Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Nálunk ma szülinapi zsúr volt, és azt hiszem jól elfáradtam.
8 után ment el az utolsó vendég és 3-kor már itt volt mindenki.Épphogy csak kirámoltam a lányom szobájából mindent,de elmosogatni már nincs erőm.
Skat
Gratulálok neked a vonalzóhoz,nekem a mai napig nem sikerült.
Következő hétvégén elutazunk Szombathelyre és ott bejelentkeztem 4d-re. Sokkal többet nyújtanak mint itthon ugyanannyi pénzért és dvd-re veszik. Ráadásul ha nem tudják megmondani a nemét ingyenes a köv. UH.

Kép
bóbita3
 
 


skat:
A profiban tudod az alairasodba betenni a vonalzoidat :) Nagyon szepek!

baratodildi
 
 


Kép

bóbita, jó lesz az a vonalzó link, csak az "url="-t szedd ki a közepéből, és tedd az elejére, a kapcsos zárójel és a http közé.

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

 
 

Sziasztok kismamik! :D

Wizsuzsi, Balwin,

Üdv a csapatban! :D

Elizabeth/Tamás,

Igazán örülök, hogy már jobban vagy :D Várjuk, hogy gyere és mesélj!!!!! Puszi!
Tamás, köszönjük a tájékoztatást!!!

Rena,
Kíváncsi vagyok, mit mutat a hétfői UH :D

Bóbita,
Pár oldallal előrébb leírtam részletesen a vonalzós tudnivalókat, nézd meg. Remélem sikerül :D


Remélem a többiek is jól vannak. :D Én ma eléggé fejfájós vagyok, nem bírom ezt az állandó időjárás változást… Megpróbálok ma egy táblát dobni, de nem ígérem 100%-ra…
Újak, küldjetek bele adatokat :D

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki jól van. Én hulla vagyok Micimackókat rajzolok a falra elég fárasztó. Holnap megyünk uh-ra utánna írok.
Kép
rena12
 
 


Sziasztok lanyok!

Csak jeleznem, hogy mar itthon vagyok, most mar fogok jonni. Babucika es en is jol vagyunk, meggyogyultam, igaz meg nem vagyok 100 %/os, de azert jo uton haladok! :) Domcsi hihetetlenul sokat rugdos mar....foleg reggel, felkeles utan, es estefele. :)

Mindenkinek millio puszi!

Kép
elizabeth25
 
 


Baratodildi, köszönöm, most elválik, hogy sikerült e.

Kép


Kép
skat
 
 


Sziasztok!

Elizabeth örülök hogy jól vagytok majd msn-n dumcsizunk. Este az uh után jövök.

Kép
rena12
 
 


skat:
Nem vagyok benne biztos, de lehet csak az kep gomb lenyomas utan link es megint gomb hianyzik... nekem valahogy maskeppen nez ki, ami be van teve a profilba... :?

Elizabeth:
Orulok, hogy jobban vagy! Annak is, hogy a babuci is izeg-mozog!

Ma voltam egy potya uh-n. :) BPD: 42mm, a meh mar 2 ujjnyira koldok alatt, babuci elenken mozgott. :lol:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Na voltunk megint 4D uh-on, és megint nem mutatta magát mármint az arcát az már bizos hogy fiú. Jövőhéten megyünk megint, hallottatok már ilyet-ilyen szégyenlős babát?!


Kép
rena12
 
 


Sziasztok kismamák, anyukák,

Rena, gyakoribb, hogy az altáját tekintve szégyenlős a babuci :) De hallottam olyan nem rég született babáról, aki végig takarta a pofikáját, olyannyira, hogy megszületni is olyan pozícióban akart :D A szülésznőnek úgy kellett visszatuszkolnia a pici kezecskét.

Skat, írtam priviben vonalzó ügyben, hátha segít... :)

Zsókuci, táblázat megtekinthető valahol? Konkrétan milyen adatok kellenek, és hová lehet küldeni?...

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok kismamák!

Először is mindenkinek köszönöm a segítséget vonalzó ügyben. Nehezen, de sikerült.
Remélem mindenki jól van, jön az időváltozás, ezt valószínűleg meg fogjuk érezni.
Ma voltunk Uh-n, BPD 46mm, minden testrészecske megvan, a fejecske szép kerek, a gerince olyan mint egy gyöngysor, és a neme?..........Hát azt nem tudni, ő nem az arcát, hanem a valamijét takargatja. Lábak összezárva, sehol egy rés, ahová a kíváncsi szemek bekukucskálhatnának. Remélem 4D n kiderül, főleg, hogy mi Pestre megyünk, és ott nem ingyenes, ha nem tudják megmondani a nemét.
Érdekes viszont, hogy engem a doki még egyszer sem vizsgált meg manuálisan, csak Uh. Az első babánál mindig azzal kezdett. No nem mintha hiányozna a turkálás, csak így honnan tudjuk, h rendben van e a méhszáj, stb. A két gyerkőc hasonlítgatása közben jöttem rá, hogy idén még Toxoplazmát sem néztek. Tavaly igen. Nálatok ezek hogy zajlanak? Második babánál már nem félnek annyira?
És még valami, amitől izgulhatok: Dubi doki átjött Vácra, így itt fogunk szülni. Tavaly a Nyírőben voltunk. Ott már minden ismerős, megszokott lett volna. Nem tudom, vajon itt jó lesz?

Remélem olvashatok beszámolót az ultrahangosoktól. Vigyázzatok magatokra, és a picinyekre.

Kép


Kép
skat
 
 


Sziasztok,

Elizabeth,
Nagyon örülök, hogy meggyógyultál. Mi történt pontosan, elmeséled? Aggódtam értetek! Puszi!

Bildi,
Örülök, hogy minden rendben volt a „potya”UH-n :D
És mi a helyzet a terheléses cukorral? Voltál már? Ne blicceld el…

Rena,
Ezt a szégyenlős kispasit! :D :lol: Gratulálok!!!!!! Milyen neműt szerettetek volna? Vagy mindegy volt? Marad a Balázs név? (a táblában ez volt)

Balwin,
Dobok ma egy táblát, a hiányzókat ha elküldöd, köszönöm :D Vagy megírod itt, vagy elküldöd privátként.

Skat, Wizsuzsi,
Ez rátok is vonatkozik :lol: :wink:

Skat,
Örülök, hogy az UH-on minden rendben volt! :D
Manuális vizsgálat… nos, nekem sem volt még… Pedig az első 2 terhesgondozási napon, a kiskönyvben az van, hogy a méhszáj rendben (3000) – De úgy vélem, ez inkább feltételezés. Remélem, legközelebb már lesz. Nyilván én sem azért várom, mert az olyan jó :D :wink: Pedig nálunk első babó…
Lehet, hogy rákérdezek, ha ki akarja hagyni… (jó, elég ciki lesz…)

Ééés itt van a várva-várt táblicsku… elnézést, hogy csak most.
Remélem minden stimm benne, jelezzétek, ha van eltérés.

Kép

Szép álmokat mindenkinek! Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Mi pénteken UH-oztunk, akkor "lerendeztem" azzal, hogy nem derült ki a neme, most kicsit kibővítem :) BPD=43mm, TT=42mm, FL=30mm. Láttuk mindenét (majdnem mindenét, khm), még az arcocskáját is felénk fordította :D Megmutatta a tenyerét is, de a legjobban az tetszett, amikor dokibácsi a talpa fölött körözött a kurzorral, mire apróságunk elrántotta a becses testrészt :D Istenien jött ki az a mozdulat, ráadásul meg is ismételte. Szeretnénk mi is 4D-re menni, de nem szeretném túl sok UH-nak kitenni pöttömöt (bár állítólag egyáltalán nem ártalmas), eddig is már 6-nál tartunk, és másfél hónapon belül lesz még kettő...vagy ne parázzak? A nemét most azért nem tudtunk meg, mert dokibácsi eleve nem is "kereste", mondván ahhoz még túl picike a baba. Szerintem meg egy jobb "képességű" leolvasófej kellene :) De sebaj.
Az orvosom mindig vizsgál manuálisan is, legutóbb be is kukkantott, így derült ki, hogy a pár hete fennálló vérezgetésem eredete a méhszájsebem.
Toxoplazmát nálam sem néztek (első babánkat várjuk). Találtam egy oldalt, ahol a toxoplazmáról, illetve az arról szóló tévhitekről(?) van szó. Hátha érdekel valakit...

Toxoplazma

Nem kételkedem abban, hogy macskától, megfelelő higiénés szokások mellett, nem lehet elkapni - párom allergiája miatt én is egy szobacicát hagytam a szülői házban, és minden hétvégén érintkezem vele -, nade hogyan lehet elvárni egy aggódó kismamától, hogy ettől megnyugodjon?...Nem ezen a vizsgálaton kellene spórolni.

Húha, már ennyi az idő...jó éjt a kismamáknak, édes álmokat a babuciknak :)

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Értem, köszi Zsókuci. Nincs titkom, írom ide :-)
A lánynév biztosnak látszik: Anna Luca. A fiúnév még nincs eldöntve, győzködöm az apukáját, hogy legyen az ő neve :D Egyelőre legyen kérdőjel, ha lehet...
Kórház: Szolnok, következő vizsgálat: 02.06. UH.

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Skat, Dubinal fogsz szulni? De jo neked, o egy tunder! :)
Sajnos nekunk Vac messze van , oda kijarni, de nagyon szivesen mentem volna en is hozza!

Zsokuci, az influenza csinalt nekem egy mellhartya/tudo/garat gyulladast, nagyon belementem a kozepebe, de most mar jol vagyok, vagyunk!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Mostanában nem billentyűztem, de azért olvastalak ám benneteket folyamatosan!

[/b]Judit, Skat! Én vagyok az ügyeletes toxoplazma mumus, és mindenképpen javaslom a vizsgálatot. Bár, ha a magam helyzetébe belegondolok, lehet, hogy jobb az áldott tudatlanság, mint a hónapokig tartó bizonytalanság? Nemtom, reménykedek és fohászkodok, hogy ne legyen baj. EGY árva macskán él az udvaron és a kazánházban...hogy szedtem össze, és miért pont most?! Tudom, ezt már ezerszer kérdeztem, és lehet, hogy unalmas is vagyok, de folyamatosan bennem motoz a téma.Minden toxo- val kezdődő szóra "ugrok"!
Meg is nézem azt az oldalt amit felraktál Judit!

Ma megyek védőnőhöz (ami nem annyira nagy szó, mert anyu az, csak hivatalosan is meglátogatom az egészségházban), aztán talán két hét múlva újabb UH és még aznap dokim általi vizsgálat Pécsett ill. Szekszárdon. De messze van még. Lehet hogy kiderül nem is Eszterre kell készülni... de ez legyen a legnagyobb baj!

A változatosság kedvéért NODDY rakétát épít duruzsol a nappaliban, de szerencsére már bejött a képbe Malacka a Hős és Micimackó és a Zelefánt is...Micsoda megkönnyebbülés.

Na jó, megyek mert a háló még olyan ahogy feltápászkodtunk egy órája és össze kéne kicsit kapni magamat is. (Ami egyre nehezebben megy, nektek nem?)

Sziasztok!Petra

Kép
Kép
petra78
 
 


De jó, hogy mident tök feketével írtam! Bocsi érte, korán van még! Halihó!

Kép
Kép
petra78
 
 


Petra, nekem az első vérképből rögtön néztek toxoplazmát is, de nem is bántam, mert van egy cicánk, igaz nem velünk, hanem a szüleinkkel él....de azért akkor is jó volt, hogy megnézték nálam a dolgot, legalább megnyugodhattam, hogy nincs semmi baj!
Nem vagy mummus! :lol:

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Elizebeth örülök hogy jól vagytok, Dominik már biztos jó sokat nőtt.
Elég rossz az idő így a kedvem se a legjobb már megint esik a hó. Jobban örültem a tavaszias időnek.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van, engem kicsit fejbevágott ez a nyálas idő, így ledőltem a lányommal aludni ebéd után. Nemrég keltem fel, ő meg még mindig húzza. Pedig fél3-nál sosem szokott tovább aludni. Mondjuk én sem voltam piskóta. De néha lehet nem?

elizabeth25! Örülök, hogy meggyógyultál, szívós betegségen vagy túl! Dubi szerintem is nagyon ari, (Dubecz Dani), őrá gondoltál? Egyébként teljesen meg vagyok vele elégedve, minden téren, még a matyóhímzést is alig látni, amit a hasamra csinált. Remélem a kórház dolgozói is hasonló jók lesznek, mint a Nyírőben. Bár Vácról nem sok jót hallani...Bár a második babánál már úgyis tapasztaltabb az ember, és ráadásul nemrég felújították a kórházat, csilli villi.

Visszatérve a toxira, köszi a leírásokat, végülis nem hiszem, hogy elkapnám, csak bosszantó, hogy minden évben visszavonnak valamit. Jövőre min fognak spórolni?
Nekünk nincs cicánk, már kutyánk sincs, mert ellopták. Egy bulldog-staffordshire terrier keveréket, az ő 40kilójával, szegénykém olyan bamba és szelíd kutyus volt, h mindenki megsimizhette a kapunál. Úgyhogy nem féltek tőle. Gödön ez már a 16. kutya volt, amit elloptak.

Befejezem, kismagzatom ugyanis éhes. (na jó, az anyukája)

Puszi mindenkinek

Kép


Kép
skat
 
 


Skat, Dubihoz, csak Vácra lehet járni magánrendelésre?

Kép
elizabeth25
 
 


Képzeljétek megyünk majd február 14.én 4D-s uh-ra, Valentín napon , 19.20-ra...... (ma jelentkeztem be) akkor leszek a 26. hét elején! Kiv. vagyok milyen lesz a baba! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok,

Hm, elizabeth írása nyomán utánanéztem a laborpapírjaimnak, és azt hiszem tévedtem a hiányzó toxoplazma-vizsgálatomat illetően :oops: Amennyiben a "TP ELISA" ezt a vizsgálatot takarja, akkor nálam elvégezték (negatív), csak nem hívták fel rá a figyelmemet...

Elizabeth, akkor ez egy szép Valentin napi ajándék lesz mindkettőtöknek :)

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok,

Balwin,
Örülök, a jó UH adatoknak! :D
Szerintem nekünk is azért nem látták Kisborsó nemét, mert elég gyengécske a kórházi UH, sajnos… De nem baj, talán a hétfői 4D-n :D :wink:
Nem hinném, hogy árt nekik az sok uh-vizsgálat.

Elizabeth,
Nem semmi. A lényeg, hogy meggyógyultál! :D

Petra,
Örülök, hogy minden jól alakul. Remélem mostmár teljesen megnyugodhatsz :D

Rena,
Merre laksz, hogy esik a hó? Itt csak az eső, de már komolyan inkább lenne tavasz… ha már karácsonykor jó idő volt… :?

Skat,
Köszi, megkaptam a pü-t.


Képzeljétek, ma voltam kozmetikusnál, és ahogy feküdtem ott egy ideje, Kisborsó úúúgy elkezdett mocorogni, hogy csak na :D :D Nagyon jóóó volt, a köldököm körül ki is dudorodott :wink: :lol: :lol: Imádom ezt az érzést! :D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Zsókuci Borsodban lakok és itt esett a hó, nem nagyon örülök neki.
Jobban csíptem a napsütést meg a tavaszias időt. Lassan lefekszek holnap írok.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök és elolvastam a mai termést. Gratula mindenkinek a jó UHokhoz és eredményekhez! Én ma voltam a védőnőmnél, az újabb részletes tényfeltáró pécsi UH-ra febr.6.-ára kaptunk időpontot. Nagyon várom!!!!!!!

Megyek mert -nem kiröhögni!- Barátok közt van. Jó kis esti progi, mi? Nyáron azért majd felváltja a kinti hancúr, grillezés, séta de most...ez van ilyentájban.Apa, egy tál narancs, én és a Berényiék!

Sziatttok!petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!

Zsókuci: nagyon profi ez a táblázat. :lol:
Ami nálam hiányzik: János Kórházban fogok szülni és következő vizusgálat a terheléses cukor lesz februárban.(4 D-re még csak most fogok bejelntkezni)

Niki és Verus, ki dokitok a Jánosban? Nekem Zsolnay!!!!

Toxoplazmáról: nekünk 2 cicánk van és mindig is volt macskánk, kutyánkl, úgyhogy biztos voltam benne, hogy már átestem a víruson......és nem!A dokit is meglepte, azt mondta ha most elkapom már nem vészes.
De továbbra is nagyon vigyázok, amóta megtudtam, hogy babát várok nem nyúlok az alomhoz.

babafalva.hu vonalzó
wizsuzsi
 
 


Sziasztok!

Rena,
Küldd át a havat, mert mi már azt várjuk, hogy mehessünk szánkózni Johival. Itt csak az eső esik.

Petra,
Én biztos nem röhöglek ki, mert én is nézem a Berényiéket, persze nem mindig jutok oda a gyerek körüli teendők miatt, de azért képben vagyok.

Elizabeth,
szerintem csak Vácon rendel magán Dubi. Lehet, hogy régebben lehetett hozzá menni a Nyírőbe, de most hogy eljött onnan, gondolom csak itt van. Meghát végülis Vácon lakik.

Zsokuci,
Örülök, hogy ilyen virgonc a bébid, tényleg nagy élmény, sokat nevettünk Johinál, mikor ki akart jönni hasfalon keresztül. Mint az Alien.

Na pá, mert már sok lesz mára.

Kép


Kép
skat
 
 


zsokuci:
Legyszi ird be, hogy kovetkezo uh+doki: 01.26
Na nalam meddig mindig vizsgalodott a doki... :( Allitolag uh-n is latni a mehszaj megrovidulest, legalabbis egy masik doki ezt mondta, amikor huledezett, hogy minek vizsgalnak ennyit engem.
A terheleses cukrom jo lett. 5,0 ehgyomor es 5,8 lett 120 perc utan. :lol: Kicsit megnyugodtam, hogy valamire jo a dieta.

elizabeth:
Orulok, hogy jobban vagy, nagyon nem hangzik jol, amin atmentel :( Biztos szupi lesz majd az uh, akkor martenyleg sok mindent latni lehet!

petra:
Drukk a kovetkezo uh-hoz, de eddig annyira jo hirek voltak, remelem nem lesz baj ezuttal sem.

toxoplazma:
Nekem nem csinaltak es nem is akarnak csinalni, mondvan semmi kockazati tenyezo nincsen nalam. :?

baratodildi
 
 


Megőrülök! Másodszor irok Nektek és nem küldi el!

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok Csajok!

Talán most sikerül.
Zsókuci! Kétszer raktál be a táblázatba aranyos vagy :lol:
19+3 a jó adat.
Toxot ha nem akarják vizsgálni szólni kell hogy van állat a közelben. Én azzal kezdtem hogy a yorkink velünk alszik szó szerint belém van bújva. Érzi a vesztét azt hiszem :?

Kép
bóbita3
 
 


Már kétszer irtam hosszabb verziót de szivat engem itthon a net,mert mire elküldeném megszakad.
Vigyázzatok mert támadnak a virusok,nálunk mindenki köhög és fújja az orrát. Mondtam nekik pudingok vagytok de ma reggelre nekem is kapar a torkom. Este mindenkinek gőzőlést irtam elő,mert továbbfertőznek :?
Kinek mekkora pocija van :?:
Már muszáj lesz körülnéznem kismamaboltokban,igaz az enyém elég kicsi,de már a farmerjaim slicce nem jön fel,igy övvel oldom meg hosszabb felsővel. Mééég :!:
Egyre macerásabb lesz felöltözni.

Kép
bóbita3
 
 


Szatuma!

Mi van Veled :?: Remélem jelentkezel UH után. Ugy emlékszem holnap mész.

Várom ám a beszámolód :!:

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok kismamik, anyucik,

Ma voltunk egy soron kívüli, hirtelen felindulásból elkövetett 4D UH-on, amiből csak 2D lett, mivel kis drágám befúrta a fejecskéjét a placentába, így nem produkált túl jó 4D-s képeket... Viszont (akárcsak Renánál :) ) az alfelét szívesen megmutatta, így végre kiderült, hogy kislányunk lesz! :lol:

Bóbita, nekem már elég nagy a pocak, de én még a terhesség előtt rásegítettem... :D Még karácsony előtt vettem 2 db kismamanacit, de a mai napig a farmeromat hordom (uazzal a módszerrel, mint te), egyrészt mert fel kell hajtani a nadrágok szárát (majd, ugyebár... :oops: ) másrészt mert farmermániás vagyok, viszont csak kord nadrágot kaptam magamra. De előbb-utóbb rászorulok :)

Petra, Barátok közt nálunk is sláger, a páromnak fel is szoktam venni, ha nincs itthon "időre" :D

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Jó reggelt!

Bóbita, az én pocakom sztem már igen méretes.Mondjuk ha leszámítjuk a rá tobzódott plusz "melegítő" réteget is, akkor lehet, hogy más méret lenne, de így...
Még szerencse, hogy a bnőm az elmúlt 2 hónapban hajtot végre egy oltári nagy fogyást egy pasiért, és a nadrágjait rám hagyományozta.Ennek köszönhetően még nem kellett vennem újat, de már éppencsak beérnek... :oops: mi lesz így nyárra? Vettem már anyagot, de azzal még fel is kell keresni egy szakértőt aki kíméletlenül lemér majd... :roll:

VISSZEREK terén ti hogy álltok? Én már beújítottam hajszáleresből és nagyeresből is párat. Amint érzem a legkényesebb helyhez közel is.És hol van még a vége?!

Kinél hogyan alakult a hóhelyzet? Itt tegnap olyan de olyan szépen esett és annyira bíztam a reggeli hóakadályban, hogy apa itthon marad és lesz egy kis téli élménye a fiamnak is a hóval...de meghiusította a globális felmelegedés és elolvadt a java :cry: lesz ebből még tél? Vagy ne várjak ebben a szezonban ilyet?

Sziasztok, szép napot mindenkinek mamáknak babáknak és pocakbogyóknak egyaránt!
petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok, mindnekinek jó reggelt!

Megyek fél 11-re védőnőhöz, aztán majd jelentkezem!

Hó nálunk egy deka nincs Budapesten! (de bevallom nem is hiányzik :) )

Stria ill. viszér ügyben még semmi, de hát nem akarom elkiabálni! :(

És ti a kg-al hogy álltok lányok? Nekem eddig 3 jött fel, de félek, hogy ami késik nem múlik. :( A doki szerint ez nem háj még, hanem a baba és a hozzá tartozó cuccok... :)

Balwin grat a kiscsajhoz! Hogy fogják hívni? :)

Poci ügyben íme egy kép:

Kép

Puszi addig is mindenkinek!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok lányok!

Na megjöttem a védőnőtől!

Kaptam dicséretet rendesen, hogy csak három kg-t híztam idáig, rá is állított a mérlegre kétszer is! :) A vérnyomásom is tök rendben volt, 126/65....azért is megdicsért! :)

DE az örömködés akkor jött, mikor meghallgattuk a baba szívhangját, vagy 5 percen keresztül, hát nőiesen bevallom, kicsordult a könny a szememből, főleg, mikor mondta, hogy beszéljek hozzá...és akkor a picinek sokkal hevesebben kezdett el verni a szíve! Hát kész vagyok most.... :)

Kép
elizabeth25
 
 


Zsokuci ird át nekem a táblába a vizsg. időpontját, 02.07-re (ill. ha belefér, akkor még odairnád, hogy 02.14 4D-s uh :) )és a Kórházat a Péterfy-re. Köszi. :)

Kép
elizabeth25
 
 


SZIASZTOK!

Barátokköztöt én is mániákusan nézem, olyankor Apa van a leányzóval.

Elizabeth!
Ha leírható: Hogy hogy Péterfy lett? Dokit váltottál?
Jó, hogy rendbe jöttél és Domival is minden o.k. Szép a pocid.

Toxot nekem automatikusan csináltak, nem kellett kérni szerencsére.

Balwin!
Gratula a kislányhoz, gondolom így nem Andris lesz a neve?!

Már úgy várom én is, hogy mehessünk az uh-ra...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szonibaba annyi, hogy Punkosdre vagyok kiirva, es azt mondta, ha akkor szulok nem jon be....ennyi....ezert valtottam....

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Elizabeth de jó hogy megdicsértek a védőnők engem mindíg letolnak hogy sokat híztam, pedig nem is látszik az a 6 kg mert elég sovány voltam mindíg. Ma is kaptam egy kisebb tucat babaruhát lehet mosni vasalni. Olyan fura ezeket a kis ruhákat vasalni.

Kép
rena12
 
 


Igen, nagyon furik a kisrucik :), en az egyikkel alszom :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok,

most csak gyors bekukk (a Barátok köztig :wink: :lol: ), aztán holnap leszek, mert végre kivettem egy nap SZABADSÁGOT!
Annyira jó lesz! :D Remélem sokáig tudok majd aludni :wink:

Ma töltjük be a 20.hetet! :D Annyira hihetetlen!

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok,

Nálatok esik a hó? Valaki küldjön, mert mi már ezt várjuk december óta. Tudom, hideg van, de legalább a vírusok meg bacik is elpusztulnak.

Balwin, gratulálok a kislányhoz, mi lesz a neve? Előtte azt hittétek, hogy fiú? Csak az Andriskás vonalzó miatt kérdem...

Pocak? hm.. :oops: . Az enyém már jó nagy, azt hiszem most is meglesz az a 18kg plusz. Egyébként senki ne izguljon emiatt, mert hamar lemegy. Johankánk januárban született, és Húsvétra már belefértem a régi ruháimba, teljesen lement. Pedig nem fogyóztam. Ja, és én az utolsó 3 hónapban jóformán semmit nem híztam már, tehát az sem törvényszerű, hogy a végén lehet hízni a legtöbbet. Drága uram még örült is a gömbi formáknak, mert előtte -hogy az ő szavaival éljek- csontrakéta voltam. Persze azért várandósan sem vagyok egy benga, inkább olyan bébifóka féle.

Stria, visszér nekem nem volt, most sincs. (ez egyébként adottság, reklámoznak mindenféle krémeket, stb, de kozmetikusként meg kell, hogy mondjam, ha valakinek gyenge a kötőszövete, úgyis megreped a bőre) Ettől függetlenül azért kenjétek magatokat, mert szülés után a fogyásnál lesz egy pici jelentősége, hogy zsírosabb a bőr.

Baratodildi,
gratula a jó cukorhoz, egyébként hogy viselted?

Elizabeth,
jól tetted hogy orvost váltottál, elég érdekes hozzáállása volt. Dehát úgy látszik megteheti, hogy akkor dolgozzon, amikor épp kedve van.

Zsókuci,
jó pihenést holnapra!

üdv mindenkinek :wink:

Kép


Kép
skat
 
 


skat:
Vittem citromot, ughogy nem volt veszes meginni es szerencsre nem is voltam rosszul :lol:

baratodildi
 
 


LÁnyok senkinek nincs pociképe? :)

Kép
elizabeth25
 
 


Megjottem az uh-rol:
BPD: 42,2
HC: 150,9
AC:122,8
FL: 28,3
NB: 6,4
Ép kopony konfiguráció. Oldalkamra tágasság: 6,6 mm, cysterna magna 3,4 mm
Arckopony eltérés nélkül. Gerincoszlop követhető, csigolyák zártak, megtartottak. Szív 4 üregű, billentyűk ábrázolódnak. Gyomor és hólyagtelitődés látható. Mindkét oldalon veseállomány. Végtagok csöves csontjai jól ábrázolódnak, épek. Súlybecslés: 233g. Placenta: hátsó fali, Köldökzsinórban 3 ér, magzatvíz mennyisége: átlagos. Grav 18+3
Szóval minden ok és kislány!
Kep nem keszult, de a dvd-rol majd megprobalok valamit varazsolni. Nem lesz konnyu, mert csak reszleteiben nezte a babat. :(

baratodildi
 
 


Ildi!

Gratula a tökéletes UH-hoz!Annyira jó, hogy nektek ennyire részletezik az eredményeket!Nálunk megnáznek 2-3 adatot, konstatálják, hogy oké, aztán ennyi.Sztem a súlybecslés is tökjó dolog, ezt is hiányolom.
Mindegy, e lényeg, hogy minden OK és nőhettek ezerrel tovább!

Szia!
Sziasztok!petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok,

Bildi,
gratulálok a jó UH-eredményekhez! :D
Én is irigykedem, nekem sem volt ilyen részletes a 18.heti... csak bpd-t, fl-t és ac-t mértek... :(
Talán majd a 4d-n :D

Elizabeth,
de csak a te kedvedért dobok 2 képet. :wink:

Ami egyértelmű: nem vagyok balerina alkat :wink: :lol: :oops:

1. Ez a kép 12.31.-én készült, itt voltam12+1

Kép


2. Ez pedig tegnap készült (20+0)

Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: