Új privát üzeneted érkezett!

Mia szerintem jó döntés hidd el a főnököd meg így járt ez a terhesek jótéteménye nekik :twisted: :lol:

tappancs28
 
 


Mia!
Jól teszed! Pihenj is sokat!

A főnök meg fogadja el, nem sokat tehet, mert védve vagy.
20150601134430
 
 


A táblázaton dolgozom.

Csinálok magunkat egy közös e-mail címet, amire más egyéb dolgokat is küldhetünk.

Ha lesz fejlemény, jelentkezem.
20150601134430
 
 

 
 


Szóval és tettel

Elkészítettem egy alaptáblát.

A közös e-mail cím: juliusibaba_babanet@citromail.hu

Priviben aki kéri, küldöm a jelszót. Innen letölthetitek, kitöltitek és visszakülditek. Én pedig frissítem majd nap végén.

Viki
20150601134430
 
 



Tappancs: elküldtem!

Még annyit, hogy van javaslatotokat, akkor azt tegyétek bele a táblázatba.
20150601134430
 
 


nekem is jöhet ;)
Vendég
 


Mia!
Elküldtem! :wink:
20150601134430
 
 


köszi, nézem oszt küldöm vissza! :)

pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Ismét rég jelentkeztem!
Én is kérek jelszót!!

Tegnap voltam dokinál, levették az Afp-t, volt Uh, ahol minden rendben van. 38mm a fejátmérője. Már szép nagy!!

Viszont velem nincs minden rendben, a méhszájam elkezdett kinyílni. Most 2100-as.
Teljesen padlót fogtam tőle. Semmi előjele nem volt.
Jó, szombaton takarítottam elég sokat, akkor éreztem is, hogy nagyon elfáradtam, de erre nem gondoltam!!!
Azóta napi 4 Mg Citritint szedek, és amit eddíg nem éreztem gyakran, keményedek.

hát, most pihizek, remélem nem lesz semmi gond!!

Vigyázzatok magatokra!

Tappancs!
Üdv a másik topicban is!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Marika!
Pihenj sokat! Ágynyugalom! Mikor mész vissza a dokihoz?

Jelszót küldöm.
20150601134430
 
 


VIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


küldtem PÜ-t olvasd át, mert bénázok és tele a bakancsom SEGÍTS :oops:

tappancs28
 
 


Szia Viki!

Nekem is küldheted a jelszót.

Szia Mária! Pihenjél, és vigyázz magadra!

Kép
dittke
 
 


Dittke!
Elküldtem!

Tappancs!
Neked is privit!
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok!

Viki!
Tetszik az ötleted,és kérek én is jelszót!

A 13. hétig én esténként rosszul voltam,de ez nekem jobb volt,mintha reggel lettem volna,mert reggel busszal megyünk be Paksra oviba a fiúkkal-mi Dunakömlődön lakunk,ami 3-4 km-re van Pakstól.Így nem tudom, hogy oldottam volna meg 3 hónapig a reggeli bejárást.Este meg Apa sokat segített és le tudtam kicsit pihizni.

De a pihire van a legkevesebb időm,nem csak azért mert a fiúk is elég kicsik még,hanem mert folyamatosan építkezünk...vagyis átépítünk.Másfál éve elcseréltük anyósomékkal a kis parasztházunkat-,ahol a padlófűtés,kandalló.és amerikai konyha is volt....még sírtam is,én mentem be legnehezebben e cserébe.De tudtuk,hogy még akarunk babát,és ez jóval nagyobb...Így azóta kezdtünk mindent előről bontani-építeni,hogy ezt is a saját ízlésünkre formáljuk. :wink: Két napja épp a festő van nálunk!

A 12.héten kaptam egy pozitív toxoplazma eredményt,így 3 hétig rettegtem,mire megjött az eredmény.De szerencsére kiderült,hogy régi fertőzésről van szó,de jó pár álmatlan éjszakát okozott...

Mia!
Nekem is sokszor a falbámulással tellnek az éjszakáim,de szerencsére 3 rossz éjszaka után 1-2 éjjelt végigalszom!!

Hali!Betti

bernus
 
 


hali!

jelszót én is kérek.

lányok, olyat kajáltam... napok óta először volt olyan amit megettem jóízűen és semmi rosszallás nélkül.

csináltun anyucimmal ráczpontyot ponty nélkül :) valami tengeri herkentyűfilé volt. de igy volt az igazi... ugyhogy most jól vagyok. végre valami amit megettem és tényleg nagyon jó étvággyal fogyasztottam.

mindenki vigyázzon magára, pihenjetek, levegőzzetek, semmi para és aggódás. nyugalom mindenkinek!
vigyázzunk magunkra.

voltam ma a városban is vásárolni. olyan édes tünci kis ruhácskákat láttam, meg tipiket meg hasonlókat, de persze venni nem mertem. helyette vettem a páromnak zoknit 8) ez persze nem nyujtott olyan élvezetet mintha már mást vásárolhattam volna. de ugy gondolom, hogy ez még korai lenne.

megyek iszok calciumpezsgőtabit, utána meg irány a kanapé. pihizek egy nagyot.

VIGYÁZZON MINDENKI MAGÁRA ÉS BABÓJÁRA!!!! puszi nektek

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok

Viki! Szerintem nagyon elrontottam valamit. Nem hiszem hogy elküldtem! :(

Kép
dittke
 
 


Vagy mégis? :)

Kép
dittke
 
 


Szia Mária!

Gitti üzeni: mondjátok neki, hogy fel ne keljen, ez már nem vicc, még nagyon korai
A többieket is puszilja.

Kép
dittke
 
 


Köszönöm mindenkinek!


Ígérem, pihenek!

Ti pedig vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Viki!
elküldtem a táblázatot.

pusz-pusz
Vendég
 


Jó reggelt!
A táblázatokat majd munkaidőben összerakom, tegnap este későn értem haza a dokitól.

2 órát ültem, mire bejutottam hozzá. 001 már 98 mm, a kobakja is 36 mm. Nagyon cuki volt. De ő is elunta magát, mert seggel forgolódott az UH-nak, és még a lábait felhúzta. Egyszer fordult meg, akkor láttam az arcát és a 2 kezét, még integett is. Ott olvadoztam az asztalon. Aztán visszafordult. A doki is csak egy béna képet tudott róla csinálni, igazából nem látszik semmi sem rajta.
20150601134430
 
 


Csajok!
Felraktam az e-mailre az eddigi táblázatot (mia, t.marika, dittke, tappancs és én vagyunk eddig ajta).

Mia!
Nagyon tetszik a neved!!!!!! Eredete?
20150601134430
 
 


sziasztok!

végre itthon vagyok. rengeteg jövés menés volt 7 órától. kórház, beutaló kérés,vérvétel, uh- amin közölték hogy nem is kell részt vennem Sad, beugrottunk a munkahelyemre az adóspapirok miatt, védőnő, párom munkahelye...

közölték hogy a dokim és a védőnőm is rosszul mondta, nincs uh a 16. héten Sad. ugyhogy rohanás volt a védőnőhöz hogy még bent érjem az intézetben és szivhangot halljak. bejött velem a párom is.

hogy nekünk milyen kis izgőmozgó vicikvacakunk növöget a pocakomban!!! nagyon cseles kis picuri. bal oldalt szokott pihenni. naná hogy ott kerestük...megtaláltuk, dob-dob-dob, és el is tűnt. a védőnő fél percet nem tudta hallgatni, hogy tudjon mérni valamit.
ugyhogy találomra beirt olyan 150 körülit.

de legalább megnyugodtunk mert pár dobbanást hallottunk. persze neki több kellett volna, hogy eredményt tudjon beirni, de hát az én babóm nem ugy gondolta. hagyjuk őt békén, még nem mutogatja magát Cool Shocked

Kép

Kép
timi1982
 
 


nekem is küldenétek hozzáférést? én is kivi vagyok a táblázatokra. köszi

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Elküldtem!

Hogy vagytok ma Kismamik?
20150601134430
 
 


köszi viki!

de gondom van... nem megy. hol és hogy is kell pontosan???? tudod nekem nem is informatikus pasim van :? :? csak imitálja hogy 5 éve abban dolgozik 8)

nah komolyan, én vagyok olyan béna hogy nem tudom megoldani :oops:

Kép

Kép
timi1982
 
 


jól van :lol: nem vagyok én olyan béna :lol: megoldottam 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok Kismamik!

Remélem mindenki jól van!!

Viki!
Bocsi,szerintem 2 szer ment át a táblázat!

Jó éjt mindenkinek,én kivagyok,mert épp most fejeztem be a takarítást a festő után és ez még napokig így lesz! :oops:

Hali

bernus
 
 


Sziasztok!

Üdv Mindenkinek! Már elég rég jártam itt.
T.Maria, én is hétfőn voltam AFP-s vérvételen!!!
És tegnap UH-n megnéztük a babucimat.Egy igazi örökmozgó!!! Egyfolytában ficánkolt!!!
A fejecskéjének mérete 4 cm-es volt!!
Én jól vagyok, igaz tegnap megint rókáztam rendesen!! De sebaj! Kibírom!

Puszi mindenkinek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok Kismamák!

Mindenkinek szeretnék gratulálni a babákhoz. Másodsorban, ha nem bánjátok szeretnék én is közétek tartozni.

21 éves vagyok Pest megyében lakom, és az első bogyeszem várom, sok szeretettel és kiváncsisággal. Az időpontom érdekes, mert a nőgyógyász szerint július 25. , a különféle kiszámolósdi kalkulátorok szerint júli 26. , a védőnő pedig júli 27-29-re jósolt, lehet fogadni kinek lesz igaza:lol:

Egy kérdésem is lenne hozzátok... Volt valakinek olyan érzése, mintha a derekánál, vagy medencéjénél beakadt volna valami ideg és alig bírt mozogni?

Kép

Kép
pindimano
 
 


Üdv közöttünk Pindimanó! Mesélj még magatokról. Milyen volt eddig a terhességed? Dolgozol?

Bernus! Jó pihizést!

Pusz

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!
Kislány!
Örülök, hogy jelentkeztél!
Ez roppant érdekes!
Az én Babucim BPD-je hétfőn 38 mm-es volt! :wink:

A doki szerint ez egy picit nagyobb a koránál, 17-18 hétre rakta be, tapasztalatából viszont a kukisoknak van ilyen "nagy" kobakjuk.... :wink:
Háát, majd kiderül! :lol:

Remélem jól vagy, a rókázást sajnálom!

(Egy kis +++++++ energia nem ártana... :cry: )
Vendég
 


Pindimanó!

milyen buta vagyok!
Nem is üdvözöltelek!

Mesélj magatokról!
Vendég
 


Jó reggelt!

Bernus!

Nem kaptam meg a táblázatokat, lsz. dobd át még egyszer!

Pindimanó!
Üdv itt!
20150601134430
 
 


Pindimanó!

Üdv a tömegben :)

ha a vonalzód nem csal, akkor kizárt dolog hogy juli 25-én szülj. vagy legalábbis nem hiszem. már csak azért sem mert mikor ugyebár készítetted a vonalzódat ahhoz kell a mensid időpontja. nah ha azt pontosan adtad meg, akkor ha 07.25-én szülnél akkor már 16. hetes lennél. mivel én 24 vagy 25-re vagyok kiirva.... és most töltöttem a 16. hetet. szóval szerintem kicsit tolódik az... legalábbis számítások szerint, aztán hogy tényleg hogyan alakul arról inkább a pocaklakóddal kellene egyeztetni 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Szia Mindenkinek!

Köszönöm az üdvözléseket, arik vagytok! Noss, hogy válaszoljak magunkról... hát nem volt eddig leányálom a terhességem, azon felül hogy nagyon imádom a kis Bogyeszt, a 3 hónap kitöltött egész napos rosszullétektől kezdve mostani orrvérzésen és szárazságon át, a derekam becsípődéséig minden volt már a palettán:) dehát elviselem ez van:) A másik fele, meg hogy minden orvos és védőnő azt hiszi, hogy ez a 6. gyerekem és természetesnek veszi, hogy nekem már mindent kéne tudnom mindenről, szóval, ha kérdezek totál hülyének néznek, nemgond, ettől még én kérdezek:)
Igazság szerint nem dolgozom, sajna nem is dolgoztam, vagyis csak azon, hogy meglegyen a második szakmám, aminek vizsgáit kb egy hónappal Bogyesz születése előtt fogom befejezni.:)
Hát röviden ennyi:) Sajna még nemtudom, hogy Bogyika kicsifijjú, avagy kicsilyány lesz, sejtésem van már ugyan, de majd meglátjuk.
Timi: először is üdv kedves druszám, másodszor valószínű, hogy a doki nem tud számolni, véleményem szerint nem sok mindent tud, ugyanis ezt a 07.25-i dátumot 12. hetemen állapította meg, tegnap voltam nála, akkor megkérdezte, hogy ő vizsgált e már engem... ezek után no comment.
De nem is gáz, ha késik a kicsi, legalább szülinapi babóca lenne:)
Mindenkinek további szép napocskát!
Bár itt nagyon fúj a szél.

Kép

Kép
pindimano
 
 


hát lányok...

kb.3 -4 hete foglalkozom a toxoplazma vizsgálattal. szerintetek elkéstem már? passzolgattak egy kicsit ide-oda. nőgyógy-védőnő-kórház.
most a körzeti orvosommal beszéltem, és végülis kiderült hogy ő is adhat beutalót az infectológiára, és majd onnan küldenek vérvételre, vagyis azt ők csinálják de ők irják ki a vérvételt.

a lényeg... szerintetek van értelme most a 16. héten foglalkozni ezzel? tuti pozitiv lesz az eredmény, olyan szinten hogy én már átestem a betegségen, tehát védett vagyok. gyerekkorom óta van cicánk, igy már tuti régebben megfertőződtem, tehát az ellenanyag már a szervezetemben van. nem hiszem hogy a mostani cicánktól kaptam volna el a terhességem alatt.
ha meg már átestem rajta a számok tuti azt mutatják hogy pozitiv. akor ujabb vizsgálat amiből kiderül hogy friss vagy régi a fertőzésem. ez meg mind utánajárás, izgalom, idegeskedés.

szerintetek csináljam vagy ne? nem tudom mit is kéne tenni. főleg hogy az eredmény kb. 1,5-2 hét. tehát mire eredmény van, akár 18. hetet is betölthetem. aztán még plusz 1 hét a pozitiv eredmény estén a kontrollvizsgálat. :shock: :shock:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!

csináld meg! legalább megnyugszol..meg akkor ha ne adj isten van vmi, még időben lehessen tenni vmit.
de ez az én véleményem..


pusz!

¤mia¤
Vendég
 


pindimano!

nekem most éppen olyan mintha gyomorszájon vágtak volna..csak pihegek..sztem helyezkedik felfelé a gyermek..nem kellemes..dehát ő az erősebb :D


¤mia¤
Vendég
 


már folyamatban van a beutaló. elég messze van a körzeti orvosom. 35 km. az asszisztens nagyon jó ismerős ő vette kézbe a dolgokat. ugyhogy a megvan a beutaló megyünk érte és megyek vérvételre.

nah ez egyébként se az én napom. reggel a párocskám ugy kelt hogy be volt dugulva az orra. most voltam nála a munkahelyén. vittem neki ebédet. már fujja egyfolytában és ráadásul fáj a fejeteteje. ez nála annak a jele hogy nem kispályás a betegség. ha lehajol már feszít az arcürege is, meg melege van egyfolytában.

ugyhogy estétől költözik külön szobába :( hazajön forró citromos tea, neocitrán, szopogatós gyógyszerek meg ilyesmik. meg szerintem marad itthon. mondtam neki hogy ne lábon hordja ki mert akkor sokkal tovább tart, és nagyobb az esélye hogy elkapom. :(

remélem nem lesz gubanc, más se hiányzott már. én se vagyok a legjobban. nincs étvágyam semmi nem kell. tegnap is amit ettem egész nap az este kijött. elkezdett olyan este 10 körül görcsölni a hasam, és wc lett belőle. éjszaka is kijártam 2-3-szor. remélem nem lesz komolyabb és nem szedünk össze valami vacakot. :(

ugyhogy mindenki nagyon vigyázzon magára!!!!!! sok sok vitamin!!!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Mia na igen már most a gyerek parancsol:) pihizz remélem jobb lesz!
Timi drukkolok, hogy semmi komoly baj ne legyen, bár az étvágytalanság nálam is fennáll, sajna...
A párodnak is jobbulást, az enyém most esik túl egy enyhébb lefolyásún. Szörnyű ez az influenzás időszak!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Timi!

Jobbulást a párodnak! Tantum verde nagyon jó torokfájásra, ezt még te is szedheted, ha gubanc lenne.

Sajnálom a kajálást. Én lekopogom nagyon jól viselem a terhességet, semmi émelygés, hányás. Étvágyam is van.


Mia!

Neked is jobbulást! :wink:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem írtam. A kávézón dolgozom ezerrel. Március 1-jén indul, és úgy érzem, még sehol sem tartunk.

Kérek jelszót.... :D

Lányok! Mi ez a betegeskedés. Vigyázzatok!
Timi! Próbálj meg te is teázgatni, és sok-sok gyümölcsöt enni. Nehogy elkapd a férjedtől.

Pindimano! Üdvözöllek köztünk!

kolcsek
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Drágaságok!

Bocsi kicsit lusta voltam írni meg hangulastom se volt olvasgatni ,most ilyen megadom magam szindróma van sodródok az árral :twisted:

Tegnap voltam 18 hetes genetikain:
ahol megerősítést kaptunk, hogy Dávidka Dávidka marad most már nincs mese
BPD:43mm THQ:39 mm ezeket mérték, az AFP értéke meg 1,21
de olyan doki volt, hogy semmit nem mondott és még képet se kaptunk, pedig ahogy haza jöttünk fiam egyből számon kérte öcsi sztárfotóját, s persze örjöngve rohangált, hogy Ő oviba volt, hugi meg babalesen .Hát ezek a tesóharcok sose merülnek ki .
Na mindegy, ez van.

Remélem Ti jól vagytok ?
Megyek visszaolvasni addig is szép napot mindenkinek :wink:

Desviki.

Nem rakod be a táblázatot ami megvan nemtok még mindíg bele menni állandóan idióta profilnévvel zaklat s nem nyit meg semmit kész vagyok a párom is csak röhög de ugyanolyan lüke mint én :evil: :twisted: :evil: :twisted: :roll:
Köszke, persze ha nem gáz a többieknek :wink: 8)

tappancs28
 
 


Tappancs!
Szívesen belerakom, csak éppen az elérhetőségek, telefonszám részt nem.
Van privát emil címed? Elküldhetem arra is az excel táblát.

Aki még tagja szeretne lenni a táblázatot, jelezze itt a fórumon.

Lsz. aki már tudja az elérhetőséget segítsen be nekem nekik ezt elküldeni, mert nem vagyok mindig gépnél, és hétvégén is elutazunk.

Köszike!!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Frissítettem a táblázatot. Tapinak elküldtem +ban.
20150601134430
 
 



Sziasztok Csajok!

Viki!
Remélem átment végre a táblám :D

Timi!
Én a 12.heti vérvételen kaptam egy pozitív toxoplazma eredményt..
kiírom az értékeimet-
Toxoplazma gondii 185 10/ml...ez nagyon magas,a másik Toxoplazma KKR 1:5 ez meg határérték!

Nekem 3 hét rémálom volt,mire megjött az ismételt vizsgálat.Pedig én is macskák között nőttem fel!!De nagyon féltem!De most már megnyugodtam......azt írták a lapomra átvészeltség,védettség.De azért a macskákat kerülöm és Apa vágja a nyers husokat!!

Tappancs!!
Gratula a kis pöcsöshöz!!Reméljük 1-2 hét múlva nekünk is felfedi a Manónk a titkát!!! :)

Még pár nap és végez a festő.....utána pihizek és kevesebbet takarítok!!!!!Ja,és lesz időm vonalzókat is szerkeszteni!!!

Jó éjt!Vigyázzatok MAGATOKRA!!

Betti

bernus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: