Új privát üzeneted érkezett!

:D akkor jó, ha őt érzem :wink: kis mikkamakka :oops:
Aida, a babádról tényleg nagyon jó lett ez a kép! és tényleg nagyon szép gyerkőc :)
Nemtom, nekem jó volt úgy az alakom, ahogy volt :P talán nem voltam a legvékonyabb, de jó volt ez így. Pedig nem eszem ám sokat, sőt... Csak ilyen az alkatom. Most nem tudom, miért nem hízok jobban :P Pedig valamivel többet eszek... De azért látszani látszik már egy kicsit, sebaj, hétvégéig levizsgázom, úgyhogy a pletykásoknak már nem kell megtudniuk :P :P
jajh, és üdv itt Orsi :)
Pindi, legalább törődik veled :D az enyém állandóan azzal jön, hogy eljön hozzánk (nem mintha mi ide hoznánk haza, sőt el is költözünk addig), de eddig még nem jutott el idáig :P
Jövőhéten meg utána nyaralni megyek, ha addig nem járnék itt, akkor mindekinek kellemes nyáridőt és a többi :)
jajh(megint)... és Brigi, sok sikert a vizsgához :)

KépKép
KépKép
eckó
 
 


Sziasztok!

Hát a vizsga szerintem nem lett a legfényesebb.... De remélem meglesz.... Eddig kb. 80% megbukott.... :? Félek picit (mert ugyan lesz még egy lehetőségem) de ha nem fog sikerülni akkor csúszok egy évet.... Bár lehet a nyelvvizsgakövetelmény miatt is csúsznék, de az nem olyan lenne, mert aközbe tudnék dolgozni, meg hasonlók.... Na majd lesz valami. Leghamarabb hétfőn lesz eredmény...
Sokszor kell amúgy mennetek vérvételre? Csak mert én egyáltalán nem bírom. Legutóbb nekiszédültem az üveg bejárati ajtónak... Még szerencse, hogy anyukám ott volt a hátamnál... :lol:
Eckó! Sok sikert a vizsgához... Hát nem lennék a helyedbe...
A mi sulinkban első nap első voltam szóbelin... A köszöntőn mindenki mosolygott, vigyorgott én meg sírtam (úgy izgultam) :lol: De túléltem :D
A suliba nem tudják amúgy, hogy babátok lesz (vagy kik a pletykások)? Amúgy meg ne foglalkozz senkivel... Inkább légy büszke... :D Ha már nem írnál de még olvasnád a topikot akkor jó nyaralást! :)
Jajj sokat írtam... Remélem nem baj...
Szép estét!
brigi0923
 
 


áhh, holnap van itt a nap... :( uh lassan menek és lefekszem, mert korán kezdődik...
á, suliban nem :D csak a barátaim. mert vannak, akiket nem szeressünk :P és velük inkább nem érintkezek :D
a vérvétel szeintem is...ááá...utálom.pont ma voltam az afp-sn :P de egy hete is voltam, és ezt sztem nem nagyon vette figyelembe, mert ogyanoda belém...ta a tűjét, meg nyomta mint állat, azthittem felkiáltok, úgy fájt :oops: :? de ez lehet csak szimplán béna volt, mert a múltkor csak picit fájt, nem volt vészes, uh sztem ez ettől függ inkább. én eddig kétszer voltam. nem tudom hány jön még, talán kettő-három.
na tényleg megyek, mert megbukok :P az lenne a szép :P :?
és köszi a jókívánságokat :)

KépKép
KépKép
eckó
 
 

 
 

Eckó!
Mégegyszer sok sikert a vizsgához. Biztos ügyes leszel :wink:
A vérvételnél amúgy én valami pszichés alapon lehetek rosszul, mert olyan jól veszik, hogy érezni sose érzem, nem fáj egyáltalán de rögtön fehéredek le meg zúg a fülem, meg pár másodpercig nem látok olyankor.... na mindegy! Még egyszer sok sikert holnapra :wink:
Többiek (neveket azért nem sorolok, mert amilyen béna vagyok néha, biztos kihagynék valakit... :oops: )?
brigi0923
 
 


Sziasztok!

Brigi! Csaknem buktál meg! Itt drukkoltam, lehetetlen, hogy megbukj! :)
Eckó neked egy kalappal!!! és majd jó nyaralást neked, húhh irigyke vagyok! :) nekem innentől tabu a nyaralás :D
Vérvétel! Nyugi lányok, a végére egész megszokjátok a dolgokat! :) Nekem a leghúzósabb a legelején volt (én is rosszul vagyok, még a tű gondolatától is, ha meg még vért is szívnak... hát úgyis tudjátok), meg a cukor terhelésesnél! De aztán már nem azzal foglalkozol, hogy rosszul ne legyél! Hanem, hogy minden oké legyen az eredményben :D
Amúgy védőnéni ari volt, húhh mindent elmagyarázott töviről hegyire. igaz nem is kímélt minden eshetőséget elmondott a szüléssel kapcsolatban is. jó egy órát ő beszélt végig :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Na látod milyen gondos a nénid :wink: A vérvételek után már én is az eredménytől parázok, de addig... :P Ez a fehéredés-fülzúgás... tünetegyüttes nálemazthiszem az ájulás jeel, ha 5nél több percet állok egy helyben... Alacsony a vérnyomásom most és gondolom emiatt, régebben nem nagyon fordult elő(csak napon sorba állásnál...)
A vizsgád biztos meglesz :wink: Milyen vizsga? Mit tanulsz? :oops: lehet írtad már hamarabb, csak elvesztettem a fonalat... :oops: :oops:
Na talán holnap még feljutok ide, aztán tényleg indulunk :) Addig is vigyázzatok magatokra(akinek van, az a pindiére is :wink: )
Cupp

KépKép
KépKép
eckó
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy bíztattok, hogy meglesz a vizsgám... Hát én nem vagyok benne olyan biztos, de majd meglátuk... Leghamarabb hétfő délután lesz eredmény...
Pindimano! Örülök, hogy aranyosnak találtad a védőnőt :) azért remélem nagy rémisztő dolgokat nem mondott. Amúgy anyukám is védőnő szeretett volna lenni, csak hát ahol mi lakunk onnan sose öregednek ki... (már bocsánat) Szerintem már a tesóm születésekor is ők lehettek ott. (amúgy 14 év van köztem és a tesóm között....)
Eckó!Milyen volt a mai napod? Hogy ment a vizsga?
Mikroökonómia vizsgám volt! A debreceni egyetemre járok és közgázt tanulok. Még van két vizsgám jövőhéten aztán ha minden jól megy ennyi. Bár az egyikre ma kellett volna mennem, de áttettem.... :oops: nem volt tegnap erőm tanulni...
Amúgy nekem meg magas a vérnyomásom és szedek is rá gyógyszert... bár szeretném "elhagyni" a gyógyszer szedését... Nem akarom, hogy ez később problémát okozzon!

Szép estét! :wink:
brigi0923
 
 


Sziasztok!!

Jól eltüntem megint!...Annyi minden összejött mostanában!
és még mindig nem jártam a végére a dolgaimnak!de már jól haladok!:D

Örülök,h jól vagytok és gartulálok a már meglévő vizsgákhoz és kitartást kívánok az elkövetkezőkhöz!:D

Velem nem sok minden történt:túl vagyok a cukros löttyön, hétfőn megyek tanácsadásra!leszedettem egy kis rohadék futószemőlcsöt,ami pont a gyűrűsujjamra tudott nőni! és végre el lettem jegyezve!:D olyan gyönyörű gyűrűt kaptam!de még el kene vinnem az ékszerészhez,mert nagy,így a középső ujjamon kell hordanom! :(

szép hétvégét mindenkinek:D
Vendég
 


Sziasztok!

Inez, gratulálok a menyasszonykodáshoz :)
Brigi, már hétfő délután van... khmmm, hol az eredmény? :D :D :D
Rémisztőeket nem mondott, csak mindenre felkészített, szerintem jobb az ilyesmiről tudni, mint utólag rájönni, hogy hűha most mit csinálnak velem. Ilyen részről utálom a meglepiket :D
Eckó remélem jól nyaralsz, és vigyáztok a kincsetekre!

Ma megvolt a vérvétel, holnap eredmény, szerdán doki, csütörtökön ctg, aztán szombaton férjhez megyek :D Kicsit se sűrű progi :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Pindimano! Aranyos vagy, hogy érdeklősz :D Nemrég jöttem át Debrecenbe. Amúgy hirtelen most ki is ment a fejemből a mikro jegy, jó hogy eszembe juttattad :lol: Elvileg leghamarabb négy körül lesz eredmény azt mondták. Lassan át is megyek majd megnézni :? Tényleg sűrű lesz a heted! Nem izgulsz az esküvő miatt? Fuh én biztos nagyon fogok. Inkább most még nem is gondolok rá.... :lol:
Hogy bírjátok a meleget? Én inkább meleg párti vagyok amúgy mint tél párti, de eléggé kikészít most ez a hőség!
Szép délutánt :D
brigi0923
 
 


Nektek még vannak vizsgáitok? Én mérnök informatikus hallgató vagyok a Budapesti Műszaki Fősulin, de már 1 hete vége a vizsgaidőszaknak (szerencsére:)).

Szép délutánt! Ki mit csinál ezen a forró napon? Én dolgozom sajnos. :( Reggel majdnem sikerült elájulnom a metrónál. Gondolom a meleg, meg hogy nem ettem sokat reggel. Csak 1-2 falatot.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Brigi! Nincs mit, emlékeztetésben mindig jó voltam, bárcsak a saját emlékeimben is ilyen jó lennék :D Bezzeg abban szita az agyam :) mindenesetre szorít szorít drukk drukk amíg meglesz az eredmény!
Aida! jesszusom, vigyázz nagyon magatokra!

Na igen ez a meleg... hát hogy is mondjam, a gyerek jakuzzija felforr, érzem, h ő is egyre nyügibb odabent, ráadásul tépdesi az izmaimat, idegeimet, elég kellemetlen érzés! Amúgy meg nem csinálhatok nagyon semmit, azt is sutyiban, rám lett parancsolva :D nehogy kibújjon idő előtt a tökmagom :)
Ja igen, eddig én is nyárpárti voltam (nyári gyerek vagyok), de most kb 10 fokban is melegem lenne :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Sikerült a vizsgám :D Hát azért nagy kő esett le a szivemről... Meg voltam győződve arról, hogy nem fog sikerülni... De mégis....
Még lesz egy vizsgám holnap meg csütörtökön, abból jó lenne ha mindkettő ötös lenne. (ebből elég könnyen el lehet érni, a tanár elég rendes, és ha nem felel meg a jegy vissza lehet menni anélkül, hogy felvenném... tehát akárhányszor megyek javítani, egy jegy lesz beírva :) )
Amúgy nálunk (Debreceni Egyetem) a vizsgaidőszaknak jövőhét végén lesz vége... De mivel szombaton költözök haza, így jövőhéten már nem szeretnék bejönni!
Aida! Vigyázz nagyon magatokra, nehogy elájulj! Egyél rendesen :wink: !
Pindimano! Te is vigyázz magadra! Tényleg elég elviselhetetlen sokszor ez a meleg! Igyatok jó sok folyadékot! :wink:
Na mostmár megyek tanulni!
Vigyázzatok magatokra!
brigi0923
 
 


Brigi!

Nagy és hatalmas gratu! A többihez meg kalappal, de úgyis sikerül ;) én mondom a frankót :D
Te is nagyon vigyi magadra! hüsiben tanulj!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!
Voltunk Kecskeméten az ultrahangon,és kislányunk lesz!!!
Jövöhéten megyek a 20 hetes genetikai uh-ra ide Szegedre!!!
Sajnos a kecskeméti képek nem lettek nagyon jók,mert én duci vok és a hasfalam miatt ilyenkor még nem lehet valami jó képeket csinálni!
De úgy néz ki hogy minden rendben!!!
HA LESZ KÉP TESZEK FEL!
Remélem mindenki jól van és jól viseli a meleget a klímás lakásban!(ezt csak így lehet kibirni!)
mné zsuzsi
 
 


Na vagyok én is,nálunk ezen a héten van vége a vizsgaidőnek!!!Hála az égnek.....Végre jöhet a semmittevés :lol:
Tegnap egy főzős kurzuson voltam,egy menüt csináltunk meg.Tök jó volt.Mondjuk én szinte minden nap főzök,meg imádok sütni is.Nővéremmel voltam,ő elég keveset főz :lol:

Képek jöhetnek,akár babákról akár esküvőről(bár 1-2 hét még hátra van addig) :lol:

Klímás lakás....szép álom!Nálunk 32 fok volt tegnap....mára lehült szerencsére...szegény halainkból meg lassan halászlé lesz :?

annus11
 
 


Sziasztok! :D

Ha nem baj szeretnék hozzátok csatlakozni.
Örültem,hogy erre a topicra találtam.
23 éves vagyok és van egy 7 hónapos kisfiam Levente.
Mindenkinek gratulálok a kis manóhoz. :D

Hogy vagytok kismamik ebben a gatyarohasztó melegben?

Nicike:Én a Baross utcában szültem.

További szép napot

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szia Szilvi!
Leírnád a tapasztalatod?akár pü-ben.Ki volt az orvosod?

nicike
 
 


sziasztok.
gondoltam csatlakozom hozzátok.. :oops:
én 21 éves vagyok..van egy 4 és fél éves kislányom és most vagyok 15 hetes a 2. babommal...:D
most megyek elolvasgatlak titeket,:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


ismét én vagyok..csak hozzátenném hogy szivesen várok kérdéseket:D
lassan csak 5 éves a lányom...
és azoktol kérdezném akik kb velem egyidősek 15 hetesek...nektek sincs túnetetek?csak mert nem is érzem magam terhesnek:D :P

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! Remélem jól érzitek majd magatokat köztünk.
Ámbár én nemsoká kilépek a kismamik táborából :S :)
Ma voltam ctg-n az elsőn, minden oké, babó reaktív, viszont a tegnapi vizsgálaton mérték, hogy már egy ujjnyira tág a külső méhszájam, és rövidül a méhnyak. Könyörgöm ez még csak a 36. hét.
Húhh nagyon meleg van! Szenvedek is mint vmi nyugdíjas, szóval nikianya irigy vagyok, hogy nem érzed magad terhesnek :D én pont az ellenkezője, már nagyon terhesnek érzem magam :)
Szilvi, nagyon szép a kisfiad!
Mné zsuzsi várjuk a képeket a kislányról :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindimanó!

Szorítok neked!!!!

Jó éjt mindenkinek

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Én is csapódnék! 25 éves vagyok és az első babámat várom, egy kisfiút. Csak azért vagyok ennyire "öreg", mert kellett három év mire összehoztuk. :)))
zeldácska
 
 


Szia Zeldácska!
Akkor te vagy az én korosztályom!Én most leszek 25.Mi pár hónapja vagyunk rajta megint a babá,de még nincs eredmény.Ami késik nem múlik!! :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus!

Sok sikert nektek!!!! :D

Jó éjt mindenkinek

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Sziasztok!Üdvözlök mindenkit!

Úgy látom jócskán érkeznek hozzátok újak...Jönnék én is...
Én 25 éves vagyok, harmadik csemetémet várom :)
A két fiam 6 és 2,5 évesek, most pedig 13 hetes várandós vagyok...
Olyan furcsa: sokan úgy gondolják mi szülünk korán :))
Pedig szerintem úgyis mindenki maga érzi, mikor jött el a gyermekvállalás ideje, kinél hamarabb, kinél később.

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Pindimano!

NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS HOSSZÚ-HOSSZÚ SZERELMES ÉVEKET KÍVÁNOK NEKTEK! Kép
brigi0923
 
 


sziasztok. jöttem elújságolni, hogy jövö héten szerdán megyek 4D-re. remélem, hogy most nem fogja eltakarni magát, és aktiv lesz, hogy jól sikerüljön a dvd.most megyek és vissza olvaslak benneteket, mert lemaradtam egy pár oldalról.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


röviden: gratula a sikeres vizsgákhoz, eljegyzéshez, esküvöhöz, jól sikerült sztár fotókhoz, és üdv az újaknak.
nikianya: nekem sem volt és most sincs semilyen tünetem. hiába lett a teszt pozitiv, hiába mondta a dokim, hogy ez 100%-ban terhesség, nem akartam elhinni, amig nem láttam öt ultrahangon.
tettem fel pár pocis fotót, meg kisruha fotót, amit csütörtökön vettem a Törpémnek.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


http://www.weddings.hu/blog/annus11/blog.php?id=39

Na itt vannak képek a szobáról,vagyis az egész lakás átalakulásáról az elmúlt 2 év alatt :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Zeldácska, Krisztina üdv nektek! Érezzétek itt jól magatokat!
Timi szerdára óriási drukk megy, hogy jó felvétel készüljön a babóról!
Annus, nagyon szép az egész lakás! irigy-mirigy vagyok :D :P Na jó csak szeretnék már én is itt tartani!
Brigi köszönöm szépen a gratulációt, nagyon aranyos vagy!!!
Na most megyek csak gondoltam életjelet adok :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Ja igen, a héten megvolt az első ctg-m, annyira nem volt gáz, jövőhéten gázosabb lesz, mert kánikulát mondanak! Úgyhogy ti is nagyon vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Én is jöhetek???
27 vagyok, két fiam van (nem is tudom, mit keresek egy várandósság topikban :D )
Irigylem azokat, akik korán anyucik lettek. Én már 18 évesen szerettem volna, de hát így alakult.

Gratula a babásoknak, babaváróknak, eljegyzetteknek, férjhez menteknek, levizsgázottaknak. Remélem nem hagytam ki semmit/senkit.
Ezer drukk a babaprojektes(ek?)nek.

Üdv:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Szia Reni!

Welcome itt nálunk! :) Gratulálok ehhez a két szép nagyfiúhoz! :)
Magam nevében köszönöm a gratulációkat! :) 3 érint belőle, lassan négy! :)
Remélem jól érzed majd magad közöttünk!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Köszi :)

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


köszi pindimano.
annus szép a lakásotok.
szia rennye.

tegnap voltam fürödi. kifeküdtem a napra és sütettem a hasamat. egy idö utánn a Törpe kinyomta valamelyik testrészét
/gondolom a fenekét/. olyan furi volt, biztos ö is sütette magát, aztán lehütöttem magam, párat rúgott és utánna semmi. gondolm elfáradt, és elaludt.
olyan jó volt, hogy most ennyire éreztem, úgy örülök.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Timi! Jó bátor vagy, hogy sütteted a pocidat! Édi lehetett a fenék-kidugás :D Megnéztem a képeket: a rucik nagyon cukik, és meglepődtem, milyen pici hasad van. Mintha csak teleetted volna. Mázlista....... :) Még nem tudjátok a nemét? Szeretnéd, ha szerdán kiderülne?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


sziasztok.

csatlakozhatok?én nem voltam egészen 18 amikor szültem a kisfiam.tervezett baba volt és már a hugit is tervezgetjük.tavasszal szeretnénk nekiálni.párom 23 éves.
azóta összeházasodtunk,lakást vettünk,és éldegélünk nagy boldogságban.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Köszi az üdvözletet :D

Szia Ettike! Nálunk is tervezett gyerkőcök voltak. Nagyon édes a képen a kisfiad :)

Timi: már mindjárt itt az uh-d, hátha most tényleg kiderül, milyen nemű :)

Pindimano: most néztem a vonalzódon, hogy te már "mindjárt" szülsz, a ctg-k miatt pedig ne aggódj... de jó, úgy irigykedem, hogy te már ott tartasz :) , én már lassacskán várom az első mocorgásokat, de még addig is van pár hetünk :)

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Ettike, Neked is hatalmas üdv itt közöttünk! Édi a kis rosszcsontid! :)
Krisztina! Igen, nemsokára szülök, remélem azért kihúzom a kiírt időpontig, mert pl a papírjaimat még el kéne addig intézni. :) Már jó nehéz Krisztián, de kihúzom bármi áron! :) Nemsoká a te pindúrod is megmoccan és jelzi, hogy minden nap veled van! :)
Timi! Nem akarok bele vauzni, kioktatni meg pláne, csak leírom, hogy engem a dokim teljesen óvaintett a napozástól, egyrészt a káros sugarak miatt, másrészt pedig nagyon hamar felmelegszik a magzatvíz és ez nem jó a babónak! De remélem nem harizol mert leírtam ezt!
Na mindenkinek jó éjt, babákra papákra mamákra és mindenkire vigyázni! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Üdv az újaknak!

Rajtam kívül mindenki babás már?Na akkor bele kell húzzak....
Én már tudom ha meglesz az első baba,akkor amint lehet jön a második is!!!!Én nem várok egy percet sem :lol: Jó lenne ha kis korkülönbség lenne köztük,öcsém pl csak 10 hónappal fiatalabb nálam... :lol:
Persze ha ikrek lesznek véletlenül...akkor lehet többet várok a következővel :roll: :lol:

annus11
 
 


sziasztok:)

annus:

nagyon szép a lakásotok.ugyanolyan akváriumunk van mint nektek csak nekünk 7 sügér él benne :lol: :lol: :lol: :lol: ja meg néha távrecsegő,telefon,játék, és hasonló finomságok Patrik jóvoltából :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

tök ideg vagyok.........Patrikot most vitték el anyósék a balcsira és mi csak csütörtökön megyünk utánnuk.annyira féltem aranyomat.pedig tudom hogy anyós vigyáz rá de akkor is ott az a fránya 2 óra utazás...............(én amúgy is félek kocsiban,lehet azért félek most is annyira)anyós meg is kapta a parancsot hogy amint leértek és bekanyartak az utcába telefonáljon.
remélem Patrik jól viseli majd bár fél éves kora óta alszik mamáknál hétvégente(mivel nagyon rossz alvó volt mi olyankor aludtuk ki magunk)és ez valahogy megmaradt.meg már volt is lenn velünk múlt hónapban 1 hetet tehát a hely sem lessz idegen neki.

na de akkor is.2 nap nélküle :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

akiknek már nagyobbak a gyerkőce/i hogy viselitek ha elmennek nyaralni mamával több napra?????

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy így eltűntem...közbejött pár dolog.

Pl,hogy 8 napja késik a mensim...(Ami eddig 12 éván át mindíg pontosan érkezett) csináltam egy tesztet 7 napja,negatív...aztán egyet 5 napja,az is negatív...azóta csak várok...dokihoz kéne menni,de egy az hogy itt nincs normális doki,csak egy bunkó,a másik,hogy autó nélkül 2 kicsivel nem tudok eljutni.Párom meg dolgozik egész héten.:(
24 éves vagyok....a kicsi meg ugye most lesz még csak 9 hónapos...szóval elégé lesokkolt elösször a tudat,hogy jön a 3. baba.(bár ez még nem 100%)
De megbeszéltük a férjemmel,ha baba van a dologban ,megtartjuk!!:)Én pl ki sem bírnám lelkileg a másik változatot....

KépKépKépKép
*orsi*
 
 


Inez!

Gratulálok az eljegyzéshez!! :lol:

Brigi!
Gratula a vizsgádhoz!!!:)

Zsuzsi!

Gratu a kislányhoz!!! Én is kislányt szeretnék...nagyon nagyon.... :oops: bár mi csak fiút tudunk úgy látszik :) :roll:

Pindi!

Ha a 36.héten születne a babád,már akkor sem lenne semmi baja!Az én kishúgom is akkor született,és csak annyi volt,hogy egy picit besárgult,de ez 4-5 nap múlva el is múlt nála.Most egy egészséges 6 éves csajszi már.:)

Bfkrisztina!

Gratu a 3. bébihez!!! :)Gondolom most egy leányzót szeretnétek ti is,vagy mindegy? :)

Ettike!

Nyugi nem lesz semmi gond!!Patrik biztosan nagyon jól el lesz a mamival. :) Használjátok ki kettesben ezt a 2 napot a pároddal!:)
Én hogy örülnék ha csak 1 nap "szabit" kaphatnék....:) Kicsit sok,hogy egész nap csak én vagyok a gyerekekkel...Domit nem vették fel oviba idén sem sajna...én meg már nem tudom lefoglalni őt...nagyon kéne neki a gyerektársaság.

KépKépKépKép
*orsi*
 
 


Sziasztok!

Ettike: szerintem nem lesz semmi gond a kisfiaddal, sőt biztosan jól is érzi magát a kényeztető nagyszülőkkel (a nagyfiam szintén féléves korától a mamájáéknál alszik hétvégente, ha van rá mód :) ) pihenjél addig, meg olvasgasd a babanetet :)

Orsi: egyszerűen csak szerettünk volna harmadik babát, nem azért vágtunk bele, hogy hátha lány lesz - sőt épp ellenkezőleg a fiúkkal legalább már van tapasztalatom... a szívem inkább erre húz azért... de ahogy szokták mondani, mindegy csak egészséges legyen!
Nem tudom te hová valósi vagy, olvastam róla, hogy főképp Dtúlon nem igen férnek az óvodába be a gyerekek... egész egyszerűen elképesztő! végül is ahhoz senkinek semmi köze nincs, hogy az anyuka otthon van-e másik gyerkőccel...nem? persze megértem az ovik álláspontját is, hogy a munkába készülő anyák gyermekeit előbbre rangsorolják... mellette a híradások állandóan arról számolnak be, hogy milyen kevés a megszületett gyermekek száma, persze annak a kevésnek meg nem biztosítanak elegendő bölcsis-ovis férőhelyet!

Üdv, Krisztina

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Orsi!!!

Engem ez eléggé lesokkolt, márminthogy nem vették föl Domit oviba! :shock: Nem értem, hiszen szeptemberben már 4,5 éves lesz. Azért ekkora gyerekeket már fel szoktak venni, ha másképp nem is, de legalább délelőttre. Ebéd után meg hazaviszi anyukája. Tényleg nem értem. :?
Hú. Harmadik baba. Nekem 10 hós volt Levi, amikor terhes lettem Norbival, és nem volt annyira vészes. Drukkolok, hogy úgy legyen, ahogy Nektek a legjobb.

Ettike!

Hát ez biztos rossz érzés, de tényleg ne aggódj. Nekem mondjuk még sehol nem voltak a gyerekeim nagyszülőkkel, és még nem is aludtak máshol. Patrik biztos fogja élvezni, neked pedig lesz végre időd magadra! Ne legyen bűntudatod (magamból kiindulva), ennyi jár Neked is.

Annus!

Márcsak 9 nap pé-ig!!! Mindent bele!! :D :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni!

Köszi,igyekszünk :lol: Most szabin lesz a férjem,csüt-pénteken....ez is vmi.Kicsit kikapcsolódunk.

Orsi!
Reméljük akkor hogy baba van a dologban,és nem vmi más miatt késik!Azóta csináltál tesztet?Esetleg kérj meg vkit aki el tud kísérni és addig vigyáz a gyerkőcökre.Én a szomszédba szoktam besegíteni,ott 10 hónapos a kisfiú.Nagyon édi :wink:

Ettike!
Huuu,nincs képed az akváriumról?Kíváncsi lennék,tudom sokan sügereznek.Azért más mint a mi kis halacskáink :lol: Szerintem se aggódj a gyerek miatt,végül is jobb ha már most szocializálódik.Az rosszabb lenne ha senki másnál nem maradna meg csak nálad.Remélem kihasználjátok a szabadnapot! :wink: :lol:

Ja ma láttam pár gólyát!
Kép

annus11
 
 


sziasztok.

Patrik elvan a nagyival.nem is hiányzunk neki :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
minden nap hívjuk párszor,mennek biciklizni,homokozni,fürdik a teraszon(a balcsiba nem tudják bevinni,mi sem tudtuk multkor)és holnap ilyenkor már mi is lent leszünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
annus:

keresek képet a halakról és délután felteszem csak most páromé a gép,délután meg a tv(vagyis xbox-ozik majd)ugyhogy megyek is kiélvezem a tv-t amíg még lehet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, pedig én vagyok a topicnyitó. :)
Hétfőn voltunk orvosnál, de nem árulta még mindig el a nemét, azt mondja majd a 20. héten a köv. UH-n. A többi ugyanilyen időben lévő kismami már mind tudja a baba nemét. :( Mit gondoltok??

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Orsi! Igen, már valószínű nem lenne semmi baja a fiamnak, ha most születne, viszont még a házunkon van egy-két igazítani való, szóval szeretném, ha kihúzná a kiírt időpontig :)
Ettike! Szuper, hogy Patrik ilyen jól elvan lent a nagyiékkal! Holnap meg ti is milyen jót fogtok nyaralni! Majd gondolok rátok, amikor a ctg-én csücsülök bent, és éppen megfulladok a melegben! :)
Aida! Mi sem tudtuk meg hamar a baba nemét! konkrétan a 26. héten láttuk csak premier plán, hogy fiú. De pl ismerek olyat is, aki csak a szüléskor tudta meg, hogy fia lett vagy lánya, sőt a legdurvább, hogy mondjuk lányt vártak végig, és fiú lett belőle mire kibújt! :) De drukkolok, hogy ti előbb megtudjátok!

Kép

Kép
pindimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: