Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!Egy kis jót is írjunk már a sok szomoruság után.Én is ma olvastam az egyik topicban,hogy egy 4hónapos kisfiú angyalka lett a héten.Leírták hogy hogyan búcsúztak el tőle a szülei.Hát valami rettenetes volt olvasni is . :cry: Ilyenkor hálát adok az égnek hogy az én fiamnak nincs semmi baja./most már!/És nagyon remélem hogy babukával még annyi sem lesz mint Domival volt.

Na más téma hogy egy kicsit kimásszunk a lehangoltságból.Szóval lányok mi a véleményetek a terhesség alatti házaséletről?Kicsit intim kérdés de ti hogy vagytok ezzel a témával.Nekem Dominál nem lehetett 3 hónapig semmit csinálni,mert véreztem.Eddig még nem volt gond a vérzéssel kapcs,de bennem van a félsz hogy mi lesz ha pont ettől lesz baj. :wink:

Anha:nagyon aranyos kislány Kriszti,Megérdemli hogy segítsünk neki és az anyukájának.

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!

Hurrá Wera! Úgy örülök,mégha egy kicsit depis vagy is,hogy jelentkeztél!
Remélem fincsi vacsit kaptál!
Bekéne dobni a fórumra valami hangulatot és valami pozitívat a terhességgel kapcsolatban,elég depis lett az oldal! :cry:
Főleg beteg meg angyalkás dolgokkal!
Nagyon sajnálom őket! :cry:

Nekünk viszont most nem szabad szomorúnak lenni,gyerünk csajok valami ++++++++++ dolgot akarok!

Sex? Az meg mi? :cry:
Nekem a vetélés után aztmondta a doki,hogy a következőnél az első 3 hónapba NE, azóta nem kérdeztem úgyhogy mi ezt tartjuk!
Nehezen,már egyik nap úgy voltunk,hogy na megpróbáljuk,de aztán a párom is azt mondta ha már eddig kibírtuk ezen ne múljon!
Ha nem is abból kifolyólag,de akkor történne valami sose bocsájtanánk meg magunknak!
Szóval majd karira az lesz az aji! :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Wera!

Várom a képeket!

Szép napot kívánok neked! :lol:

Pussz
"Ami" :lol:

(Ez ugyan nem a teljes de mindenki így hív)

Kép


Kép
ibm
 
 

 
 

Nekem se lehet! :) Hogy végre írjak valami lehangolót: nekem semmit se lehet!!! :lol:
Na jó, ezt a sok hülyeséget már én se bírom ki röhögés nélkül. Nekem is a vetélés, meg (tudom hogy már 200x írtam) az ikernek induló terhesség miatt. Amúgy én nem is kívánom. Szegény párom... tényleg nem irígylem. Azért remélem a 12. hét után nem lesz akadálya. Nemtom.
Számomra is hihetetlen, de nekem azt mondta a barátnőm, hogy ő végig nem szexelt a férjével a terhesség alatt. Én ettől annyira megdöbbentem, hogy nem is jutott eszembe visszakérdezni, hogy ő nem akarta vagy közös megegyezés volt, de ez azért elég furi. Hogy bírja ki addig egy pasi???
Vendég
 


Neked is szép napot AMI! :D Visszaolvastalak benneteket, szégyenlem magam, hogy ilyen sok aggodalmat okoztam :oops: Legközelebb szólok ha nem tudok jönni :)

Cuppa
Vendég
 


Sziasztok!
Majd holnap visszaolvasok,meg majd írom a részleteket,ma elkezdtem vérezni délben,a többit majd holnap kiírom magamból,a lényeg hogy a babuci megvan-és láttam is.Most megyek aludni,tényleg a többit holnap-azért kérek mindenkitől plussz energiát a picurimnak,lécike.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ó Kike! Sajnálom,de pihenj sokat és nem lesz baj!
Sok-sok plussz energiát küldünk nektek!
Holnap azért jelentkezz,hogy mi újság!
Nagyon szorítunk!

Többiek?
Minden ok. ugye?
Én mindjárt hányok és szétrobban a hasam,most vacsoráztam és most olyan feszes-én is elteszem magam holnapra!

Szép álmokat kismamik!

Kép


Kép
ibm
 
 


Drága Kike! Nagyon drukkolunk, hogy babuci maradjon!! Gyorsan meg is küldtelek sok jótékony energiával!! Pihenj, amennyit csak tudsz!

Én is jól bevacsoráztam, bár csak fele annyikat tudok enni mint azelőtt. Nekem is visszatért - az amúgy nagyon megnyugtató - iszonyatos hányinger! Egyébként én rókakomát mesterien vissza tudom tartani, mert aki azt állítja hogy jobban utál hányni mint én, az hazudik. Általában azt ajánlják, hogy inkább adjuk ki ami kikívánkozik, de én küzdök érte az utolsó pillanatig! :lol: Nem tudom meddig leszek ilyen kitartó... :x

Szép, nyugodt éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a szorítást-már jól vagyunk,tegnap ékszaka abbamaradt a vérzés,remélem nem is jön vissza :D
Jól rámijesztett a kis pocaklakó,dél körül kezdődött,a férjem sehol, háromkor jött meg,elérni nem tudtam a munkahején,ráadásul egész nap nem volt net se,csak estére jött vissza.Ugyhogy minden összejött tegnap.Már tisztára kétségbe voltam esve :( Felhívtam a dokit,aki az mondta menjek be egy UH-ra,csakhát mivel?Busszal nem értem volna be,addíg amíg benn volt a doki,vezetni meg nem tudok :? Szerencsére eszembe jutott a férjem tesója,van jogsija ugyhogy felhívtam,pont dolgozott de elkérezkedett,rendes volt nagyon,bevitt,megvárt,hazahozott,pedig az ebédszünete bánta.Megnézte a doki hüvelyi UH-al,láttam a szivkezdemény pulzálását,meg ahogyan szépen csücsükélt benn :D Vérömlenyt nem látott,nospát kell szednem 3 szor1-et a 12. hétig,és pihi,nem emelgetés semmit,gyerekeket se,aztmondta segítsenek a házimunkával.Azért még aggódok hogy ez ne ismétlőggyön meg,remélem nem fog.
Tibi is mikor hazajött kissé megijedt,én csak mondtam mi volt,ő meg kérdezte egyből,hogy jól van-e.Megmutattam neki,meg a csajszinak,a neten hogy most hogy néz ki.Vercsi nagyon örült hogy jól van,beszélgetett vele.Ja:19mm-es a szentem és 7-hetes.Vagy elmérte a doki egy kicsit,vag már most nagyobb mint a Vercsi volt-ő akkor 15mm-es volt,no mindegy,nemszámít.Férjecském este kiszolgált,nagyon aranyos volt. :D Két hét múlva megyek a dokihoz ismét,arra jó lenne a védőnőhöz is eljutni,kéne a kiskönyv.Lehet hogy kicsit kupi lesz most itthon,de inkább legyen az,minthogy baja legyen a picurinak.Köszönöm a plussz energiákat,olyan jó hogy van kihez fordulni-hozzátok :D Puszi nektek.Kicsit hosszúra sikeredett :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Most nézem hogy a CRL-a hossza,ez 5.7,akkor a GS az minek a mérete? :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szia Kike!

Nagyon örülök,hogy rendben vagytok!
Most akkor mekkora a babátok?
Az enyém 8 hetesen volt 1,2cm,ahogy a könyvbe meg van írva!
A tiéd jó nagy baba akkor vagy nem?
Én most kelltem fel órára mert el kell mennem valakinek segíteni kb. 1 órát,de már most olyan hányingerem van,hogy iszonyat!

Kép


Kép
ibm
 
 


Szia!Na igen,már én se tudom hogy akkor milyen a mérete,jó vagy nem.A CRL-re az van írva hogy 5.7-de hogy mi az nincs ott,gondolom mm-er.Akkor kicsi,nem?Vagy nem,met ha a tiéd 8 hetesen 1.2cm-er,akkor az enyém is lehet arra akkora,ugye,vagy nem,már nem tudom :oops: Aki tudja,az írja meg,léci.És mi az a GS:19mm?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szia Kike!

Most értem haza ,kerestem a könyveimben hogy mi lehet a GS de nem találtam.
A könyvem szerint 5-6 hetesen 6mm,7-8 hetesen 1,3 cm és 8-10 hetesen 2,5 cm, 12 hetesen meg 6,5 cm. A másik úgy írja 5-8 hétig 2,5 cm, 9-12-ig 9cm de gondolom ezek a hónapok végére vonatkoznak. Úgyhogy passz,hogy most a tiéd mekkora lehet,nekem mondta a doki és külön tollal rá is írta az uh-ra +a kiskönyvbe is beírta azért is tudom biztosra.
Egyébként minden ok.?
Én reggel úgy kelltem hogy tombolt a hányinger úgyhogy bekaptam egy raffaellót(az volt az éjjeliszekrényen),nagyon jól esett,kb. 10 percig! :cry:
Aztán a wc-n kötöttem ki,rókakoma úgy döntött kijön!
Ez volt a 2.,eddig mindig csak ingerem volt!
De hogy én milyen szarul érzem magam! :cry:
Örülök is neki azért csak ne lenne olyan nehéz elviselni!
Pirinnyónak nem ízlett a raffaelló! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Good morning Girls and Mothers! :)

Nekem is van némi ingerenciám, de rágok kekszet, majd attól jobb lesz! :?

Kike - örülök hogy elmúlt! Üzenjük a lakódnak, hogy nem ér ám ijesztgetni! Csak szépen növögetni! :) Én emléxem hogy valamikor régebben kérdezte valaki ezeket a "kódokat" hogy melyik mit jelent, és ha minden igaz, az Orsi válaszolt is rá, de nem találom. Nem bizti hogy ebben a topikban volt! De tuti hogy az 1.9 az ülőmagassága.

Ibm - amióta mesélte a barátnőm, hogy ő kb 10-szer próbálkozott vmi kókuszossal a terhessége során, de mindig visszajött, azóta én vhogy nem is kívánom a kókuszt! :lol:

Képzeljétek! A következő 2 hétben nem leszek egyedül, mert a páromat kiírták szabira! Sőt, a jövő hetet vidéken töltjük a szüleimnél! Jupppijéé! Remélem jobban telik majd az idő mint mostanában :roll:
Vendég
 


Köszi hogy utánanéztél :wink:
Jövőhéten majd valamikor megyek védőnőhöz,aztán majd rákérdezek,de gondolom ha kicsi lenne,biztos mondta volna a doki.
Te szegény jobbulást,és űzd el azt a ronda rókakomát.
Nekem állandó hányingerem van,de nembej,legalább tudom hogy minden ok.Hánynom még nem kelett,remélm azt meg is úszom.Csak az a rossz hogy főzni is nehéz ilyen hányingerrel,de majd csak átvészelem valahogy.Megfőzök,aztán pihizek egyet,bár lehet hogy a gyerekek a fejemen fognak ugrálni. :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Wera!

De jó,örülök neki!
Akkor nincs depi ugye?
Azért ha elutazol és ott esetleg nincs net léci szólj nekünk!
Hát azthiszem egy időre én is mellőzni fogom a kókuszt,legalábbis a raffaellót!
Eddig nem volt tőle bajom,a kókuszgolyót is imádom,hétvégén csináltuk vagy 20-at megettem és tök jól esett!
Most vajas kaláccsal meg kakaóval próbálkozom,remélem bejön,mert éhes vagyok!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kike!

Biztos mondta volna a doki ha valami van,ne izgulj,látod a tegnapi után is,hogy picuri élni akar és fog is! :lol:
Pihenj sokat!

Kép


Kép
ibm
 
 


lányok én i sma küzdöka hányigerel és smmi eröm nincs pedig a nagylányomnak beigértem a játszoházat :?
anha
 
 


Köszönöm mindenkinek a bíztatást,és a szorítást,nagyon aranyosak vagytok :D
A rosszulléttel küszködőknek jobbulást kívánok!

Írtam egy védőnőnek a neten,és azt írta hogy ezek az eredmények teljesen rendben vannak,úgyhogy megnyugodhatok,és hogy a 12.hétig előfordulhat vérezgetés,de ez rendjén van ha nem jár görcsöléssel,csak pihenni kell. :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Lesz net Anyuéknál is, de gondolom minden percért meg kell majd küzdenem a nem kicsit gépfüggő öcsémmel! :D

Már nem vagyok annyira depi, de folyton azon kattogok hogy túl picinek látták a babám és már nagyobbnak kellene lennie és mi lehet az oka és.... látom hogy már a 6 heteseknek is nagyobb mint nekem... meg ilyen marhaságok. Tudom, ez már beteges! Na mind1, majdcsak megnő!

Most lefexem, mert állati szarul vagyok (gyomorilag). Szép napot! Anha - csak óvatosan a játszóházzal :? inkább pihenj!
Vendég
 


hello csajok. Most elég sokat írtatok, eltartott egy darabig mire visszaolvastam... Azon gondolkozom, hogy lehet, hogy nekem nem is olyan jó hogy jövök ide, mert mindenki depis meg halálra aggódja magát meg rosszul van meg ahogy néztem majdnem mindenkinek volt vetélése és ezeket nem jó olvasni. Én tudom, hogy valahol ki kell adni ezeket, de nem csak ezeket. Nekem ez az első terhességem és amikor ilyeneket olvasok én is mindig beparázok. Úgyhogy lehet hogy egy darabig nem jövök, mert én szeretném ezt az egész kilenc hónapot pozitívan megélni és nem egyfolytában aggódni. Aztán lehet, hogy holnap máshogy gondolom majd, de most ez van. Bocsi csajok.

KépKép
muffin
 
 


muffin:
sajnálom hogy így gondolod,te is a csapat része vagy,ne menj el.
Nekem pl.nem volt még vetélésem,nagyon simán ment végig mind a két terhességem,és tudom hogy ezzel se lessz semmi baj. :wink:

Persze előfordulnak szerencsétlen dolgok,de ez nem törvényszerü,és szerintem az természetes hogy az ember aggódik,már a terhesség legelején is.Szerintem jó hogy egymásba tudunk egy kis erőt önteni,szóval remélem maradsz velünk. :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Muffin!

Biztos rossz ezeket olvasnod,nekem is volt már olyan mikor azt mondtam inkább meg sem nézem,de aztán mégis,mert amikor "bajban" vagyok vagy csak egyszerűen uh-ra készülök,jó érzés,hogy ennyi ember örül velem és én ugyanúgy örülök és izgulok ha ők mennek! És ha csak egy két megnyugtató szó kell itt azt is megkapom! Én így gondolom!
Persze tökéletesen megértem azt is amit te írtál,de sajnos többen vagyunk parások rossz élményekkel,úgyhogy bocsi,de azért visszavárunk!
És persze neked is szorítunk!
Az hogy mi rosszul vagyunk és te nem,örülj neki,nekünk elég nehéz,de támogatjuk egymást és vigasztal,hogy nem vagyunk egyedül!
Azért néha majd jó lenne ha jelentkeznél,hogy mi újság veletek!
Ne olvass vissza ha úgy könnyebb!
Visszavárunk!


Többiek merre vagytok?

Kép


Kép
ibm
 
 


Te tudod muffin, de ha nálad nincs semmi gond, akkor nem kell paráznod. Bocs hogy nekünk vannak rossz tapasztalataink! De tényleg!
Vendég
 


Sziasztok!Wera:tök jó hogy mentek a szüleidhez.Pihenj sokat,sétálj nagyokat meg minden jót.Nekem most jön haza anyukám Salgótarjánban volt kórházban 2 hétig.Kezeléseket kapott a gerincére.Tegnap volt a házasságiévfordulójuk a 33.dik.Hétfőn meg a névnapja lesz.Úgyhogy holnap megyünk őt köszönteni.Na nem megyünk messzire mert a szomszédban laknak.Közös az udvarunk.Persze ez is van hogyjó van hogy rossz.De többször jó.Ő a gyerekosztályon volt nővér,és sok mindenben tud tanácsot adni mikor Domika beteg.

Kike:remélem miden oké?Te is pihizzél amennyit csak tudsz.Már én is megfőztem magunknak is,meg anyuéknak is.Most pihenek.Aférjecském kiporszívózott úgyhogy már nincs munkám.Majd foglalkozok Domival.

Ibm:én nagyon szeretem a raffaellót.Úgyhogy ha maradt belőle nyitom az ablakot és küldheted. :lol: Vicc.Nekem szerencsére csak ritkán van hányingerem.Ebben a pár napban szinte nem is érzek semmit a melleimen kívül.Meg ha megyek sétálni egy idő után kezd kissé feszülni.Ennyi.Holnap mondjuk el a családnak a jó hírt.!!
Ne sokat viaskodj a rókákkal!Tegyél be egy jó kis zenét és relaxálj.Az jó a babának is és a mamának is.Esetleg csábitsd magad mellé a párodat is.Akkor várom a kókuszgolyót! :D

KépKép
henka76
 
 


Henka!

Ez volt az utolsó raffaellóm úgylátszik mostanra pirinnyó úgy is érezte elég volt! :lol:
De még van ferrerom :lol:
Most ettem kekszet meg teát,de ez se nagyon jött be,pedig én IMÁDOK ENNI! Mi lesz velem? :cry:
Tudjátok mit ennék ?ÍEgy jó kis Mc donalds-ot! :lol:
Biztos helyre hozna-NYAMI! :lol:
Biztos nagy lesz az öröm holnap!
Mi egy szinten lakunk Anyuval,fennt meg nővéremék,nekünk is néha jó néha nem,de egyenlőre ez van! :lol:
Főznöm ma hála istennek nem kell,mert még van mit enni,kicsit összepakoltam meg beraktam egy mosást! Még lenne mit csinálnom,lehet hogy előkészítem a terepet a nappaliba,hogy ha párom hazajön már csak porszívóznia kelljen! :lol: Na még meglátom!

Kép


Kép
ibm
 
 


ibm


én ettem mc gondoltam rád is . :lol: :lol: :lol: :oops:
anha
 
 


Sziasztok!

Tegnap volt az 1. Uh-m. Sajnos nem látni még semmit. De tekintettel a pozitív tesztekre, és a tünetekre, a dokim bíztatott. Jövőhéten már látnia kell azt mondta, így visszarendelt. Tegnap kicsit csalódott voltam, de most már nem!! Várom a pénteket, ogy Babácskát végre megláthassam.
Wera! én is nagyon érzékeny vagyok, és iszonyú napjaim voltak. Nem aludtam, rosszul voltam, sírtam, mindent!! MA egész nap idegeskedtem, ami miatt rosszul is érzem magam. Nem akarom Babácskámat azzal bántani, hogy ideges és mérges vagyok.
De a lényeg, hogy már jobban vagyok!!! Talán Te írtad hogy fáj ahasad. Ez teljesen természetes, hiszen a méh tartó szalagok az első pillanattól kezdve nyúlnak, és az fájdalmas lehet. Nem mindenkinek, nekem pl. igen.

Kértétek, hogy írjak magamról.
szerdán töltöm a 27. évemet, és az első babácskánk lesz férjemmel. Igazából ez volt az első olyan hónapunk, hogy tudatosan figyeltem a peteérésem, és sikerült is elsőre!! Aminek nagyon örülünk a férjemmel.
Férjecském az első pozitív teszt óta a tenyerén hordoz, bár néha elveszíti a türelmét.... nem tudja hova rakni azt, hogy csak ülök a kanapén, most kacagok, de egy perc múlva már sírok.... Biztosan nehéz neki is követni a hangulat változásaimat, de majd megszokja. :lol: :lol:
Munkahelyem Budapesten van, dolgozni nemtudom meddig fogok. Mindenesetre várom, hogy az UH-n lássam a Kicsit, aztán a munkát illetően addig dolgozom, amíg csak tudok. Majd alakul úgy is, ezzel most nem foglalkozom.

Wera írtad a pránanadit. Csipiig jutottam. Nekem november elején volt a 4.b, azaz a Csonti, de arra nem mentem már el. Nem hagyom abba, csak most egy kicsit szüneteltetem. Időnként van ilyen, de mindennap használom. Apácska jövő év elején megy a 3-asra!!! Tegnap este Ő kezelte a pocikámat ott ahol Babácska van, mert nagyon fájt! Bele is aludtam!!!

Hát röviden most ennyi jutott eszembe Lányok.

Üdvözlet Mindenkinek

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kicsilány

ha nem vagyok tolakodo mit is csináltok ti werával mi ez az izé jonak tünik de nem értem :lol: :oops:
anha
 
 


Szia Ahna

Ez a pránanadi, amivel mi foglalkozunk.
Energiával való gyógyítás. A fizikusok is azt mondják, minden elem energiából áll. Vagyis minden a Földön, és azon kívül. Mi ezeket az energiákat használjuk gyógyításra. A pránanadi egy keletről származó gyógyítás, úgy ahogy az akupunktúra is a test energiaegyensúlyának elérésben segít, így a pránanadi is.

Ha szívesen olvasnál róla, akkor a www.prananadi.hu honlapon találsz róla információt. De szívesen mesélek én is.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Anha, néhány szó a honlapról:

Két szankszkrit eredetű szóból alkotott, a prána: életerő, energia, a nadi: ér, cső, csatorna, folyam. Tehát életenergia csatornának fordíthatjuk. Ezt a technikát egy német származású mester 16 évi tibeti képzés után hozott el a nyugati világba. Magyarországon 1992-ben ismerkedhettünk meg a módszerrel, mely átadása tanfolyam keretében oktatható.
A prána mindent átható erőteljes energia, támogatja az életfolyamatokat, minden síkon hat. Használata harmóniát hoz létre tudati szintjeink között.

A több ezer éve élő láncolaton hangolt PRÁNANADI több fokozatból áll. Az első erőteljesebben a fizikai testre hat, a második alapvetően mentális hatású és lehetővé teszi az energia közvetítését a tér és az idő korlátain túl is.
Mindkét fokozat intenzív testi, lelki gyógyulást hoz, megnyitva ennek az éntől független energiának útját belső lényünkön át. A további fokozatok a magasabb szintű segítségnyújtást, valamint a módszer átadását teszik lehetővé.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kinek ajánljuk?




Kivétel nélkül (nemre, származásra, iskolai végzettségre, vallási hovatartozásra, egészségi állapotra, stb.) tekintet nélkül, mindenki alkalmas ennek az egyszerű és szeretetteljes rendszernek az elsajátítására.

A pránanadi hatása:
Életfolyamatokat támogat, valamennyi síkon hat. Igazodik minden élő és élettelen egyéni igényeihez. Támogatja a személyiség fejlődésének folyamatát. Pozitívan befolyásolja a gyógyulási folyamatokat, enyhíti a fájdalmat, segít félelem, harag, méreg, depresszió, aggodalom, kétségek közt lévő levertség legyőzésében.
Megkönnyíti a nehéz fizikai és pszichikai megterhelés leküzdését. Segíti a tanulást. Előnyösen befolyásolja az emberekhez való viszonyulásunkat. Serkenti a kreativitást, a teljesítő-képességet. Elősegíti az önmegismerést, a könnyebb beilleszkedést.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány - örülök, hogy írtál, már nagyon vártam, mert a múltkori "vérezgetős dolog" óta nem láttalak itt és már kezdtem aggódni. Ne aggódj, általában csak később mutatja meg magát a picúr. Én emiatt csak a 7-8 hét környékén mentem először dokihoz, akkor már szívhang is van és azt olyan jó látni/hallani! :) Elárulod nekünk a keresztnevedet? - ez az én mániám... :lol:

Ami! Sajnálom hogy nem lettél jobban, remélem a vacsi benn maradt! Én leküldtem leendő gyermekem apját jégkrémért, és azóta folyamatosan rájárok! A Mekis kajáról hasonlóan szuper véleményem van, mint a Cola Light-ról, szóval DO NOT PLEASE!!! :wink: Mellesleg én dolgoztam egy helyen aminek a raktára a Burger King pultja mögött volt. Nap mint nap ott jártam át és háááát......boááá.... inkább nem mesélek! :shock: :x

Na, viszlát holnap! Jóéjt mindenkinek!
Vendég
 


Khm... Ami - most már látom, hogy a 2. felét a június-ba szántam, de tudom hogy itt is vagy, szóval megtalálod! 8)
Vendég
 


Sziasztok!Hogy vagytok?
Én már éjszaka egyre többször kelek fel pisilni :lol:
Esik a hó,hajnalba kezdte,és már egész szép,pár centis,mindent befed,imádom,olyan gyönyörű!Idén ez a legtöbb ami esett.

wera:
Én elárulom a nevem,ha érdekel :wink:
Sokat még nem írtam magamról:októberben töltöttem be a 26.
A keresztnevem:Erzsi-szoktak Zsikének hívni-így alakítottam ki a kikét. :)

kislány:
előre is boldog 27. születésnapot kívánok! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Muffin!
Egyetértek a többiekkel. Eleve lehet szelektáltan olvasni...max nem olvasod el amit nem akarsz. És első terhesség mellett igenis lehet ugyanúgy parázni! Itt van erre pl az én példám. Első terhességem, és tegnapelőtt véreztem..nagyon beparáztunk párommal együtt, be is mentünk a kórházba....és, nem történt semmi...Csak reménykedni tudunk, hogy minden rendben van, mert itt azt mondták, amig a 10. hétig van vérezgetés, addig meg sem vizsgálnak. Jó, ez egy más ország, más kultúra. Annyit elmagyarázott a nő, hogy pont a 7. és 10.hét között kapcsolódik a méhlepény a méhhez, és az sérthet meg ereket, ami csekély fájdalom nélküli időközönkénti vérzést okozhat. És jó hogy ezt elmondta pl, mert mivel első terhességem, erről sem tudtam. Azt mondta míg a hányinger, a mellfájdalom, vagy az álomkór megvan, addig nincs gond! Jelentem ezek mind megvannak!!
Csak tudod nekem pl jó itt tapasztalatokat, gondolatokat meghallgatnom, mert itt nincs annyi vizsgálat. UH pl egyetlen egy lesz ugy a 20-24. hét környékén, hogy megnézzék mekkora a baba, és mikorra várható az érkezése. Hát ennyi!!

d.dodó
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Wera! A barátnőm a is dolgozott pont az mc-be,meséld 1-2 dolgot de én akkor is imádom,és ő is!
Egyébként ennyi erővel semmit nem ehetnénk meg,haverom dolgozott pékségben,én kórházban és még tudnék mesélni,de pont elég az a hányinger ami így is van! :lol:
Szóval tényleg jobb ha nem tudjuk mit eszünk!
A vacsi bennt maradt de nem sokon múlott!
Most is hányingerem van de ez még elviselhető! Még!
Este ránéztem a gyógyszereimre és már öklendeztem,de mondtam lesz ami lesz ezt le kell nyelnem (3 szem)! Gondolhatod!


Nálunk sajna nem esik a hó,pedig úgy várom már,tök jót tenne a lelkemnek(eddig utáltam)!

Képzeljétek ma kapok a nővéremtől terhességi naplót!
Egyszer már néztem,de mióta terhes vagyok nem találtam sehol,akartam sima naplót írni,de az olyan más meg aztán túl korainak tartottam! Tegnap felhívta a librit,1 db van,elrakatta és ma megyünk érte! Szuper! Van valakinek? És majd a szép havas nappalokon azt is vezethetem!
Elegem van már abból,hogy semmit ne vegyek meg stb. mert mindig ott van,hogy és mi lesz ha.......?
Nem lesz semmiféle HA......,júniusban szülünk és kész,addig meg BABANET ezerrel! :lol:
MÁR CSAK KETTŐT KELL ALUDNI ÉS UH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Ja és a barátnőm azt mondta mikor terhes lettem minden nap egy túrórudit meg kell enni,tegnapig bírtam! Hánynom kell ha csak meglátom,így azt mondtam elég a babonából,nem attól lesz baja ha nem eszem meg hanem ha megeszem,mert úgyis visszajön!

Na ez jó hosszúra sikeredett!
Bocsi!
Bár én szeretem a hosszú leveleket olvasni!

Kép


Kép
ibm
 
 


Madárcsicsergős jóreggelt minden Maminak és pocaknak! :)

Igen, Dodó, teljesen egyet értek, én is azért szeretek minden jó és rossz dolgot elolvasni, mert sajnos - ha tetszik hanem - mind benne van a pakliban. Nyilván nem gonodlom hogy minden rossz meg fog velem történni amiről csak hallok, de én is teljesen tapasztalatlan vagyok terheség téren, és szeretnék mindenre felkészülni. És azért hall itt az ember jót is, nem igaz hogy csak a rosszat ontjuk. Nem hiszem hogy valakinek, akinek amúgy nincs hányingere, attól lenne, hogy mi itt beszélünk róla... ha meg mégis... :P
Na mindegy. Én (köztutottan :lol: ) folyton aggódok, de attól hogy jól kibőgöm magam valakinek a bánatán és még esetleg kicsit vigasztalom is, nem hiszem hogy boldogtalan kismamává válnék. Na bumm, ez kijött! :wink:
Dodó! Értetlenül és felháborodva állok a dolog előtt, hogy Svédországban ennyire nem törődnek a kis terhességekkel, bár tudom ez Angliában is így van! Szerintem szemétség, de hát ők tudják. Reméljük minden rendben van odabenn! Azt írtad múltkor hogy nemsokára jöttök M.o-ra és akkor elmész dokihoz. Mikor lesz az? Vagy már volt, csak nem emléxem?! :oops: Mennyi időd van még a 10 hétig? Akkor már hajlandók lesznek uh-ot csinálni? Azért pihenj sokat és ne emelj meg 2 kg-nál többet! Biztos ami biztos! Nekem is mindig fényévek telnek el a vizsgálatok között! Miért nem találták már ki a házi uh-ot?! Egész nap babukát bámulnám! :lol:

Zsike! - Kösziii!! Egyébként tetszik a Kike is! Lehinkább azokat szoktam szekálni, akik totál személytelen nevet választanak maguknak. :lol:

Nemtom leszek-e még ma, lassan kezdünk összecsomagolni, mert ma van az a gyönyörű nap, amikor utazunk Anyukámékhoz!!! :D Halleluja!! Pussszkó mindenkinek!
Vendég
 


Jó utat Wera!
Vigyázzatok magatokra és azért várjuk a jelentkezésed!
Öcsédet néha zavard el onnan! Na jó! Kérd meg,hogy odaülhess!

Sok-sok Pussz :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


wera!
Nem, a 10. hét után sincs UH, csak akkor talán jobban odafigyelnek az emberre ilyen vérezgetés idején!
Nem, még nem voltunk otthon. dec 17-én utazunk! Mondta anyunak már hogy intézzen nekem UH-t otthon!!!!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Sajna nagyon rég írtam, de nem akartam senkit a rossz lelkiállapotommal nyaggatni.

Csak olvasgattalak benneteket, húúú,.... jó sokat írtatok!

Ibm!

Nagyon szép pocid van!
Már tényleg igazi kismamis!!! :wink:

Kike!
Te pedig rámijesztettél! :twisted:
De örülök, hogy jól vagy, remélem semmi gond nem lesz!
NEM LESZ!!!
Pihenj sokat, vigyázz magadra!

D.Dodó!
Ez nekem is fura,hogyan ott a kismamikhoz állnak...
De az is lehet, hogy mi bonyolítjuk túl..?
Nem tudom. De az az egy biztos, hogy megnyugtatóbb a mamának, ha tudja, rendben mennek a dolgok odabenn.
Bízom benne, hogy amikor hazajössz, el tudsz menni dokihoz. Úgysem lesz semmi baj, mert a babák meg akarnak születni!

Wera!

Remélem depi a múlté!

Én eldöntöttem, hogy csakazértis jól vogom érezni magam!

Már úgy izgulok, holnap doki ismét!!!

Remélem lesz apró petezsákocskám....... :lol:

Csütörtökön sajna nagyon görcsöltem. Talán túl sok stressz ért a megelőző napokban. Nagyon megijedtem!

Vettem be no-spát, majd elmúlt, és éjszaka ismét görcsökre ébredtem. Nem akartam a dokinak betartani az egy hetet, amire visszarendelt, de emiatt mindenképpen megyek!

Viszont reménykedem, hogy az én picurkám megmutatja végre magát!
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek :D
van valaki? vagy küzdés a hányinger ellen?? :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ibm: igen, én attól a naptól számoltam, amikor együtt voltunk, igy csináltam a vonalzót, valahogy csak kellett egy :wink:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szia Szilvi!

Nagyon eltűntél,már kezdtem izgulni!
Hogy vagytok? Minden rendben?
Apa?
Engem eléggé gyötör már most a hényinger,pedig még csak most kelltem fel és úgy ég a gyomrom is! :cry:
Azt értem,hogy így csináltad a vonalzót,azt nem hogy hogyhogy júniusban volt az utolsó?
Milyen tüneteid vannak?
Bocsi de most nem olvastam vissza,mikor mész uh-ra?
Én holnap!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Jupijjééééé,már csak egyet kell aludni! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


szia ibm :)
takarítgattunk itthon hétvégén, elment vele az idő :)
a hányingert ne is mond, alig tudtam reggel felkelni és elvinni lilit az iskolába :oops: , a mellfeszülés tegnap elviselhetetlen volt, még jó hogy néha szünetel :D
a mensiről annyit, hogy egysszer csak nem jött meg, de nem aggódtam mert azt hittem baba lesz, vettem tesztet és nem, elkkor m,entem el orvoshoz és mondtam hogy mi van, mentem uh-ra, kiderült hogy ciszta, sok, ami állítólag felszivódott, utána sokáig fájt :( kérdezte az orvos adjon e gyógyszert vagy várjunk még egy hónapot, röhögve mondtam hogy várjznk, elvagyok nélküle :D , aztán mire megkellett volna jönnie, a teszt terhességet mutatott, így nem mentem, de rá pár napra véreztem fél napot, utána a teszt negatív lett. nem volt kedvem orvoshoz menni, amúgy 10-12 napra vettem a tesztet együttlét után, pont akkor kellett volna megjönnie, mikor mutatta a terhességet a teszt :D
de jó neked!!!! én csak szerdán megyek :D , bár nem élem bele magam, kicsi ez a terhesség úgyse látszik semmi se :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


főleg ha a beágyazódási idő nem is számít

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


De számít!
Szerintem szerdán már fogja látni!
Llivel sem volt semmi gond nem?
Most sem lesz,ne izgulj! :lol:
Én mondom,úgy izgulok már hát még holnap majd!

Kép


Kép
ibm
 
 


az a baj, hogy élilivel is voltak gondok, főleg az hogy 20. hetes terhességi ideig nem is tudtunk róla, semmi jele nem volt, elég molett is voltam akkor, se hányinger, se semmi, rendesen mensiztem, :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


te voiltál már uh ugye?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!
Én remekül keltem, már reggeliztem is és minden ok! :D Biztos a vidéki levegő teszi! Mára shoppingot tervezek, holnapra pedig keresztlányozás (10 hónapos angyal!! :) )
Remélem mindenki hozzám hasonló állapotban kelt ma, vagy oda kerül hamarosan! :)
Szilvi! Nem semmi, hogy 20 hétig nem tudtál a terhességedről!!! :shock: :shock: Ez nekem olyan furi, mert sok lánytól hallottam már hogy nem volt semmi tünetük, én pedig már akkor éreztem, mikor még nem is késett a soron következő mensim! Fura hogy mennyire különbözőek vagyunk! :) Viszont ha a fogamzásól számítod a 4 hetet, akkor szerintem orvosi szempontból kb 6 hetesnek kéne lenni, nem? Az pedig már látszani fog! :D Egyébként én is napra pontosan tudom hogy az enyém mikor fogant meg, a mensim is normális volt előtte, most 10 hetesnek kéne lennie. Ehhez képest a múlt héten a doki 8-at mondott... :roll: ki érti ezt?! Egyébként biztos nem is minden gyerek egyformán fejlődik... Na mindegy, asszem a genetikai uh-on úgyis pontosan megmondják a korát, addig meg nem tehetünk mást.... mint eddig... VÁRUNK! (hogy a franc estne bele! :lol: )
Mindenkit cuppantok! Szép napot! :D
Vendég
 


wera: hát remélem hogy látszani fog már :D csak nem hiszem hogy 6 hetes lenne :( a fogantatás előtt kb másfél héttel vetéltem el, gondolom rögtön nem lehet tehewrbe esni, bár nem vagyok biztos benne, mert az is csak pár napos terhesség volt, szóval lehet és vettem minden hétfőn tesztet és a 25.e előtti hétfőn negatív volt, bár reménykedem benne nem e a teszt tévedett akkor, mertha igen, akkor elképzelhető hogy már 6 hetes az meg tök jó lenne :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?