Új privát üzeneted érkezett!

Viki: nem emlekszem, de egyszer mar tuti irtam areceptet, csak nem tudom hova> szoval porehagyma, edeskomeny es krupli. ezeket osszeapritod, es vizben soval puhara fozod, majd ossze turmixolod, izesitheted borssal, szerecsnedioval is. es lehet bele tenni tejszint ha kremesre akarod, meg kiadosabbra.
Szerintem ahhoz kepest milyen egeszseges tok fincsi:)

Amugy vegul nem azt ettem, mert ferjem lelepett boltba igy gondoltam tobb idom van es a levesen kivul sutottem pulykat krumplival es vegul csak azt ettuk meg.


Es nem felejtettem el vacsizni se( rizses puffancs keno majassal) igy ma megvan a 3 etkezes.
Es nem is bunoztem ( bar lehet ha a turo rudi annak szamit), viszont ivassal meg rosszul allok de meg probalok legorditani egy litert akkor ok.
Vendég
 


Véda, főnök nénink, na még az kéne, hogy eltűnj!

Azt hiszem én is főleg a fogyózósokkal fogom tartani a lépést, a másik topik szerintem kicsit kezdi kinőni magát, az már csak Vikinek való, :lol: :lol: :lol: aki nem tudom hogy csinálja, de biztos azért nem akart jönni a nyári talira mert kiderülne, hogy legalább 2 pár keze van meg ilyenek :wink: :lol:
Vendég
 


Dóri!
Te felügyelsz minket! ;)

VKata!

Mostanmérmondod! Nem 4 kezem van, hanem 6. ;) Tudod, az agyam meg szivacs!

Én ma csak tejbegrízt ettem + zöldség levest délután.

Holnap főzök kálposzta levest. Nemrég csináltam túróstésztát, mert azt visz az uram holnap ebédre, így én is ezt eszem majd.

Ma már csak almát eszem (ropog a fogam alatt....).
20150601134430
 
 

 
 

Tami!
A kevés folyadék nem oké.

Tegyél ki magadnak annyit, amennyit meg akarsz inni, h mindig szem előtt legyen. Vagy minden órában kötelező meginnod 1 pohár vizet.
20150601134430
 
 


Viki: ma nagyon ügyes voltál!
Vendég
 


Ami: Merre jársz? Akartam írni: mi összefoghatnánk főtt tojás evésben, mert én meg a fehérjét nem szeretem! :lol:

Viki: Receptet nagyon szívesen! :) A tornára visszatérve, nekem a gyógytesi tanárnőm volt olyan gimis koromban, hogy mindig "nyuszikáim"nak meg "kutyuskáim"nak szólított minket, és volt egy elragadó stílusa! Ő is mindig dícsért bennünket torna közben, meg jókat lehetett vele beszélgetni, imádtuk!!!!

Magdal: Igen, ide tüntem. :oops: :D Ha több időt töltesz majd ezzel a jó kis bandával, megérted, miért.
Drukk megy a vizsgádhoz!
Nekem egy gyerek után vannak hasonló méreteim, mint neked, úgyhogy szerintem nem kell aggódnod!!!

Véda: Első Csaba királyfink, a fogyókúra megvár! És mi is! :D Egyébként meg tényleg nagyon csinos vagy, én is láttalak, csak megerősíteni tudom! Szóval annyira nem is kell az a fogyi. Egyél ahogyan érzed, és pihenj, amennyit tudsz! Ha esetleg tudok valamit segíteni a táblival kapcsolatban, szólj!

Tami: Örülök, hgy ettél rendesen, sült pulyka jól hangzik! Gyógyulgassál szépen, te egyébként sem vagy annyira rászorulva a fogyókúrára, mint itt a többségünk! :lol:

vkata: Szerintem Vikinek nem csak hogy több keze van, mint az átlagnak, de több szeme és agya is! :lol:

Vettem ma egy zacsi rozslisztet (CBA-ban elvileg kellett volna lennie ABO-snak is, de nem találtam:(), egyszerűen megőrülök, ha nem ehetek túrós palacsintát! Már napok óta erről álmodozok. :oops: Az a baj, ha én elkezdek palacsintát enni, 5-nél kevesebbet nem eszek meg. :oops: Jó, ezek kicsik, de akkor is. Szóval majd keverem rozsliszttel a fehéret, hogy kicsit emészthetőbb legyen, és ezt csinálok reggelire.
Kedves férjem meg vett 8 szeletet az egyik kedvenc süteményünkből, úgy, hogy ő is velem fogyózik. :shock: Szerintem én abból is enni fogok valamelyik reggel egy szeletet, úgyhogy ennyit a diétáról! :lol:

Jó éjt!
fmarti
 
 


Jó reggelt!

Most h Márti rájött h egy mutáns vagyok be kell vallanom h igen!

Már nyomom a tejeskávémat.

Márti!

Lacid rendkivül támogató a fogyiban a sütivel! Én Lacim ábrándozva közölte tegnap h nem ettünk pizzát. Csütörtök=pizzanap

Mondtam neki h egy kicsit majd szombaton rendelek vele és abból eszik keveset.
20150601134430
 
 


Jó reggelt! Én a kávámat nyomom (koffeinmentes, már tisztára rászoktam)

Meg volt ma is a torna, jupiiiiiiiiiiiiiii
(eredetileg 3-at irányoztam elő egy hétre és ezt még meg is tudom tartani a hét elejei lustisággal együtt)
De mivel ti 5x tornáztok, jövő héten én is megpróbálok 8) 8) 8)

Nálunk tegnap előtt apa pizzát evett én meg párolt zöldséget :lol:

De lányok Taminak van a receptesben (első oldalon) egy pizzára hasonlító receptje joghurtba kell tenni lisztet meg olajat és nem kell keleszteni be a tepsibe és rá amit akarsz én lehet ma azt csinálom csak kevés olajjal és rozsliszttel, úgy szerintem belefér a 2-es kategóriába, (csak az olaj lóg ki) tetejére sovi tejföl fitness sonka vagy ilyesmi és lehet enni (mértékkel) 3-ig
Vendég
 


Szép Jó reggelt!

Annyira örülök Lányok, hogy csatlakozhattam, teljesen meghozta a várt eredményt. van erőm és kedvem csinálni a diétát :-D

tegnap 5 körül ettem két szendrót /bakonyi barna párizsival, és hegyeserőssel/. Amikor a család vacsorázott még befigyelt egy kis sajt és sima paprika.

Most pedig tejbezabit fogok enni /tej, víz, zabkorpa/ azt hiszem egy kisfahéjjal.
Ebédre sóskát főzök, a gyerekek nem fognak tiltakozni, ha paradicsomlevest kell enniük tegnapi tészta maradékkal.

szóval köszönöm lányok!

Des: van nagyon jó kis sk. pizzatészta receptem! érdekel? /talán 2-esnek elmegy/

Mukker: azt javaslom, hogy a barna liszt helyett próbáld ki azt, hogy graham liszttel kevered a sima lisztet. nem annyira markáns az íze, viszont az is tele van korpával! Én azt használom, és így a család simán megeszik mindent. Férjem aki nagyon édesszájú, és kajákban nagy kritikus szereti :-)

Ági! te miket főzöl? Cseréljünk ötleteket!

na megyek a dógomra, pussz. M
magdaléha
 
 


Magdám!
Jöhet a recept ;)

Katus!
Ügyi vagy a tornával.

Én nyomtam már egy banánt, most eszem a reggeli szenyámat (zsemle, felvágott, sajt és paprika).

Tegnap hős voltam, mert az esti filmnél apa chip-et evett, én meg tudtam állni h ne. :lol:
20150601134430
 
 


Ami!
Most néztelek az babás fórum 1000. oldalán! Anyám! Te jó csini vagy!
20150601134430
 
 


Fő a kelkápi levesem.
20150601134430
 
 


en mara mar nem kell fozzek.
Nekem leves Alekonak toltott kapi.
Marti: draga vagy, de ezt mar megbeszeltuk, nekem az a kicsi epp akkora melo mint masoknak a tobb, ha nem nagyobb, mert meg sem akar mozdulni lefele, es foleg cm ben szeretnek eredmenyt elerni.

Szerintem torna meg ma sem lesz, igazan a torkom javulhatna, mert igy kohhogoroham lenne ket karlendites utan:(

De jovo hetre mar remelem gyogyul tleszek, es hajra!
Addig meg marad a hazimunka esetleg egy ket felules:)

Szep napot mindenkinek!

Es Viki, igen ugyes vagy! NAlam a chips nem hiszem menne:( hogy ne egyek!
Vendég
 


Én is chips függő lennék. :roll:
20150601134430
 
 


halló,
már kora reggel írtam egy hosszút, de sajnos elszállt, és utána mennem kellett takarítani :(
na most újra megpróbálom.

Anyjuk,
ja már értem, h Aleko nem hagy nem enni 8) de látom, te is centikre gyúrsz, nem kilókra. Na, nekem a kilóim megindultak lefelé, de centiben semmi változás, csak kicsit masszívabb lettem, nem lötyögök annyira :oops:

Magda,
hát Szonjácskám annyira válogatós, hogy mindig abból a tízféle kajából kell készítenem neki valamit, amit szeret. Egyes ennivalókat meg sem kóstol, mert nem tetszik neki (pl. a grízes tészta valamiért nem tetszik neki, a mákos tészta meg túl fekete...). Szereti a bundás kenyeret, a lekváros kenyeret, a melegszendvicset, a túrógombócot, a virslit, a palacsintát, a krumplipürét, a rántott húst, a sült krumplit, a spenótot, a bélszínrolót, a sajtos-tejfölös tésztát. Édességekből sok mindent szeret, a csokiból bármelyiket, és...

itt a helye a köszönetnyilvánításnak:
Vkata, köszi a mézeskalács receptet, áld érte az egész család: 4 tepsivel sütettem karácsony óta!!! És mindmegette!!!

szóval Szonja szereti a mézeskalácsot is.
Nálatok mik a kedvencek?

Véda, aranyos vagy :-)
És hogyne maradhatnál, muszáj maradnod!!! Te tartasz minket kordában :wink:
Amúgy én sem fogyókúrázom annyira veszettül, inkább a mennyiségeket csökkentettem, na meg megy a torna.
Hmm, egy kis marhapörköltnek nem tudnék ellenállni - még jó, hogy nincs itthon!

Viki,
a grilles csirkét persze hogy zsömlyével ettem... és bőröstül-mindenestül - isteni finom volt!

Anyjuk, Vkata,
köszi a pizzatippet, lehet hogy ma este meglepem vele a családot! Sonka, sajt, kukorica van itthon :wink:

Lányok. Van egy cikis kérdésem. Hogy kell párolni? Olyasmi lehet, mint a főzés, csak kevesebb vízben? Vagy hogy? Van itthon zöldborsó, párolnám, ha tudnám :oops:

Chips -óóó, de régen ettem! Hmmm, de jó is az! De sosem veszünk, hát nem jutok így hozzá. Az aztán rendesen hízlal, nem?

Tegnap beiktattam két új elemet a tornámba, hát ma van is izomlázam a derekamban (ezek szerint van derekam :lol: ), nam meg a combomban. Ne gondoljatok semmi extrára, csak jobbra-balra hajolgatok 3X50-et. És alig bírok megmozdulni 8)

Na, vár az ebédem (krumplis tészta, uborkával), utána séta Nándival a tóhoz, utána meg torna!

KépKép
szkagi
 
 


Sziasztok!


Na a palacsinta rozsliszttel nem lett túl finom, bár a feeling megvolt. És nem vagyok a toppon, mert nem bírtam megállni, hogy ne vegyem elő a mérleget - hát én még egy grammot sem fogytam. :( Pedig nekem aztán lenne miből. Nem azt várom én, hogy egy bő hét alatt 10 kiló lemenjen, de legalább valami kis fél kilócska... de semmi. Hiába figyelek oda, miket eszem, nem is eszek sokat, meg tornázom, meg sem látszik. Itt már szinte mindeki adott le valamennyit, én meg örökre így maradok. :? Szerintem én még nyáron is így fogok kinézni. :(

Na nem siránkozok tovább, megyek, megetetem Leát. Legközelebb reagálok a hsz-ekre is, most nem tudok, bocsi. :(
fmarti
 
 


Ági!
Nálam okosabbak ezt írják a párolásról:

Párolás (dinsztelés)


HOGYAN PÁROLUNK? A párolás (dinsztelés) célja, hogy a zöldség vagy hús megpuhuljon, de az ízek benne maradjanak. Ezért az alapanyagokat az elején egy kis forró zsiradékban mindig megforgatjuk. (Ez a külső rostokat összerántja, az ízeket bezárja.) Majd lassú, egyenletes tűzön, fedő alatt párolunk, úgy, hogy egy kis folyadék (víz, húsleves, mártás stb.) mindig legyen az edény aljában. (Így a gőzben az egész étel puhul.) Nagyobb darab húsokat, vagy halat célszerű sütőben, fedő alatt párolni - ott kisebb a veszélye annak, hogy leég. A zöldségek egy része - pld. a friss gomba - önmagából is enged annyi levet, amennyi a pároláshoz szükséges.
A forró zsiradékban való forgatás elmaradhat, ha gőzben párolunk. Ehhez egy olyan pároló rácsot kell tennünk az edénybe, ami a folyadék fölött tartja az ételt. A lét ilyenkor is ugyanúgy ízesíthetjük, mint a szokványos eljárásnál.

Márti!
Én sem fogytam még semmit :roll:
20150601134430
 
 


Márti drága: én ismerem ezt az érzést, mert eddigi fogyókúráim mind így kezdődtek és legtöbbször végződtek is, hogy vártam egy-két hetet és a súlyom meg sem mozdult hát feladtam! DEEEEEEEE: most nem szabad feladni mert ilyenkor az anyagcseréd már alakult és most fog valamikor beindulni!!! Lehet nem olyan gyorsan de tartósan! NE ADD FEL!
Amúgy nekem az elején lejött a karácsonyi zaba kilói (meg is lepődtem) de azóta semmi, de nem baj lesz ez még jobb! (igaz az első napokban nagyon szigorú voltam, most meg kicsit lazítottam (n a kódokat továbbra is szigorúan tartom) csak ettem direkt Norbi termékből, amire az van írva 1-es kód (joghurtot, pudingot túrórudit) de szerintem ezeket sem kéne enni, csak....

Kész a takarítás!!!! Sül az ebéd.. 0,1%-os joghurtból és teljeskiörlésű tönkölybúzából van a a tészta (VIKI: ne kövezz meg, értettem amit írtál, de valamitől meg kell halni nem???? Én nem cigizem és most még alkoholt sem fogyasztok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) ra még ment tejföl 12%-os light csireke mell sonka, egy kis füstölt combsonka, erős paprika és kevés sajt. Meg próbálok keveset enni majd!


Pizza receptet mindenki kéri ám!
Vendég
 


Katus!
Én nem kövezek meg senkit, csak azt írtam h nem ajánlom. ;)
20150601134430
 
 


Nagyon jó lett a kaja: ajánlom mindenkinek!
Vendég
 


Köszi lányok, próbálom összeszedni magam, és nem kishitű lenni. :)

vkata: Nem fogom feladni, csak elszontyolodtam, hogy semmi eredmény. :( Még. Na de majd pár hónap múlva engem kérnek fel címlapfotóra a ELITE-től! :lol: :lol: :lol:

Viki: Látom, milyen ügyes vagy, ennyi zöldséget megenni! Én megpusztulnék husik nélkül. :oops:

Magda: Köszi a tippet!

Ági: Te is ügyes vagy!

Tami: Igen, értelek, csak próbáltam a másik oldalról megvilágítani a dolgot. :D

Nálunk mindjárt kész a sült csirkehusi, ez lesz a vacsi apának meg nekem. Köretnek pepperoni paprika meg csemegeubi lesz. :D
fmarti
 
 


Márti!
Nekem is 0as a vércsoportom, de én simán megvagyok husi nélkül. inkább a sováyabb husikat és a halat szeretem.
20150601134430
 
 


Viki: De hiszen tudod, megbeszéltük: te mutáns vagy!, Szóval ez nem mérvadó! :lol:
A sovány hús is hús, ne tagadd, te sem lennél meg nélküle! :D Egyébként számomra a hal is húsnak számít, és én is kedvelem (5 éves koromig minden héten legalább 4x ettünk halat, mert apukámék a gátőrségnél dolgoztak).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fmarti 2009.01.09 14:18-kor.
fmarti
 
 


fmarti írta:Viki: De hiszen tudod, megbeszéltük: te mutáns vagy!, Szóval ez nem mérvadó! :lol:


Mindig elfelejtem h már felfedtem magam :oops:

Van is itthon haluci (by Tök alsó), hétvégén csinálok majd.
20150601134430
 
 


Van valami speckó fini halrecepted? Ami sütőben sülős, gyorsan elkészíthető?
fmarti
 
 


Tepsibe teszel pici olajat, rá a sózott és borsozott halszeletek. Én szoktam ráreszelni még kis citromhéjat + kicsit citromlé, és be a sütőbe.

De úgy is lehet h fóliába teszed a befűszerezett halszelet, kicsi olaj kell rá+ rá egy karika citrom. Összehajtod a fóiát és be a sütőbe.

Van h vékonyra reszelt (Julien v. mi a szösz, a reszelőm csinálja) répát, karalábét is teszek rá és így sütöm össze.
20150601134430
 
 


Én ma már írtam ide is...
De nem látom...
Vagy már olyan vékony vagyok, hogy nem csak engem, de a hsz-omat is 2X kell megnézni, hogy 1X meglássam :roll:

Lilu mindjárt itthon, így nincs sok időm!
Köszönöm a marasztalást! Akkor is maradnék, ha nem marasztalnátok, hisz olyan jó BK lenni :D

Márti!

Köszi, hogy felajánlottad a segítséged! Egyelőre boldogulok a táblival, de ha elakadok, neked fogok sikítani! :wink:

Viki! Márti!
Nálam is volt olyan, hogy nem ment le semmi a mérleg szerint, aztán meg hirtelen 1 kilóval mutatott kevesebbet! Meg ugye az izom is nehezebb a zsírnál :wink:

Tamara!
Örülök a 3X-i kajálásnak! Emberibb, mint az 1X-i! Igyál, amikor csak eszedbe jut!

Ami!
Te hol jársz, Anyafej?
Vendég
 


Viki!
Ez nagyon jól hangzik!
Vendég
 


Hello Lányok!

Itt vagyok :-)

Pizzatészta
Hozzávalók:
# 2 evőkanál olívaolaj
# fél kg liszt /én fele, felében teljes kiőrlésűt használok/
# egy fél csomag élesztő /instant/
# 1 teáskanál cukor ezt kihagyom
# 2,5 dl langyos víz

Elkészítés: Az élesztőt összekeverem a liszttel, összedolgozzuk az olívaolajjal és a vízzel majd 1 órát állni hagyjuk, hogy megkeljen. Utána kinyújtani sütőpapíron (hogy ne ragadjon le). Amúgy a tésztába lehet tenni bazsalikomot, vagy akár olívabogyót is egészben.

én sima margeritát szoktam csinálni, simán paradicsomszósszal, bazsalikommla és sajttal esszük,

Márti: a korpás lisztek sokkal jobban duzzadnak, meg kell szokni. A graham legalább nem olyan erőteljes ízű mint a rozs, vagy teljes kiőrlésű liszt! A kilók miatt nem bánkódj, én is ugrálok a mérlegre, és egy g sem ment el, és a löttyeteg hasam is ott van /blöe/

Ági: nálunk a kedvencek: tészták forever: sajtos, grízes, tejfölös, krumplis, rakott. Főzelékek nagyon hangulatfüggvényében: krumpli, spenót, zöldborsó zöldbab. A kelkáposztát abszolút nem :-(
Húsos kaják, krumplival bármikor. érdekes a süt krumplit nem eszik, nálunk a kr. püré a kedvenc
Édességek: palacsinta, gofri, tejbegríz
levesek: zöldborsó, rántott leves, paradicsomleves, gyümölcsleves zöldséglevesek, ragulevesek, és az örök kedvenc a húsleves.

és persze bármit főzök ha egyik alkalommal megeszik nem biztos hogy legközelebb is ;)

Lányok én hétvégén nem leszek, nem nagyon szoktam bekapcsolni a gépet.

mindenkinek kitartás, M
magdaléha
 
 


halat mi is úgy szoktunk csinálni, mint Viki, kis kiegészítéssel:

apróra vágok egy csomó friss petrezselymet, zellert, és fokhagymát, ezt összekeverem a reszelt citromhéjjal.
20 perc alatt kész van fólia alatt!
magdaléha
 
 


Hú ezek a halak felizgatták a a fantáziámat! (bár az uram nem nagyon csípi de megeszi ha az van)

Az a baj, hogy a mai ebéd lehet, hogy 2-es volt de tiszta lelkifurdim van miatta :( :( :( :( :( és még lecsúszott két Norbi rudi is :oops:

Ja amúgy a húsok (persze sovány változatok) nagyon is beleférnek a diétákba mert fehérjét kell enni!

Linda, Ami, Andi, Roni, Marcsi merre jártok???
Bár lehet Aminak már nem kell fogyózni, ahogy láttam a akarácsonyi képen :wink: :wink:
Vendég
 


A hus szerintem is belefer, legalabbis Reka minidg ezt szajkozza egyunk vacsira parolt csirket salival:)
Amugy en tenyleg barmikor meglennek hus nelkul, nem is igen eszunk, sot a csaladom egy ideig vegetarianus volt, igy en is.

MArti: en sem fogytam egy miligrammot vagy milimetert sem!
Demajd eljon a mi idonk is!:)

KAta: ne legyen lelkiismeret furdalasod, fincsi volt a kaja es kesz! Semmi bunozes nem volt benne!


A halakat en is kedvelem, olyasmit en is szoktam csinalni mint amit Viki irt, csak hagyma agyon...nyamm! Szertem a halat csak nem igen tudom elkesziteni :oops:
Igazabol a fagyasztott tonhalon kivul nem is veszunk mast, pedig mar sokszor elhataroztam kene venni....Aleko is igen szereti!

Ma mintha tobet ettem volna vagy nem tudom nem tunt ugy mintha fogyoznek :oops: Igaz csak normalisan ettem semmi nasi nem volt!Na majd holnap! Holnap odafigyelek mit mikor eszem!
BAr azt meg nem tudom mi legyen az ebed...
Vendég
 


Tami: sok helyen lehet kapni fagyasztott tengeri hal filét (azok teljesen szálkamentesek szoktak lenni és nagyon finik!
Én sem vagyok egy nagy húsevő! Mondjuk a finomat azt nem vetem meg és soha nem lennék vegetáriánus (már csak azért sem mert alapelvem, hogy a szélsőségektől óvakodjak) de mi egy héten kb 1x max 2x eszünk ebédre húst. Hidegek közt is inkább a sajtokat kedveljük (de azt nagyon) :wink:
Vendég
 


KAta: azt szoktam venni, foelg mert nem lenne gusztusom a nyalkas "elot" fogdozni :oops:
En sem lennek ujra vegetarianus, vagy onszantambo, mert macera a nelkul fozni, viszont igy hogy en dontom fozom e vag ysem, inkabb nem fozom, nalunk valtozo, van olyan het gogy nincs de van olyan hogy tob napon is.
Szerencsere Aleko nem husos pasi, balkani es inkab zoldseg gyumolcs parti, ezzel is nagy makom van!
Vendég
 


Lányok,
nekem már be sem kell kapcsolódnom ide, hogy tudjam, miről írtatok: már reggel kivettem a halat a fagyóból - és itt vannak a finomabbnál finomabb receptek hozzá!!! Köszi :wink:

Viki,
köszi a párolás leírását. Majmegpróbálom.

Magda,
mi az a rakott tészta? Nálunk a rakott krumpli néha lecsúszik Szonjánál, de teljesen kiszámíthatatlan. Igen, amit ma megeszik, holnap már elutasítja... de az oviban mindent megeszik.
Kelkápi nálunk sem megy, de én sem szeretem, úgyhogy nem nagyon próbálkozunk. Az anyukám szokott néha főzni, akkor Szonja megszagolja és kér valami mást helyette :roll:

Á, Nándika elég hangosan siránkozik. Mindjárt sírás lesz belőle... Úgyhogy gyorsan elmegyek reggelizni, hátha azt még kibírja.

A hétévégére egyet kívánok: hogy ne hízzak egy dekát se!
Holnap ugyanis mézeskalácsot sütünk ( :wink: ) és azt ehetek, nincs benne tej :roll: Vajon meg tudom-e állni, hogy csak néhányat egyek belőle???

Jó hétvgét mindenkinek! Hétfőn találkozunk!

KépKép
szkagi
 
 


szerintem Agi nehanyat ehetsz, hisz neked alig van edesseg amit ehetsz, igy ennyi belefer! E miatt ne furdaljon a lelkiismeret!
Vendég
 


Ezen az oldalon nagyon frankó receptek vannak és a kód is mellé van írva!

http://www.tutireceptek.hu/keres?keres= ... sbmt=Keres

sz.andi
 
 


Andi: köszi!

Viki: hol vagy? Hétvége van?? :wink:
Vendég
 


Halihó!
Ideértem.

A mai napom kajailag elég jó volt. Reggel nyomtam egy tejeskávét és egy szendvicst, délben ettem egy 24es pizzát és ennyi volt. Sztem ma már csak alma lesz, ha még lesz vmi.

Katus!
Apája szerelte és újra telepítette a gépet.

Magdám!
Köszi a pizza receptet, legközelebb már én készítem.

Andikám!
Jó h jöttél! Már hiányoztál! Köszi a recepteket.
20150601134430
 
 


Andi: koszi a receptes oldalt! Nagyon jo!
Kata ez neked igy nagy konnyebseg nem kell totoznod 1es e.


En nem igen tudom mi legyen mara...de valalmi osszedobos tepsis dolgon gondolkodom.

Nekem a tegnapi napom nem sikerult tul jol. Ebed tolott kapi, utana egy szelet kalacs( en sutottem) majd delutan 2 bombon( de en nem akartam csak Aleko mondta hanem 15ot eszem, az belefer a dietaba:) ), vacsi rizsis puffanc, kenomajassal.es narancs.

MA igyekszem nem bunozni. Az a baj valamit kene most is ennem, hogy be tudjam venni az acct de nem kivanok semmit.
Tan egy tal muzli lesz.

Az ivas most tutin megy,mert amig nyelek nem faj ugy a torkom.

szep vasarnapot mindenkinek!
Andi ha kuldesz cimet, kuldok dvd-t. Szerintem hetfon muszaly kimennem, es megprobalom nem elefeljteni venni egy dvd-t.
Vendég
 


most latom a szekely kaposzta 1es, akkor nem is ettem csupa oda nem illot tegnap:)
Vendég
 


Sziasztok!

Nehogy kihaljon a fogyókúrás topik!!!!!! Bennem ti tartjátok a lelket!!!

Megyek én is főzni vmit!

Amúgy én csak a 3-as kódú kajákat zártam ki és reggelire ebédre általában 2-est eszem de kisebb mennyiségben. (illetve 1-est és 2-est keverve) de egyenlőre úgy látszik beválik!

Tamikám: jobbulást!!
Vendég
 


Ja egy ötlet annak aki nem bírja ki sült krumpli nélkül! A krumpli főve ugye 2-es kódú és nekünk van egy lukacsos aljú kis teflon tepsink amit úgy árultak hasábburgonya sütő és abban lehet a sütőben sütni, hasábra vágott krumplit, majdnem hogy olaj nélkül. Egy vagy két maréknyi olajat eldörzsölgetsz a krumpli felszínén (mennyiségtől függően) és beteszed a sütőbe és pont olyan mint az olajban sült.
De szerintem ez egy sima tepsin sem lehet sokkal rosszabb.

Mondjuk én meg vagyok nélküle de a párom nem és így neki is tudok egészségesebben csinálni!
Vendég
 


VEgul gombas rakott krumpli lett es igen fincsi:)
En siman megvagyok sultkrumpli nelkul, de krumpli nelkul nem:(
MIndegy igen keveset ettem.
Most meg mindjart jon a vacsi:)
Extrudalt kenyeret fogok enni sajttal.

Torna ma sem volt.
Elment a nap....Ocsemnek segitettem be egy leadandoval. Volt egy dogam azt szepitgettem ki neki, ez volt a delutani progimeg a fozes, delelott meg Aleko aludt igy akar tornazhattam is volna, de valahogy hipp hopp elment :oops:
Na csutortoktol ha megy dolgozni....
Vendég
 


Tami!
A kalács baromi jól hangzott! Biztos fini is volt!

Milyen az a gombás rakott krumpli?

Kata!
Köszi a krumpli ötletet, igaz én is meg vagyok nélküle.

Én ma 1 szenyát ettem, 2 rántott halat, kb. 3 tányér zöldség levest. Még maradt 1el, azt hamarosan megeszem. Sztem még max. alma csúszik le.

Én is vettem extrudált kenyeret, nekem jobban csúszik,mint a pufi búza.

Holnap már én is tornázok megint.
20150601134430
 
 


Viki: de jó, hogy előkerültél! Nagyon ügyi voltál ma is! Meglesz a gyümölcse meglásd!

Hogy csinálod a zöldség leveset?? Anyósom nagyon finit csinál szeretem is de nekem nem megy :?: :?:
Csak ha húst is teszek bele akkor lesz elég ízes. :(
Vendég
 


Ja és holnap reggel én is folytatom a tornát!
Vendég
 


Extrudált kenyér: a LIDL-ben nagyon fini kapható (rozs) olyan jóízű még magában is!
Vendég
 


Sziasztok!

Megvagyok ám,nem fogytam még el! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bár lehet Aminak már nem kell fogyózni, ahogy láttam a akarácsonyi képen
:lol: :lol: :lol:

Kata! Nem láttál fürdőruhában! :cry: (de nem is fogsz míg nem leszek sovány :lol: :lol: :lol: :lol: )

Nagyon ügyesek vagytok csajok,tényleg mindenki!
Én ma sajna bűnőztem,az előbb megettem egy szaloncukit és húslevest vacsiztam elég sok tésztával!
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Viszont tegnap is tornáztam és holnaptól minden hétfőn megyek kangóra!
Az tök jó!
Nővérem fia (8éves) ma meglepett egy update 1-es vaníliás,tejszínhabos pudingal!!!!!! Nyamiiiiiiiiiiii volt!
Holnap megyek venni én is!

Na most megnézem a többieket is gyorsan!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami: olyat én is ettem már! És a túrórúd is egész jó! (hamár nem bírom édesség nélkül :oops: :oops: :oops: )
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: