Új privát üzeneted érkezett!

csak éjjel követel ennyire, most homeopátiával próbáljuk megoldani az ébredések problémáit.
lnd
 
 


az ikreknél semmi esély nem lett volna term. szülésre? úgy tudom, azért akkor sem kizárt, csak kevesebb az esély, hogy mindketten beforduljanak. csak úgy ikrek lettek vagy volt vm beavatkozás? és a következő szülésnél volt vm extra óvintézkedés?
lnd
 
 


15 éve volt. Akkor rengeteg ikerv született és a fele esetben normál úton. De, ha császárod volt, tényleg nem olyan jó ikreket szülni, mert nagyobb a méhrepedés veszélye. Spontán fogantak, sohasem szedtem gyógyszereket. A homeopátia jó ötlet, sokan dicsérik. Most sajna mennem kell, még jövök.

Zora
Kép
zora7
 
 

 
 

Sziasztok!
Ind! Az egyik barátnőm úgy szoktatta le a babáját a cicizésről, hogy szoptatás előtt bekente a cicjét mustárral. Mondta, hogy már rossz. Megromlott a tej. Szegénykének csípte-csípte a nyelvét, és azt mondta, hogy már nem kéri a cicit. 18 hónapos volt a baba. Egyik napról a másikra hagyta abba a cicizést.

Szedem a MacaV-ét. Olyan erős derékfájásom volt tőle szerintem (pé. előtt), hogy csak na. Most egy kicsit tartok tőle, mert nem tudom, hogy összejött-e a baba, és nem merem szedni, nehogy bekavarjon. Valóban drága, de nagyon bízok benne.
Naponta 3x szedtem. Mostanában csak napi max. 2-t veszek be.

Úgy gondoltam, hogy a profilt halasztom még 1-2 ciklussal. Figyelgetem magam. Becsülettel mérem a hőmet.

A tornagyakorlatról én is hallottam már. Vigyázni kell vele, mert ha összejött a baba, akkor a helytelen gyakorlattól el is mehet....
Én most nem próbálom.
Ha soknak találjátok a Mac. Vibe-t, akkor csak E vitamint szedjetek! Sokkal olcsóbb, mint az Elevit.

Krisz! A görbéddel nincs semmi gond. Ne kapkodd el a teszet!! Ez a lényeg!
A hosszú ciklusok miatt ne aggódj!
Vendég
 


Mo! De jó, hogy itt vagy!

Akkor most te hogy is állsz? Pé még nem volt?
Vendég
 


Ja egyébként nem akarom elkapkodni az 50. napon szeretnék tesztelni, ha kibírom addig. Szerencsére nincs itthon teszt. Tehát ha 50. napon tesztelek , akkor csak a 49-en veszek tesztet.
Vendég
 


Mutatom a hőmet. Íme:


Kép
Vendég
 


Szia Krisz!
Bölcsen döntöttél.
Hasonló cipőben járok én is. Nekem is hosszú ciklusaim vannak.
Vendég
 


Krisz!
Ha most ez a 22. napi esés nem pé volt, akkor majd csak a 26. nap körül várhatom, hogy legyen valami. Nem tudom. Ez a görbe még nem sokat mond nekem.
Vendég
 


Szia Mo! A hőgörbéd nem utal eddig peteérésre, ezért valószínüleg a derékfájás nem attól volt. Nem szeretnélek stresszelni, de kérlek olvass el valamit a kedvemért. Fogamzás- Már megint megjött hasznos linkei-2.oldal: A cikluszavarokról
Nekem nagyon tanulságos volt, jól érthető, segít eligazodni a dolgok természetét illetően. Megígérem, hogy ezután nem hozom szóba a dolgot, de féltelek. Megtalálod a magyarázatot a múltkori erős vérzésre is. Kérlek, írd meg a véleményed, ha elolvastad.

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Zora!
Olvastam. Most csak az az egy nyugtat, hogy voltam a dokinál és alaposan megvizsgált, ultrahangozott is. Amúgy most nagyon be lennék tojva....
Vendég
 


Zora! Köszönöm, hogy így aggódsz értem!! Ha néhány hónapon belül nem jönne a baba, akkor irány a doki. Akkor, tényleg halálosan komolyan veszem a dolgokat. Ez most nem linkeskedés, csak teketória. :lol:
Agyalok. Szeretném megismerni magam. (Csak akkor kezdtem ezt az egészet "komolyabban", amikor karácsony körül kapcsolódtam hozzátok.)
Vendég
 


Rendben Mo! Tényleg ne haragudj, teljesen igazad van, ha bízol a saját női ösztöneidben. Végül is ez mindennek az alapja. Kicsit hajlamos vagyok túlságosan beleszólni az emberek életébe, ez tényleg nem mindig helyes, hiszen egyetlen ember sem képes egy másik ember helyzetét tökéletesen látni. Szóval a lényeg, hogy kedvellek, és a legjobbat kívánom Neked! Egyébként nagyon megviselt mindaz , ami a lányokkal történt. A hétvégén azért nem is jöttem, mert valahogy csömöröm volt az egésztől, a reménytől, a várakozástól, a fájdalomtól ilyen töménységben. Nagyon sajnálok mindenkit, aki ezen keresztülment és talán jobb is, hogy semmi okos nem jut az eszembe.

Zora
Kép
zora7
 
 


na ma megvolt az első avivás tornám itthon. Végül nem csináltam meg mind a 18 gyakorlatot, mert attól először megjönne. én meg jobban örülnék előtte a pé.nek. nem tudom, mennyire csináltam jól, de az tény, hog yérzem, hogy az alhasamban vm nagyon dolgozott. reméljük használ.
ja és cickafark teát iszom. erről hallottatok valamit?
Ezt a maca vibe-t hol lehet kapni? én csak neten láttam, hogy meg lehet rendelni, de azt nem szeretném. hatásos? lehet, inkább ezt kéne először kipróbálnom, mint vm gyógyszert.
Ma beszéltem a védőnőmmel, ő jó ötletnek tartja így úgy is a pé.segítő gyógyszert, mert szerinte már kóros, hogy még mindig nem jött meg és ezt jó lesz rendbetenni. de még megkupaktanácsolja a többi védőnővel. tiszta hülye vagyok, ezt lehet, hogy már írtam.
lnd
 
 


na ma megvolt az első avivás tornám itthon. Végül nem csináltam meg mind a 18 gyakorlatot, mert attól először megjönne. én meg jobban örülnék előtte a pé.nek. nem tudom, mennyire csináltam jól, de az tény, hog yérzem, hogy az alhasamban vm nagyon dolgozott. reméljük használ.
ja és cickafark teát iszom. erről hallottatok valamit?
Ezt a maca vibe-t hol lehet kapni? én csak neten láttam, hogy meg lehet rendelni, de azt nem szeretném. hatásos? lehet, inkább ezt kéne először kipróbálnom, mint vm gyógyszert.
Ma beszéltem a védőnőmmel, ő jó ötletnek tartja így úgy is a pé.segítő gyógyszert, mert szerinte már kóros, hogy még mindig nem jött meg és ezt jó lesz rendbetenni. de még megkupaktanácsolja a többi védőnővel. tiszta hülye vagyok, ezt lehet, hogy már írtam.
lnd
 
 


bocsánat, hogy 2* küldtem.

különben nálunk ez a leszoktatás nem jönne be, imádja a mustárt. :lol:

nem tudom, hogy pont milyen szörnyűségekről van szó, de sajnos ilyenek mindig vannak. pont azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak ilyen helyzetben is, ezért egyértelmú, hogy itt sokkal több borzadalmat olvasunk. Ha minden tökéletesen menne, nem biztos, hogy itt lógnánk.
lnd
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is sokat agyaltam a másik topikban történteken. Sok pozitív teszt és a végén semmi. Érthetetlen. Jó, hogy az aktuális dolgokat megbeszéljük mindig, de valahogy most olyan jó csak veletek lenni és nem gondolkodni azon, hogy miért nem jön össze.
Amikor először írtam a babanetre azt hittem csupa boldog kismamával fogok találkozni. Majd együtt pocakosodunk és babázunk.
Sajnos nem ez történt, de nekem olyan jó közöttetek lenni még akkor is, amikor éppen nem babázunk, csak az élet kicsi és nagy dolgairól beszélgetünk.

Éva

Kép
balimama
 
 


No, akkor kiöntöm a szívem. Nagyon jó, hogy veletek lehetek!!! De folyamatosan döntéseket kell hoznom. A férjemmel hébe-hóba találkozunk. Nincs lakásunk, nincs jóformán semmink se. Építkezünk. Szörnyű sok munkát végzünk.
Jogos a kérdés: akkor meg mit keresek itt a babára várók között????
Talán, csak úgy illek a képbe, hogy egyszer iszonyúan akarom és számolok, meg görcsölök, máskor meg azt érzem, hogy hiába is van már itt az ideje, a Jóisten valami miatt mégis várólistára tett bennünket. Talán néhány év múlva már tudni fogom az okát.
Most azt érzem, hogy egy-két hónap nem a világ. Nem tudok görcsölni. Én is ettől a csömörödéstől félek a legjobban. Nem vagyok időzített gép. Tele vagyok reménnyel és rengeteg kétellyel....főleg az utóbbi idők szörnyű tragédiái miatt.
Azt érzem, hogy picit lazulnom kell. ....nem akarok időzítve akciózni és agyalni. Számolgatni se, és azt kutatni, hogy mi lehet a bajom. Ismerkedni fogok néhány hónapig pl. a hőmmel, a testem jelzéseivel.
Szeretnék tanulni tőletek, együtt örülni és szorítani a Tündérkéknek, hogy jöjjenek!!!
Zora! Hálás vagyok mindenért! Én is úgy érzem, hogy a legjobbat akarod, és nagyon jó tanácsokat kapok tőled. El sem hiszed, hogy mennyi holtponton jutottam át a segítségeddel. Te vagy a nyugalom számomra... és valami lelkiismeretféle. Mindig örülök, hogyha jelentkezel, mert erőt kapok tőled.

HÚÚÚúúúúúú. és ez most csak úgy jött. Bocsánat a leki kipakolásért! :oops: Megkönnyebbültem.
Vendég
 


Nagyon jól megfogalmaztad Éva a lényeget. Talán most együtt sírunk a veszteségeinken, de nemsokára együtt örülünk a babáinknak is. Reméljük most letudtuk a vetélések sorát, jöjjön hát egy jobb időszak ránk!
Ind! Nagyon ügyes vagy, hogy már tornázol, szégyen, hogy én a felbújtó még el se kezdtem! Na majd holnap...

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok! Mire "kipakoltam" addigra Éva és Ind is kapcsolódott. :lol:
Úgy örülök nektek!!!
Mi az, ez most olyan merengős időszak nálunk??
Mondjatok valami vicceset, mert mindjárt elsírom magam.....azta mindenit. Nagyon egyformán gondolkodunk lányok..... mintha összebeszéltünk volna..... :lol: :lol:
Vendég
 


Jaj Mo! Tudod ez a legnagyobb dolog, mikor csak úgy kijön! Hiszen sokszor pontosan sejti az ember, mennyi bizonytalanság és kétely feszíti a másikat, de nagyon megtisztelő, ha éppen mi vagyunk , akikkel meg tudod osztani. És jól van ez így! Tényleg az a leglényegesebb, hogy ne érezd úgy, hogy bárki is rád telepszik az elvárásaival, a véleményével, hiszen mindenkinek megvan a saját ritmusa, ahogy testileg-lelkileg megéli a dolgokat. És ebben tudunk egymásnak a legtöbbet segíteni: figyelmes hallgatással, hogy legyen kedvünk és alkalmunk elmondani, ami foglalkoztat.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ind! A cickafark teát évek óta ismerem. Sokáig ittam... sőt iszom is. Szörnyű az íze, de tutira renbehozza a ciklust.

A MacaV-t gyógyszertárban megveheted. 5000Ft körül volt az ára. (100db)
Vendég
 


Kedves vagy Zora! Köszönöm. Jólesik olvasni a soraidat.
Vendég
 


Mo! A MacaV-nek milyen hatása van rád? Tényleg vágyfokozó is?

Zora
Kép
zora7
 
 


egy nagyon hülye kérdés, de nem e gyógyszertárban szeretnék égni: macának kell mondani?
lnd
 
 


Nem Ind! De maca leszel tőle tutira! :lol: :lol: :lol: :lol: Á , fogalmam nincs hogy kell ejteni, Mo, írd le fonetikusan!

Zora
Kép
zora7
 
 


különben lehet, gonosznak néztek, de én azt mondom, hogy inkább szakadjon meg egy terhesség még korán, minthogy később sokkal szörnyűbbek történjenek. és most nem csak a betegségekre gondolok.
lnd
 
 


miért van az, hogy ahol ki vannak írva a jelenlevő fórumozók, csak magamat látom és titeket nem?
lnd
 
 


Nem vagy gonosz! Én ezzel a felfogással éltem túl mind a két vetélést az elmúlt fél évben!

Zora
Kép
zora7
 
 


Azért, mert ez egy zsákbamacska, nem tudhatod melyikünk csap le rád váratlanul! (fogalmam sincs :lol: :lol: )

Zora
Kép
zora7
 
 


Azaz igazság, hogy szégyenlem, de tegnap nagyon bepánikoltam, hogy a sógornőmnek hamarabb lesz 2. gyereke, de ő annyira furcsa nő. Egész naspra percre pontos napirendjük van, amitől soha nem lehet eltérni.
2 hónappl fiatalabb gyereke van és mégis mindig kioktat, hogy ezt így kéne csinálni azt úgy. Az rossza a fiamnak, amit én csinálok, nem vagyok elég rendszeres. El se tudom képzelni, mi lenne a helyzet, ha tényleg tapasztalati előnyben lenne. És tegnap mondta, hogy ők is szeretnének már gyereket. Gonosz vagyok, igaz???????
lnd
 
 


Kivánom, hogy legyen még gyerekük (az első csak mest. megterm.sel jött) de legalább velem egyszerre.
lnd
 
 


Semmiképp nem vagy az! De butaság ezzel törődni, viszont a kedves sógorasszonyt határozottan de kedvesen állítsd le. Megkérdezhetem, hány éves vagy? Én 37

Zora
Kép
zora7
 
 


Ne haragudjatok, de lassan jön a férjem és mint mondtam, nekem ő az első. Viszlát holnap!

Zora
Kép
zora7
 
 


őt nem nagyon lehet leállítani. különben jóba vagyunk, csak az ilyen hülyeségeivel őrjít meg.
hirtelen el kellett gondolkodnom, hogy 23 vagy 24, de az utóbbi
lnd
 
 


:D :D :D :D :D Na, végre én is tudok segíteni!!!
Macavibe. Nem mondtam máshogy, és máris adták a gyógyszertárban. Az ügyeletes nőgyógyász mosolyogva olvasta... és ő is így mondta, ahogyan írva van, de szerintem akkor látta először. :D
A nagy vágyakat nem is tudom, hogy minek a számlájára írhatom... nagy változást nem érzek.
Volt tőle egy 14 napos vérzésem... bár az is lehet, hogy a hosszú ciklus miatt volt az egész, de engem jól beijesztett.
Biztosan jó hatása van.... de majd kiderül a ciklus végén, vagy a következő hónapokban. Ha babám lesz, tuti mindenkinek csak ezt ajánlom majd..... :D :D
A cickafark jóval olcsóbb és annak a hatását nagyon ismerem. AZT BÁTRAN AJÁNLOM. Bár a másik topikba Koda azt mondta, hogy cisztái lettek tőle. Én évekig ittam és semmi bajom. Ind! Nyugodtan elkezdheted bármelyiket!
Vendég
 


nekem is, remélem pár perc és itthon van.

rémesen írok, rengetegszer ütök mellé. nem nagyon szoktam gépen írni(eddig)
lnd
 
 


Így már értem! Ezek a gondok 30 körül meggyógyulnak majd. Addigra lesz néhány keserű meg jó tapasztalatod, és könnyedén eldöntöd majd, mi a fontos és mi nem. Annyira megértelek, én is átéltem ezt, de magadnak kell megküzdened a nagyokosokkal.

Zora
Kép
zora7
 
 


Köszönöm Mo! Jó éjszakát!

Zora
Kép
zora7
 
 


igazából arra szoktam gondolni, hogy ő úgyis csak 2 gyereket akar, én meg legalább 4et, tehát max pár évig lehet tapasztalatifölényben.
lnd
 
 


Aludjatok jól Lányok! Én is búcsúzom mára.

Ildikó! A képeket nem felejtettem el, csak rémesen sok dolgom volt. De ami késik, nem múlik!!! :wink:

Ind! Akinek pánikra lehetne oka, az mondjuk én vagyok. :lol: :lol: :lol: 30 éves leszek maholnap és az 1. gyerkőc még sehol. Mégis én vagyok a "békeszigete". Ez nem verseny. Hidd el, nem az idő a lényeg!!!!
Pergesd le magadról a véleményét! Kerüld a témát! Nem lesz tőle okosabb, ha kioktathat. :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok, Lányok!

Olyan jó sokat irtatok :) - és főleg olyan okos dolgokat :D Csak az a gond igy, hogy lehet olyan dolgokra nem fogok irni, amire másképp reagálnék....

Velem az a helyzet, hogy a reggel 37,6 fok lázzal ébredtem....úgy, hogy ebben a hónapban tényleg nem kell izguljak....

Mo, remélem is, hogy nem felejted el a képeket :wink: - ami pedig a pánikra való okot illeti, én még rajtad is túlteszek....

Ind, mindenki másképp neveli a gyerekeit - esetleg próbáld megmondani a sógornődnek, hogy ez vagy te, és igy látod jónak, hogy ne tervezz mindent meg óramű pontossággal! Lehet, ha egyszer nyiltan elbeszélgetsz vele, akkor többet nem próbál meggyőzni arról, hogy az ő módszere a jobb.... és ne haragudj, de nem értem miért kellene pánikolj, ha a sógornőd hamarabb szülne, mint te....
Ügyes vagy, hogy nekikezdtél tornászni - sokszor én is elgondolom, hogy jó lenne egy kis mozgás, de annyival maradok :( - régebb hetente 3x jártam aerobicra, és nagyon élveztem, de amióta elköltöztem otthonról, sajnos abbamaradt. De nagyon komolyan eldöntöttem, hogy szülés után majd mindenképp keresek egy csoportot, és megint járni fogok....

Éva, sajnálom, hogy a párod szüleivel megromlott a kapcsolat, de azért nem hiszem, hogy örökre megszünjön. Vagy nagyon komoly a probléma? Én ebből a szempontból nagyon szerencsés vagyok (habár általában szerencsésnek tartom magam) - nagyon rendes anyóst fogtam ki - a 8 év alatt, amióta ismerem a párom, még egy nézeteltérés sem volt köztünk (kopp-kopp).

Zora, ma tényleg elkezdesz tornászni? Én sokszor elgondolkoztam azon, hogy sok családban megszületik a baba, és utána minden körülötte forog - a szülők nem törődnek sem egymással, sem saját magukkal. Én nagyon akarok gyereket, de azért nem szeretném feladni az életem..... tudom, hogy ezt könnyű igy elgondolni, és ebből a szempontból csodállak, mert én is szeretnék ugyanúgy állni a dologhoz, mint te.

Most mennem kell
puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok, Lányok!

Olyan jó sokat irtatok :) - és főleg olyan okos dolgokat :D Csak az a gond igy, hogy lehet olyan dolgokra nem fogok irni, amire másképp reagálnék....

Velem az a helyzet, hogy a reggel 37,6 fok lázzal ébredtem....úgy, hogy ebben a hónapban tényleg nem kell izguljak....

Mo, remélem is, hogy nem felejted el a képeket :wink: - ami pedig a pánikra való okot illeti, én még rajtad is túlteszek....

Ind, mindenki másképp neveli a gyerekeit - esetleg próbáld megmondani a sógornődnek, hogy ez vagy te, és igy látod jónak, hogy ne tervezz mindent meg óramű pontossággal! Lehet, ha egyszer nyiltan elbeszélgetsz vele, akkor többet nem próbál meggyőzni arról, hogy az ő módszere a jobb.... és ne haragudj, de nem értem miért kellene pánikolj, ha a sógornőd hamarabb szülne, mint te....
Ügyes vagy, hogy nekikezdtél tornászni - sokszor én is elgondolom, hogy jó lenne egy kis mozgás, de annyival maradok :( - régebb hetente 3x jártam aerobicra, és nagyon élveztem, de amióta elköltöztem otthonról, sajnos abbamaradt. De nagyon komolyan eldöntöttem, hogy szülés után majd mindenképp keresek egy csoportot, és megint járni fogok....

Éva, sajnálom, hogy a párod szüleivel megromlott a kapcsolat, de azért nem hiszem, hogy örökre megszünjön. Vagy nagyon komoly a probléma? Én ebből a szempontból nagyon szerencsés vagyok (habár általában szerencsésnek tartom magam) - nagyon rendes anyóst fogtam ki - a 8 év alatt, amióta ismerem a párom, még egy nézeteltérés sem volt köztünk (kopp-kopp).

Zora, ma tényleg elkezdesz tornászni? Én sokszor elgondolkoztam azon, hogy sok családban megszületik a baba, és utána minden körülötte forog - a szülők nem törődnek sem egymással, sem saját magukkal. Én nagyon akarok gyereket, de azért nem szeretném feladni az életem..... tudom, hogy ezt könnyű igy elgondolni, és ebből a szempontból csodállak, mert én is szeretnék ugyanúgy állni a dologhoz, mint te.

Most mennem kell
puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Még jó, hogy elment, amit irtam - hirtelen olyan hányinger tört rám, azt hittem kiadom az egész reggelit :(
Most nem is maradok!

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Jól összejöttetek este! :lol:

lnd! Szerintem tök igazad van azzal kapcsoltban, inkább még a legelején menjen el baba, ha valami baja van, mint amikor már a kezedben tartod. Szóval nem vagy gonosz , már sokszor nekiindultam, hogy én is leírom ezt , de nem mertem, mert én is attól féltem, hogy gonosznak fog mindenki tartani. Nekem az is meg szokott fordulni a fejemben, hogy ha kiderülne a pocakban, hogy valami olyan betegsége lenne(Down-kór......), amivel nem olyan életet élhetne , mint mi, akkor én elvetetném :oops: . Biztos nagyon szörnyűségnek hangzik ez, de nem hiszem hogy kibírnám, hogy látom, hogy szenved és nem csinálhatná azt amit szeretne. Jaj nem is gondolok ebbe bele. Remélem mindenkinek nagyon szép és a mi a legfonotabb egészséges babája fog születni.

Ja egyébként én 27,5 éves vagyok és van egy 14,5 hónapos kisfiam, akit 8 hónapos koráig szoptattam és szeptember óta dolgozunk a kistesón. Nekem már a szülés utáni 7. héten megjött és nincs két egyforma hosszú ciklusom.

Lányok! Olyan jó közétek jönni, olyan okos gondolatitok vannak és igaza van Zorának, megtisztelő, hogy ezt velünk és egymással megosztjuk.
És remélem hamarosan együtt leszünk boldog kismamik és nem fog több szörnyűség történni velünk!

Puszi
Vendég
 


Ildikó! Jaj ne legyél már beteg! Próbálj meg hamar meggyógyulni4
Képzeld a másik görbés, amit nem szeretünk, holnapra jelöli a tezstet, de a pé-t meg a 15. napra, ami meg nem akkor volt.

Egyébként lnd, csak hallgasd meg a sok okoskodást és úgyis azt csinálod majd amit te jónak látsz.
Itt is mindenki leírja a saját véleményét és tanácsait és van amit megfogadunk és van amit nem.
De szerintem jó, hogy ezeket a dolgokat megbeszéljük, mert sok okos dolog is van.

Puszi
Vendég
 


Sziasztok Lányok! Hol vagytok???? Csak nem tornázni mentetek mindannyian? :lol: :lol: :lol:
Ildikó! Jobbulást kívánok! Gyógyulj meg gyorsan, és gyere közénk elmélkedni.

Ez most olyan elmélkedős időszak nálam. Ezer évvel ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal a buszon. Ő is ott lakik ahol én, látásból ismertük is egymást... aztán itthon elmondtam anyukámnak és azt mondta, hogy nagyon messziről még rokonok is vagyunk.
Jó barátnők lettünk az évek során, de mivel nagyon komoly hivatása lett, így egyre ritkábban találkoztunk. Most volt a névnapja. Felköszöntöttem, és újra egymásra találtunk. Több órán át pötyögtünk msn-en. Olyan volt, mintha újra tini lettem volna. Elmélkedtünk a régi szép időkről. Nagyokat röhögtünk a bulizós korszakunkon.
Hááát, Lányok....tiszta merengős, elmélkedős lettem. Elköszöntünk egymástól és olyan öregasszonynak érzem most magam. Öreganyám dédanyja beszél most itt veletek...
Mi van velem??? Hatalmas nyugalom szállt meg.

Ind! Most jöttem rá, hogy ami a múltban hatalmas gond volt, ma már csak egy pici dolog, amit úgy "felfújtunk". Ne aggódj a sógórnőd miatt!

Éva! Ha van kedved, elmesélhetnéd, hogy mi történt nálatok!

Krisz! Ragaszkodj az 50.naphoz. Hidd el, jobb lesz akkor tesztelni.
Vendég
 


Na, jó. Egy óra múlva megpróbálok újra jönni. Ha nem jelentkezik senki..... jajjj nektek!!!! NEM VICCELEK! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én itt vagyok!!!! Még apa nem ért haza, de ha hazaér nem tudok jönni!

Egyébként Te beszélsz??!!! :roll: :?:

Én egész nap vártam, hogy valaki írjon és senki le se sz@rt!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Na Ildikó benézett és ő beteg neki begbocsájtva!!! :wink:

De a többiek!!! Hát ez a sok meló tönkre tesz titeket!!!!

Éva! Hol vagy?
Vendég
 


Ja Mo! Igyekszem kibírni, de nagyon izgatott vagyok!
Ma reggel a frász kerülgetett, hogy meg ne jöjjön. Már képzelődtem. Akár hányszor elmentem pisilni csak azt lestem mi a helyzet. :?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: