Új privát üzeneted érkezett!

tábli (ha valakinél nem stimmelnek az adatok, sikitson):
Kép


Tombi :)
Nem tudok segiteni sajna hormonügyben csak részlegesen vagyok képben.

Báló :)
Nagy drukk anyudnak, hogy minden rendben legyen vel. Büszke lehet rád, hogy igy aggódsz érte és támogatod!
Igen, én mindig hozzászámolom a +2 hetet, a dokik is igy számolnak, egyszerübb észben tartani.

sziszi :)
Lehet fertözés vagy gomba, érdemes lenne dokinak megmutatni, addig is ha birja böröd, akkor Lactaciddal mosakodni, ill kamilla felett csücsülni kicsit (forró vizben áztatod kicsit a kamillát és felé guggolsz) Irrigálni terhesség alatt nem szabad.
De az is lehet, hogy csak természetes folyamat (az tuti, hogy terhességalatt bövebblehet a folyás kicsit)

minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!

Köszi a táblát! :D
Nekem is légyszi véssél holnapra és vizsgálatot. :lol:

Szép napot! Remélem nálatok is süt a napocska!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Minyu!

Remek a tablazat! En javasoltam a meglevo gyerekeket beleirni a tablazatba, erre nem irtam oda, hogy mi ujsag nalunk:) Van egy lanyom es egy fiam mar:)

Puszi mindenkinek :kolkok
kolkok3
 
 

 
 

sziaaasztok!!!
most leltem rá erre a topikra miután a nagy hiánytól szenvedve megnyitottam a magzatok kor szerintben ugyanígy 08-as szeptemberi topikot :lol: :lol:
én elvileg szept 10!!!! második babci, simi meg most lesz 3 feb 7.-én!

starlark! látom te is idetaláltál 8)

lehet hoyg idezúdítom a másik kb 3 embert is a másik topikból, lehet????? mindenki szeptemberi! hmm??

ja nekem meg péntek éjjel szörnyű hányós-hasmenéses rohamom volt, kb 4-4ször jártam meg az éjszaka során!!! most meg tökre aggódom, nem lett-e baj???!!! mert köv nap már jól voltam, ettem, ittam is, meg ma is. de mégis....

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


monee!
nagyon tetszik a kis képes vonalzód, azt hogy csináltad?? mert ellátogattam aa linkre, amit kiadott és annyira lassan töltött be az oldal, hoyg kn egy órán át hagytam és akkor sem látszott ilyesmi...

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!

Minyu!
Tényleg jó a táblázat! Én jan. 28-án megyek vizsgálatra!

gwini
 
 


Kedves Bagzerka! Üdv! Szerintem jöjjön mindenki, lehet, hogy ez a tőpik jobban pörög!
Nem lehet, hogy valamivel elcsaptad a gyomrod? Szerintem ne aggódj, egy éjszakából nem lehet gond. A lényeg, hogy igyál sokat!

blúmi
blúmi
 
 


Szia Bagzerka! :)

Ide találtam bizony. Már jó pár topicot elolvastam, ez a szeptemberi talán azért pörög jobban mint az őszi mert az októberi novemberi mamik még nem csíkozódtak :)

Holnap megyek vérvételre és hívom a választott dokimat hogy mikor fogad :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!
Báló! Nem semmi egy kis pasi vagy! :D Nagyon tetszik, hogy így aggódsz anyukádért, és hogy ennyire szeretnél kistesót!!!

Sziszi, a vérbőség a terhesség egyik tünete, meg az erősebb folyás is. A viszketés viszont inkább gomba... de konzultálj a dokiddal!

Bagzerka, én tegnap éjjel voltam így.... este nagyon fájt a fejem, utána kihánytam a vacsit, majd alighogy lefeküdtem, futás és hasmenés :roll: Ja, és üdvözlünk és várjuk a többieket is! :D

Én majd csak valószínűleg pénteken megyek a dokimhoz, akkor 6+1 naposak leszünk. A kisfiamnál 6 hetesen voltam UH-on, és akkor már élő embriót láttak! :D
netti77
 
 


Bagzerka!

http://image.lafemmebonita.com/cgi-bin/ ... vatars.cgi linken elvileg lehet csinálni. Alul csak beírod a szülés várható dátumát, kiválasztod az időzónát (+1 óra, CET) és kiválasztod hogy melyik szín legyen a ticker alatt. Alul csak Get your code! és tudod próbálgatni hogy melyik tetszik a legjobban.
Viszont az gáz, hogy az Explorerrel nem lehet kimásolni a BBcode-ot, mert nem engedi, be kell gépelni az aláírások közé. Kicsit nyűgös, de megéri. :D

Ha kell segíteni szólj!

Az újaknak üdv. itt! :D

Holnap megyek reggel UHra. Aggódok kicsit, de próbálok nem gondolni erre. Minden rendben lesz, nem lehet másként.
Tegnap egész napos alvás-punnyadás volt. Ma bepótoltam az elmaradásokat, nagy pörgés nem volt, de most mégis fáj/keményedik a pocim már egy ideje. Gondoltam vasalok még, de így nem. Fürdés és pihi már a további program.
Ti hogy vagytok?

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!
Mi is 7 hetesek vagyunk. Nekem ez az első terhességem és nagyon izgulok! Szeretném, ha minden rendben lenne a picivel. Na ,de ki nem? Lehet, hogy már unjátok a "folyásos" témákat, de nekem lenne egy kérdésem. fehér, túrós folyásom van, ami kb. 2 napig viszket, majd szépen lassan elmúlik és tünet mentes vagyok hetekig. Utána megint visszajön. Én egy hete voltam dokinál (akkor éppen volt), de ő nem talált semmit! Azt mondta, hogy minden rendben van! Akkor mi ez? :?:

Üdv: Szilvi
Kép
szemirámisz
 
 


Monee :)
ha keményedik a pocid,akkor vegyélbe magnéziumot. Magne B6 pl.

tábli:
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
első vizsgálat jan. 21.

és most beparáztam, mert egy ismerős mondta,h. 8-9 hétnél előbb nem kéne menni, mert úgysincs még embrió, de talán lesz annyi esze az orvosnak, h. nem vizsgál meg (holott tudom, h. hüvelyi uh is lesz), mert elmehet a baba.

Na most mi lesz?
Meg igazából ez az egész terhesség számolás sem az igazi. Mert oké, h. a vonalzó meg a kalklátorok szerint 6 hetes vagyok, de tul.képp csak 4. Nem?

Fúúú, most aztán jól beijesztettek. De holnap orvos, nincs mit tenni.
sz.sziszi
 
 


sziszi :)
Elöször is nyugi...
Másodszor. Ide a rosdás bökőt, hogy a doki megvizsgál, megnézi, hogy tapintható-e a méhegnagyobbodás +esetleges eltérés. Ezt minden alkalommal meg fogja tenni. Tudomásom szerint hüvelyi UH-tól és tapintásos vizsgálattól nem mehet el a baba!
Mindenki egyéniu mérlegelés alapján megy dokihoz, én azért mentem már 5 hetesen, mert a petezsák már igy is látszott és a korábbi vetélés miatt szerettem volna progeszteron pótlást, amit ugy gondolom, minél elöbb jobb elkezdeni.
Nándorommal kb 7 hetesen voltam elöször dokinál, akkor már láttuk, hogy dobog a szive, 5 mm-es volt.
A terhesség számitását valaki már leirta fentebb. El kell fogadni, hogy a dokik az utsó mensestöl számitják a terhességet, kivéve, ha nem volt rendszeres a menses. Az általad számolt 4 hét a baba korát jelöli. A kalkulátorok és adoki számitása pedig a terhesség "korát". Tehát a babád tényleg 4 hetes,a terhességed viszont már 6 :)
Nyugi! Nem lesz gond! (mondja ezt a bagoly a verébnek, aki szintén parázik a holnapi vizsgálattól, de csak épp annyira,amennyire még egészséges :P )

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Szia Sziszi!
Ne izgulj! én 6 hetesen voltam a dokinál és volt rákszűrés és hüvelyi ultrahang is! Már lehetett látni a baba szivét, ahogy dobog! Csodálatos érzés! :D Nekem az utolsó menstum november 24-én jött meg. Január 11-én voltunk a dokinál és akkor volt a baba 6 hetes és 9 mm.
Még egyszer, nyugodj meg! Ha pici a baby úgysem fog vizsgálgatni!Csak tudja, hogy mit szabad és mit nem!?
Mindenkinek jó pihit!
Úgy örülök, hogy megtaláltam ezt a honlapot! Megynyugtat, hogy itt lehetek! :)

Üdv: Szilvi
Kép
szemirámisz
 
 


Sziszi!

No para! Jó is, hogy mész holnap dokihoz, majd megnyugtat, és tök jó lesz, hogy látod majd a picit is! Az én dokim ilyenkor nem vizsgál, csak ha más is van, pl.: szűrés vagy tenyésztés! 1. alkalommal h.uh. van, utána pedig már vizsgál minden hónapban, de van olyan doki is, aki kézzel egyáltalán nem vizsgál, hanem mindig uh,-oz!


Minyu!

1. vizsgálat Január 29.!

Márti
borossné becz márta
 
 


Jó reggelt csajok,

Jó sok volt a hétvégi termés igyekszem visszaolvasni. Az egész hétvégém émelygéssel és visszintesben telt. :cry:
De már csak 3-at kell aludnom és mehetek doki bácsihoz. :D

Mindenkinek szép napot kívánok! :wink:

Kép
asszonka
 
 


Monee és Minyu,

Görcsben az ujjaim. :lol: Ha megjösztök a doki bácsitól kérjük ám a beszámolót :wink:

Hányra mentek?

Kép
asszonka
 
 


Asszonka!

Én 8.40-re megyek, azaz nemsokára. :D
Sajna nem biztos hogy a Férjem el tud kísérni, mert nagyon sok és halaszthatatlan munkája van. Úgy sajnálom. :(

Minyu!

Én ez előtt sosem gondoltam volna, hogy ennyi idős terhességnél tud már a méh keményedni. :shock: Mindig azt gondoltam ez azoknak a "kiváltsága", akik már nagy pocakot növesztettek. Kicsit kellemetlen, de nem parázok miatta, mert pont most olvastam hogy ez a koraterhességnél is egészséges folyamat. Tegnap vettem be MagneB6-ot, plusz zuhanyoztam egy jó nagyot és utána lefeküdtem, uh. kibírható volt. :)

Na most kajálok, meg netezek még egy kicsit, aztán jövök a JÓ hírekkel! :D

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Monee, Minyu!
Nagyon várom a híreket, gondolok rátok, és persze, hogy minden rendben lesz!

A hétvégét már megint végigaludtam! Ez borzasztó. Csak aludnék és aludnék! Bár végül is ez legyen a legnagyobb bajom..... nem igaz?!

Sziszi!
Folyásos, viszketéses problémám nekem is van. Azt mondta a dokibácsi, hogy ilyenkor előfordul, mert le van gyengülve az immunrendszer, de nem kezeli egyelőre, mert túl picik vagyunk még. Egyébként az 1. terhességem alatt is végig küszködtem vele, ezért nem lepett meg a dolog annyira.

Minyu!
1 fiútestvér van és 28-án megyek UH-ra.

Szemirámisz! Bagzerka! Jó hogy idetaláltatok! Kiváncsian várok minden hírt rólatok is!

Kép
Kép
konan
 
 


Minyu! Szemirámisz! Márta!
Nagyon köszönöm Nektek a biztató sorokat!
Sikerült megnyugodnom, várom a 1/4 6-ot, amikor is megyünk az orvoshoz!

Monee85!
Írd ám le mi volt a dokinál! Várunk haza!!!

Két napja rettentően fáj a fejem kisebb megszakításokkal :cry: . Nem tudtok vmi jó természetes gyógymódot rá?
sz.sziszi
 
 


Sziasztok!
Szép napsütéses jó reggelt mindenkinek!

Megy a drukk a mai orvoslátogatóknak! :) Jó lenne, ha már én is ott tartanák! De ezt a pár napot már kibírom.....
netti77
 
 


Konan!
Ma megyek dokihoz, és kíváncsi vagyok mit mond erre a viszkető/égő dologra, mert sztem is csak az immunrendszer gyengülése miatt van, mert nem kibírhatatlan és nincs is mindig.
Én még sose voltam terhes, így nekem aztán tényleg minden tünet új!
sz.sziszi
 
 


Üdvözlüöm én is az új kismamikat!

Remélem zökkenőmentes,boldog terhesség vár mindenkire.

Nagyon örülök, hogy ilyen sokan vagyunk,sőt egyre többen.

Báló előtt "le a kalappal",továbbra is vigyázz az anyucidra úgy,mint eddig! :D

Monee és Minyu! Szorítk nektek,de biztos minden ok-s lesz!
Én is várom a beszámolókat!

Szépn napot mindenkinek! Itt süt a nap :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok!

Nah, megjöttem. :D

Diagnózis:
Uterusban élő embrió ábrázolódik, jó szívműködés látható. CRL: 9 mm.

Szóval jól vagyunk, növekszik a bébi, én meg kiugrok a bőrömből. :D
A Férjem is odaért végszóra, igaz csak akkor esett be amikor kiléptem az ajtón, de nagyon jól esett hogy végül eljött. Kaptunk sztárfotót, annyira aranyos volt, a kollégáinak egyesével megmutatta hogy itt a gyerkőc.

Tehát mától hivatalosan is kismaminak érzem magam. :D
Szerdán kell a dokimhoz randira menni, akkor gondolom kapom a kiskönyvecskét is. :D

Kellemes napot kívánok én is! Itt is nemsokára kisüt a nap! :D
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Mai orvoshoz menőknek drukk, de biztos minden rendben lesz. Én szombaton voltam, kaptam egy csomó beutalót (vérvétel, vizelet vizsgálat, UH, mivel az a doki rendelőjében nincs) UH miatt ma telefonálok először időpontért.

Megcsinálta a rákszűrést, és megállapította, hogy növöget a méhem szépen. Tünetem egyelőre néhány kósza szurkáláson, és időnkénti hányigeren kívül nincs.

Rákérdeztem erre az első 12 hétre, azt mondta tényleg nagyobb az esély a vetlésre, de még így se hatalmas, ne aggódjak. Ügyhogy próbálok nem aggódni. :)
kistiggrincs
 
 


Monee de jó neked!
Gratulálok!

Kép
Kép
petra1980
 
 


Monee: gratula a dobogószívűhöz :) De szeretnék már én is itt tartani.
kistiggrincs
 
 


na sziasztok!
akkor hívom a többieket is :) kösziiiii

én is szt imrében fogok, mint simit, az nagyon bejött nekem!! minyu, te kinél?????

monee, tökjóóó!!! örülök és irigykedem is :) bár csak én is láthatnám már!!!

nekem feb 4.re van elsô idôpontom, elôbb nem is akartam menni, meg a doki is így gondolta.
én a simivel eleinte a barossba jártam, ott mindig volt kézi vizsgálat, és bevallom, nem szerettem, kellemetlen volt. majd jóól a végén (32.héten) váltottam és mentem a szt imrébe, háát, össze se lehetett hasonlítani a kettôôt! pedig nagy bajom nem volt a baross-al sem, de mégis. szóval az imrés meg mindig engem kérdezett hoyg akarom-e hoyg megvizsgáljon!! :) mondjuk ez jól a végén volt már, de akkor is megnyugtató volt a szemlélet!

na várom hoyg mit írtok még, akik ma még dokinál voltak, szorítok mindenkinek!!!
aki kap képet, tegye fel!!!!!!!!!!!!!!! hadd lássuk mi is a picurkákat!

na még jövök!
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


monee,

Könyezve olvastam végig a beszámolód. Gratula. A fényképet nyugodtan belinkelhted, szerintem mi is nagyon tudnánk neki örülni :lol:

Akkor ma még kapunk két kismamától beszámolót? Ugye sziszi és minyu ? :)

Üdv. az újaknak.

Kistigrincs,

Neked is gratula.

Kép
asszonka
 
 


Monee!Tök jó! Gratula!

Én is úgy szeretném már látni!
Este szorítsatok!
sz.sziszi
 
 


Sziasztok!

Bagzerka hívott át a másik topicból, remélem nem baj, ha csatlakozok :wink: Második babuci, jan. 2-án teszteltem pozitívat, 11-én voltam dokinál, de akkor még csak a petezsák látszott. Azt mondta, fiatalabb a terhesség, mint gondoltuk, de tény, hogy van :lol: Legközelebb febr.1-jén megyek, remélem, akkor már szivecskét is fogok látni :D

Mindenkinek szép napot!
Üdv: Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Üdv. nálunk ichtus. Szivesen látunk és várjuk a fejleményeket :)

Kép
asszonka
 
 


Ichtus,

Azt hiszem egyidősek vagyunk. Én jan. 10-én voltam dokinál és nálunk is csak petezsák volt, de én már csütörtökön megyek megint uh-ra. Remélehtőleg már többet látunk. :lol:

Kép
asszonka
 
 


Asszonka, köszi a kedves fogadtatást! :D Tényleg, egyidősek vagyunk :lol: Bár a doki még nem mondott konkrét időpontot a szülésre, én számoltam ki az utolsó menstruációhoz képest. Kíváncsi leszek, hogy legközeleb mit mond szülés várható időpontjának. Sára szept. 15-én született.
Látom, nyíregyházi vagy!!én is :lol: ott születtem, és laktam, aztán Pécelre mentem férjhez. Szüleim, nagyszüleim, tesóim ott laknak. :D

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Sziasztok!

Monee, szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szorítok a többieknek is, írjatok, mit mondott a doki!
Vendég
 


Ichtus,

Akkor még földim is vagy :lol: Én is az utolsó mens. (nov. 26.) alapján számoltam ki, de amúgy a dokim jan. 10-én azt mondta, hogy a méretei alapján 4-5 hetes lehetek. Hát az én számításaim szerint is :lol: , mert hát tervezett baba és (lekopogom) elsőre sikerült.

Kép
asszonka
 
 


Monee! Nagyon örülök a jóhírednek.GRATULÁLOK!

Üdv az újaknak!
Én is geyidős vagyok veled Ichtus! Akkor már 3-an vagyunk. Tök izgi.

Asszonka! Nagyon várom a csütörtöki beszámolódat,mert kb. az én babucim is olyan lehet,mint a tied és én csak nagyon sokára megyek dokihoz. A 11. héten. :cry: Már nagyon várom,de még messze van...nagyon.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek lehet-e kávét inni a terhesség alatt? Esetleg nagyon kicsi kávét nagyon sok tejjel?
Régen kávéztam, de most abbahagytam, mert nem tudom milyen hatással lehet a babára?

Kép
Kép
petra1980
 
 


Petra!

Én nem annyira ajánlom a kávét, sőt a koffeines dolgokat sem, mint pl. tea,cola.
Úgy tudom nincs jó hatással a magzatra.

Kép
Kép
a.m.
 
 


a.m .

Én is nagyon várom már a csütörtököt, már tűkön ülök, főleg mert minden reggel és este elmegyek a rendelő mellett. :)
Viszont te már több mindenét fogod látni a bébinek. :)

petra1980,
Én is nagy kávés voltam, reggel éhgyomorra azzal indítottam. Csodálkoztam is, hogy ilyen hamar, és szinte tünetek nélkül letudtam mondani róla. Azt olvastam, hogy kevés kavé nem árt a babának. Úgy hogy szerintem nyugodtan ihatsz kevés kávét jó sok tejjel. :lol: Én azért maradtam a 3in1 kávéknál és reggel szoktam egyet meginni. De előfordult már, hogy nem volt otthon 3in1 kávém és akkor főzött kávét ittam sok tejjel. Nyugi semmi baja nem lesz a bébinek.

Kép
asszonka
 
 


petra,

Találtam egy kávéra vonatkozó cikket
http://www.babaszoba.hu/topics/9month/articles/519

Kép
asszonka
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy zavarlak titeket, de szeretnék én is táblázatot csinálni.
Minyu! Hol szerkeszted a táblit és miként rakod fel? Képként?

Kép
szly27
 
 


köszönöm!!!
Akkor néha egy csöpp kávét iszok sok tejjel.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Sziasztok!
Én is Bagzer után jöttem a másik topikból.
Magamról annyit, hogy 33 éves leszek idén, itthon vagyok Kata lányommal, aki febr.28-án lesz 3 éves. Jan. 15-én voltam UH-on és láttam tökmagunkat, akinek szépen dobogott a szíve és kb 10 mm-es volt akkor.
kávé téma: szerintem is mehet a kávé, csak módjával. én minden nap iszom egy keveset

Kép
Kép
borso
 
 


Üdv. nálunk Bagzer

Azt hiszem te mindenkit megelőztél a vonalzódat látva. Bizti szeptemberi lesz a bébi? :lol: :oops:

Kép
asszonka
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy ilyen sokan vagyunk már! Üdv az újaknak is!
Képzeljétek, már egész álló nap hányingerem van, gyomorégéssel tarkítva, amin csak azért csodálkozom, mert eddig a 7. hét előtt még futó hányingerem sem szokott lenni! A ch-diéta miatt fogytam már 1 kg-t, a kedvenc nadrágomat meg nem tudom begombolni! :roll:

Márti
borossné becz márta
 
 


Első dokis látogatásom jan. 28.

De azért érdekes, hogy meg se kérdezte miért kérek időpontot :)
Remélem addigra a vérképem is elkészül, csütörtökre igérték.

Kép

Kép
starlark
 
 


Meg van az első UH időpontja: február 4. Remélem minden rendben lesz. Addigra már 7+3 leszek :)
kistiggrincs
 
 


Sziasztok Csajok!
Köszönöm a köszöntéseket! Olyan jó, hogy ilyen kedvesek vagytok! :lol:
Hajrá Sziszi!
Már én is nagyon várom, hogy mit mond a doki, hiszen nekem is hasonló problémáim vannak!
Szorítok neked, biztos, hogy minden rendben lesz! :P :P :P
A többieknek gratulálok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget a babám korának a kiszámításához! Ez a többféle számítási mód már teljesen bezavart!
November 24-én volt az utolsó menstrum. Január 11-én voltunk a doki bácsinál és ő azt mondta, hogy a picúr 6 hetes és 9 mm. Akkor most,hogy is van ez? :?
Előre is köszönöm! :wink:

Üdv: Szilvi
Kép
szemirámisz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: