Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Annus! 29-én megyek először orvoshoz, igaz addigra már 9 hetes leszek, de legalább már minden látszik. Nekem az előzőnél csak ilyenkor csinálták az első labort is.

Tinu! Köszönöm az információkat a dotornőről! Kiváncsi vagyok a stilusára, remélem azért nem lesz riasztó. Egyébként milyen napokon és mikor rendel?

Edua! nekem is sokszor nyilal, szerintem ez nem jelent bajt.

Böbi! A szülésznőválasztáson még gondolkodom. Az elsőt máshol szültem és az ügyeletes volt velem, de nagyon rendes volt. Úgy hallottam, az Imrében szokás választani. Tudsz jót ajánlani?


Egyébként én is nagyon álomkóros vagyok, Alízzal is így volt. sajnos ő nem egy nagy alvó, így nem sokat pihizhetek.

Puszi mindenkinek!
hean
 
 


Annus: a labornál az a lényeg, hogy minden trimeszterben meglegyen. Még bőven benne vagyunk az első harmadban, úgyhogy nem kell sietni annyira.

Hean: nem riasztó a dokinő stílusa, csak néha egy terhes nőnek extra igényei vannak. :lol: A férjem pl. egyáltalán nem érezte bántónak őt soha, inkább engem nézett hülyének némely reakcióm miatt. :wink: Ha jól rémlik, a dokinő péntekenként rendel magánban, de előfordul, hogy hétfőn is. Na megnéztem, fordítva. Hétfőn rendel 16 és 19 között (inkább ameddig van beteg, szóval jócskán estébe nyúlik), és időnként pénteken is. Én a szülésznőt UM-től kérdeztem meg, ő ajánlott egy csomót. Sajna, akit az elsőnél választottam, úgy hallottam, már vállal több szülést, nyugdíjba megy. Úgyhogy nekem is kell keresnem újat. De a kórház honlapján fenn van, hogy mikor van szülésznőkkel klub, amikor személyesen is ott vannak és megnézheted őket, beszélhetsz velük. Ha jól rémlik, akkor minden hónap valamelyik csütörtöke.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni! :lol:

Januárban elveszítettem a 8. hetes babámat, és azóta próbálkoztunk!
Most úgy tűnik összejött végre! :P
Szerdán megyek dokihoz, remélem most minden rendben lesz! :oops:

Nekem csak a cicijeim keményebbek, és fájnak, hányinger csak elvétve fordul elő! :)

KépKép
ancsika80
 
 

 
 

Szia Ancsika!


Azt hisze egy cipőben járunk.Nekem is volt egy vetélésem,én is Anna vagyok és én is nagyon remélem h minden rendben lesz :wink: Mesélj magadról.Mit csinálsz,hol laktok?Első baba?



Aha,értem...akor nem aggódom h még nem küldött :wink:

annus11
 
 


Szia Annus!

Mi egy Győr környéki faluban lakunk, 2,5 éve vagyunk házasok, és ő lesz az első babánk!
Már most más érzés ez a terhesség, mint az előző, és minden alkalommal elmondom a babánknak, és magamnak is, hogy minden a legnagyobb rendben lesz!
Mindíg is egy ikrek jegyű babát szerettem volna, mert én is az vagyok! :D
Most éppen itthon vagyok, mert az előző terhességnél, azt mondta a doki, hogy túlzott stressz is kiválthatta a vetélést! Nagyon stresszes a melóm, és bár bementem ma, de olyan lelkifurdalásom lett, hogy inkább hazajöttem! Úgy éreztem, hogy ezzel csak ártok a babucinak! Hülyeség mi??

KépKép
ancsika80
 
 


Áhhh,a lényeg h minden oké!
Ja és én is szerdán megyek dokihoz!Remélem mindketten jó hírekkel jövünk!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Ancsika!Üdv közöttünk és hidd el minden rendben lesz!!

Velünk nem sok minden történt ma.Be vagyunk zárva a négy fal közé,még egész nap esett az eső :( :(
Pedig ma nem kellett főznöm,így úgy volt hogy elmegyünk anyumék.Kicsit csavarogni,meg pihenni.Mert olyankor csak a mama kell,én meg tudok lazítani.Nem baj,majd máskor.
Ti hogy bírjátok ezt a hirtelen hideget??Én nagyon fázom,de főleg a lábam.
Viszont ma még csak 2x volt egy pici hányingerem.
Ti milyen vitamint szedtek?Én az elevitet.Szerintetek szedhetek mellé calciumot?Azért gondoltam,mert Grétivel míg terhes voltam,6 fogam ment tönkre.Ebből 2 még műtétre vár,de nem merem most,nehogy legyen a babának baja.Pedig ki kellene műtetni,mert ha megfájdulnak,még fájdalomcsillapítót sem vehetek be.
Viszont a rossz fog sem jó,mert azt olvastam koraszülést okoz?.Igaz ez?
Kb.3 hónappal ezelőtt húzattam egy fogam,és akkor már próbálkoztunk is a babával.Viszont még menszeszig volt 1 hetem,így elmentem.Nagyon féltem mert nem voltam 15 éve orvosnál.Mikor hazajöttem,rosszul lettem és elöntött a vér.Egyik ismerősöm szerint,kismama voltam és az idegtől elment a baba.Hát nem tudom,de ezt már nem is fogom megtudni.
Bocs,ha hosszúra sikerült,vagy valakit untattam.
Szép estét!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Húúú, csajok. Én szörnyen álomkóros vagyok! :lol: Szinte egész nap csak alszom, épp csak pisilni kelek fel! Hát ezt sose gondoltam volna magamról! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hean,Ancsika!
üdv itt :lol:

én ma már szarul vagyok, iszonyú hányingerem van, bár vuk még nem volt, de teljesen kikészít ez az egész napos émelygés :?
az álomkórról nem is beszélve :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Ancsika! Én is ikrek vagyok és én is ikrek jegyű babát szerettem volna. :) A férjem halak. 2 dulpajegy... :) veszélyes! :)
De a bika baba áll. nagyon édes, nyugodt, mosolygós baba, de kicsit makacs a drága (az egyik barátnőmnek egy 1,5 éves kisbikája van :) )
Hasszúrás....?
Nekem is szúrt...szex közben.... :oops: , annyira megijedtünk a férjemmel, hogy azóta parázunk, hogy úristen mit csinálunk a babával....
Lehet szexelni ilyenkor (ha szúr) ?????
:oops:

Holnap megyek 2. uv-re! Drukkoljatok!

Kép
mozza
 
 


Anita!

Én is szeretnék szedni calciumot az elevit mellé. (a körmeimen már látszik, hogy ca hiányom van). Holnap megyek nődokihoz és rákérdezek! Majd megírom a tutit. :)
Amit ajánlanak (ezt olvastam): lefekvés előtti órákban: tej, joghurt! Segít a reggeli hányás elkerülésében és jobban beépül éjjel a szervezetbe!

Kép
mozza
 
 


Csak beköszönök, hulla vagyok, sok volt ma a suli, Zsófi szerencsére már alszik, hamarosan csatlakozom én is :)
Vendég
 


Sziasztok!

Hát aludni azt én is tudok...tegnap este úgy bealudtam....kb fél 8kor beájultam,így lemaradtam az esti mozimról is :roll:
Kicsit én is félek h menyire fog megromlani a fogam...remélem h nem lesz gond,a doki gondolom időben szól h mit szedjek ellene.Amúgy é sok tejterméket fogyasztok.Tej,joghurt,túró stb.

Nálam a helyzet változatlan,hányinger csak és álmosság.Amúgy ha nem szedem a magneB6ot akkor rosszabb.Tettem egy próbát és nem vettem be egy este...hát elő is jött a hányinger és még a hasam is jobban szurkált,így gyorsan bevettem :lol:

Mozza!
Gyere a hírekkel ha végeztél a dokinál :wink:

Amúgy mi nem sexelünk mostanság...nagyon hiányzik,de kibírjuk....nem szeretném ha vmi bajt okoznánk,illetve mivel napi 4 kúput dugdosok...vhogy kellemetlen is lenne.Na de majd bepótoljuk :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Mi elég későn feküdtünk,le,mivel Gréta megörült az apjának.Így ők még 8 kor játszottak.De ez van,hiszen nappal nem is látják egymást.
Az éjszakánk sem volt valami fényes,mivel manó náthás így sokat forgolódott.Nekem meg 2x volt éjjel hányingerem.
Nem tudom,ti hogy vagytok vele,de én mióta kismama vagyok újra,állandóan csak ennék.Nekem így volt Grétivel is.
Mozza!Kíváncsi vagyok mit mond a dokid!Várjuk a híreket!!
Én is eszem tejterméket,szinte mindent,de a tejet nem iszom meg.De joghurt,sajt,tejbegríz,ezek jöhetnek.
Mi sem sexelünk mostanság,bár míg a teszt nem lett pizitív addig igen.Nem hiszem hogy ártanánk vele,de az emberben ott a félsz.
De az első 12 hét után be lehet pótolni.Meg szülés után. :)
Na megyek főzők,mert pont délre kész kell lennem!
Mindenki vigyázzon a pocaklakójára!!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én meg nem bírok enni :cry: Úgy ennék egy jót, de az előbb is odamentem a hűtőhöz, és amikor kinyitottam, már mindentől roszul lettem :?
Vendég
 


ÉN nem vettem észre, hogy a fogaimnak bármi baja lett volna. Nekem a fogorvosom azt mondta, hogy tévhit, hogy a terhesség és a szoptatás alatt elromlanának a fogak. Ha rendesen szedsz vitamint és mosol fogat, akkor nem kell, hogy elromoljanak.
Én is szedem az Elevitet. Mióta pozitív lett a teszt, sajna megint előjött a székrekedés. Azért nem olyan durva, de emlékszem, az előző terhességemnél rendesen megkínzott.
SZex: hát nálunk se igen megy, de nekem a kedvem nem nagyon van hozzá. Tényleg lehet, hogy ez hormonális.
Én is tudnék aludni, de TÜnci annyira rosszul alszik éjjel, hogy nem csoda. Mert hát én is fent vagyok vele. Meg izgulok, hogy meg ne fázzon, mindig kitakarózik és olyan hideg van éjjel, még nem fűtenek. Ez az őszi átmeneti idő mindig ilyen. AMúgy itt a panelban mindig meleg van, csak ilyenkor fázom rendszeresen.

Kép
Kép
tinu
 
 


ja igen, a fogaim nekem sem romlottak, egy darab sem :) Szerintem is tévhit :)
Vendég
 


Jaj emúgy nekem is ilyen bajom van...nem találok kedvemre valót....éhesnek éhes vagyok,de vhogy alig van pár dolog ami lecsúszik :roll:

annus11
 
 


Hali!

Én naponta min.4-5-ször hányok még mindig, folyamatos hányinger, és szédülés...de ha eszem valamit, akkor egy fokkal jobb lesz. Ajánlom a sima kiflit! Semmi íze, nem leszek tőle rögtön rosszul és azért mégsem tök üres a gyomrom. (ráadásul 43 kg-ra lefogytam :( )
Kezdenek kicsit aggasztani a tünetek, alig várom, hogy ma beszélhessek a dokimmal...és remélem látom már a bogyókámat a pociban. :) Drukk!

Kép
mozza
 
 


mozza: Hát ez nem jó hír, amikor én ennyire hánytam, be akartam fektetni infúzióra :? Remélem Téged ez elkerül! Magne B6-ot szeded?

Én most kétszer hányok egy nap, de már ezt is sokallom...
Vendég
 


Sziasztok!

Van pár eladásra szánt babacuccunk, az alábbi címen elérhető: http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid=9932539

Vannak rucik, kiegésztők, mellszívó, stb...

Pl:
0-13 kg-ig használható babahordozó, az EU szabványnak megfelelő R44/03-as besorolással!
Alul kis tároló doboza is van, ami praktikus, pl. odafér egy cumisüveg, vagy pár apróság :)
Nem egy nehéz darab, ezzel megkönnyítve a cipelést!
A képen nem látható, de megvan az övvédő is, tehát a vállnál sem sérti a pánt a babát :)

Mérete miatt megoldható a személyes átvétel Budapesten!

KépKép
Kép

Vagy:
Keveset használt (3-4x), gyönyörű játszószőnyeg! Csipog, zörög, csörög, zenél, tükrös, a babák álma :)
Ebből is többet kaptunk, így ettől megválnánk! Eredeti ára 15 ezer Ft volt!

Méretére való tekintettel Bp-en belül megtudom oldani a személyes találkozót, így postaköltséget spórolunk :)

Kép Kép
Kép Kép

Ha bármi kérdés van, vagy az ára érdekel, keress nyugodtan priviben, megegyezünk :)

Köszönöm, és bocsánat a zavarásért! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nici 2008.09.16 16:48-kor.

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Van vki rajtam kívül aki nem hányt még? :roll: Viszont hányinger az van...

Mozza?Hírek?

Én már alig vároma holnapot....nagyon izgulok mi lesz :roll:

annus11
 
 


Annus!
én még nem hánytam :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Még én sem hánytam, és nincs is igazán hányingerem, inkább csak rossz a gyomrom! :(

Annyira félek a holnapi naptól!
Mindennek rendben kell lennie, ugye Annus? Már nagyon megérdemeljük! :)

KépKép
ancsika80
 
 


Én hánytam ma helyettetek is, négyig számoltam :roll: Viszont sétáltunk Zsófival egy órát, és olyan jó, hogy nem kellett babakocsizni, mert jön már a lábán :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én Szofi vagyok, és nagyon szeretnék hozzátok csatlakozni. Vasárnap lett pozitív a tesztem, valószínűleg az 5-6. hétben vagyok, azaz május 18-25 között érkezik a kisbabánk, ha minden rendben lesz. Nagyon izgulok, mert első baba (még soha nem voltam terhes), és még orvosnál sem voltam... Egyelőre tüneteim nem nagyon vannak. Enyhe émelygés bizonyos szagok hatására, illetve mellfeszülés. Tartok tőle, hogy ennek nem a szerencsém az oka, hanem az, hogy még VUK várat magára 1-2 hetet...?
Mindenkinek szép estét, és rókabőrmentes reggelt kívánok!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

szofi: üdv köztünk!

mozza: remélem nincs baj, és nem azért nem jöttél!
Vendég
 


Jó reggelt!

Még én sem hánytam,remélem nem is fogok!
Felénk ma is hajnal óta esik az eső,megint hosszú napunk lesz!
Tegnap bicikliztem,aztán picit fájt a hasam!Míg nem megyek dokihoz,biciklizés felfüggesztve!
Panndi már Zsófi is milyen ügyes!Sokat bír menni egyszerre,nem fárad el?Csak vigyázz le ne szokjon a kocsizásról.Nekem Gréti hamar leszokott,nehezebb is volt aztán vele.A legtávolabbi pontra is gyalog szeretett volna eljutni. :D
Panndi ma van Zsófi névnapja?Ha igen,akkor SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKI!!!
Szofi üdv közöttünk,mesélj magadról!
Szép napot!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na örülök h másnál se járt még VUK.Épp reggelizek,de....alig tudtam letuszkolni :roll:

Szia Szofi!
Üdv itt!Télleg mesélj magadról!Mikor szeretnél dokihoz menni?

Mozza????


Amúgy tegnap mi is így jártunk a szomszéddal.Már 1 éves múlt a kisfiú,és hát nem maradt meg a babakocsiban...a baj az volt h nem arra akart sétálni amerre nekünk volt dolgunk,így ott ökörködtem elötte h kövessen :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

De jó végre megtaláltam a májusi babákat. Két hete nekünk is pozitív lett a teszt, s pénteken talán a doki is mond valamit.
Szerencsére rókakoma eddig nem szegődött melénk, a hányinger annál inkább, sőt a keresztcsontom környéke is beszakad már vagy 3 hete kisebb nagyobb intenzitásokkal. Ez normális?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Annus kérésére egy picit magamról: 26 éves vagyok, és HR-rel foglalkozom. Most is a munkahelyemről írok! Pesten élek már 8 éve, de eredendően szögedi boszorkány vagyok! Két éve volt az esküvőnk, és hát most jutottunk oda, hogy szerettünk volna kisbabát. Képzeljétek, elsőre sikerült! 8)
Az orvoshoz ma megyek, vagy ha már nem tud időpontot adni, akkor jövő hét szerdán. Dr. Bencsik András. Még nem voltam nála, remélem tényleg olyan rendes, mint ahogy hírlik! (Ja, én is a Szent Imrében szeretnék szülni!)

Végigolvastam minden levelezéseteket, és nagyon örülök, hogy ilyen kedves kismamagárda jött itt össze!

Mozza jelentkezz!!

Üdv mindenkinek,

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Most látom, hogy Anita is kérte, hogy meséljek magamról! Köszi, tök jó fejek vagytok! :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


anita: direkt le akarom szoktatni a babakocsiról, mivel tavasszal kell a kocsi a tesónak, szeretném, ha ő már gyalog jönne :) Ami messze van, oda úgyis autóval megyünk, bolt, posta, meg ilyenek meg tűrhető távolságra van, szóval most van az edzés a lánynak :)

Nem ma tartjuk a névnapját, mivel holnap lesz egy éves, ezért a májusit ünnepeljük, de azért köszi :)
Két vuknál tartok eddig ma...
Vendég
 


Sziasztok!
Szofi gratulálok,hogy elsőre sikerült!!Majd írd meg mi volt a dokinál.
Mozza nagyon eltüntél.Remélem nincs baj??!!!Jelentkezz!!!
Bea neked is üdv.Írj te is magatokról!
Panndi:Akkor előre is boldog szülinapot ennek a nagy csajnak!!
Akkor drukkolok,hogy leszokjon a kocsizásról!Nálunk Grétike másfél évesen magától szokott le.Csak nekünk annyiból volt rossz,hogy ő abban aludt délután.Így jelezte,hogy ő már nem akar aludni délutánonként!
Mi biciklivel mászkálunk,mivel jogsim az nincs.Bár kocsink sincs most.De készülünk venni,mivel Berettyóújfaluba járok majd dokihoz,ami 40 km.A busz meg tömve van diákokkal.
További szép napot!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Vagyok! Ill. vagyunk :)
Minden rendben van a picurkával :), 1 cm! :) olyan nagy! erős szívhangja is van (majd bescannelem a képet, p.drive-ot elfeljtettem vinni).
És az uv szerint április 28-án szülök. :) 8 hetes vagyok elvileg...
De maradok a májusi kismamik közt! :)
Sajna 2 hetet feküdnöm kell, mert 6 óránként kúpozok....elkaptam valamit és ugye gyógyszer kizárva. :(
Hányásra kaptam TORECAN-t, ami nagyon jónak tűnik, reggel még fekve kell bevenni az elsőt, és ma még nem hánytam! juhú!
Calciumot megkérdeztem, az első 20 hétben nem kell szedni az elevit mellé, max több tejterméket kell enni.
Szóval nagyon megnyugodtam, hogy minden ok. Most a kanapéról dolgozom 2 hétig...egyre jobb...:)
Ti? Annus ma mész dokihoz?

Kép
mozza
 
 


mozza: helyes, helyes, pihenj sokat :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nálam minden okésnak tűnik, bár tegnap hajnalban megint volt egy vérfoltom. Azóta semmi...

Sokat alszom, a gyomrom nem az igazi, állandó émelygéssel küzdök, de szerencsére vuk nem látogatott még el hozzánk, bár tegnap nagyon megkörnyékezett...
Ti hogy foglaljátok le magatokat ebben a szörnyű időben?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Mozza:Örülök,hogy minden rendben!Pihenj sokat!Sajnálom,hogy kúpoznod kell..Amúgy ezzel kapcsolatban volt valami tüneted,vagy csak a doki látta?Azért kérdezem,mert Gréta 8 hós kora óta visszatérő gombás hüvelyfertőzésem volt...2 hónapja nem volt már,talán sikerült kikezelnem.Bár előtte szedtünk már én is és párom is gyógyszert,kúpoztam...Volt már minden,de minden hónapban visszatért.A dokik nem tudtak mit kezdeni vele.
Remélem most nincs ilyenem,mert tünetem az nincs!!!
Hunccutka te is pihenj sokat,nem lesz baj.Én grétivel az első 12 hétben sokat vérezgettem,és semmi baja!
Na megyek,mindjárt kész a süti.Poharas tejfölöst sütök,isteni az illata.

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én dolgozom... Bár ez elég pofátlan kijelentés, mivel vasárnapi pozitív tesztelésem óta főleg a babaneten, és a hasonló honlapokon lógok. A rossz idő egyébként borzalmas... Nem is értem, hogy hogy nem ragyog a nap, csiripelnek a madarak, mosolyognak az emberek, mikor én kisbabát várok!?!? :D
Ti kinek mondátok el eddig? Nálunk még csak a férjem, anyukám és a hugicám tud a dologról. Ezen sokat agyalok, hogy hol, mikor kinek érdemes elmondani. Sokan a 10. hétig nem szólnak senkinek, utána viszont publikus a dolog teljesen... Ti hogy álltok ehhez?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hunccutka:Mi is nehezen viseljük ezt az időt.Gréti mindig menne ki.
De dvd-ket nézünk,persze csak mesét,mivel nem szereti a filmeket.
Játszunk,rajzolunk,gyurma.Mindig kitalál valamit.
Tegnap gesztenye babákat csináltunk.
De nehéz,főleg úgy hogy egésznap csak ketten vagyunk.Sokszor már un engem a gyerek.Tegnap elvittem a dédimamához,látszott rajta,mennyire boldog,hogy nem otthon kell lenni :D :D

Szép napot!
Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Ezzel most visszaadtad a hitem, hogy nem lesz gond. Tényleg vérezgettél? És milyen gyakran, mennyit, milyet? Bocsi, ennyi kérdésért, jöhet priviben is ha gondolod, csak hát ugye annyira parázom, most minden ilyenbe belekapaszkodom!

Szofi!
Nálunk gyakorlatilag már tudják a szülők, a testvérek, a szűk baráti kör, és az én főnököm is.
A nagyszüleim még nem tudják, de a héten beavatást nyernek, ha minden rendben lesz holnap, valamint a tágabb családi kör sem tudja, de ők szerintem egyhamar nem is fogják, főleg akivel nem vagyok napi kapcsolatban. Ők ráérnek megtudni a 12. hét után szerintem...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Szofi
Mi a anyuméknak,anyósoméknak.Meg a nagyszülőknek,vagyis már dédiknek mondtuk el.Meg húgom,öcsém és férjem húga tudja.
De mi Grétit is elmondtuk hamar.Meg szinte mindennaposak vagyunk egymásnál így kiderült volna,meg a vizsgálatok miatt anya fog Grétire a legtöbbet vigyázni.Nem akarom nyúzni magammal.

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok! Ma reggel csináltam tesztet és pozítiv!!! :D A szülés várható ideje pedig május 18.
Nagyon örülünk neki mert áprilisban volt egy vetélésem,de most remélem minden rendben lesz!!

Szép napot mindenkinek!!
dius02
 
 


Hunccutka!
Nyugodj meg!!
Volt hogy csak barnáztam 1-2 nap.de olyan is volt hogy 3-4 nap élénk piros vér jött de általában reggelre.Meg mikor a második vérzésemnek ki kellett volna maradnia akkor kb 5 napig vegyesen pecsételő vérzésem volt.
Szinte 3 naponta robogtam uh-ra.De a dokim azzal magyarázta a dolgokat,hogy van akinek nagyon megvastagszik a nyálkahártya,de annyira nem kéne,így a felesleg eltávozik onnan.
Olyat is ismerek akinek szinte végig megvolt,míg kismama volt.
De szerintem nálad is csak annyi van,ami nálam volt,hogy csak a felesleg megy el onnan.

Pihenj sokat!!Ha baj lenne,azt éreznéd!

Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Ancsika, Anna, voltatok dokinál? Mi volt?

Edua, nekem azt tanácsolták a Szt Imrében, hogy a dokim mellé válasszak szülésznőt, vagyis kérezzem meg a dokitól, hogy Ő kit ajánl, mert úgy teljes az összhang, ha Ők jól össze tudnak dolgozni. Én az orvosomtól kérdeztem meg és nagyon jól bejött.

VUK még elkerült, de délutánra már mindig van hányingerem. Úgyhogy a cola és a háztartási keksz fontosabb lett itthon, mint a kenyér és a tej! :-)

Anita, én gravidát szedek, a doki 3 hónapig tanácsolta, utána Magne B6-ot és kétnaponta kalcium pezsgőtablettát. Így megúsztam, csak 1 fogam ment tönkre.

Szofi, mivel nekem eddig Hál Istennek nem volt vetélésem, így az első babát is és most a másodikat is rögtön a pozitív teszt után közhírré tettük. Próbálom úgy felfogni, hogy ha el kell mennie, akkor az jobb, mintha betegen születne, ezért optimista vagyok. Látod, Annáknak már volt vetélése mégis optimiták és ez így van jól, mert most már náluk sem lesz semmi gond, főleg, ha mindannyian drukkolunk nekik!

Már vettem egy új kismama felsőt is - ne nevessetek! :-)

Bocs, ha hosszú, de csak most értem a géphez! Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Mozza!

Örülök h minden oké!!!!Csak így tovább!Hát remélem nálam nem lát majd semmi ilyet,mert így is napi 4 kúp....ha emellé még ad vmit,én megőrülök!

Szia Bea!
Üdv neked is,és akkor te is mesélj nekünk vmit magadról :lol:

Mi még várunk.Egyenlőre a férjem tudja,és öcsém(ő az alibim ha vmi nehéz melót akarnának rámsózni,ilyenkor ő ugrik)Illetve netes ismerősök tudják,pl itt a babanetesek.Családnak majd okt-nov környékén fogjuk elmondani,aztán amjd meglátjuk meddig bírjuk :wink:

Amúgy örülök h kicsit hűvösebb lett,nagyon nem bírtam a nagy meleget...főleg így h hányingerem is van,jobb ez a friss levegő!


Én ma alig tudtam enni....sőt,a kajától is hányingerem lett....nálam minden nap más :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

üdv Beu, Dius, Szofi :lol:

Mozza!
örülök, hogy minden rendben a babáddal 8)

Huncutka!
te milyen progipótlást kapsz és mennyit? :roll: nem kéne emelni az adgon?dokival beszéltél a vérezgetésről?pihizz sokat és nem lesz semmi baj :wink:
Vendég
 


Anita!

Köszi a biztatást, remélem tényleg minden okés lesz!

Tudod, mi két éve várunk erre a kis bébibogyóra, és ugye mondanom se kell, nem volt zökkenőmentes az út idáig. Pajzsmirigy alulműködésem és PCO-m is van, ráadásul a pé+7. napon nézett hormonvérvétel szerint a progeszteronom a béka segge alatt volt.
Pihenek mindenképp, ez a második hét, hogy itthon fekszem és szedem a duphastont.
Szerencsére a HCG tesztjeim egyre erősebbek, így nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz, csak persze a bizakodás mellett ott van az aggodalom is... :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Vicuska
3x1 duphastont szedek. Holnap megyek vissza a dokihoz, akkor beszéljük meg a továbbiakat.

Jaaa, azt majdnem kihagytam, hogy ezt már a házorvos emelte fel, a nőgyógyász eredetileg 2x1-et írt fel, viszont az első 4 napban tökéletesen látszott, hogy a gyógyszer után 7-8 óráig rendben voltam, utána görcsölgettem, és maszatoltam. Amióta 3x1-et szedek, azóta ilyen gondom nem volt tegnap reggelig.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Szia Dius, üdv köztünk :)

Mi sokat vagyunk kinn, csak hideg van, de most nem esik, bár tegnap esőben is elmentünk sétálni, engem az eső nem tud visszatartani, kell a levegő :lol:

Mi is elmondtuk hamar mindenkinek, vagyis minden olyan embernek, akinek azt is elmondanánk, ha baj lenne, és műtéti befejezés kéne pl. Szóval sokan tudják :oops: Zsófit is hamar elmondtuk, kivéve a munkahelyemen, de annak más oka volt.

Én is vettem ma kólát :lol:

Zsófi megjelent a takarójával, letette a földre és most azzal bírkózik :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: