Új privát üzeneted érkezett!

90/50 körül volt ma, tegnap 100/50. Gyanítom, hogy ezért vagyok állandóan iszonyú álmos. Köznem utánaolvastam, állítólag normális a terhesség elején...
Meg ma valahogy a hányinger is gyötör, le sem merek menni a konyhába, mert már a látványtól is rosszul vagyok :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


Ettike: Én is fázom, melegítőben feszítek a forró szobában :roll:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Csajok! Sziasztok, csak megint bekukkantottam, és látom, ti is fázósok vagytok :lol: tegnap én is hazaküldtem páromat, hogy hozzon nekem kapucnis felsőt, mert megfagyok, ő meg, (és az egész villamos) egy szál vékony felsőben is nyitogatta az ablakot, hogy egy kis szellőt kapjon.. meg este is mindig betakarózok, tegnap meg kimondottan fáztam, pedig az ablak se volt nyitva (eddig csak nyitott ablaknál tudtam aludni)...szóval legalább nem vagyok(unk) egyedül :)

Kép
tünemény
 
 

 
 

Örüljetek a fázásnak! Az ellen fel lehet öltözni.
A harmadik trimeszterben úgyis mindenkinek melege lesz.

Az alacsony vérnyomás normális a terhesség közepéig. Utána növekszik.

Tünemény!

Nem a XIII. kerületben lakom. Csak azt a helyet véletlenül ismerem.
Én, ugyanúgy mint a fiammal, most is Péterfybe fogok járni. Legalábbis úgy néz ki egyenlőre.

Melinda!

:cry: :cry: :cry:

Ágic!

Majd a következő hónapban összejön! :)
Vendég
 


Lányok!

Elköszönni jöttem egy időre legalábbis.Megyek a kórházba,komollyá vált a vérzés. :cry: :cry: :cry: Görcsölök,fáj minden és folyik a vér,nem csepeg már....
Pedig pont most vettem magzatvédő viti,folsavat,magne b6-ot....

Nektek nyugodt,boldog babásodást kívánok!!

Jövök majd a hírekkel azért....

Puszi lányok és nagyon köszi az eddigieket!!! :)

Kép
tina09
 
 


Tina!

Melletted állunk!
Kitartás!
Vendég
 


tina:

nagyon sajnálom. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


örülök hogy nem én vagyok egyedül ilyen "lüke" hogy 40 fokban is fázom.

ma fáj picit a jobb oldalam.vagyis szurkáll.ha jól emlékszem védőnő azt mondta hogy a sárgatesthormonok kilökődése fájdalmas is lehet.remélem erről van szó mert akkor babuval minden ok.

nekem a kajálásal nincs gondom.
ma is ebédre szalonnát ettem,utánna egy fél dinnyét és a végén leöblítettem 2 pohár tejjel :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: egész nap ennék.és hogy ne legyek 100 kilós sok gyümit eszem inkább.nagyon sokat mert azok nem veszik el sokáig az éhségem.de még mindig jobb mintha zsiroskenyeret ennék egész nap.

na mennem kell fürdetni.

vigyázatok magatokra és a babákra.

Kép
Kép
ettike
 
 


Tina: teljes szívemből kívánom, hogy minden rendbe jöjjön!!!!!!!!

Kép

Kép
sildi83
 
 


Tina én is kívánom neked a gyors felépülést, remélem hogy rendben lesz minden. nagyon vigyázz magadra!!! gondolunk rád!!!
puszi

Kép
tünemény
 
 


Sehol senki...biztos ti is fáztok :) még jó, hogy tegnap behoztam a kapucnis felsőmet az irodába (itt mindenki rövidujjúba van, én meg nyakig felhúztam, most csinálok teát hátha felmelegit egy kicsit)

apával tegnap beszélgettünk: ő is nagyon örül, ugyanakkor nagyon fél, nehogy valami baj legyen, mig nem bizonyosodik be a dokinál hogy minden ok. igy ő inkább nem éli bele magát, mert azt mondja ha történne valami rossz, ő nagyon összetörne, igy meg majd nagyon fog örülni, mikor már szabad...de attól ő nagyon szeret minket :D

ti már elmondtátok valakinek (rokonok, barátok...) ?

Kép
tünemény
 
 


tünemény:

nálunk már mindenki tudja a családból.Patrikot is elmondtuk amint a dokinál biztossá vált hogy van.
a legjobb barinőm is tudja mert a második tesztet nála csináltam.nem bírtuk ki."leitatott" hogy tudjak pisilni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tina hogy vagy?írj mit mondtak a kórházban.már persze ha otthol vagy egyátalán.pusszillak én is.

Kép
Kép
ettike
 
 


Jaj Etti de jó neked hogy már három héttel előttem jársz, és már voltál dokinál :D Én még arra várok, hogy mehessek :)

most elhatároztam, hogy megpróbálok eredeti zöld teákat inni (nem ilyen pickwickeseket) mivel japán cégnél dolgozom, itt van minden a konyhában, de eddig nem izlett...az előbb egy bögrével lement, de hát nem valami megnyerő izű...most iszom a másik fajtát, a főnök leforditotta nekem, azt mondta ez másfajta, valami rizses tea, és nagyon jó a szervezetnek...hát remélem is, igy legalább jót iszik a babóca is...csak nehogy ferdüljön tőle a szeme!!!! :lol: :lol:

ha a főnököm adna egy kis 'segitséget', ha majd elmondom neki a babát, lehet hogy egy jó kis könnyű babakocsit tudnánk majd rajta venni...de hát lehet hogy nem is ad... :?

Kép
tünemény
 
 


no belekortyoltam ebbe a rizses egészséges löttybe...hát ez egy büntetés!!! rosszabb mint a sima zöld tea!!! inkább iszom majd azt, de csak napi 1 bögrével.... erről ennyit...én meg a kis elhatározásaim :lol: :lol:

Kép
tünemény
 
 


Nálunk is tudja már mindenki. Nem titkolhattuk sokáig, ugyanis így előre hoztuk a jövő júniusra tervezett esküvőt és hát elég érdekes lett volna feltűnés nélkül a szervezésbe kezdeni, nem beszélve arról, hogy sajnos szülői és nagyszülői segítségre vagyunk szorulva, ami az anyagi részét illeti :?

Ma valahogy sokkal jobban vagyok, mint tegnap voltam. Fogalmam nincs, hogy min múlik, de épp most fejeztem be egy adag sajtos rúd sütését, tegnap a szagát sem bírtam volna...

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sildi! Gratulálok! Tök jó, hogy össze tudtok házasodni, és főleg hogy a család tud nektek segiteni. Mi sajna nem támaszkodhatunk rájuk, igy most első a hiteleink csökkentése, utána a babaszoba, azután meg gyűjtünk egy esküvőre. :) De ha kiderül, hogy talán több baba van, akkor biztos eladjuk a lakást, összeházasodunk és veszünk egy újat szocpollal+hitellel (bár lehet hogy akkor is, ha egy babó van)

én még nem vagyok érzékeny a szagokra...se hányingerem nincs...nektek ezek később jöttek elő?

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!

Elköszönök tőletek lányok.Pénteken vége az én "terhességemnek".Hosszú a sztori,hogy mi miért,de a lényeg,hogy sajnos nekem volt igazam,hogy aggódtam.Hisz nem az első terhességem,tudtam,hogy vmi nagyon nem stimmel.A hitegetésből is elegem lett.Nekem ennyi jutott.És mivel erre a "babára" is 8 évet vártunk,soha többet nem leszek terhes.Nem bírnám ezt ki még egyszer.Ma már őrjöngtem,sajnos szó szerint,a fiam már félt tőlem.Ez nem kell senkinek.

Nektek minden jót kívánok,boldog babavárást,izgalommenteset főleg! :) És végül áprilisban szülessenek meg ezek a gyönyörű és egészséges babák!! :):)

Puszi csajok,mindent köszönök!!!

Sziasztok.... :cry: :cry: :cry:
tina09
 
 


Tina: annyira sajnálom:( :cry:

Tünemény: nekem holnap vagy csütörtökön lesz egy hete, hogy elkezdődött az undor, azelőtt semmi nem volt.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Tina, őszintén sajnálom. Nem tudok mást mondani, csak legszivesebben megölelnélek. Talán, ha majd nem próbálkoztok, sikerülni fog...kivánom nektek

Kép
tünemény
 
 


TINA!

Öszintén sajnálom! :(

Talán csak annyit mondanék még, hogyha erre a babára is nyolc évet vártatok, akkor mostantól felejtsétek el a fogamzásgátlást!
Még arra se figyelj, hogy mikor kellene megjönnie!
Ha akar, majd jön még baba, ha pedig nem, akkor is van egy fiad!
Ha pedig jön, akkor lehet, hogy fel sem tűnik majd a 7-8 hétig, és akkor már minden rendben lesz!
Vendég
 


Tünemény!

Még annyira pici a babád, hogy nem is kell tüneteidnek lennie. És lehet, hogy azon szerencsések közé tartozol, akinek nem is lesz.

Nekem Benivel csak 2-3 nap émelygés volt a 7. héten, fáradékonyabb volta, de azt hittem a munka miatt, és a hasam feszült, mintha bármelyik pillanatban megjönne... De szerintem ezek sem voltak vészesek.

De Te várd ki a végét! Lehet, hogy 2-3 hét múlva már itt fogsz panaszkodni, hogy semmit nem tudsz megenni, olyan hányingered van...
Vendég
 


Sildi, Tünemény!

Esküvő témáról: Mi is előrébb hoztuk az esküvőt anno Beni miatt.
És mi teljes egészében magunknak fizettük. Végül ugyanannyit kaptunk, mint amennyit költöttünk, és volt egy nagyon jó, emlékezetes bulink. :D

Egyébként minél több a vendég, annál jobban megéri. Hiszem vannak fix költségek, vendégek számától függetlenül, mint pl esküvői ruha, szmoking vagy öltöny, zenekar, terembérlés...
Ha pedig többen vannak, akkor több az ajándék, jobb a hangulat...
Vendég
 


tina:

én sem tudok mást írni mint a többiek.
nagyon sajnálom.
küldük egy nagy ölelést neked.és kívánom hogy hamar sikerüljön feldolgoznotok.


mi Patrik születése utánn házasodtunk össze.pont 5 hetes volt az esküvőn így csak egy szolid vacsora volt a családdal
nem is volt templomi.azt később szeretnénk.így mi nem is kértünk ajándékot.mindenkinek megmondtuk hogy azt majd a nagy lagzikor.most egy kicsit megint csúszik a baba miatt de sebaj.(ja még gyürünk sincs :oops: :oops: :oops: csak papír)

én ma meghaltam volna ha nem ehetek bolognai spagettit.egész délelőtt ezzel nyúztam apjukat és a végén fogta magát és rendelt(mivel az ebéd már a sütőben sült)hár én megettem a nagy adag spagettit és még az ebédből is ettem :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
szóval nekem tényleg semmi gondom nincs a kajával.
mondjuk éhen halnának a fiúk ha nem tudnék főzni mert rosszul vagyok.mivel párom ha beszabadul a konyhába akkor abból semmi jó nem sül ki :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P csak nekem egy rahedli osogatni való.így ki van zárva,az az én területem :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

na megint egy kész regényt írtam :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Én is elköszönök, tegnap voltam a dokinál, immár harmadszorra is semmi, sőt már a petezsákom is kezd összeesni és vékonyabb a nyálkahártya is. Nem akartam rögtön abortuszra menni, várunk még két hetet vele, hátha addig magától elmegy. :(

A továbbiakra mindenkinek sok egészséget, vigyázzatok magatokra és a babátokra.

Puszi
Boncsi
boncsi
 
 


Jaaaj, segítsetek! Azt hiszem begyűjtöttem egy gombás fertőzést. Sajnos elég gyakran elő szokott jönni nálam ez a rémség, a canesten combi mindig elmulasztja, csak nem tudom, hogy azt most szabad-e. Az orvosom szabadságon, majd csak hétfőn megyek. Nagyon remélem, hogy ez nem ártalmas a Babának!!

Kép

Kép
sildi83
 
 


Boncsi!

Nagyon-nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: Miért járunk egyre többen ebben a cipőben?? :cry: :cry: :cry:
Majd a kövi hónapban megmarad,szívből kívánom nektek!!

sildi!

Sztem lehet,mert nekem is ezt írta fel a doki múlt héten,mert én is összeszedtem egy ilyen hülyeséget a strandon.

nem bírom megállni,hogy ne jöjjek hozzátok

Kép
tina09
 
 


Tina!

Gyere nyugodtan, ha ez segít!

Amúgy tudjátok, hogy mi volt a gond?
Már ha le akarod írni egyáltalán...
Vendég
 


Boncsi!

Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:
Olyan rossz ilyet olvasni.
Vendég
 


Sildi!

Gombás fertőzéssel kapcsolatban nincs semmi ötletem.
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek, de most még várunk egy kicsit.

Sildi!

Gombás fertőzésre: vegyél glicerines boraxot a patikában meg steril gézt. Vágj le belőle egy nagyobb darabot és áztasd be a boraxba és rakd fel.
Nekem előző terhességeknél ezt javasolta a doki, mert ez abszolut ártalmatlan, babáknak is ezt használják a szájpenésznél.
Megelőzésnek meg jó a natur joghurtba mártott tampon.
boncsi
 
 


sziasztok.

boncsi:

sajnálom :cry: :cry: :cry:

én is úgy tudom hogy terhesség alatt lehet canestein-t használni.én Patrikkal 3 féle kupot kaptam de eggyik sem használt.a canestein krémet használtam végig mert azzal tűrhető volt.de nekem a végén kiderült hogy nem gomba hanem baci okozta :? :? :? :? :?

ma voltunk bucsuba.azon gondolkozom leviszem Patrikot a tüzijátékra.7 ig aludt így nem igazán fog elaludni mostanában és akkor legalább én sem alszom be itt a gép előtt.

tina:

nyugodtan gyere.szivesen látunk.

Kép
Kép
ettike
 
 


megmutizom a pocim.ha nem vagytok rá kiváncsiak akkor bocs és görgessetek.



Kép

ez itt az óóóriási pocakom.komolyan 3 hete még semmi hasam nem volt.csak a bőröm lógott.és már az sem.ja és a csikokat nem nézni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Etti!!! Szép a pocid! hát én még nem tudom, nekem mikor fog látszódni, mert mindig volt kis hasam, és évek óta húzogattam be, nehogy terhesnek higgyenek az emberek...most meg már tolnám előre, hadd lássák :D

mikor mentek majd dokihoz?

Tegnap úgy leesett a vérnyomásom, h majd összeestem. kimentünk a duna partra megnézni a repülősöket meg van-e valami jó program, és biztos rátett a meleg is (pedig ittam vizet), és igy haza is jöttünk pihizni.

puszi és szép napot mindenkinek

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!

Köszi a tanácsokat, végül bementem a nőgyógyászatra az ügyeletes orvoshoz, és megkérdeztem tőle a Canestent. Azt mondta lehet. Hála Égnek, mert elég kellemetlen ez a vacak.

Ettike: Ejha, mekkora hasad van :o . Nekem az ég világon semmi nem látszik még, max. estére lesz egy kicsit nagyobb a szokásosnál. Azért remélem minden rendben van bent és fejlődik a Babóm szépen. Csak lenne már hétfő, alig várom az ultrahangot :lol:

Kép

Kép
sildi83
 
 


mi ma megyünk uh-ra :lol: :lol: :lol: :lol: 4D-re.nagyon várom.
éééés fájnak a melleim.mikor felemelem a kezem pl.akkor írtóra.de ha csak befeszítem a felső karom akkor is.ennek is nagyon örülök.

Erika:

lassan te is az 5. hetet taposod :lol: :lol: :lol: :lol: te mikor mész dokihoz?

este lementünk a tüzijátékra.nagyon tetszett Patriknak.és szép is volt.11 kor aludt el.és már 1,5 órája fenn van :? :? :? :?
nekem meg kivannak támasztva a szemeim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


sildi:

nekem már ilyenkor reggel is ilyen.
szerintetek ilyenkor már mozognak a babák???jó lenne ha néhány bukfencezne nekünk :lol: :lol: :lol: :lol: Patrik végig aludta mikor voltunk vele.az arcát és a lábaközét sem mutatta.
persze most még nem lehet látni tudom de lehetne kicsit aktívabb mint a báttya.jesszus most mondtam előszőr Patrikra hogy bátty :P :P :P :P :P :P
-Patrik ne verd az öcséd/hugod
-.....ne szekáld a bátyád
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
elvagyok mi?

na jó eldugulok.inkább leövöm még aludni és én is be bujok apa mellé aludni :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike: Jaj, de izgi :) Majd írj mindenképp, hogy mi volt, nagyon kíváncsi vagyok ám :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


Holnap már 5. hétbe lépünk...még 2hét és én is megyek dokihoz, szept 11-én (mert júli 11-én teszteltem pozitivat, és ez amolyan hónapfordulós :D ) de olyan jó érzés ez az egész terhesség dolog :) (ok, eddig még nincs panaszom, igy talán korán beszélek, és majd hetek mulva már minden bajom lesz :D viszont akkor is jó lesz, mert tudom, mi okozza, vagyis ki okozza :) )

ETTIIII!!! rakj majd képet hogy mit láttak!!! léccciléccci :D remélem mindent rendben találnak és a babó nem fog félni a kukucstól és nem bujik majd el :D gyere majd gyorsan mert kiváncsi vagyok a képekre!!!

na nekem is el kéne kezdeni készülődni, mert 9kor már munkahelyen kéne lennem :lol: 10percre lakom az irodától, de 3-at találhattok hogy ki szokott 9.10kor beesni az ajtón... :lol:

Kép
tünemény
 
 


sehol senki... :( biztos mindenki dolgozgat..nekem is kéne...na majd még benézek, remélem Etti majd beszámol a dokis hirekről mielőbb

Kép
tünemény
 
 


sziasztok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babócával minden rendben.1,2 centis és már most nagyon mozgékony.úgy kalimpált a picike kezeivel hogy majd elszált. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és a szivecskéje is tökéletesen dobog.

képet nem tudok tenni mert láma voltam és nem szóltam.amint megláttam nem tudtam róla levenni a szemem.és semmi más nem érdekelt.dvd-t viszont kaptunk(az benn volt az árban).de megyünk még a 15-16.hét körül akkor előre szólok.meg majd a 12 hetesről is kérek és azt felteszem mindenképp.

megyek mert huuuulllllaaaaa vagyok

Kép
Kép
ettike
 
 


tünemény:

ha júli 11.-én tezsteltél pozitívat akkor idősebb a babád.még az enyémnél is.
nem aug.11.-én teszteltél?
mert nekem utolsó mensi jún.28.-a
és júli 28.-án teszteltem akkor voltam 4/2 napos.

Kép
Kép
ettike
 
 


jajj dehogynem!!!! elszámoltam magam! juli 18. mensi utolsó mensi első nap, és aug. 11-én pozitiv...

ha szerintetek ma mennék, látna valamit??? vagy hülyének néz, és elküld, mert még tul korai? ilyenkor mit láthat?

annyira örülök az uh eredményednek! biztok nagyon megható lehetett először látni mozgolódni :D nagyon vigyázzatok magatokra!!!!

puszi

Kép
tünemény
 
 


Tünemény!

Nyugi még!

Ha nem lát semmit, aminek nagy az esélye még ilyen korai terhességnél, akkor csak azon izgulsz majd két hétig, hogy minden rendben van-e.

Várd ki a két hetet türelemmel! Sokkal jobb lesz, hidd el nekem!

Ettike!

Jó lehetett Neked látni a picit!
Kár, hogy nincs képed róla.
Vendég
 


Ettike: jajj, de jó, annyira örülök, hogy minden rendben, hatalmas élmény lehetett :)

Tünemény: én először akkor voltam, amikor naptár szerint épp 5 hetes volt (bár az orvos a látottak alapján pár nappal fiatalabbnak tippelte). Egész pontosan egy 0,31 cm-es szabályos petezsákot látott és visszarendelt 3 hét múlva. Hétfőn megyek újra, már alig várom :lol:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
15 hónap próbálkozás után hétfőn teszteltem egy + at. :) és ezek szerint árpilis 23-ra várjuk a tesóbabát. Van már egy 2 éves fiam, akire 18 hót vártunk.
Már kedden voltam dokinál. Elvileg akkor voltam 4+4 napos. Már látott a doki egy 4 mm petezsákot. 1 hét múlva megyek újra.
Ha befogadtok szívesen jönnék közétek. Addig is puszi.
És kellemes babavárást mindenkinek!

Tünemény: mi pont egyidősek vagyunk ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sziasztok.

kisvirág:

üdv.gratula a babához :lol: :lol:

tünemény:

még szerintem is korai.csak úgy jársz mint én.petezsákot látni de aggódsz hogy utánna fejlődik e.

bár rajtam kívül mindőtöket vissza hívták később.
de már nem bánom.csodálatosan szépen látszódott a babum.még nem olyan igazi baba,de már vannak kezei,lábai,a szemeit is ki lehetett venni.nagyon édes volt.már most a következő uh-t várom.4 hét.jesszus.de már könnyebb hogy tudom minden rendben van.

és hát asszem nekem szükségem lessz új meltartókra :roll: :roll: :roll: :roll: mára olyan mértékben megnőtek hogy nem fértek el a 95 C-s meltartóban :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: remélem találok magamnak mert én nem terhesen is alig találok.
de ennek is van jó oldala.már nem lógnak annyira :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

viszont nagyon durvánn fájnak.alig tudtam ma emelgetni a babakocsit.Patrikot felvenni meg sem próbáltam.

és úgy néz ki hogy barinőmmel megint eggyütt szülünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a fiaink közt is 5 nap van.és most úgy néz ki ő is babás.holnap ráveszem a pisilésre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na eldugulok.jók legyetek és vigyázatok magatokra

Kép
Kép
ettike
 
 


képzeljétek!!! mégis elmentem a dokihoz, és annyira jó fej, nagyon nagyon aranyos, és látott egy 12mm-es petezsákot, és én is láttam :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D lehet hogy még korai, és 'csak' egy fekete kis maszat, de ott van, és ez a legboldogabb nap, és visszahivott hogy apával jöhetünk 10 nap mulva akkorra már lehet látni is :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D olyan nagyon nagyon nagyon boldog vagyok, hogy el se hiszem...

szóval tudom, hogy fejlődik és minden ok, mert ennek igy kell lennie, az ég juniusban elvette tőlem anyát, 2hétre rá párom apukáját, ennyi rossz után most kiválasztott minket egy (vagy több) kistündér h legyünk a szülei, én úgy hiszem, az égből most kaptunk egy nagyon nagy ajándékot, és nem vehetik el őt (őket) tőlünk. kár hogy ezt ők nem érhették meg, de tudom, örülnek neki :D

most megyek mert még felfogom egy kicsit :D :D :D

már alig várom a kismamicuccokat meg hatalmas melltartókat (ezt apa is :lol: :lol: ) meg a videózást meg a 10 nap leteltét :D :D :D :D :D :D :D :D

és puszi mindenkinek

Kép
tünemény
 
 


tünemény:

gratulálok az "óriási" petezsákodhoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tényleg nagy,doki említette a két baba lehetőségét vagy te írtad csak?csak mert tényleg szép nagyra nőtt a zsákod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

látod téged is vissza hívtak.akkor velem miért voltak ilyen gonoszok????
na mindegy már nem érdekel.

ja és nem zudtok valami tuti szert hajhullásra????????íííííírtóra nagyon hullik a hajam.mit lehet vele csinálni?(már Patrik születése óta hullik erősen)

Kép
Kép
ettike
 
 


Csudaszép pénteki jó reggelt Kismamik! (tegnap hivott először igy a fogorvos nővérkéje, irtó aranyos csajszi, és úgy örül nekünk, mert tudja, (mivel pont akkor jártam kezelésekre) hogy mik történtek velünk mostanában...

Etti! nem tudok tuti szert, bár nekem évek óta hullik a hajam...eddig a stresszre meg vitaminhiányra fogtam, és szedtem egy ideig a biovanne-t, de nem változtatott semmin.

Az ikreket én mondtam, mert apa legkisebb testvérei ikrek. még nem tudott mondani semmit, de majd legközelebb kiderül...apa megijedne, ha többen lennének, mert az már elég nagy felelősség lenne, eltartani egy hirtelen megnőtt családot, de én örülnék nekik

álmok:
apa: megszületett egy duci kislány, és szőke nagy haja volt amit én két copfba kötöttem neki (tudni kell, hogy én fekete hajú,szemű kisbabát szeretnék)

én: hármasikres kocsit tologattam a három kisbabával!!! :lol:

Kép
tünemény
 
 


Tünemény: annyira jó volt olvasni a soraidat, én is nagyon gratulálok! A petezsákod pedig tényleg hatalmas, kíváncsi leszek hányan vannak benne :lol:

Ettike: a legutóbb a háziorvosnál a váróban hallottam, amint valami aloe verás samponról beszélgettek a várakozó betegek. A nevét nem tudom, csak hogy valami állati drága és elég kicsi a kiszerelése, de esküdtek rá :) Lehet, hogy talán forever livinges, de nem biztos. Kérdezd meg egy patikában szerintem.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Ettike!

Hajhullás teljesen természetes. De majd most a terhesség miatt újra leáll.
Ha a sampon amit Sildi javasolt Forever Livinges, akkor ahoz nem juthatsz hozzá gyógyszertárban.

Tünemény!

Hanyadik napon lett pozitív a teszted?
Az ikreknél ugyanis hamarabb látszik, mert gyorsabban termelődik a HCG.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: