Új privát üzeneted érkezett!

Ba= Ma :)
Vendég
 


Szép estét!

Rég jártam erre, próbáltam visszaolvasgatni, de elég sok mindent termeltetek. Ha jól láttam vannak újak, üdv nekik és grat!! :)

Én tegnap jól megadtam a picurnak, sok kólát, szénsavas mirandát és zsíros bográcsost kapott :D remélem azért nem haragudott meg rám nagyon. Semmi különös tünet nem jött ki, kicsit fájt a pocim, de az szokott mostanában. Az az 1-2 émelygős nap ami volt (szerencsére tényleg összesen maximum 3 az elmúlt 9 hét alatt) elmúlt, remélem nem is lesz többé. :)

No jóéjt mindenkinek!!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida gyorsan kopogd le :) amúgy meg ami neked jól esik az neki is:)

Picuranyu fogtatok is valamit vagy csak áztattátok a horgot? Ó ha a párom hallaná...egy időben mi is sokat jártunk pecázni...

Mi is egész nap kint voltunk, éppen szigeteljük a házat, egész nap gletteltem a hálót a falra. Kicsit fáj a csuklóm...vagyis alig bírok fogni.
katuska79
 
 

 
 

Sziasztok!
Na hát tudom ,hogy jó ,ha a gyerek mással is van, nem csak velem, de nekem nincs választásom :) Apa elmegy reggel 7-kor és este 7-kor hazaesik.. Egyedül vagyok Annával, Anyum 230 km-re, ráadásul dolgozik, Anyós szintén. .:) Ettől függetlenül bárkivel szívesen elvan, ha úgy adódik, Apu temetésekor pl. a volt óvónénim vigyázott rá, akit akkor látott életében először. Haza sem akart jönni..:)

Ma egész nap a bútort szereltünk, ill. Apa, merthogy költözünk, és az új lakásban minden új :) Amíg Apa szerelt a hálóban, addig mi Annával megejtettük életünk első ottalvását az új fészkünkben :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes! Az tök jó nem? Mármint az új lakás! Gondolom unod már a pakolást...
Én is pont így vagyok..bár mindkettőnk szülei nyugdíjasok, mégis 180 km választ el tőlük. IDőnként feljönnek hozzánk, olyaNKOR Máté elvan velük. De én is egyedül vagyok szinte egész nap. Hát ez van. Ezt kell szeretni
katuska79
 
 


Sziasztok!

A tegnap nap tényleg jól telt, de még mindig ég a karom és az arcom. :(

katuska: kb. 6 órát voltunk lett, és kereken 2 halat fogtak a férfiak. :D :D :D

Hozzánk ma jönnek anyósomék. :( Nem mondhatnám, hogy boldog vagyok ettől. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, gyarapodik a társaság :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Már mindenki volt orvosnál? :roll:
Én még csak ezután fogok menni...
Vendég
 


Szia vcrane (Vicky) !
Én azt olvastam, hogy a rutinos kismamák nem mennek Dokihoz, csak a 8. hét körül. Nem vagy lekésve semmiről. Mi Nikával, csak azért mentünk ilyen korán, mert gondolom olvastad, hogy lombikosok vagyunk. És nekünk muszály!
Képzeljétek hajnal 4-kor felébredtem, mert iszonyat hányingerem volt és ráadásúl azt álmodtam, hogy elöttem van az asztalon 5-6 csésze kávé és azt kevergetem. :lol: :lol: Gondolom ettől lett hányingerem. Pedíg kávézok most is. Reggel ugyan nem megy, de dél körül iszok egy kicsit, mert a béka s...e alatt van a vérnyomim.
Aida!
Szerencsés vagy!!!! :)

Kép
kira76
 
 


Kira ezen olyat nevettem...legközelebb ne kevergess kávét alvás közben sem:))

Vicky! én csak azért voltam dokinál 5 hetesen mert már aludni se tudtam úgy izgultam..és hát már volt olyan, hogy pozitív tesztek aztán baba meg sehol... de mázlim is volt mert kaptam időpontot..lehet nekem is csak két hét múlva lett volna normális esetben időpont. MIkor mész?
katuska79
 
 


Akinek van már tapasztalata, segítsen már légyszike! Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e terhesség alatt, persze nem forró vízbe, de kádba beleülni és úgy fürdeni. És a strandolásról, uszizásról mi a véleményetek? Lehet menni???

Kép
kira76
 
 


Én sem voltam még dokinál, majd június 4-5-én. :)

Én ugyanúgy beleülök a kádba. Persze nem forró vízbe, de én inkább a fürdőért vagyok oda, mint a zuhanyért. :)

Ami a strandot, uszit illeti, szerintem ezekkel sincs semmi probléma. :) Én legalábbis megyek majd nyáron 10 napra Hévízve, szóval jól kipancsolom majd magam. :)
Vendég
 


Megcsináltam a tesztet, felhívtam az eü. központot, hogy mikor mehetek? Június 3-ra kaptam időpontot... és még hamar is... ismerősök mesélték, hogy van, mikor akár 4-6 hét ia a várakozás:roll:

Én beleülök a kádba. Nem forró vízbe és uszodába is járok :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Mágnes: Nem irigyellek a költözés miatt, de az új lakás az jó!!! :lol:
Én holnap megyek dokihoz. Kiváncsi vagyok már és izgatott, hogy minden rendben legyen.
A múltkor én is fürödtem, mert olyan hideg volt és teljesen átfagytam, már azért fájt a hasam, mert fáztam, ezért beleültem a kádba. Egyébként zuhanyozni szoktam, mert az gyorsabb és az idővel este már mindig elvagyok csúszva. :lol: A kádhoz meg több idő kell.



Fürdés:
Forró vízben nem szabad, a meleg víz elvileg mehet, dehát ugye honnan tudjam, hogy ami nekem meleg, az másnak nem forró-e... Így nem kockáztatok, csak tusolok :)
Strand:
Annával azt mondta a dokim, hogy strandokat nem árt elkerülni, meg a termálvizet is. A strandon nagy az esélye a fertőzésnek. Természetes vizekben, tavakban, tengerben, vagy otthoni medencében szabad.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Fürdeni lehet...megfelelő hőfokú vízben. Strandolni is, csak arra kell vigyázni, hogy a vizes fürdőrucit azonnal le kell cserélni! Én a 36. héten voltam fürdőben mert éreztem, hogy igen jól esne egy kis lebegés...hát mit mondjak Máté úgy elkezdett rugosni amint víz alá került apocakom, hogy ki kellett ülnöm a medence szélére.
Én végig pancsiztam mert nagyon szeretek elemrülni a habokban. Ha zárt a méhszáj elvileg fertőzés nem fog bejutni. Erre van a nyákdugó is ami védi!
Viszont ha a meleg víztől elkezdesz görcsölni akkor kifelé izibe. Én vajúdásor másztam be a vízbe, hogy hátha segít. banyek azt se tdutam hogy másszak ki a kádból, olyan szinten felerősítette a fájásokat.

Hú Vicky nem gyenge várakozási idők vannak. NA ezért mentem magán dokihoz...
katuska79
 
 


Sziasztok!

Én is kádban fürdős vagyok, tusolni csak akkor ha nagyon nincsen időm áztatni magam. De esténként olyan jólesik elmerülni egy kád meleg vízben.........gondolom a szervezetem úgyis jelezne ha valami gondja lenne ezzel. AMég jólesik szerintem semmi baj:-)

ÉN a múlt héten csináltattam egy UH-t mert a fiammal kórházban voltunk (műtötték) és ha már ott voltam megkértem a nőgyógyászt, de vizsgálatra meg ilyesmire én is csak a 8. héten megyek.

Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok
szeretnék csatlakozni hozzátok, bár nem tudom valójában hol is a helyem. Január 8-ra vagyok kiírva, de az előzmények miatt biztos, hogy még decemberben meglesz a kisbabám. (már ha eljutunk odáig)
Maradhatok? Vagy ilyenkor a decemberiben kellene tanyázni? :)
Vendég
 


eperfagyi: még jó, hogy maradhatsz. :)
Vendég
 


Itt a helyed eperfagyi:-). Miért írod, hogy biztos hogy hamarabb meglesz a babád mint január 8?
Üdv
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!
Igyekeztem visszaolvasni. Mi hétvégén a szüleimnél voltunk. Vasárnap elég rossz volt a közérzetem. Egész nap émelyegtem. Szerdán megyek dokihoz, már nagyon izgulok.
Betti, majd gyere a hírekkel, te ma mentél igaz?
Szép napot mindenkinek!
mónika23
 
 


Szia Eperfagyi! Hááát bármelyikünknél előfurdulhat, hogy nem vár a baba és még decemberben körülnéz idekint:) de majd mindenki keresztbe teszi a lábát és jó erősen szorítja :P :P

Peni mi lett a fiaddal?

Kádban fürdés: most kell lazulni a kádban mert aztán iylemsire egy darabig úgysem lesz idő:))
katuska79
 
 


Sziasztok,
pénteken írtam Nektek nagy aggódva, aki emlékszik rám...
nos azért jelentkezem újra, mert a párommal nem bírtuk ki és elmentünk Pestre uh-ra. nagyon megijesztetek minket ugyanis. és láss csodát délelőtt az embriót sem látták, délutánra pedig bent megmutatták nekünk a pici szívét is...láttam, hogy dobog... :D valami hihetetlen élmény volt!

úgyhogy most megnyugodtunk,de szombaton is vasárnap is kipakoltam a vacsit, alighogy elértem a mosdót. kicsit most attól aggódom, nehogy a munkahelyemen történjen meg, mert annál cikibb dolgot most nem tudok elképzelni, pláne, hogy nem is tudják még bent mi a helyzet,aminek szintén nem fognak örülni...
Vendég
 


Eviana! ennél nagyszerűbb hírt nem is hozhattál volna!
A munkahelyees sztori ismerős...és még mosolyogni is kell, nehogy bárki gyanút fogjon. Az a legjobb, hogy nagy ívben tojhatsz rájuk, mert ha már nagyon unod őket akkor kiíratod magad táppénzre és viszon látásra. Kirugni nem fognak mert a törvény téged véd persze csak onnantól, hogy tudatod a főnökkel a baba dolgot. Kitartás még egy kicsit! Mikor tervezed, hogy szólsz nekik?
katuska79
 
 


köszi Katuska!

a helyzet nem olyan egyszerű, hiszen próbaidőn vagyok,tehát nem vagyok védett! ezért is nehezebb a helyzet, bár titkolni sem akarom,de kirúgatni magam úgyszintén nem. korrekt szeretnék lenni, mert számítanak rám és bíznak bennem, de nem biztos, hogy ezt értékelné most, mert nekik munkaerő kell!

van valami szokás, hogy mikor kell elmondani szerintetek? hisz még a család sem tudja, a 9.hetet minimum meg akarjuk náluk is várni.
Vendég
 


Eviana: hatalmas gratula! A munkahelyeden tényleg nem rúghatnak ki. Én is közöltem nagy félve a főnökömmel, hogy mi a helyzet, és nagy meglepetésemre még gratulált is,és amíg nem küld a doki táppénzre, addig kiírt szabira. Azt tudni kell, hogy 12 órázom, vegyszerekkel körülvéve. És azt mondta, ha kell, még papírt is ír a dokinak, hogy milyen vegyszerkkel dolgozunk, ha nem akar kiírni. Ebből a szempontból jók a magyar törvények, hogy legalább a kismamákat védik munkahely szempontjából. Elmehetünk táppénzre. Külföldön ez nem így van.


Gondtalan pocakosodást mindenkinek!
mónika23
 
 


Eviana: hatalmas gratula! A munkahelyeden tényleg nem rúghatnak ki. Én is közöltem nagy félve a főnökömmel, hogy mi a helyzet, és nagy meglepetésemre még gratulált is,és amíg nem küld a doki táppénzre, addig kiírt szabira. Azt tudni kell, hogy 12 órázom, vegyszerekkel körülvéve. És azt mondta, ha kell, még papírt is ír a dokinak, hogy milyen vegyszerkkel dolgozunk, ha nem akar kiírni. Ebből a szempontból jók a magyar törvények, hogy legalább a kismamákat védik munkahely szempontjából. Elmehetünk táppénzre. Külföldön ez nem így van.


Gondtalan pocakosodást mindenkinek!
mónika23
 
 


sajnos Mónika most olvasgatok utána, hogy próbaidő alatt nem él a felmondási tilalom, elküldhetnek nyugodtan.
rosszkor jött a munkahelyváltás nagyon, csak pár hetet kellett volna még kibírni az előző helyen, ott két éve határozatlan idejűn voltam.


ja és a fürdőzés kapcsán: az én doktornőm egyértelműen megtiltotta,merthogy kismedencei vérbőség,ilyenkor még nem tapadt meg rendesen...stb. úgyhogy én csak zuhanyzom, nem kockáztatok.
Vendég
 


Eviava!
Sajnos próbaidő alatt tényleg nem vagy védett. Úgyhogy próbáld titkolni amíg bírod! :?
Köszönöm a sok választ a fürdőzéssel kapcsolatosan. :) Eviana! De ha nem forró vízbe ülök, akkor szerintem nem okoz vérbőséget! Vagyis remélem. :roll: És nem ücsörgök a kádba, csak míg megfürdök. De annyira utálok zuhanyozni, hogy azt leírni sem tudom. :( A strandot meg én is így hallottam, hogy nyílt, természetes vízbe lehet fürdeni, csak a strandokon nem. De azért jó, hogy írtatok, mert én jobban hiszek a tapasztalatoknak...

Kép
kira76
 
 


Eviana! Jól leírtam a neved! :lol: :lol: Bocsi!!!

Kép
kira76
 
 


Eviana: Nem tudtam, hogy próbaidős vagy. Akkor tényleg az lesz a legjobb, amit Kira tanácsolt. Titkold, amíg tudod, bár gondolom nem könnyű. Remélem megoldódik a helyzeted.
mónika23
 
 


Igen ez így van Eviana. A próbaidőt várd ki. ANnó nekem pont a 12. héten telt le a próbaidőm. Így a 13. héten szóltam a főnökömnek.
A táppénzel meg nincs gond, mondod a nőgyyógyászodnak, hogy már nem szeretnél dolgozni menni, ő ad egy javaslatot, hogy táppénzre javasol mert pihenned stb kell. És a házidoki meg kiír. De azért amíg lehet bírd ki amunkahelyen mert utána rengeteget leszel ottohn és egy idő után uncsi is tud ám lenni!

Nincs valaki a közvetlen környzetedben a munkahelyen akinek el tudod mondani és tartja is a száját? Már csak azért is mert nem rossza ha falaz valaki, hogy miért rohangálsz annyit a klotyóra stb stb.
katuska79
 
 


köszi a tanácsokat!

Kira, ahogy a Te módszered írod, az még szerintem sem veszélyes,de azért óvatosan tényleg!

sajna, nincs még szövetségesem az új helyen, mindenki csak osztja a munkát, kicsit rámkaptak... sok emberrel dolgozom, több helyen és még a mosdóba rohangálás sem lesz egyszerű...sokat vagyok gyerekek között, nem hagyhatom csak úgy ott őket...
most indulok dolgozni, szorítsatok, hogy kibírjam! :D

üdv és jó pihenést aki teheti!
Vendég
 


Sziasztok!
Eperfagyi:
Üdv itt, nyugodtan maradhatsz itt, elvileg én is dec 29-re lennék kiírva, szóval nem tudom hol is a helyem.. :)

Eviana:
Örülök a jó hírnek!! A próbaidő tényleg gáz... Nem beszélve arról, ha a 12. hét után elmondod, nem fognak repesni az örömtől, hogy eddig titkoltad.. :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok Kismamik!!

Vége az 'édes betegállománynak' a kis torokgyuszim miatt, ma már dolgozom, gőzerővel!
Eviana! Csúcsszuper, úgy örülök, akkor jól drukkoltunk és minden rendben van!
Aida! Ezek szerint rendbejött a múlt heti gyengélkedésed :-)
Katuska! Ma voltunk a védőnőnél, a kedves Apukával :-) Nagyon aranyos volt, szépen kiállította a kiskönyvemet kikérdezett mindenről! Úgyhogy tényleg bizalommal állok hozzá a jövőben is!
Egyébként én is továbbléptem az émelygésből, pénteken és szombaton volt eredmény is :oops:
Holnap utazok, remélem, az autóban nem lesz semmi gond :roll:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


sziasztok!

Úgy láttam gyülekeztünk a hétvégén. :lol: Üdv mindenkinek.
Ami az esetleges decemberi szülést illeti, anyukám február elsejére volt velem kiírva. Én pedig képes voltam dec.21-én megszületni. Szóval ennyit a januárról. :lol: :lol:

Próbaidő, hát szerintem amíg nem telik le, addig próbáld titkolni. Nem fognak repesni az örömtől, de utána már nem rúghatnak ki. Én nem tudom mikor mondom el, ha tudom húzni, hogy ne vegyék észre, akkor a 12. hét utánig húznám.

Ami pedig a kádban fürdést illeti. Az én nőgyógyászom nem támogatja az ötletet. Én amióta megtudtam, csak zuhanyzom.

Ha valaki a nyáron strandolni szeretne, akkor azt a természetes vizekben tegye(Balaton, Velencei tó, tenger) Az nem káros. Viszont a sima strandokat mindenki kerülje!!!

Voltam ma is UH-n :lol: (ismerős csinálta azért ilyen hamar) Ma már 13 mm-es petezsákom van, és van benne egy 3mm-es valamim. 8)

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Kata egy két zacsit azért tarts kezed ügyébe ;) ;)
Milyen rendi apuci, hogy elkísért! Mondta, hogy majd megy családlátogatni? Megnézi az életkörülményeiteket? Nálunk amikor itt volt még totál szét volt bombázva a ház, még tető is csak félig, falakról leverve a vakolat, a szobákban földes padló stb. eszményi körülmény kisbabának:))

Tényleg ti mit csináltok ha pl fáj a fejetek? Mert nekem pl csak gyógyszertől múlik el és mindre rá van írva, hogy terhesek nem szedhetik. Máskor algopirynt mondott a doki is meg a védőnéni is terhesség és szoptatás alatt másról nem tudtok? Szombat éjjel annyira fájt a fejem, hogy muszáj volt bevennem egy algoflexet :(
Mese nincs iratnom kell algopirynt...mekkora köcsögség volt vénykötelessé tenni!!! Máig nem értem, hogy miért.

Kira képzeld én meg wc-t pucoltam álmomban...szerencsére nem lett nagy baj mert sikerült vissza aludnom leküzdve a rosszullétet. Ettől még egy nem terhes is rosszul lett volna;)
katuska79
 
 


Katuska! Nem mondta, hogy kijönne hozzánk -- mondjuk én nem is bánom, mert tervezzük, hogy a felső szintet, ahol Bébike szobája lesz le akarjuk választani a lépcső aljánál, ugyanis cicáink vannak :-) Annak sem hiszem, hogy örülne, hogy ott hömpölyögnek a macskák a leendő gyerekszobában :lol: OK, viszek holnap zacsit! Ha valaki lát egy sofőrt fejjel egy zacskóban az M3-on, akkor az én vagyok :lol: Fejfájásra én még anno vettem homeopátiás bogyót, azt csak be lehet szedni...vagy nem? Nem tudom, bár én is fejfájós vagyok, jó lenne ezt kiagyalni :)

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Katuska: menj be a gyógyszertárba és mond meg, hogy babát vársz és pokoli fejfájásod van és a doki algopirint javasolt de nincs recepted...........biztos hogy adni fognak! Én legalábbis már vettem sokszor vényköteles gyógyszert vény nélkül. AMég nem tudsz íratni tuti adnak egy levéllel........

KépKép
peni
 
 


OK Peni kipróbálom! elég rendesek itt a gyógyszertárba. Bár remélem majd megint rendeződik a fejem és nem fog fájni.
KAta! lehet majd későbbre tervezi a látogatást. Kb félidőben szoktak megjelenni vagy már egész közel a szüléshez.
JA a szemednek meg vágj ki két lyukat és már meg is van oldva a zacsi:)) Vagy lógasd ki a fejed az ablakon...na az is szép látvány lenne:))
katuska79
 
 


Ó, később már jöhet, most tervezzük az ajtót az alsó szint en a lépcső aljába, hogy a tetőtérben zavartalan legyen majd a bababirodalom, ott van a mi hálónk is, meg a nagy füdő...szóval remélem, ideális lesz.
Ja, a kilógó fejemnek biztos örülne mögöttem a sofőr, főleg egy cabrióban :lol: :lol:
Egyébként Katuska te merre vagy? Mármint merre laktok? Mert ha nagyon akadékoskodnak a patikában én tudok szerezni algopyrint, gyógyszerészként nem kell vény hozzá!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Köszönöm lányok a fogadtatást.

Kíra
Én is utálok zuhanyozni (megfagyok), de úgy tudom, hogy nem ajánlott ilyenkor a fürdés. Viszont majd ha ott tartasz, nagyon frankón beindítja a szülést. Lombik után kifejezetten tiltják.

Látom a rókacsalád állandó jelenléte nemcsak nálam jellemző. Iszonyatos. Senkinek nem mondtuk még, de lépten nyomon "ökölődnöm" kell. Tegnap a reggelim már búvárkodott is. Szegény anyukám tök aggódott értem. Már szedtem rá homeopátiás csodaszert, ettem ropit, kekszet, ittam gyömbért, de semmi. Erre ma alig volt egy kis rosszullét, pedig még a fogorvos is turkált a számban, ma meg ezen aggódom.............
Vendég
 


katuska79 írta:Tényleg ti mit csináltok ha pl fáj a fejetek? Mert nekem pl csak gyógyszertől múlik el és mindre rá van írva, hogy terhesek nem szedhetik. Máskor algopirynt mondott a doki is meg a védőnéni is terhesség és szoptatás alatt másról nem tudtok? Szombat éjjel annyira fájt a fejem, hogy muszáj volt bevennem egy algoflexet :(
Mese nincs iratnom kell algopirynt...mekkora köcsögség volt vénykötelessé tenni!!! Máig nem értem, hogy miért.


Szinte minden gyógyszerre ez van írva. Azért, hogy a gyógyszergyárak védjék magukat minden esetre. Viszont egy-egy alkalommal bevett gyógyszer kevésbé káros, mint a fájdalom kiváltotta stressz.
Egyébként a FDA mostanában kismamáknak, szoptatós mamiknak az ibuprofen-tartalmú gyógyszereket és a paracetamol-tartalmúakat javasolja.
(ahogy néztem az Algoflex is ibuprofen)
Vendég
 


Igen Vicky én is erre gyanakszom, hogy biztos ami biztos alapon ráírják..és ez tényleg így van. Ha én jól érzem magam, akkor a baba is!

Kata!17.kerületben. De ha megyek a házidokihoz a kötelező látogatásra meg EKG-t csináltatni, akkor iratok vele. Csak tuti elfogom felejteni:)

Látod eperfagyi nem jó ez sehogy sem;) ÉN majd csak a 12. hétután mondom meg anyukámnak. 11. unokánál már nem lepődnek meg annyira...
katuska79
 
 


Sziasztok Kismamik!!! :lol:

Hát ilyen lökött nőt nagyítóval sem találnátok!!!!! :lol: Képzeljétek elmentem ma dokihoz, mert ugye 2hete azt mondta, hogy menjek vissza. Minden héten 2 napot rendel. Elkészültem, lefürödtem, mert ugye nőgyógyászhoz mégsem lehet egésznapos kosszal menni(17órától rendel), szóval elcaplattam a dokihoz és az ajtó ZÁRVA!!!! Na vajon miért??? Mert kedden rendel!! Ugyanis két hete pünkösd volt, igy nem hétfőn voltam, hanem kedden, de ugye ez akkor nem tünt fel, mivel hétfő érzetem volt! :twisted: Szóval drága férjem 6kor már tűkön ült Franciaországban, hogy mi volt a dokinál, szegénykém elég csalodott volt. Na de majd holnap!!! :lol:

Fájdalomcsillapító: sztem is nagy baromság volt, hogy az algopirint vénykötelessé tették, nekem is az volt jó. Még influenzára is azt szedtem (hálisten elég ritkán kellett), mindig segített.

Ki mikor megy még dokihoz, uh-ra?



Ja még azt akartam írni, hogy a főnőkőm múlthéten kérdezi tőlem, hogy mi van velem beteg vagyok, vagy kisbabám lesz, mert olyan furcsa voltam, amikor bentjártam az irodában. Szerintetek látta rajtam?? Azt mondja, hogy Ő megszokta érezni, ha valaki terhes. 3 gyereke van. Hát nem tudom. Ezekután, hogy igy rákérdezett nem mondhattam, hogy nem vagyok az. De gratulált és ugy tünt örül neki. Azt mondta, ha segíthet valamiben szóljak nyugodtan. Hát meglepődtem.



betti:
De rendes főnököd van!! Én is ilyet akarok :)
Én júni 9-én megyek uh-ra, ha addig minden rendben lesz. Te nem voltál csalódott, hogy nem tudtál meg semmit?? Én biztos sírógörcsöt kaptam volna :)

Na ma vettem be algopirint, annyira fájt a fejem, ehhez jött még előtte az émelygés..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sziasztok lányok: remélem nem baj szeretnék csatlakozni hozzátok két hete késett 5 napja csináltam tesztet ami két csíkos lett. nagyon vártuk már a babát párommal két éve próbálkoztunk. Holnap megyek orvoshoz aztán megmondja a továbbiakat. Nagyon feszül a mellem és enyhe hányingerem is van. Remélem januárba együtt örülhetünk a babáinknak :lol: ti hányhetesen voltatok először dokinál?
erzsebet0312
 
 


Sziasztok,

elnézést, hogy bepofátlankodok, de Erzsebethez szólnék pár szót:

Erzsebet,

NAGYON GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Írtam neked privit :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!!

MA MEGYEK DOKIHOZ!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

MÁGNES: dehogynem voltam csalodott!! :cry: Ráadásul a lányom rohant haza az angolról, mert 16-17óráig tart neki. A doki ugye 17-től rendel. Mert Ő is elakart jönni, hátha lát vagy hall már valamit. Na mindenkit átvertem. :lol: Miért olyan sokára mész u.h-ra? Vagy már voltál dokinál? Ma én is fejfájással ébredtem,ittam kávét talán elmúlik. Biztos ez a hülye idő is közrejátszik. Nálunk fülledtség van. Ha nem muszáj nem veszek be orvit, egyébként sincs itthon algopirin, csak algoflex. Vagy azt is szabad?

Üdvözlök minden új kismamit!!! Azért gyarapodunk!!!!! :lol: Ez olyan jó!!!



betti:
Én már kéteszer voltam uh-n, egyszer még egy éppen kezdődő petezsákot tájoltak ba, ekkor hívtak vissza kontrollra, hogy van-e benne valami. Így gyakorlatilag 5 és 6 hetesen voltam, 6 hetesen volt szívhang,igaz nem hallhattam... A protokoll szerint a következő uh. 10 hetesen lesz, az még 2 hét.. Ill. már annyi sem, alig várom :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: