Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon jó ötlet a tábla! Szép így látni magunkat.

Ircsi, küldtem a hiányzó adatokat :)

maccs01
 
 


szép lett a tábli,idővel sok kismami lesz bizti :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok
Hű de jó,tábla :D :D Ircsi,rendes tőled!! Tényleg beírhatnánk a babák nemév,nevét még... nekem kórház még nincs,(majd szívhang után...) nevek: Lilien,Tamás.
Bettike,most már tényleg tűkön ülünk!:)

Maccs,igazad van. Nem stresszelem magam egy petezsák méreten :D majd lesz még min :? bizony így is sokszor töprengek,vajon rendben lesz-e minden,milyen szülők leszünk,milyen anya leszek,mi lesz az életben...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Ircsi, én is átküldtem a hiányzó adatot. :-)

Csajok, olyan jó kedvem van, pedig nagyon gáz az év végi hajtás itt a munkahelyemen. Kész diliház, de most valahogyan lepereg.

Tegnap nem dolgoztam, csak magammal foglalkoztam. A doki bácsi szimpatikusnak tűnik, remélem, az is marad. :-)
Az SZTK-s asszisztens viszont akkora gyökér volt! Miután a cyto -t levette a doki, meg megvizsgált, mondta, hogy öltözzek vissza, mert megnéz UH-gal is, közben az asszisztens átkiabált a vizsgálón, hogy "ha terhes, megtartja???" Csak hápogtam. Ma már ez az alap?
Mondtam neki, hogy természetesen, ha maradni akar, hiszen ez volt a cél...

A hasam továbbra is feszül, picit "nyom", de már kezdek hozzászokni.
Elég gyakran megéhezem, és olyankor kezdek émelyegni. Nem vészes, de ha eszem pár falatot, elmúlik. Remélem, ez hamarosan abbamarad, mert ennek így "csúnya" vége lesz alkatilag. :twisted:

Azt mondta a doki, hogy az Elevitet heti 3-4 alkalommal szedjem, más nem kell (én magamtól szedem a folsavat, mondjuk azt nem lehet túladagolni...) és ha kell, mert nagyon émelyegnék, akkor szedjem a MagneB6-ot...

Vajon Bettivel mi lehet? :roll:

Petezsák téma a nagyság szempontjából nem hiszem, hogy érdekes, az a lényeg, hogy ott van, és méhen belül!!!!! Most csak ez a fontos. 2-3 hét múlva az a fontos, hogy ott dobogjon a szíve!!!
:lol:

szilvás76
 
 


Szia Szilvi!

Ez az embered?
http://www.ultrahangvizsgalat.hu/index_ ... 2&que=6#a6

Ahogy elnézem, a magzatdiagnosztikai központban már nem írják, hogy lenne integrált vérteszt... érdekes. Lehet, hogy nagy volt a hibaarány?

Na, Ricsi beteg, megint benyelt egy láznélküli (eddig) köhögős, náthavírust. Ilyenkor állati hisztis. Majd jön a dokinéni és elmondja, hogy mi van. Mivel ő nem anyatejes baba volt, 5x annyira beteg mint az Enikő. Ilyenkor az egész családon át szokott menni a betegség. Nem hiányzott.

Bettire már én is kíváncsi.

Tegnap éjjel megnéztem a kedvenc sorozatom legújabb részét, Médium, 610. Nagyon-nagyon a toppon van nálam, valamint A Főnök is.

Megyek, teszek-veszek, még jövök.

maccs01
 
 


várom még a postást,aztán ha ma nem hozza akkor elugrok tesztért h lesz időm....

KépKép
bettike83
 
 


Betti! Csak megjött volna már, ha nem lennél terhes...

maccs01
 
 


Szia maccs!
Igen, ő az. Mondjuk erről a képről nem biztos, hogy pont őt választanám... :wink:

Bendének sem jutott sajnos anyatej. :cry:
Amig kicsi volt, nagyon stramm gyerkőc volt. Ahogy bekerült a bölcsibe, onnantól volt szinte folyamatosan beteg. Nálunk is inkább nátha, orrfolyással, köhögéssel, láz nélkül. Tavaly télen gyakorlatilag végig beteg volt.
Most októberben már megnézték allergia szempontból, de semmire sem érzékeny. Viszont az orrmandulája állandóan duzzadt volt, és valszeg az zárta el az arcüreg, homlok stb járatkáit, ott pangott a trutyi, az folyt le. Plusz erre egy kis túlérzékenység = a hörgői görcsösen összerándultak, ergo asztmatikus rohamok. Szép kaland! Volt nagy riadalom először, ma már egész jól kezeljük, de hál' Isten, kb 1 hónapja (a műtétet követően) nem nagyon volt beteg. lehet, hogy tényleg az orrmandulája volt.

szilvás76
 
 


Ja a lényeget kihagytam, kivették az orrmanduláját, ez volt az említett műtét.
Kicsit szét vagyok esve :lol: .

szilvás76
 
 


Sziasztok, bocsi, hogy csak igy atleskelodtem a juniusiaktol, boldog babavarast mindenkinek!
Ugy megorultem Szilvi mikor lattam, hogy egy vaci kismama is akad erre (ha nem ott vagyok ahol eppen, akkor en is vaci vagyok) es plane mikor a Konder doktor felerult. Nekem meg volt szerencsem az apukajanal is jarni, es nala - marmint a papanal - szuletett a hugom is, igazi nogyogyasz dinasztia lesznek, ugy latom. Anno ha jol emlekszem apuka osztalyvezeto is volt a vaci korhazban. Biztos nagyon jo valasztas, en csak csupa jot hallottam a fiarol is (a fia unokahuga osztalytarsam volt, es o is nala szulte a gyerkeit, ha jol tudom :))
Nahh, csak oromkodni jottem egy picit, remelem nem boritottam fel nagyon a topikot :)

luna6
 
 


Szia Luna! Dehogyis. Hogy egymásra találtatok Szilvivel :)

Orrmandula. Jó kis gócpontja a baciknak, kész tárolóhely sokszor. A férjemnek sincsenek. De csoda, hogy apában még van valami, mert volt egy csomó mindenféle kivétele :):):)

maccs01
 
 


Az ovi húzós hely, hátmég a bölcsi. Állítólag 8 hónap, míg a gyerekek alkalmazkodnak ahhoz a flórához és utána már nem nagyon kapják el a betegségeket a társaiktól - ezt az óvónéni mondta, ő sem orvos :)

maccs01
 
 


Á, azt néztem, hogy a bölcsiben csorog a nyál, mindent megnyalogatnak, megcsócsálnak, majd jön a köv. gyerek aki szintén lenyalogatja... Egymásra köhögnek, prüszkölnek. Kész baci-melegágy. Én hiába tartom otthon, ha elkezd taknyosodni. Gyógyultan mentünk vissza, a vetkőztetőben meg úgy köhögött a csoporttársa, hogy majd megfulladt. Az orra csorgott stb. Én megértem, hogy a szülő nem tudja megoldani, és pont azért adja bölcsibe, mert vissza kell mennie, de basszus, én sem tudom megoldani, de betegen nem viszem be. Akkor logisztikázunk valahogyan. Na mindegy, a bölcsi egy szükséges szarság, ami abban az esetben jó valamennyire, ha a gondozónők szuperek.
Bende sosem panaszkodott, de most hogy ovis, most látom, milyen, amikor tényleg örömmel megy.

szilvás76
 
 


Na én meg csak lesek a tapasztalt anyukák mondatain :shock: :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mai elfoglaltságom....
Kép

és aki végignézte...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Nyami!
Nemtom, de nekem a figurák mindíg elvesztik a formájukat, mire kisülnek, és csak nagy pacák lesznek belőlük! :-) Hogy csinálod, hogy ilyen szépek maradnak?

Igazán helyes segítőd van! :-)

szilvás76
 
 


Most csináltam életemben először :) Biztos jó a recept.
( 55 dkg liszt,10 dkg méz,30 dkg margarin,1 ek.kakaópor,1 kk.sütőpor,1 ek.mézesfűszer keverék,10 dkg porcukor...1 napig pihen a hűtőben,majd kisüt,6-7 percet írt a recept de az én sütőben kellett vagy 10-12mindennel így járok. De eddig még finom omlós kop-kop)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ja és azért ez a díszités,mert ugye nyers tojás tabu...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Amikor kihül, kicsit megkeményedik, de aztán puhább lesz állásában. Persze, lehet, hogy a te recepted más, nekem ez a tapasztalat.
A nyers tojással ha megkenem, én még visszavágom a sütőbe 1-2 percre. Úgy nem lehet baj ;-)

Cicókád benti maccs, vagy járkál ki is a szabadba?

szilvás76
 
 


Benti,abszolut nem megy ki. És 2 van.... :D

Kép

Majd megszűretem magam toxoplazmára,de igazat megvallva gyerekkorom óta vannak cicáim,és ezek sem mennek ki egyáltalán. Az almot a férjem intézi mióta itt a babó.
És hát nem mondom hogy nem okoz fejtörést,mi hogy lesz-de eddig ugye ők voltak a gyerekek,az imádottak,most sem fogom őket kitenni(van aki ilyenekkel jön,szabaduljak meg tőlük,az olyan rosszul tud esni...)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Luna.
Nehari, csak amikor írtál, nem tudtam válaszolni, utána meg elfelejtettem :-) Alakul ez... :-)

Örülök, ha még pozitív megerősítés jön a doki választásomra! Köszi! :-) Amúgy én is olvastam, hogy volt még egy Kondér doktor a Kórházban... De már nyugdíjba ment, itt a következő generáció...
Vác és Portugália... Itt van a szomszédban ;-)

További jó babavárást Neked, és a júniusiaknak! Néha gyertek szomszédolni :-)

szilvás76
 
 


Jaj, nehogy megszabadulj tőlük, én is bírom őket, Anyuéknál maradtak az enyémek, nekem is van kettő.
(Ők maradtak ott gyerek-pótlónak helyettem... :-)
A toxo miatt írtam, bár valószínűleg már átestél rajta, ha gyerek korod óta van cicód. :-) A szűrést nekem anno KÉRNI sőt követelni kellett, automatikusan nem csinálták meg...

szilvás76
 
 


Én is hallottam hogy fizetős is és különkérős is,hát majd ha meglesz a saját doki,akkor egyeztetek vele. Hányadik hétben kell vetetni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Nekem ha jól emlékszem az első vérvételnél nézték meg. Mert cirkuszoltam, hogy van macskám, kijárnak stb (dehogy járnak, a 9. emeleten laktunk :lol:
Ja, egyébként én még nem estem át rajta! negatív lett a leletem.
Az almot én sem pucoltam, miután kiderült, hogy baba lesz. :-) Tök jó kifogás :twisted: :lol: :wink:

szilvás76
 
 


Evilany, szerintem körzetivel is intézheted. Soron kívül, kismama vagy, kérj időpontot, nehogy aztán összefertőzzenek a váróban.

maccs01
 
 


Egy csomó mindent csináltathatsz körzetivel, pl. laborok, és akkor nem kell a kórházba bejárkálnod, mert a doki oda tartozik. Gondolom, hogy a körzeti közelebb is van, ezért körzeti, meg aztán ez a toxo' komoly dolog.

maccs01
 
 


Ja, és valami olyasmi volt, hogy ha pozitív, és már lezajlott, akkor nincs baj, csak nehogy az első trimeszterben fertőződj meg.
Úgyhogy én akkor szoktam le az utcai kutya, macska egyebek simogatásáról.
Nem tudom, hogy a körzeti mi mindent kérhet, mert nekem a dokinénim nagyon lelkiismeretes volt, a 8 heti UH on odaadott minden beutalót előre feldátumozva, hogy majd menjek el, amikor a rajta levő dátumhoz érek. Úgyhogy én a soros kontrollon kívül beutalóért nem is voltam nála....

szilvás76
 
 


Hát,esetemben a körzeti egy másik városban van :shock: mert még nem voltam képes átjelentkezni Pécsre...most meg már hagyom is,míg ki nem derül hova,merre költözünk...lehet itt Pécsen belül valahova,lehet vissza Komlóra(ahol a doki is van,egyébként volt munkatársam) kedden megyek hozzá táppénzes lapért de bekopogok az tuti...ne kelljen kint várni tényleg a betegek közt.
Nekem egy sima laborom már van,vetettünk mikor kiderült a baba,azaz vetettem a melóhelyemen hcg-t és azzal együtt teljes labort. De toxo-ra nem tudom ki adhat beutalót.

Hát igen jó kifogás az alomnál :lol: na nagy ritkán megcsinálom mikor a férjem nincs itthon,akkor kesztyűt húzok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


belélegzéssel is elkaphatod, mikor porzik az alom - legjobb tudomásom szerint.

maccs01
 
 


Nem tudod megcsináltatni úgy "fű alatt" munkahelyen? Persze valószínűleg már elkaptad gyerekkorodban, kicsit influenzaszerű tünetei vannak - most ismét azt mondom, hogy amennyire én tudom :)

maccs01
 
 


Szilvi, tök jó dokid van! Én még nem voltam terhesen a jelenleginél, de amúgy már igen. Egy fiatal kis nőci és nagyon korrekt. Tárgyilagos és képes lecseszni, ha valamilyen labort megígérsz, mégsem csináltatod meg időben :)

maccs01
 
 


... azaz voltam nála terhesen, de csak hogy közöljem, hogy nem kérem a H1N1 oltást :)

maccs01
 
 


Hát,majd nem veszek levegőt...(alom...) de tényleg nagyon ritkán csináltam. Meg nálunk nem is hagyományos módon vannak almozva,hanem dupla újságpapír,bele kb 1/2 bögre alom,és azt cseréljük,tehát nem tele alommal a tálca. De igyekszem elkerülni.
Remélem már túlestem rajta,az lenne a legegyszerűbb.

Bettike nem jelentkezik...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy tetszik a táblázat! Lehet bővíteni! Várom az ötleteket!

Szilvás
Sajnos, manapság nagyon sok az abortusz :cry:

Maccs
Jobbulást Ricsinek!

Évi
Jó elfoglaltságot találtál magadnak! Ügyes vagy!
Segítőd :lol: :lol: :lol: :lol:

Toxoplazma
A terhesség alatti friss fertőzés a gáz. Higiénés szabályok betartásával lehet ellene védekezni!
Vizsgálat: nem SZŰRÉS cimmel kell megkérni a vizsgálatot, hanem pl. nyirokcsomó-megnagyobbodás kivizsgálásaként, akkor ingyenes!


Bettike????


Tegnap tanszéki értekezlet+buli volt. A Főnököm tett egy jó ajánlatot :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


maccs01 írta:belélegzéssel is elkaphatod, mikor porzik az alom - legjobb tudomásom szerint.


Tápcsatornán keresztül fertőz... :wink:

Megelőzés:
•csak jól átsütött, megfőzött húsételeket szabad fogyasztani, kerüljük a nyers húsok fogyasztását
•a zöldségeket, gyümölcsöket fogyasztás előtt nagyon gondosan meg kell mosni
•ha nyers hússal kell dolgoznunk, kerüljük, hogy szánkba, szemünkbe nyúljunk
•fontos az alapos felületi tisztítás (vágódeszka) és a gondos kézmosás
•védekezzünk a legyek, svábbogarak és egyéb rovarok ellen
•lehetőleg ne érintkezzünk macskákkal
•kerüljük a macskaürülékkel potenciálisan szennyezett anyagokkal való érintkezést, fontos kertészkedéskor a gumikesztyű használata

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


sziasztok!

nincsenek jó hireim,tegnap megjöttek a tesztek,de sajnos negativ lett,pedig reggel is csináltam a biztonság kedvéért,az is negativ lett :cry: :cry: :cry: pedig nagyon biztam benne,nincs baba :cry:
mensi még mindig sehol,47 nap,jól ráhúzótt :!: :!:
próbálok emelt fővel nekiálni a következő hónapnak,ez az évem is elment úgy hogy nem vagyok terhes...

KépKép
bettike83
 
 


Bettike
Sajnálom! :cry:
(azért egy évnyi sikertelenség után érdemes orvoshoz fordulni!!!!)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Betti, nagyon sajnálom! :(

Lehet, hogy én tudom rosszul, de a 47 nap elég sok a mensihez. Szerintem először be kellene állíttatni gyógyszeresen, aztán összejön a baba. Legalábbis nagyon sok fórumon olvastam erről. Nem ezt kerestem, de elolvastam annó.

Pl. a Sote II-n az Ács Nándorról nagyon jó tapasztalatokat írnak hasonló cipőben járt, azóta kismamák.

maccs01
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok! Ha már volt ciccc, hoztam kuttyot:

:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
xtina75
 
 


Tina,nagyon helyes a kutyus! Beagle ugye? Én is befogadtam gyerekkoromban egyet, de a szüleim elajándékozták. Remek fajta! A másik kedvencem a labrador.

Mindjárt rakok fel képet magamról, tavaly nyár, azóta nem készült rólam, mert le akartam dobni a feles kilókat. Mindegy, sajnos semmi változás, ugyanilyen nagy a kofferom, mint a fotón :)
Ja, meg feldobom a tesztjeimet. Szerintem azért vagyok ilyen megszállott tesztelő, mert magam sem hiszem el, és félek, hogy elmúlik. Ez addig megy, míglen a doki meg nem erősíti a kis életet.

Ricsinek hörghurutja van és mára az Enikő kivételével mindenki köhög mint az állat. Hiába beteg a gyerek, nem szűnünk meg ölelgetni, puszilgatni őt, főleg, hogy ilyenkor olyan kis bújós (no meg hisztis).

maccs01
 
 


Ez a (nekem) "247 nap van hátra" kb. úgy hangzik jelenleg, hogy még 12.568 nap van hátra... iszonyat messze a vége.

maccs01
 
 


Ircsi,ne érintkezzünk macskákkal,ezt én úgy veszem hogy kóbor vagy nem ismert macsekkal...az enyémek bentiek,tiszták,sterilek :wink:
Kórházam valószínű a Pécs Megyei Kórház lesz.
Milyen ajánlatot tett a főnököd?

Bettike,sajnálom... orvoshoz kéne fordulnod valóban,a 47 nap alapján nem hiába gondoltad úgy hogy...
Jelentkezz majd azért...

Maccs,te vagy az avataron? A gyerekekről is tegyél fel
:wink: Koffer: ne is mondd.... :(

Xtina,nagyon édes kutyus!! Tiéd? mennyi idős?

Bevásárló körúton voltunk férjjel...igyekszem ilyenkor menni mindenhova,akkor nem kell buszozni (nekem nincs jogsim) viszont jó sokan vannak....vettünk ajándékokat, mézeskalács formát még(eddig volt karácsonyfa és harang alakom,most van maci,jegesmedve,sziv és csillag is,hétfőn még sütögetek,.a tegnapiból egy adag már úgyis eltűnt

:lol: ) babanézőbe ajándékot (Miki legjobb barátjáéknál, megszületett Zalán János,2.baba, kisrucit vettünk és csörgőt) vettem magamnak végre sodrófát így nem pezsgős vagy borosüveggel kell tovább gyúrnom :D kicsit elfáradtam, a hasam is fájogat,így ma mégsem főzök hanem pizzát rendelünk :wink: azért egy kolbászos muffint összedobok.

Ezek mink vagyunk, egyik idén Rockmaratonon,másik tavaly aug.,esküvő:
Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evi
Nagyon jó az üveg sodrófaként :) hehe. Én meg fakanál nyelével az asztal szélén, hogy ne akadályozza a gördülésben... Azóta én is vettem, és még nem használtam. Leginkább piskótát sütök. Régen a kaláccsal próbálkoztam, de még az életben nem sikerült! Nagyon lefrusztrál az ilyen.

Tök jók a fotók, férjed még az esküvőin is rockeres. Csak nem koncerten ismerkedtetek meg? Majd bescannelem a mienket is, mondjuk 15 éve volt...

Avatomon Kate Beckinsale, majd váltok. Csak jó lenne így kinézni. Mondjuk a fotó az Underworld-ből van, a csaj egy vámpír a filmben, én nem változtatok az étkezési szokásaimon :):):)

Van jogsim, nagyon hasznos, kivéve most, hogy a férjem kölcsönadta másfél hónapja a kocsiját és azóta az enyémmel furikázik én meg reggeltől estig dekkolhatok itthon. Azért nincs minden bolt a "számban", messziről szerezném be a karácsonyi ajándékot, de én két gyerekkel és terhesen teljesen kihagyom a tömegközlekedést, inkább poshadok itthon és reklamálok a kocsimért... ha kellőképpen megkeserítem apa életét, talán visszaszerzi a saját járgányát. Sikeres volt az eljárás, úgy néz ki, hogy hétfőn visszakapom autót, ideje, mindjárt itt a karácsony és a gyerekeken kívül még senkinek sincs semmije, nekik is csak azért, mert a neten meg tudtam rendelni.

Ircsi, főnököd ajánlata nekem is fúrja az oldalam, vajh' mi lehet?

Mindjárt mennek képek.

maccs01
 
 


Sziasztok!
Ircsi
köszönjük a táblát! Nekem Szt. György kórház, nevek képlékenyek :) Főként lánynevünk van :)

Betti
:( Irány a doki, rendbehozzák a ciklusod és mehet a buli!!

Évi
helyesek vagytok!
Szépek a kutyuk, cicuk. Jómagam zutyapárti vagyok.

Azt szerettem volna kérdezni, mert ebből volt konfliktus a másik topikon, hogy mindenről beszélgethetünk, vagy csak babás témákról?

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Tesztek:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maccs01 2009.12.14 10:34-kor.

maccs01
 
 


Szivvi!

Hogyhogy mindenről vagy csak babás témákról? Részemről mindenről, mert nem csak a baba körül forognak a gondolataim.

maccs01
 
 


Pl. apával, mikor a gyerekek alszanak megnézünk egy filmet (ajánlom a 2012-t, fantasztikus) általában dvd-n

Holnap jön a dadus, elmegyünk császkálni valahova férjemmel, még semmi terv, csak kicsit kiszellőztetjük az agyunkat a mindennapi monotonitás miatt.

...

maccs01
 
 


Igen, a kutyusom beagle, és 2.5 éves.

Nekem is rengetegnek tűnik az idő, ami még hátravan... Maccs, hogy lehet kibírni a várakozást? Te már profi vagy ebben... :-)

Tele van az orrom vegyszerrel, pedig próbálom elkerülni, de a fürdő is koszos volt, meg még mindig elő-előtűnik egy-egy penészfolt a házban. Pedig ez már a 3. tele a háznak. Először az hittem, amiatt van, hogy nedvesek a falak, de nem - a dryvit meg a termoablakok túlszigetelik a házat - a gázszámla alacsonyabb, de a ház nem szellőzik. Lefújtam domesztoszos vízzel. És most bűzlik.

Ma megvolt az első karácsonyi nagybevásárlás, úgy tűnik, mindenkei megkapta a "magáét". A leendő gyerekszoba most tele van rózsaszín cuccokkal, a bátyámék lánya 6 éves, és Barbie-korszaka van. Lehet, hogy kiszedem mindet, és én is játszom velük :lol: :lol: :lol:

Kép
xtina75
 
 


Szivvi,én sem értem,miért volt ebből konfliktus?...Hát részemről mindenről,nem csak a baba van hanem a hétköznapok is,no meg most karácsony,stb... azért is raktam fel képet ,hogy megismerjük egymást,legalább ennyire.

Xtina,ezek szerint családi házban laktok?
Mi téglaházban,7 emeletes 5.emeletén...albérlet. Szép tágas lakás,csak egy baja van,távfűtéses :? a gatyánk rámegy,ezért is akarunk még a baba előtt elköltözni,illetve más elrendezésűbe. Saját egyenlőre csak álom, az esküvő után elkezdtük nézegetni őket,de közbeszólt pont a válság. Na nem is baj hogy akkor nem vettünk,mert lehet most bajban lennénk.

Maccs,köszi a képeket! Aranyosak a gyerekek,biztos sok örömöd van bennük,tekintve hogy 3.is lesz
:wink: Szépen lettek egyre erősebbek a tesztjeid :wink:
És nagyon helyes és fiatal anyuka vagy.

Ja igen,és férj-téma: de bizony koncerten jött a nagy szerelem!

Nem tudom ti hogy vagytok vele,én annyira ingerlékeny vagyok hogy csak na!!! Én is gyakran vagyok éhes is,de nem eszem többet mint előtte,viszont ugye nem tornázom...azelőtt (rég,anno) rendszeresen jártam tornázni,akkor jól is néztem ki,(valaha voltam 86 kg...lefogytam,lettem 51...mikor Mikivel megismerkedtünk voltam kb 57...most 68 :( mert ellazultam nagyon,eszünk iszunk,sütök főzök...na jó,emberemen is van 12 kg azóta,de neki jól áll...időszakosan felbuzdulva nyomom a Norbi dvd-ket,akkor pár kg,pár cm lemegy) viszont mióta baba van,azt nem merem,és ugye a doki amilyen jófej nem volt alkalmam megkérdezni a kismama tornát,hogy lehet-e...mert áll.a doki tudja leginkább,hogy van a baba megtapadva,szabad-e tornázni,stb...úgyhogy tartok tőle hogy a kg-k ugrálnak majd fel...
Férjem épp porszívózik ( :wink: ) aztán elinditok egy mosást,és nézünk pár rész Lost-ot :) mostanában azzal múlatjuk az időt. Anno én nem néztem,így tök új nekem.
Elkezdtem a karácsonyi készülődést,mosom a szőnyegeket...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evilany 2009.12.12 16:45-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: