Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!

Látom mindenhol zajlik az élet. Köszi a dicséreteket, nagyon kedvesek vagytok.

Én Humán menedzser leszek, most végeztem a harmadik félévet.

Kocsi: Szerencse nekünk még nem kell cserélni, mert Berlingónk van ami öt személyes. Szupi kis járgány. Újan vettük most három éves. Azért az én párom is pedzegeti már a cserét. Attól tartva, hogy ha kell a szüleit valahova vinni, akkor már nem férnénk be. Betegek is, meg öregek is így megértem az aggodalmát. De nem nagyon futná egy hétszemélyesre.

Építkezés: Mi is most fontolgatjuk. Gondolom ezt már mondtam. A gáz az, hogy egy valamire való ház errefelé 30M egy bontásra szoruló 15M. Vajon mégis miből???
A szocpolról én is hallottam. Ha azt eltörlik, akkor mi tuti nem jutunk előre.

A gyes dolgot is halottam már, de remélem nem csúszunk bele. Minden úgy van kikalkulálva. Az ember előre tervez. Legalábbis én. Az legalább egy biztos pont az életünkbe. Kell is ha betegek a gyerekek és nem tudsz dolgozni. Sok gyerekkel nem kapsz 300E-s fizut. Főleg nem rövidített munkaidőbe. Szemét kormány.

Szép napot!!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Barbamami, szépek a gyerekeid! Kis pöttöm is nagyon cukifalat!
Szeged mellett, Zsombón építkezünk. 146 nm, jó nagy kert, lesz vele munka rendesen! :)
Fiam lesz megint! Örülök neki, persze jó lett volna egy kislány! :)
A konyhabútort már múlt héten megrendeltük, sok egyéb új bútor valszeg nem lesz egy darabig, talán egy-két ágy. Na meg a fürdőkben is lesz, az is már megvan. Többit majd szépen lassacskán, ahogy lesz pénz.

Gabi, biztos jó lehetett Zalakaroson. Kár, hogy Norbi lebetegedett. Szal sima eü szakközéppel nem vettek fel? Én is felnőtt szakápolói végzettségű vagyok, dolgoztam nőgyógyászaton meg traumán műtőben , lehet ezért vettek engem fel. A védőnői sajna csak nappalin van, oda is felvételiztem már , egyszer el is kezdtem...de jobb lenne levelezőn, én annyira "öregnek" érezném már ott magam.

Iloly, nem unatkozol akkor mostanában . Nekem jó, hogy anyukám segít, bár ha már túl sok, akkor egy kicsit zavar.

Bebi, hol szeretnétek építkezni? Nekünk a telek csak 1- 1,5 milla volt, merthogy falu. De nekünk pont jó.

Mandala, nagyon szép a családod! :)

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Gerika:

Na,hát ennek is megvan az előnye,nem kell lányos cuccokat venni :D :D :D :D
Hú,hát tényleg jó nagy telketek lesz,legalább szaladgálhatnak a gyerekek!
Én már gyűjtögetem a bútorokat.. :roll: ,de a konyhabútor tényleg nagyon fontos lenne.. 5 személyre elég nehéz főzni egy rezsón.. :roll:

Bebi:
Engem is érdekelne,hol szeretnétek építkezni. Még 15 milliót is iszonyú nehéz összeszedni! És akkor még az építkezésről nem is beszéltem..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi most Csepelen lakunk és mivel a szüleim már így is messze vannak Bp. másik végén nem is szeretnénk innen meszebbre menni. Vagyis nagyon jó lenne nekem vidéken is de segítség nélkül nem bírnám. A segítség meg nem hajlnadó velem költözni. Anyósomék itt laknak szintén Csepelen. Dobok nektek egy képet Ezt nézzük meg valamelyik nap a héten. Úgy volt, hogy ma de az ürgének közbe jött valam, majd hív.
Kép
Ez a ház 17M És szerintem lakhatatlan. A telek 700nm. Csak az hasznosítható. Valami hasonlóba szerenénk vágni a fejszénket. Elég Hülyék vagyunk igaz???

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Hát Bebi nem tudom. Mi Ennél jobb állapotút vettünk 7 éve 2x ekkora telekkel és azt újítottuk fel. Igaz, volt bank, ami hitelt sem adott, mert a településen csak 300-an laktak. Az nem volt téma, hogy a 70 000-es megyeszékhely 2 km-re van. :(

Igaz Pest közelében a hitelt is könnyebb felvenni, meg a majdani házat is nagyobbra fogják felértékelni mint itt a sunyiban. DE

Ha rám hallgatsz, a földig romboljátok és újat építetek és akkor egész szocpollal csinálhatjátok, mert a felújítottal 100 000 gond lesz mindig. Ha tehetitek, akkor próbáljátok meg.

Más téma: most tudtam meg, hogy nem is olyan távoli rokonainknak, a 4 fiuk mellé jön egy kislány. :lol: A legkisebb fiú 9 éves :shock: Ez engem most teljesen feldobott.

Az okáról majd máskor sziasztok:i
iloly
 
 


Sziasztok!

Iloly! Hát igen itt egész más a helyzet meg az árak. Mondjuk ez a ház nem jött be az eladó vagy hírdető eltűnt. Nem értem az egészet. Azért keresgetünk tovább. Van hol lakni és aránylag el is férünkt, tehát ráérünk.

Beválalós rokonok! Gartula nekik. Várom az okokat.

Többiek??? Mi ez a pangás???

Kellemes estét!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Hű,Iloly,4 gyerek mellé még egy ötödik! Hát nálunk egyszerűen nem férnének el.. Tulajdonképpen nem is tudom..azon gondolkodtam,hogy ha nálunk lesz esetleg egy 4. baba,és fiú lesz,akkor semmi gond. De egy 3. lány már nem fér be a lányszobába.. :roll:

Bebi:
Nem baj,lehet,hogy egy sokkal jobbat fogtok ki.

Megszületett az unokatesómék első babája,egy hete jöttek haza a kórházból.. Szegény,úgy jött ki a kicsi lánya,hogy a feje mellett volt a keze. Totál szétrepedt,50 percig varrták. Azt akkor már csak mellékesen teszem hozzá,hogy 2 hetet túlhordta a babát,és a dokija persze látta,hogy rosszul fekszik a baba. De azért nem császározta meg,mert a császár "macerás". Na,ehhez mit szóltok???
(Ezt onnan tudom,hogy a drága sógorom is orvos a Jánosban. Ő beszélt a szülés után ezzel a "lelkiismeretes" nőgyógyival.. Namármost mivel ő ajánlotta az unkatesóméknak ezt a dokit,hát örök harag lenne,ha elmondanám nekik,amit tudok.. De ha mégegy gyereket akarnak szülni ennél a dokinál..,hát elmondom nekik,az biztos!!!!)

Persze nekik azt mondta,hogy minden rendben,és jól fekszik a baba. Direkt rákérdeztem..

Húúú. Nesze neked,pedig fogadott orvos.. Lehet,hogy nem ELEGET fizettek???
Tudjátok,ha netán beszorul a baba,és kap egy agyvérzést.. Hát nem is merek rágondolni..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Szia Lányok!

Kicsit eltűntem az utóbbi időben... futottam a köröket a máv ügyben... hát nem sok jót ígértek.

A dokim úgy néz ki marad... de a csaszit már nem vállalja. Csak ha indoka van... most faros a baba... azt mondta akkor is simán szüljük.. na szép.. szóval most ott tartok, hogy ha faros akkor sem akarja a csaszit. Na, mindegy... végülis lehet, hogy tényleg jobban járok ha nem erőltetem... de eda-t kérni fogok. Kipróbálom milyen lehet "fájdalom nélkül" szülni... hátha nem halok bele...

A férjemmel megbeszéltük, hogy ha nem csaszival szülök akkor ugye nem kötnek el.. szóval akkor elkötteti magát ő... nos most büszke vagyok rá nagyon, mert kevés pasi vállalná be.... amúgy náluk alig 10 perces a beavatkozás, ambulánsan végzik és nem kell két napra befeküdniük sem, mint nekünk.. ráadásul asszem nekik ingyé megcsinálják..... nekünk meg? nos majdnem száz rugó.....

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Mandala, rendes a férjed igazán! Ráadásul nekik még nem is végleges a dolog, vagyis ha akarják, újra vissza tudják állítani a nemzőképességet. Bezzeg nekünk még azt sem.
Tényleg bevállalhatnák a férjek ezt a műtétet igazán :!:

Bebi, biztos találtok majd ennél jobbat később!

Iloly, ha nem lennék visszeres, azt mondanám, talán én is bevállalnék még egy ötödiket is, csak hogy legyen egy lányom!

Barbamami, nem semmi az unokatesód dokija. Mi az, hogy macerás egy császár? Talán nem tud műteni, vagy mi? :roll:

Mi jól vagyunk, végre suliszünet, így én is többet tudok pihenni.

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Már úgy utáltam, hogy én voltam megint az utolsó hozzászóló, hogy most gyorsan megint leokézom ezt a posztot! :D

Remélem csak rövid időre :!:

Hát Mandala nem irígykedek, én kicsit tartottam tőle, hogy a csajszi faros lesz, mert a 28. héten éppen az volt, de a 31-en már nem. Nem emlékszem már meddig "forognak" de tán még van időd. Azért, hogy őszinte legyek, a férjed "felajánlásában" számomra nincs semmi meglepő, vagy hősies, egész egyszerűen ezt tartom normálisnak a helyzetetekben. Ha nem így gondolná nem is érteném miért Ő a gyerekek apja.

Barbamami!

Pont most olvastam egy cikket az origón, hogy sok a császár az országban, mert az egyszerűbb, kisebb a per esélye, stb... Furcsa módon a felmérések ott mutattak több császárt, ahol PIC működik/dött Szabolcs u. Schöpfi, egyetemi klinikák. Itt nálunk a megyei vesztőhelyen, csak 27% a császárok aránya, de 7éve lakunk itt és nem hallottam olyan esetről, ahol anya és gyerek is egészségesen és épségben élte volna túl a szülést. :?

Amúgy éppen szennyvíz csatornát ásnak az utcánkban, múlt héten vesztem velük kicsit össze, mert azt elfelejtették megkérdezni hol tudjuk csatlakoztatni a meglévő csöveket, így kishíján a telek másik végére csinálták a "felállást".

Most próbálom a gyerekek szobáit elrendezni, és mivel itt 3:1 az arány, azt találtam ki, hogy a két rendetlen kisfiú marad egy szobában, a már rendes nagy fiú pedig költözik még a rendes kislányhoz. Aztán ha a kislány is rendetlen korba lép, de a következő nagyfiú iskolába megy és megrendesedik, akkor cserélnek. :shock: Már csak azt nem tudom, hogy amikor a harmadik fiú is iskolás lesz, akkor ki hova költözik. :roll:

Bár remélhetőleg addigra mi innen el, úgyhogy nem lesz ez a kérdés kérdés.

No most TI jöttök.
iloly
 
 


Sziasztok

Előkerültem én is. Persze közben olvasgatlak titeket, de írni nem nagyon volt időm, mert kitaláltuk hogy a ház bővítés igen drága, és jobban jöövünk ki ha inkább telket veszünk ésépítkezünk, ezt amiben lakunk pedig majd eladjuk. Így hát telek ügyben mászkáltunk, és találtunk is egy 400 négyszögöles telket Halásztelken, ez még közelebb is van Pesthez, negyedórával alhatnak többet a gyerekek reggelente, már ez is valami, és felkapottabb hely is.
Tegnap meg is vettük, már a tervezővel is beszéltünk, így már kezdi a munkát, ha minden igaz a kivitelezés szeptemberben fog elkezdődni, ha addigra megadják az engedélyt.

Réka nekem is úgy bújt ki hogy a füle mellett volt a keze, nyakán derekán és vállán volt a köldökzsinor.
Valószínű hogy előző nap történhetett ez a dolog, mert este az nst alatt nagyon nagy mozgásban volt. másnap kellett volna befeküdnöm indításra, de arra már nem került sor mert magától megindult. De azt mondta a dokim hogy ha nem indult volna meg, akkor lett volna egy uh, és ott ez kiderült volna, és az biztos hogy nem engedte volna simán megszületni.
De szerencsére nem történt semmi baj, és még csak nem is repedtem, gátvédelemmel megszületett. Valószínű hogy ez köszönhető annak hogy hosszabb volt a köldökzsinor mint egyébként szokott.

Nekem a 30. hétig volt faros Réka nekem is azt mondta hogy megfogjuk tudni szülni simán is, főleg hogy nem első szülés hanem harmadik. De aztán végül a 30. héten megfordult, de mivel ő a korához képest két héttel nagyobb méretekkel volt, nagyon fájt a fordulás, először azt hittem hogy megindult a szülés, de aztán a rendesen látszot a hasamon a körvonal ahogy először ferdén, majd majd keresztben, és végül fejjel lefelé van, ez kb 1,5 órán át tartott.

Na jó hosszú lettem.
Puszi

Gabi

Ja és tegnap vettem be az utolsó gyogyszert, vasárnap menszesz, és utána indulhat a projekt.
lieglgabi
 
 


Hú Gabi nem vagy kispályás Te sem!

Nem tudom arra hgy lehet pörgetni a dolgokat, de itt a bővítés engedélyeztetése volt a legrosszabb-hosszabb, és még az sem hatotta meg a műszaki hatóság bácsit, hogy itt voltunk két kisgyerekkel ősszel fűtés nélkül. (az összefüggés ott van, hogy az új részbe is be akartuk vitetni a kpi fűtést, ami akkor készült, de a régi kályhákkal nem tudtunk fűteni, mert előtte tavasszal a tetőcserekor a régi kéményt elbontattuk. Majd novemberben meguntuk és új kéményt kellett falaztatni :(

Hajrá kistesó!

sziasztok:i
iloly
 
 


Sziasztok!

Szóval szigorítják a csaszik ellenőrzését. Ok, ezt megértem. Végülis a kórházak több pénzt vehettek fel a műtét után, így az OEP most ellenőriz... dehát kérdem én.. a Schöpfi is koraszülött ellátó kórház, akárcsak a szabolcs u-i, szóval nem logikus hogy ott több a császármetszés? Hát ahol több a korababa és a problémás, szövődményes terhesség, akkor logikus, hogy a műtéti befejezés is gyakoribb.... de ők az okosok.... ők tudják...

Ettől függetlenül én nem fogom kockáztatni a gyerkőc épségét. Több ellenjavallata is van nálam a faros sima szülésnek... a dokim ezt nem veszi annyia komolyan, mert nem nála szültem a többit, így csak elmondásból ismeri a történteket, oszt vagy hiszi vagy nem...
1. primer fájásgyengeségem volt, mindegyik babánál, még oxitocyn infúzió mellett is...
2. a koponya közvetlenül a tolófájások megindulásakor sem illeszkedett még be rendesen a medencébe....
3. van egy kis bőrredő a méhszájamnál, ami nem engedi tágulni a méhszájat rendesen, azt mindig "kézi munkával" kell elsímogatni, hogy a gyerek feje ki tudjon bújni....
4. minden gyerkőcnél rövid volt a köldökzsinór (alig 30 cm)
5. csípőficamom volt (a jobb lábam 5 cm-rel volt hosszabb a balnál), ami szintén rizikót jelent, mivel az öröklődési kockázat magasabb (már a hajlam), ezt olvastam az ortopéd orvosok szakmai kollégiumának anyagában...

Hát, most hirtelen csak ennyi. Asszem ez is elég... de elvileg a szabolcsi vezetés még a negyedik gyereknél is azt mondja, hogy automatikus csaszi. Lehet, hogy belefutok simán, és meglátjuk... de akkor eda-t kérek. Viszont most olvastam, hogy az eda is lassítja a kitolási szakot és a fájásgyengeség is gyakoribb.... ezek meg amúgy is ülnek már nálam.... szóval elég pepita.. az a dokim, aki nyugdíjba ment, az tuti megcsaszizna....

Erika:
Próbálj meg sokat pihizni, bár a vakáció bizonyos könnyebbséget ad, gondolok itt arra, hogy nem kell suliba-oviba cipelni a csapattagokat, viszont otthon állandó szórakoztatást kell biztosítani a számukra... :)

Gabi:
Hát, nem kis fába vágtátok Ti is a fejszéteket! Építkezés.... jaj, úgy nem kezdeném újra! Bár a csempe, kád, zuhanykabin stb.. kiválasztása tényleg élvezetes, de most nem kívánnám egy cseppet sem!
Elvileg a gyerkőc még a szülőágyon is megfordulhat... elvileg.. azonan ahogy telnek a hetek, egyre kisebb a sansza... ettől függetlenül még simán működhet!
Nekem Encsi született úgy, hogy előbb jött a keze, mint a feje... végigszántott rendesen..... Azért az a megfordulás nem lehetett leányálom...

Iloly:
Hát, úgy látom Nektek is meggyűlt a bajotok a hatóságokkal.... már nekem is elegem van belőlük... mondjuk most az otp-vel hadakozom... rémálom, de komolyan!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Woww,aztaaa!! Micsoda forgalom,na végre! :D

Mandala:
Én úgy tudom,hogy a 34. hétig teljesen normális,ha nincs még megfordulva.. Amúgy látom,szeretitek a változatosságot :D :D
Na,így kell ezt csinálni! Fiú-lány-fiú-lány.. Nálunk pont fordítva van, hát egy fiú jó lenne a végére :D :D :D
Nem semmi ez a felsorolásod! Egyébként miért váltottál orvost? Hát,mindenesetre én azt hiszem,valahogy nagyon nem vállalnám be a faros sima szülést.. Talán a dokimmal is meg tudnám beszélni.. :roll:



Tényleg,most komolyan. Ti próbáltátok már befolyásolni a fogantatás előtt a baba nemét? Mert olvastam már mindenfélét erről,hogy pl. különböző étrend..,vagy pl. az y hímivíarsejtek gyorsabbak..stb. Na de van valaki,akinek tényleg bevált valami? :D
Csak az esetleges :D 4. baba miatt kérdezem...


Iloly:
Aranyos ez a gyerekrendezési terved :D :D Ilyenen is csak az anyák gondolkodnak... :roll: :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami

Fogalmam sincs mennyire befolyásolható ez a dolog. Annak idején a genetikus dokitól megkérdeztem, szerinte mi az igazság...
Ő azt mondta, hogy egy tény:
Az X kromoszómát "szállító" hímivarsejtek lassabbak ugyan, de kitartóbbak, mígy az Y-osok gyorsak, de hamar elpusztulnak. Nem akarom mondani, hogy ez valahol a férfiaknál és a nőknél is megfigelhető... a nők sokszor lassabban döntenek pl, de kitartóak, a férfiak meg midnent gyorsan akarnak elérni és ha nem megy elég gyorsan, keresnek újabb célokat.... Persze ezt is egyede válogatja... de a spermáknál állítólag így működik....

Szóval ha kislányt szeretnél, az a jó, ha az ovulációt megelőző napokban van az együttlét, mert a pasik addigra kidőlnek, a nőcik meg várnak a csodára... ha fiút (amit annyira ugye nem...), akkor meg kb. az ovuláció bekövetkezte utánra kell összpontosítani az együttlétet. De ez annyira kiszámíthatatlan, hogy sztem ember nincs, aki megcsinálja.
Vannak akik a Jónás-módszerre esküsznek. Ez a Hold-állás alapján lövi be mikor fogan kislány, mikor kisfiú. Erről nincsenek tapasztalataim, de van valahol egy figyelemfelkeltő könyvecske, ha érdekel (és sikerül megtalálnom), szívesen a rendelkezésedre bocsátom. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!
Barbamami! Melyik okos doki volt ez. Én is a Jánosba megyek szülni. Bár már a megszokott orvosomhoz. Hacsak nem jön előbb a bébi. Ugyanis júli 26 ig szabin van a dokim (Sóvágó László) . Akkor A Kaszáshoz kell fordulnom, neki adott át.

Mandela! Rendes a férjed. Én nem szívesen köttetném el magam 33évesen. Bár már nem akarok több gyereket. A dokim nekem minden alakommal elmondja, hogy szívesen megcsinálja nekem. Mondjuk nekem tuti császár lesz. Azért jobb lenne ha a férjem tolná oda. És a spirált választom majd. Nem a fémet hanem a másikat. Igaz min 40ezer az ára. De annyiba a bogyók is benne lennének csak éppen nem egybe kell fizetni. Mi a helyzet az otp-vel?

Iloly! Ezt a császáros sztorit nem értem. Én is úgy tudom azért csinálnak sok császárt, hogy kerüljék a komplikációt. Persze van olyan is amikor egyéb okok vezérlik a dokikat, mint pl hamarosan lejár a műszakom és nem akarom átadni a szülőnőmet mert bukom a vele járó hála pénzt is.

Gabi! Ez nem semmi. Pörögnek nálatok a dolgok.

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!
Barbamami! Melyik okos doki volt ez. Én is a Jánosba megyek szülni. Bár már a megszokott orvosomhoz. Hacsak nem jön előbb a bébi. Ugyanis júli 26 ig szabin van a dokim (Sóvágó László) . Akkor A Kaszáshoz kell fordulnom, neki adott át.

Mandela! Rendes a férjed. Én nem szívesen köttetném el magam 33évesen. Bár már nem akarok több gyereket. A dokim nekem minden alakommal elmondja, hogy szívesen megcsinálja nekem. Mondjuk nekem tuti császár lesz. Azért jobb lenne ha a férjem tolná oda. És a spirált választom majd. Nem a fémet hanem a másikat. Igaz min 40ezer az ára. De annyiba a bogyók is benne lennének csak éppen nem egybe kell fizetni. Mi a helyzet az otp-vel?

Iloly! Ezt a császáros sztorit nem értem. Én is úgy tudom azért csinálnak sok császárt, hogy kerüljék a komplikációt. Persze van olyan is amikor egyéb okok vezérlik a dokikat, mint pl hamarosan lejár a műszakom és nem akarom átadni a szülőnőmet mert bukom a vele járó hála pénzt is.

Gabi! Ez nem semmi. Pörögnek nálatok a dolgok.

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Bocsi! Nem direkt volt.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

A fiú-lány kérdésre annál tudományosabb választ nem rtudok adni, mint, hogy egyik barátunk leellenőrizte, hogy a kínai horoszkóp szerint milyen nemű gyerekeimnek kellett születnie amikor születtek és minden stimmelt. Ez az én születésem és a gyerekek fogantatásának ideje alapján ad infót. Neki és több több gyerekes ismerősének is megfelelt az ivararány a leírtaknak.

Bebi mit nem értesz?

A cikk arról ír, hogy sok a császár. Normális érv: valamiért fontos volt. Szerintük csak idő spórolás és pénzlegombolás van mögötte. Itteni kórházban országosan kevés a császár, de minden második baba v. mama sérül a szülésnél, mert pl elég sokszor vákumoznak. (reped, vérömleny a gyerek fején, megroppan a koponyája, stb) minden elsőnél meg az inkubátorban szed össze fertőzést a gyerek. ) De az újszülötteken!!! allergiavizsgálatot végeznek virágporra és állati szőrökre :shock: na ezért én maradtam a Schöpfinél, és furcsa, de 4 ből 4x nem kellett császározni, pedig két orvost "fogyasztottam".
Volt benne eléggé elhúzódó szülés és elég nagy magzat is. Szóval semmi sem csak fehér és csak fekete.

Képzeljétek, jövő héttől csak egy gyerkőc lesz itthon! Megyek csomagolni.
iloly
 
 


Hát köszi lányok az ötleteket... :D

Mandala:
De,fiút szeretnénk... :roll: Tudod,hogy meglegyen az egyensúly :D

Bebi:
Nem tudom a doki nevét,akinél az unokatesómék( :D ) szült(ek :D )de megkérdezem :roll: Hát nála jó lenne,ha nem szülnél.. :roll:

Képzeljétek,keresztszülők leszünk!! Az unokatesómék megkértek minket,hogy lennénk-e a kicsi Nóri keresztszülei.. Hát persze :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Rakok fel képet.. Le lett kapva a társaság mesenézés közben :D
A jobb oldali 3 csemete az enyém, bal oldalon pedig a nővérem két csemetéje..
Kép

És külön az én alvó tündérem..
Kép

És a kedvencem..,apa-lánya szerelem :D :D
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami: Gyönyörűek a csemetéid! De most komolyan! Miért emlékeztem arra, hogy két fiú és egy kicsi lány van? :roll:
Bocsi... szóval akkor a második verzió a Tiéd... :)

Bebi: a spirál megoldás lehet, de nálam nem működik... fémérzékeny vagyok, és már egyszer befürödtem vele.. nem kockáztatok... meg már amúgy sem szeretnénk több babát. Amúgy jövő januárban már a 35-öt töltöm....

Iloly:
ez a kínai horoszkóp dolog érdekes... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Iloly! Így már nekem is vili. Lehet, hogy a terhesség elveszi az eszem. Az uram folyton azt mondja, a végén kiderül, hogy igaza van.

Barbamami! Csúcs! Nagyon édesek. Imádom a nagy családot. Kár, hogy nálunk nincs ilyen. Az öcsém még mindig aglegény. Több tesóm meg nincs. Az unakatesóimmal próbálkoztam egy darabig, neki is három gyereke van de nem nagyon ment. Távolság meg elfoglatság miatt ritkán talizunk.

mandala! A rezes spirál nekem se lesz jó én a másikat választom. Mondjuk az 4x annyiba kerül. Remélem bejön. Mert nekem is kb annyi kell a teherbeeséshez, hogy gondoljak rá és már meg is van.

Puszika!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Köszi mamik! :oops: :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Hát Barbamami Újabb "megdöbbentő" hasonlóságot fedeztem fel Peti és az én Ördög fiam között. :) Kék szem, szöke haj... angyali tekintet. Szóval ismerem az érzést. :lol: :lol: Így három évesen ezt még a "cak véletlenül vót" dumákkal tarkítja, ami eléggé nehezen kezelhetővé tesz bizonyos helyzeteket. Pl. amikor a múltkor feldől vaskerítéssel együtt.

Most két napja vannak szeparáltan a fiúk, és mindegyik azon nyivákol, hogy unatkozik. Ezt most azok a családtagok is élvezhetik szerencsére, akik mindig aggódnak, hogy szegény kisfiúknak hiányzik az, hogy csak rájuk figyeljenek. Most persze jól szórakozok, hogy a nagy tejben-vajban fürösztés ellenére mégis inkább a tesókat hiányolják... 8)

Egy körkérdés, ami mindig csak in situ merül fel bennem: A Ti gyerekeitek is egyszerre járnak kakilni? Ez komolyan tudományosan megfigyelt dolog, hogy ha egy elkezdi, tuti a többiek is mennek, vagy a pelusban van vmi a kicsinek. :shock: :lol:

Gyerekek neme ügyben most olvastam, hogy 8 törvényt kellene módosítani, és beadvány már készült az OGY-nek, hogy már a második gyerek neme is választható legyen....

Sziasztok: i
iloly
 
 


Sziasztok Csajok!

Ma megint nagyon meleg van. Du megyünk apával vásárolgatni a kicsikének. Annyira imádok vásárolgatni.

mandala! Tudom, hogy nem itt írtad de korábban olvastam a másikban valami Felicitas csomagról amit e-mailban intéztél. Próbáltam visszakeresni de nem nagyon találom, lévén nagy a termés irományokból. Ha nem vagyok nagyon szenya leírnád ide nekem mit kell tenni, hogy megkapjam a csomit én is. Köszike! Üdv mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Bebi: dobj egy emilt erre a címre és a védőnő, aki egy tündér, küld neked egy füzetecskét, amiben vannak kuponok... azt kell leadni (van olyan, amit postán visszaküldeni) és akkor részt veszel sorsolásokon, ahol nagyon klassz cuccokat sorsolnak, illetve ha leadsz egyet közülük a felsorolt bababoltok egyikében, kapsz egy kis ajándékot.

A cím:

Borosnyói Beatrix borosnyoi.beatrix@felicitas.hu

Írd meg, hogy a babaneten kaptad a címét és szeretnél kapni egy várandós mama tanácsadó füzetet, mert a védőnőnél nem kaptál. Postafordultával küld neked... nagyon aranyos, segítőkész hölgy.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Köszi! Már dobtam is neki egy e-mailt. Majd meglátjuk. A tiedbe mi volt?

Sikerült megnézni azt a korábban mutatótt házat. Nagyon gáz. Nem ez lesz álmaim otthona.

üdv. Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Szia Bebi!

Az én csomagomban volt egy Avent pohár tetővel (amit a kézi mellszívóhoz csatlakoztathatsz), egy mam cumi, egy nagy rakat prospektus, 3 db tisztaszági betét a Libresse-től, és a pamperstől egy pelus. Egy anyák lapja és benne egy aranyos kis csúszásgátló víziló, amit a gyerkőcök behurcoltak a kádba.. szóval az a sláger néhány napja.. :)

Kár a házért, de ha megtalálod álmaid kuckóját, hidd el, a lelked jelzi majd.... nálam is így volt..

Menek aludni.. úristen már fél egy! Mindjárt kelt a csapat... Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala,hát te se alszod agyon magad!! :roll:

Bebi:
Én is remélem,megtaláljátok az IGAZI házat. Igen,biztos rögtön tudni fogjátok,hogy "ez az"..

Iloly:
Ezen a "cak véletlen vót"-on akkorát nevettem!! Tuti fogja mondogatni, ártatlan mosollyal mellékelve..
Egyenlőre 4 szót hajlandó kimondani (tegnap épp kérdezte a doktornő,mit mond már,és akkorát nevetett,mikor közöltem vele):
apa,anya,sör és cici. Na,hát ez egy pasi... Pedig nem mondhatnám,hogy olyan proli család lennénk,hogy ezek a fő témák.
Még mikor mindenórás voltam a Bogival,a párom nem mert semmi alkoholosat inni,hátha épp akkor kell menni,így az alkoholmentes sörnél dekkolt le. Peti egyenesen meg volt őrülve a sörösdoboz látványától. Mondtam a férjemnek,kóstoltassa meg vele,attól biztos elmegy a kedve tőle (velem ezt csinálták,a mai napig nem iszom meg,fujj..). Na,hát az lett a vége,hogy a Petitől úgy kellett elvenni a dobozt,mert kiitta a felét.. Ez valahogy nem jött be.. :roll: :D
Egyébként egyfolytában be nem áll a szája,de csak halandzsázik..(hujtujtuj,tetetata,dödözetsz,stb..)

Mamik,volt már valaki hasonló cipőben,mint amiben most én? :(
Azért vittem orvoshoz a Petit,mert kb január óta alig eszik. Nem igaz,hogy mit össze bohóckodok,hogy egyen már végre. A vérképe tökéletes.. A doktornő azt mondta,ez sztájk ellenem,mert hát ugye született egy kistestvére. :?
A nagylányom étvágyával sose volt gond,sőt.. :roll: Nekem ilyen "rosszevő" tapasztalatom még nem volt. De hát ez nagyon bánt.. :(

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Barbamami! Nekem az egyik lányom a nagyobbik nagyon rossz evő volt. Most is az. Válogat is meg keveset is eszik. A kicsi meg pont az ellenkezője. Állandóan eszik, sőt bárki eszik neki is kell. Szerencse nem egy hízós fajta, azért jól néz ki. Naponta több széklete is van, tehát jó lehet az anyagcseréje, mert hamar kijön amit evett. A nagyról ez nem mondható el. Ő inkább az én fajtám keveset eszik és hízós, rossz az anyagcseréje.

Szerintem írd össze egy két napig pontosan mit és mennyit eszik. Talán észreveszed, hogy nem is olyan kevés. Szerintem nem parázz. Kicsinek Reni reggelire egy fél szelet kenyér felét volt hajlandó megenni. Hús az egyáltalán nem. Viszont szerette a zöldséget. Abból sokat evett. Sokszor mondtam is rá, hogy kecske. Most is szívesen eszik salátákat. A kicsi meg nem hajlandó gyümölcsöt enni. És nem azért mert nem ízlik neki, hanem mert meg sem kóstolja.

Szerintem ők nagyon is jól érzik, hogy mire és mennyire van szükségük. A védőnőm is azt mondta annó, amikor arra panaszkodtam, hogy Bius csak felvágottat vagy csak kenyeret eszik reggelire. Azt mondta nem baj, tudja, hogy a szénhidrát és a fehérje nem keverhető, mert attól hízik az ember fia. Ismered a kilencven napos diétát? Na az is ilyen.
Puszika!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Bebi!

Mi kb 30 házat néztünk végig, volt amiket többször is, aztán amikor a 3. körben építész barátainkkal a legjobbnak ítélt 10 újra járása következett, véletlenül vetődtünk a végül kiválasztott házba. DE akkor ismerve a kínálatot, azonnal döntöttünk. Ez 7 éve lesz az ősszel és még ma is azt tartjuk, hogy a legjobb megoldás volt.

Barbamami!

Nem evős gyerekem, a legnagyobb fiam volt 3 éves kora körül, de Ő is inkább csak sovány volt. Ma is az, pedig másfélszer annyit képes enni 8 évesen, mint én. Viszont állandóan mozog, sportol és 140 cm magas. A többi gyerekem is állandóan eszik, és mégsem kövérek, mert ez egy ilyen fajta. Ja Peti kollégája, Vencel az, aki csak húst eszik leginkább. Gyümölcs, pláne ha piros, zöldség, kenyér az nem játszik, gomba még ledarálva sem, viszont tejet iszik sokat. Meg a többiek is.

Szerintem se aggódj, mert úgy jársz mint mi, amikor az egyik nagyi tavaly nyáron beizgatta a legnagyobbat, hogy sovány és így minden evés előtt és után mérlegelte magát a gyerek. Hát nem kicsit volt elegem belőle. :lol:

Már csak centiméterek választanak el bennünket a szennyvíz gerincvezetéktől, és akkor: hetekig nem tudok majd beállni az udvarba. És egyre messzebb és messzebb kell majd hagyni az autót, ami 1 km gyaloglást jelent, ami nem gond, csak amikor kb 10 fordulóval pakolunk be reggelente az autóba. :cry:

Sziasztok: i
iloly
 
 


Sziasztok!

Írt a védőnéni. Küldi a könyvet.

Jó hétvégét mindenkinek, hétfőig nem leszek. Megyek anyukámhoz egy kis kényeztetésre.

Puszika!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Köszi mamik a bíztatást!
A doktornő írt neki valami étvágynövelő szirupot,most nem tudom,az hatott-e,vagy egyszerűen érzi a gyerek,hogy nem vagyok olyan ideges..,de most egész rendesen eszik. :D :D :D
Persze van,amit egyáltalán nem,de hát én se szeretk mindent.... :roll:

Iloly:
Miért? Ezt nem értettem,árad valami a közeletekben? Vagy csak megtelt a szennyvíztároló?.. Ez rendszeres,ha jól értettem?.. Nem lehet valami szuper.. :(

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Nem Barbamami, szerencsére nem árad semmi, hanem hozzánk most hozzák a szennyvíz csatornát. A gerincvezeték az a vezeték, amibe a házaktól a szennyvízcsatorna viszi a vizet. Eddig szippantós módi volt, talán jövőre kész lesz az egész és akkor "összközművesek" leszünk.

Szóval ez itt tényleg a világ vége, ide állítólag a villanyt is utóljára vezették be az országban. Azért jópofa, 2km-re egy megyeszékhelytől...

Sziasztok:i
iloly
 
 


Iloly:

Ez a szippantós dolog ismerős. Itt anyunál is szippantani kell,mert csak gödör van.. Hát már nagyon várom hogy beköltözzünk egyszer a házikónkba. Ott csatorna lesz,hjajj,kádban fürödni végre!!!! (Ezt az élvezetet kb. 15 éve nem engedtem meg magamnak,csak most áprilisban, szülésindítónak :D :D )

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok????

Elegem van a ház vásárlásból. Nem találok semmi jót. Most éppen az új építésüre vagyok rákattanva. Van valakinek tapasztalata, hogyan kell csinálni. Most éppen Pestimrén nézegetek, elég jókat építenek arra. A férjem nincs feldobódva az ötlettől. Állítólag nem tetszik neki a környék. Az nem is zavarja, hogy én nekem sem tetszett soha csepel. Csak szükséges rossz megoldásként jöttem ide. Lassan kilencedik éve itt punnyadok. Anyámék meg a világ végén. Nem mintha Imre közelebb lenne nekik. Most felbosszantottam kicsit magam Bocsika!!!!

Beállítottuk a kiságyat. Annyira várom már a babót.

Kép

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!!!!

????????????????? Ki merre???????????

Ma megyünk tárgyalni egy ingatlanossal. Állítólag rengeteg új házat tud nekünk mutatni. Annyira kíváncsi vagyok.

Meleg van!!!!! Hűsöljetek!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Otthon, melegben.

Házat biztosan tud mutatni, de milyen az áruk?

Most hallottam itt a környékünkön több helyről is, hogy önerő nélküli hitelekből építkeztek többen... Hát nem tudom vállalnám-e...

Hú Bebi! Nem is figyeltem mostanában mennyire elszállt az idő. Te mindjárt szülsz! (Mások mindig olyan rövid ideig terhesek, csak én szoktam 39-41 hétig az lenni :D)

Sziasztok: i
iloly
 
 


Sziasztok!

Hű,de pangás van.. :roll:

Bebi:
Jé,tényleg,akár már szülhetsz is!!!! De jó!!!
Jaj,tényleg.. HOGY BÍROD EZT A DÖG MELEGET??????????????????
Nem lehet könnyű neked.. :roll:
Remélem,találtok valami szimpit,jó áron persze.. :roll: :roll: :roll:

Hát nálunk is iszonyú meleg van.. Teszek fel képet..

Itt hűsöl a 3 csemetém a ventillátor előtt,mint a verebek.. :D
Kép

Itt a két pelenkásom külön.. Hát nem is tudom.. Ahhoz képest,hogy a Peti 2 éves,a Bogi meg vasárnap lesz 3 hónapos.. Nekem valahogy kicsit nagyobbnak tűnnek..
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Nehezen viselem ezt a meleget. Elegem van már.

barbi! Nagyon édesek a csemetéid, és tényleg sokkal nagyobbnak látszanak.

Most eltűnök egy időre. Kimegyek anyuékhoz hűsölni, csak vasárnap jövök haza.

Tudott nekünk a fazon házat ajánlani. Ami méretlileg megfelel az 27M. Hát nem tudom. Na de én bele szerettem egyből. A ház is a környék is csodálatos.

Amint van valami jelentkezem. Puszika mindenkinek.

Puszika!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

De eltűnt mindenki! :(

Bebi:
Az nagyon fontos,hogy "beleszeress" a házba!! Hol van az helyileg?..
Jó hűsölést neked! (Holnaptól már nem lesz meleg állítólag..)

Többiek???

Tegnap vettünk egy új autósülést a Petinek,a régi,Auchanost már kinőtte. Hát csajok.. Mennyivel jobban véd ez,te jó ég.. nemtomhányszoros fejvédelem,oldal,hát,stb.. Szóval ilyen kéne az összes csemetének. DE emberek,ez 5x annyiba került,mint az Auchanos anno.. Elképesztően drága,ami jó is.. Úgyhogy egyenlőre csak a Petinek vettünk ilyet,a Boginak jó a Peti eddigije,a Napsugár meg csak ülésemelővel utazik a kettő között.. Neki is vennék egy háttámlás,oldalvédőset,de... :roll: :roll:
Ez a kép még a hétvégén készült,mikor indultunk fürödni.. Hát,lehetne kicsit szélesebb is a hátsó ülés..,de még így is januárban cseréltük le egy nagyobbra a régi kocsit.. :shock:
Nem tudom,ha nagyobbak lesznek,biztos nem férnek el egymás mellett.. :roll:

Kép

Na,még egy kép,és abbahagyom :oops: :oops: :oops: :oops:
Kicsi fiam udvarol :D :D :D :

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, jól vagyunk, egyeben vagyunk. Nagyon jó volt. Tiszta felüdülés. Teljesen feltőlődtem.

Barbamami! Nagyon édesek a fotók, nyugottan tőltsd fel az egész oldalt képekkel.

A ház Pestszentimrén van. Budapest XVIII. kerülete. Most a XXI. ben lakunk tehát nem lesz nagy változás,mert hasonló családiházas környék,mint a mostani. Igaz most a családiházak között lakunk panelba. És Reninek sem kell iskolát váltania, mert aránylag könnyen,két busszal tudna közlekedni. Kölözés legkorábban jövő nyáron, azaz két évet kéne ingáznia utánna úgy is középiskolás lesz. Ma megyünk referencia házat nézni. Annyira izgulok.

Többiek? Nyaraltok???

Szép napokat mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

A pasi lemondta a találkozót, közbe jött neki valami. Annyira szomorú vagyok. Szeretném még megnézni a szülés előtt de nem tudom lesz-e valami belőle. Ha közbe jön a szülés akkor meg annyira elhúzodik majd a dolog.

Na jó nem kesergek, csak lesz valahogy.

Üdv!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Na rászántam magam az írásra, bár elég nehezen ment. Mostanában nem vagyok túl jó kedvemben, de látom, hogy lassan elérkezik a Ti időtök Bebi, és gondoltam kívánok Nektek sok szerencsét.

Sziasztok: i
iloly
 
 


Bebi:
Sajnálom.. :( Nem tudtok megbeszélni egy másik időpontot minél hamarabb?? Mondjuk talán megértené az indokodat,ha normális.. :roll: Én is szorítok nek(tek) NAGYON!!!!
Ja,írni akartam,hogy nagyon aranyos a kiságy! Nekünk is pont ugyanilyen van :D :D :D ,csak másmilyen huzatgarnitúrát varrtam bele. (Valahol van róla kép..)

Iloly:
Miért van rossz kedved? Fáradt vagy?..
1-2 hete én is nagyon magam alatt voltam. Már jó egy éve próbálunk hitelt szerezni,de még mindig nem sikerült.. A jövedelemigazolásos nem jó,mert a férjem minimálra van bejelentve,én meg ugyebár GYEDen vagyok. Jelzálogost meg addig nem adnak a házunkra,amíg 40%-a nincs kész,magyarán a tető rajta kell hogy legyen. Az 1 millió.. Hát pont azért kellene a hitel,hogy eljussunk a szocpolig végre. :evil:
Mi úgy terveztük,hogy már tavaly karácsonykor a házikónkban lakunk majd..

Na,erre ajánlották az EuroCredit-et. Be is neveztünk..
Csak épp nemrég derült ki,hogy addig is fizetgetni kéne a részleteket,amíg még meg se kaptuk a pénzt!!!! Marha jó. A 150ezret elbuktuk,ami a beugró volt,de ezért ennyire nem vagyunk marhák,hogy csak úgy fizetünk..
Na,hát eléggé magam alatt voltam..
Most megint próbálkozunk.. És várunk..
És közben megy a nyár.... :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól. Minden rendben a babuci jól van és szép nagyra nőt. Szerdán lesz a nagy nap amikor megláthatjuk őt. Tehát pont egy hetet kell várni rá.

Most rohanok egyezkedni az ingatlanos palival, hogy vigyen már ki minekt még addig a házhoz, mert ugye utánna már nagyon eltolódank a dolgok.

Puszi! Azért írjatok.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Iloly: mi a baj? Remélem csak múló rosszkedv! Igyál egy finom kávét, vagy teát, vagy tudod mit... nyomj be egy nagy szelet sütikét! Hátha megvígasztal! Nem szeretném ha szomorú lennél! Olyan szépen süt a nap! Légy vidám, kedves! :) Naaaa....

Bebi: gyönyörű a babalak... :) Én mondani sem merem, hogy nálunk még mindig a labdák és Encsike babái laknak a kiságyban... :) Talán most a hétvégén rá tudom venni apucit, hogy végre ne a kerítést építse, hanem Danus ágyát emelje meg, hogy a két gyerkőc (Gergő és Encsi) ágyát alá tudjuk tolni, hogy beférjen a kiságy is. Mert most telített a hatalmas 6 négyzetméter.... :)
Remélem azért még sikerül a szülés előtt megnéznetek a referencia házakat. És építési telek is van a környéken? Szóval úgy van, hogy egy vállalkozó felvásárolt a környéken telkeket és most oda épít házakat? De ugye nem sorházak? Szép épületek, saját pici kerttel? Húúú de jó.... emlékszem amikor mi ide költöztünk.... életem legszebb napja volt! Minden összevissza, a bútorok a szoba közepén, a földön ülve ebédeltünk, még parketta sem volt, csak a csupasz beton... de most mondd, érdekelt????!!! A fenét! Itt voltunk és imádok itt lakni!!!! Szerintem Neked is egy akkora élmény lesz, amit leírni sem tudsz majd! Én szó szerint sírtam örömömben....

Barbamami: annyira szépek a csemetéid! Olyan jó nézni őket! Nálunk is így van, csak ülésmagasítóval fér be a kocsiba a harmadik gyerkőc, Danus. Most még mindig autó-problémával küzdünk... a kispolszki meghalt, megcsináltatni már nem érdemes, többe kerül a leves, mint a hús... tudod....
Szóval van egy skoda feliciánk. Az meg öt személyes... mi meg hatan leszünk nemsokára.... Meg szeptembertől oviba kell hordani a két nagyobb gyerkőcöt. Ahol lakunk, innen nem egyszerű autó nélkül bejutni az ovihoz. Tehát valahogy meg kell oldani a két autót. Mert ha a férjem viszi reggel, nem tud értük érni időben, tehát nekem kéne értük menni. És fordítva. Ha ő értük tud menni, akkor meg reggel nekem kéne vinnem őket.

De a hülye OTP már megint szívat.... már annyira tele van velük a hócipőm! Soha ne menjetek ehhez a bankhoz!!!! Egy nagy sz@r!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Bebi:
Ez olyan furi érzés lehet,hogy TUDOD,PONTOSAN MIKOR láthatod meg a pocaklakódat! :D :D :D Nagyon drukkolok ám nekTEK! :D
Na meg az ingatlanoshoz is.. Írjál,ha van valami fejlemény!!
És persze ha meglesz a babó,képeket légyszíííííííí!! :D :D :D

Mandala:
Mi is valami galériaágyas megoldásban gondolkodunk.. Igaz,nálunk két gyerekszoba lesz,de egy gyerekszobában ugye sosincs ELÉG hely.. :roll:
A kocsiproblémát tökéletesen megértem.. :roll:
Az OTP-t is... :evil:
Bár egyébként azt hallottuk,hogy a szocpolt náluk a legérdemesebb megigényelni.. Hát,nem tudom.

A másik topic,amire írok,a "2007-ben szülünk babái-mamái".. Na,az egyik topicos mamiékkal sütöttünk tegnap husit nálunk. Ők is ProKoncept-es házat fognak építeni,ősszel kezdik..
Beszélgettünk,és a végén már nevettünk,mert szinte szállóige lett a "de majd Vecsésen nem így lesz :roll: ".. Egy jó csomó minden bosszantó dolog van most,hát ugye azért a saját,az saját, most meg nem a sajátunkban lakunk. Változtatni igencsak módjával lehet,a többit meg le kell nyelni.. "De majd Vecsésen.. :roll: "

A múlt héten voltunk az IKEÁban. Jaj,nagyon szeretek ott flangálni, mondjuk mostanában elég ritkán van erre időm..
Mivel már 2 éve a házikónk berendezésére spórolok,már megvan pl. a hálószobabútor,gyerekbútorok.. Na de ugye nem mindegy,hogy egy dobozban szemléli az ember,vagy szépen összerakva,kiállítva..
Na,ahogy ott nézegettük őket,mondtam is a férjemnek,hogy a falak már állnak.Menjünk,rakjuk össze a bútorokat,és költözzünk beeeeeee.. Nem érdekel,hogy tető még nincs.. :roll: :D :D :D :D
Valamiért nem tetszett neki az ötlet.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Elfelejtettem..
A kép.tár.hu-n nyitottam egy galériát.. Hát,"fejlesztés alatt áll"..,mert mindig töltögetek rá képeket,ha van időm..
Egyenlőre az épülő házikónkba készült kreálmányaim fényképeit sikerült feltöltenem, de majd a családi képeket is felrakom.. :roll:

Ha esetleg érdekel valakit..,vagy valami ötletet kerestek egyedi dolgok kreálásához a lakásba..,nézzétek meg :D

http://barbamami.tar.hu/

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: