Új privát üzeneted érkezett!

Eddig még nem szedtem semmit, azért érdeklődtem, hogy javasolják-e.
Próbálok sok zöldséget és gyümölcsöt enni!

Kép
eper74
 
 


Csip-csip: örülök a hírnek :)

Cicóka: köszi a kérdést, már jól van, még alvás közben köhög, de a közérzete tökéletes :)

henne: tegnap óta újra hányok, elkiabáltam.. Te hogy vagy?

eper: én elevitet szedtem, de most semmit, csak C vitamint. Nem bírom bevenni a vitaminokat, rögtön jön is vissza :?

gabolino: üdv köztünk :) Mi egy városban lakunk ám, és ha jól emlékszem egy másik topicból, ráadásul nem is túl messze, a mi utcánk a Fóti útról nyílik :)
Vendég
 


Panndi,
Köszi a fogadtatást! Tééééényleg!!! Emlékszem! Jól elhanyagolom azt a topikot sajna :oops: Költözés, meg a szélvész Andorom mellett...de majd igyekszem.
A mi utcánk is a Fóti útról nyílik :D

Nekünk ez a második kis bébike, Andorom 20 hós lesz nemsoká.
Egyelőre kisebb émelygéseken és aluszékonyságon kívül, nincs gondom. Andornál sem volt semmi, remélem most sem lesz (le is kopogom)

Most mennem kell, mert felébredt a kislegény.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is új vagyok itt,remélem csatlakozhatok hozzátok! :) 8/9 hetes kismama vagyok,dec.3. a szülés várható időpontja. (u.m.: febr.26.)
Múlt pénteken voltam dokinál,aki megvizsgált és persze volt hüvelyi UH is,ahol ott volt az Én kis drágám! Tisztán hallható volt az édes kis szívhangja és a mérete:14mm. Sőt,azt mondta az orvosom,hogy még nincs kizárva,hogy ikrek,mert néhány nézetből úgy látszik... :D
Eddig minden reggel óriáshányingerrel ébredtem és a cicijeim is nagyon fájtak,ma viszont ezek a tünetek elég enyhék,ami nagyon aggaszt... a hasam alja is fájdogál... :( Már jól kisírtam magam,nagyon félek,hogy elveszítem ŐT!!! :(
Már volt ezelőtt két vetélésem,így talán túlaggódom a dolgokat... Szerintetek normális dolog,ha "szurkáló" érzés van a pocim aljában???
A válaszotokat előre is köszönöm!
cicus78
 
 


Sziasztok

En is uj vagyok, bennem is vannak felelmek, de az orvos megnyugtatott az UH-n. 9mm, gyonyoru kis pulzalo szivecske es az en meghatodott parom....
Jo erzes volt. Azota ugy vigyaz ram, mintha torekeny lennek....
Az idopontom dec.17, de ez meg valtozhat...

Cicus - pihenj egy par napig, kapj be napi 3 szem magne b6-ot es rendben leszel, elhiszem, hogy aggodsz... de ne felj!!!

Minden kismaminak GRATULA!!!!
arvalany
 
 


sziasztok!
minden Ok volt az uh-n.
7,2 mm-es a babócánk, és 6w4d-snek számolta a gép.
a kiskönyvemet is megkaptam :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Vonalzogyartasban vagyok... remelem osszejon..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arvalany 2010.04.29 09:43-kor.
arvalany
 
 


Sziasztok!

Arvalany! Köszi a hozzászólást és megnyugtatást!!! :) Az igazság az,hogy az első pillanattól szedem az Elevitet és a Magne b6-ot,abból napi 3X2-t... Szóval nem tudom,tök para vagyok... Nagyon szeretnénk még egy babát (bár ha ikrek...),bár már van 3 gyermek. :D A legidősebb 10 éves,ő Gyurka. A középső Niki és 9 éves, a legkisebb pedig Regina,4 éves. :) Szóval nem mondhatom magam kezdő Anyának,de a legutolsó próbálkozásunk óta mindig nagyon félek... Múlt év dec.-ben volt 9 hetesen missed ab.-om,mert a baba nem volt a petezsákban... :( Ez a pici most nagyon hamar összejött,talán épp a lelki fájdalmak miatt siettettem... A lényeg,hogy minden rendben legyen!!! Még van 9 nap a köv. orvosi vizsgálathoz,már nagyon várom! De igyekszem lenyugodni... A poci fájdogál alul,de szerencsére a cicim is és volt már hányingerem is... :-) Visszajöttek a tüneteim... :) Üdv. mindenkinek!!!
cicus78
 
 


cicus!
akkor még 9 napig nagy drukkok mennek. aztán a doki úgyis megnyugtat, hogy minden rendben ;)

úr ég! nekem meg még több mint 3 hét a következő uh... vizsgálat meg... nem is tudom mikor kellene... nincs is orvosom :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszi Juli!!!

:)

Azt hiszem,mindenki így van ezzel,aki babát vár,hogy fél,nehogy baj legyen... Onnantól kezdve,hogy megtudod... aztán... egész életedben ÉRTE aggódsz!
Első babádat várod,ugye? Én is nagyon drukkolok Neked és mindenkinek!!!
cicus78
 
 


köszi :)
igen. első baba... még a vonalzómat sem mertem lecserélni...
túl bonyolult vagyok :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok,

Újaknak üdv!

Csajok, aki nem szed semmit FOLSAVat feltétlenül szedjen, mind1 milyet, csak szedjen.....
http://www.folsav.hu/index.jsp?target=terhesseg

Kép

Kép
leo50
 
 


Jaj de jó, mennyi új ember, és mennyi új baba :)

cicus: de jó, negyedik gyerek :) Mi is négyet szeretnénk (bár én azóta már ötöt...) :)

Én pont egy hét múlva megyek UH-ra, már várom...
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mert nem igazán vagyok toppon (egész nap émelygek, estére a legrosszabb) és ugye közben rohangálok az 1 évesem után. Nem könnyű, pedig a férjem sokat segít, de hát ugye dolgozik napközben. Na, majdcsak túl leszek ezen az időszakon...

Hétfőn voltam UH-on, 5,3 mm-es volt a babóci és már vert a kis szíve. Nagyon jó érzés volt látni és megnyugtatott, hogy jó helyen van, és minden rendben van vele.

Üdv az újaknak! Tényleg már annyian vagyunk, hogy nehéz követni.

Jó éjt Mindenkinek!

Kép

Kép
kisszilva
 
 


Jó reggelt!

Kisszilva, én megértelek! Nálunk is kétfelé mennek a lányok, tuti mindkettő mást szeretne :lol: Szóval tényleg nem egyszerű!

Viszont végre újra tudok kávét inni :)
Vendég
 


sziasztok kismamik,

látom vannak újak, gratula!:) a szívdobogásokhoz is gratula.:)

panndi: hát tegnap én is azt hittem, enyhül egy picit. de hamar reénykedtem, délután már jött is a Vuk. aztán egészen estig kínzott..Örülök, hogy jobban van Fruzsi.:)
panndi, Neked már látszódik valami a pocidból?

én ma megyek dokihoz este hatra, ma vagyok 10 hetes. már nagyon várom.:)

az émelygősöknek kitartás, egyszer csak túl leszünk rajta.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdv mindenkinek, aki újonnan csatlakozott, nagyon gratulálok a sok pici babóhoz :D

Cicus: ne aggódj, én is azt tettem, amikor kicsit alábhagytak a tüneteim, de nem volt rá semmi okom, odabenn minden rendben van. Ez tuti!

Lányok! Valamit el kell mesélnem, mert borzasztóan fel vagyok háborodva. Képzeljétek el kezemben a pozitív terhességi lelettel tegnap munka után elkocogtam a háziorvosomhoz. A nődoki ugyanis azt modta, hogy nála jelentkezzek a laborvizsgálatok és belgyógyászati szűrés miatt. Odamentem, bedobtam az ajtóan a TAJ kártyámat, mert ott úgy szokás, nem sokára kis is jött az asszisztensnő (leginkább egy náci tisztre emlékeztet) és a váróban jó hangosan, hogy mindenki hallja megkérdezte, hogy "mit akar itt, nem volt bejelentkezve!"
Én szépen normális hangon mondtam neki, hogy mi járatban vagyok, mire ő: "és milyen laborokra van szüksége annak az orvosnak?" Erre én készségesen átadtam a listát, amit kaptam. A nő bement a rendelőbe, majd 2 perc múlva visszajött, hogy "erre nem csinálunk semilyen vizsgálatot!" Ekkora már felment bennem a pumpa és mondtam neki, hogy márpedig én addig innen el nem megyek, amíg meg nem kapom az összes beutalót! Na ez nem nagyon hatotta meg, bement. Kijött a háziorvos, és kioktatott, hogy a nődoki igazán írhatott volna neki egy levelet, hogy "T. Háziorvos Kolléga! ezt és ezt akarom." Mondtam neki, hogy jó megszerzem a levelet és utólag behozom, de ne szívasson már, hogy még ide-oda járkáljak közöttük. Erre ő: "Gondolta volna meg, hogy milyen orvoshoz megy magánrendelésre!" Mindezt hangosan az orvosi váróban, ahol több családorvosnak is éppen rendelési ideje volt. Azért engem se kell félteni, mondtam, neki, hogy igaza van, valóban nem gondolkodtam, amikor őt választottam háziorvosamnak, mert az több mint bizar, hogy postásnak használ egy kismamát, csakazért, hogy az ő egója ki legyen elégítve és egy másik orvos őt külön felkérje az én terhesgondozásomra. Ez nekem állampolgári jogon jár, fizetek is érte éppen eleget, tehát ő az, aki jelen helyzetben nem teljesíti a feladatát!

Nem untatlak benneteket a további részletekkel, de még szó szót követett, végül őfelsége kegyet gyakorolt irányomban és mivel neki is van egy 12 hetes terhes lánya ezért kiadta a szükséges beutalókat, amihez hozzátette, hogyha legközelebb megyek azért kérjek időpontot. Na azt várhatja, ma azonnal intézem az átjelentkezésemet. Történt mindez este 6 és fél 7 körül, amikor én már általában alig állok a lábamon, vezetés közben képes lennénk elaludni és csak arra tudok koncentrálni, hogy épségben hazaérjek. Szóval elrettentésül álljon itt a hárpia neve: dr Selmec Judit, asszisztense valamilyen Ilona. Isten óvjon mindekit tőle!
C

cicóka
 
 


Cicoka, nem semmi a sztori.

Nekem is volt orvoslatogatasom ma, mivel tegnap ugy dontottem, soka lesz meg jovo kedd, mikor a nodoki lat, ezert elmentem a haziorvosi rendelobe es kertem vervetelt.
Itt, Belgiumban, legalabbis abban a varosban, ahol en lakom, nincs kulon labor. Van egy epulet, ahol csucsulnek a haziorvosok, kersz idopontot (reggel lehet menni idopont nelkul is), jon a doki, leveszi a vert, megmeri a vernyomasod, a sulyod - es mar mehetsz is dolgodra. Reggel 9-re mentem, este 7-re igertek eredmenyt.
Mondjuk ezert ott a helyszinen ki kell fizetni 23 Eur-t, de ha befizetted az eves egeszsegbiztositasodat, akkor ennek a kb 75%-at visszautaljak.
Ehhez tok normalis ellatast, mosolygo orvosokat, kedves asszisztenseket, tiszta rendeloket kapsz.
Viszont nincs olyan, hogy kiirnak tappenzre "csak ugy". Mikor arcureggyulladasom volt, kaptam 3 napot, hogy otthon lehessek.
Ha a gyerekek betegek, nem kuldik oket haza az ovibol, hanem tusszognek egymasra - ha netalantan ugy dontenel, hogy nem viszed oviba, akkor ne nagyon szamits arra, hogy kiirnak mondjuk 1 het tappenzre.

Bocs, ha hosszura sikeredett :).

Mas: en meg nagyon az elejen jarok, 4+3, de a melleimen az egvilagon semmi valtozast nem erzek egyelore. Nem emlekszem, a 2 lanyommal volt-e ilyesmi, meg azt is tudom, hogy nem torvenyszeru, hogy fajjanak vagy megduzzadjanak, de azert megkerdezem, ti ereztetek valamit ilyen koran?
Vendég
 


Jo reggelt Mindenkinek!

Nem tudom van-e igy meg valaki, de nekem a reggelek tenyleg jok.
Az este az piszok kemeny, akkor nagyon hanyingerem van, ugyhogy a vacsikat rendszerint kihagyom.
De ilyenkor minden Happy.
Azokat kerdezem, ahol van mar otthon tobb gyerek is -esetleg nagyobbak, mint nalam (11 es 8)-, nektek mit szoltak, hogy lesz kisteso? Az en nagylanyom ugyanis eleg furin reagalt, amitol kicsit kiakadtam tegnap.
Cicoka, nagyon jol teszed, hogy orvost valtoztatsz, mert az elkovetkezendo par honapban eleg surun kene talalkoznotok, es ez a stressz nem hianyzik se neked, se a bebinek. Igaza van Trompipinek, Ez csak Magyarorszagon letezik!! En most eppen Angliaban elek, de itt mindenki olyan tunder! Pedig nincs boritek, es az orvosi ellatas ingyenes!
Remelem mindenki jol van, tovabbi szep napot!!!
Trompipi, mi ismerjuk egymast amugy, a hugom osztalytarsad volt.
Remelem minden rendben lesz veled!
arvalany
 
 


Arvalany, komolyan? Ki a hugod? Irhatsz pu-t is! Nagyon kivancsi nagyok!

Nalunk 5 es 13 evesek a csajok, a kicsi tegnap megsertodott, mert mondtam neki, ne aludjon el mellettem, mert nem fogom atcipelni a szobajaba. Azt is mondta, ot mar biztos nem szeretem... szoval nagyon ovatosan kell ezzel a dologgal banni. Pedig egyebkent honapok ota hallgattam oket, hogy szeretnenek mar egy capuccino babat :), es nagyon orultek a + tesztnek is.
Vendég
 


Cicóka, nem semmi ez a háziorvos...

henne: nekem mindkét lánnyal elég kicsi hasam volt, állítólag még most sem látszik, én azért érzem :wink:
Vendég
 


Sziasztok! Újaknak üdv itt nálunk és Gratulálok nekik!

Arvalany nekem is esti émelygésem van,de egyébként jól vagyok.:)

Cicóka ez durva lehetett. Jól teszed, hogy azonnali hatállyal felmondtál neki.:)

Kép
bei
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Cicóka,
Duuurva ez az orvosos sztorid. Nem csodálom,hogy a végére már nem bírtad és tök jó, hogy megmondtad neki a frankót!!! És ez ráadásul egy nő volt?!!!!

Arvalany,
Szerencsére - lekopogom- nemkem semmi bajom. Naaagy ritkán van egy kis beszédülésem, de nem hányok meg ilyenek. Andoromnál sem volt az égadta világon semmi rosszullétem. Szerintem ennek csak örülhetünk! :)

Trompipi,
Az tény, hogy semmi sem törvényszerű, szóval szerintem nem kell aggódnod. Én speciel mindkét terhességemnél a cicieim miatt kezdtem gyanakodni.

Most megyek gyorsan ebédelni, míg Andor alszik. Tegnap olyan jó órácskát aludtam ebéd után! :D Lehet ma is azt kéne, mert úgy kibírhatóbb a délután. Kávét nem kívánom, de nem is mernék inni valahogy, Nemtom...

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Trompipi
Irtam privit, haromszor probaltam elkuldeni, irj, ha megkaptad. Sajnos a gepem mindenfele biztonsagi kutyuvel tele van telepitve, ugyhogy mar az is unnep, ha be tudok lepni a babanetre.
(Nem is tudom mi van ma)
BEI
jo latni, hogy nem vagyok egyedul. Meddig tart altalaban ez az emelyges dolog? Nekem az elozoknel nem volt ilyen durva. Meg jo, hogy itthonrol dolgozok!!
arvalany
 
 


Jah, és máj. 13-ára kaptam meg az első időpontomat a nődokimhoz :) Csjúúú az még két hét! Már alig várom,hogy láthassam,hogy minden rendben.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Arvalany, nem kaptam privit, de en kuldtem neked egyet az email cimemmel, oda irhatsz!
Vendég
 


SZiasztok én még új vagyok de remélem csatlakozhatok hozzátok.8hetes vagyok decemberre várom a kisbabám,a második terhességem,hétfőn voltam dokinál másodszor de m,ég nem látható a szívhang,nagyon aggódom félek nahogy valami baj legyen,
t katinka
 
 


gabolino, Neked itt Dunakeszin rendel a dokid?

Katinka, Neked is üdv itt :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok, eddig csak olvasgattalak titeket. Kicsit még most is félek írni, nehogy korai legyen az örömöm. Sajnos februárban volt egy missed ab.-om :( Ultrahang szerint eddig minden rendeben van és 7+4 napos vagyok.

Kellemes napot mindenkinek!

tyche
 
 
 


Sziasztok! Lányok! Privit csak úgy tudtok elküldeni,ha a TÉMA mellé az úres helyre (név alatt van) Írtok valamit. Pl: Szia! Ha nem írtok semmit oda,akkor nem küldi el.

Árvalány! Nekem 1-2 óra vagy ameddig el nem alszok. Álltalában 7 óra körül kezdi. Változó ,hogy mennyire,mert van amikor alig érzem,van amikor nagyon durván. :(

Kép
bei
 
 


Bei, en irtam, mert lattam, h anelkul visszadobta. Arvalany, megkaptad?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a vigasztalásokat,próbálok erőt meríteni... Sajnos tüneteim nem nagyon vannak,viszont alhasi fájdalmam az igen! De nem akarok állandóan orvoshoz futkorászni sem... A pihenés... nálunk most van óriásfelújítás pont és abban persze én is segédkezek... Talán megerőltettem magam,pedig vigyáznom kellene nagyon!!! Este meg + lefáraszt a 3 gyerek,tanulás,fürdetés,vacsora,stb. ...
Holnap leszek 9 hetes,legalábbis remélem,hogy még...
:(

tyche: nekem tavaly dec.-ben volt missed ab.-om,Neked most febr.-ban? Mi történt? Nekem nem volt magzat a petezsákban. :(
cicus78
 
 


sziasztok!

Próbálom felvenni a fonalat, de látom annyi új kismamánk van, hogy nehéz megjegyezni. :shock: :D
Üdv nektek!
gabolino...én is csak 2 hét mulva megyek legközelebb a dokimhoz, addig meg tűkön ülök. :roll: :lol:

Katinka...szerintem ha semmi egyéb panaszod nincs, mármint görcs, vérzés, akkor nem lehet baj. Én arra tippelnék hogy elszámoltak téged, nem lehet? A petezsák mérete megfelelő???
A mensid alapján számoltak 8hetesnek?
Mert az um. nekem márc 15-én volt, a kalkulátor szerint a 6.hét végén kéne lennem, de később fogant a baba így csak most kezdtem a 6.hetet.....van ilyen :wink:
Remélejük minden oké veled/tek :wink:

Cicóka...elég felháborító ami történt, szerencsére felénk a nődoki írja ki a labor papírokat.

Szilva, panndi, henne...és a többi "Vukkos"...kitartást nektek,borzalmas lehet! :(
Én inkább csak böfögök és érzem hogy nem jó a gyomrom, eddig egyszer hánytam csak.Bár én még nagyon az eljén vagyok. :roll:
Norbikával is sokat böfögtem, nagyon muris volt.
Kisfiam ma kaptam meg az oltását, nagyon sírt, alig tudtuk lefogni, persze a délutáni alvás nem jött össze,zaklatott volt. Így estére már teljesen szét volt csúszva :( az esti tápszerét se ette meg.
Remélem láza nem lesz.

No, jó éjt, pocaksimi! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lovaszkata köszi.nincsen semmi görcsöm,reggelente van hányingerem meg álmos ennyi,a menszesz alapján számolták ki,lehet hogy tul korán mentem dokihoz.hosszú lesz ez 10nap.[/b][/i][/u]
t katinka
 
 


Üdv. az újaknak! :) (bár én is még eléggé az vagyok :lol: )

Lovaszkata,
Akkor Neked sem lesz könnyű ez a várakozás. Én csak abban bízom, hogy olyan hamar telik el ez a 2 hét, mint ez a hét. Ez nekem most valahogy baromi gyorsan telt. Majd igyekszem sok programot, találkát szervezni és akkor gyorsabbnak tűnik :)
Amúgy a kisfiaink is majdnem egyidősek :D

Panndi,
Nem, nem itt rendel a dokinőm, hanem bent Pesten. De most egy cseppet közelebb vagyok már hozzá, mint anno Veresegyházról. :)
Te ide jársz valahova?

Cicus78,
Hát igen, így nem olyan egyszerű lepihenni. Pedig nagyon lehet,hogy csak azért jelez a pocid, mert csak egy kis szussznás kell neki. Minden rendben lesz!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


sziasztok,

megjöttünk a dokitól. 27,4 mm-es vagyunk, 10 hetes.:)képzeljétek, kettőt ugrott az uh közben, és integetett.:)

ma is volt vukk, de már nem érdekel.:)

és a fotónk:)

Kép

az újaknak üdv, és kitartás!:) gratula.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne,
Gratulálok! Csodálatos a kép!!! Istenem, hogy látszik már minden a kis Csöppötökön! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Henne, nagyon jo a foto, gratulalok! :)

Lanyok, megvan a HCG eredmenye: 74.
A doki ennyit mondott: "you are possibly pregnant" - azaz valoszinuleg terhes.
Alacsony a szam, de valoszinuleg a korai terhesseg miatt. A tablazatok alapjan OK, de nem nyugodtam es olvasgattam, en hulye... Most be vagyok tojva, mi van, ha nem fog duplazodni? Szombaton kerek egy ujabb vervetelt, azt hiszem.

Hogy mindig van valami, amin idegeskedni lehet...

Jo ejszakat nektek!
Vendég
 


Gabolino: Köszi! :) Du.-tól pihengetek.

Henne: Szuper a kép és nagyon édes a baba,tényleg már minden mennyire látszik!!! :) Én is gratulálok !!!
cicus78
 
 


Mennyi UH kép és baba! :)
Mindenkinél minden rendben lesz ne izguljatok!
Csak pozitívan!

Ezek az orvosos sztorik meg :shock: :shock:

Szerencsére nekem mindent a nőgyógyászom adott az első terhesség alatt is! Ugyan magánba járok, de ő mindent intéz! Angyal!

Most pár napig nem leszek leruccanunk a balcsihoz a hétvégére! Addig mindenki vigyázzon magára és pihenjen sokat!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


sziasztok,

köszi lányok a dicséretet. most teljesen oda vagyok az én picikémtől.:) két hét múlva meg megyek 12. heti uh-ra.:) most meg vizsgálatok sora, vérvételek, ekg, fogorvos stb. nekem is a nődokim adott beutalókat.
Jövőhét péntekre kaptam a védőnőmhöz időpontot, akkor megyek.:)

a róka még mindig velem van, de a tegnapi uh mindent felejtet most velem.:)

trompipi: nyugi, reméljük, hogy duplázódni fog a hcg szint.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

cicus78: igen most februárban volt a missed ab. a probléma az volt hogy nem vert elég gyorsan a kicsi szíve aztán 1hét kontroll után még úgy sem, azt mondták elhalt :(

Mennem kell mert az én rosszcsontom nem hagy még 5 percre sem :lol:

tyche
 
 
 


Sziasztok

ugy latszik csak reggel enged belepni ez a nyavajas rendszer.....
Szoval Trompipi asszem most elment priviben a valasz....
Mennyinek kene lennie a HCG eredmenynek? Annyit tudok, hogy nekem egy normal ciklus 21. napjan volt 56. Azt mondta a doki, hogy ez nagyon jo....
Most azt nezik neked, hogy emelkedik-e? Dehat szeded az utrot, azzal jonak kell lennie!!

Cicus remelem a szurkalas mar lassan abbamarad!!! Nekem is van neha, sott, neha eskuszom, mintha egyszer-egyszer kemenyednek is..... estenkent. Pedig meg csak a 8. hetben vagyok.....

Jo neked Henne, hogy kaptal sztarfotot, en nem kaptam. Ezt kerni kell? Vagy maguktol adjak?

Gabolino es Kata
Oruljetek hogy CSAK 2 het mulva mentek kontrolra! Itt az Angoloknal a kovetkezo 12 hetes korban van!!!!! Az meg 4 het nekem!!!!
Addig a falat fogom marni. Ha a terhessegi tunetek megvannak, az azt jelenti, hogy el a baba ugye????

Tovabbi Szep Napot Mindenkinek!!!!!!
arvalany
 
 


Arvalany, megkaptam a privit :).

A HCG az elejen meg nagyon tag ertekek kozott mozog:

3 weeks LMP: 5 - 50 mIU/ml
4 weeks LMP: 5 - 426 mIU/ml
5 weeks LMP: 18 - 7,340 mIU/ml
6 weeks LMP: 1,080 - 56,500 mIU/ml
7 - 8 weeks LMP: 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9 - 12 weeks LMP: 25,700 - 288,000 mIU/ml
13 - 16 weeks LMP: 13,300 - 254,000 mIU/ml
17 - 24 weeks LMP: 4,060 - 165,400 mIU/ml
25 - 40 weeks LMP: 3,640 - 117,000 mIU/ml
Non-pregnant females: <5.0 mIU/ml

Nekem 74 volt tegnap, szoval beleesek a 3, 4, de meg az 5 hetbe is. Elmaradt menzesz alapjan 4+3 vagyok.

Az Utro a progeszteront segiti, a HCG sajnos attol lehet alacsony.

Lehet, nem kellett volna vervetelt csinaltatnom, igy csak paraztatom magam. Azon meg gondolkodom, hogy csinaltassak-e meg egyet, de azt hiszem, nem fogok. Megvarom a szerdat, aminek tortennie kell, az ugyis tortenik, befolyasolni nem tudom.
Addig probalok nyugodt lenni, jol erezni magam, most itthonrol dolgozom es kozben jo kis zeneket hallgatok, kozben pedig felver babakrol nezegetek kepeket, mert ugye nekunk az lesz :).

Most pedig csinalok egy vonalzot. Fo a pozitiv hozzaallas!!! A ferjem azt mondta, o erzi, hogy ez a baba velunk marad, marpedig neki olyan megerzesei vannak, hogy ihajj.
Vendég
 


Ez egy proba :)
Vendég
 


Nem sikerult... mit szabtam el?
Vendég
 


Na, vegre...
Vendég
 


arvalany: nekem autómatikusan ad a dokim minden vizsgálat után..:)

trompi:nyugi, fog duplázódni az a hcg, csak még fiatal a terhességed!

lányok, azt hiszem ma veszünk angel sounds-ot. ezzel a pici szívhangját lehet hallgatni, elviekben 12. héttől, de azt mondta a doki, már nálam most is lehetne hallani.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


henne, szép a kép :)
Vendég
 


:) Henne nagyon szép a kép. Irigyellek. Nekem még kell várnom az első uh képre. kb 2 hét múlva megyek dokihoz vizsgálatra és szerintem már nem csinál 10.heti uh-t,hanem küld a 12 heti uh-s vizsgálatra.

Kép
bei
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: