Új privát üzeneted érkezett!

Akíra
Igen én is 1pörgősebb fajta vagyok..én is kutyát sétáltatok állandóan rohanok vele le a lépcsőn nehogy pisi legyen belőle,hajolgatok a játékaiért...persze azért már nem úgy ahogy eddig és engem is kezd zavarni a "tehetlenség"..nekem mondjuk már 2hete ilyen nehézkesek ezek a dolgok,eddig is fárasztó volt,de mostmár érzem hogy oké akkor 10perc fekvés..mondjuk azért más lehet még egy gyerkőccel mert neki azért mégsem mondhatja az ember hogy figyi most nem kúszok veled ahogy eddig mert ez van az van...úgyhogy le a kalappal Mindenki de főeg előttetek akiknek már van 1 vagy akár 2 másik gyerkőcük is!!! :wink:

Kép
nikky
 
 


Na ezen én is gondolkoztam már, hogy mi lesz ha lesz kistesó...mert most nem emelem meg magam, de hogy magyarázom meg Kirusnak, hogy anya most már nem vesz fel téged?...vagy, hogy nem kúszok mászok vele...vagy bármi..és hát igen, hogy nem akkor pihenek amikor nekem jó..hát le a kalappal elöttük, meg majd azt hiszem előttünk is ha ebbe a helyzetbe leszünk pár év mulva :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Persze, tudom, hogy a császárosok tovább vannak bent, sajnálom is őket, és elhiszem, hogy nyugtalan és menne már, de tényleg jobb ott neki, és legalább már ölelgetheti a babóját, ez tartsa benne a lelket, hogy már az övé, már nem csak a hasát simogathatja, hanem ott van mellette a nap 24 órájába...akárhogy is van, irigylem nagyon :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

cumi:van,amire te raksz lukat!!!

cumisüveg:arra gondoltam,amelyikre pannica.NUBY!

fal:a micimacis ragacss képek tök jók!Nekem a báránykás is tetszik,meg a bordűrök is.Láttátok az ágyneműket?Anyám!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok! :lol:

Takarítás: Nekem már semmit nem enged apa,inkább ő takarít mindent,és egész jól. Múltkor még a tükröt se pucolhattam meg. Ki érti a pasikat? :D De azért jól esik a kedvesség. És persze ki van hangsúlyozva,hogy minden nap sokat pihenjek,most az az első! :lol:
Én is pont ma gondoltam Gyanixire. Hát akkor már nem sok,és jöhetnek haza. A kórházakat a fene se érti. A sógornőm 4 éve szült a Margitban császárral és 3 napig volt csak bent.
Én se szeretnék sokat bent lenni,nem szeretem a kórházakat.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Barbamami: pont a MAM cumisüvegeket néztem, mert arról nagyon jókat írnak, dehát akkor ez az életben nem egészen így van. Na nem tudom. Egyébként általában az 1-el etetem, de nekem az is nagyon folyósnak tűnik! Van 2-es is. Egyébként csak cuclit az üveghez lehet kapni? (Avent)

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Zsana,
Én a gyakorlatból még nem ismerem a cumikat, de utánaolvastam, hogy milyen érdemes venni. Nekem az Avent volt szimpi. Többféle lyukkal gyártják (ez azért szerintem jobb, mint utólag lyuggatni) Újszülötteknek a minél kisebbet ajánlják, én ketteset vettem. Ha ez valóban így van, lehet, hogy elméretezték a cumitokat? Sajna nem láttam üveg nélkülit, lehet, h. csak együtt van. Majd szólj, hogy mire jutottatok, kíváncsi vagyok...

Csajszik, a napok lassabbodását én is csak megerősíteni tudom. A 33. héttől idáig annyi idő telt el, mint addig összesen! Lehet, h. azért tűnik ilyen hosszúnak, mert azt mondta a dokim, hogy előbb fog születni, így azóta minden percben várom....Talán már tényleg nincs sok.... :D

Tesómék most mentek be szülni..... izgi! :D

Én is kíváncsi vagyok már Gyanixiékre és Luisáékra, remélhetőleg hamarosan jönnek.

Pussz,
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Akíra, Nikky, hát nekem is nehézséget okozott a mozgás, különösen, hogy elég aktív voltam, és folytatni próbáltam a megszokott tempómat. Így többször előfordult, hogy felszaladtam a lépcsőn és le kellett feküdnöm. (1 emelet). A 38. hét után, hogy lejebb van a has, már megy a fürdőszobatakarítás, zoknihúzás is. Vagy lehet, hogy a gyakorlat teszi? :D

Dojika, Nikky. Táppénztéma: Annyira nem lenne kedvem anyagiakkal foglalkozni, merthát nagyjából számítottunk rá, hogy így lesz, de közben volt Karácsony, szülinapok számlák, stb. Szóval, ha valaki tud valamilyen hathatós ráhatási technikát a tb-nél, szívesen venném.

Barbamami, még a lámpabúra hiányzik.....ha kész, teszek fel képet... :lol:

Gabibaba ügyi vagy. Nem is emlékeztem, hogy már van egy fiad.

Pussz,
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Reggelt!

Hát aki ad tippet a tb. megszorongatására, az engem se kíméljen, nekem is jól jönne :D
Küldik ugyan, de csak immel ámmal, van hogy igen van hogy nem, van hogy a felét küldik csak mint előző hónapba, szóval, hajrá, lázadjunk :D

Hát én könnyebben veszem már a levegőt, most, hogy lejjebb ment a hasam, de mondjuk a kád takarítás még akkor se fér bele :D

A zokni és a többi felvétele, meg nálam olyan nehézségekbe ütközik, hogy fájnak a csontjaim, odalent meg a combom, tehát, nem tudom olyan könnyen felemelni a lábam...mert fáj...szóval nekem ahhoz változatlanul le kell ülnöm...sajnos!

Hát én egyenlőre vettem két cumit meg két cumisüveget, remélvén, hogy nem lesz szükség rá, de ha mégis akkor majd kikérem a véleményeteket én is, hogy mi lenne a jobb :D

Az meg, hogy kit mikor engednek ki szerintem alkati kérdés is, hogy hogy van, mert a legtöbb császáros majd egy hétig van bent, és alig bír mozogni az első héten, az én barátnőm 3 napot volt bent és szülés után egy nappal már a mosdóba mosta a lábát, tehát mintha nem is műtötték volna...szóval szerintem alkati kérdés, és a babától is függ, mert ugye ha besárgul akkor nincs mese...maradni kell! :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jó Reggelt !

Tb-re hatni ? Nekem ez eléggé reménytelennek tűnik, ötletem sincs, most várom a munkáltatóm mit intéz, mert rájuk uszítottam őket...
Úgy látom ez a táppénz buli nem megy a TB-nek, mert anno Mátéval a TGYÁS, meg a GYED olyan simán, rendben jött mindig, hogy csuda...

Takarítás
már csak portörlés, mosogatógép, mosógép beinítás szinten veszek részt benne, meg a csap kimosása... a nehezebb, hajlongós, pakolós munkák Apára maradnak...
Ugyanígy a vásárlás, mert már nem bírom ezeket a hosszú kóborlós dolgokat...

Zoknit, cipőt felhúzni, lábkörmöt vágni, hát ez mind egyre reménytelenebb vállalkozás :lol:

Levegőt én is könnyebben kapok, és mintha több férne a gyomromba is :) De nem látom, hogy lejebb ment volna a pocak... :roll:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Ja, amúgy egyre többet keményedik a pocakom, bár elég rendszertelenül... megy a gyakorlatozás nagyon a nagy napra :lol:

És ami Mátéval sose fordult elő, most valahogy folyton az jár a fejemben, hogy el fog folyni a magzatvízem... lehet hogy tényleg így lesz ???

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


jó reggelt mindenkinek!Hát nekem is nehézkes már mindenféle mozgás,de azért nem adom fel!muszály mert akkor ellustulok nagyon!
Nekem eddig nem voltak gondjaim a havi fizetésekkel(lehet nagyon kevesek és szerencsések közé tartozom)pedig már júliustól betegbe vagyok!Mondjuk a munkahelyem tp kifizető hely "ezekszerint",de ezt most le is kopogtam!Nehéz lehet egy fizetésből mindent helyretenni+készülni a kisbaba érkezésére!

KépKép
vicuska
 
 


Már nekem is pár napja,vannak kisebb szurkálós fájdalmaim!És amikor ülök az is olyan fura már a csontjaim mintha fájnának!Szóval én is érzem lassan itt az idő!

KépKép
vicuska
 
 


Jaj lányok,de IRÍÍÍGY vagyok! Hogy ti már ott tartotok.. :( Már persze nem a totál pingvinesedésre.. :D De kezdek én is lökött lenni,azt hiszem. AAAAnnyira kíváncsi vagyok az én gyönyörűséges kicsi lányomra!
Mostanában azon aggódtam,hogy be kéne még szerezni szoptatós hálóinget a kórházba,mert a Petivel volt,hogy egy napra egy nem volt elég. Na,hát ma sikerült vennem kettőt! Úgyhogy ezen a téren megnyugodtam. :roll:

Gyanixiékre,Luisáékra én is NAGYON kíváncsi vagyok!! :D

Lilo:
Na,mi a helyzet a tesódékkal?? Neked sincs valami sok hátra :D :D
Ja,és hajrá lámpabúra,kíváncsi vagyok!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Örülök, hogy nem én szenvedek egyedül... :lol:
Már félre ne értsetek nem a ti szenvedéseiteknek örülök, hanem annak, hogy nem vagyok egyedül :D

Én is igyekszem mindent magam megoldani, mert nem akarok teljesen eltunyulni, de sajnos a tényleg nagyon hajolós munkákat apára hagyom én is :)
Csak sajnálom, hogy sokat dolgozik, sok plusz munkát is vállal, hogy eltartson (tb hiányába kénytelen) és még hazajön és akkor is ki kell vennie a részét a dolgokba...bár nem szól érte, szeretné ha nem csinálnék annyi mindent, inkább mindent magára vállal, de nekem meg lelkiismeret furdalásom van ha nem csinálom meg legalább azt amire képesnek érzem magam :)

A tb kifizetőhelyek jók, nekem is olyan helyről kellett volna eljönnöm betegszabira :D
Mennyivel könnyebb lenne az élet...de hát ez van, nem panaszkodom, örülök, hogy élünk:)
Bár biztos könyebb lenne két fizetésből, de hát ez van, az a szerencse, hogy nem hagytam az utolsó pillanatra a babaholmik beszerzését, hanem már rég elkezdtük, apránkánt, így nem tűnt olyan vészesnek a dolog :)
Ha most kéne mindent megvenni azt hiszem meztelen maradna a gyerek :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


barbamami hol szerezted be a szoptatós hállóinget? És mennyiért? Mert én nem igen találok ideállisat...szóval adhatnátok tippet, ami nem is túl drága de nem is túl gagyi és a célnak megfelel és még talán "szép" is!? :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra:
Lementem itt Érden a piacra.. Itt nemcsak kínai termékek vannak.. Vannak kifejezetten gyártók is,pl. a gyerekhálózsákokat is itt szerzem be azoktól,akik készítik.
Ezek tulajdonképpen "sima" hálóingek,csak jó hosszan le lehet őket gombolni,elég gusztusosan van megoldva. 80% pamut,és nem olyan "csicsás kínai virágmintások",mert azoktól menekülök..
Ja,és még egy,amit NAGYON nem bírok egy hálóingben..,ha átlátszik!! Marha jól néznék ki a kórházban a folyosón pl. totál átlátszó hálóingem alatt virító mintás bugyiban.. Merthogy már láttam ilyet.. (Persze,ezért jó a köntös,de a Petivel egyszer se vettem fel,mert olyan meleg volt..)

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ja,az ára.. Hát fajtától függ,1000-2000 Ft között meg lehet kapni. Szerintem ezek NAGYON jó árak, hangsúlyozom,hogy ahhoz képest,hogy nem az a gagyi kínai termék..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Huh, hát lehet nekem is ki kéne mennem Érdre a piacra? :roll:
Mert, hogy én pont ilyet keresek, de amiket eddig találtam azok nem igen voltak jók, mert ami jó lett vona árba is meg mintára is meg mindenre az nem volt legombolható vagy csak 2 gomb volt rajta, az meg nem lett volna semmire se elég...szóval valami mindig hibádzott...de ez jól hangzik...nah akkor majd átgondolom... :roll:
Attól én is tartok, hogy nem fogom használni a köntöst, mert eddig akárhányszor voltam a Schöpfibe mindig 100fok volt, ugyhogy nem hiszem hogy kelleni fog :D
Ezért az áttetsző gyönyörű kínai nekem se jön be...
Egy normál pizsit kaptam a férjemtől ami Brendonos és isteni az anyaga és szoptatós és divatos és minden ami kell, de 7000 volt...szóval mondom jó, egy ilyen ok, de azért luxus lenne ebből többet venni... :shock:
Tényleg és ti hányat visztek? Napi egyet? Vagy annyi nem elég? Vagy hogy oldjátok meg?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra:
Én is néztem a Brendonosokat,nagyon bejöttek,a pizsi is! Csak az áruk... :roll:
Köntöst én most be se fogok rakni,mert nemcsak,hogy nem használom,de a legtöbb helyet az foglalja el a táskámban.. :?
Hát,három napra számolva 4 db. mindenképpen kell. Merthogy előfordul,hogy átázik az ember.. És szülés után sokan nagyon izzadnak,mert ilyenkor rengeteg vizet kell a szervezetnek valahogy eltávolítani..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Értem, tehát nekem kell még minimum 3 db :D
Ez jó lesz:)
Hmmm...tényleg ezt már kérdezni akartam, mennyi idő míg távozik a víz az ember testéből? És az még pár kiló lesz?
Mert ugye van a gyerek súlya meg a magzatvíz meg a lepény ami tuti -ba megy, és még utána amennyire bevizesedett az ember az is elmegy róla...de milyen gyorsan és az még hány kiló? Vagy az már nem jelentős?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Lilo
Hát táppénz ügyben én annyit tettem hogy felhívtam őket(van1 szám ha akarod megadom,kell nekik a TB-kártyád száma és azalapján megnézik hol tart a te ügyed,mikor utalják,összeget nem mondanak telefonon!!)én hívtam őket és leteremtettem egy nőt hogy hogyan képzelik hogy 2és fél hónapig pénz nélkül van az ember...nemtudom ez hatott-e vagy más,de egy héten belül uatlták a pénzem és mondom 3hetente jöna fizum a kártyámra!!szóval náklam ennyi volt...

Jajj úgy irigylek mindenkit aki már a 37hétben van...olyan jó lenne már ott tartanom nekem is..
Ma fura volt mert Dórival álmodtam,de sajna nem emlékszem hogy mit,csak tudom hogy láttam őt,de semmire sem emlékszem..a történetre sem..nagyon fura,pedig úgy próbálkoztam reggel :( ..aztán kaptam jó nagyokat a hasamba, :lol: biztos hogy ne akarjam már ennyire látni... :wink:

Akíra
Tudod ezt az időt ki kell használni,m később miután a pici megszületik nincs menekvés,csak Apának :lol: ..a munkahelyére!!Szóval sztem ne érezz bűntudatot,csak Ő is segíteni szeretne,hisz mást nem nagyon tud tenni sajna értetek...
szóval élvezd ki ezt az uccsó pár hetet még sztem!!!Hadd kényeztessen.. 8)

Kép
nikky
 
 


Hát a 37.hét se jó, hidd el, ez itt a végén már még idegörlőbb, nekem elhiheted...az hogy minden egyre jobban fáj csak hagyján, de itt már tényleg minden nap ugy fekszik le az ember, hogy talán majd ma éjjel...és ez nagyon nem jó :cry:
És lehet hogy a 42.hétre születik...szóval....lehet te elöbb szülsz mint én...mert ugye nekem 3 van hátra, de ha 2vel tulhordom az 5, és akkor te meg leszel 35 és neked azt mondták, valószínűleg előbb jön...tehát a sorrend nincs eldöntve :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


húúú Akíra azért a 37et megvárnám... :? az a baj ha előtte születik nem szülhetem meg a dokimnál a Szt Imrében hanem vagy a Schöfibe kell mennem vagy a IIes klinikára azt hiszem..csak ez a 2kórház fogadja a 37hét előtt szülötteket,mérettől súlytól függetlenül...sajna..ezt baromira nem akarom úgyhogy szorítom majd ahogy tudom :lol: :lol: !!!
Egyébként meddig hordható "túl"-nem szeretm ezt a szót m pontosan nemtudják megmondani mennyi idős vagy,hacsak nem lombikod van-egy baba???Ez orvosfüggő hogy indít-e vagy sem??ha Te azt mondod elég volt,szeretnéd ha jönne,indítják??

Kép
nikky
 
 


Nos, a Schöfibe elég valószínűtlen, hogy szülhetnél, mert én ott szülök, és tudom, hogy március 31.ével bezárják, ha meg is marad csak fizetős, magán cégként, tehát a SOTE marad az egyetlen ahova koraszülötteket visznek!
Szorítom ahogy tudom, ez édes, azért ezt elképzeltem magam elött... :lol:
Túlhordás a 42. hétig van, utána mindenképp meg szokták indítani amennyire én tudom, de az biztos, hogy doki függő, hogy ki indítja meg és ki nem elötte...mert egy sima dokinak szerintem mondhatod, hogy indítsa meg, nem biztos, hogy megfogja, de ha magán dokid van, akkor nagyobb rá az esély, bár én nem szeretném megindíttatni, hisz ő tudja, hogy mikor akar kijönni...
De ha mondjuk én a 37.héten odamegyek, hogy indítsa meg, szerintem tuti megpróbálna meggyőzni hogy miért nem jó az, szóval, szerintem nem olyan egyszerű ez a megindítás dolog, csak ha indokolt a te vagy a baba állapota miatt, vagy tényleg ha már túlhordod!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Aventos cumisüvegre lehet külön cumit is kapni. Külön 1,2,3 és avariant cumit. Azt hiszem kettesével van csomagolva. Tesco, Dm, Rossmann, mindenhol láttam.
A takarítást ne is említsétek. Gyerköcöt lepasszoltam most anyuékhoz, én meg megyek haza takarítani.... Most, hogy senki sincs itthon, talán hamarabb készen leszek mint a fiammal közösen. Az már lefáraszt, ha vele kell takarítanom, mert mindent kétszer kell...... :lol: :lol:
Férjem síelni van még jövöhét szerdáig, remélem addig nem akar kijönni a kiscsajszi. Bár ezek a mensi szerq fájdalmak és a szeméremcsontnál lévö feszítések, bekeményesések mindennapi és rendszeres problémáim. De mint olvasom mindenkinek, aki ilyen idös mint mi.
Kislilla? Régen írt. Lehet hogy babázik?

berzkat
 
 


Sziasztok!

Nekem tanácsra lenne szükségem. A hasam ha megfogom kicsit kemény de nem érzek fájdalmat vagy görcsöt csak a bőr feszül egy kicsit. Méhösszehúzódást sem érzek. Ez baj? Szednem kéne magne B6-ot? Vagy csak tágul a bőr és azért feszül?

Kép
rena12
 
 


Sziasztok :D

Mi is "leadtuk" a nagyfiúnkat anyáméknak hétvégére, sőt, már az is tuti, hogy jövő héten is ott lesz...
Jó egy kicsi "nyugalom", meg kettesben lenni Apával ...
Ki kell használni ezt a pár napot még :wink: :lol:

Rena
ha görcs, keményedés lenne - azt éreznéd (legalábbis én mindig érzem), de a MagneB6 az nem árthat semmiképp. De egyszerűbb ha egyeztetsz az orvosoddal...

Berzkat
Igen, a szeméremtájon nekem is feszít, fáj elég sokat... főleg ha felállok, elindulok...
Keménykedések is vannak... ma sétálgattam egy jó nagyot (vásárlás címen :wink: ), hátha segít ez is egy kicsit :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Mi is itt vagyunk!!! Végre otthon!!! 2kor érkeztünk, csak gyorsan be akartam köszönni, majd megpróbálok visszaolvasgatni. Mind a ketten nagyon jól vagyunk, a KisLányom egy tündér, és nem tudok betelni Vele...
Majd bővebben is írok, most csak tömören annyit, hogy 2007.02.11.-én 21.14kor született Laura Linda a magzatvíz elfolyása után 6 óra alatt. Méretek: 3150g, 55cm.
Próbálok majd visszaolvasgatni...
És mindenkinek nagyon szép hétvégét!!!! Jaj és izgulok az első közös éjszaka miatt... Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok Lusia és Laura ! :lol:

Csodaszépek vagytok !
Sok örömet nektek a közös élethez !

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Túlhordás

Mostanában én is sokat gondolok erre, hogy mi van, ha nem csak ez a 19 nap van hátra, hanem ráhúzunk még ... :roll:
Pedig néha már ezt is nehezen viselem ...

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Luisa, nagyon örülünk, hogy otthon vagytok, biztos sokkal jobb mint a korházba, nem csodálom, hogy nem tudsz betelni vele, én se tudnék!
Pihenjétek ki magatokat, babázz sokat és remélem megmarad tündéri jó kislánynak aki hagyja pihenni a mamit :)
Gyönyörű babóca :)
És mekkora haja van... :shock: Nem semmi, nem égett a gyomrod sokat? :)
Dojika, én is ezen gondolkozom mostanság, hogy én itt számolom, hogy már csak 23, de ki tudja, én is és az apja is ráhúztunk két hetet, miért pont a lányunk ne tenné ugyanezt? :shock: :roll:
Nem csoda, hogy így a vége felé "lepasszoljátok" a nagyobbik gyereket, kell egy kis kikapcsolódás, pihenés...szerintem én is ezt tenném ha lenne nagyobb :)
A keményedés, fájás, szeméremtáji fájdalom, izomláz szerű húzódás nekem is dettó megvan, alig birok mozogni...szóval szerintem nem sok van már...legalábbis remélem, hogy ez már azt jelenti, hogy "közel a vég". :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Luisa, már nagyon vártunk benneteket, de jó, már otthon is vagytok! Gratulálok, és egészséges boldog életet kívánok nektek! Látom, már szopizik a kis Laura. A Te arcod nem látszik megviseltnek, jól néztek ki! :D Ha majd hozzájutsz írj bővebben is.

Tegnap megszületett Tesóék gyönyürű kislánya is. Hatalmas kis gombóc baba! Most voltunk bent megnézni. Üres mellettük az ágy, és várnak. Hát én már szívesen mennék..... :lol:

Nikky, Köszi szépen, elküldenéd priviben azt a telefonszámot (TB)? Megpróbálnám felhívni, hátha hatásos. Hát igen, szerencsére már mindent megvettünk.... :D

Barbamami, most egy kicsit elakadtam a varrogatással, mert hiányzik még anyag.... A baldahinról már csak egy szalag, amit még odaképzeltem, úgyhogy még fontos rátenni... :lol: Ha addig nem szülünk, akkor jövő héten befejezem... :D

Hát csajszik.... tényleg nem lehet tudni, hogy ki lesz a következő, márthát láthatjuk, hogy nem "papírforma" szerint történnek a dolgok! Lényeg, hogy minden kisbaba tudja, hogy mikor kell jönnie, és akkor jön is. Kihasználni meg nem nagyon lehet az időt ilyenkor, mertmár semmi másra nem tud az ember koncentrálni. Vagy ez megy valakinek?

Szerintem Lillának tuti megvan már a baba!, remélem, hogy hamarosan hírt hallhatunk tőle személyesen.

Jaj a túlhordás téma engem is kezd aggasztani. (eddig a koraszülés) Nagyon rossz lenne, mert be kellene feküdnöm, de nem indítanák meg a szülést...... :( Csaknem kerül rá sor!

Pussz,
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!

Luisa!
Tündéri a kislányod! Tényleg szép nagy haja van. És a méretei is pont jók!
Kívánom, hogy teljen nyugodtan az első otthoni éjszakátok!!!

Na, én is sikeresen elkaptam valamit. Tagnap óta fáj a torkom kezdek köhögni is. Próbálom a mézes teás-gyümölcsös kúrát, remélem beválik.

Ma fájt a hasam. De gyorsan lebeszéltem magam róla, hiszen még 5 hetünk van! Aztán szerencsére nem tartott sokáig, elmúlt egy kis fekvés után.

További szép 7végét mindenkinek!!!

sch.judit
 
 


akíra írta:Dojika, én is ezen gondolkozom mostanság, hogy én itt számolom, hogy már csak 23, de ki tudja, én is és az apja is ráhúztunk két hetet, miért pont a lányunk ne tenné ugyanezt? :shock: :roll:


Oh, ha úgy lenne :lol:
Én 2 héttel korábban bújtam ki, a húgom is kb. ennyivel és a fiam is 38. hétre született... :wink:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Hát dojika akkor ki tudja, lehet te leszel a következő?:D
Remélem mindenkinek megvan legalább egy embernek a száma és tudja küldeni az infót a babóca születéséről...mert nem lenne jó, ha valaki csak eltünne egy hétre mi meg már lerágnánk a körmünket is, és utána jönne, hogy már otthon is van...:D
Szóval hajrá lányok mindenki osztogassa a számát, aki még nem tette meg az akár nekem is adhatja én szívesen vállalom a jó hír közzétevő szerepét :lol:

schjudit, hát akkor kúráld csak magad, feküdj sokat és jobbulást!:)

Nikky, nekem is elküldhetnéd a tb. számot mert most nem tudom mit csinálnak a pénzemmel, és kezd bosszantani :evil:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Megint itt vagyok!

Már párszor eszembe jutott, hogy megnézzem a Kandász Andrea Szülőszoba c. műsorának részeit. Egyszer rábukkantam, de most sehol nem találom! Nem tud valaki segíteni, hogy hol lehet rábukkanni? Hátha valaki elmentette a kedvencei közé...

sch.judit
 
 


sch.judit írta:Na, én is sikeresen elkaptam valamit. Tagnap óta fáj a torkom kezdek köhögni is. Próbálom a mézes teás-gyümölcsös kúrát, remélem beválik.



Vigyázz magatokra Judit !
Pihenj, igyál sok folyadékot, elő a vitaminokkal és gyógyulj ! :wink:

Én is dec. végétől heteken át köhögtem, alig bírtam kimászni belőle... de csak sikerült, gyógyszer nélkül szerencsére...

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


hát ha megtalálod schjudit akkor szólj nekem is, én is szívesen megnézném így a nagy nap elött :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Igen, én is nagyon szeretnék megnézn egy-két részt, így nem sokkal a baba érkezése előtt. Az előző topicban fent volt a cím, de hát ugye én speciel nem tudok oda belépni, bár azt hiszem Akíra éppan Te írtad, hogy Neked sikerült.

Ja, ha nem baj bejelöltem pár embert az iwiw-en, akit hirtelen megtaláltam.

sch.judit
 
 


Mindját megnézem, hogy sikerül-e még mindig belépnem, ha igen akkor elmondom hogyan és talán megtaláljuk a címeket :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Megvan...
Na kicsit bonyolult de én ugy léptem be most, hogy rámentem hogy babzsák (mert ő irt utoljára oda) és akkor kiadta az ő adatait ahol van egy olyan a jobb oszlopba, hogy az összes hozzászólásának megtekintése, és akkor kiadott egy listát, ahol fel van tüntetve, hogy melyik topikon irta, és ott megkeresed a régi topikot, rákattintasz, és akkor ott kiadja azt a hozzászólást a topikon, meg így a többit is, és igaz hozzászólni nem lehet, de ott az oldalak között lapozgatni lehet...
Nah nem tudom, hogy mennyire volt érthető...remélem igen...
Szólj ha sikerült bejutni...

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sajna nekem így sem sikerült.... :cry:
Már mindenhogy próbáltam. Hát ez van. Pedig annyira jó lett volna!

Jó éjszakát mindenkinek!

sch.judit
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Luisa:gyönyörű babád van-gratulálok!Egészséget,tejcsit és sok boldogságot kívánok!
Fájdalmak:már valamit én is érzek(szurkálások,feszítések odalent)Tegnap már be is paráztam egy kicsit,hogy lehet,hogy ma.....
Sch judit:jobbulást,pihenj sokat!

KépKép
vicuska
 
 


Szép Jó Reggelt Mindenkinek..
Luisa
Nagyon szépek vagytok és olyan jó látni azt az örömöt az arcodon...várjuk a történetet ami gondolom nem lesz olyan sokkoló!!! :lol: nagyon szép kislányod van.. :wink:

Tegnap vettünk a Kenguruban szopipárnát,körbehajtottam hogy majd akkor én ügyesen fogok tudni aludnia hasamon.. :) na ja...
szóval kb 10-15percig jó volt aztán elkezdett fájni a gerincem...azt hiszem túl nehéz a pocóm már szegénynek,,szóval marad a jó öreg oldalamon való fekvés :cry: ..
Viszont próbáljátok ki..Dóri érdekesen mozgott odabennt mikor fejjel lefelé volt a hasam..még sosem feküdtem vele így..biztos furcsa volt neki..a kis tündér..és annyira ari..férjemmel állandóan"játszanak"..mikor ki-kinyújtogatja a kis kezét a jobb oldalamon akkor a férjem megnyomja ott Ő meg vissza..és komolyan mindig visszanyom neki...megtudnám zabálni... 8)

LILO,AKÍRA
leírom ide az OEP telszámot,hátha később is kell vkinek..szóval 288-51-69 vagy
288-51-70!!
szóval ha felveszik csak megmondod a pénzedről szeretnél érdeklődni,Ő csak kéri a taj-számod és már mondja is hol tart a dolog!!Hétfőn:8-14.30,kedden-dettó,szerda:8-17.30,csüt:8-14.30,péntek8-12.00

Ja és most írjátok így a 36.héttől ezt a szeméremtájékon lévő feszülést..nekem ez már régóta feszül,néha nagyon nagyon,néha csak enyhébben ehhez már hozzászoktam..kb minden lépésemnél fájhat!!Mensi szerűeket nem érzek,meg semmi mást hálisten..de nektek ez csak most kezdődött???Senkinek nem volt a 25-26tól??Nekem kb azóta feszülget..nem értem..van akinek hamarabb tágulgat van akinek csak a végén??vagy én érzek rosszat?? :cry:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Luisa! Nagyon szepek vagytok, es szerintem nagyon hasonlo az arcotok! Orulok, hogy minden OK, varjuk a reszleteket is.

Gyanixi
-rol es Rekarol van fent par szo es kep a Lakohely szerint: Szegedi topikban az 573-as oldalon, de szerintem hetfon mar jon o ide is - remelem!

Egyidosek:
Nektek hol rugdal mostanaban a kicsi? Nekem feszt bal lent es jobb fent. Ja, es ezt tok szinkronban neha. Tegnap meg vegre megtudtam, milyen, ha csuklik. Elkepzeltem, edes lehet :)

Igy nezunk ki mostansag: Kép Kép

Ruha Ti mar tudjatok, miben hiozzatok haza a kicsit? Ugy ertem: body + rugi? Vagy polya? Egyaltalan milyen ido lesz itt aprilis-majusban?! Ugy vennek vmi tunderit, de meg nem tudom, mi is legyen az. Adjatok otletet.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Jó regglet mindenkinek!

macsek édes pocakod van, és a maci ahogy "puszilja" hát aranyos képek :)

Hát mi biztos bodyba és rugiba hozzuk haza meg overálba, de hát nekem ugye max. márciusi lesz, tehát, hogy április-májusba mi lesz....ki tudja, de szerintem simán kvázi nyár lesz!

nikky köszi a számot, azt hiszem én rájuktelefonálok hétfőn, hogy mi van a pénzemmel, mert ez igy elég borzalmas már...
Mennyiért vetted a szopisoárnát? Mert én a Brendonba 13000-ért láttam, de az elég drágának tűnt nekem egy párnáért...vagy mindenhol ennyibe kerül?... :roll: :shock:
Nekem is fájt a szemérem csontom és a hátam, a medencém már régebben is, tehát nálam szakaszos volt minden! A második harmadba is voltak ilyen fájások, de azok abbamaradtak egy idő után, tehát szerintem tágultam egy kicsit aztán elég volt a hely egy időre, és megállt a tágulás, és most kezdett el újra, de most már sokkal intenzívebben, sokkal többször, és kiegészült másfajta fájásokkal is...legalábbis nekem! :roll:

Vicuska, ez a szurkálás nekem is nagyon intenzív volt az éjjel, én is azon voltam, hogy csak nem...de nem :D
De egyébként én tegnap véletlenül a hasamra feküdtem, na ez nem tetszett neki, meg utána minden fordulásnál nagyon fájt az éjjel, szúrkáló fájás volt, mintha minden szalag megfeszült volna odbent...nem tudom mi volt... :roll:

Sch.judit, akkor nem tudom, énnekem sikerült...nem tudod, hogy kb. mikor beszéltetek erről? Mert akkor bemegyek és megnézem...de nem tudom, hogy megtalálom-e...

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jajj, átnéztem a Szegediek közé és hát tüneményes Gyanixi kislánya :)
Érdemes megnézni :)
Köszi, hogy szóltál macsek:)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jó reggelt !

Macsek
Mi a kisfiam által a húgának választott bodyba és rugdalódzóba hozzuk haza majd a Leányzót, meg overálba, mert nekünk is max. március eleje lesz a dologból :)
De én nem bánnám, ha még február :wink: :roll:

Nikky
Nekem is voltak már korábban ilyen feszülős, szúrós érzéseim - ahogy nő a méh és keresi a helyet,mindig vannak ilyen időszakok, amikor húzódnak a szalagok és egyéb "részek".

Mostanában viszont főleg a keményedések vannak, meg majd leszakad a hasam, ha felállok... érzem ahogy az egész súly bent ránehezedik a szeméremtájékra és a méhszájra :roll:
És a legújabb, hogy minden felállásnál kis "pukkanás" szerű érzéseim vannak, egészen lent... gondolom a feje környékén a magzatvíz változtat ilyenkor helyet... :?

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


pukkanás...hát Gyanixinek a pukkanása után már csak pár napja volt hátra, ugyhogy...hajrá :)
És lehet ő is kijön két héttel hamarabb :D
Jajj, érzem, te leszel a kövöetkező... :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: