Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt mindenkinek!

Nagyon várom már az első topicos kismamánkat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon szurkolok mindenkinek!

Amúgy pszichológia vizsgám volt :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nócika!
NAgyon örülök, hogy pároddal minden rendben van..... és csuriban kezem-lábam, hogy Veled is minden okés legyen ++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat: nekem mindenhol azt mondták hogy a beágyazódástól már lehetnek tünetek igy mivel a 8. dpo-n vagy az már ha babás vagy akkor már beágyazódott igy lehet hányingered is :)

Én ma megint szédülgetek kicsit:) nem olyan durva mint a multkor de azért van :):):):)
Nagyon remélem hogy babó és nem vérnyomás vagy más cseréltem a vonalzómat javítottam a dátumot :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Nagyon drukkolok, hogy hamarosan neked is legyen + teszted +++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

hát remélem nekem is használnak majd a drukkok :):):) május úgyis a szerelem hónapja legyen mindenki babás :):)++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt minden gólyára és zebrára leselkedőnek! :lol: :lol: :lol:

Zsuzska!
Kívánom, hogy sikeres legyen(lett) a vizsgád! :lol:
Nekem még nem volt ilyen vizsgálatom, de van két barinőm, akinek igen. Hát nem akarlat megrémíteni, de mind ketten azt mondták, hogy nemkellemes.Az egyik lány ma este jön haza Miskolcról, ahol a férjével voltak pihenni, most nem akarom zavarni de megfogom kérdezni részletesen és szerintem már holnap leírom mit mond róla!
Azért fel a fejjel! :)

Nócika!
Igaza van a párodnak, minden alkalmat meg kell ragadni,(vagy a férfiak ezt a szöveget csak kihasználják, hogy bármikor kaphatóak legyünk az üzekedésre???) :wink: :lol: :lol: :lol:

Catherine!
Igaza van Móninak, én is ugy tudom, hogy már a beágyazódástól lehetnek tünetek, és tegnap olvastam, -meg a tesztekre is ezt írják-, hogy nem törvény szerű a 8. napon a beágy., az csak általában értendő, de van mikor már 4.napon megtörténik a fogamzás után.
Ugyhogy légy bizakodó!
A pozitív hozzá állás nagyon fontos!!!!!!Drukkolunk neked is!

Móni!
Szerinted nincs abban valami, hogy a szoptatás miatt lehet ennyire korán és erősen érezni a jeleket?
Mert ha ugy vesszük, már maga a szoptatás egy "megváltozott hormonháztartás"állapot. Igaz h.hozzá szokott már a szervezetünk, de akkor is az. És akkor még mellé egy pocaklakó! :roll: :roll: :roll:
Reméljük!

Arwen????????
Te teszteltél v. megjött?

Nemlajos? Merre jársz?


Kislibus! Ugye nem bántottalak meg a hülye stílusommal. Ha igen bocsi, nem direkt volt! :oops: :lol:

Sziasztok!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


asiye: szerintem nem a szoptatás hanem neked már van két aprócskád ezért már másként figyelsz a jelekre. Nekem Gegénél csak annyi tünetem volt hogy feszült a mellem mint akinek meg fog jönni mikor mondtam páromnak mondta is hogy na most sem sikerült egy hét és meg fog jöni aztán nem jött meg tüneteim meg csak amikor már a doki is mondta hogy babás vagyok akkor kezdtek lenni de ez sem volt smmi jelentős inkább csak émelyegtem .

Beágyazódás azon gondolkodtam hogy mivel nem pont 8. napon ágyazódik be lehet nekem a szédűlés akár attól is lehettt jaj nem akarom beleélni magam nem akarok megint csalódni de olyan kis hülye vagyok pedig nem vagyok mai csirke és mégis bele tudom élni magam mint egy kis fruska :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


helló-helló!

Még nem jött meg...nekem 26 naposan mostanában a ciklusaim, és most járok a 28-on. Szerintem meg fog jönni, még bőven bennevagyok a saját normális ciklusomban...
meg amúgy is, abszolút nincs tünetem, se émeélygés, se hányinger, semmi...szóval én nem gondolom, hogy baba lenne a dologban...

de remélem, rajtam kívül mindenkinek már megfogant...vagy épp folyamatban van :P :P

Kép
arwen***
 
 


Arwen!

Nekem Benivel a 7. hétig nem voltak tüneteim. Csak fáradtabb voltam és sokat pihentem. De akkor megtehettem, mert éppen nyaraltunk... :D

Asiye! Nika!

Remélem igazatok lesz, és azért émelygek ma is, mert baba van a pocakban. :D Beni szerint igen. :D :D :D Egy vírushoz nem lenne kedvem. A baba kedvéért még elviselem, de más okból nem!!!!
Vendég
 


Asye! Nem bántottál meg, egyszerűen csak én nem hiszek el mindent amit a neten irnak. Voltam már terhes, tudom milyen (legalábbis a 7. hétig :cry: ) És azt is tudom, hogy bizonyos terhességnek betudott tünetek 10 hónap alatt hogy be tudnak csapni. Úgyhogy majd akkor hiszem el, hogy terhes vagyok, ha az uhu is megmonnya! És remélem ez 5 hét múlva meglesz. :D :D :D :D :D :D :D

Noci! A vidámpark tényleg nagyon jó, a felnőtt bépő 3900Ft, a gyerek (140 cm-ig) 2900. Egész napos és majdnem mindenre fel lehet érte ülni, de a régi slágerekre garantáltan!!!
:D

Akkor most megosztom veletek az én "terhestüneteimet" : Orrzsibbadás, szédülés, álomkór, bővebb hüvelyváladék még nem hényok, de ha lukat beszéltek a hasamba akkor azt is fogokprodukálni hamarosan.
Node viccet félre téve, a HCG szint ilyenkor még nem olyan magas, hogy valódi tüneteket okozhasson. Tényleg, a valódi terhestünetek csak a 6. héttől várhatók. De most ne haragudjatok rám kérlek titeket!!! :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!

Miért haragudnánk?

Mindenkinek mások és máskor jelentkeznek a tünetei.
És abban is biztos vagyok, hogy sokan annyira szeretnék már a babát, hogy képesek tüneteket produkálni nélküle is. (Itt magamra is gondolok.)

Nekem például furcsa, hogy Beninél "tudtam", hogy ott van a pocimban, de nem volt tünetem a 7. hétig. Akkor csináltam meg a tesztet is, ugyanis akkoriban nem volt túl megbízható a ciklusom. Így most sem vártam semmi tünetet, és mégis 2-3 napja folyamatosan émelygek... :roll: Szeretném hinni, hogy a baba miatt, de van bennem egészséges kétkedés is. De olyan hosszú még az a hét nap...
Vendég
 


Kislibus!

Nem haragszom! :lol: Nem a hcg szintje okozza ilyen korán a jeleket, hanem maga a hormonháztartás változása!
Később sem!
A hcg is egy jel, nempedig a többijel okozója!
Őszintén kívánom neked, hogy az uhu is monnya neked 5 hét múlva! :lol:

Catherine!

Igazad van, ahány nő annyi test, annyi terhesség.......
Még 2 nap is hosszú........ :lol:
Az első terhességemnél nekem is kb, 6.héttől voltak jelek, a másodiknál már 5 napja késett mikor csináltam tesztet, nem azért mert jeleim voltak, csak mert azt hittem valami másbetegség miatt késik a mensim és orvoshoz akartam menni, de gondoltam kizárom a terhességet, ugyis az lene az elsőkérdése, pedig én nem vagyok terhes :roll: :roll:
A tesztet pont így bámultam :shock: :shock: :shock: mikor egy fél perc alatt +lett :lol: :lol:
Szóval még egy nőnek sincs két ugyan olyan terhessége.

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Szép estét mindenkinek!

Nekem olyan vegyes érzéseim vannak! Mondjuk most valahogy nem érzem, hogy babás lennék! De vannak dolgok amik nálam is jelentkeznek mint pl: Meg érzem a frissen fött kv-t és a savanyuság zamatát pedig ezeket imádom még ugy üresen is! De most?!?! :roll: :roll: De ami a legrosszabb, hogy néha olyan megakar jönni érzésem van pedig van még hátra pár napom, ugyhogy nekem tuti meg fog jönni, de majd ugyis tudom, hogy a dikobácsi segit majd rajtam! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok!

na én ma elszóltam magam, délután meg is jött...de sebaj,újabb hónap, hogy felvehessem a harcot a kilók ellen...
mi amúgy sem próbálkozunk még élesben, sőt, kis esélye volt, hogy egyáltalán kisfickók kerüljenek a megfelelő helyre :D :D :D

Mindenkinek drukk!

Kép
arwen***
 
 


Arwen sajnálom a dolgot, de uj hónap uj remények! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó Reggelt! :D Vidám napot mindenkinek!

Arwen!

Mennyit szeretnél fogyni? Mikortól szeretnétek élesben a baba-projectet?
A fogyókúra ugyanis nem minig tesz jót a fogamzóképességnek. (Néha viszont különösen kedvez...)

Nócika!

Ha megjönne, akkor ott lesz az orvos, aki válaszokat ad, ha pedig nem... Akkor úgyis nagy lesz az öröm, és nem foglalkozol vele. :D :D :D

Asiye!

Remélem, hogy nálam is más lesz a két terhesség! És hogy 6 (már csak 6) nap múlva megmutathatok Nektek egy + tesztet!

Ébredés után úgy megkívántam egy kis Ferrero Rocher-t! :oops: Most ettem meg a harmadikat, erre itt az émelygés. De ez megérte. :oops: :D
Ja, és a hőm még mindig 37°C. Bár az is igaz, hogy van még jó pár nap a ciklus végéig.
Vendég
 


Jó reggelt!!!!

Arwen!
én is szertnék fogyni, vagy legalább is nem elhízni nagyon ha terhes leszek. Minden kiló amit leadsz terhesség előtt sokat fog számítani mikor majd babásan havonta a védőnéni mérlegére állsz! :lol:

Catherine!

Szerintem nem baj az ha azt vonod l a jeleidből h. babás vagy, hiszen te ismered a testedet. Én ma reggel ugyan így voltam az ice teával. Kipattant a szemem, hogy nekem innom kell belőle egy litert! :roll:
Egy korty után kirázott tőle e hideg, azóta is a gyomrom a torkomban van :x :x :x
A hőd is biztató!!!!!!

Nócika!!!!!

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! A kávé illata!! :roll: :roll:
Szerintem ne keseredj el előre, amíg nincs itt a miki, addig van remény!!Aztán meg új hónap ha kell!!!!!!
Sziasztok!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Írni akartam még, hogy teljen az oldal, de Beni felébredt. Most "dumál" a szobájában. Megyek és megnézem. :D
Vendég
 


A kávé belőlem pont ellentétes hatást váltott ki. Amikor 5-6 hetes terhes voltam Benivel, folyton csak kávét ittam volna. Leginkább az íze és az illata miatt. Pedig már akkor sem ittam havi 1-2 kávénál többet! :shock:
Vendég
 


Catherin!
Havi 1-2 kávé?????? :shock:
Én napi min.2-t iszom, igaz tejjel, de van amikor 3. is bevágom. :oops:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Volt olyan időszak az életemben, amkor napi 8-10 kávét ittam. A Balatonnál dolgoztam a nyári szünetben napi 16-20 órát egy büfében és egy pizzériában. Amikor abbahagytam, akkor a kávét is egyik napról a másikra.
Ne hidd, hogy nem szeretem, csak nem iszom fölöslegesen. Nem is kívánom, az is igaz. Szerencsére, mert ha jól tudom, ez sem egészséges.
Vendég
 


Hátnagy mennyiségben biztos nem. De olvastam már olyan cikkeket , amelyek a kávé(igazi kávé, nem ezek a mai instant barna izé :lol: ), jótékony hatásait mutatták be. hát ki tudja!Valószínüleg ez is személy függő. Bár éngem a jó kévénak az illata teljesen elkábít. Ennél nagyobb hatással már csak az érett őszibarack illata van rám. :roll: :roll:

Kávé téma kitárgyalva :lol: :lol: :lol:

Nika! Nócika!
Többiek!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Bocsi, hogy össze-vissza írok, meg a szóközt sem ütöm sűrűn, de mindig rohanok :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Arwen: sajnálom bár mondtad hogy ti még nem nagyon próbálkoztok élesben de új hónap új remények csak ismételni tudom az előttem szólokat :):):)

Cat: azért bíztatóak a jelek nálad is :):):)

Én Gegénél se nem volta mrosszul se nem voltam kívános teljesen probléma mentes volt inkább csak émelyegtem meg sokat aludtam :)
Ma megmértem a vérnyomimat reggel és 108/71-volt 98-as pulzussal ne tudjátok meg hogy Gegével pont ilyen volt az első védőnéninél tett látogatásomkor az adata pedig inkább magas szokott nekem lenni milyen lehetett reggeli előtt ezért szédelgek én már két napja :):):):) amúgy sokat járok még mindig pisilni de semmi más tünet és tényleg nem a hcg okozza a tüneteket hanem a hormon változás mert ha a hcg okozná akkor végig rosszul kéne lenni hiszen minél több hetes vagy anáál több a hcg a szervezetben :):):):)

Kávé: én mikor hajnal 6-ra jártam dolgozni akkor kávéval kezdtem bent a melóban a napot de csak ennyi semmi több amióta nem dolgozom még ez sincs :):):):)

Adiye: most hogy mondod a barackot na azt most megennék jó szíftos leveses édes barit hmmmmmmmmmmmmm nyami nyami:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

igazából nem fogyókúra inkább tényleg figyelek arra amit eszem, 3-4 hónapja nagyon ráálltam a gyümölcsre, zöldségre, este semmi szénhidrát, kenyérféle csak a rozsos, tönköly, és abból is csak egy szelet reggel...ja és mozgás: 3-4 x egy héten mindenféle torna(vagy norbis ugribugri, vagy egyéb torna).
Illetve update szerinti életmód. Rászoktattam magam az almára(naponta 2 minimum, és abból is a zöldalma mert azt imádom...)

szóval ennyi

és nagyon szépen köszönöm a bíztatást
elvileg a szülinapomom majd már kipróbáljuk, milyen a munkaruha nélküli együttlét(július 30.)

:-)))))))))))))
addig pedig a kilóimmal leszek elfoglalva... :D :D :D

Kép
arwen***
 
 


Sziasztok!

Arwen!

Hajrá kilók! Pontosabbal lefele kilók! :wink:
Lehet, hogy Te leszel az a szerencsés akinek elsőre összejön! :wink:

Nika!

Ahogy nézem egy napon kellene tesztelnünk. :D Én lehet, hogy nem bírom addig... :oops:

Most tudtam meg, hogy a gyerekkori szomszédom is apa lesz januárban. :) Már évek óta nyaggatjuk őket. (A férjemnek is gyerekkori barátja.)

És ami a legfontosabb ma:

MOST SZÜL A HÚGOM!
Szorítsatok neki, hogy könnyű és gyors legyen!
Vendég
 


A hugodnak nagyon sok erőt, kitartást és pozitív energiát küldök!!!

neeem, nem szeretnék én lenni az első...én itt már utolsó szeretnék csak lenni...hogy tudjatok sok tanácsot adni!!! Úgyhogy júliusig az a házifeladat mindenkinek, hogy áldott állapotba kerüljön!
És én egy nagyon szigorú tanárnéni vagyok, szóval ne tessék velem ujjat húzni...

Köszi a drukkot a kilókhoz, majd átadom nekik:-)
Jobban mondva leadom:-)

Kép
arwen***
 
 


Cat: minden drukkom most a hugodé legyen gyors a szülés :):):):)
majd tegyél fel képet a kis emberpalántáról :):):)

Hát én azt mondtam apának ma hogy jövő hét péntek előtt nem tesztelek :):):):) ha addig nem jön meg akkor lesz teszt addig nem én is nagyon nehezen tűröm hogy ne csináljak de muszály eddig mindig türelmetlen voltam és negatív lett mindig a teszt most türelmes leszek és remélem pozitív lesz :) de azért neked mennek a drukkok szerintem azért azt a hat napot bírd ki :):):):)

Arwen:9 igenis tanárnéni azon leszünk hogy szót fogadhassunk neked :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi az energiákat a húgom nevében is! Szerintem használ!

Arwen!

Rosszul fogalmaztam! :oops: Pontosabban kétértelműen. Én úgy gondoltam, Te leszel az a szerencsés, akinek nem kell hónapokig várnia, hanem rögötön az első éles hónapban összejön. (Mint a húgoméknak.) Így nem is leszel nagyon lemaradva tőlünk! :D

Nika!

Én vasárnapra gondoltam. :roll: Az már 12. DPO. Akkor már lehet, hogy kimutatja. :shock: Legalábbis, ha ilyen szemekkel nézem! Én nagyon türelmetlen vagyok, és mindig is az voltam. Amit akarok, azt azonnal... :oops: Ez a várakozás nem nekem való.
Vendég
 


Catherine!



NAGYON KÍVÁNOM A HUGODNAK, HOGY GYORS ÉS CSODÁS LEGYEN A SZÜLÉSE!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Én is arra gondoltam,hogy vasárnapig megpróbálok várni a teszttel,deén is olyan vagyok, aki mindent-azonnal akar.
Türelem az 0!
Én holnap a 14 napon leszek, és szerintem 5kor kifog pattanni a csipám, és megyek , minden fellelhető tesztet lepisilek!
Még azokat is amik a fiaimról megmaradtak! :lol: :lol: :lol:


Arwen tanár néni! :lol:
Remélem mindannyiunkat 5-re értékeled majd! :lol:

Nika!
Te vagy a megtestesült türelem!!
Ha tényleg kitartassz addig,és megtudod állni, hogy célbapisilj, hát meg is érdemled h. ++ legyen! :lol:
Egyébként is!!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


asiye: köszönöm:):):):):):) amúgy igen eléggé türelmes vagyok bár a kisfiam igen csak ki tud hozni a béketűrésemből néha elszakad a cérna :):):):):):):):):) de amúgy alapállásban elég türelmes vagyok :):):)
Amúgy a 14. napon már elvileg lehet pozitív a teszt de ne legyél még elkeseredve ha mégsem akkor pár nap múlva meg kell ismételbni :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Nevessetek egy kicsit! :lol: :lol: (nem az én fiam :lol: )

http://www.videa.hu/videok/emberek-vlog ... zZk3MELZ03

Van mikor a kisebbik fiam így jár utánnam és mikor meglát hasonlót csinálk! :shock:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Arwen!
Sajnálom, na de majd a következő hónapban ++++++++++++++++
Olvadjanak azok a fránya kilók!!!!!

Nóci!
Hátha ++++++++++++++++++

Asiye
Én meg a kávét pé-ig tudom csak inni,mert utána felfordul a gyomrom az illatától :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Catherine!
Könnyű és gyors szülést tesódnak és jó sok tejcsit, na meg egészséget :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Nika!
Kitartást a tesztig!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezt kívánom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nézzétek meg!!!!!!!!!!!http://www.youtube.com/watch?v=DEVDVhYzJA4&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=lZ-hKNtGn24&feature=related

Kép Kép Kép
asiye
 
 


oh!!!!!!!!!!
Bocsi próbálom újra!
http://www.youtube.com/watch?v=DEVDVhYz ... re=related

Kép Kép Kép
asiye
 
 



Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!

Minden hónapban rosszul vagy a kávétól pé után? Ez is érdekes!

Mit tanulsz, hogy pszichológia vizsgád volt? (A húgom pszichológus, nevelési tanácsadóban dolgozik problémás gyerekekkel.)

Asiye!

Jók a videók! A hisztis gyereket szeretném kihagyni, de a teszt tetszene!

Nika!

Minden elismerésem a Tiéd a türelmed miatt!
Vendég
 


cat: mi van megvan már a baba? nemis irod mi van a hugoddal?

nika70
Salgótarján
 
 


zsuzs: akkor te tudod tutira mikor van pé-d :):):):):):) de ilyet én még nem is hallottam :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! Szép estét mindenkinek!

Catherina! Nagyon szoritok a hugodnak, de lehet, hogy mikor én ezt a levet írom addigra Ő már a babát a kezében tartja! Ugyhogy én most már azt kivánom, hogy legyenek nagyon boldogok sok egészséget és nagyon sok tejcsit kívánok nekik!!!

Asyie! Köszönöm a hiánylolást, de én minden este csak ilyen tájt tudok géphez ülni, mert most érek haza a munkából! Bár ma egy kicsit késöbb ültem ide, mert solizni voltunk meg bedobtunk egy hot-dogot a pociba! Szoval vagyok én is!

Nika! Én is mindig tudom mikor van pé-m és nem kell a vonalzomat megnézni meg számolgatnom sem kell! Tudod ez egy olyan érzés mint mikor meg jön MIki! Ha szokott fájni a hasad olyankor akkor ez detto ugyanaz csak jóval lightosabb formában! Ez nem tudom, hogy most ez jó vagy rossz, de én már megszoktam! És ilyenkor az a baj, hogy a hasfájás miatt ilyenkor nem mindig kivánom apácskával az együttlétet! Szoval ilyen szempontból rossz, hogy ezt érzem! :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy tegnap este nem írtam! :oops:
Tíz óra körül hívott a sógorom, hogy nagynéni lettem! :D :D :D
Részletek: Sára, hosszúhajú kislány, 3520g és 49cm. 20.48-kor bújt ki. :D :D :D :D :D :D :D :D

Nócika!

Elég sokáig dolgozol. :(
Remélem azért az a hasfájás pé-kor nem olyan szörnyű! Vagy maximum előtte vagytok együtt, és kislány lesz. :wink:
Vendég
 


Nem tudom mi van velem... :(
Most valahogy úgy érzem, hogy ebben a hónapban mégsem lesz baba. :( :( :( :(
Nem tudom miért, mert a hőm még mindig 37°C... De akkor is. Ez olyan rossz. :( :( :( :( :(
Vendég
 


Asiye!

Mi lett a teszt eredménye? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Catherine!

Gratulálok a hugodáknak, sok boldogságot kívánok!!

Lányok!

A tesztem egyértelmű pozitív lett! :lol:
Nem lepödtem meg igaziból, mert elárulom, hogy szerdán lett egy halvány pozitívos tesztem 3perc alatt! :lol:

De ennek még csakvisszafogottan örüljünk jó?
Mert rosszul vagyok . Nem megfogg jönni érzés. Sokkal másabb, a derekam majd jeszakad,meg minden olyan furi. Biztos, hogy terhes vagyok mert erősödött a teszt 2 nap alatt, de remélem meg is marad. Ez még annyira képlékeny! :cry: :cry:
Remélem minden rendben lesz!
Szorítsatok nekünk, hogy egy a kicsi megkapaszkodjon erősen ott bennt :lol:

Telepíteni kmell az új telcsimet, aztán valamikor a nap folyamán felteszem aképet a tesztről

Nem érzek boldogságot, csak félelmet! :cry: :cry:
Merthát őszintén ezek a jelek annyira koraiak voltak, félek, hogy ennek nem lesz jó vége! :cry:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!

Akkor halkan olvasd, mert úgy írom: GRATULÁLOK! :D :D :D

Ne aggódj, az nem tesz jót!
A korai jelek úgy tudom jót jelentenek! Nagyon maradni akar a babó. (Vagy rosszul tudom?)

Várjuk a képet a tesztről!
És örülj neki! Ha azt érzi, hogy örülsz, biztosan marad!
Vendég
 


Asiye!

Ha erősödött a jel, az jót jelent! Erre gondolj! Dolgozik bent a kis manó.
Vendég
 


Asiye: elsőként neked mennek a gratulációk igaz még csak halkan :):):):):):):) tudtam én hogy elindul a babásodás itt :):):):)Nyufiodj meg mert az idegesedés tényleg nem kedvez de a korai jelek tuti azért voltak mert hiszen már van két babód és már jobban megismered hogy mi miért van :):):):) Nyugi és csak halkan de örülünk :):)

Cat: nagyon sok boldogságot hugodéknak :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Köszi a hugomék nevében is a gratulációt!
Remélem ma már tudok Vele beszélni, mert még mindig ki van kapcsolva a telefonja.

De holnap megyünk. Egy héten bell másodszor! Pedig 250km... :shock:
Vendég
 


Köszööm csajok!

A telepítéssel gondjaim akadtak! :oops:

De Catherine volt olyan kedves hogy elküldte a számát én meg mmsben a képeket és ha minden igaz fel is teszi nekem!

Nagy köszönet neki.
Remélem hogy látszani fog egyáltalán, mert két telefonon meg a számítógépen megy át és ugy tudom minden egyes "állomás"
rontja a minőséget!!

Köszi Catherine!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Itt a meglepetés: (Sajnos még nem az enyém. Asiye-é az éredem)

Kép 12. DPO és 14. DPO

Kép 14. DPO, tehát MA

Remélem látható... :D :D :D
Vendég
 


Hát ezek nem halványak :):):):):) elég erős csíkok :):) gratula :):):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: