Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csatlakozhatok hozzátok?Én is 2007-ben szeretnék babát szülni,mivel úgy tünik már a 2006 nem jön össze.Ez a 7.hónap.

Kép
breni
 
 


Breni,

Szia! Persze hogy csatlakozhatsz! Ez lesz az elso baba? Meselj valamit magadrol!

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Szia Õzi!

Igen ez lesz az első baba.Jó 6 évig szedtem a fogamzásgátlót és tavaly júliusba hagytam abba,és szeptember óta nem védekezünk,de még most áll be a menszeszem.Szeptemberbe lesz az esküvőnk.Nem hőmérözök,nem nézem a nyákot nem nézek semmit,de a pét érzem,ha azt érzem.
Rólad mit lehet tudni?

Kép
breni
 
 

 
 

Sziasztok!


Gyugyi
A fene vigye!KépKépKépKépPedig teljesen jó a görbéd!
Clostyt szedtél most?UH követés volt?
A fertys görbéhez használati útmutató:
egérrel a görbére jobb klikk-kép mentése más néven
Ismét jobb klikk -társítás-paint(itt lehet a nyújtás-döntéssel kicsinyíteni is) mentés másként,és átírod JPG-be.

Kavicska
Kevesebbet dolgozz,többet netezz!Kép
Láthatjuk a görbédet?

Ella
Sztem bizonyos nagyság fölött mondják,hogy cisztaKép

Reni
Üdv itt!Kép

Özi,Ella:drukk++++++++++++++++++++++++++++++++


Rólam:
Jelentem túléltem a húsvétotKép?és még akció is voltKép
Na,persze apa ügyelete miatt a p.é nap kimaradtKépÉrdekes módon ma hajnalban azt álmodtam,hogy 11 hetes vagyok,és nem is vettem észre,mert megjött rndesen,csak a tüszőnézős UH-n derült kiKépEkkora baromságot már rég álmodtamKép
Hőmérős,PCO-s topikosoknak üzenem(ha olvasnak),hogy nálam a topikok nem látszanakKépEltűntek az éterbenKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Breni,

Tavaly ev vegen lettem terhes eloszor. A babam elment az ev elejen. Nem derult ki pontosan miert. Azota most probalkozunk eloszor (22 cn). Homerozok, nyakot nezek stb. Nekem a homerozes nagyon bejott, sokminden kiderul a hogorbebol...

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Gyorsan dobok egy görbét:

Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!Szia.Átjöttem,mert a másik topicba már alig ír valaki,hébe-hóba.Én is szoktam ilyeneket álmodni,múltkor hármas ikreket szültem Kép
Õzi!Nagyon sajnálom.Akkor mindent bele.

Kép
breni
 
 


Helló lányokKép

GigibabaKép
Nagyon eltüntél??Jól vagytok???

BreniKép
Üdv itt!Akkor kb. egyszerre kezdtük el a bébygyártástKépJó lenne ,minél hamarabb egyszerre is szülni!ugyi?Kép

OkriszKép
jó a görbéd,aztán két csikossal jelentkezni legközelebb!!Kép

KavicskaKép
Sokat dolgozol nagyon!Milyen a trauma?(ha jól emlékszem ott vagy!)

ÕziKép
Miújsi??Uh-ra szoktál járni v. mész,,nem kapsz vmi gyógyszert?

Jók legyetek!!!
Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!
Ella!Jó lenne.Neked mikor nem kell megjönnie?

Kép
breni
 
 


hali,

szóval hazajöttünk a húsvétolásból és szuper volt és az új verdám is rulezKépKépKép
ééééééééééééééés úgy megy az idő hogy hétfőn megyek prolactint nézni és pénteken dokiKépKépKépKépés már nagyon váromKépKépKépKépkésőbb jövök ha a fiam kicsit hagy levegőt venniKépKép

cupp
Vendég
 


Ella,
Nem jarok uh-ra mar, es nem is kapok gyogyit. Mindent rendben talaltak nalam, csak akciozni kell...

Gigi,
Milyen verda az uj verda Kép ?

Okr,
Ezt a hogorbet hol csinalod? En csak Fretility Friend-et ismerem...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


őzi,

fiat puntoKép
Vendég
 


www.wunschkinder.net - német nyelvű program.

KépKép

KépKép
okr
 
 


<font color="0000ff">Halihó csajócák!!
Jól vagyok, velem minden rendben.
Dolgozom, ha munka van, hogy meglegyen haviKépKép

Gigi!
Jó kisautóKép Össze ne törd!!! Parkolás közbenKépKép (csak vicc voltKép)

Szia Breni! Kép
Üdv közöttünk!
Úgy tűnik, hogy már mindannyian lekéstük a 2006-os évetKép De a 2007 rólunk fog szólniKép És a mi babáinkrólKép
És nagyon kitartó munkát kívánok az esküvő szervezéshezKép Nem egy könnyű mulatságKép

Csók mindenkinek! Olvasgatok én rendszeresen, csak nincs mindig időm írniKép

Kavics
(20 cn.)</font>
Vendég
 


okr,

sos kérdés:mikor szeded/ted a bromot milyen gyakran jártok ellenőrzésre?????????????????most jutott eszembe hogy ugye nekem most nagy valószínüséggel el kell kezdenem majd szedni és két hónap alatt elvben le is megy.de azért nézik közben?vagy automatikusan szedem két hónapig oszt lesz ami lesz?ugye azért nem kell hetente járni,ugyeugyeugyeKép??????????????????csak havonta egyszer ugye?és ha beáll és ugye a 12.hétig kell szedni akkor nem csökken le túlságosan ha én akkor is szedem tovább ha elérte a normális szintet?vagy akkor csökketik megint az adagot?jaj most úgy beparáztam ilynek eddig eszembe sem jutottak......
kérlek helpelj rajtam!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Helló lányok!!!!!

BreniKép
Már nem mikor,mert a 24 cn. megjött ma,de örülök neki mert hétfőn megyek dokihoz,lesz vérvétel,Uh,és ha minden igaz kapok clostyt turbóként!És neked??

GigikeKép
Együtt megyünk akkor orvoshozKép!Szoritok ám h jók legyenek az erdményeid!!!!Ne parázz ennyit!!!Nem lesz semmi baj!!!
Bálintka hogy van????Ritká vagy msn-en!Kép

ÕziKép
Akkor hajráKépKépKép!!!!!

Többiek is pusz!!!!
szép estét!!!
Vendég
 


Jó reggelt!
EllaKép
Neked mindig ilyen rövid a ciklusod? Doki mit mond rá? Nekem az elmúlt egy évben 4* fordult elő. Nem is lettem terhesKép Amióta beszedtem egy adag clostit, újra "normális" hosszúságú lett (27-28cn, 14-15 dpo) Bár terhes még mindig nem vagyok.Kép

GigiKép ÕziKép BreniKép OkriszKép KavicsKép
Mindent bele! 2007 a mi évünk!Kép
Vendég
 


Jó reggelt!
Aranykavics!Köszi a fogadtatást.Már majdnem meg van minden szervezve.Hál'istennek.Kép
Ella!Sajnálom.De ha ezen múlt hogy mehetsz dokihoz akkor jó.Drukkolok,hogy hasson a gyogyi.
Én a 27.napon járok és 33-35 napos a ciklusom,még van időm.
Gyugyi!Éljen a 2007-es év(De az éveleje jobban!!!)

Kép
breni
 
 


Gyugyi
Majd most babás leszel!!!KépJanuár-februári baba jó lesz?

Reni
Szuper!Nagyon ügyik vagytok!!!KépKép

Gigi
A két hónap letelte után van kontroll,aztán pedig eredmény függvényében a következő
Én pl. október óta szedem a bromot,és eddig 2X volt vérvételem .Majd májusban lehet kérek egyetKép

Kavicska
Este már nem tudtam megírni a mailt,mert iszonyú rosszul éreztem magamat.Asszem elkaptam vmi enterovírustKép

Õzi
Az akció a lényegKépAnélkül minden hiába!Kép0
okrisz
 


okr,
aha és akkor mi van ha két hónap után szuper lesz az eredmémy(csak mert optimista vagyokKép)és jöhet a closty?mert hogy azt mondtad hogy szedni kell a 12.hétig.akkor ugyanazt az adagot szedem tovább?vagy csökken?
te amúgy miért szeded még mindig?én ott tartok hogy nagyon lement és hogy egyik szemünk sír másik nevet.akkor te nem hagytad abba?azt álmodtamKép?
Vendég
 


Gigi
Abbahagytam egy hétre,de ismét éreztem a mellfeszülést,így gyorsan újrakezdtem,csak fele adaggal.Így most este 1 tbl. szedek.A doki még felírt vagy 4 dobozzal a múltkor,hogy ki ne fogyjakKépPersze nekem a PCO-is hozzájárul a magas prolaktinhozKép
Sztem amint lement a prolaktin,jöhet a closty.
A tesztoszteronod már jó?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszi a drukkokat... hat meglett a csoda. Ket szep csik ma reggel. Istenem, annyira szeretnem, hogy most ne legyen semmi baj!!!!!!
Kép

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Õzi!Gratulálok.Jaj de jó,ez tuti baba.Kép

Kép
breni
 
 


őzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nagyon nagyon gratulálok és én is imádkozom hogy ne legyen semmi bajKépKépKépKép


nekem megvan a vérvétel,18 a prolactin.....ami elvben oké mert 24 a felső határ,gyakorlatilag dokim azt mondta még múltkor hogy nála már a 14 feletti SOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!szóval nem tom ezzel mit fog kezdeni,elözőleg 28 volt.....
szerintetek kell bromo?mert tegnap pl 3 irányba spriccelt a tejem mikor megnyomtam a cicimKéptehát hiába jó elvben mikor tejelek.......
help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gigiakimársíkidegésdokihozakarmenni
Vendég
 


ÕziKép
Hatalmas gratula!!!!!
KépKépKépKépKép
Vendég
 


Koszi lanyok, nagyon aranyosak vagytok. Ugy orulok en is, csak kozben nagyon felek is. Remelem, hogy ti is kovettek a sorban, szep lassan mindenki babasodik es ugy is marad legalabb 40 hetig Kép !!!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok! Nem tűntem el, csak olvastam.
Szóval az a helyzet, hogy mikor elkezdtem nektek írni, meg rinyáltam, hogy még csak most jött meg először az egy évi szopi után. Hát..akkor már baba volt a pocimban, csak még nem tudtam róla. Még most sem merem elhinni, meg kicsit babonás is vagyok, de már olyan rossz csak kukkolónak lenni.
Meg hogy nem is 2007-es, hanem 2006-os baba lesz.
Ma voltunk dokinál, az uh szerint 6+2 napos, nagyon kellett figyelni, de láttunk valami lüktetésfélét. Két hét múlva újra doki, hogy lássuk minden ok odabent. Szval nagyon izgulok, pedig azt hittem a második gyereknél nem fogok.
Kaptam progipótlást, és a Bromocriptine-t szednem kell a 12. hétig.

Õzi, neked nagy gratula. Olvastam, hogy neked is volt vetélésed. Nekem is volt még a fiam előtt, így vele is, meg most is kapok progipótlást. Ha van lehetőséged, kérd a dokidtól, mert ki tudja, lehet az előző babód is csak egy kis hormoningadozástól ment el. A gyogyitól nem kell félni, mert beteg babát nem tart meg, csak azt zárja ki, hogy hormonprobléma miatt menjen el. Ha jól emlékszem te valahol külföldön élsz, nem tudom, ott hogy működik. És bocs, hogy ilyen kéretlenül tanácsokat osztogatok.

Köszi lányok, hogy meghallgattatok!

Cic
cicmerák
 
 


ÕZiiiiiiiiiiiiiiKép
Ilyen hirre aztán szupi ám jönni!!!KépKép
Lányok meg van első 2007-es kismamink!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKép
Gratula!!!!!!


rólam:
Ha volt cisztám az eltünt frankón,engem is lecsapoltak,hormonokat néztek...várni kell!Clostyt nem kaptam,mert mire visszaértem dokihoz,műtőbe ment,én meg dolgozniKép5.napon vagyok sztem nincs is már sok értelme elkezdeni,de azért még holnap megpróbálom elérni!

GyugyiKépOkrKépBreniKépGigiKépKavicsKép

Puszi Kép
Vendég
 


Ezt nem hiszem el!!???KépKépKép
Cicmerák,Neked is HAtalmas Gratula!KépKépEgy napra két bejelentés,mindig igy kéneKép
Te vagy az év utolsó,Özi meg az elsőKépKépKép,attól még irhatsz ám nekünk!!!Kép
Vendég
 


Ella, köszi! Itt az enyém:

Kép
csak így sikerült, kicsit homályos
cicmerák
 
 


Cicmerak,
De jo, hogy te is babat varsz!!! Helyesek a csikjaid Kép ! Nem csodalom, hogy eddig nem montad nekunk, en sem mondtam es nem is fogom mondani jo darabig senkinek rajtatok kivul.

Koszi a tanacsokat is! Nem is hiszed milyen jo hogy mondtad, hogy te is kapsz progit. Bar nem tudni hogy mi volt az oka a vetelesemnek, nekem is felirta a dokim. 10 napja szedem is. Es ha minden rendben megy akkor 12 hetig kell szednem. Jo hallani, hogy neked egyszer mar bevalt. Nalad volt barmilyen mellekhatasa? Te is csak az elso trimeszterben szedted? A Bromocriptine az progi? Bocs hogy ertetlenkedek, de itt mindent mashogy hivnak... Amugy csatlakozom Ellahoz, azert ugye irsz nekunk?!

Ella,
Szupi, hogy felszivodott a ciszta. Mikor lesznek meg a homoneredmenyeid?

Lanyok,
Olyan jol esik, hogy igy orultok nekunk/velunk. Ma beszeltem anyuval is es nem mondtam el neki. Egeszen belebetegedet a korabbi vetelesembe, szo szerint. Nagyon nem szeretnem kitenni ennek megint, ugyhogy a parommal ugy dontottunk, hogy ha minden rendben lesz, akkor majd 12 het utan elmondjuk, ha nem, akkor nem is kell tudnia rola. Olyan nehez, mert eddig mindent tudott rolam, szuper a kapcsolatunk en meg hazudni fogok neki gyakorlatilag a legfontosabb dologrol ami tortenhet velem.

Szoval jo nagyon, hogy veletek dumcsizhatok errol is.

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Jó reggelt!
Gratulálok minden új kismamának.Örülök hogy nektek sikerült.De eljön mi időnk is hamarosan.KépEgyébként hajnalban megjött.De nem vagyok szomorú,az esküvőn nem akarok nagy pocival lenni.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Breni! Sajnálom, hogy megjött. Az esküvődhöz viszont gratulálok.
Jövök még, csak mennem kell majd fogorvoshoz Kép
Aztán írok.
cicmerák
 
 


Õzi! Én Utrogestan hüvelykapszulát használok, nem valami kellemes, de ha ez kell... Kép Nekem is a 12. hétig kellett használnom, most is addig kell. Nekem nincs mellékhatása.
A bromocriptine-t azért szedem, mert nem ment el a tejem=magas volt a prolaktin szintem. Miután elkezdtem szedni, rá 30 napra megjött, egy év után először. Aztán már másik mesi nem is jött, úgy látszik levitte olyan szintre a prolaktint, hogy rögtön sikerült akistesó. De viszont a 12. hétig szednem kell, és utána fokozatosan leállni vele.
Mikor mész dokihoz? Uh volt már?
cicmerák
 
 


Breni,
Kar, hogy megjott. Mikor is lesz az eskuvod?

Cicmerak,
A dokim azt mondta, hogy ha megvan a babo, akkor az 5. heten akar latni. Azutan a 12 het vegeig 10 naponta kell mennem. Merthogy tenyleg nem art a progi, viszont ha valamiert megis elhal, akkor keslelteti a vetelest. Ma a 3+6 napon vagyok. Eddig csak a teszt es a testem mondja hogy babo van...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Cicmerák!Köszi a gratulációt!Kép
Õzi!Szeptember 23.-án lesz az esküvő.
Már az is jó jel,hogy a teszt kimutatta és érzed is.Drukkolok.

Kép
breni
 
 


Breni! És milyennek tervezitek? Habos fehér ruhával? KépVagy már írtad? Akkor visszakeresek szívesen, csak mondd meg, hogy hol?

Ja, Õzi! Nekem a fiammal meg most is kéthetente kell mennem. Nagyon szorítok neked, minden rendben lesz Kép
cicmerák
 
 


Cicmerak,
Hu, ezt nem ertem. A kisfiad mar elmult egy eves, ha jol gondolom. Miert kell mennetek kethetente? Bocs, de nekem ezek uj dolgok. Azert mert a terhesseg alatt progit szedtel, vagy ez valami mas?
Koszi hogy szoritasz nekem, es koszi a sok segitseget is!

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Õzi! Valószínűleg rosszul fogalmaztam.
Szóval mikor a kisfiammal teherbe estem, vele is Utrogestant kaptam. Kéthetente nézett meg az orvoz az első trimeszterben, tehát a 6.-8.-10.12. héten. ( hatodik héten azért, hogy megállapítsa a terhesség tényét, nyolcadikon nézte a szívműködést, tizediken veszi át a méhlepény a baba táplálását kb., 12. meg a tarkóredő )Most is ugyaez lesz. Lévén, hogy volt egy vetélésem, ezért indokolt a többszöri vizsgálat. Alapos doki, engem meg megnyugtat. (szóval nem most járok a fiammal kéthetente, hanem mikor még a pociban volt)Kép Remélem így értessz Kép
cicmerák
 
 


Cicmerak,
Koszi, igy ertem... akkor szerencsere ugy tunik az en dokim is alapos.

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Na hali lányok és KismamikKép
Nyugodjatok meg nem lesz semmi baj,örüljetek és élvezzétek ki a babavárás minden percét!!Kép

Erdményem nem'tom pontosan mikor lesz,kb 2,5 hét múlva megyek vissza a dokihoz,addigra az összes kész lesz!Ja és ma sikerült elérnem,ebbe a hóba már nme kapok clostyt,mert már 6 cn. vagyok,majd köv.,..de azért addig is próba,na meg aztán bármi lehet?!Kép
Puszi mindenkinekKép
Vendég
 


Jó reggelt!
Cicmerák!Lehet írtam,nem tudom.Fehér ruhám lesz de nem habos,sima A vonalú ruha.Inkább buli jellegű lesz,mint lagzis.

Szerintem is nyugi,minden rendben lesz minden kismamival.Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok Mindenki!Kép

Bocs, de most csak beköszönök. Nincs jó kedvem.Kép
A "megint megjött"-be leírtam részletesen, ha érdekel valakit.

Sok boldogságot a kismamáknak és gyors babásodást a többieknek.Kép
Vendég
 


Cicmerák,Õzi
Hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reni
Biztosan nagyon szépek lesztek!KépMajd kérünk képeket!
Sajnálom,hogy megjöttKépKép

Gyugyi
Mindjárt elolvaslak!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Gyugyi
Ne legyél elkeseredve!Sikerülni fog!!!!KépKépKép
Sztem inkább streszes vagy.Próbálj kicsit lazítani!Segíteni fog.
Gondoltál már arra,hogy vmi homeopátiás szert szedj a vérnyomásodra??A só,és fűszerszegény étrend pedig önmagában is segít a magas vérnyomás szinten tartásában.
Fel a fejjel!!!!!!!!KépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr,
Koszi! Kép

Gyugyi,
Olvastam mi van veled. Nem akarom osztani az eszt, fogalmam sincs errol az egeszrol, de egy baratnom jutott eszembe rolad. Neki nem ezzel volt gondja, de mar majdnem feladta o is, az orvosai pedig vegkepp es akkor utolso probalkozaskent elment az Ormos Intezetbe. 4 honap kezeles, etrendvaltas, teak es miegymas utan kutya baja sem volt, es ezt a leletei is igazoltak. Persze minden eset mas, de en pl oda mennek, ha mar mas otletem nem lenne. Sokszor a termeszetes dolgok tobbet segitenek es kimeletesebbek mint a gyogyszerek.

Anyukamnak pl evek ota magas vernyomasa van, beszedett mar tobb kilo gyogyszert, viszont az egyik gyogyszeret valamilyen homeoatias bogyoval helyettesiti egy ideje, es remekul karban van tartva a vernyomasa igy is...

Remelem a te helyzetedre is lesz megoldas. Probalj meg nem elkeseredni... Szoritunk neked!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


köszi lányok...KépKép
Vendég
 


Gyugyi! Én sem tudok mást mondani, mint a lányok. Fel a fejjel! Ha szükséged van rá, tényleg pihenjetek. Aztán újult erővel újra. Nem akarok magammal példálózni, de pl a fiam is úgy jött össze, hogy még a dokim sem látott érett petesejtet, aztán mégis ott volt, pedig teljesen lemondtam arról a hónapról. Sőt, mostani pocaklakóm is extra kevés szex mellet, negatív Lh tesztek után jött össze. Mikor elkönyveltem, hogy egy üres hónap lett. Szóval nem feladni.
Neked is ott lesz majd egy babácska!

Cic
cicmerák
 
 


Özi Cicmarek gratula!!!!!

Özi, neked a vetéle után mennyi idöre jött össze?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsika, hogy csak most írok, de fizikai időm nem volt rá! De olvastalak benneteket!!

Õzi, Cicmerák!!!
Hogy egy napon bejelenteni a két pozitív tesztet!!! Nahát!!!!
Nagyon örülök nektek. Biztos, hogy nem pottyan ki mindkét baba 2006ban???? Ez csak olyan költői kérdésKép
Légyszi írjátok ki zárójelbe, hogy hányadik hét + hányadik napon tartotok, mert akkor nagyon jól lehet követni a babók növekedesését. És az idő múlásástKépKépKép

Gyugyi!
Ne legyél szomorúKép

Sok puszika Mindenkinek!

Babásodásra fel.Kép

Kavics
(27 cn.)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: