztán figyelni kéne...
sz.sziszi
 
 


Nikolett

Ne legyen lelkiismeret furdalásod, sztem egy segges nem a világ vége...én sem vagyok híve a gyerek verésnek, de sztem egy jelzésértékű ez az nem gáz.. :roll:

Gabi

Ja ja, oda már voltam nála kétszer és bazi rendes. Mindent tüzetesen elmond, bármire válaszol, nem az van benned hogy ki akar rúgni.
Ingyen van. Nekünk ez fontos... :roll: Ő nem nyomkodta a hasam, hüvelyi UH volt.. :wink:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Sziszi,

Fontosnak tartom, hogy időben megállapítsuk, hogy jó helyen van-e beágyazódva, figyelembe véve az előzményeimet, ezért. :roll: Elvileg már 5 hetesen látható szikhólyag. Az orvosom rendelt vissza ilyen hamar.
Aztán nem hetente tervezek menni ám!
:wink:
-m-i-a-
 
 


Sziszi: Nem ,nem csináltam azt hittem ,hogy megjön tegnap vagy ma reggelre,meg elegem is lett abból,h mindig ezen agyalok.Ha ott van a baba úgyis ott van ha meg nincs hát nincs,akartam is ,hogy megjöjjön mert ez a bizonytalanság megőrjített már. De nem jön áááá szívat! reggel ugyanolyat fogok csinálni mint ami 18.-án pozi lett,úgyhogy holnap kiderül,mert ha babó van tuti erősebbnek kell lenni :shock:

M-i-a: üdv,közöttünk! Gratula a pozi teszthez! Leírnád milyen érzékenységű és fajtájú tesztekkel csináltad! Na és mennyire volt halvány?köszi Abszolút értelek,nekem az első gyerek 4 év várakozás után jött össze,még aznap orvoshoz mentem mikor megcsináltam a tesztet. :D Remélem azért nem vizsgálgat a dsoki mert az tényleg nem jó ilyen korán.
henó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: