Új privát üzeneted érkezett!

Évi, szia! Mi van a vonalzóddal?

KépKép
benó
 
 


Hosszabitom. :P

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Na nem vagyok rola meggyozodve hogy ezt igy helyesen irtam! :oops:

Kép
Kép
eynoyin
 
 

 
 

Jól, hosszú í-vel. Este még írjunk!

KépKép
benó
 
 


Hossz i-t sajnos nem tudok irni mert nalunk nem tudom milyen megfontolasbol de nem magyar a billentyuzet.Ezert nem tudok ekezeteket sem irni.Nagyon idegesito.Es mikor hazamegyek es arrol a geprol irok akkor automatikusan mindent ekezet nelkul kezdek el irni.Es ez az 5. mondat utan tudatosul bennem es akkor mindig kezdhetem ujra az egeszet! :D :D :D De mar kezdek beletorodni! :wink: Megprobalok este is irni de ha apa elfoglalja a bazist akkor nem lesz belole semmi! :P

Szilzi mi van veled? :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ezt most kivételesen ide írom:
Húsvéti keksztojás

Hozzávalók: 40 dkg édes darált háztartási keksz, 20 dkg vaj vagy margarin, 15 dkg porcukor, 5 dkg narancslekvár, 3 dkg kakaópor, szükség szerint narancslé;
Díszítéshez: kókuszreszelék, tortadara, színes szórócukor és apró cukortojás. (De be lehet vonni csokoládéval is.)

A vajat vagy margarint a porcukorral és kakaóporral kikeverjük, hozzáadjuk a darált kekszet és a lekvárt, majd annyi narancslével gyúrjuk össze, hogy jól formázható masszát kapjuk. Rövid ideig pihentetjük.
A masszából tetszés szerinti nagyságban fél tojásokat formálunk (evőkanálba nyomkodva szép tojásformájú lesz), részben kókuszreszelékbe forgatjuk, részben megszórjuk tortadarával, színes szórócukorral, ill. cukortojásokat nyomkodunk bele.

Megjegyzés: Ha felnőttek részére készítjük, tegyünk bele rumot és csokoládémázzal vonjuk be. Nagyobb mignonpapírba téve mutatós és nagyon finom.
benó
 
 


Sziasztok pintyőkék!

Benó, hogyan gondolhatod azt, hogy negatív értelemben írok rólad? Hiszen csak emeled a topikot az írásaiddal és nagyon örülünk neked, hogy szórakoztatsz bennünket. Kicsit eltereled a figyelmünket,így nem görcsölünk rá a témára. Egyébként én már lassan feladom, nekem a baleset óta csak szurival jött meg a mensim. :cry: A hőm nem mutat továbbra sem peteérést. Most ezt a fogyit,amit kitaláltammég kipróbálom. Hátha ez segít. Ha nem,megyek dokihoz,vizsgáljon ki rendesen,mi a probléma.Sajna a múltkor épp olvastam,hogy egy erős megfázás után szinte bepókhálósodik a petevezetékés ezen nem nagyon tudnak segíteni.Hát,meglátom. :?

Tegnap mire a párom megjött, szerencsére késett, addigra kitakarítottam a vécét,fürdőszobát,kisöpörtem,elmosogattam,raktam be mosni, főztem spagettit meg szószt is hozzá. Aztán megjött, amíg evett, addig felraktam a levest is, kiteregettem, aztán tovább takarítottunk együtt. Ügyi voltam,ugye?

Betthee: Szia, de rég nem voltál itt! Szerintem is még pici lehet a babucid. Tesztet csináltál? Habár úgy emlékszem igen. írd meg jó? Mikor mész legközelebb dokihoz? Tüneteid vannak? írj!

Sziasztok, megyek,megint vár a házimunka. :(

Kép
flóra 11
 
 


Ja, betthee: Egyébként én is beiktattam a Jónás-napot is,most más nincs is nekem, csak az,mert pé-m az nincs, sajna. Csak ugye,akkor a Jónás-nap sem működik. :cry:

Kép
flóra 11
 
 


És amint látjátok a vonalzómból,hogy telik az idő! Most volt szülinapomés már egy hét megint eltelt. Pedig valahogy nincs kedvem a 42-es házikóba bemenni majd, de muszáj lesz.

Kép
flóra 11
 
 


Kedves Flóra!
Nem kell olyan vonalzót felrakni, ami hülyeséget mutat! Rakd föl inkább azt, hogy hány nap van még az iskolából vagy hány nap múlva érik a cseresznye! Mindannyian kb. a ciklusunk közepén járunk? Évi viszont kritikus időben van. Szilzivel nem tudom, mi lehet. Most is fogsz kérni injekciót a pé-hez?

KépKép
benó
 
 


Hát,felraktam,szülinapomkor csináltam magamnak ezt a vonalzót, különben aranyos,szeretem a Mici mackót. Csak az a szomorú benne,hogy nem hülyeséget mutat, hanem a valóságot. :( Én bizony már ennyi éves vagyok. De csak a felének érzem magam. :D
Szilzivel én sem tudom mi van.
Tancsu viszont rakott fel képeket. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok! Jó reggelt! :P :P :P

Mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát! :P :P :P Érezd jól magad a bőrödben, az a lényeg! Megnéztem Buckalakót, nagyon aranyos!!!! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Beno hol van a baratnod akit hivtal hogy irjon nekunk?Meggondolta magat?Bocsi de nem tudtam a gephez ferni az este.Apa uj kocsit keres maganak! :D

Flora szerintem is az a fontos hogy ki mennyinek erzi magat!Ha te csak 20-nak akkor az nagyon jo! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok,

újra itt vagyok. Hétvégén anyuékkal voltunk a leendő anyósoméknál, egész tűrhető volt! :? :wink: Vasárnap este mentünk le Füredre, tegnap este jöttünk vissza Pestre, de én olyan fáradt voltam, hogy nem volt erőm írni. Esküvőt szerveztünk, rohantunk és amikor volt idő én is a keresztgyerekeimet boldogítottam. Ebben nagyon hasonlítunk Benó, én sem hagynék ki semmit ami velük kapcsolatos.

Betthee, olyan jó hallani rólad!! :D :D Biztos csak picike Nokedli, és nem veszik észre :) , de ne aggodj, biztos ott van.

Évi, most Neked megjött, vagy még nem "csináltad" át a vonalzódat? Milyen szép helyeken jártál a hétvégén! Így tényleg fellehet töltekezni!

Flóra, kitartás a fogyókúrához! De nem szabadna bebeszélned magadnak, hogy azért nincs pé-ed mert van pár plusz kilód. Én hiszek ebben, hogy amire sokat gondolunk és elfogadjuk igaznak, az bekövetkezik. Ne keseredj el, inkább próbáld ki a fogyókúrát, pozitívan és állíts össze magadnak egy pozitív mondatot, pl. boldog vagyok, egészséges vagyok, van pé-em... Lehet, hogy hülyén hangzik, de ami az agyba "beeszi" magát, az úgy is történik. Nem akartam okoskodni, de nekem ez nagyon sokat segített a depresszió leküzdésében. Hidd el van benne valami! Megpróbálni érdemes!

Egyébként ha valakit érdekel, van egy nagyon jó dvd amit letudtok tölteni, szívesen elküldöm, írjatok privit. A "vonzás" hatalmáról szól.

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilzi!

Megjott. :evil: Nem baj nem keseredek el!Lesz babi es kesz! :D Es en is hiszek abban hogy amit sokszor mondanak neked vagy te magadnak az onbeteljesito joslatta valik es tenyleg megtortenik!Es abban is hogy az ember kepes onmagat gyogyitani.Szoval csak pozitivan! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Örülök, hogy mindenki megvan és jól van! :P :P
Az a lány, akiről írtam, szerintem nem volt még gépközelben azóta.
Évi, mi van a vonalzóddal? :wink:
Betti és Nokedli :P , hogy vagytok? :P
Tancsuékat nézzétek meg ti is! :P
Szilzi, én szívesen veszek minden küldeményt! :)
Nekem most olyan rossz kedvem van, hogy szörnyű. Az osztályom lóg, mint az állat, tök mérgesek a tanárok; mindenki pocskondiázza a szervezésemet, és annyira unom magam! Nem tudom, mi a franc bajom van, pedig lenne ám dolgom, de tök nincs kedvem! Az IDB-s gyerekeket is elküdltem a sunyiba, hogy megbízhatatlanok, és tényleg azok, tisztelet a kivételnek. Ez a gyerekügy meg hülye ábrándkép, sose lesz belőle semmi! Bocsánat, egy fél óra, és összeszedem magam.

KépKép
benó
 
 


Szilzi irtam privit.

Beno fel a fejjel!Tudod a legfontosabb a pozitiv hozzaallas! :D
A tobbiek meg csak ne szoljak le a szervezesedet!Akinek nem tetszik az megmutathatja hogy o hogy csinalja!Szerintem nem csinalnak jobban mint te! :twisted: Az ilyenekre olyan merges vagyok!Amikor fikazni kell a masikat akkor az megy,de semmit el nem vallalnak! :evil:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Úgy szeretlek benneteket! :oops: :P :P :P Köszi, Évi, máris jobban vagyok! :P

KépKép
benó
 
 


Nagyon orulok! :wink:
Vegtere is azert vagyunk egyutt hogy segitsunk a masiknak mikor el van kenodve! :P :P
Es koszi a receptet!A ferjed nagyon szerencses am veled!Mar ha edesszaju! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Benóka, fel a fejjel!!! Nehogy nekem rossz kedved legyen!! :D :D Mostanában Te vagy a példaképem jókedv ügyileg, szervező ügyileg, ötlet ügyileg, szóval ne bántsd magad! Igenis egy tök ügyes, aranyos, jó fej, jó pofa... csaj vagy!

Eynoyin, persze, hogy lesz baba!! Ez nem kérdés! Csak még valamiért felkészülünk..

Kép
szilzi
 
 


Hú, lányok, Kép

Ezt nektek küldöm!
Máris jobban vagyok, minden oké!
Meséljetek valamit!
Összeállítottam egy mini sütés nélküli sütemények receptgyűjteményt a jövő heti partira, mert ilyen versenyünk is lesz (sütiverseny). Természetesen az én osztályom is benevez. Elküldöm nektek. Sütés nélkül
Van egy hosszabb is, ha sikerül, azt is feltöltöm. Sütés nélkül hosszabb

KépKép
benó
 
 


Te Benó, honnan a fenéből szedsz Te össze ilyen jó dolgokat??? Én ha keresek se találok rá ilyen egyszerű dolgokra! Megyek is a főzős oldaladra! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Szilzi koszi megkaptam! :D

Beno ezek nagyon jok! :wink: A kovetkezo fel evre megvan a sutemenylistam. :D

Jelentem tojasfestesre adtam a fejem.Na nem arra hogy veszem a port vizben elkever es tojas belepottyant.Hanem olyan igazi himestojast akarok mint amit azok a kedves oreg nenik arulnak a piacokon.Mar nyomtattam is ki egy csomo mintat es a viaszos modszert fogom kiprobalni,meg a "kaparos" modszert,amikor eloszor festesz es utana a festeket kell lekaparni a tojasrol es az adja a mintat.Hetvegen ugyis raerek! :D :D Ti szoktatok tojast festeni?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Benó,
tudom, hogy már kérdeztem, de nincs kedvem vissza lapozni. :? Hol vannak a Te receptjeid?

Kép
szilzi
 
 


Csajok,

én szedem kb másfél hónapja a Gravidát. Szerintetek hízhatok én attól? Nagyon idegesít, hogy szinte nem is eszek és mégis hízok.

Kép
szilzi
 
 


Helló, csajok! :P :P
Visszafelé haladva:
Én szedtem az Elevitet egy csomó ideig, de most már nem szedem, mert lehet, hogy évekig szedhetem! :P :P Én is arra fogtam a hízást, bár néhány nagyonokos nő azt írta valahol, hogy csak a zabálás az oka... (meg a süti) :evil: Pedig nem. :D Én már csak tudom, utálom a sütiket! :D
Évi, ilyen marha nehéz tojásfestést én nem csinálnék! :shock: Nem is fogok! :lol: Majd a tesóm kreatívkodik valamit, én meg asszisztálok a kiscsajokkal! :D
A receptjeim: Erről-arról csak regisztráltaknak (ne kérdezd, hogy miért pont itt van, semmi oka nincs) :arrow: Egyszerű receptek Meg fogod ismerni, csak ketten írtak bele rajtam kívül, Évi és Flóra, és ők sem receptet! :lol:
Szegény tesóméknál voltunk, aki ármánykodás áldozata lett, szemétkedtek, rosszindulatúskodtak vele a helybéliek, és ő emelt fővel sütött sütit a férjének névnapja alkalmából és azt mondta, megvédi az igazát! :!: :) Ügyes csaj, ugye? 8) Cool! 8)
Van ám olyan oldal, hogy receptura.hu, meg olyan is, hogy ebookz.hu, általában onnan szedem le őket.
A tesóm hennafestéssel is foglalkozik (nyáron én is, csak nem vagyok olyan ügyes), ezt azért írom, mert ha babásak leszünk, kell a pocakunkra hennázni, mert az segít a gondtalan szülésben.
Puszi nektek! Jöttök még? Szilzi, nem talállak meg iwiw-en, pedig kíváncsi vagyok rád! Vagy már bejelöltél? Flóra is érdekelne! Hm? Téged is ismerhetünk? :D

KépKép
benó
 
 


Helló csajok!
Délután és egész este tanfolyamon voltam. Sok időt most nem hagyott nekünk a lektor, megdolgoztatott minket alaposan és megint adott fel házit is, rengeteget. :(
Nos, visszaolvastam. Igen csajok, fiatalnak érzem magam,hiszen most költöztünk össze,olyanok vagyunk,mint a fiatal házasok. :wink:
Én nagyon pozitív gondolkodású vagyok és állandóan vidám. Én általában repkedek a vidámságtól.Akkor is mosolygok,ha fáradt vagyok. Szoktam meditálni is és én is nemcsak hiszek benne,de tudom is,hogy ez így van,hogy amit az ember beszugerál magának,az meg is történik. Engem nagyon érdekelne az a DVD Szilzi. Eléggé ilyen beállítottságú vagyok, érdekelnek ezek a témák.
Benó, tudod az úgy van, ha irigykednek rád,hogy milyen ügyes vagy, mert ez is sikerül,az is jól megy,ötleteid vannak stb. A törekvő ,ügyes embereket általában le akarják törni, nehogy valaki elnyomja őket és esetleg többre vigye náluk. De ne hagyd magad. Én nem szoktam sokat törődni az ilyen becsvágyó emberekkel. Nyugodtan peregj tovább. A receptjeid kiválóak. Most éppen erre volt szükségem. Húsvétra olyan recepteket kerestem,amiket nem kell sütni. Hát nem megoldottad a problémámat? Köszike szépen. :P
Eynoyin:Jó,hogy így fogod fel. A baba tényleg ott lesz nálad nemsokára. :D
Én minden évben festek tojást meg sok minden mást is készítek húsvétra. Szoktam a kaparós módszert is alkalmazni, de nálam a hagyomány a viaszfestés.Imádom ezt a módszert és néha már tényleg olyan szépre sikerül,mint amit a nénikék árulnak. :D Nálam ez egy külön szeánsz minden évben. Összehívom a keresztlányaimat, még a fiaimat is,mindenki fest tojást. A suliban nagy tojásfestést szoktam csinálni.Ma a lányokkal csináltunk a suliban,de most szalvétatechnikával.

Kép
flóra 11
 
 


És csináltunk még papírból csibéket meg pong-pong labdából,hurkapálcikából is édi csibéket készítettünk. Többet is csináltunk,így minden gyerek vitt haza is és még a tanítóknak is osztogattam belőlük.Hogy örült neki mindenki! Egészen meghatódtak. :) Én meg annak örültem,hogy adhattam valamit.
Én nem vagyok fenn az iwiwen, de majd regisztrálok.
Minden vitamin hizlal. Én bármilyet szedtem eddig,az mind hizlal. De hát ez van. A babáért vállaljuk ezt is.

Jó éjt.

Kép
flóra 11
 
 


Jó reggelt, lányok! Kép
Szép az idő! :P :P Flóra, írd meg nekem az e-mailedet és szerzek meghívót az iwiw-re! Jó, hogy ilyen pozitív felfogású vagy, általában én is! :D Nagyon örülök, hogy tudtam segíteni a receptekkel! :D Nagyon szép dolgokat készíthetsz, Flóra! Jó, hogy így megőrzitek a hagyományt (te is és Évi is)! Szilzi meg csak készül az esküvőre, mi? :D Nekem sajnos, nincs semmi kifogásom. :roll: Én viszont tésztacsibéket fogok készíteni (a receptjeim között, a "saját" topicban), meg sütés nélküli húsvéti tojássütit meg gondoltam egy citromkenyérre vagy citromtortára, mert az olyan üdének tűnik! Ezeknek a receptjei (az utolsó kettőnek) még nincsenek fenn, majd holnap, mert a tesóméknál hagytam a könyvet.
Nagyon kíváncsi vagyok azokra a csibékre! :D Tök jó fejek lehettek!
Tudjátok, mit olvassatok el mindenféleképp (ha persze megtaláljátok valahol)? Libby Purves könyveit, pl. Hogyan ne legyünk tökéletes anyák? Hogyan ne legyünk tökéletes család? Hogyan ne neveljünk tökéletes gyereket? Többről nem tudok. Baromi poénos! :P

KépKép
benó
 
 


Sziasztok lanyok!

Beno eddig en sem voltam valami nagy kreativ de most valahogy kedvet erzek hozza! :wink: Mar csak azt kell eldontenem hogy "felaldozhato" tojasokat csinalok vagy kifujom oket.Az elso azert nem jo mert ha jol sikerul sajnalnam megenni oket,ha kifujom mit csinalok a tojasokkal?Bar apa orulne a kifujtnak mert abbol ugyis csak valami sutemeny lenne. :P :P

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szilzi szerintem hizhatsz mert a vas ami benne van etvagyat csinal.En elevitet szedek de en nem hiztam tole semmit.Mindenkire mashogy hat.Lehet hogy csak szerencses vagyok! :wink: Probald ki az elevitet is es ha attol is hizol akkor csak folsavat szedjel.Nagyon sok orvos mondja hogy az is eleg.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flora te mivel csinalod a viaszfestest?Mert en sokfelet olvastam de nem tudtam donteni hogy melyik lenne a legjobb.

Az jo hogy ilyen jokedvu vagy.Altalaban en is az vagyok,bar neha ram is ramtornek rohamok hogy nekem semmi se sikerul,senki nem szeret,sose lesz babim stb. :D De a kollegaim is azt mondtak hogy jo velem dolgozni mert mindig jo a kedvem es ezzel oket is felviditom. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szia Évi! :P
Kreatívkodj csak, az nagyon jó! Nyáron én is sokat kreatívkodtam! Én nem szedek semmit. Szerinted baj? Még egy ügyre szeretnék választ tőletek. Amikor voltam az orvosnál (12-én), akkor azt mondta, hogy mostanában lesz peteérésem. Nem érzékeltem (váladékváltozásra gondolok), attól még lehet? A hőmet nem mérem. A múlt hónapban meg hónap végén és közepén is éreztem (ugyanabból a forrásból). Hm?

KépKép
benó
 
 


Jó ez a vidám csapat! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


En is kerestem szilzit az iwiwen de olyan sok ugyanolyan nevu lany van hogy nem tudtam donteni. :D :D :D

Kedden orvoshoz megyek.Most mar csak a sajat megnyugtatasomra,de el kell mennem.Meg egy masik oldalon,Leoval kielemeztettem a gorbem es szerinte nem jo szoval kivancsi vagyok hogy tenyleg bejon-e a mit mondott.Mert ha igen akkor varhatok en a babira. :?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Miért, mit mondott? :evil: Milyen másik oldalon, nem ám elpártolsz tőlünk? :x :P :P :P Az én ismerőseim között már megtalálod Szilzit! :D

KépKép
benó
 
 


Beno engem is erdekel a hennafestes.Mi kell hozza?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Majd egyszer eljössz és festünk rád! :D Egyébként a legegyszerűbb: kreatív hobbi boltban van tölcséres, előre bekevert hennapaszta. Otthoni kikeverése macerás és nehéz jó anyagot találni. Na, mit mondott a valaki a görbédről? :shock:

KépKép
benó
 
 


Mar nem tudom pontosan az oldal cimet ,meg az nlc-n ajanlottak egy masik topicban meg mielott megtalatam volna Florat.Talan babatrvezokotthona.hu.Azt mondta hogy a gorbem alapjan sargatestelegtelensegem van es igy sajnos nem tud megtapadni a pete.Es hogy ez gyakran elofordul fogigatlo utan de van akinek helyreall es van akinek nem.Hat lehet hogy nekem nem.De nagyon konnyen lehet rajta segiteni!Szoval kivancsi vagyok mit mond a dokineni!Es nem foglak itthagyni benneteket! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Én is erre gyanakszom saját magammal kapcsolatban! De komolyan! Azt lehet, hogy az orvos egy egyszerű uh-gal meg rákszűréssel amúgy sem tudta volna észrevenni, máson meg nem jártam, gondolom, te sem. Hogyan könnyen lehet rajta segíteni? Gyógyszer vagy mi? Kihez mész orvoshoz és hova? Több kérdésem nincs. :D

KépKép
benó
 
 


Uh-gal meg rakszuressel ezt nem lehet eszrevenni,de vannak jelei,pl:darabos mensi,a mensi elotti 2-3 napos pecsetelo verzes.3 vervetel kell hozza a 19-21-23. napon,es abbol kideul hogy mennyi a progeszteronszint es ha az alacsony akkor nem tud a babi megmaradni,mert elobb levalik a nyalkahartya mint a pete megtapad es igy sodorja magaval.Closbegytet adnak ra ez progeszterontartalmu bogyo.Allitolag segit a talpmasszazs is meg vannak homeopatias szerek is de nekem mar nincs kedvem kiserletezni. :?
Radvanyi Krisztinahoz fogok menni,olvasgatom a valaszait a szakertok rovatban az nlc-n es az alapjan nagyon szimpatikus.A Blahanal van a rendelo.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szilzi bejeloltelek az iwiwen! :D :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok!
Évi, ne is merj itthagyni minket!! :D :D A "célegyenesben" már nem ér elpártolni! :D :D Ezt a sárgatestelégtelenséget okozhatja a fog. gátló? Hány évig szedted, Én most "csak" kb 20 hónapig szedtem, előtte nem szedtem kb 1 évig.

A henázás engem is érdekelne, ha valaki megcsinálná... :D Én mindig nagyon kedvet kapot ezekhez az aprólékos dolgokhoz, de aztán soha nem lesz semmi belőle. Ezekhez én túl rohanós vagyok. De már elfogadtam magam ilyennek, és nem hiszem, hogy fogok nektek valaha ilyen ötleteket írni, de én viszont nagyon szívesen veszem, hátha mégis megindul bennem valami. De én is jókedvű vagyok!!! :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Oké, kíváncsian várom az eredményt! :shock: Ha 1-2 hónap múlva nem sikerül, én is előállok ezzel a dokimnál. Tudod, akinél a múltkor voltam. :lol: Szerintem most hamarosan lelépek, mert nem akartam mondani, hogy TAVASZI SZÜNET VAN! :oops: és kellene takarítanom meg kaját készítenem, nem csak írogatnom! :oops: Már tök ég a pofám! Na, jó, ha még visszaírsz, maradok, aztán húzok kaját venni meg ilyenek :arrow: főzök, közben pedig bekapcsolom a gépet. :oops: :D :D

KépKép
benó
 
 


Igen okozhatja a gyogyszer en 4 evig szedtem de szerintem nekem elotte is volt ilyen problemam mert amiket leirtam tuneteket elotte is voltak viszont amig szedtem a gyogyszert addig nem.En innen gondolom hogy hormonalis.De nem mindenkinel van ez a legtobb nonel a hormonok vosszaallnak maguktol a gyogyszer utan. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Helló, Szilzi! Még mindig itt vagyok! :oops: Rád is festünk hennát, ne aggódj! :D Én is rohanós vagyok, ezért nagyon kimunkált hennával nem is bírok sz..ozni, csak olyan girbegurbával, ami hamarabb megvan, bár a tesóm mindig mondja, hogy milyen marha lassan készül el. De ez azért van, mert be vagyok tojva, hogy nem sikerül.

KépKép
benó
 
 


Beno ha nem sikerul inkabb endokrinologushoz menj o a hormonokra specializalodott es teljes hormonterkepet csinal.Azert jobb mint a nogyogyasz mert csak erre koncentral. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nekem mondta múltkor a néni (az orvos), hogy valószínűleg a hormon a bajom. Arra nem tértünk ki, melyik hormonról van szó. Cukik a vonalzós nyuszik, Évi! Most már totál leégett a pofám, úgyhogy VISZLÁT! [/i]

KépKép
benó
 
 


Koszi! :oops: Ha mar husvet akkor legyen nyuszi! :D
Sok hormon lehet az oka nem csak a progeszteron szoval ezert jo a teljes hormonterkep.Ha nem jutok dulore a dokinenivel akkor en is elmegyek. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Csúnya vagy, hogy azonnal visszaírtál! :evil: Sose indulok el! :evil: :D :D :D Már találtam is egy endokrinológust:
Dr. Szabó György Róbert 06-20-319-319-8 Nyugati tér 6. Az V. kerületben van. Te tudod, hogy hol? Ismerős vagy arra? Nekem gőzöm nincs, suttyó vidéki vagyok. :D :D Ezt megnézhetnénk akár együtt is, hmhmhmhm?

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: