Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :lol:

Beültem egy netes helyre hogy gyorsan megírjam a dolgokat. Szóval van egy 7 mm-es dobogó szivű babám :lol: :lol: csodálatos volt látni kaptunk képeket majd szombat este felteszek. Ma vagyunk 6+2 keresnem kell most már egy dokit akinél szülni szeretnék :D Párom is nagyon örül tiszta boldogság a feje :lol: hihi
Köszönöm mindenkinek a drukkokat :D
Vendég
 


Itt is gratula! :D Vigyázz magatokra! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok Lányok!
Most találtam ezt a topikot, úgy tűnik ti is pont velem egyidős kismamák vagytok. Csatlakozhatok hozzátok? Ma lettem 9 hetes, még csak a 6.héten voltam ultrahangon (jövő héten megyek megint), aszerint január 13-án szülök. Én a Sote II-re járok, és Budapesten lakom. Bevennétek a táblába? Ja és 32 éves vagyok és van egy 5 éves kisfiam.

Látom vannak itt még más állatbarátok, kutyások, őzikések. Nagyon jók a képek.
Nekem is kicsit szúr a hasam alul, ez teljesen új, ijesztő érzés, de mível többen írtátok szerintem sem lehet kóros. Hányinger nincs, csak éhség és álmosság. Viszont nekem már látszik a hasam szűk felsőben, nadrágot sem tudom begombolni, pedig az előző terhességemnél semmi nem volt a 16. hétig.

Panda szurkolok!
Mindenkit üdvözlök,
Barbi

Kép
barbi5
 
 

 
 

Sziasztok !

egy ismerősöm azt mondta fizetni kell a szülésért, ha nem abban a kórházban szülök, ahová tartozom, szerinte 100.000-et, ugye ez nem így van ?

Kép
boci1234
 
 


Panda! Gratulálok én is!

Mi is voltunk tegnap, de -ahogy gondoltam- még csak petezsák volt, szívhang nem.
A dokim a körülbelüli fogantatástól számítja a dolgot, így még csak 4 hetes vagyok. Azt mondta hogy a 6 hetesen már lesz szívhang.
De csak 3 hét múlva tudok menni , 28-án.

Nekem csajok semmiféle hányingerem nincs , csak pici álmosság, és elég erős cickófeszülés.

Kaptunk képet is, de nem tudom lekicsinyíteni... :oops:
Vendég
 


Panda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Grat neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boci, én úgy tudom, hogy a fizetést meg akarják szüntetni, ha egyáltalán behozták.....szóval sztem nem kell fizetni, erről volt egy vita az eü min és orvosok között és úgy rémlik, hogy az lett, hogy nem kell fizetni
Vendég
 


Pandácska
szuper,akkor egy baba van?gratula a picihez :P :P :P

Barbai
persze hogy csatlakozhatsz :P :P hát a pocim már nekem is látszik,sokat is eszem :oops: :oops:

Boci
a pénz az változo,de tényleg fizetni kell :oops: :oops: én a péterffyt pallottam,ott 40000,a schöpfibe ahol én akarok szülni ott 130000 csak a szülés,hát ez van.vagy választja az ember a kijelölt korházat :oops: :oops:

Kacika
jó hirek,gratulálok a kis petezsákhoz :lol: :lol:

bibar
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak így betörök, de Kacikától szeretnék kérdezni valamit.

Kacika!
Hány mm-es a petezsákod? És látszik benne embrió?
Pont ennyi idős várandós vagyok én is, de 5+3 naposan csak 10 mm-es petezsákom volt. Embrió meg sehol. Nagyon aggódom, mert volt már két korai vetélésem, és félek, hogy most is ez lesz.

Mindenkinek gratulálok a babához!
Remélem nemsokára én is csatlakozhatok Hozzátok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Kép

Söfiben azért kell fizetni, mert MAGÁNkórház lett!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Csajok, majd ha valamit változtatni akartok a táblán, lécci PÜ-ben írjatok, mert néha nem tudom követni és aztán valakit kihagyok vagy nem javítom ki, jóóóóó????
Ezt a többi táblicskunál is így kérem minden csajtól.....
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 13:54-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 13:55-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo!
Köszönöm!
Lehet, hogy egy kicsit túlparázom a dolgot, de már 2x megjártam.
Akkor igyekszem nem aggódni. Hétfőn megyek UH-ra újra.

Az nem baj, ha fogysz az elején, legalább a végén nem kell számolni a kilókat. :)
Egyébként én mindkét fiamnál 5 kg-os fogyással indítottam. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szia Boeske, mi már találkoztunk is a 2008 ban akarok szülni-ben korábban! Örülök hogy sikerült, és hogy a 3 hónap letelte előtt....gratulálok!

Az a helyzet, hogy nem mondta a doki hogy hány mm. És embriót sem említett benne, azt mondta minden rendben. Viszont ő a körülbelüli fogantatáskortól számítja a terhességet, mivel pg-t használtam, kb 4-5 napra le lehet redukálni a fogantatást. És eszerint még csak 4 hetes vagyok.

Úgyhogy csak ennyit tudok segíteni....de hidd el minden rendben lesz. Ez a legfontosabb amit sugallnod kell magadnak, és a pindurnak.

Ja, és Boeske, mikor volt az utolsó mensid első napja?? Nekem ápr. 27.

Amúgy ki hány szem folsavat , és Elevitet szed? Ezek mellé kell még plusz E vitamin??
Meg nekem a doki valami Echinacea cseppet is írt fel, meg fitomineral cseppet is. Ezek mi a bánatnak? Szed még valaki ilyet?????

Köszi előre is :lol:
Vendég
 


Kacika!
Nekem is ápr. 27. :)
Korai peteérésem volt, ezért is sikerült 3 hónapnál korábban. :)

Én Elevitet és 2 db folsavat szedek. A folsavat csak azért, mert Márk fejlődési rendellenességgel született. A cseppekről nem is hallottam.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziastzok!

Panda! Hú de jóóó! Gratula!

Lányok! EGyelőre nem kell akkor fizetni ha nem a területi kórházadban szülsz!!! Most július 1-től új változások lesznek, reméljük nem vezetik ezt be, mivel én sem a SOTE II-höz tartozok, sőt a SOTE II -höz egy kerület sem tartozik!!!!!
A Shöpf-MÉreiről én is úgy tudom, hogy végül azért nem zárták be mert Kft-vé alakult (vagy lehet mássá, de szervezet lett belőle), a dolgozók mentették meg. Szóval ott bármi elképzelhető.

Barbi5: üdv közöttünk! Ki a dokid? Nekem Várbíró Sz. Botit Sipos M-sal csináltam végig, de kiábrándultam belőle, ezért váltottam. Szülésnél meg a Lintner B volt ott, de szerencsére nem nagyon volt dolga.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Sziasztok!

Én is fogytam már 2 kg-t, ami nem árt..

Elevitit szedek, már amikor be tudom venni, majdnem mindig rosszul leszek tőle. Az Echinaceat nálunk szirup formában írták fel Botondnak, ez egy homeopátiás immunerősítő, télen adtam neki a járványok idején.
zs
 
 


Kép

Íme az uh-os kép csüt-ről :lol:
Vendég
 


Köszönöm a gratukat :lol:

Itt van a Pandám :lol:

Kép


Lafead,
Táblihoz az adatok:
Budapest, 22 év, 6+3, Kórház talán István, Első baba lesz, 2008 január 30. a számításaim szerint. Köszönöm :D
Vendég
 


Csajok ha vki olvassa.....

Erősebb barnás "vérzésem" van.Mit jelezhet?Teljesen kivagyok. :cry:
Vendég
 


Lego,
Én rohannákdokihoz vagy ügyeletre bárhova lehet nincs nagy baj de ott legalább megnéznének uh-on és megnyugtathatnának. Görcs?
Vendég
 


PAnda,de jó h vki olvassa.
Nincs semmi,semmi fájdalom,semmi más.
Most értünk haza,kimentem wc-re és láttam.Nem vészes,betéten meglátszott rendesen,de azóta semmi.
Vendég
 


Lego,
Hogy vagy? Ugye nincsen azóta semmi?

Boo,
Lehet hogy már ekkora :wink: 7. hétben már minden fogtok látni baba, szívhang :D
Vendég
 


Kacika,Panda
nagyon jók az uh-képek :lol: :lol: :lol:

Lego
ez sokszor elöfordul,pihenj sokat ,lehet hogy mára már nincs is :oops: :oops: ha mégis akkor hivd fel a dokidat,de ne ijedj meg :oops: :oops: nagyon sok lánytól hallottam hogy barnázik közben :oops:

bibar
 
 


Lego!
Nekem Botonddal volt kevés barnás vérzésem, amíg nem görcsölsz és nem sok jön, addig nincs semmi baj, feküdj sokat és azért hívd fel a dokidat!
zs
 
 


Lego, nyugi. Vettem egy babaváró könyvet, abban az áll, hogy teljesen normálisnak számít aki vérzik, barnázik amennyiben nem görcsölsz.
Ez áéltalában a mensi idején jön elő, amikor is igazán mensizned kéne!!!!!!!!!!!
Ha megnyugtat, szedj duphastont 2*1-et.
A múltkori rosszullétem óta én is szedem....nem kötelező, amennyiben nincs progihiányod, de ha gond van, nem is árt. A 12. hétig kell szedni!!!!!!!!
Vendég
 


hali csajok!
én a megint megjött topikban szoktam irogatni. most voltam a héten csütörtökön uh-on, és 6+4-en voltam, de még csak nekem is egy 15mm-es petezsákot láttunk. a dokim szerint ez a kornak megfelel, két hét múlva kell mennem, akkor már remélem többet látunk és hallunk is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! úgy izgulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
igaz csak hasit nézett, hüvelyit nem.

kacika nekem április 22-én volt az utolsó pirim.

ja és minden reggel nagyon rosszul vagyok! első dolgom a rókakoma, eddig reggeltente egy ért utól, de ma már kettő is :?
van erre ellenszer? :shock: :lol:
Vendég
 



Sziasztok!
Én is csatlakoznék! Mindenkinek gratulálok a kismanóhoz!!!

Lego:Én is barnázok meg vérezgetek időnként! Ha nincs görcs, akkor csak pihenned kell, mert a hajszálerek pattannak.Ez ilyenkor előfordul. Sok mindent nem teheted, duphastont én is szedek 2*2, meg rutascorbint (ez C-vitamin), meg magne B6! Nyugalom! Zolcsival is ugyan ez volt :wink:
[/b]

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Baba8:Nekem is ápr.22 volt utoljára piri :lol:
Nyugi, mindent látni fogod, ne türelmetlenkedj!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Boo,
Olvasgattam az Istvános topicba és írtad hogy a 18.kerületbe jártál dokihoz. Nem véletlenül Dr. Szarka Gáborhoz?
Vendég
 


Sziasztok!

Pihiztem ebéd után csajommal.Jobban vagyok,bár imént is volt enyhe barnás meg fájdogál pocim.Holnap délelőtt megyek dokimhoz.Remélem nem mond rosszat.:(

Üdv Baba.
Rókakomát még nem volt "szerncsém" elkapni,de a rosszullétek nem kerülnek el...
Gratulálok a bébihez.:)

Olik:):):):)
Már vártam mikor írsz.:) Jól érzed magad?Kellemetlen tünetek?

Lafead elméletileg még 3 napom lenne az esedékes mensiig...de lehet hogy iagzad lesz.
Optimista vagyok csajok,ezért nem rohantam azonnal a dokihoz.MEg kellemetlenül éreztem volna magam,ha szombat este (majdnem éjjel) ezzel zargatom a dokit.Ha drasztikus vérzés,görcs nem lesz akkor holnap reggelt megvárom és dokival kezdem a napot.

Igaz azért tegnap baromira megijedtem!!!! :roll:

Szép délutánt
Vendég
 


Lego!
Pihenj, amennyit csak tudsz. Nem lesz semmi baj!

Baba8!
Róka koma ellen beválhat, ha felkelés előtt eszel egy falatot, vagy hideget szopogatsz. Súlyos esetben az orvosod írhat fel hányáscsillapítót. De lehet, hogy semmi sem fog segíteni, csak az idő. :( (Én a nagyobbik fiammal voltam így. :( )

Drukkoljatok holnap. Nem akarok üres petezsákot látni az UH-n. (Az eddigi 5 terhességemből ez volt a legsimább, se vérzés, se görcs, mindenféle terhességi tünetem van, nem lehet, hogy pont ez legyen sikertelen!)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske, nem lesz semmi gond!
Majd írj, mi volt a dokinál!

Lego, hogy vagy?
Majd írj te is mit mondott a doki!

Én nem értem nekem semmilyen hányingerem nincs.
Amikor már kezdek éhes lenni, akkor kicsit émelygek, meg ég a gyomrom, de csak akkor, és az máskor is így szokott lenni.
:roll:

Mindenkinek kellemes vasárnap estét :lol:
Vendég
 


Hahó!

Lego! Nyugi, ez előfordul, ha nem görcsölsz és nem pirosodik akkor semmi baj nem lesz.
Kacika: dettó, én is max akkor émyelgek ha éhes vagyok. Mondjuk az étvágyammal nincsen gond :? . Ma jól betojattam magam, mert még a cicibimbó érzékenység is elmúlt, mint tünet. Most picit a bal érzékeny legalább. Mindig Lafead jut eszembe, hogy neki sincsen tünete és minden okés a babóval. Nekem még oly messze van a július 12! Akkor megyek csak UH-ra.
Boeske! Drukk megy. Ha vannak tünetek akkor az csak jót fog jelenteni holnap! Holnap 6+4-en már szívhang is lesz ha hüvelyivel kuksizik! Azzal kérd ha hasit akar, azért jó lenne látni a lüktetést.
Olik: üdv a csapatban!

Nekem olyan érdekes, hogy ma tompán mintha a petefészkemet érezném. Végül 2x2 golyó utrogestant használok, csak hogy megnyugtassam magam. Nehogy ezen múljon a bébike.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Kacika, ne aggódj, nem szabad!!!!!!!!!Mondom én, aki szétaggódta már magát..........de most tényleg.

Nekem abszolúte nulla tünetem volt kiv cickó-érzékenység, ami mostanában múlófélben van oszt jó napot!!!!!!!!!!

Nem kell feltétlenül tünetet produkálni, valszeg a szervezeted jól tűri a más állapotot!!!!!!!!!!

Boeske, nyugi!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kacika,
Nem baj ha nincs szerencsés vagy én sokszor arra kelek hogy futás a wc-re :oops:

Boeske,
Nyugi minden rendben lesz és látni fogsz babát is és szívdobogást is :wink:

Baba,
Jó tanácsom nekem sincsen nálam egész napos a hányinger,hányás de ha szerencsénk van akkor csak pár hét az egész :wink:
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!!

Aranyosak vagytok , és meg is nyugtattatok. Szerencsés vagyok, és kész. Petinél sem volt annó hányás, talán 4-5 ször, de émelygés kicsit több.

Biztos a 2. nál már emlékszik a szervezet :lol:

Boeske, mikor mégy ma uh-ra? Majd kérdezd már meg hanyadik héten vagy, szerinte?
(mert egy napon menstruáltunk utoljára, és a vonalzóm többet mutat mint a doki mondott. Ő a fogantatástől számítja....)

Lego, múlik a barna?

Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


Jó reggelt!!!!!!!!!!!

Lego???????????????????????????

Kép
Vendég
 



Lafead: Szia!!!
Bekerülhetek én is a tabliba?
Debrecen, 28 éves, DEOEC Klinika, 7+1, Zolika 16 hónapos, 2008.01.27. Tünde/Róbert
Köszike

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Lego:nem vészesek ezek az émelygések. remélem nem lesz rosszabb :roll:
barna?

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Lafaed,
Átírnád nekem hogy Máv? Ne hari :oops: azt hiszem oda fogok inkább menni. Te kihez jársz? Mert látom te is Mávos vagy.
Vendég
 


Sziasztok!

Enyhén pipa vagyok.....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,nem is pipa!DÜHÖS,MÉRGES!!!! :evil: :x :evil: :x

Felhívtam 2 perce dokit.....20mp alatt letudott...szedjek 3x1 No-Spa-t meg no sex,feküdjek....KÖSZÖNÖM SZÉPEN!EZT MAGAMTÓL IS TUDTAM!

Semmi...jöjjön be,megnézem minden rendben van-e vagy kérdezte volna,hogy más tünet?Ez-az? SEMMI!
A csütörtöki UH-n is felhúzott!Akkor 1 percet késtem,nem voltam ott pontban 8kor és kiakadt...mondtam,hogy jövök máskor,nekem nem probléma....NEKI AZ....

Bocsi csajok,hogy ezzel untatom a fórumot...:( :? :roll:

Amúgy jobban vagyok,tegnap picit barnáztam,de ennyi.Viszont lányom beteg,hányik...pihenésemnek annyi...du temetésre kell mennem...szóval köszönöm,jólvagyok. :lol:

De kedvesek vagytok,hogy gondoltok rám.:)

Boeske
Szorítok ma.Vigyázz magadra.:)

Lányok én most letusolok...jót tesz a mérgemnek.:)

Szép napot.
Vendég
 


Kacika!
Sajnos csak 5 óra felé megyek.
Majd megkérdezem. Egyébként 1 napot én is csaltam a vonalzóval, mert korábbi peteérésem volt. Majd visszaállítom.
Ideges vagyok, de nagyon!!!!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Lego!
Látom, összejöttek a dolgok.
De örülök, hogy múlik már a csúnya barna.
boeske
 
 


Sziasztok!

Húha... Már azt sem tudom, kinke mit akarok írni... :oops:

Lego! Szerintem (ha teheted) keress más dokit!!!! Az ilyen nem érdemli meg azt, hogy világrasegítse a gyermeked! :evil: Többek között az ilyen hozzzáállás miatt hagytam ott a volt dokimat! Útálom, amikor "futószalagon" fogadja a "betegeket"!

Boeske! Nyugi, minden rendben lesz! :) Én előbb voltam (6+0) és már volt embriócska és kimutatható szívműködés is! Relax!!! 8)

Baba, Pandácska :) Úgy örülök Nektek! :D

Olik :) Üdv.! :)

Lafi :) Szuper a tábla! :)

Tünetmentesek! :) Én még mindig az vagyok! Cicin és pocin kívül SEMMI tünetem még mindig. Enni teljesen jóízűen tudok, annyi, hogy egyszerre nem bírok sokat enni. Átlag eddigi normál adagaim felét bírom megenni egyszerre. De gyümölcsből bármennyit!!! Főleg dinnyéből!!!! Ja és éjszaka 3* mentem ki pisilni... már azt hittem megőrülök! :shock:

Na megyek dolgozni... bár semmi dolgom... :? Apropó, meddig kell dolgozni? Vagy ki meddig akar/fog?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Panda, megy pü!!!!!!!!

Lego, szar, hogy ennyire összejött minden, de ne idegesítsd magad!!!!!!!!Na az árt igazán!!!!!!!!Ja és hagyd ott a dokid!!!!!!!

Sleepen, nekem is hasonlóak a tünetek, ha azok tünetek egyáltalán.....és így fogyok.........nem is baj.....bár most többet zabáltam, hogy 7vége volt, akkor mindig többet eszek.....
És én szept végéig leszek bent, vagyis az uccsó 3 hónapot otthon töltöm.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 13:56-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Lego !

Én biztos váltanék dokit ! az én orvosom éppen akkor nyugtatgatott valakit telefonon a barna folyása miatt, amikor nála voltam, azt mondta, h semmi gond nem szabad megijedni. Előtte nekem is elmondta, felkészített,hogy ne parázzak, ha a barna megjelenik, csak a friss pirosnál lehet esetleg gond. Én ezért szeretem a dokimat, mert mindent előre elmond, azt is mikor lesz szabadságon, pedig még csak 1x voltam nála, ezért választottam nő dokit, reméltem jobban átérzi a terhességgel kapcsolatos dolgokat, aggályokat.

Boo !

én is gyorsan megszerveztem az esküvőmet a pocakom miatt. Téged talán kicsit meg tudlak nyugtatni azzal, hogy még nálam semmi se látszik, az az 1-2 centis has szerintem csak háj :D . Pont annyi a súlyom ,mint előtte. Én is nagyon izgulok, egész életemben attól féltem, nehogy akkor és azért vegyenek csak el, mert már van gyerkőc. Mostani kapcsolatomban ez már nem gond,mert 10 éve élünk együtt, s csak a ceremóniától irtózunk. Izgi lesz az esküvő, mert a szülők csak most fogják először látni egymást. Remélem nem lesz hasunk, neked milyen eküvőd lesz ?

Kép
boci1234
 
 



Lego: Remélem kieresztetted a füstöt!!! Nem szabad most idegeskedni.Tudom, mondhatom, de EZ, ami árthat a babónak - az IDEGESKEDÉS! Anno Zolcsival én is váltottam pont ilyen helyzetben:
felhívtam a dokimat, mert vérezgettem ( Ő mondta, hogy azonnal hívjam, ha valami ilyesmi lesz), erre mi volt a válasz: "Mi vagyok én. sürgősségi?Menjen az ambulanciára!" :shock: Aztán letette. Azonnal találtam meg a mostanit. Vele meg vagyok elégedve. Néha rá is pipa vagyok, de ezek csak apróságok. A régi dokim délután felhívott és hízelegve kérdezősködött, hogy mi újság...Szerintem csak később esett le neki, hogy ki is hívott reggel :lol: Mindegy. Azóta nem találkoztunk.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok,

Normajeane

Tőled szeretném megkérdezni, hogy mi volt a baj Dr. Sipos M. dokival? Én három vetélés után neki köszönhetem a mostani terhességemet, ami talán végre rendben lesz.

Nagyon nem ismerem, ezért érdekelne a dolog.
Köszi előre is.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: