Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csak bekukk, mert nemsokára indulunk a piacra, aztán meg fiesztázni :P Itt felénk most valami virágfesztivál-szerűség lesz, azt megyünk megnézni! Csinálunk majd fotókat is :P

Húú, ne haragudjon meg, aki kérdezte, de kezdődik nálam a kismama "memória" és nem emlékszem, ki volt. Szóval, igen, raktam fel ide tesztfotókat, az 1. vagy a 2. oldalra :P
Adrienne! Isten hozott! Gratulálok! Ha jól látom, ugyanannyi idősek vagyunk (5+6)
No megyek is

afra.h
 
 


Sziasztok!

Twist - én is úgy vagyok vele, h semmi kedvem a tanulással foglalkozni, inkább arra koncentrálnék folyamatosan, h mi történik velem...ahogy te is írtad, álmodoznék. :) Egyelőre annyira nem megviselő (attól eltekintve, h állati gyorsan elfáradok), ha nincs éppen hányingerem, inkább attól félek, h a következő év lesz majd nehéz...

Afra - érezzétek jól magatokat, aztán képeket majd kérünk :wink:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a piacot, jóól be is vásároltunk finom zöldségekből, gyümölcsökből, hogy a kis Picúrka fincsi, egészséges dolgokat kapjon. A virágfesztiválra még nem jutottunk ki, mert sok cuccunk volt és azt haza kellett cipelnünk...gyanítom, ma már nem megyünk sehová (én már csak vánszorgok itthon is)...majd holnap...

Heydie! Kezdem átérezni a helyzetedet...tegnap este olyan hányingerem lett :shock: Ma a piacon is előjött egy félórára, már ki is néztem magamnak egy szimpatikus fatövet, de aztán sitty-sutty elmúlt...hát nem tudom, lehet, hogy nálam is kezdődnek a "finomságok"...no, de próbálom a jó oldalát nézni a dolgoknak...egyrészről így legalább tudom, hogy minden rendben van ott bent (ami a legfontosabb), másrészt meg legalább ez egy jó alkalom, hogy legyőzzem a hányás,-hányingerfóbiámat :D

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de akárhányszor ledőlök 1 órácskára (aludni) napközben, utána csak rosszabbul érzem magam...fáradtabb is vagyok, meg a gyomrom is olyan rossz...próbálok taktikát váltani és kihúzni estig ébren sok-sok pihizéssel megtoldva.

afra.h
 
 

 
 

Sziasztok! Ma bevásároltattam a párommal mindent, ami nehéz: krumpli, üdítők, kutyaeledel. Jó időre beraktároztunk:)
Afra, látom, hogy ti is vásároltatok:) Ez a szombat ilyen, a piacozás, vásárlás napja.

Csajok, ma délben volt egy kis gond. Arra ébredtem, hogy begörcsölt a méhem. Szaladtam a wc-re, de nem volt semmi baj. Hamar bekaptam egy MagneB6-ot és elmúlt a gond. Azóta sincs semmi baj. De nagyon megijedtem. Első kismamiságom ez, fogalmam sincs mi hogyan zajlik. De annak örülök, hogy hamar elmúlt ez a dolog és semmi bajom sincs azóta. Ha rossz történt volna (kimondani sem szeretem...), akkor most is görcsölne gondolom és ömlene a vér, ugye?
Aki már volt kismami, az kérem, hogy nyugtasson meg!
Vendég
 


Twist, nyugi!!! Semmi baj nem történt. Ha baj lenne, az tényleg vérzéssel járna, tényleg nyugodj meg. Az apró görcsök teljesen rendben vannak, nő a méhed. Azért ha mész dokihoz, említsd meg neki, hogy volt ilyen. Akkor esetleg hatványozottan figyeli majd a laboreredményedet, és azt mondja, hogy szedjél magneB6-ot. Az bármilyen görcsre jó. Majd kb 6-7 hónap múlva az éjszakai vádligörcsökre fogod szedni :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok lányok!

Twist!
Legelőször is nyugodj meg! A vetélés nem így kezdődik. Nekem sajnos háromszor kellett túlélnem, de egyik se így kezdődött. Dolgozik a méhed. :D

Afra!
Tetszik a szimpatikus fád! :lol: :lol:

Nekem egyre jellemzőbb ez a napsütés=ájulás dolog. Ma kipróbáltam az udvaron és ha az árnyékban voltam semmi gond nem volt, de ha kimentem a napra azonnal jött az érzés :roll:
Egészséges táplálkozás :oops: : reggelire semmi, ebédre egy kis gombaszószos tészta, az is csak a gyógyszerek miatt. Vacsorára végre kitaláltam mit ennék: sülthúszsíros fehér kenyér paradicsommal, paprikával :wink:

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Nonóka, megyek vacsizni hozzátok :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Köszönöm szépen a megnyugtatást, nagyon jól esett!:) Már minden rendben, azóta nem is volt semmi baj, nyugi van odabent.

Tényleg, még nem is tudtam orvost választani. Nagy a választék. Nincs saját nőgyógyászom, tehát választanom kell majd. Nem tudom, hogy pestit válasszak-e, mert most hogy dolgozni járok még, nem gond elmenni a vizsgálatokra. De majd ha itthon leszek vidéken, akkor viszont a Kistarcsai Kórház van közel, oda lenne jobb eljárni vizsgálatokra. Ti hogy választottatok orvost?
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Jaj Twist! Ne ijedj meg! De jól csináltad, hogy lepihentél és bevetted a Magne B6-ot!
De tényleg, lehet, több bébi is van és Neked tényleg gyorsabban nő akkor a méhed!
Én az alapján választottam orvost, hogy melyik kh van közel. Ráadásul még szép is nagyon. Ez a Szt Imre kh.
Vendég
 


Én most jöttem be a kertből, beszélgettünk kint, az egész család. Nagyon jó volt, meg végre jó idő van. Most pedig elhatároztuk, h megnézünk vmi filmet, szintén családilag...az ilyen szombatokat imádom én a legjobban :) a holnapom sajnos a tanulás jegyében fog eltelni, hétfőn újabb vizsga, ez már keményebb lesz...

Twist - nem tudok újabbat mondani, de hátha jól jön még egy kis megnyugtatás: csak nő a méhed :) én még nem választottam orvost, amikor felhívtam a korházat, akkor az egyikhez kaptam időpontot. Majd meglátjuk, ha szimpatikus lesz, maradok nála, ha nem, körbekérdezősködök...

Afra - ez a szimpatikus fa nekem is nagyon tetszik, jót nevettem :lol: egyébként én is igyekszem úgy tekinteni az egész hányinger-mizériára, mint megnyugtató jel, h minden oké odabent...csak akkor nehéz, ha másfél órája semmitől nem múlik, nekem meg tanulnom kellene :roll: de ma egész jól voltam, reggel volt csak egy kicsi, aztán semmi.

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Jó reggelt!

Twist, nekem nem volt egyszerű megtalálni a tökéletest. Voltam először egy közeli nő nődokinál, de undok stílusa volt. Aztán voltam abban a kh-ban, ahova területileg tartozunk. Ott megtaláltam azt a dokit, akinél én születtem. Jó is lett volna, de alig lehetett utolérni. Végül ezt a dokit jópár évvel ezelőtt találtam meg, tesóm nála szült.

Én ma olyan pocsékul vagyok. Rettentően émelygek és rettentően szédülök :cry: Pedig ma színházba megyünk, nem ártana jól lenni :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Jó reggelt!
Vivi, a Szt. Imre kórház szuper, jó választás!:)
Hát, sok anyukát végigkérdeztem és most úgy tűnik, hogy megnézem azt a dokit, akinél a húgom szült, hátha szimpi... :)

Heydie, drukk a hétfői vizsgához! Milyen suliba jársz? Hány vizsgád van még hátra? Ügyes legyél!

Nonóka, látom Sára lányodnak 2 nap múlva szülinapja lesz:-) Hogy készültök erre a napra? Vagy már most hétvégén megtartjátok a szülinapot, vagy csak aznap? Lesz zsúr?

Hékás, tényleg nehéz megfelelő dokit találni. Van, akinek csodálatos eredményei vannak, mindenki dícséri, de hadar, kapkod, 2 perce van rám, mert sok a betege. Én azt nem nagyon preferálom, mert szeretek 10-15 percig beszélgetni legalább, mert egy csomó kérdésem van mindig. A kedves, bíztató és többször elismétlős dokikat szeretem. :wink:
Különben jobban vagy már? A szédülés, hányinger enyhébb lett?
Vendég
 


Na nekem mázlim van a dokival. Ha sietek, nem gond, pillanatok alatt tudunk végezni. De ha kérdésem van, addig nem enged el, amíg nem tiszta tökéletesen a kép nekem. Amikor pl tesómnál beindult a koraszülés, én aznap mentem az első vizsgálatra Marcival. És vagy 10 percig magyarázott, hogy mi várható, milyenek az esélyeik stb.

Talán egy picit jobb. Ittam egy teát, meg bevettem az elevitet, most annyira nem szédülök. Mindjárt indulunk anyuékhoz, ma ott leszünk. Kert, kocsimosás, teraszon eltöltött ebéd :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás, szuper a dokid, kb. én is ilyesmit keresek a leendő dokimban. Örülök, hogy jobban vagy. A friss levegő is jót fog tenni:)

Nekem most nem volt szerencsém, róka koma váratlanul bekopogott. :?
Vendég
 


sziasztok!
Jaj lányok! Én már annyira tűkön ülök a teszteléssel kapcsolatban! Brühühühühü!
Na tereljük a gondolatokat!
Brigi! Átérzem a tüneteidet a szédelgéssel kapcsolatban. Ájulni még nem ájultál, ugye? Te nem tudom, ájultál-e már el életedben, mert én csak terhesen először, azért írom le. Ha elkezdene sípolni a füled, majd elkezdesz egyre szürkébben látni, azonnal ülj le, de már a sípolásnál is!
Heydie, jó lehetett a tegnap estétek!
Mi is megyünk ma is csavarogni. Ja, tegnap a Kamara erdőben voltunk, kicsit sétálgattunk.
Na megyek, összeszedem magam, megyünk a Tescoba (biciklivel).
Szerintetek ugye nem baj, ha esetleg terhes lennék, hogy bicajozok? Ti bicajoznátok?


Vivi
Vendég
 


Twist! Gratula az első rókakomához! :D :D :D Vedd pozitív jelnek! Legalábbis próbáld! (bocsi)
Vendég
 


Vivi drága, a párom bolondnak nézett, mert örültem a rókakomának:)) Szóval, rosszul voltam, de közben örültem, hogy jaj de jó, ez volt az első!:))))) (lehet, hogy majd a 100-diknak már nem fogok örülni)

Lehet valahogy megelőzni ezt az ájulás dolgot? Úgy értem pl. hogy viszek magammal kólát, vagy pár falatot és akkor visszaugrik a vércukor szintem. Nem lehet így segíteni?
Vendég
 


Sziasztok!

Twist - az első rókakomának lehet, h én is örülnék, mert sztem ha kijönne, akkor biztos jobban lennék :twisted: az ájulás kérdéshez én nem tudok mit mondani...
Már csak 4 vizsgám van hátra, de a holnapitól nagyon tartok, beérném egy kettessel is...nemrég keltem, most megyünk majd ebédelni, aztán én meg tanulok egész délután. Lazításként majd néha benézek :)

Vivi - már én is tűkön ülök a te tesztelésed miatt :D tüneteid esetleg nincsenek?

Brigi - tényleg nagyon jó dokid lehet, én is vmi ilyesmit remélek...nagyon izgulok az első UH miatt, a baba miatt is (természetesen miatta elsősorban), de az orvos miatt is, h milyen lesz, stb...
Rosszullétedet sajnálom :? remélem már jobb :) jó színházat 8) mit néztek?

Na csajok, megyek enni, lasagne van, ahhoz még hangulatom is van :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Ja, akartam kérdezni, h ti nem vagytok tele szúnyogcsípéssel? Engem tegnap este sztem az összes létező betalált, vagy 10 biztos van rajtam, viszket mintha kötelező lenne :evil:
Jujj, és most nézem, ma vagyok 5 hetes, hihi :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok! Júúúj, ma délelőtt meg az Auchanba mentünk el bicajjal! Hát azt hittem, vattát köpök a végére! Mondtam is a páromnak, ez már sok volt!
És még majd meg is gyulladtam! Hogy miért is nem mentem rövidgatyába?!?!

Twist!
Hát az az igazság, hogy nálam a kaja nem segített. És egyáltalán nem is reggel és éhgyomorra ájuldoztam, hanem akármikor. Valamiért irtó alacsony volt a vérnyomásom, amugy is az, olyan 110 a normál még mindig, pedig 31 éves vagyok. És akkor, terhesen meg 90/-esek voltak! Viszont fura, mert ugyanazzal a babával, akivel ájuldoztam (a fiammal, az elsővel), 7 hós terhesen meg hirtelen 170/akárhány lett! Onnantól meg falhattam a vérnyomáscsökkentőt!!! ÚÚÚÚ

Heydie!
Tüneteim? Hát vannak, de azok még mind olyanok, amik elmennek talán mensis tünetnek... csak tudnám, hogy akkor miért érzem a pé-től folyamatosan őket! Hát jövőhéten kiderül!Mától kezdve pl. mensi előtti enyhe hasgörcsöt is érzek néha. Ami ugye azt is jelentheti, hogy megjön és azt is, hogy baba van. Viszont. Nekem még 4 nap van a mensiig, és mikor megjön, akkor mensi előtti görcs csak mensi előtti, vagy mensi napján van.
No, kiderül....
Szúnyog minket is falt tegnap, a Kamaraerdőben

:evil: :evil: :evil: :evil: Fenistil gélt rá!
Vendég
 


Heydie! 5 hetes terhes?!?! Jeeee! Hisz akkor már "csak" 244 nap van hátra! :D :D :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Gondoltam benézek kicsit. :) Hogy vagytok? Nálam minden okés, kivéve hogy alig tudok enni. Hiába vagyok éhes, elkezdek kajálni és aztán már nem kívánom. Éppen ezért alig eszek valamit kb. 3 napja. Miután meg megettem azt a pár falatot, hányingerem lesz. :)

Ebédre is alig ettem valamit, utána megint jött a hányinger. Olyan éhes vagyok most is! :)

Remélem ez nem gond a babának, hogy nem tudok enni.

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


heydie: Látom május 18-án mész UH-ra. :) Én is május 18-ra tervezem, hogy elmegyek orvoshoz. Úgy döntöttem, hogy nem várok tovább. Akkor már úgyis a 8. hét elején leszek. Csak nem csesz le a doki :)

De ha lecsesz az sem érdekel, nem várok tovább. :) Már nagyon kiváncsi vagyok!!

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Ja, aki még nem tesztelt! Az Auchanban fölfedeztem olyan tesztet, ami 600 Ft és 2 db van benne! Ha a Medilab nega lenne, tuti olyat veszek!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Heydie!
Ezt neked, hogy jól menjen a tanulás: Kép

Afra!
Hogy vagy ma? Váltott a mini vonalzód! Gyönyörű a babád!

Adrienne!
Ne aggódj! A babád elveszi ami neki kell! :) 8 hetesen nyugodtan mehetsz dokihoz.

Vivi!
Én a netről rendeltem tesztet. Mondjuk neked már nem kell, mert egész raktárkészlettel rendelkezel +++++++++++++++tesztekből :lol:

Dokiválasztás: nekem anno fontos volt a közelség. Körbeérdeklődtem és őt ajánlották. Néha morcos, mert ezer a betege, de Sárát is nála szültem és csak nála szeretném megszülni a Kistesót is.
Megmutatom az első sztárfotónkat :lol: Remélem, hogy látszik valami
Kép
Magyarázat: a hullámban van 1 kis kerek pötty. Na az a petezsák :wink:

Ma senki nem csatlakozik??? :(

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


nonó-ka: Akkor jó, megnyugodtam. köszi a választ. :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


nonó-ka: tök jó az UH felvételed, gratulálok!! remélem nemsokára én is rendelkezni fogok egy ilyennel.

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Nah már csak elég kevés van hátra, úgyhogy gondoltam bekukucskálok lazításképp. Képzeljétek, tök boldog vagyok, (eddig) ma is csak reggel volt egy kisebb rosszullétem, azóta megint semmi, tudtam tanulni is rendesen, meg hát tudtam létezni ma 8)

Nonó - köszönöm a zsizsit :D :D
Nagyon jó a kép!!! :) szuper, h már az első vizsgálaton kaptatok! Remélem, h mi is kaphatunk majd...

Adrienne - 8 hetesen tutira nem fog lecseszni, tőlem is kérdezték a telefonban, h kb. mennyi leszek, amikor megyek, mondtam, h számításaim szerint olyan 6+1 körüli, és már arra azt mondták, h okés. 8. hét sztem tökéletes :) csak én nem bírom ki addig :oops: akkor majd szoríthatunk egymásnak UH közben ;)
Kajálással detto úgy vagyok, ahogy te...én is írtam vmelyik nap, h aggódom kicsit a nemevés miatt, de bízom benne, h jelezné Bubó, ha kellene neki több táplálék :)

Vivi - alapvetően én is alacsony vérnyomású vagyok, de nincsenek belőle rosszulléteim meg semmi...akkor nem gond a terhesség alatt sem, ugye? Furcsa egyébként, mert nálunk a családban anyunak elég gyakran felmegy a vérnyomija, apukám pedig csökkentőt is szed rá...az enyém meg mégis alacsony.
Bizony, már csak 244 nap :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Nonóka, nagy gratula ehhez a gyönyörű UH felvételhez!:))) Csodálatos nézni a bogyócskát!

Heydie, gratula az 5. héthez! Jó, amikor peregnek a hetek:)

Adrienn, menj nyugodtan a dokihoz, szerintem ilyen szakaszban vizsgálnak meg először. Nem fog lecsesszni.

Vivike, mikor szeretnél tesztelni? Poén, mert pont van voltunk az Auchanban és láttam a tesztet, tényleg olcsó és kettő is van benne. Szerintem nagyon megéri!!! Neked pedig nagy drukk+++++
Vendég
 


Kész vagyok 8) remélem sikerülni fog holnap, most úgy érzem h okés...

Twist - köszönöm ;) tényleg jó, amikor gyorsan megy az idő...többek között ezért is jó ez a fórum, sztem sokkal könnyebb úgy várakozni, h megy az eszmecsere :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Na sziasztok!
Twist, Te miért nézegetted az Auchanban a teszteket?!?! :shock: :shock: :shock: :D :D :D
Twist, hát én mikor szeretnék tesztelni? MOST!
De képzeljétek, hogy ma majdnem rámjött a hoppáré, egyszercsak nekiestem a tesztes doboznak és elkezdtem kibontani. Mondom Istenem, valamit csinálj, ha még most nem szabad tesztelnem... erre a kislányom felébredt....Hmmm
Pedig tudom, hogy még korai, ráadásul nem is a reggeli vizelet lett volna. Normális vagyok? De egyébként aszerint a kalkulátor izé szerint, amit valamelyikőtök ajánlott, holnap reggel már lehetne tesztelni. Valaki tesztelt a kalkulátor szerint és kimutatta, hogy pozitív? Az azt jelenti, hogy beágyazódás után 3 nappal, és a tesztekre is az van írva... viszont az még a mensi előtt 3 nappal van!
Valaki csinált ilyen korán, mensi előtt? Twist, tudom Te igen, de nálad más a helyzet... könnyen lehet, hogy többen vannak odabenn.... :) Merjek holnap tesztelni???ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Vendég
 


tényleg, és ha én éjjel is kimegyek pisilni és mondjuk éjfélkor pisilek utoljára, aztán meg nem reggel 8kor, hanem hajnal 3kor, akkor melyik számít reggeli első vizeletnek?
(NE RÖHÖGJETEK)
Vendég
 


Jó reggelt!

Ki hogy van ma reggel?

Vivi, de, ájultam már. Én nagy ájulós voltam. 19 évesen közlekedni sem tudtam, mert mindig elájultam tömegközlekedési eszközön. Másfél hónapig pszichiáterhez jártam, hogy ne ájuljak... Szóval volt benne részem bőven :cry: De azóta csak egyszer ájultam el, nem voltam terhes. Már tudom, mikor jön rám, és akkor vagy helyet kérek, vagy leszállok :lol:

Attól, hogy valaki terhes, még igenis szüksége van a mozgásra. Megerőltető nem lehet, de KELL mozogni! Szóval nyugodtan bringázhatsz :wink:

Twist, én tuti nem örülnék rókakomának. Marcival olyan jól megvoltam nélküle :lol:

Ájulásra a dokim is és a védőnő is szőlőcukrot javasolt. Mindig volt nálam, és ha elkezdtem kóvályogni, 1-2 szemet bekaptam, és nem volt gond.

Hédi, mára egy kalappal. Majd mesélj, hogy sikerült :wink: A Madáchban voltunk, 39 lépcső a címe. És fantasztikusan jó darab! Ha valakit bővebben érdekel, a blogomban leírtam...

Adrienne, az a lényeg, hogy ne éhezz. Ha nem kívánod, akkor ne egyél, mert csak kijön belőled. Tényleg csak arra kell figyelned, ne korogjon sokat, ennyi. És zabálni sem kell. de majd a doki vagy a védőnő megnyugtat :wink:

Nonóka, szép a képed :lol: Nekem majd csütörtökön lesz ilyenem :lol:

Vivi, teszt??? Nem mára ígérted? :? Én nem tudom, melyik számít reggeli elsőnek, de magamat ismerve hajnalban csináltam volna meg :lol: Mikor Marcit vártuk, volt tesztem hajnali 4-kor :lol: De az negatív lett, meg is jött aztán reggelre. Lehet, hogy ez rossz óman, szóval inkább reggel csináld :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Vivi, teszteltél? :D

Ma hívom fel a kiszemelt dokit, remélem elvállal. :roll:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Ki hogy van ma? Remélem rókakoma mindenkit messze elkerül.
Ma megint arra ébredtem, hogy annnnnnnyira éhes vagyok, így még félig csukott szemmel bekaptam egy kekszet (már magam mellé van készítve az ilyen esetekre)...reggeliig is csak szédelegtem.
Férjem meg annyira aranyos, hogy szolidarít velem :D ő is elég fáradékony mostanában, meg ma is úgy kelt, mint egy mosott rongy...de reggeli után ő is rendbejött...úgy néz ki, mind a ketten várandósok vagyunk :lol: :lol:
Nonó-ka! Jajjj, csudaszép a kis Babszemed :P Már alig várom, hogy én is hasonlót lássak...remélem holnap, vagy holnapután elmegyünk dokinézőbe (már kiírtam a fontosabb szavakat :D )
Heydie! Megy a drukk mára neked!!!! Hajrá!!!! Majd gyere beszámolni!
Én majd szerda-csütörtökön vizsgázom, aztán készen is vagyok
Vivi! Naaaaa???? Mi a helyzet???? Nagyon kíváncsi vagyok :D
Uxi! Remélem jó választás lesz a kiszemelt doki! Kíváncsi vagyok, mikorra kapsz időpontot.
Hékás! Örülök, h jól éreztétek magatokat a színházban :P
Tudod az okát, hogy miért voltál ájulós? Vagy egyszerűen csak ezt hozta ki belőled a tömegközlekedés...a zsúfoltság?

afra.h
 
 


Jajj, de kis cuki a babóm :D !

afra.h
 
 


Hát a papíromon tömegiszony, és tériszony volt. Az tény, hogy még mindig irtózom attól, ha tömegben vagyok...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Nekem elég nehezen indult a reggel, ébredés után nemsokkal rám tört a hányinger. Ma egy kicsit erőteljesebben mint az elmúlt napokban. Alig tudtam elkészülődni, és elindulni, majdnem elkéstem a munkahelyemről. :)

Jelen pillanatban sem vagyok túl jól, reggel óta is egyszer-egyszer rámtört a hányinger. Alig tudom leplezni a rosszullétemet, nehogy a főnököm észrevegye. Egy irodában vagyunk, így elég látványos lenne, ha elkezdenék bokákolni. :)

Főnököm egyenlőre még nem tudja mi a helyzet majd még egy kicsit később akarom elmodani neki.

Most is sós perecet rágcsálok, hátha attól jobban leszek. :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


afra.h: Ahha úgy néz ki, hogy egy idősek vagyunk. :) neked is Gratula.

Nem értem miért nem ment előrébb a vonalzóm ma egy napot...

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Sziasztok lányok! Ma teszteltem egy negát... :shock: :? Illetve, szoval úgy volt, hogy ugye reggel teszteltem. Ma elvileg mensi előtt vagyok 3 nappal, amennyiben 26 napos a ciklusom, mint legutóbb. De ha 28, akkor 5 nappal vagyok előtte. Ha azt vesszük, hogy május elsején volt pé-m, akkor 26 napos, viszont május másodikán is ugyanolyan pé-s tüneteim voltak, így lehet, hogy mégis a 14. napon volt pé és nem a 13, aszerint akkor nem 26 napos a ciklus és nem mensi előtt 3 nappal vagyok, hanem 28, és mensi előtt 5 nappal.
Remélem, tudtok követni...
És akkor láttam, hogy egy csík.... :oops: :oops: :oops: :oops:
Nem baj, elvittem magammal a tesztet sétálni a táskámban. De szabad ég alatt, addig néztem, míg olyan "mintha" csíkot láttam volna.
Én képzelődni nem nagyon szoktam ugyan, de most olyan bizonytalan vagyok (vagy mégsem?)...
Ha netán az a láthatatlan csík ott lenne, akkor ugye az holnap már erősebb???
SEGÍTSÉG! Olyan idegesítő ez az egész.
Jah és ami még idegesítőbb, hogy tegnap óta egyre jobban mensisen görcsöl a hasam, de ma meg szinte folyamatosan. És egyre jobban szurkálok.
Nemtom, mi lesz ebből! Lehet, koppanok.
Vendég
 


Brigi!
Hát tömegiszonyom nekem is van, bár lehet, rosszul fogalmazok, szoval utálok olyan helyen lenni, ahol sok ember van.
Az rossz lehetett, de akkor jó, ha kigyógyítottak belőle. És a tériszonyt tényleg lehet gyógyítani? Anyósomnak olyan szinten van, hogy a sámlira se mer fölállni.

Uxi, na mi van a dokival???
Twist, megnéztem a Te első tesztedet. Na talán annyira látszott valami, de nagyon sokáig kellett néznem.
Vendég
 


vivi:
én a lányommal mensi előtt egy nappal teszteltem. Egy csíkos volt. Kidobtam a kukába mérgemben, majd 10 perc múlva valami sugallatra kikotortam, és nagyon halványan ott volt a második csík! Szóval szerintem még tuti lehet zebrás a teszted, kicsit korán teszteltél... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Vivi, a tesztek gyártói mind azt mondják, hogy a feltüntetett hatóidő utáni csík nem érvényes. De szerintem csak azért, mert így tuti megveszel mégegyet. Én a helyedben most gőzerővel vigyorognék, és bár nem vagyok vallásos, állandóan imádkoznék. És 3 nap múlva újra megcsinálnám. Mert szerintem igen...

Nem tudom, hogy lehet-e gyógyítani a tériszonyt, szerintem igen. De én soha nem féltem a magasságoktól. Egyedül a rotterdami Euromastra nem mertem eddig felmenni, de az tényleg qrva magas :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Mágnes! Ez jó!!! Hát igen. Én is majdnem kivágtam a kukába...
De sztem, mivel 2 tesztet vettem, holnap ismét megnézem és ha akkor sincs változás, tényleg várok még pár napot és csak akkor sütöm el az uccsót!
Brigi én nem bírok 3 napot várni! Csak ha a holnapi is ua lesz...
Tériszony?!?! Akkor mi a tériszony?
Vendég
 


Vendég
 


Lányok! Létezik, hogy jó a hőmérőnk?! komolyan 28 fok lenne kinn????
Aszta.... :shock: :shock: :shock: :shock:
Lányom már 2 és fél órája alszik! :o
Utána megyünk csavarogni megint! Sztem belesünk a Szent Imrébe, nosztalgiázni! Kicsit se gágyultam meg...
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!

Köszönöm szépen a drukkokat :) biztos h nem lett , de sztem görbül, mást nem is remélek...kicsit puskáztam is (olyan gáz, biztos azt hiszitek, h mást nem is csinálok vizsgákon, csak puskázok :D), volt amit tudtam, de olyan is, amire sehogy nem ment a válasz...majd kiderül.

Vivi - ha a tüneteid megvannak, akkor sztem is elég valószínű, h van baba...drukkok továbbra is mennek, elsőnek a holnapi teszthez!
Biztos elképzelhető, h 28 fok van nálatok, itt most 25 :)

Adrienne - minden létező együttérzésem a rosszulléthez, én ma reggel, és vizsga közben lettem rosszul...igyekeztem nagyon koncentrálni a feladatokra, h elvonjam a figyelmemet...természetesen nem ment ;)
Mikor tervezed megmondani a munkahelyeden a babát?

Afra - én is azt néztem, h változott a babád, és milyen kis cuki :D nekem is arrébb ment a virág a vonalzómon...az élet apró örömei :)

Brigi - örülök h jó volt a színház ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Ja...szita az agyam :? ez az állapotunk velejárója, ugye? :D

Uxi - sikerült beszélni a dokival? Vállal?

Egy hét múlva UH, izgi :D :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Helló Lányok!!

Annyit írtatok, hogy visszaolvastam, de most azt se tudom mi van...Nem fog az agyam egyszerűen.
Nonó-ka: nagyon jó az uh kép!!!Én is aaaakarok!!!!
Szóval nem úsztam meg a hétvégét, olyan szédülésem van még most is, hogy nem igaz.Főleg napon.Nagyon durva.Hogy fogok én így közlekedni nyáron???
Doki lefújva, utánaolvastam, érdeklődtem és nem megyek hozzá.Van viszont másik.Kedden és csütörtökön rendel.Holnap délután elmegyünk és lehet fogad már nem tudtam felhívni, de azt mondják aki először van nála annak nem kell időpont.Annyira mentem volna ma.Mindegy....ez van.
Annyi mindent akartam és most nem jut eszembe..ááááááááááááá
editke28
 
 


Sziasztok kismamák!

Ma délelőtt el kellett mennem a nőgyogyimhoz, hogy ideadja a táppénz javasló papírt, amit a házidokinak kell vinnem.
7 hetesen megint UH :lol:
Megfogadtam, hogy szalmakalap nélkül többet ki nem teszem a lábam a házból. 1/4 12-kor szédelegtem haza. Már a lábam is remegett. Egész délután pihentem, de még most se az igazi.
Holnap jövök 8)
Ma se csatlakozik hozzánk senki ?:shock:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nonó-ka 2009.05.11 18:08-kor.

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: