Új privát üzeneted érkezett!

Azta Zsófi már mekkorák!!!! :o Neked a lombik miatt kell ilyen gyakran uh-ra járnod?

Vicger,
én terhestanácsadáson talán 2x, ha találkoztam dokival, mert én csak a védőnőkhök szoktam bemenni, ők beírtak minden adatot, adtak beutalót vérvételre... stb. dokihoz csak a táppénzes papír miatt mentem be. Egyébként én úgy szoktam, hogy aznap mentem mindig a sajáthoz is és akkor ő pecsételt bele. Sztem most is így fogom csinálni, így a legegyszerűbb.
Megnéztem a blogodat!!! Gratula érte, nagyon jóóóóó. És milyen jó lesz, ha a majd a gyerkők visszaolvassák. Szép családod van nagyon.
Nem fér ki 4 vonalzó? Figyi! Nézd meg, hogy jól számoltam-e vissza a születési dátumokat...

Piciibo,
te mikor mész uh-ra?

Hahóóó ki volt még ma uh???? Azt tudom, hogy még vki írta, de már nemtom ki volt az. :oops: Bocsika, de még én is hadilábon állok veletek. Pár hó és belejövünk! ;)

Kép Kép
manósziget
 
 


Vicger
Nálunk spontán baba kizárt :cry:
Mindkét petevezetékem el van záródva...

Én is csatlakozom a lustikhoz :oops: :wink:
Vendég
 


Zsófi,gratulálok a babácskákhoz!Nagyon szépek a képek!

Vicger,sztem kiférnek a vonalzóid.Ha a kódjaikból csak a [img]...[/img]és ami közötte van rakod be,akkor helyet sórolsz.Egy próbát megér. :wink:

Piciibo,nekem is mára durrantak be.Luficsöcs lett :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 

 
 

Manó, jól számoltál vissza, minden stimmel :) Köszönöm a bókokat :)

Mabe, azért soha ne mondd, hogy soha, mindig érhetik meglepetések az embert! :) Példának itt vagyok én :D Ha nekem valaki két és fél évvel ezelőtt azt mondja, hogy újra férjhez megyek és még két gyereket szülök körberöhögöm :lol: :lol: :lol: :lol: Aztán tessék itt van :lol:

Andi, köszi, mindjárt meg is nézem. De jó lenne...

vicger
 
 


:D :D :D :D
Köszönöm szépen! :)

vicger
 
 


Manósziget,
legközelebb hétfőn délután megyek uh-ra, és remélem, akkor már látszik a baba, és szívhangja is lesz. Már nagyon várom. :D

Kép
piciibo
 
 


Vicger,nincs mit.Tényleg kifértetek mind :wink:

Piciibo,sztem hétfőn már lesz szívnhang.

Én is ultramegagiga lusta vagyok.

Kata,Szezsó????
vedresandi
 
 


Vicger!
Ma én sem csináltam egész délelőtt semmit, uhu után meg győztem összekapni a lakást mire az uram hazaért. :lol:

Manósziget!
Igen, a lombik miatt kell 2 hetente járni. De azt hiszem majd a rendes dokimhoz is gyakrabban kell az ikrek miatt!

Lányok!
nekem még mindig olyan hihetetlen, hogy sikerült, hát még az, hogy ketten vannak. :shock: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi :)
Elhiszem, hogy hihetetlen :) :) meglátod milyen jó lesz majd :) szerintem olyan klassz dolog, ha az embernek ikertesója van :)

Lustaság: most már megnyugodtam, hogy nem csak velem van ilyen szoros viszonyban :D

vicger
 
 


Mabe!

Már írtam egy régebbi hozzászólásomban, hogy egy ismerősöm két lombikos babát szült mindkét petevezetéke el volt záródva, emiatt kellett neki is. Aztán a 3. meg összejött spontán, köpni nyelni nem tudott....nem valaki mesélte valakinek és az valakinek, hanem ez elsőkézből származó info.
Úgyhogy sosem lehet tudni...... :D

Kép
Kép
tengdi
 
 


Tisz!

Ma voltál uh-n ugye???
Mi újság??

Kép
Kép
tengdi
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam vissza,csak azért jöttem mert voltam ma UH-n. Minden rendben. :D CRL:11mm :)
Holnap jövök érdemben is,de most nagyon fáradt vagyok.

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
tisz
 
 


Sziasztok!

Mennyien lettünk, de jó!!!!! Újaknak üdv!

Akinek Szüli esetleg Névnapja volt, annak Nagyon Boldogat kívánok, de ezt még nem tudtam megjegyezni!

Andi, de jövőhéten mész dokkerhoz!!! Izgi!

Zsófi, de jó mindkét baba jól van! Nagyon vigyázz magatokra!!

Kép
kata05
 
 


tengdi írta:Mabe!

Már írtam egy régebbi hozzászólásomban, hogy egy ismerősöm két lombikos babát szült mindkét petevezetéke el volt záródva, emiatt kellett neki is. Aztán a 3. meg összejött spontán, köpni nyelni nem tudott....nem valaki mesélte valakinek és az valakinek, hanem ez elsőkézből származó info.
Úgyhogy sosem lehet tudni...... :D


Igen, vannak ilyen csodák...
Nálam, biztos, hogy nem lehet... :cry: Hacsak a petevezeték nem olyan, mint a gyík farka... :wink:
(láttam a laparoszkópos műtétem felvételét... doktor mindent elmagyarázott... és ennyire értek is hozzá :wink: )
Vendég
 


Tisz
Örülök, hogy babácska szépen növöget :lol:
Vendég
 


Tisz
Boldog szülinapot!
Vendég
 


Helló lányok!
1970. április 26-án születtem, a szülés várható időpontját még nem tudom, itthon szeretnék szülni, ha nem sikerül, marad a pápai kórház
(Esterházy). Az első kettőt Kaposváron szültem :wink:
Biztos elsoroljam az összes gyerekemet?
Anna Réka 1994., Ilona Lilla 1996., Márta Mikolt 1998., Sarolt Katinka 2000, Attila István 2001, Emőke Margit 2003, Hetény Simon 2005, Megyer Sámuel 2007.
Mind spontán, 4 kórház, 4 intézeten kívül, tényleg, akkor most jöhetne 4 itthon!!!
Tök rosszul vagyok. Hányni csak a banán és meggy koktéltól szoktam, úgyhogy azt nem eszem.
Szép napot!
(HA már fölkeltem, összerakodok egy kicsit, ráadásul Katinkának holnap szülibulija lesz. Remélem, nem boa-tortát fogok sütni! :wink: )

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Móka kérdését csak most láttam: 38 éves vagyok, lassan 39, kb. kétévente jön egy gyerek "magától" (nem védekezünk), nem hiszem, hogy 47 éves korom után még lenne gyerekem, hát ezért :cry: , de lehet, hogy addigra már elég is lesz. Most még nagyon ki voltam akadva, amikor az első két tesztem neg. lett.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sziasztok!
Tisz! Boldog szülinapot :)

Anna, minden tiszteletem az otthon szülésért! Csodás lehet, meghitt és nagyon nyugodt....
Nem is tudom miért, de bennem soha nem merült fel komolyabban, hogy itthon szeretnék szülni.. talán azért mert nagyon jó orvosom van, vagy mert valahol "gyáva" vagyok hozzá.. az mondjuk biztos, hogy a biztonságérzetem /illetve annak egy része/ nagyobb a kórházban, de lehet, hogy csak a tudat miatt. Tény és való, hogy a kórházban jó sok negatívum van... de ebbe most nem is megyek bele, így is olyan se füle, se farka az egésznek amit írtam :D :oops:
iszonyú álmos vagyok....
Anna egyébként jól gondolom, hogy evangélikus lelkész a párod?

vicger
 
 


Sziasztok!
Gratula az újaknak!
Laki Papné csak ámuldozom,biztosan nagyon jó és türelmes anyuka lehetsz.A tesóméknak "csak" három van,de legtöbbször alig van idejük egymásra vagy erejük egymáshoz,mert a gyerekek minden energiájukat leszívják.Aztán amíg kicsik voltak három fele szaladni,összpontosítani nem egy gyerek játék.Szóval le a kalappal előttetek! :)
Zsófi!
Hát gyönyörűek azt kell,hogy mondjam,már alig várom,hogy én is így lássam őket.Engem néztek vasárnap,szívhang miatt,ami mesés volt és akkor minimanó 6 mm volt,pzsák 19mm.Aztán néztek kedden és két nap alatt 8mm-re nőtt,a pzsák meg 25mm-re.Tehát tényleg igaz,hogy naponta 1mm-t nőnek.
A Török dokihoz jársz?Én is nála kezdtem,kicsit protekciós voltam,meg talán sajnált a doki ezért rögtön kaptam lombikra időpontot.31 hónap sikertelenség,két spontán vetélés után decapeptyl injekciózása közben,beülti előtt spontán terhes lettem,bár lehet,hogy olvastad már az előzményekben.Tehát most izgulok,fekszem ezerrel és imádkozom.Ennyit számít a psziché,meg az akarás,görcsölés,pedig én nem hittem benne.
Tisz!Boldog szülinapot,még ha kicsit késve is,de annál nagyobb szeretettel!Gratulálok pici babóhoz.
Remélem mindenki jól van!
Jó hétvégét!

Kép
bodrien
 
 


Mind a ketten reformátusok vagyunk.
Én csak jövő pénteken megyek orvoshoz :cry: , mert csak pénteken rendel, akihez tartozunk (nem jegyeztem meg a nevét, sajnos). Nem ismerek senkit, őhozzá megyek. Aznap lesz a püspökbeiktatás, márpedig azon ott akartam lenni :cry: Majd megoldom valahogy.
Én rettenetesen félek a kórházaktól, begörcsöl a gyomrom, ha csak eszembe jutnak. Ez a pápai, ez a főmumus, mert itt születtem, és 17 hónapos koromban itt voltam két hétig karanténban, egyedül egy szobában, ráadásul a játékaimat és a mesekönyveimet sem adták vissza, és amit eddig hallottam a védőnőtől, az sem tölt el túl nagy bizakodással. Belül én még sokszor csak egy riadt kislány vagyok.
Aludjatok jól!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Ezt az oldalt ismeritek?

http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

Fantasztikus, ajánlom mindenkinek!

Anna, alvás... majd este :) Ilyen előzmények után nem csodálom, hogy félsz a kórházaktól :(
Szerintem a riadt kislány mindegyikünkben ott van.... ;) Nélküle nem is lennénk ilyen csodásak :)
Ha esetleg időpontra mennél a dokihoz, lehet hogy belefér mindkét program. Bár a püspökbeiktatás gyanítom egész napos..

vicger
 
 


Boldog szülinapot Tisz!!!

Laki papné!
Hát el sem tudom képzelni ennyi gyermekkel, bár gondolom a nagyobbak már segítenek. Feltételezem - nem is lehet másként működtetni egy ekkora családot!

Manósziget!
Jetta lányom nem 1982 hanem 1989-ben született. Bár nem vagyok már mai csirke, azért 1982-ben levő szüléssel, alighanem benne lettem volna az akkori tévéműsorban. :D :D :D

Ma megyek uh-ra, de időpontot nem kaptam már, remélem azért bejutok!!!! Jaj de izgulok!

Kép
Kép
tengdi
 
 


Nagyon beszédesek voltatok az elmúlt napban:D

Betty, szupi a tábla!!

Piciibo, cici feszülés és nagyobbodás nálam is van..Valaki örül neki.. (én asszem ellennék nélküle is)

Zsófi, gratula a kis Csöppökhöz :D Vesd össze a dokikat, s ha valamiben tudok segíteni, rikkancs!!

Vicger, én is küzdök a lustasággal.. de dolgoznak a babák, s ezért rendesen elveszik a mi erőnket..
Gratula a sok szép gyermekedhez, bekukkantottam én is Hozzád!!:D Majd bele is olvasgatok...

Tisz, Neked is gratula az uhu-hoz

Laki papné, le a kalappal!!! Ennél többet nem is tudok mondani!! :D

Nálam a fejlemények: jó rossz egyaránt…

A jó, hogy van szívhang!! Éljen éljen éljen !
A rossz pedig, hogy a tesója már nincs ott ... mert, hogy lett a képen is láthatjátok, ikerterhességem volt… ami hihetetlen!!! /előzmények a családban nem igazán volt, bár ki tudja, meddig kell visszamenni meg egyáltalán :D /

Úgyh most már minden felmenővel megbeszéltem, hogy Őt most már tényleg nagyon szeretném, s most már nem engedek el több babut!!!

A szívás megint sajna az, hogy az üres petezsáknak el kéne távolodnia, s ez megint vérzéssel fog járni.. úgyh picit azért izgulok, de természetesen feleslegesen nem stresszem magam! /megpróbálom legalábbis/
Két hét múlva uhu - de legszívesebben minden nap mennék :D

bocs, h hosszú lettem

Kép

Kép
móka:)
 
 


Kép

Kép

Kép
móka:)
 
 


Ó Móka! Sajnálom... De Ő itt van, és ahogy elnézem nagyon kapaszkodik! :) Olyan cuki :)


Ikerterhesség... A Párom fejében is megfordult, mi lesz ha ... de azért remélem nem volt ilyen vicces kedvében a Nagyfőnök, mikor Csöppkét elengedte hozzánk :)

vicger
 
 


Itt van ám!!!:D:D
ajánlom is neki , hogy kapaszkodjon!! :wink:

/ Ez érdekes, mert az előző babánál a vizsgálatot úgy indítottam, hogy hányan vannak?....
Aztán tegnap, amikor mentem a dokikámhoz, egy fél pillanatra átfutott az agyamon, h mi van , ha ketten vannak... valahol éreztem.. miket tudunk mi nőcik :lol: /

A Nagyfőnök meg biztos tudja, hogy mit miért ad /vagy vesz el/

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket!Jól esik,hogy gondoltatok rám.

Anna minden elismerésem!

piciibo üdv köztünk!Én ma megyek új melltartót venni.Tegnap még jó volt a régi,ma már nem kényelmes. :)

Szia vicger. Pár napja én is iszonyú lusta vagyok.Csak azt csinálom meg ami nem várhat.

manósziget,nagyon jó a tábla.Jó sokan vagyunk már. :D

zsófikukac gyönyörű babák!Még nekem is hihetetlen,hogy újra babát várok.

mabe86 azért bízz a csodákban.

tengdi uh után jelentkezz!!!

móka sajnálom... nagyon tündér babóka.Nem lesz semmi gond.Pihenj amennyit tudsz.


Én továbbra is elég nem jól.....hányinger már nem olyan vészes,de szagokra nagyon finnyás vagyok.A mosogatás napok óta a legnagyobb mumus,a mosogatószer szagától iszonyú rosszul vagyok.Már többet vettem 1 hét alatt mint máskor egy évben.Próbálgatom,de mind büdös.Nem tudtok valami illatmenteset?
Egyébként jól vagyok szerencsére.Remélem Ti is!

Szép napot!

Kép

Kép
tisz
 
 


Tisz mosogatógép ;) Viccet félretéve, szerintem nincs illatmentes mosogatószer. Mekkora üzlet lenne, jut eszembe, várnadós kismamiknak való mosogatószert forgalmazni :D :D A szagokra én is nagyon érzékeny lettem :shock:

A hányinger nekem is mintha enyhült volna, de lehet, hogy csak azért, mert ma még csak gyümölcsöt ettem.

vicger
 
 


Mosogatógépre én is gondoltam már. :D De elég lenne pár hétre kölcsönözni is! :D

Kép

Kép
tisz
 
 


Sziasztok,

micsoda baby boom lesz szeptemberben!! A Mikulas meg a Jézuska sok babat inditott utnak!!

Orulok, hogy mindenkinek javul lassacskan a kozérzete. En mar teljesen jol vagyok par napja, kezd visszatérni az energiam.

iwiw-en én is vagyok: Sabourin (Molnar) Orsolya

Laki papné: fantasztikus csaladod lehet! Tényleg le a kalappal En néha a kettot is ugy érzem, minthe 12-en lennének...

Moka: nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen, tényleg nagyon aranyosan "kapaszkodik" a képen a pici.

A mosogatogépet melegen ajanlom mindenkinek. A budos mosogatoszerekhez pedig tessék bevonni a csalad férfi tagjat!

S.Orsi
s.orsi
 
 


Tisz,még a 8 napban benne vagyk,Istenke éltessen sokáig!

Anna,csodálatos kis családod lehet,gratulálok.Enyim nagy kamasz is 94-ben született? Te hogy bírsz vele????

Tengdi,gyere UH után,és mesélj!!!Várunk!

Móka,sajnálom,de a másik babátok szuper erősen kapaszkodik.Mikor mész legközelebb dokihoz?

Vicger,nekem is pedzegette már a párom,és az ikres barátnők,hogy de jó lenne,ha nekünk is ikreink lennének.Nekem gyerekkori álmom,egy fiú-egy lány.Én nagyon bírnám.Tudom nem fenékig tejfel,de a kamasz fiam mellet sztem belefér.Nagy segítségem lesz,az biztos

Orsi,adhatnál egy kis energiát nekem is.A mi babácskánkat a december 23-án történt új házba költözés indította útjának
:wink:

Az én közérzetem ma egész jó volt.Talán mert tudom,hogy hétvége jön.Lehetne már szerda reggel :oops: :wink:
vedresandi
 
 


Hahóóó csajok!

Tisznek utólag is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!! Micsoda nagy már a babóca. :)

[b]Dia
, javítottam Jetta dátumát. :oops: Bocsika érte. Mi volt uh-n?

Anna, előttede le a kalappal. Irigyellek is meg nem is... azért ennyi gyerkővel nem lehet egyszerű az élet. De gondolom unalmas se. :d Kinél szültél itt Kaposváron? Ja, és még a sok szép névválasztás is előtt megemelem amim van. Nekünk anno 1 fiú és 1 lánynevet is nagy nehezen sikerült megszülni.

Móka, nézd a jó oldalát lesz egy picibabátok, aki csak a tiétek lesz, belőletek van. Persze biztos jobb lett volna, ha kettő ilyen kis csodalénnyel ajándékoz meg a sors, de én mindig is azt mondtam a legapróbb dolgoknak is kell örülni és mindennek meg van az oka. Biztos ő még nem látta elérkezettnek az időt, hogy megérkezzen hozzátok... vár még egy kicsit és akkor visszatér hozzátok, hogy újra beragyogja napjaitokat.

Orsi, én már be is jelöltelek. Energiát lehetne kérni? Vigyáznék rá megígérem.

Én is überlusti vagyok. :oops: Egész nap tudnék feküdni... még ha nem is aludnék, de legalább feküdhetnék. A hányinger nálam is egyre ritkábban jelenik meg. De van viszont farkasétvágy. :oops: :twisted: Hűű, nemtom mi lesz ebből. :s

Voltam ám ma uh-n!!!!! Minden rendben, meghallgattuk a pici szívét hogyan dobog. Készen voltam teljesen tőle. Nemtom ki hogy van vele, többedik gyerekes anyukák, de én most vhogy teljesen másképp élem meg a terhességet... legalábbis idáig. Sokkal többet foglalkozok már most a kis manóval és beszélek hozzá, mint Mírával... Vlahogy azt érzem neki erre van szüksége. Sőt már mielőtt megtörtént volna az a bizonyos csodálatos dolog mikor a legerősebb kiskatona utat tör magának... na szóval én már előtte is beszélgettem a méhemmel, hogy felkészítsem mi fog rá várni és hogy mennyire szeretném, hogy legyen lakója. :oops: Lehet most ezen mosolyogtok, de hiszek benne, hogy lehet kommunikálni a magzattal már ilyen kicsi korban is, hiszen neki is vannak érzései, és szeretném, ha tudná, hogy várjuk és szeretjük..

Hűű, ez most hosszú lett, ugorjátok át nyugodtan. :oops: Ja, és 5,8 mm a crl. :lol: Nem túl nagy még. :lol:

Végszóra meg is érkezett párom a lányunkkal. További szép estét nektek.

Puszika,
Betty

Kép Kép
manósziget
 
 


Manósziget :) pont ideális mérete van a picurkának :))))
A kommunikációval abszolut mértékig egyet értek. Tudtátok , hogy már a 12 hetes magzat szopja az ujját?

Ez itt egy nagyon klassz oldal, nem tudom ismeritek e, a méhen belüli fejlődést vezeti le videókkal. Fantasztikus!

http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

fúúú én ma olyan nagyon nyűgös vagyok, hogy kimerítem lassan a hárpia fogalmát :twisted:

vicger
 
 


Hali mindenkinek,és nagyon örülök,hogy itt lehetek!!!
Három éve várom már,ő az első és egyáltalán nem érdekel a neme csak az.hogy egészséges legyen.Számításaim szerin 16.án érkezünk!! :lol:
buba77
 
 


Sziasztok,
látom, többen már jobban vagytok, ami örvendetes. Nekem a tegnapi napom volt a legrosszabb eddig. Egész nap nagyon fájt a hasam, fel voltam fújódva, és émelyegtem. Bizonyos ételek gondolatától is úgy éreztem, rókáznom kell. De azért tudtam enni valamit. Tegnapelőtt délután megettem egy jó tányér babalevest, azután éreztem magam ilyen vacakul. Lehet, hogy az okozta ezt az állapotot, pedig olyan jól esett. :roll:
És hogy teljes legyen a boldogságom, ma már hajnalban munkába kellett jönnöm. Tantárgyverseny lesz az iskolában, és berendeltek segítkezni.
Minden mamának és babának jó hétvégét kívánok! Remélem, én sem kell sokáig itt maradjak.

Kép
piciibo
 
 


Jó reggelt!

piciibo sajnálom,hogy nem voltál jól.Szerintem simán lehet a bablevestől.Én ma reggel jártam úgy,hogy megittam a tejeskávém,nagyon jól esett,még meg is jegyeztem,hogy ez most nagyon finom. 2 perc múlva irány a WC,ki is jött. :(
Ilyenkor meló?Nem irigyellek.Remélem nem sokáig kell bent lenned!

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép
tisz
 
 


Jó reggelt!

Anna
Szép neveket adtatok a gyerekeknek!
Intézeten kívüli szülés, otthon szülés... :roll: :oops: .... nagy bátorság kell hozzá...
(sajnos, nagyon sok olyan helyzetet láttam, ahol a rövid időn belüli beavatkozás mentette meg a baba, a mama életét)

Vicger
Nagyon szuper a belinkelt oldal :lol:

Móka
Tudom, hogy most téged nem vigasztal, de a terhességek nagy része ikerterhességként indul... a nem fejlődő petezsáknak nem feltétlenül kell kiürülni... felszívódik, összenyomódik...nem szokott gondot okozni a későbbiekben!

Tisz
Mosogatógép szuper találmány!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Manósziget/Betty
Én már akkor beszéltem a pocakkal, mikor még a stimuláció alatt a tüszők növekedését vártuk :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, jó régen jártam erre :oops: Üdv annak, akivel még nem találkoztam! :-)

Remélem nem keverek össze senkit senkivel :roll:

Andi: vagyok, de hát ugye olyan fontos dolgaim vannak, mint pl. az alvás, ha van egy szabad percem, rögötn elalszom :-D

Piciibo: a bablevestől fel lehet puffadni, főleg ha nem főtt meg rendesen a bab. Kitartás a mai munkához! :-)

Vicger: ma is nyűgös vagy? Vagy csak 1 napig tartott? :-D Húú, tegnap én is mit rendeztem...pizzát rendeltünk, és míg meg nem érkezett, minden percben éhen akartam halni. :-D Eddig még sosem kívántam ennyire a pizzát :lol:

Manósziget: én is sokat beszéltem/beszélek a pocakomhoz, meg sokat simizem, szerintem rengeteget segített a lombiknál :D Apától meg mindig kapok pocakpuszikat :oops:

Móka: nahát, ikrek lettek volna? Sajnálom, hogy így alakult, de biztos megvolt az oka. A lényeg, hogy a másik baba szépen fejlődik :-)

Bodrien: csak most olvasom, Te is Tapolcára jártál? :-) amúgy én anno kérdeztem a dokit, hogy mi lesz, ha a Deca alatt babás leszek. Azt mondta semmi, sőt a Deca támogatja a terhességet :lol: lehet, neked is ez jött be :-)

Tisz: a Te babád is szép nagy már :-D jövő csütörtökön megyünk mi is UH-ra, a mi babócánk is kb ekkora lesz majd :-D

Anna: a pápai kórházról én sem hallottam túl jókat :?

Zsófi: itt is örülök az ikreknek! :-D

Akinek nem írtam név szerint, annak puszi! :-)

Nekem sajnos még nem kellett új melltartót venni. Csak kicsit nőttek meg, pedig rájuk férne még 1-2 méret :lol:

Na, mennem kell teregetni :roll: meg főzni. Azta, milyen házias vagyok :lol:

Szép hétvégét mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Piciibo,juj de nem irigykedem most a dolgozásért.Sokáig kell bent lenned?

Szezsó,ne izgulj,ami késik nem múlik :lol: Kelleni fog a nagyobb melltartó :wink: :lol:

Én megjártam a kamaszommal az orvosi ügyeletet.Doki bácsi aranyos volt Kistarcsán az ügyeleten,influenza,és szigorú fekvés.Kapott gyógyszert.Ma írta volna a központi felvételit.Beszéltem az iskola tanulmányi osztályával,kedves volt a a nő,jobbulást kívánt,és mondta ne idegeskedjünk,29-én megírja a pótfelvételit.Már ő is megnyugodott,és belátta,így nem fog jól teljesíteni.Most alszik.
vedresandi
 
 


Édesek vagyok, köszönöm!!

Azért annyira nem borultam ki, csak azt nem értem, hogy miért nem akarnak itt maradni velem a kis lurkók... :?
(Ő volt a 2. elvesztett baba)
és persze vigsztal a kis kapaszkodós, csak nem csípem a bizonytalanságot, h akkor most mi van..
2 hét múlva újra látom a picit, addig meg nem engedem el!!!
no ennyi.
én különben jól vagyok, főleg 12 óra alvás után (bocs a anyukák), kicsit tanulnom kell, az nem olyan jó, mert lszoktam tőle, de összekapom magam, mert feküdnék tovább :wink:

Csodaszép napsütéses napot mindenkinek!!! :D :D

Kép

Kép
móka:)
 
 


sziasztok.csatlakozhatok?
félve ugyan de remélem ez baba megszületik!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó! :)

Szia Buba, s nitacska üdvözöllek benneteket a csipet-csapatban! :):):) Nitacska, biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz, fő a pozitív gondolkodás ;)

Móka, 12 óra alvás? Atya ég... nem is tudom utoljára mikor volt részem ilyenben.. talán még időszámításunk előtt valamikor.... /irigy-irigy/

Ma már nem voltam hárpia, úgy látszik ez csak ilyen egynapos frász :)
Éjjel alig aludtunk, Ati nagyon kínlódik a fogaival, pedig kap homeos bogyeszt, fájdalomcsillapítót is, de hiába, őrlők jönnek, nem is egy :shock: Talán ha 4 órát aludtunk kb...

vicger
 
 


Anna, boldog szülinapot Katinkádnak! :)
Kérdezni szeretném, hogy véletlenül nem vagytok tagjai a Nagycsaládosok Országos Egyesületének? Mi szeretnénk belépni, viszont szeretnék több infót is tudni róluk, rendezvények, önkéntes munka stb...

Nagyon megköszönöm, ha bárki bármi infóval tudna szolgálni :)

vicger
 
 


Nitacska:

Szia itt is!!!!
Pusszancs, és csak pozitívan!!!!!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Móka, nekem 3 kezdődött ikerként, kettőről csak a születésükkor derült ki (ők egypetéjűek lettek volna), és egy lett volna kétpetéjű, amikor héthetesen "szültem" egy pici petezsákot, de a másiknak nem lett semmi baja. Az volt furcsa, hogy kevesebbet véreztem, mint egy "rendes" vérzésnél.
Nem vagyunk tagjai a NOE-nak.
Sajnos már nem emlékszem, kikhez jártam K.várra. Szemerey lett volna jó, de sajnos nála nem szültem egyszer sem.
Ja, igen. Anna Réka szuper komoly, megbízható gyerek. Az egyetlen "kiakasztó" dolog vele, hogy annyi órája van és annyit tanul, hogy nincs ideje segíteni. Összetehetném a két kezemet, ha mind ilyenek lennének.
A püspökszentelés meg lett szervezve: délelőtt nőgyógyász, délután kettőtől istentisztelet. Anya meg eljön bébisintérnek.
Szép vasárnapot!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Nita üdv itt.Végre nem én vagyok papíron az utolsó!:lol:

Anna,akkor tényleg szuper kiskamaszod van.Persze én sem panaszkodom,de ilyenkor kicsit nehezebb velük.

Vicger,nálad csak 1 nap volt?Nálam hullámokban jön.NÉha én sem bírom elviselni saját magam:twisted: :lol: Lassan tényleg housedragon leszek :lol:

Móka,én elvesztettem egy babát májusban,egy pedig elindult ősszel.Mivel mi arra vártunk,hogy végre az új otthonunkba költözhessünk,talán ez lehetett a mi okunk,hogy blokkoltuk.Dec 23-án beköltöztünk,és 22-én kezdtem ezt a ciklust.Mi tényleg erre vártunk.Én először mindig mindennek a lelki okát próbálom megtalálni.
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.
Gratulálok mindenkinek aki már hallotta az édes pici szívecske hangot. Én is nagyon várom már.
A fiammal is hamar nőni kezdett a hasam, de úgy érzem nekem már most hatalmas estére. Lassan kereshetem elő a kismama rucikat.
Szép hétvégét nektek!
Vendég
 


Babus gratulálok a Kistesóhoz.
Mikor mész orvoshoz?
Én is úgy érzem,kényelmetlenek a nadrágjaim,mellben nem is részletezem :oops: .Én még nem ruháznék be újakra,várnék még.Tekintettel arra,hogy még nem voltam orvosnál.
vedresandi
 
 


Hahó!
Lehet kopogtatni nálatok? :)
Mi is nagyon picik vagyunk, meg elég furán indul ez a terhesség, de azt hiszem, itt van - még. Úgyhogy bizakodok.
Ha jöhetek, remélem, maradhatok is október 1-ig... (nem találtam októberi topikot, benneteket olvasva viszont úgy vettem le, jó banda lehettek.) :wink:

been
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: