Új privát üzeneted érkezett!

Vera!

Hát ha nem lesz ott a szülésnél akkor nem jár neki semmi!
Az ügyeletesnek vagy ha rábíz valakire annak meg nyilván nem kell annyit adni! :wink:

De miért?Lehet,hogy szabin lesz? :shock:

Zsibima!
Igen már ott kapott cumit! :roll:
Valahogy szerintem az látszik ha kell neki!Nem tudom elmagyarázni! :roll: Ráadásul én soha nem tudtam szoptatni,mert nincs tejmirigyem :cry: :cry: :cry: !Próbálkoztam ugyan,dehát csak 20ml-et tudott szegény!Tápszert meg nem adnak egyből!
Lehet,hogy ezért kellett neki!

Alex pl.soha nem cumizott!
Zina igen,de könnyen leszokott róla!1,5 évesen.Zalán még nem nagyon akar de majd eljön az ideje! :lol: Vannak már jelei,pl.,ha éjjel kiesik a szájából nem ébred fel rá!
Én nem hiszek abban,hogy cumival el lehet rontani!Ha kell neki akkor nyilván szüksége van rá! :)

Zinánál pl,úgy jöttünk rá,hogy amikor nyűgös volt azt gondoltuk éhes,így kapott tápszert,mindíg megitta,de aztán állandóan bukott!
Így aztán rájöttem,hogy a gyerek nem éhes csak cumizni szeretne! :shock: Onnantól kezdev rendesen kajált és nyugodt volt mindíg! :lol:
Vendég
 


Alziza- én lányom is cumizott!! Örültem, ha nem bőgte végig az egész napot és helyette cumi volt a szájában! :D Úgyhogy én nem vagyok ellene egyáltalán, ha értelmesedik tényleg hamar le lehet szoktatni róla! Csak azon csodálkoztam, hogy az én időmben még nem lehetett cumit bevinni, most meg igen. Gondolom még ezer dologgal fogok találkozni, ami megváltozott 14 év alatt, de ez így van jól! :D
Vendég
 


Alziza, dejó, hogy elfogadták a cumit a srácok nálad....
Én úgy tuszmákoltam Barnusnak a szájába de a jóistennek sem akarta... :lol: csak a cici meg a cici meg a cici minden mennyiségben... borzalmas volt... igy nagyon akartam, hogy csak kicsikét cumizzon... :) de az én fiam ahogy bevette, érezte, hogy nem cici és már azzal a lendülettel köpte is ki és üvöltött... szal nem tudtam átverni, bárhogyan akartam volna...
Egyébként abban én sem hiszek teljes mértékben, hogy elronthatjuk a cumival... pici igazság lehet van benne, de nem teljesen igaz, az bizti! Ha cumit nem adunk neki, akkor cumisüveget előbb-utóbb bizti, oszt majd azt nem tudjuk elvenni tőle akkor! Megtalálja a gyerek, ha neki az kell... vagy... az ujját fogja szopni és az meg még rosszabb szerintem mint a cumi!

Egyébként mivel nekem téli mindkét fiú (méghozzá jól a közepén születtek a marha hidegben) még jobban örültem volna, ha cumit tudok dugni a szájukba... anya is mondta, pedig egészségügyis révén nem cumi-párti, hogy amikor sétálni megyünk és hideg van, jobb, ha cumi van a szájában, mert akkor tuti nem alszik el nyitott szájjal véletlenül, és nem szivja be szájon át a hideg levegőt, hanem az orrán veszi, mert a szája tele van a cumival....

Úgyhogy én Zsófinál is megpróbálom majd dugdosni a cumit, bárki bármit mond erről.... :wink:
Vendég
 

 
 

Nekem is mindkét fiam nagy dudus(cumis :wink: )volt,vagyis a kicsi még most is sajna....pedig már le kéne róla szoknia de úgy szereti...mindig azt mondja hogy ő még kicsi(meg lehet ilyenkor zabálni :wink: )Próbálom korlátozni az alvásra,de van hogy napközben is kéri...

Sztem se lehet őket elrontani,vagyis legalábbis nálunk jól alakult,mert nem szoktak le a ciciről egyátalán.Sőt mivel súlyos mellgyulladásom volt,nyílt sebbel a mellbimbómon végig 6 hónapig,szal én akartam hogy cumizzanak mert csillagokat láttam így is a szopizások alkalmával.És valóban igaz,hogy pl.az újjacskákról sokkal nehezebb leszoktatni.A nagyfiamnak a Mikulás vitte el 3 évesen,sztem Krizsinek is a Miku viszi majd el...

Zsibima!

Happy Birthday kiskamasznak :wink:
Az IWIW-en én is fennt vagyok:Kozák Anikó Gödöllő
Lécci jelöljetek ha épp arra jártok :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Zsibima!

Bizony sokminden változott! :wink:
Még a 7 év alatt is ami Zina és Zalán között van! :roll:
Pont arra gondoltam egyik nap mikor írtad,hogy Te bizony nem megkérdezed ha nem tudsz valamit majd a babával kapcsolatban!
Komolyan mondom neked,hogy néha úgy érzem,hogy olyan vagyok mint egy elsőgyerekes anyuka!Pedig nálunk "csak" 7 év telt el!
De annyi minden változott!Többek között én is!Így egy csomó mindent másképp csinálok már! :lol:

Amúgy a klinikára bármit be lehet vinni!
Én pl.adtam neki cukros vizet (ami ki van rakva steril üvegben a klinikán,és az ad aki akar),mivel ugye szoptatni nem tudtam!
Ezért én hozatam be cumisüveget is,ebből itta aztán a tápszert is!Sterilizálót,cumit!Mindent lehet!Én pl bevittem az otthoni kisplédet is neki! :lol:

Pumpóka!
Hát ez az!Úgyis megtalálja az ujját pl.!
Azt meg ugye nem tudod elvenni tőle! :lol: Ezért nem értem miért mondják sokan,hogy ha cumizni akar ott az ujja!
Lehet,hogy azt még 5-6 éves korában is a szájában tárolja!
Aztán jön a szépen deformált fogsor és ujj! :roll:
Vendég
 


Alziza- gondoltam én hogy nagy meglepetések érnek még! Alig várom, hogy megtapasztaljam milyen mostanság egy kórház szülészeti osztálya...na meg azt is hogy én mint anya, miket fogok másképp csinálni, érezni...én is sokat változtam ám 14 év alatt! :lol:

Panny- köszi! :D Mindjárt be is jelöllek iwiw-en!
Vendég
 


Zalán most 2 napja már csak egyszer alszik napközben!
Ami nem baj,csak most is alszik még! :shock:
A héten még itthon volt a férjem és Ő ment a suliba a másik 2 gyerekér,de jövőhéttől nekem kell!Ami azért lesz vicces,mert 14.30-ig oda kell érnem!

Nem tudom hogy csinálom majd! :shock:

Ma viszem a kutyit fodrászhoz! :lol:
Majd teszek róla képet!Kíváncsi vagyok milyen lesz!
Remélem nem szúrják el! :roll:
Rövid,sportos frizkót akarok neki!Most olyan mint egy szőrgombóc! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Alziza!
Ma szült meg az egyik simerősöm a SOTE 2-őn (a SOTE-s fórumba néha írogatott, Merinek hívják).
Ő is azt mondta, h. annyira száraz/ meleg volt a levegő a kórházban, h. bizony Ő adott a kislányának cukros vizet.
Szerintem én is fogok, akkor is ha azt mondják, h. az anyatej a legjobb.. De ha a te szád is kiszárad olyan nagy szárazságban, akkor az övé is ki fog...
A cumit meg szerintem mi is bevisszük, csak előbb majd ki kell ott fertőtleníteni...

Panny!
Én már bejelöltelek :wink:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!

Tudom,te már rég bejeöltél :wink:

Figyi,tényleg sokkal jobb az anyatej,lécci hidd el!!! :wink: :wink: Ha nem indokolja bárminemű veszélyforrás(pl.kiszáradás)akkor teljesen fölösleges a cukros víz!!Ha pl.40 fokos hőség lenne,akkor is csak sima víz kéne...
Ez csak egy tanács :wink:

Olvastad az gátoljos,homeos írásomat?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Tudom, hogy aza legjobb, de ha annyira meleg/ száraz levegő van és a tejci meg nem indul meg, akkor jó a víz.
(Én viszek be babavizet is).
Egyik ismerősöm mondta, h. nem adtak a kisbabájának semmit, a tejcsi meg még nem volt elég. Amikor hazamentek a gyerekorvos megállapította, h. ki van száradva a gyerek (állítólag már acetonos volt a lehelete).



Hová tetted a gátolajos írást?
:wink:
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


SZIASZTOK!!!!!!!!

Megjöttünk,minden nagyon szuper volt!
Bátran ajánlom mindenkinek a helyet!
13000 ft. volt összesen,kaptunk egy dvd-t,egy cd-t 60 db fotóval,1 nyomtatott fotót amit választottunk és egy hűtőmágnest!
Nagyon kedvesek voltak!
Az elején nem akarta megmutatni magát,főleg az arcát,de aztán csak sikerült!
Nagyon vicces dolgokat csinált!
Kis mókás pasi!
Mert mostmár biztos,hogy KISPASI!!!!!!!!! Láttuk a kukiját!!!!
Küldök nektek fotót,remélem jól látszik,később még jövök!

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm!

Gratula a most már biztos fiúcskához!!!! :D
17 hetes van a képre irva.... 8) akkor nem 16 hetes az uh szerint? Nagyobb babó???? :)
Vendég
 


ibm: tündéri a kislurkó! Hogy védi a szemét :)
Hol voltatok egyébként pontosan?
lei
 
 


A 4d genesisben voltunk,nagyon szuper hely!

Pumpóka! Az én számításom ill. terhességi naplóm szerint ennyi,a mai uh szerint betöltött 17. hét+3 napos!
Azt mondta pár nappal nagyobbak a méretei mint a számításaim szerint,így a szülés ez az uh szerint 06.21-ről 06.17-re módosult!

De olyan szomorú vagyok!!!!!!!! :cry:
Képzeljétek megakartam mutatni a családnak a 60 db fotót és ÖSSZETÖRTEM A CD-T!!!!!!!!
Mindjárt sírok! :cry:
Apa azt mondta valahogy majd lementi a dvd-ről,de ha nem sikerül??????????????
ANNYIRA SAJNÁLOM!!!!!!!!!

Ja és ma még annyi történt,hogy ha minden igaz Apa márc. 29-án elvesz feleségül!

Kép


Kép
ibm
 
 


Vera!

A sima víz inkább ok sztem ha tényleg a kiszáradás veszélye fenyegetne,de hidd el az estek 905-ban termelődik a jótékony előtej aminek pont az az értelme hogy ne hagyja kiszáradni a babát és" kihúzza" a pici a tejcsiig :wink: Csak van aki azt hiszi neki nincs is előteje mert nem csordogál esetleg,pedig van :wink: Mindinkább a baba székletén látni ha kitartóan szoptatjuk,hogy jé,tényleg anyatejes et kakil :wink: Nem akarok okoskodni,távol álljon tőlem,csak ez már tapasztalat,remélenem veszed okoskodásnak :wink: :wink: Szoptatni,szoptatni folyton :wink: az a jó a babának és akkor tuti nem szárad ki :wink:

Egyébként a gátoljos írásom az 5.oldalon van a homeos írásommal együtt8asszem utcsó hozzászólás)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


905=90% akart lenni :oops:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Vera!
Amikor én bent voltam akkor a csecsemős mondta,hogy adjunk a babáknak a vízből,mert szüksége van a folyadékra!Igazából nem tudom! :roll:
Én csak azért adtam a cukrosvizet,mert tudtam,hogy én nem fogom tudni szoptatni!Mint írtam egyiket sem tudtam sajna!(UH-val is kimutatták,hogy nincs tejmirigyem,de Alexnál még ezt nem tudtam és ott sírógrcsöt kaptam amikor kiderült,hogy semmitől nem lesz tejem és nem tudok szoptatni!Ráadásul mindenki kérdezgette:Ugye szoptatod? :evil: )
Muszály volt Zalánnak adnom,hogy legyen benne valami amíg adnak tápszert!
Ha Nálad nincs ilyen probléma,biztos,hogy lesz annyi előtej ami elég neki! :lol: Ha viszont adni akarsz akor inkább a sima víz!
Én a mai napig Jana Baby vizet adok Zalánnak! :lol:
Viszont akkor vigyél cumisüveget!A cukrosvíz is steril üvegben van,viszont a cumirészén papírzacsi van!Az ugye nem steril! :shock: Ezt látod a képen is!

Ibm!
Gratulálok a kis Áronhoz! :lol:
Vendég
 


Ibm- gratulálok a jóképű kispasidhoz!!!
És az esküvőhöz is, kicsit irigykedek mert te két pasival fogsz együtt élni... :lol:
Vendég
 


Zsibima!

Adjak még egy pasit??? :lol: Nekem több is van itthon... :lol:
Mondjuk a legnagyobb gyerekemet nem ajánlom, mert ő már nevelhetetlen, de talán a két kisebben még lehetne alakitani... :lol:
Szólj, ha pasihiányod van, nekem már néha pasi-túltengésem... :lol:
Vendég
 


Pumpóka-igen pasihiányom van!!! :D :D De igazából ha tudsz valami varázsigét, akkor küldd el a pocimba a kispasit...
Soha nem akartam fiút, nem tom most mi van velem :lol: Mostanában állandóan azt álmodom 2-3 naponta, hogy egy gyönyörű kisfiút látok, aki az enyém!!! Mondjuk boszi vagyok, de ha tényleg fiam születik, hát még vasorrot is ragasztok magamnak! :lol:

Én amúgy a nevelhetetlennek mondott gyerekekkel is kijövök, mert általában csak a kedves szülőkkel rosszalkodnak, velem nem.... :D
Vendég
 


Pumpóka- most olvasok vissza és látom h. életed párja a "nevelhetetlen", nem rá gondoltam!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Najó, Attilám meg egy isten ostora!!!!! :lol: :lol: a maga 7 évével viszi a primet néha itthon... kegyetlen a gyerek... :D

Nem tudom, irtam-e ide is, de a minap Transformers-é akarta alakitani Barnust... ő meg valahogyan nem akart átalakulni... de szerencsére sikerült lebeszélnem róla, hogy nem Atika, az öcséd nem átalakitható autóvá, mint a filmben.... :lol:
Úgyhogy néha meg visszafelé fejlődik a gondolkodása... :)

Az, hogy máshol jó gyerekek, igen, ezt többizben sikerült megtapasztalnom.. nem megyek messze, csak anyáékig.. ott is kenyérre lehet kenni őket.. anyósoméknál szintén olyanok voltak szilveszterkor, mint az angyalok... szóval mindenki mással tudnak viselkedni, csak velem/velünk nem.... az apjukkal meg azért viselkednek, mert ő sajnos elveri őket, ha nem azt csinálják, amit ő mond meg amit ő akar.... :evil:
De szerencsémre az oviból sem akarják kicsapni őket, ott is édesek nagyon... :lol:
Vendég
 


Ibm!

Esküvő?De jó!!!Ez az év nagyon jól kezdődik Neked! :lol:

Elvittem a kutyát fodrászhoz!Jó lett!Tényleg,olyan mint egy felnőtt kutya! :lol:

De most,hogy lejött róla az a sok szőr (a kutyakozmetikus csak nézett,hogy ő még 4 hónapos yorkin ennyi és ilyen minőségű szőrt nem látott) észrevettünk az oldalán 2 kicsi dudort!Olyan mint a nyirokmirigy!Nem tudom mi ez,de idegesítt rohadtul! :evil:
Mi a franctól lehet!Próbálom magam nyugtatni,hogy esetleg az oltásoktól,mert azt ugye eddig 2 hetente kapta és nagyjából ott vannak ahova szúrtak!Remélem nem daganat vagy ilyesmi! :cry:

KÉP:
Ilyen volt:
Kép

Ilyen lett:
Kép
Vendég
 


Alziza/ Panny!

Kösz a jótanácsokat, hát majd meglátjuk mi lesz szopi ügyben. Abban bízok, h. a gyerekem apja sem túl válogatós és jó étvágyú(megeszi azt amit főzök :oops: ), így ezt a tulajdonságát örökli majd a gyerek és jóétkű lesz és lesz elég tejcsi...
Saját cumisüveget meg babavizet mindenképp viszek,mert a babavíz még mindig jobb mint a cukros víz...

Alziza!
Aranyos a kutyód....

Ibm!
Gratula a leánykéréshez és persze a kismanóhoz is!
Esetleg próbáldd meg őket a 4D genesist felhívni, h. így jártál és nem tudják-e Ők a DVD-ről újból kivágni a képeket, hátha megcsinálják...

Zsibima!
Én is álmodtam arról, h. egy kisfiút szoptatok, ez a vetélés után volt közvetlenül, és látod most itt vagyok, úgyhogy az álmok sokszor bejönnek...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Persze,hogy job a sima víz!
Nálunk Zalán a kórházon kívül nem is kapott mást inni!Most is csak vizet iszik,délelőtt kap 100%-os gyümi levet!
Amikor pici volt és hasfájós akkor kapott édeskömény teát,cukor nélkül!
Egyébként annyira hozzászokott a vízhez,hogy most amikor beteg volt csináltam neki teát,cukrot is tettem bele,hogy valamilegyen a gyerekben,de nem nagyon itta meg! :) Kért inkább vizet!

Amúgy én ha szoptatni tudtam volna akkor is adtam volna neki sima vizet,már itthon!
Kövezzetek meg,de én nem hiszek abban,hogy anyatejes baba nem lehet melegben szomjas!
Az anyatej neki ugye a kaja!Én sem tejet iszok ha szomjas vagyok! :shock: Két etetés között miért ne lehetne szomjas?
Nem hiszem,hogy ettőlleszokika cicről!
létezik az a cumisüveg,amit úgy kell szívni,hogy a homlokod behorpad! :shock: Tehát nem könnyebb abból inni neki és aból csak víz jön!
Vendég
 


Hú de hibásan írtam! :oops:
Vendég
 


sziasztok!
ma éjjel azt álmodtam, hogy megszültem a kislányomat :) olyan pici volt és törékeny, hogy alig mertem megfogni. :lol: jó álom volt!!!!!!!
lei
 
 



Lei-nekem meg kisfiam született megint álmomban... :lol:

Alziza-szerintem v. az oltás helye dudoros a kiskutyának, v. a chip helye...ne aggódj azért egy 4 hónapos kutyusnak nem lehet semmi baja...a mi kutyánknak dudoros volt az egyik dokinál, a másiknál nem: azóta a nem dudoroshoz hordjuk :lol:

Pumpóka-igen az én lányom is addig volt tündi-bündi mindenhol, amíg engem meg nem látott... :lol:

Vera-tök jók ezek az álmok! Én a műtét előtti éjszakán azt álmodtam, hogy a következő gyerekemet látom uh-on ahogy dobog a szíve és tökéletes volt, ráadásul színesben láttam... :lol:
ez nagyon megnyugtató volt...én hiszek az ilyen álmokban!!! Neked is kisfiú lesz???
Vendég
 


Sziasztok!

Zsibima!
Igen bizti hogy fiú lesz (nem volt szégyenlős, már többször megmutatta magát).
Én anno azt is megálmodtam (azt is a mostani terhességnél), hogy terhes vagyok: közvetlen mielőtt teszteltem volna azt álmodtam, h. kétcsíkos lett a teszt.
Na erre felébredtem tök boldogan reggel, majd bemegyek a fürdőbe tesztelni ami persze negatív lett (tök korán elkezdtem már tesztelni).
A párom mondta is, hogy nem vagyok terhes: erre én: pedig én akkor is terhes vagyok, és lám kinek lett igaza?
Egyik ismerősöm a most 9 hónapos kislányával meg úgy járt, hogy mielőtt tesztelt volna hazafelé menet majdnem elütöttek egy gólyát. A párja még viccelődött is a dolgon...No másnap reggel már neki is elállt a lélegzete amikor a felesége közölte vele, hogy bizony apa lesz...
Egyébként egy ilyen gólyát mi is láttunk nagyon közel szállni amikor úgy 3-4 hónapos lehettem (vidékről hazafelé jövet).

Alziza!
Én is olyan cumijú cumisüveget viszek be (avent).

Rakok fel néhány ma esti képet:
Kép

Kép

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Én meg a fiúkkal végig a terhesség alatt azt álmodtam, lányt szülök... már miután fixre tudtam, hogy fiúk, akkoris egészen a terhesség végéig... :lol: most mikor törpillával terhes lettem, állandóan fiút szültem álmomban.... és kislány... :lol:
Akkor én forditottan álmodok??? :lol:

Vera, nem tudom, miért mondod, hogy túlsúly van rajtad, ez szerintem teljesen normális "túlsúly" egy terhességnél... :wink: és szerintem egyáltalán nem mondható óriásnak a pocid, igy nyugi, egyáltalán nem gigantikus méretü, ahogy a doki riogat, hogy előbb szülsz meg, mert nagy a hasad... :lol: a másik topicban sokkalta nagyobb hasak vannak, mint a tiéd, ez szerintem teljesen normális méretü... :wink:
Vendég
 


Vera-szép a pocid és ahogy Pumpóka is mondja egyáltalán nem akkora, hogy azonnal szülnöd kéne indulni... :D Szerintem pont jó a 36. héthez. (bár én az utolsó 4 hetemben híztam még 10 kilót, mert pont karácsony volt... :lol: )
És igen ezt a férfiak el sem hiszik, hogy egy nő tényleg megérzi valahonnan hogy terhes, másképpen érezzük magunkat, hiszen ez másállapot!!! :D

Pumpóka-úgy látszik te fordítva álmodós vagy! :D Egyébként én tökre lánypárti vagyok, világéletemben lányt akartam, úgyhogy ezt a fiús álmot nem értem, mert tudat alatt sem fiúra vágynék...bár tök mindegy, csak legyen és egészséges legyen!!!
Vendég
 


Ibm!

Gratulálok a kissráchoz és az esküvőhöz is! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

Tök jó a fotó! Hihetetlen miket tudnak már csinálni.
Az én egyik barátnőm az Istenhegyi útra járt, ott is olyan felvételeket csináltak, hogy majd megszólaltak. Van egy olyan is, amin tisztán, kivehetően látszik, hogy kisfiút rejt a pocak. Ő egyébként 3 héttel korábban, múlt pénteken megszüöletett és nagyon helyes. Alig várom, hogy mehessek látogatni :lol: :lol:

Vera, most látom, hogy már neked sem sok van hátra! Gyorsan elment az a pár hónap. Mintha most izgultunk volna a poz. tesztedért :wink:
Gondolom már mindennel felkészültél a baba jövetelére. :)
Panninak is jócskán eltelt a fele. Hú, igaza volt Zsibimának. Lesz itt az idén babaeső!! :lol:

Alziza, édes a kutya! Hagyta magát simán a fodrásznál? Nekem uszkárom volt (sajna 13 évesen megbetegedett és elment tőlünk), ő nagyon utálta a fodrászkodást. Ölben kellett bevinni, pedig magát a kutyakozmetikust imádta, csak be ne kellett volna hozzá mennie.. A mai napig hiányzik és az egész család visszasírja.
Szerintem a gyerekeknek is nagyon jót tesz a kutyus!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Alziza!

Én is nagy szoptató párti vagyok,mégis én is azt vallom ,hogy főleg a nyári babáknak kell a víz.Az én nagyfiam is a legnagyobb melegben született(júl.28)és igenis adtam neki vizet Aventos cumisüvegből és nem szokott le a szopról :wink:

Üdv.itt Harivera!

Most veled mi történt???Olvsatalak másik topicban ,de most nem tudom mi van veled...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 




Harivera!

5-6 hetesen ez még OK hogy üres,nem?!
Bízakodjunk!++++++++++++++++++++++

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Harivera!
Hát Te? :shock:
Ezért nem írtál a 4 gyerekesbe?
Nagyon drukkolok Neked!

Vera!
Csini poci! :lol:
Súlyfelesleg?Ugyan!Én alexnál 22 kg-val voltam több mikor szülni mentem!Aztán lefogytam és zinánál 48kg-ról indultam!
Zina után is lefogytam!
Hát...,így a harmadik után már gázosabb!Na nem a kilók,mert az OK,csak a hasam! :shock: Az nem akar eltűnni! :?

Röné!
Nekem is voltal uszkárjaim! :lol: Őket én nyírtam,mert tanultam kutyakozmetikusnak,de csak az uszkárokra specializálódtam! :lol:
Az egyik 10 évig élt,ő agyvérzést kapott,a másik 17 éves volt amikor elkellett altatni! :cry: közben németjuhászunk is lett ő 13 évig élt!
Most utoljára is yorkim volt,de megvakult és nagyon agresszív lett!Muszály volt őt is elaltatni!(8 éves volt) :cry:
Azt mondtam most nem kell egy darabig kutya!De 22 éve van kutyám,hogy bírnám nélküle?
Így lett most Zorda,aki rossz mint a franc! :x

Zsibima!
Én iss remélem,hogy csak az oltás!Karácsonykor nem a mi dokink volt (hozzá járok 18 éve),így más oltotta az utolsó kettőt!

Sziasztok!
Vendég
 


Röné!
Arra meg nem válaszoltam,hogy igen hagyta magát a kozmetikusnál!

Mi van amúgy Veled?
Vendég
 



Harivera!

Kép
Vendég
 


Verák!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Alziza!
Köszi!

Röné!
Hát igen, így utólag visszanézve nagyon gyorsan elszállt az elmúlt 8-9 hónap, ez a msotani visszalévő pár hét viszont csak vánszorog... Jó lenne 2 hét múlva túllenni a nehezén...
Veled mi újság?

Harivera!
Drukkolok neked, hogy ne legyen üres a petezsák. Nekem az 5-6 hetes vizsgálaton még szinte petezsákot sem láttak a mostani terhességnél, úgyhogy kitartást...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Na, végre elhoztuk a kiságyat, félig össze is raktuk, csak 10 csavarral kevesebbet adtak unokatesómék és venni kell még, hogy teljesen össze legyen rakva. Zoli vagy 3x futott neki, mivel ugye nem új és nincs leirás hozzá, hát ki kellett legozni, mit hova teszünk... :) de sikerült... kell vennem majd matracot bele, meg a pelenkázószekrényére is, de az a legkevesebb. Volt ugyan hozzá, de azért két évet állt a pincében és inkább újat veszek, mert a szivacsból a port sem lehet eltüntetni... igy jobb az új, az nem olyan vészes ár azért...
Holnap fizetés, igy holnapután mehetek kicsit vásárolgatni, pl. a szivacsot :lol: meg elhozom a babaturiból két félrerakatott ruhácskánkat is :) meg benézek a DM-be is :lol: najó, már a gondolatban elköltött pénz igy egy perc alatt is sok, úgyhogy a gondolkodást is abbahagyom :oops:

Van még két 4D-s képem, Zolinak sikerült kivágni a dvd-ből tegnap...

Kép Kép

Fiúk elkezdtek köhögni, marha jó, mert a héten kéne mennem a terheléses cukorra, persze nem vagyok elkésve még, mert a 28.hétig kell levenni, de nem ártana a héten megejteni azt is... vagyis már túllenni rajta, úgy utálok laborba menni, várni, bleeee :?
Két napja én alig alszom, Zoli úgy köhög éjjelente mellettem, hogy csak könyökölök fél éjszaka az ágyon mert kint Attila köhög a gyerekszobában, bent meg Zoli mellettem.... :x én meg alvásmegvonásban vagyok.. :x persze, tudom én, hogy nem tehetnek róla és nekik is rossz, de én meg baromi rosszul viselem, ha nem tudok aludni... igyis egyre nehezebb az alvás, mert most már félig-hason sem megy, a kisasszony rögtön ébreszt, ha úgy fekszem, és rólam tudni kell, hogy mániás hasonalvó vagyok... :) nagyon rosszul viseltem a fiúkkal is, hogy nem tudtam hasrafordulni pocakkal... igy az oldalamon meg félóránként ébredek... :evil:

Harivera! Remélem, péntekre látnak majd valami kis úszkálót a petezsákban... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Vera!
Mindíg a vége a legnehezebb! :wink:
Olyan mintha megállna az idő!
Valószínűleg azért,mert ilyenkor már csak a szüléssel foglalkozik az ember! :wink:
Bár nekem Zalánnal pont az utolsó 3 hét esett ki! :lol:

Pumpóka!
Jók a képek! :lol:
Jó előre dolgztok! :wink: (kiságy) :lol:

Chrissyy!
Írhatnál,hohy mi van Veletek!
Vendég
 


Sziasztok!
Nagy pangás van a SOTE I. és az I.Klinika topicocban,ezért megpróbálok Tőletek érdeklődni. Remélem vannak köztetek olyanok,akik az I.Klinikára járnak,ill.ott fognak szülni.Szeretnék egy lelkiismeretes,jó dokit találni onnan,tudnátok ajánlani vkit?
A napokban derült ki,hogy pocilakóm van,ezért szeretnék dokihoz menni,de a volt orvosomat leváltottam a történtek után...ezért másikat keresek.
Köszi előre is!
Zsu
susisusi
 
 


Zsu!

Mindenképp csak a SOTE I-re akarsz menni?
Én pl.a SOTE II-n fogok szülni,mert a dokim átment a MÁV-ból oda.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
A kislányomat a SOTE I-en szültem,mivel a koraszülött osztály miatt oda vittek minket mentővel. Úgy gondolom,ha egyszer már koraszülésem volt,nagyobb az esélyem erre megint és az ott dolgozó dokik több koraszüléssel találkoztak már,és nekem egy alapos,mindenre odafigyelő doki kellene.
Ha nem sikerül onnan találnom vkit,aki szimpi,majd még kereslek emiatt!Köszi szépen!
Üdv.Zsu
susisusi
 
 


Zsu!

Figyi,most nem tudom pontosan(talán Alziza biztos tudja)de a SOTE II-n nincs koraszülött osztály??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Zsu!
A SOTE II-n is van koraszülött osztály!
Amikor én bent voltam akkor volt olyan szobatársam akinek 1300g-os babája volt ott!
Zalán is előbb született majdnem 4 héttel,bár neki jó súlya volt így velem lehetett!De pl. a koraszülött babák miatt vannak jó gyerekorvosok és így vették észre a szívproblémáját!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:35-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: