Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm lányok!!!
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Mia, nagyon szorítok, remélem csupa jó hírrel jelentkezel!!!!

Judy, drukkolok nektek is!

18-ra kaptam időpontot a dokimtól, szóval nálam megerősítva csak akkor lesz a dolog. Azt modta, akkor már tuti mindent látni fogunk, meg lesz szívhang is.
Kicsit izgulok, mert semmi terhestünetem nincs. A fiamnál legalább bedurrantak a melleim, de most még az se. Remélem azért minden ok.
Van még vki így, tünetmentesen? :)
husoka
 
 


Na helló lányok!
Mi a helyzet???
Vendég
 

 
 

Husoka nekem sincs sok tünetem! :roll:
A cickójaim fájnak,ennyi!Több semmi!Ha nem késne nem tudnám,hogy babó van!De ma csináltam egy tesztet és az 3-szor erősebb,mint amit pár nappal ezelött csináltam!Tehát a hcg nől!
Jövőhéten doki! :wink:
Neked mikor volt utoljára menzid?

Mia szoritok!!!Remélem majd már jobb hirekkel szolgálsz nekünk! 8)

Monyo?Neked tünetek?

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Volt ultrahang, semmit nem látszódik, se méhen belül, se azon kívül, reagens még mindig nincs a Délpestiben, egy hét múlva kontroll. Most azt találtam ki, hogy elmegyek az otthoni nőgyógyászomhoz, aki azóta privát lett és azt sem tudom hol dolgozik, valahol Verbászon. Egyre viccesebb ez a történet, kár, hogy nem tudok nevetni rajta..
-m-i-a-
 
 


mia, küldtem privát üzenetet!
caramel
 
 


Jövök én is közétek. Már csináltam szerdán egy tesztet és az olyan halványan pozitív lett, de ma csináltak a bmc-ben és gratuláltak. Ez a 4. inszemem volt. Nagyon boldog vagyok, ő lesz az első babánk. 15-én megyek uh-ra, remélem addigra már látunk valamit. Esélyes vagyok az ikrekre is, mert több domináns tüszőm volt, de ma csak pisis teszt volt, tehát nem derült ki. Gratulálok a pozitív tesztekhez!



vicky79
 
 


MIa :cry: nyalkahartyameretet nem tudsz.

vicky udv koztunk :lol: itt is gratula.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Mia, kezd tényleg egyre érdekesebb lenni a történet. Nagyon szorítok, hát valamitől csak pozitivak azok a tesztek! Lehet, hogy nem találta a doki az UH-n. Hasi UH volt? Mert ilyen kora terhességnél sokan hüvelyi UH-t használnak.

Husoka, Zita32, én is nagyon remélem, hogy korai volt és azért lett negativ. Holnap reggel tervezek megint csinálni egyet. Úgyis 2 teszt volt a dobozban:-) Rutinosan ilyet vettem amiben mindjárt 2 van:-)

Lucababa, a te sztoridból erőt merítek a további várakozáshoz! Remélem hasonló lesz a vége!

Judy5, akkor mi sorstársak vagyunk itt, a várakozók csapatát erősítjük:-)

Vicky79, szuper, nagyon gratulálok!!!!

Lara
lara
 
 


Bocsi hogy idepofátlankodok,én a 2009 szeptemberi topicból olvastalak titeket,hogy újból átéljem az első heteket,izgalmakat,és hát figyelemmel kísérem Mia történetét.Remélem csak én gondolom rosszul,de nekem volt méhen kívülim és eléggé hasonlított a te történetedre,És nem fáj csak akkor ha már nagyobb a terhesség és szétreped a petevezeték.Nekem baromi magas volt a hcg (18000 asszem),1.5 cm-re megállt a petefészektől és nem látták, (csak a három pozítiv terhességi teszt volt a terhesség mellett) ,folyton azt mondták hogy még pici (1-2 hetes) a terhességem,de akkor én már tudtam hogy legalább 8 hetesnek kell lennie.Nem fájt,rosszul voltam a tonhal szagától,minden olyan volt mint egy normál terhességnél.Aztán mikor már a megvastagodott nyálkahártyát se látták az uh,akkor esett le a dokiknak hogy valószínűleg méhen kívüliről van szó.Én majd 1-1.5 hónapot vérezgettem,2 napig erősebb aztán 2 nap gyengébb és így tovább.ne nekem legyen igazam,de menj megbizható dokihoz,aki tényleg normálisan kivizsgál mostmár.
Drukkolok hogy csak nagyon fiatal legyen a terhességed mégis és egy csodás terhesség áll előtted.Bocsi a zavarásért mégegyszer!!
És mégegyszer nem elkeseríteni hanem segíteni szerettem volna,mert ha szétszakad a petevezető,akkor el is lehet vérezni.Bocs nem ijesztgetésből,de nagyon kell vigyázni.
na eldugulok és drukkolok mindannyiatoknak!!!!!Boldog babavárást!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Nyálkahártya 6mm, tehát 2mm-rel vastagabb, mint volt és hüvelyi uh-on nézett ismét.
Sutimanó, nagyon köszi, mindenképpen elmegyek most már másik dokihoz is, meg most félek is egy picit. De semilyen tünetem sincs, pedig elvileg már olyan 4 hetes lehet, ha az, akkor meg már mellfeszülés minimum van, nem? Doki egyébként alaposan megvizsgált, megnyomkodott. Azért nálam van minden leletem, hátha valami bajom lesz, jó így éjszakázni :(
-m-i-a-
 
 


Lányok,

ma reggel megcsináltam a 2.tesztet és nagyon nagyon halványan ugyan, de van ott egy 2. csík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Igaz, hogy nagyon erősen kell nézni extra fényben, de ott van!
Megyek veszek egy másik tesztet és holnap vagy utána mégeccer ismétlek a tesztgyártók nagy örömére:-)
Amit most csináltam az 25-ös érzékenységű, de ha jól emléxem van 10-es, ami sokkal érzékenyebb, majd 10-est próbálok venni.

Lara
lara
 
 


Sziasztok!

Szintus, a utso mensim máj. 1-én volt, még koraiak ilyenkor a tünetek? Most már 5 hetesnek számítok, nem? Az előző terhességemnél elég korán fájtak már a melleim, és a kávétól is totál rosszul voltam már ilyenkor.

Mia, ez kész őrület. Szerintem is minél előbb nézesd meg magad egy másik dokival. Nagyon szorítok!!!

Vicky, Lara, gratulálok mindkettőtöknek!!! :)

Lehet, hogy a férjemen jelentkeznek a tünetek? Ma tiszta hiszti :D
husoka
 
 


Mia ez még nagyon korai terhesség,nekem a kb 8 hetesre is 1-2 hetet tippeltek.Akkor nem volt mellfeszülésem,és a szagokra is csak akkor lettem allergiás amikor már tudtam hogy terhes vagyok(kb.6-7 héten lehetett).Inkább uhuzzanak minden héten egyszer,csak időben vegyék észre.
Engem is vizsgált a doki kézzel is meg minden nem érzett semmit,sajnos ezt olyan nehéz észrevenni.
Éjszakázni???dolgoztál???

A mostani terhességemet meg csak mellfeszüléssel észleltem,semmi más tünet nem volt,de azt is csak 7.-8. héttől kb.

Nagyon drukkoloknem csak neked Mia hanem mindenkinek,aki szeretne két csíkos lenni.

sutimano76
 
 


Sutimano, igen dolgoztam, de em volt nagyon megterhelő :) Köszi az infókat!
-m-i-a-
 
 


Sziasztok,
ha nem bánjátok én is csatlakozok a topichoz. Tegnap sikerült egy kétcsíkosat tesztelnem... Nagyon boldog vagyok. Holnap fel is hívom a dokimat, és bekukkantunk egyik nap a pocaklakóhoz.
Remélem mindent rendben talál...

Barbi

KépKép
hbarbi80
 
 


Hello kismamik! :)

Biztos unjátok már a "bepofátlankodókat", én is egy vagyok a sok közül, 8) de hátha valakit érdekel és még nem vett pelenkázó komódot. IKEA termék, 3 fiók, fölötte egy kis pakolós rész, a tetején pedig egy visszahajtható/ összecsukható pelenkázó. Mindez 20.000,-Ft.
Kép Kép

Ha valakit érdekel, írjon privit!
További gondtalan babavárást! :wink:
Vendég
 


sziasztok.

Ki hogy van ezen szep napsuteses napon?

nalam bekoszontott a reggeli rosszuletek korszaka :? gyombert kortyolgatok mert edig meg megusztam vele a hanyast.
az ejjel nagyon fajt a hasam de mostanra elmult.

barbi gratulalok.

Mia mikor megy legkozelebb dokihoz?

lanyok tobbiek,nem nagyon irogattok :?

Kép
monyo83
 
 


Szia Monyo! Én nézegetek errefelé is, de tudod én még nem teszteltem, és addig annyira nem tudok aktív lenni!!!
Kíváncsi leszek Mia milyen hírekkel jön. Ma is megy valahova, nem?
Én nem tudom, mi lesz velem, mert pont a termékeny napokban voltam a kórházban a fiammal. Hát meglátjuk!
Hátha...
Vendég
 


Sziasztok,
az előbb hívtam fel az orvosomat, péntek délután megyek UH-ra.
Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fogunk látni... :D

Vivi, nagyon szorítok, hogy te is aktív lehess mielőbb... :D

Monyo, kitartás a rókákkal, hamarosan mind megy vissza az erdőbe...

Lara, csináltál újabb tesztet???

Vicky, Gratula neked is a kétcsíkoshoz... szeretnél ikreket???

Mindenkinek boldog babavárást!!! :)

Barbi

KépKép
hbarbi80
 
 


Sziasztok!

Jövő kedden megyek megint uh-ra. Egyébként vajdaságiak, nálatok sem csinálnak beta Hcg vérvizsgálatot (Szabadka, Zenta ilyesmi)? Mert én kérdeztem az otthoni dokit és állítólag csak Újvidéken van erre lehetőség??! Ez azért durva, mondjuk az is, hogy már egy hónapja nincs reagens a Délpestiben sem..Különben állapotomat illetően semmi változás, most kellett volna megjönnie és ami van, az nem tudom, hogy mensi-e vagy még a közti vérzés folytatása. Szörnyű.
-m-i-a-
 
 


Mia szabadkan 700-1000dinarert megnezik privatul a bhcget kb 2- 3 ora mulva mar megvan az eredmeny.

barmelyik laborba megcsinaljak(privat)nem kell semmilyen orvosi papir,csak megmondod hogy mi kell es megcsinaljak.

Kép
monyo83
 
 


Monyo, tudsz küldeni (privátban) címet? Köszi!! (Ez még mindig olcsóbb, mint Pesten..)
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Hbarbi, gratula! :)

Mia, most akkor még mindig vérzel? Én ott leragadtam, hogy már múlóban van. Vagy azóta csak gyengébb a vérzésed? Mondanám, hogy kész röhej, ami itt megy, de inkább felháborító, hogy nem képesek megállapítani, hogy akkor most mi a helyzet veled.

Monyo, nem irigyellek, tegnap én is hánytam egyszer, de elég is volt. De legalább így biztos lehetsz benne, hogy nincs gond a sárgatesthormon szinteddel.

Lányok, szed valaki vmilyen terhesvitamint? Ha igen, mik a tapasztalatok? Én Elevitet szedtem eddig, de 3 hónap alatt felkaptam 5 kilót. Brutál... mondjuk farkasétvágyam volt tőle, nem is csoda... A doki vmi femibiont mondott, hallottatok már róla?

Vicky, mikor derül ki, hogy hány baba lesz?
husoka
 
 


Husoka, kezdett múlni, aztán meg kellett volna jönnie és most nem tudom, hogy megjött-e vagy nem múlt el teljesen. :?
-m-i-a-
 
 


Hbarbi80: Azt hiszem nem bánnám, ha ikrek lennének, de azért nehéz lenne egyszerre két babával.

Husoka: Szerintem 15-én az uh-n már látszani fog a petezsák és akkor látnunk kell, ha kettő van. Vitamin: én eurovitet szedek és napi 1 folsavat. Én nem vagyok tőle éhes, de én már szedtem gravidát is és attól sem volt semmi bajom.

Engem hálistennek a hányás eddig elkerült, de a torkomban szoktam néha érezni a késztetést. :) Szerintem nálam köze lehet ahhoz, hogy fáj a torkom.



vicky79
 
 


husoka,
én is Elevitet szedek, de a súlyom nem gyarapodott... mondjuk én eléggé odafigyelek a gyomrom miatt. A femibionról még nem hallottam, de szerintem most nem az a fontos, hogy mennyit hízik az ember, hanem, hogy egészséges legyen a baba.
Viszont én a 4-5. hónapnál szerintem abbahagyom, mert nem akarok óriásbébit szülni... Szeretném ugyanis természetes úton megszülni a picit.
Elég, ha 3 kiló körül lesz... majd megnő idekint... :D
hbarbi80
 
 


hbarbi80 írta:husoka,
én is Elevitet szedek, de a súlyom nem gyarapodott... mondjuk én eléggé odafigyelek a gyomrom miatt. A femibionról még nem hallottam, de szerintem most nem az a fontos, hogy mennyit hízik az ember, hanem, hogy egészséges legyen a baba.
Viszont én a 4-5. hónapnál szerintem abbahagyom, mert nem akarok óriásbébit szülni... Szeretném ugyanis természetes úton megszülni a picit.
Elég, ha 3 kiló körül lesz... majd megnő idekint... :D


Bocsi már megint idepofátlankodok,de olyan jó titeket olvasni!Barbi mintha én írtam volna ezeket a sorokat!De képzeld a dokim azt mondta hogy nem igaz hogy a terhességi vitaminok miatt nagyok a babók,így a befejezésről majd a 30 hét könyékén beszélünk.Én elevitet szedek,bár alig bírom lenyelni akkora,a dokim a femibiont ajánlotta,de az a legdrágább,így maradtam az elevitnél.

Bocsi a zavarásért!!!

sutimano76
 
 


sutimano,
igazából, ahány orvos, annyi vélemény...
szerintem, ha a kismama sokat hízik a vitaminoktól, akkor a baba is nagyobb lehet.
Természetesen, ha a nőgyógyászom azt mondja, hogy szedjem végig, mert az jót tesz a babónak, akkor nem fogom abbahagyni. Ez még odébb van azért... :D
Egyenlőre szedem, mert most a legfontosabb... :)
hbarbi80
 
 


Husoka hat a progiszintemmel tuti nincs gond,szerintem alapbol is jo plusz meg szedem potlast is.

en lanyok semilyen vitamint nem szedek.Direkt megkerdeztem a dokit es azt mondta ne szedjem.Lehet hogy majd szivhangtol kell elkezdeni? :roll: viszont folsavat azt szedek.

lanyok nektek nem szokott fajni a mehetek?nekem az ejszaka is nagyon fajt es eleg rendesen betojtam.

Kép
monyo83
 
 


monyo: Nekem a hasam alja az inszem óta fáj, csak most nem olyan erősen. Most olyan, mintha izomlázam lenne a hasam két oldalán. Szerintem a többi vitamin is jól jönne, de a folsav a legfontosabb és azt szeded.



vicky79
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok?
Ma csináltam egy + tesztet. :D a. 4. gyerkőcömet várom ha minden igaz. :D

Üdv: Sziszi
Naplónk : www.mioten.freeblog.hu

Kép
sziszitündi
 
 


sziasztok.

Ma 19:15re megyek UH ra.

sziszi gratulalok:)

szintus te mikor megy dokihoz?

vicky,nekem a petefeszekeim szurkalni szoktak.a mehen neha faj,kell vennem magneziumot mert igy angyon nem jo.

Kép
monyo83
 
 


Szia lányok!

A jó hír: még egy teszt, és sokkal erősebb 2. vonal :D

Ti mikor mentek/mentetek nőgyógyihoz? Én arra gondoltam, hogy mondjuk 2 hét múlva mennék, mert most még úgysem látna semmit az UH-n.

Barbi és Sziszi, Gratuálok!!!

Monyo, én is ézek néha émelygést, de csak max 1 percig tart.
Folsavat azt vény nélkül lehet kapni a patikákban? Hány szemet kell szedni/nap?
Nekem szokott fájni lenn a hasam, illetve úgy mondom, hogy már kb 2 hete érzek ott lent valamit, de nem is igazán fájdalom, hanem…nem is tudom megfogalmazni.

Husoka, én az első kettővel szedtem Elevitet, én nem híztam tőle semmit. Most is tervezem szedni. Femibion-ról még nem hallottam. Azt azért elhiszem, hogy étvágyat csinálnak a vitaminok..

Lara
lara
 
 


Lara en 4+6 hetesen voltam (mult kedden)es akkor volt 11mm es a petezsakom.
ha turelmes vagy akkor raersz ket het mulva menni adigra tuti lessz szivhang.
Folsavat veny nelkul lehet kapni8nalunk mindenkepp)enyem 5mg os es egyet kell naponta szednem.

szed vaalki kozuletek magneziumot?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok,

Sziszi szívből gratulálok!!! 4. baba!!! ez igen!

Lara, nem tudom, te hogy vagy vele, de én az orvosomra bíztam, hogy mikorra hív be. Felhívtam hétfőn, és péntekre már kaptam is időpontot... nem bánom, ha nem lesz még szívhang, de már legalább látom... aztán szerintem a 8. héten lesz úgyis a következő UH, ott már tuti lesz szívhang is... :D

Én szedek Elevitet, naponta 2*1 folsavat, és 2*1 Magne B6-ot.
A Magne B6-ot amúgy is szedem, mert elég sokat görcsöl a lábam.
hbarbi80
 
 


Sziasztok!

Én jövő hétfőn megyek UH-ra. Szombaton volt egy hete, hogy pozitívat teszteltem, tehát több, mint két héttel utána megyek dokihoz. Azt hiszem elég türelmes vagyok... :lol:
Viszont tegnap elmentem megcsinálni a laborvizsgálatokat, meg az EKG-t. A labornak ma lesz eredménye, kivéve a toxonak meg a vércsoport meghatározásnak.
Nekem május 29-én csak a megvastagodott nyálkahártya utalt babára, de semmi petezsák, vagy ilyesmi.
Mondjuk az előző terhességemnél is így volt. Hazaküldött a doki, hogy majd legközelebb lesz baba. De ha két hét múlva sem jönne meg, menjek vissza!
Azalatt a két hét alatt jött az álmosság.
Ez volt most is az első tünet. Meg az az iszonyú "meg fog jönni" görcs odalent. Már azt hittem sosem múlik, de most jobb!
Viszont a mellem! Alig tudok ruhát húzni, úgy fáj ahogy hozzáér bármi. Még jó, hogy előrelátóan egy számmal nagyobb bikinifelsőt vettem! :lol: :lol: :lol:

Lara!

Látod, én mondtam! :-)

Vitaminok!

Nekem furcsa, hogy valaki "majd" akar szedni. Miért nem most? Most a legfontosabb, az első 12 hétben. Sőt már a fogamzás előtt jó lenne. Én kb 2 hónapja szedek Gravidát. Mielőtt csíkosat teszteltem, minden másnap. Azóta minden nap egyet. 12. hétig minden nap szedem majd. Utána hetente 2 db-ot.
Plusz vérképtől függően (ez szinte biztosan kell majd) Maltofer Fol, ami vérszegénység ellen van és Folsavat is tartalmaz. Viszont tuti nem lesz tőle óriásbébi és nem is hízlal.
Nálam viszont kérdéses, meddig bírom lenyelni a gyógyszereket, mert egy idő után besokall a szervezetem és semmilyen tablettát nem enged át a torkomon! :roll:

Na megint nagyon sok lettem!

Gratula a most tesztelőknek és drukk a következőknek!

Nóri
Vendég
 


Sziasztok!

Látom szépen gyarapodunk.

Én délután megyek dokihoz, s szerintem csütörtökre hív majd vissza uh-ra.

Én vitaminokat az első két terhesség alatt nem szedtem, csak vaspezsgőtablettát szedtem, meg a doki írt föl Vigantol-t.

A harmadik terhességnél a 6-ik hétnél kezdtem szedni Elevitet, csak sajnos elvetéltem. :( Persze ráfogtam, biztos az Elevittől, mert a másik kettőnél nem szedtem, nem is lett baj.

Most inkább nem szedek semmit, jön a gyümölcs szezon, inkább gyümölcsöket eszem.

Ja, üdv. az újaknak.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


lara irta:Nekem szokott fájni lenn a hasam, illetve úgy mondom, hogy már kb 2 hete érzek ott lent valamit, de nem is igazán fájdalom, hanem…nem is tudom megfogalmazni.

Én is érzek vmit, olyan mintha mozogna, tudom ez hülyeség, mert olyan apró. Nem fáj, hanem nem is tudom. :D :roll:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


kicsit megnyugodtam mert latom masnak is van "baja" a hasaval.

luca en nem vagyok nagy vitaminparti.Soha nem szedtem semilyen vitamint.
Ha a dokim azt mondja tovabbra se szedjem akkor nem fogom.Ha azt mondja szedjem akkor pedig szedem.
Rengeteg zoldseget es gyumolcsot eszem,de tenyleg napi szinten.
A folsavat azt pedig mindenkinek szedni kell,azt en is szedem.

marya kizart hogy a vitamintol ment volna el a babad.
Drukk a mai dokivizsgalathoz.akkor ma csak manualis vizsgalat lessz?

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Igen, ma csak megállapítja a terhességet, s csütörtökre hív majd vissza uh-ra. Legalábbis eddig mindig így volt.

Tudom, hogy nem a vitamintól ment el a babó, de akkor mindenre ráfogtam. Biztos a nátha, esetleg az elevit, talán vmelyik gyerek megütötte véletlenül....

Te mit szeretnél, kislányt vagy kisfiút? Neked ő lesz az első babád?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Igen o lesz az elso(lehet az utolso is).
Mindig kisfiut szerettem volna,egy olyant mint a parom csak piciben.
Aztan ahogy teltek az evek,ugy hangolodtam ra a kislanyra.
Most jelenleg ott tartok hogy nem tudom melyiket szeretnem :lol:

neked mindketto van,te milyet szeretnel harmadiknak:) :?:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Luca nem tudom, mennyire van otthon a vitaminokban. Lévén, hogy csak 2 éves. Engem meg Nórinak hívnak... :lol: :lol:

Én ezt úgy értettem, hogy van aki MAJD akar szedni. Nekem semmi bajom azzal, ha valaki nem akar. Ez nézőpont kérdése. Viszont ha valaki azt mondja, hogy akar, akkor miért nem most? Miért később? OK? :lol:
Vendég
 


bocsi lucababam,de nem tudtam mi az igazi neved,gondoltam roviditem a nicked :)

hat lehet hogy a majd azert van mert megvarja mit mond a doki.vagy nemtom :roll:

Kép
monyo83
 
 


Monyo, 4+6 hetesen, már 11 mm-es a petezsák? Jó isten! Furi elhinni, hogy ott benn van egy már ilyen nagy…jó tudom, benne a baba még csak 1 mm lehet.
Na akkor ma veszek folsavat!

Barbi, az én dokimnak van egy bejelenkező száma, ergo vele nem is beszélek. A 8. héten miért lenne kötelező UH? Én úgy tudom, hogy a 12. heti UH a kötelező.
A vitaminokat amiket szedsz azt a dokid javasolta? Csak azért, mert te 2-szer annyit szedsz mint Monyo folsavból.

Nóri, voltál ezek szerint már védőnőnél, hogy megcsináltattad a labort és az EKG-t? Mert ezekre beutalód a védőnő ad, nem?

Marya, visszatérve a lenti hasfájásra, nekem szinte egyfolytában érezhető. Akkor még inkább ha pl. szoros a nadrág. Ha meglazítom, akkor jobb.
lara
 
 


Lara!

Nekem egyszerű, mert kétéves a lányom, így viszonylag napi kapcsolatban vagyok a védőnővel.
Ő adott beutalókat, de kiskönyvet csak a ha voltam nőgyógyinál.

Monyo!

Én is hallottam már egy-két rossz dolgot vitaminokról. Állítólag a Lenkei A-vitamin kifejezetten káros a babákra. Sőt, van olyan orvos, aki ha valaki a terhesség elején ilyet szed, javasolja, hogy vetessék el! :evil:
Én viszont baromi émelygős vagyok, így a pirítós és a húsleves minimális vitamintartalma nem fedezi a szükségleteimet! :lol:

Képzeljétek tegnap az EKG-n megkérdezte a vizsgáló csaj, hogy miért kell a vizsgálat. Mondom mert terhes vagyok. Erre a csaj: És? Marad?
(mármint a gyerek.) :oops:
Aztán gyorsan szabadkozott, hogy 10-ből 8-an abortusz miatt mennek a vizsgálatra. Pl előttem aki bent volt 3 csaj is!
Vendég
 


lara hat igen gyorsan nonek a babak.
neked is not a hasad?nekem is par nadragom mar szorit,tudom hogy nem a baba miatt hanem azert mert kicsit fel vagyok puffadva :oops:

Nori,en nem vagyok vitaminellenes aki ugy erzi szedje,en nem erzem azt hogy szuksegem lenne ra,de majd elvalik hogy mit mond a dokim.
Jesszus ilyet meg nem is hallottam hogy van olyan vitamin ami karos lehet es esetleg el kell vetetni a babat. :shock:
ez durva meg az is amit az EKG en tapasztalatal.
nem egyszerubb vedekezni mint abortuszra rohangalni?.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

3 havi fogamzásgátló 6-8e Ft. A 16 éves (vagy kevesebb) lányok nem mindig tudják kifizetni. A gumi sem olcsóbb. Sőt, talán még ciki is ebben a korban. Az abortuszt fizeti az állam, ha "rászorul" az illető. Amúgy kb 25e Ft. De pl ha GYES-en vagy, csak a fele...stb.
Ez sztem undorító!
Vendég
 


erdekes de nekem 16eves koromban eszembe nem jutott a nemi elet. :oops:
a masik az egy dolog hogy sokba kerul de ha ilyen helyzetben lennek akkor inkabb vennek kevesebb ruhat,vagy valamin megsporolnam azt a 6-8ezer forintot 3havonta.
egyebkent a gumi az meg kozos koltseg szerintem :lol: baris nalunk igy volt,egyszer en vettem egy dobozzal egyszer a parom.
Arrol meg ugye ne is beszeljuk hogy az ilyeneknek meg sem kottyan az abortusz es olyan termeszetesnek veszik mint pl a rakszurest.

Kép
monyo83
 
 


Itt vagyok, csak el kellett mennem Leventéért az oviba. Úgyanis nem eszik ott, így ebéd előtt el szoktuk hozni. Közben megebédeltünk, most meg Levente altatja el Rékát.

Szóval Monyó, én igazából kislányt szeretnék. Megnéztem a kínai naptárat, azt amiben a fogantatások vannak, ott kislányt mutatott, de a barátnőm ingázott nekem, ott meg kisfiú jött ki. Én azt se bánnám, ha ikrek lennének. :D

Az esély megvan rá, ugyanis nekem is van ikertesóm, s Réka születésénél derült ki, hogy ők is ketten voltak, csak az egyik felszívódott.

Nóri! Tényleg durva, hogy megkérdezték, hogy marad-e baba???

Annamari

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: