Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is túl vagyok az AFP-n, már csak az eredményre várunk. Mióta levették a vért, még idaegesebb vagyok... Ez van.
Tegnap este voltam a nőgyogyinál, és sikerült meghallgatni a szívét. A párom teljesen oda volt tőle!! Megbeszélte a dokival, hogy jó erős a szívveréses, és hogy biztos fiú! :lol:
Aztán sétálgattunk egyet a Balatonparton. :P
Jó nap volt.
Domin és dhbetty!
Örülök nektek!

(És még azt mondják, hogy kevesebb baba születik... :lol: )

Jó pocakosodást mindenkinek!




Kép



Erika
erisunny
 
 


Szia nyafi!
Szerintem a kórházban is megpróbálhatod elérni, vagy esetleg olyanoktól, akik hozzájárnak, megszerezni a telszámát.

Én is hallottam már a baba szívverését, hihetetlen milyen gyors! Sajna a párom nem volt velem, de remélem legközelebb már ő is hallja.

Ti tervezitek a 4D-s ultrahangot? Szerintetek mikorra a legjobb időzíteni?

Mindenkinek a legjobbakat!

Kép
domin
 
 


Kedves Domin én a 19. hétre tervezem a 4d-t. aztán majd kiderül, hogy fognak e agyon ultrahangozni most az új dokik. Én is hallottam a baba szívverését, de ettől nem tudtam még mindig közel érezni magamhoz teljesen. Én a 4 d-ben reménykedek Ti ilyet nem éreztek? Nem tom miért van, talán mert még az elején járok? De egyébként meg szeretném a tücsköt nagyon, csak azt hiszem még nagyon pici ahhoz, hogy teljesen a magaménak érezzem.

Kép
nyafi
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is pénteken voltam AFP-n és legközelebb 19-én megyek az orvoshoz addigra lesz meg minden eredmény. Egy picit én is izgulok...Mi utoljára a 12.héten láttuk/hallottuk a babánkat így már nagyon várom a következő UH-ot de még nem tudom mikor lesz talán a 19./20. héten. 4d re én is szeretnék menni de még nem tudom mikor és hova...én nem szeretném ha túl sürün ultrahangoznák mert bár mi nagyon kiváncsiak vagyunk a babák állítólag annyira nem szeretik. Ha van esetleg ötletetek hogy hol lenne érdemes mert jó minőségű a gép és ügyes az orvos is akkor szívesen veszem.

Egyébként minden rendben van velünk...nagyon nő a pocakom :)
puszi mindenkinek:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Üdv.Domin és dhbetty!

Én is túl vagyok az AFP-én. Ma voltunk és elég ideges voltam...már valamennyire lenyugodtam....Remélem az elkövetkezendő 2 hét nyugalmasan tellik majd!Mi is 2 hete voltunk uh.-án és 2 hét mire mehetünk újra...Bár az nagyon jó érzés hogy érzem mozogni a Kicsikét...így nincs az a bizonytalanság...és a szívhangot már mi is hallottuk nagyon jó volt!
4D-re mi is szeretnénk menni talán majd a 22-24 hét között valahogy, de még nincs eldönve :)
A pocakom nekem is nő rendesen....nem is bírok egyszerre sokat enni mert néha fájdogál a gyomrom ha tele eszem magam...szóval csak mértékkel eszek többször keveset!

Jó pihizgetést mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Üdv. Domin és dhbetty!
Én pénteken megyek afp-re,már most izgulok kicsit.. :roll:
4d-t mi a 20.hétre tervezzük!
A pocakom nekem is nől...olyan helyes :D
Jó pihenést mindekinek!

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!

Végre itt vagyok.

Nyafi - volt egy olyan kérdésed, hogy vett-e már valaki valamit a bébinek.
Mi igen :) Kapott egy SpongyaBob-os világítós párnát :)
Most beszéltük a sógornőmmel, hogy ő már nem akar 2. gyereket, így az ágy, ruhák stb. a miénk lesz.
Sajnálom, hogy dokit kell váltanod. Remélem a másik még jobb lesz.

Erika - a kecsketej tényleg finom :wink: én is ittam még otthon, amikor volt 1 kecske - fejtem, leszűrtem és ........

Tini - örülök, hogy minden rendben van a picurral!

Betty és Domin - ÜDV! Gratula a bébikhez!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!!

Betty és Domin üdvözlet közöttünk, és jó pocakosodást kívánunk nektek mi is!!! :D

Nos lányok túl vagyunk a vizsgálaton, és képzeljétek egyáltalán nem fájt egy vérvételnél többet érez az ember mint ennél a vizsgálatnál, és jövőhéten kedden megyünk az eredményért, és akkor 100%-ra megtudjuk a nemünket is!! Alig várjuk már, és integetett a vizsgálat közben a kis édeskénk, és kb. 10 percig tartott a fertőtlenítéssel együtt! Tehát nem kellett volna ennyit aggódnom, mert jól vagyunk!! Doki itt mondta, hogy mindent rendben látott, és nem kell aggódnunk!!!

Puszi nektek, és minden jót az AFP-s eredményekhez!!!

Kép
tini75
 
 


Tn_Zsuzsi - nekem is a 13. héten volt UH és most lesz a következő. Holnap :lol: Már nagyon várom, hogy láthassam picurkát.

Nicolete - én sem bírok egyszerre sokat enni.
A kilók szerencsére még nem jönnek. A nyár elején lement 3 kg, pedig uúgy eszek, eddig még csak 1 kg jött vissza. Sajna van rajtam néhány kg felesleg, így remélem nem fogok max 10 kg-nál többet hízni decemberig.

Mi a 4D-st majd aug. végére tervezzük. Ha jól emléxem (olvastam) a 25. hét környékén lehet a legszebb képetek csinálni a bébiről.

A konyha lassan kész - a csempe fent, most állítgatják össze a bútort, aztán festés...

27-én este, lefekvés után volt egy furcsa érzésem. Olyan, mint a bélmozgás, de mégsem az.... azóta már 2x volt. A sógornőm szerint Manó mozog. :wink:

Kellemes napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Tn_Zsuzsi - nekem is a 13. héten volt UH és most lesz a következő. Holnap :lol: Már nagyon várom, hogy láthassam picurkát.

Nicolete - én sem bírok egyszerre sokat enni.
A kilók szerencsére még nem jönnek. A nyár elején lement 3 kg, pedig uúgy eszek, eddig még csak 1 kg jött vissza. Sajna van rajtam néhány kg felesleg, így remélem nem fogok max 10 kg-nál többet hízni decemberig.

Mi a 4D-st majd aug. végére tervezzük. Ha jól emléxem (olvastam) a 25. hét környékén lehet a legszebb képetek csinálni a bébiről.

A konyha lassan kész - a csempe fent, most állítgatják össze a bútort, aztán festés...

27-én este, lefekvés után volt egy furcsa érzésem. Olyan, mint a bélmozgás, de mégsem az.... azóta már 2x volt. A sógornőm szerint Manó mozog. :wink:

Kellemes napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


..bocsi - 2x ment el.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ma voltam vizsgálaton, méjszáj zárva, és a pocim is csak néha fájdogál.
Én eddig másfél kiló híztam, de igyekszem összesen 10 kg körül maradni, aztán majd kiderül.
Köszi a 4D-s ötleteket, mi is a 22-24. héten szeretnénk jobban megnézni a Csöppségünket. A legutóbbi uh-n szopizta az ujját! Annyira aranyos volt, majd elolvadtam.
A nadrágjaim kezdenek igencsak kicsivé válni. Nem tudtok véletlenül egy pár helyet, ahol lehet viszonylag olcsón venni?

Mindenkinek növekedő pocaklakót!

Kép
domin
 
 


Sziasztok!
Nahát, én nagyon le vagyok maradva tőletek (pl.AFP-re csak július 19-én megyek)Dehát nem régen derült csak ki, hogy január 1-re várjuk Manót.Azért nem hagyom el a decemberi topikot :lol:

Nektek is fájogat a derekatok, meg az alhasatok?Remélem innentől már látványosan kezd nőni a pocakom!

Kia!én is éreztem ilyen furcsa valamit egyik este, amikor hason feküdtem!Biztos vagyok benne, hogy Manót (mi is így hívjuk-egyelőre) éreztem.Vagy az általa keltett "hullámokat"? :)

Szép estét!

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!
Bizony a nadrágokat már én is eltemettem a szekrény mélyére :)
Pedig a 4 hónap alatt kb 3 kg-t híztam, de a pocakomnak nem volt már kényelmes semmi.
Hasonfekvés egy trauma..úgy imádtam aludni mindig, de mostmár nem kényelmes, gondolom neki sem.
Derékfájás pedig itt is egyre gyakrabban jelentkezik. Mi lesz decemberben? :)

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jól van! Én nem tudom mi van velem, de egyre rosszabbul vagyok. Ez a nátha már nem akar elmúlni. De lehet, hogy nem is nátha. Mondtam a dokinak, azt mondta, hogy legyek türelemmel, mert a szervezetemnek most nem segíthetnek gyógyszerekkel. De reggel felkelek, és majd egy órán keresztül folyik az orrom, és folyamatosan hapcizok. Lehet kicsit ciki, de néha olyan érzésem van, hogy még egy hapci és bepisilek :oops:
Vagy megfulladok. Doki kérdezte, nem e vagyok allergiás. Eddig nem voltam semmire. A terhesség alatt kialakulhat allergia? Meg azt is olvastam, hogy a terhesség alatt megemelkedik a nyálkahártyaműködés, és a terhesség végéig így marad. Lehet hogy ez a baj? Kicsit már idegesítő ez az állapot.

Fné kia!

Kicsit utánanézegettem a kecsketejnek az interneten, és rájöttem, hogy tulajdonképpen luxus terméket iszogatok csak úgy... :lol:
Elképesztő mennyibe kerül literje. Van, ahol 700 forintot elkérnek érte. Huh! Ha meg kéne venni, lehet nem iszogatnám úgy, mint a vizet! :)

Én ma reggel teljesen ledöbbentem. Nem akartam azt a nadrágot felvenni, amiban kényelemes, mert az nagyon vékony, és hát elég hideg van. Előkapartam a szekrényből egy farmert, amit télen vettem. És rámjött. Sőt! Kényelemes!!! TEljesen ledöbbentem. Mióta terhes vagyok, többet mozgok mint előtte. :)
Mi építkezünk, muszáj mozogni. Persze semmi megerőltető, nem is hagyják.

Én jövőhét pénteken megyek ultrahangra! Nagyon várom! Mi is úgy terveztük a 4D, valamikor a 22-25. hét körül. Párom szerint a pici fia, szerintem a pici lánya akkor megmutatja, hogy kék vagy rózsaszín ruhák kellennek! :lol:

Nekünk is szerencsénk van abból a szempontból, hogy már két ismerőstől kaptunk babakocsit. :lol: A babaágyat is kapjuk, meg még nagyon sokmindent!
A családom szerint akkora hasam van, hogy biztos ikrek lesznek... Mondtam nekik, hogy szerintem inkább a sok nasi miatt van ekkora hasam. De ragaszkodtak ahhoz, hogy ikrek, és meg is beszélték, hogy milyen jó lesz nekik, hogy két baba lesz. Jobbnak láttam csak mosolyogni! :P

Na abbahagyom, mindenki jó pocakosodást!

Kép


Erika
erisunny
 
 


Sziasztok!

Én nem is híztam még 1 kg se.Pedig a hasam azért már növekszik rendesen...zuhanyzás után mindig beállok a tükör elé és gyönyörködöm a pocakomban...olyan jó látni...eddig mindig olyan beesett hasam volt....most pedig csakúgy dudorodik :)Én már rég nem férek bele a régi nadrágjaimba....meg amúgy se próbálkozom mert nem akarom megnyomni a kis Drágámat.

Amióta megtudtam, hogy terhes vagyok...azóta nem is tudok hason aludni...vagyis nem is akarok....az alvás az nálam is érdekes...pl.tegnapelőtt éjszaka kimentem pisilni és hirtelen keltem ki az ágyból és úgy begörcsölt az egyik vesém...nagyon megijedtem...de csak vagy 1-2 percig tartott...megbeszéltük sógornőmmel aki védőnő, hogy valószínű....csak elnyomódott..azóta, hogy lekopogjam(kopp-kopp-kopp) kutyabajom.A derekem nekem is fájogat már...főleg estére érzem.

Üdvözlet minden Pocakosnak! :)
Vendég
 


Hello lányok!!!!
Mindenki figyeljen rám... :lol: Megtudtam a nagy igazságot. Hogyan láthatod, hogy a tücsköd mocorog :lol: és hogyan látja apa is!!!!!
A hasadnál, pont a dudorra tegyetek távirányítót! :lol: mikor nagyon bemozdul tudni lehet, hogy nem bélmozgás. Egy régi motoros apuka mesélte. Mindenkinek jó kísérletezést. Nekem tegnap egyszer mozdult, de a férjem pont a barátok közt-tel volt elfoglalva, így hát lemaradt. :cry: de majd legközelebb. Várom az infókat. Ja és este jó, mikor lefekszel a hátadra.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Domin - olcsó nadrágok... én itt vettem www.armania.hu
( a Bakáts téren van ) ne ijjedj meg, ez egy használtruha (ezek csúnyák voltak) bolt, de vannak új nacik is - több fajta. Nekem 3 tetszett - meg is vettem 4500 ft-ért a halásznadrágot, 4900-ért a hosszút. Ez olcsóbb, mint a többi hely, amiket az interneten néztem.
Azóta kaptam 2 nacit még a sógornőmtől... nagyon jók... neki varrták 3-4 éve 4000-5000-ért.

Linus - már rájöttem, hogy nem is Manót éreztem. A múlt héten 3x, a héten 1x sem... ez nem lehet. Ma tisztáztam a dokival is. Ő azt mondta a leggyakoribb, hogy a 19. - 20. héten lehet először érezni. Várok türelmesen.

Erika - a hapcizás, főleg reggel engem is zaklat. De max 2 - egy nap. ..és az orrdugulás... tényleg olyan vagyok, mint egy allergiás, pl. Apa :)

Betty - a derékfájás nekem is van. Apa néha simogatja.. lassan tényleg elmegyek egy masszőrhöz, már keresgéltem olyat, aki terheseket is kezel.

Ma voltunk UH-on. AFP rendben. Manó jól van, minden normális, megvan mindene, még az is :) Megmutatta a nekünk és dokinak :)
Fiú - ha nem az ujja volt :lol: Az egyik ujja a szájában - szopizott, közben rúgott nagyokat ... de nem éreztem.
Most 27 dkg, bő 20 cm... Sajna képet nem kaptunk, nagyon káosz van a kórházban :evil:

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nyafi - ezt kipróbálom :D Sziaaa

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Az orrdugulással kapcsolatban:
"Igaz, a második harmad tüneteinek kellemetlen volta meg sem közelíti az első három hónap nyűgét - ha a szerencsés kivételhez tartozol, fogalmad sincs, miről van szó -, de ez az időszak sem teljesen felhőtlen. Sok várandós nőt érint az orrvérzés, amely egyrészt a hormonoknak, másrészt a szervezet megnövekedett vérmennyiségének köszönhető. Az igen gyakori C-vitamin hiányos állapot is vezethet orrvérzéshez, ez extra adag zöldség és gyümölcs fogyasztásával orvosolható. A testnedvek - mint az orrváladék vagy a hüvelyváladék - is bővebben termelődnek. Az orrdugulás különösen a hajnali és a reggeli órákban okoz bosszúságot. Ez az állapot a terhesség végéig fennmarad."

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Fné kia és dhbetty!

Köszi a nyugtatgatást. Sajnos nekem egésznaposak ezek az orrdugulások, hapcizások.
Most jöttem a védőnőtől, és ő mondta, hogy ezt terhességi náthának hívják, és maint megszületik a gyerek, elmúlik. Örülök. Az december... De kibírom! :lol:

Tőlem is egyre sűrűbben kérdezik, hogy mozog e már a baba. De egyenlőre még nem mertem biztosra mondani. Csak egyszer éreztem mintha..., de nem biztos.

Mi jövőhét pénteken megyünk ultrahangra. Remélem megtudjuk a nemét! :lol:

Puszi mindenkinek!
erisunny
 
 


Sziasztok!

Erika - tőlem is állandóan kérdezgetik - de főleg az anyósom...
Nem hiszi el, hogy még nem kaparászik a lábával....

Ma reggel ahogy feküdtem először a köldököm környékén.. elkezdtem simogatni, aztán pár centivel lejjebb volt nagyon kemény ... biztos vándorolt Manóka :)

Megyek főzök egy kicsit... a mikróban, mert még most sincs visszakötve a tűzhely.. de így hamarabb megpuhul pl. a hús.
Rég volt pöri....

Szép napot!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!

Kia gratula a kis Manó kisfiútokhoz, na ezt jól megfogalmaztam! A bélmozgásos érzések már a Manócska mozgásai lehetnek, nekem is először ezeket az érzéseket kell éreznem azt mondták, a mi kis pindurkánk is állandóan kalimpál, és újját szopizza, de még én sem érzek belőle semmit!

Lányok a 4 Dimenziós Uh-ot mi szeptember elejére tervezzük, és már itthon Cegléden is van idén febr. óta, és beszélgettünk kismamikkal, és mutattak szupi felvételeket, babamozit is lehet kérni, elég jó áron!

Linus , Betty mi is nadrágokat vettünk párat, és anyósom varratott pár talpigérő egyberuhát zsákanyagból, ami nekem nagyon bejött kényelem szempontjából!! Közeledünk a félidőhöz, és három kg.-ot híztunk eddig, remélem nem hízom el nagyon, de most nem is ez számít! Hál istennek nincs még derékfájás, de bizti jelentkezik majd, mivel ezen minden kismami átesik!!! Hogy mi lesz decemberig? Nem tudni, de remélem mindanjian átéljük a tüneteket és itt megosszuk egymással! :D

Sunny mi is kaptunk már sokmindent barátnőktől és családtól, babakocsi és egyebek, már a kisruhákkal is Dunát tudunk rekeszteni, mivel nem tudjuk még Pindurkánk nemét fehér és drappos rucikat kaptunk, már egy egész éves szezonra való rucink van! Nem győzöm mosni, átöblíteni és pakolni a szekrényekbe! :D

Nicolett mindenki szervezete szerint hízik, nem gond ha nem híztál eddig, majd nő az a pocak vagy fenék és egyebek amikor akar! :D


Nos pá lányok további jókat mindenkinek! Cupp

Kép
tini75
 
 


Szijjasztok Kismamik!:)

Talán emlékeztek rám :) én szoktalak Titeket olvasgatni, bár pár hétig nem tudtam a babanetre jönni, már jobban van a lelkem de azért idő amíg teljesen helyrejön.

Nagyon örülök,hogy mindenki jól van és nő a pocitok!Mi várunk pár hónapot, aztán talán ujra esélyt adunk egy picurkának.....meglátjuk!

Vigyázzatok magatokra!!

Sok pusszi!
krittti
 
 


Sziasztok!

fné kia: Köszi a tippet, sajna még nem volt időnk elmenni, de mindenképpen meg fogjuk tenni, mert mostanában 9.000,- Ft-ért láttam nacit, amit sokallok.Ráadásul az anyaga is olyan furi volt.

nyafi: Sikerült orvost váltani? Remélem, jók a benyomásaid az új orvosról.

kritti: Kitartást és kívánom, hogy legközelebb sikerüljön!

Tegnap reggel úgy nézett ki a pocim, mintha félrecsúszott volna, jól a szélén lehetett a picurkánk, ennek ellenére nem éreztem semmit. Tőlem is állandóan kérdezegetik, hogy nem érzem-e már a mozgást, különösen, hogy elég vékony vagyok, de még semmi.

Mindenkinek szép napot!


Kép
domin
 
 


Sziasztok!

Kittti - persze, hogy emléxünk :) Sok sikert Nektek! Remélem hamarosan Neked is nőni fog a pocid.

Domin - nézz el oda, ha van egy kis időd.... biztos találsz olyat, ami tetszik. Még 1x én is elmegyek , mert csak 1 hosszú nacim van.... és felsőket is ígért az eladó.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Mi holnap megyünk uh-ra, hátha kiderül a kis pocaklakó neme is..
Itt szakad az eső éjjel nappal, persze náthás is lettem, ami azért rossz, mert nagyon fáj a fejem, gyógyszert meg nem fogok bevenni. Sok sok tea és hátha nem lesz komolyabb.
Kittinek kívánok kitartást és minél hamarabbi sikereket a jövőben!
Szép napot mindenkinek!

dhbetty
 
 


Sziasztok!


dhbetty!
Gondolok rátok holnap,drukkolok hogy "pocakmanó" megmutassa magát! :D
Ja,és jobbulást!

Vigyázzatok magatokra,és persze a pocaklakókra! :D

Jó Éjt!

Kép
aniko...
 
 


Szia Kitti!
Hajrá!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Lányok mit jelent a magas AFP? nekem nem mondott a védőnő semmit, csak beutalt genetikai ultrahangra! 2,81 ng/mol.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi!

én itt olvastam róla:

WWW.TERHESSEG.Lap.hu
Azon belül van olyan hogy-Terhestanácsadás!
-"- -Terhesség alatti vizsgálatok!


De ha kell leirjam ide???

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok kismamik!

Bocsi,hogy eltünttem kicsit.
Igaz nem nagyon történt velem semmi.
Meg volt nálunk is az AFP minden rendben.

Nyafi!
Remélem minden rendben lesz.Kívánok hozá egy hatalmas nagy kalapal.

Kritti!
Mennek a drukkok,hogy minnél hamarabb babásodsz és ismét olvashatlak téged az új élményeidel. :wink:

dhbetty!
Remélem minden rendben lesz nálatok és gyógyulj meg mihamarabb.

Tini!
De jó,hogy túl vagy rajta és minden oké!Gondoltam rád! :wink:
4D-re nem tudom még,hogy mikor megyünk.De többször is el szeretnék majd menni,hogy meőrtőkitsdük a Picúrkát.

Jövö héten hétfön v. kedden megyünk Uh-ra akkor remélem már megtudjuk,hogy kiscsaj v. kukacos a kis drága.Ha máskor nem majd 4D kicsit késöbb.

Mindenkinek jó pocisodást.
meliz

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Már alig várom, hogy megtudjam én is az AFP eredményét!Pont ma 1 hete voltam.Remélem minden rendben lesz.A jövőhetünk elég sűrű lesz mivel kedden megyek a magánrendelésre a nőgyógyászomhoz...csütörtökön pedig bejelentkeztem a 18 hetes genetikai uh.-ra is a kórházba...szóval 2-szer is látni fogjuk Manót :)Aztán pénteken utazunk a Balatonra egy hétre pihenni .... nagyobb utazást nem mertem bevállalni :)
KisTündérkénk a pocakban nagyon mozgolódik amint megváltoztatom a helyzetem éjszaka egyik oldalamról átfordulok a másikra ő is elkezd fészkelődni :)Nappal is igen aktív, tegnap folyamatosan karatézott vagy bokszolt, focizott nem is tudom :)

Mindenkinek üdv. és jó pihizgetést!
Vendég
 


Sziasztok!

Betty - mi volt az UH-on? A bébi neme?

Nyafi
www.babanet.hu/faq/tergon05.php
olvasd el.... Remélem minden rendben.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nicolet - de jó nektek, hogy 2x is láthatjátok :D

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok Lányok!
Na megvolt az uh. ma voltam a Schöpf-Méreiben. 3 óra után kerültem sorra. a doki azt mondta szerinte rendben van a tücsök és két hét múlva visszahív kontrollra. Ja és szerinte kislány!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D és még megyek egy 3. uh-ra is mert a védőnő nem bízta a véletlenre, ha már dokim nincs akkor beutalt ő pluszban az sztkba.

Kép
nyafi
 
 


És Lányok!
Köszönöm! Olyan jó, hogy vagytok!
Nyafi

Kép
nyafi
 
 


Nyafi GRATULA a pici lányhoz!!!!!!
...és örülök, hogy minden rendben.

Azt nem írtam, hogy végre ... a konyha kifestve.
Holnap megy be a bútor és végre visszapakolhatom az edényeket, stb.

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nyafi: Örülök, hogy minden rendben van, és grat a kislányhoz :)
Gondolkodtatok már rajta, hogy milyen nevet fog kapni?

Mi egyelőre nem szeretnénk tudni a nemét, de lehet, hogy később a kiváncsiság felülkerekedik az elhatározáson.

Nekem még nincs AFP eredményem, remélem, hogy minden rendben lesz. Hétfőn pedig megyünk UH-ra.

fné kia: Kell még festenetek vmit, vagy már teljesenb kész vagytok? Nem lehetett egyszerű konyha nélkül...

dhbetty: Kiderült a pocaklakó neme az UH-n?

Mindenkinek kellemes hűsölést a lehűlt időben!

Kép
domin
 
 


Szaisztok
Sajnos nem derült ki semmi, mert a egészségbiztosítási kártyámat nem fogadta el a német orvosom, úgyhogy haza kell mennem villámgyorsan az AFP miatt. Még épp nem csúszom ki a határidőből, de 2-3 nap választ el tőle. Vasárnap megyek haza, hétfőn veszik a vért. Egyuttal már elmegyek a magyar orvosomhoz is.
Nem könnyű ez a kétlaki élet, ennyit utazgatni pedig már kényelmetlen. Nade nem panaszkodom, bízom benne, hogy minden rendenben lesz.
Jó nyaralást aki mostanra tervezi!
Betty

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Domin - festeni még kell majd a szobákat, erkélyeket....
Minden helyiség új színt kap...
De végre holnaptól (sajna akkorra lesz 100%) lehet normálisan főzni, nem csak a mikróban. Kicsi konyha, de mégis sokáig tart összeállítani mindent.

Betty - majd vigyázz magadra és a Manódra a hosszú úton!
....bízom benne, hogy minden rendben lesz.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hétfőn megjött a levél amit nem akartam megkapni. 0,41MoM lett az AFP-m. Nagyon rosszul lettem hirtelen, aztán eszembe jutott, hogy ez még jelent semmit. Tegnap voltam Uh-n, az orvos azt mondta, hogy nem lát semmi elváltozást, de jelentkezzek be Pesten a genetikára. Ott mit fognak csinálni? Pénteken megyek védőnőhöz, akkor adja meg a számot, meg beszélek is vele, mert szerintem hamarabb vették le az AFP-t, mint kellett volna.
De nagyon jó volt látni picurt, rugdosott rendesen. Egy kicsit el is sírtam magam. :oops: Sajnáltam, hogy apa nem lehetett ott, mert nem engedték el munkából. Pénteken mentünk volna... :cry:
De már biztos, hogy érzem a mozgását. :lol:

Azt írta a papírra a doki, hogy
BPD:41,8mm
HC:138,3mm
AC:113,9mm
FL:24,1mm
Nuchalis redő 3,6mm

Azt mondta teljesen jók az eredmények. Csak sajnos kicsit idegesek voltak a nővérrel, és üvöltöztek egymással... :evil:
Kicsit kellemetlen volt...

Mindenkinek jó pihenést!

Kép



Erika
erisunny
 
 


Jaj lányok!Én olyan parás kismama vagyok! :evil: Most azon izgulok, mi van a pocakommal. Ma találkoztam egy lánnyal, aki most lépett a 4.hónapba, és akkora labda hasa van...Én meg a 4.hónap vége felé közeledek, és inkább pufi a hasam,ami reggelre lemegy.Apa mindig keresi reggel a Manót, hová bújt. És egyfolytában azon kapom magam, hogy behúzom a rekeszizmom.nektek ilyen korban mekkora (volt)a hasatok?Azért is érthetelne, mert vékony típusú vagyok.
Szép estét Mindenkinek!
Lina

Kép

Kép
linus
 
 


Linus!
Ha az orvos látott és azt mondta minden rendben van, akkor nincs miért izgulnod. Ők mindig megmérik a babát uh-kor, biztos jelezte volna ha túl pici.
Nem törvényszerű ez :)
Lehet olyan a testalkatod, pár hónap mulva pedig simán lekörözöd a nagypocakokat :)

Már kezdek félni az AFP-től..de szerintem ez természetes, hogy minden miatt túlaggódjuk magunkat, nem?
Szép estét!

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Linus!
Ne agódj a pocid miatt. :) Szerintem ez nagyon alakt függö dolog.Nekem az elsö terhességemmel olyan pici volt a pocim,hogy a 6-dik hónapig nem látszodott semmi.Na most ezt jól bepotoltam mert már most akkora mint anno 6.hónaposan.

dhbetty!
Ne aggódj azAFP miatt bizti minden rendben lesz.Bár én beszélek aki mindig remegö kézel megy a vizsgálóba ja, és vörös fejjel az izgalomtól. :lol:

erisunny!
Örülök,hogy minden rendben babókádal. :)

Kia!
Mire jón a kisbabóka teljesen meg fog szépülni mindern hejség nálatok.
Nálunk is kéne festeni de hadjuk augusztusra.Még garanciális mert 2 éve épitetük.Úgy,hogy az épitetö embereivel csináltatjuk.Igy olcsóban ki jövünk és tutira jó lesz. :D

Azt álmodtam az éjjel,hogy megszültem.Ikrek voltak és nem tudtam,hogy mi legyen a nevük.Jáájjj!Nem volt valami jó! :?
Nálam is mozog már a babó.Jól érezhetöen 2 hete.Ha nem mozog egy ideig meg is ilyedek,hogy valami bajság van esetleg.De késöbb mindig bepotolja.Főleg este.Olyankor nagyon eleven. :D

Pusz mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok Kismamik!

Képzeljétek vége a nagy izgalamamnak az AFP miatt...most szólt sógornőm hogy megérkeztek az eredmények és minden a normális értékhatáron belül mozog teljesen átlagosak :) :) :) :)
Nagyon boldogok vagyunk :)

Linus, nekem se olyan nagy a pocakom és nekem is kisebb reggelre...pont a múltkor panaszkodtam hogy nem is híztam még egy kilót sem....egyébként én is nagyon vékony alkat vagyok...szóval ne aggódj!...Szerintem én nem sokat fogok hízni terhesség alatt de ez még nem olyan biztos.... :)

Eri...az AFP nem mindig mutatja a valóságot főleg ha szerinted hamarabb vették le...ha az uh.-on mindent rendben találtak akkor ne aggódj!Viszont az engem is nagyon zavarna ha az orvos és a nővér üvöltöznének egymással!Na de ez legyen a legnagyobb gond...a lényeg hogy mindent rendben találtak!!!

Kia de jó hogy kész van nálatok a felújítás:)

Meliz mi is aug.-ban tervezzük a felújítást de csak egy kis festés és nagytakarítás lesz....bár azt hiszem ez pont elég is :)

Nyafi Gratula a kislányhoz...remélem jövőhéten nekünk is megmutatja magát a kis Drágggaaa :) Szerintem jól tette a védőnő hogy beutalt még 1 uh.-ra én mindig azt mondom több szem többet lát!! :)

Betty vigyázz magadra a hosszú úton! És ne izgulj az AFP miatt...bár szó se róla én is nagyon izgultam :)

Üdvözlet minden Pocaklakónak és Pocakosnak!
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit megnyugodtam, köszönöm a segítséget. kicsit idegesít ez a genetikai vizsgálat, utána nézek, hogy mit fognak csinálni. Remélem nem fogják a hasamat szurkálni,mert akkor inkább el se megyek. Holnap megtudok mindent, aztán jövőhét irány pest. Szívesen kihagynám... De mindent a gyerekért! :lol:
Én azt álmodtam, hogy elmentünk uh-ra, és akkor mondták, hogy kisfiú. :lol:
Majd meglátjuk!

Linus!
Ne aggódj a pocak miatt, majd a 9. hónapban visszasírod ezeket a heteket! A sógornőm is nemrég szült, neki sem látszott szinte semmi az 5.hónapig, de aztán... több mint 3 kilós és 56 cm-s kisfiú született! Szóval... ami késik, nem múlik. nekem pl. elég nagy a hasam, pedig 1kg-t híztam mióta terhes vagyok. Azt mondta a doki, hogy alkatfüggő.

Jó pocakosodást!
erisunny
 
 


Sziasztok!

Reggel beütöttem a bal könyököm......... 11 körül tényleg jött egy váratlan vendég :) a védőnő. A lakásban még káosz.... de nagyon tetszett neki az új konyha, főleg a csempe. :lol:

Most már biztosan állíthatom, hogy szombat éjjeltől érzem Manót.
Minden nap, néha többször is rugdos.... :D

Erika - remélem nem lesz komoly a vizsgálat - SZORÍTOK!!
Nekem is nagy a hasam, pedig még nem híztam.

Nicol - örülök, hogy minden rendben.

Az én hasam is olyan - reggelre mindig kisebb... de nappal :lol:

Lassan megyünk az IKEA-ba - még veszünk 1-2 dolgot.... csak, hogy még szebb legyen a konyha... és elférjen minden :shock:

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok!

gratulálok a babákhoz!

bocsánat hogy így bepofátlankodom de láttam hogy 4D-ről van /volt szó.mi a 27.héten voltunk mikor a fiamat vártuk és nagyon nagy élmény volt.én csak ajánlani tudom mindenkinek.csak az én pici fiam nagyon szégyenlős volt akkoriban és eltakart mindent :wink: megmutatom milyen képekre számíthattok ha akkortájt mentek mint mi:

Kép Kép ez a két kép a kedvencem.meg ezen mutatja még meg a legjobban az arcát.


jaj ooooolyan jó volt pocakosnak lenni!élvezzétek minden percét!!!!!!!!!!!és nagyon vigyázzatok magatokra.
kismama18
 
 


Sziasztok!

Kismama18!
Dehogy pofátlankodtál! Örülök, hogy raktál fel képeket, azt hiszem előbb tényleg nem érdemes elmenni. Nagyon jó képek, aranyos a pici. Én is alig várom, hogy lássam az arcocskáját. :D

Voltam a védőnőnél, és mondta, hogy mindenképpen el kell mennem genetikára, még akkor is, ha a sima uh nem mutatott semmi eltérést. Szerintem előbb lett levéve a vér AFP-re, a doki szerint jókor, a védőnő szerint egy héttel később. Akkor most döntsd el...
Bejelentkeztem a SOTE-ra, 23-ára kaptam időpontot. Azt mondta a hölgy, hogy vigyek magammal sok olvasnivalót, mert nem fognak tudni időben hívni, biztosan várnom kell sokat. És bejöhet a párom is, sokkal teljesebb képet fog látni, mint sima uh-n. Igazából nem félek, hogy valami baj lehet. Nem azért, mert olyan optimista vagyok, mert amíg nem volt uh-n, nagyon féltem, hogy baj lehet. De azóta megnyugodtam. Tudom, hogy minden rendben lesz. Egyszerűen olyan magabiztosan tudom, hogy nincs semmi baj, mint ahogy azt tudtam, hogy terhes vagyok. És ez megnyugtat.
Ezúton üzenem mindenkinek, hogy ne aggódjon semmi miatt! Ha a gyerek megfogant, és megmaradt, akkor az a gyerek élni fog!
Huh. Egy kicsit elkalandoztam. Szóval, csak boldogan! :D

Ha esetleg adnak képet, felrakom!

A házunk nagyon jól halad. Már állnak a falak! Szeptemberben költözünk! Juppiiii!!!! :lol:

Kép



Mindekinek jó pihenést!
erisunny
 
 


Sziasztok!

Kismama18 szépek a képek...... Gratulálok!
Kb. mi is akkorra tervezzük a 27-28. hétre, ha visszajöttünk a Balcsiról.

Eri - lassan itt a szeptember... Gratula a házhoz..!
Már én is szeretnék ismét kertes házban lakni, kutyákkal, virágokkal..... de erre várni kell még néhány évet.
Drukkolok, hogy kapj képet :wink: így mi is láthatjuk..... :D
...és remélem tényleg megnyugodtál.
Még nem töltöttétek be a 16 hetet, amikor levették?
Ha nem, akkor tényleg korai volt.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: