Új privát üzeneted érkezett!

Lanyok, utanaolvastam; Kiscsillag utolso hozzaszolasa hogy nagyon gorcsol es sajnos mar napok ota igy volt, sot a dereka is fajt, kerlek Benneteket ha gorcsoltok vagy barnaztok, vereztek, furcsan faradtak vagytok menjetek be a korhazba es konyorogjetek ki hogy bent tartsanak megfigyelesen, ez nem jatek, itt barmilyen kis jelre ugrani kell es nem kell mindig megbizni az orvosban! Nem akarok ijesztegetni senkit de en is igy vesztettem el az elozo babamat. :cry:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sajnálom Kiscsillagot!
Tontica neked is sajnálom az elvesztett babádat!
Jó hétvégét nektek!
Vendég
 


:cry:

Kép
an°°di
 
 

 
 

Sziasztok!

Kiscsillag!
Gondolom, most nem olvasol bennünket. Nagyon sajnálom, ami történt!!! Szívből kívánom, mihamarabb épülj fel! És újra csatlakozz hozzánk.

Kép
Kép
maminti81
 
 


Mindenkinek szép hetet!
Leghamarabb 1 hét múlva jelentkezem. Remélem, Rómában jobb idő van, mint itt...

M

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok Lányok!

Teljesen letaglózott a Kiscsillaggal történt borzalom... :cry: :cry: Nem is tudok értelmeset írni, ezért inkább most ki is lépek...

Gica
gica1
 
 


sziasztok!

remélem, mindenki jól van.
csak gyorsan jelentem, h ma reggel véremet vették afp-hez.
kíváncsi vagyok :roll: tuti, h rossz lesz? mindenki volt már? (oké, tudom, h Benszi még tuti nem, de Tontica, te pl igen? nem tudom, felétek szokás-e ez a vizsgálat...?)

Kép
an°°di
 
 


andi!
minden rendben lesz az AFP-n ne aggódj,mert az árt a babáknak!!
Vendég
 


köszi Benszi, de egyáltalán nem aggódom. annyi rosszat összeolvastam, annyi aggódós kismamát olvastam itt a fórumon a hüje afp miatt, hogy tényleg egyáltalán nem érdekel.
sokkal izgatottabb vagyok a 18. héten esedékes genetikai uh miatt. ha van vmi baj, az ott úgyis kiderül, nem? dehát, tessék, mi baj lenne? leszoktam múlt nyáron a cigiről, apuka teljesen egészséges, szép, nagydarab 'állat' ;) , én próbálok egészségesen élni és étkezni (amennyire ez lehetséges), és kiegyensúlyozott kismama lenni (ez a legnehezebb...vhogy mindig felhúzom magam vmin).

Kép
an°°di
 
 


Andi!
Ez a jó hozzáállás!Egészséges kajáról annyit,hogy borzasztóan hiányzik a csoki és így sajnos nem is hagyom ki az étrendemből!De lesz...om.Gyümölcsöt azt én is eszem sokat.Eddig eléggé mellőztem a szénhidrátot az életemből/Terhesség alatt/,de pár napja szinte csak azt eszem.Meg is látszik feljött 1,5kg.Mondjuk én kapom a progeszteron injekciókat a seggembe kétnaponta,amitől amúgy is hízik az ember.Vizet természetesen.Na mindegy....
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Olvaslak már Benneteket egy ideje, csak nem mertem csatlakozni, mert úgy tűnt, egyik babánk beteg...
Tegnap megjött a chorion-biopszia eredménye és kromoszóma-eltérés nincs és két kislányom lesz.
Szóval ha befogadtok, jönnék én is.
Sajnálom ami Kiscsillaggal történt! Tudtok róla valamit azóta?

Adataim Jucicuki 29 év, Székesfehérvár

Üdvözlettel:

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Jo sokaig nem volt babanet, mar elvonasi tuneteim voltak!!! :lol:

Jucicuki: Isten hozott koztunk! Nagyon orulok Neked!!! MI volt a baj a babaval? Miert gondoltak hogy beteg? Vastag volt a tarkoredo? Gratula a kislanyokhoz es irto nagy irigy mert en is leanyokat szeretnek!!! :D
Spontan bebik vagy lombik volt? Mikor tudtatok meg hogy ket baba van es mit szoltatok?

Lanyok, elenkitsuk fol ezt a topikot ok? Mi van Veletek? Remelem mindenki jol van!!!

Maminti: kicsit megkesve de jo utat es varunk vissza epen es egeszsegesen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Engem annyira megviselt ami Kiscsillaggal tortent hogy napokig csak bogtem aztan elkezdtem hisztizni Apanak hogy en nem erzem az egyik babat es hogy szerintem tul sok a nyakom ezert bementunk az ugyeletre ahol is total hulyenek neztek :lol: :roll: :oops: kozoltek hogy ennyi idosen meg nem is lehet erezni a babakat /ennek ellenere en igenis erzem OKet!!!/ azert megneztek uh-al es dobogott a szivecskejuk :D es a nyakom szine es allaga es mennyisege is normalis szoval megnyugodtam! :D
Kedden vert vettek es vizeletet de csak majus vegen tudom meg az eredmenyt amikor a vedonohoz megyek.

Arra gondoltam hogy mivel Kiscsillag nem tudja csinalni a tablat megkernenk Andit /mert O van legtobbet a gep elott :lol: / hogy legyen olyan szives csinalja mert en sajna nem mindig erek ra a rakoncatlan fiam mellett.
Andi mit szolsz?
Persze ez csak egy otlet, nem kotelezo!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Az a "mindig erek ra a rakoncatlan fiam mellett" veletlenul lett piros. Bocsi! :lol: :oops:

Ja, meg egy kerdes:
Jucicuki egypetejuek a babak? Kulon burokban vannak es ket placenta van vagy egy?

Andi es Neked?

Benszi Te mikor mesz legkozelebb uh-ra?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!

Lombikbabák, amikor megtudtuk, hogy sikerült, rögtön mondták, hogy valószínűleg ketten vannak, mert 280 volt a HCG-m, aztán két hét múlva az UH-on egyértelmű volt. Már az is csoda volt, hogy elsőre sikerült, de az, hogy egyből ketten...nagyon boldogok voltunk/vagyunk.
Az egyik babánál 5 mm tarkóredőt mértek a 12. heti UH-on. Szabolcs utca chorion biopszia, hála az égnek nem találtak semmit. Június 15-én még megyünk az Országos Kardiológiai Intézetbe szívultrahangra, de nagyon remélem, hogy nem lesz baj.
Kétpetéjűek.

Hát röviden ennyi.
Most kicsit megnyugodtunk, mert volt három szörnyű hetünk...
Bár teljesen nyugodt a szívultrahang után leszek, v. inkább miután egészségesen megszülettek :oops:

Judit

jucicuki
 
 


Jucicuki: ott valamit nagyon felremertek a tarkoredonel!!! :shock: :D De hala Istennek hogy semmi baj!!! Tenyleg szuper hogy elsore sikerult es rogton ketto!!! Nekunk spontan jottek a bebik 5 honappal egy veletes utan, fogalmam sincs miert jottek ketten mert a csaladban nincsenek ikrek es semmifele hormonkezelest sem kaptam igy csak arra tudok gondolni hogy a Joisten karpotol minket az elvesztett babaert! :D

Tudjatok mit, elvallalom en a tablat es igyekszem majd surubben jonni megigerem!!! Ma du. megcsinalom es megmutizom Nektek!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Nem hiszem, hogy elnézték, mert rögtön utána rohantunk az Istenhegyi útra és ott nagyon profi a gép, még én is láttam, hogy valami gáz van :roll:
Nem tudom, hogy mitől lehetett.
Négy nap múlva a mintavételkor már kisebb volt és a Hajdú Krisztina már akkor mondta, hogy szerinte nem lesz baj.
Neki legyen igaza :wink:

Judit

jucicuki
 
 


Igy jo lesz?
Kép
Ha tetszik es minden ok kerem szepen a hianyzo adatokat!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Na, latom senki nem ir, majd en. :lol:

Vettem tegnap 3 kismamafolsot, megmutizom:
Kép
Kép
Kép

O pedig itt a fiam uj napszemuvegevel: :lol:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Jól van na, itt vagyunk, csak egy kicsit sűrű volt a hét.
Most már nem megyek be dógozni többet, kicsit itthonról, de a fele részét legalábbis leadtam. Csak a betanítás tartott sokáig.

Elsőként Jucicuki, örülök én is, hogy csatlakoztál hozzánk. Hajdú Krisztina a legjobb budapesti UH-s doki, nagyon dícsérik, több orvostól is hallottam. Ha netán majd később is oda mész UH-ra (én azt csináltam, hogy amikor időszerű volt, akkor mindig hozzá mentem, és a dokim egyáltalán nem vette rossz néven, mert szerinte is ő a legjobb), akkor mindig hozzá kérjél időpontot. Remélem a szivecskékkel is minden rendben lesz, tessék majd beszámolni.

Tontica! Te egy hős vagy, hogy így életben tartod a topikot. Irtó cukik a felsők, amiket vettél. Én teljesen ki vagyok bukva, mert nálunk csak fekete, szürke, fehér, meg fekete-fehér kismamaruhák vannak, és bár a ruhatáram 75%-a fekete, most valahogy nincs szívem fekete cuccokat felvenni.

Kata

Kép
egok
 
 


folytatás:o)

A táblázatba esetleg azt is bele lehetne venni, hogy ki melyik kórházban fog előreláthatólag szülni, így át tudjuk egymásnak adni a tapasztalatokat.

Na és akkor ami a gyerkőcökkel van: Szerdán voltam dokinéninél, a két pasi még mindig szépen fejjel lefelé fordulva vagyon, vagyis továbbra is a természetes szülést várjuk. Méhszáj tökre zárva, 3000-es, vagyis mehetek még pancsolni is. Legközelebb június 1-én megyek hozzá, de akkor már azt mondta, hogy megbeszéljük, hogy mikor fekszem be, ami a június 10-i hétre várható. (betöltött 36. hét) Május 23?-án megyünk a kórházba a férjemmel, hogy találkozzunk a szülésznővel.

Egyébként elég jól vagyok, bár marhára vizesedik a lábam, de szerencsére vérnyomás, vizelet rendben van. Néha keményedik a hasam, de a MagneB6 segít.

Írjatok szépen ti is! Puszi mindenkinek

Kata

Kép
egok
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy egy kicsit én is eltűntem, de szerencsére velünk minden ok!

Kiscsillagról tud valaki vmi új információt, nagyon sajnálom szegényt!!!

Jucicuki
Üdv köztünk, és nagy-nagy gratula a két kis csajszihoz!!!

Tontica
A tábla nagyon szupi!!! Ügyi vagy!!! A felsők is szépek, csini kismami vagy! És hát persze a nagy vagány kis fiad, nagyon aranyos, majdnem mintha az én kis Gergőmet látnám!!

Rólunk:
Kedden voltam védőnéninél, minden rendben a vérképem (amit a cukroslötyinél csináltak) szuper, jobb eredményeket mutat, mint a legelső! Vérnyomás, vizelet rendben, súly +5kg tehát ez is szuper!!!
Tegnap pedig a doktorbácsit látogattuk meg. Méhszáj zárva, 3000-es és a méhfala is jó kemény, hallgattunk szívhangot is, az is nagyon szuper volt, tehát minden tökéletes, következő vizsgálat június 6-án lesz, akkor lesz uh is!!!

Egok
Nagyon ügyik vagytok, de miért kell befeküdnöd a 36. héten, vagyis a 37.-en????

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Hiányzó adataim: elvileg nov. 1-re vagyunk egyenlőre kiírva...
Székesfehérváron fogok szülni és legközelebb május 23-án megyek a dokimhoz, Június 15 OKI.
Tontica! Csinik a felsők :wink:
Egok! Ügyik vagytok, hogy eddig megúsztátok a befekvést...én is legalább addig szeretném kihúzni itthon.
Úgy hallottam sok ikrest már a 30. héten befektetnek, biztos, ami biztos. :roll:

Szép napot!

Judit

jucicuki
 
 


Egok!

4D-re a Hajdú Krisztinához megyek, meg is kérdeztem, hogy mikor érdemes ikrekkel, mert annyi mindent hallottam.
Azt mondta, hogy a 18-20 hét körül, mert akkor még jól látszanak.
Később már valószínű, hogy az egyik teljesen eltakarja a másikat, főleg ahogy nálam fekszenek egyenlőre :lol:

Judit

jucicuki
 
 


sziasztok!
kicsit leszoktam a babanetről, meg írok az őszi topikba is...nincs nekem most ennyi időm ;) sziesztázni kell (most is oda indulok), meg szekrényt szereltünk napokig, meg néha dolgozom, meg apukával andalgunk, ilyesmik
de próbálok többet jönni, de most tényleg leesek a székről.

Tontica, a felsők tényleg baromi klasszak! :D

és nagyon örülök, h mindenki jól van, és Jucinak üdv körünkben és ááááááááálmos vagyok nagyon, így itt se vagyok.
hétvégén utazunk, így marad a jövő hét
vigyázzatok magatokra
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Jucicuki megválaszolt helyettem:o) Az ikreseket nagyon sok helyen be szokás fektetni 30-32. héten, mert ugye a koraszülés sokkal valószínűbb, mint egy gyereknél. Az ikergyerekek egyébként is a 36-37. héten jönnek átlagosan, vagyis ha csak 1 hetet sietnek, akkor máris koraszülöttnek számítanak, és akkor csak olyan korházban szülhetsz, ahol van koraszülött osztály, vagy átvisznek oda gyerekestől, vagy a legrosszabb, hogy te maradsz a kórházadban, a gyerekeket meg elviszik.

Times, a +5 kg nagyon durva! Én a 27. héten +10 kg-nál tartottam, pedig a hasamon kívül másom nem igazán nőtt. :D

Na, Andi tanácsát megfogadva én is kicsit leheveredek.

Kata

Kép
egok
 
 


Jucicuki!
Üdv itt is!
Tontica!
Szép kismami vagy és tök jó cuccokat vettél!A fiad meg nagyon vagány kiskrapek!Gratulálok hozzá!A táblázathoz szeretném:János kórházban fogok szülni és kétpetéjűek a skacok!Nevük elvileg:Dóra és Balázs



A barátnőet nem fektették be és ő a 38.héten szülte meg a fiait!Bár eddig kb.4-5 ikressel dumcsiztam,de egyiknek sem kellett befeküdnie!Ha számra lebontjuk,akkor sokkal több egyes babát kell intenzívre vinni,mint ikreset!Egy rokonom dolgozik a II.klinika koraszülött intenzívjén és azt mondta nem kell feltétlenül ott szülnöm,/PIC miatt/mert már nagyon kevés gond van az ikrekkel!
Vendég
 


Times!
Te szinte semmit nem híztál!Én már kettőt,de mondjuk a 12.hétig kapom a progeszteron injekciót,amitől hízok sajnos!
Vendég
 


Sziasztok!

Beteg vagyok azert nem tudok jonni ma, irto rosszul erzem magam, tegnap este elronthattam valamivel a gyomromat es nagyon faj meg hanyingerem van egesz nap. Remelem holnapra elmullik addig agyban vagyok!
Puszi

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen, én is nagyon örülök, hogy csak 5kg-nál tartok, mivel sajna a Gergőm után 3kg rajtam maradt, reméltem, hogy most nagyon nem hízom el, de majd most jön a java. Megnéztem a Gergőmmel 27. héten +7kg volt a 37. héten már +17kg!!! Szóval még rendesen hízhatok...

Tontica
Remélem tényleg jobban leszel holnap, pihizz és igyál sok folyadékot, de persze csak kortyonként 5 percenként az segít, mert ha egyszerre iszol sokat akkor sajna visszajöhet...

Andi
Neked is jó pihenést, és persze mindenkinek!!!

Én is lépek aludni, az ördögöm már úgy is kidőlt...

Kép
Kép
times
 
 


Tontica, én meg a táblázatkészítés?? nem is tudom. eléggé megbízható vagyok én ehhez? megpróbálhatom, de előre megmondhatom Lányok, h igaz, h sokat vagyok itt, de nem szeretek ülni a gép leőtt sokat, így heti egyszer lesznek frissítve az adatok. az jó? ;)
mivel Apuka még mindig alszik (nem is tudom, mikor ért haza a tegnapi buliból), megcsinálom a táblázatot Tontica alapjaira építve, és belepasszírozom a kórházat is. (hehe, Cseh Tamás pont ikrekről énekel ;) )

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Mar jobban vagyok, ma mar tudtam enni is egy kicsit (tegnap csak kekszet ragcsaltam) azert meg faj egy kicsit a gyomrom de legalabb mar nincs hanyingerem. :D (Legalabb leadtam par kilot :lol: )

Andi: jo, csinald akkor Te a tablat, szerintem a heti egyszeri frissites az eleg merthogy (eddig) nem volt valami nagy forgalom itt (de ez valtozhat! :wink: ). Meg mindig nem erzed a babakat? Belem mar akkorakat rugdosnak hogy neha megijedek! :lol:

Times Nagyon, nagyon orulok hogy Nalad is minden ok a fiukkal, szuperek az ertekek! Uh. mikor lesz? Kiscsillagrol annyit tudok hogy nagyon kibukott es nem valoszinu hogy mostanaban jelentkezni fog. En megertem! :cry:
Az 5 kilo az tenyleg nagyon szuper, figyusz igy irjak a konyvek (az egyes terhessegnel) hogy a normalis ha az elso 5-6 honapban 1 kilot hizik a kismama havonta es az utolso honapokban 2 kg-t havonta. Egy babaval a "megengedett" max. 13 kg. kettovel 15 kg. En a fiammal 12-t hiztam most eddig 4-et. (Az Uram szerint ez a 4 kilo sok! :shock:

Benszi: Te most vagy a 3-ik honap elejen tehat a 2 kilo az pont jo!!!

Egok: vegulis ezek a ruhak nem kimondottan terhesruhak (lehet egy honap mulva mar nem is jonnek mar ram) de itt a 35 fokban mar most se lehetne feketebe jarni igy en inkabb feherparti vagyok!
Nagyon jo hirekkel jottel, orulok hogy minden rendben van, en allandoan parazok sajna. :( Mit jelent a 3000-as mehszaj?
Muszaly befekudni? Nekem semmi ilyet nem mondtak itt, remelem nem kell majd mert nem tudom akkor ki fog a fiammal lenni amikor Apanak dolgoznia kell.

Jucicuki: en majd a 23-24. het kornyeken akarok menni 4D-re, remelem akkor is meg latszanak rendesen!
Gondolkodtatok mar a neveken? Lanyneveket en nagyon sok szepet ismerek!
Hogy fekszenek Nalad? Nalam az utolso uh-on a 15. heten egymason voltak tehat egyik font masik lent de mondta a doki hogy ez valtozik allandoan.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Hogy bírjátok ezt a jó időt???
Én állandóan fáradt és álmos vagyok, 10 lépcsőfok után pedig már gyorsabban veszem a levegőt...

Tontica
A méhszáj értéke egy négyjegyű szám: első jegye a nyakcsatorna hosszúsága. Az érintetlen terhes méhszájat 3-mal jelöljük, a 2 a megrövidült, az 1 a gyakorlatilag kifejtett (elsimult, tehát a szülési táguláskor bekövetkező változás) jelölése. A következő számjegyek sorrendben a nyakcsatorna külső-középső-belső részének nyitottsága cm-ben. Terhesség alatt a C=3000 az optimális, zárt méhszájat jelöli.

Kép
Kép
times
 
 


Ja és legközelebb június 6-án kell mennem a doktorbácsihoz, és akkor meg is kuksizzuk őket!!!

Kép
Kép
times
 
 


Hahó!

Épségben megjöttünk :D Rengeteg mindent láttunk, de minden nap be tudtam iktatni 1-1 1/2 órás alvást délben. Nem barnultam le :D , nem szoktam, kentem magam ezerrel, nem is hiszik el, hogy Rómában voltunk :)

Juci!
Üdv itt!
Borzalmas lehetett az a pár hét, de nagyon jó, hogy semmi baj!!!

Tontica!
Jól vagy már?
Jók a felsők!

Én holnap megyek UHra, remélem, meg tudják majd mondani, fiúk vagy lányok! A nevek tegnap eldőltek: András/Levente, Hanga/Boróka.
Én még hízom vissza a -7 kg-ot, most 3-nál tartok. De edzek rá: most pl megyünk sütizni :D

Sziasztok!
M

Kép
Kép
maminti81
 
 


Marminti!
Jó hogy megjöttél. Irigyellek ezerrel, nekem is olyan mehetnékem van, de lassan egy nagybevásárlás is nehezemre esik, pedig én csak mutogatom a férjemnek, hogy mit rakjon a kosárba.

Lányok! Aki szedi már a MagneB6-ot, nincs hasmenésetek tőle?

Kata

Kép
egok
 
 


Tontica!

Lili és Kitti v. Dorka, egyenlőre a Dorka vezet ( nekem is az tetszik jobban)

Egok!

Nekem nincsenek problémáim a MagneB6-tól.
3*1-et szedek.

Times!

Én sem nagyon bírom a meleget, pedig nagy nap és hőségimádó voltam, most meg "tikkadt szöcskenyájként legelészek" :lol:
Pedig még nincs is igazán nagy pocim és eddig egy dekát sem híztam.
Mi lesz még augusztusban :roll:

Tegnap mi is sokat mentünk. Balatonfüred masszázs, aztán átkompoztunk Siófokra, nagypapát látogatni, aztán haza és még elmentünk a Metróba bevásrásolni, meg a Korona vásárba sétálni...nem mondom háromnegyed kilenckor bedőltem az ágyba :oops:

Kellemes időtöltést Mindenkinek a hétvége hátralévő részére.

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

En is itthon doglok (most, mert egesz de. pakoltam) itt kanikula van (36 fok) ilyenkor ki sem mozdulok a legkondis lakasbol. Van mar tapasztalatom ateren hogy milyen nyaron terhesnek lenni, a fiam szeptember 8-an szuletett. Itt juliusban es augusztuban csak reggel es este lehet kimozdulni bar meg akkor is dog meleg van.
Ma a picurok olyanokat rugtak belem hogy csak na! Szuepr volt, ugy szeretem ezt az erzest! :D

Times: koszike, akkor a 3000 az tokeletes, szupi! Jo Nektek! En nem tudom az enyem milyen mert itt nem nezik. Nem csodallom hogy elfaradsz ekkora pocival en mar most sem birom a gyurodest.
Gergo szokott beszelni a babakhoz? Varja Oket? En szoktam mondani a fiamnak hogy koszonjon Nekik reggel, adjon Nekik puszit stb. :lol:

Maminti: ugy orulok hogy epsegben hazaertetek! :D Biztos szuper volt a nyaralas, rakhatnal kepeket! Romaban is ilyen jo ido van? Furodtetek? Napozni nem is nagyon szabad, most en se megyek ki a napra hanem barnitokremet hasznalok inkabb az kevesbe karos.
Holnapra hatalmas drukk, de kivancsi vagyok!!! :D

Egok: eppen akartam kerdezni hogy mennyire nehez igy a finishben, hamar kifaradsz, sokat kemenyedsz, tudsz aludni? En ugy felek az utolso honapoktol! :roll:
En nem szedek Magne B6-ot de egy masik topikban az egyik babas lanynak is hasmenese lett tole, azt tanacsoltak Neki hogy szedjen masfajtat.

Jucicuki: akkor Ti is utaztatok egy jot, az utazassal azert csak csinyjan mert irtora el tud faradni az ember es akkor (en ugy vettem eszre) sokat kemenyedik a poci.
Szep neveket valasztottatok, persze lanynevet konnyu! :lol: En a fiunevekkel vagyok bajban!

Andi: mizujs Veled, nagyon eltuntel! Tabla?
Csinalod vagy csinaljam?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


sziasztok
gyors, lefekvés előtti belesés:
rohadt babanet nem lefagyott tegnap délelőtt, mire megcsináltam a táblázatot??? :evil: :evil: :evil: utána elutaztunk barátokhoz vidékre, most értünk haza. holnap egész délelőtt meló, de amint hazaértem, benyomom...vagy megnézem, hátha most is megy Kép
végülis ment ;)
mindenkinek jóccakát! frissítés érkezik ám majd :D

Kép
an°°di
 
 


Andi!
Jó ez a táblázat!Ügyi vagy!
Maminti!
Drukk a mai UH-ra és képeket kérünk!
Egok!
Nekem azért nem okoz teljes hsmenést a Magne B6,mert szedem az Elevitet és az meg székrekedést okoz,tehát így pont kiegészítik egymást :lol:
Tontica!
Kicsit legyintsd nyakon az uradat,amiért sokallja a 4kg-ot!Nem sok az!Ügyes vagy!
Én egy picit visszafogtam magam és lement fél kg!Tök jó!Ja és én meg azt olvastam,hogy egy bébinél:10-15kg,két bébinél:15-25kg!Ezt megmutattam az uramnak,hogy ne járjon majd a szája a végére :lol: :lol:

CSajok!
Drukkoljatok,mert én is ma megyek UH-ra és már 3hete nem láttam a skacokat,így kellően betojás van az izgalomtól!Majd megmutizom őket!Ja meg elkészült ez első pocis fotóm is :lol: :oops: :lol: :oops:
Vendég
 


Jo reggelt!

Andi tok jo lett a tabla, koszike!!!

Akkor HATALMAS DRUKK MAMINTINEK ES BENSZINEK MARA!!! Remelem csuppa jo hireket kaptok!!!

En nem sokat aludtam az ejjel, nagyfiam lebetegedett es be kellet vinni az ugyeletre, 2 utan aludtunk el szegeny nagyon kohogott. :( En neha KOMOLYAN megijedek hogy hogyan fogjuk ezt vegigcsinalni a ket picivel, be vagyok tojva rendesen. Az a szerencsem hogy az elso 3 honapban itt lesz velem a nagymamam segiteni. Nektek lesz segitsegetek?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok Lányok!

Húha, jó sokat írtatok mióta nem voltam. Tegnap írtam egy csomót és elszállt mikor elküldtem :evil: , úgyhogy ma újra próbálkozom...

Pénteken voltunk genetikai ultrahangon. A dokibácsi azt mondta, hogy mindkét baba egészséges. Az egyikőjük bal oldalon fejjel lefelé volt éppen, ő kisfiú. :) A másik baba egy kicsit feljebb, a jobb oldalon ücsörgött zárt lábakkal, úgyhogy nem tudtuk meg, hogy kisfiú-e vagy kislány..., egyenlőre még titkolja... :) A dokibácsi ezt a titokzatosságot úgy értékelte, hogy biztosan kislány, de azért még ugye lehet, hogy ő is kisfiú. Na, majd legközelebb! :)

Kata!
Én 3x2 MagneB6-ot szedek a keményedésre, de nincs tőle hasmenésem. Persze lehet, hogy azért, amit BEnszi is írt, mert én is nyomom az Elevitet is. De azért elárulom, hogy amikor a Béres féle magnéziumos B6 vitamint szedtem (nem is tudom mi a hivatalos neve), akkor nekem attól volt egy kis hasmenésem, úgyhogy szépen áttértem a Sanofi aventis "sima" magneB6 vitaminjára.
Egyébként örülök, hogy a fáradékonyságot leszámítva jól vagy! REmélem én is ilyen jól leszek, majd amikor annyi hetesek leszünk, mint Ti!

Andi!
Tök jó lett a táblázat! Nagyon ügyes vagy!

Juci!
Még nem is köszöntöttelek itt! Üdv! :) Gratula a lányokhoz!
Tontica!
Örülök, hogy hamar túlment rajtad az a fránya gyomorrontás!
Húha, nálatok már 36 fok meleg van. Hogy bírod elviselni? Légkondi nélkül tényleg nem lehetne...
Tök jók viszont a felsők! Nagyon tetszenek!

Maminti!
Szóval megvolt a római út! Elhiszem, hogy jól éreztétek magatokat!Ezek szerint Kinga is jobban lett! Kíváncsi vagyok kik lapulnak a pocakodban!
Mi, ha minden oké, jövő héten ruccank egy kicsit ki. 1 hétre Sopronba megyünk. Már alig várom!

Benszi!
Nyugi, minden rendben lesz a babákkal!
Várjuk a beszámolót!

Times!
Tök jó, hogy ilyen otthon vagy ezekben az egészségügyis rejtjelzésekben! Majd téged zaklatunk az adatainkkal.. :lol:
Szerintem a hízás miatt ne aggódj. Szerintem nem az a legfontosabb. VAgy tévedek? Mondjuk én könnyen jártatom a szám, mert alapvetően vékony (talán túl vékony is) testalkatú vagyok és egyenlőre csak a pocakom nőtt meg, máshol semmi, úgyhogy most úgy nézek ki, hogy négy vékony végtag és egy nagy pocak... :oops: :lol:

Puszi Mindenkinek
Gica
gica1
 
 


Tontica!

Most olvasom, hogy a kisfiad megbetegedett. :( Remélem hamar kilábal belőle! Jobbulást kívánok neki!
Hát igen két lurkóval (neked pedig hárommal) elég kemény lesz, dehát mit tegyünk...
Nekem anyukám jön majd segíteni az elején - ő már nyugdíjas, így nem lesz etekintetben gond. Itt kell majd aludnia is, mert vidéken lakik, úgyhogy nem tud minden nap szaladgálni. Megbeszéltük azt is, hogy nem sértődik meg akkor sem, ha mi úgy érezzük, hogy már belejöttünk a dolgokba és hazaküldjük, aztán ha néhány nap múlva mégsem vergődünk zöldágra a gyerkőcökkel, akkor visszajön. Szóval anyára számítunk.
Neked a nagyid itthon lakik, vagy kinn él ő is?

Gica
gica1
 
 


Sziasztok!
Drukk azoknak, akik ma mennek UH-ra. Megértem az izgalmukat:o))), én is mindig be vagyok sózva, ha végre láthatom őket, de most sokáig (júni 1) nem fogom. Igaz, mutatják magukat eleget. Ma délelőtt legalábbis olyan rúgkapálás van. 2 centis nyúlványok jönnek elő a hasamból, teljesen 8. utas effektus.

Mostmár teljesen biztos vagyok, hogy a Béres MagneB6 a ludas. Csak az a baj, hogy azt kaptam vagy 10 dobozzal ajándékba:o). Ráadásul nekem 3x2-t kell szednem. Elevitet meg abbahagytam, mert óriásiak a gyerekek. (onnantól kezdett menni a hasam.) De ma megyek gyógyszertárba, úgyis akarok cumisüveget, meg Tena Lady-t venni, és veszek egy doboz másfajtát.

A hétvége az ajándékba kapott használt gyerekruhák mosásával, és vasalásával telt. Azt nem mondom, hogy jól állunk a felkészüléssel, de szerintem kb. 70%-osak vagyunk. Nyamvadt elölgombos hálóinget nem kapok olcsón, pedig nem szernék túl sokat szánni rá, amit aztán majd nem is fogok használni, mert úgyis mind ronda.

Nekem anyukám vesz ki szabadságot, két hétig biztos tud maradni. Aztán, ha kell, jön a nővérem, mert ő meg tanár, így a nyáron tud egy kicsit remélhetőleg segíteni, de neki is vannak gyerekei, mégha már nagyobbacskák is, sokáig nem hagyhatja magukra őket, mert elkanászodnak.

Még keresek itt a környéken egy nénit, akit esetleg heti 2-szer-3-szor lehetne hívni, hogy legalább kitakarítson, vagy ilyesmi, de majd meglátjuk.

Várom mindenkitől a híreket.

Puszi

Kata

Kép
egok
 
 


sziasztok
nagyon klassz, h mindenki jól van. már mi is alig várjuk a jövő hétfői 18. heti UH-t, hátha kiderül vmi. Gica, neked bekékítem a sorodat, de bármikor meg lehet változtatni, de nem tudom kétszínűvé csinálni a sort...majd ha hazajön az uram, ő segít :D

Tontica, fiúneved pluszban nincs? vagy másnak? egy van mondjuk. és nem is számítunk rá, h kettő kell majd ;)
és mondd meg a férjednek, h hüje :twisted: +4 kiló sok? én is pont annyinál tartok, és sztem tök okés. Apukának is tetszik, sőt, imádja a hasam (majd, ha kijönnek a lurkók, meglássuk mi lesz a nagy imádattal), és szte tök szexi ez így :oops:
ja, és ne ijesztgess azzal, h még nem érzem őket mozogni, jó? :? mozognak majd ők eleget, nem Kata? :D ez az alien-leírás nagyon tetszik. már alig várom!

na, meglesem, h halad a vacsora

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Látom jó a hangulat!!! De ez a hasonlat az alien-hez, tuti... Nálunk is ez a helyzet, akkorákat tudnak rúgni, hihetetlen, nekem a Gergőm nagyon kis nyugodt pocaklakó volt, s persze több hellyel is rendelkezett!!!

Tontica
Ezek a fiúk egyszerre betegedtek le, nekem is beteg a Gergőm szombat óta, magasláz, hasmenés, hányt is szóval.... Szegény az orrán is alig kap levegőt, így este úgy horkol mint egy gőzmozdony, én meg annyira aggódom érte, hogy hihetetlen, el nem tudom képzelni mi lesz majd, ha három lesz.... Pedig a Gergőm az oviból majd bizti haza hoz mindenfélét....

Segítség kérés
Hát nálunk mikor a Gergőm született, nem sült el jól a dolog, így nem igazán tervezem... Szerencsére apuka sokat van itthon, s segít is, aztán meg majd meglátjuk!!!!

Andi
Jó a tábla, ügyi vagy!!!
Nekünk azért van két csajszi nevünk is!!!! (hátha: Kitti és Hanna)

Kép
Kép
times
 
 


sziasztok, jó estét!
lassan eldőlök, csak egy gyors táblázatfrissítést akartam.
Kép

meg annyit a magne B6hoz, h lehet, h nekem ez a két napja tartó enyhe székrekedésem oka? azt hittem, h elfogyott a gyóccer, és nem szedtem hétvégén, aztán látom ám ma, h van még... no, majd holnap kiderül! :D

Benszi! mi volt a mai vizsgálaton?

Maninti! nálatok mizújs?

megyek vmi filmet nézni. mindenkinek szép estét!
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Hat ma sem volt valami hu de jo napunk igy nem is igazan tudok irni, hulla vagyok, fiam egesz nap nyugos, mast sem csinal csak sir es sir, az elobb aludt el de ugyis felkel majd nemsokara mert nem kap levegot az orran addig probalok en is pihenni egy kicsit.

Times: sajnalom hogy Gergo is beteg lett, ezek a gyerekek allandoan betegek. :( Gyogyuljatok meg minnel elobb!

Maminti es Benszi nem irtatok meg mi volt az uh-on es majd megpusztulok a kivancsisagtol!!! :evil: :lol: Remelem minden ok!!!
En irtora szenvedek a szorulastol ugyhogy holnaptol kemeny harc ellene, joghurt, lekvar, spenot stb. mert meggebedek (szo szerint :lol: )

Jo ejszakat, a tobbit majd holnap!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica, nekem szorulásra teljesen klasszul bevált a fentebb emlegetett magnézium és egy kávé reggel. 8)
kedvcsinálónak megmutatom nektek, miben megyek jövő hét végén esküvőre és lakodalomba. tegnap lőttem féláron:
Kép
ma nem nagyon leszek, mert rengeteg apró-cseprő dolgot találtam ki magamnak: papírrenbdezgetés, ruhaszortírozás, posta és gyógyszertár, stb., és tanítok is sokat.
mindenkinek szép napot!!!! :wink:

Kép
an°°di
 
 


Andi!

Nagyon klassz lett a tábla :lol:
Nagyon helyes ez a kis ruci.
Mi augusztus 19-én megyünk eskire, már a 30. hétben leszek, nem tudom, beleférek-e még bármibe majd, ami csinos :oops:

Judit

jucicuki
 
 


Jo reggelt!

Gica: gratulalok a kis tronorokoshoz, orultok a kisfiunak? Milyen szep lenne egy fiu es egy lany! :D De jo hogy Te mar tudod minden rendben van a babakkal en nagyon felek nehogy a kovetkezo uh-on kideruljon valami rossz dolog. :(
Hat igen nem lesz konnyu, igazabol en azert aggodom mert (hulyesegnek hangzhat) nem tudok fuldugo nelkul aludni a folso szomszedok miatt es ket kicsivel meg nem lehet bedugni a fulem mert minden kis apro nyikkanasra ugrani kell. Nem tudom mikor fogok aludni de majd lesz valahogy meg senki nem halt bele a gyereknevelesbe (vagy igen? :lol: ).

Egok: tok jo hogy Te mar itt tartasz es keszulodsz, nalunk meg sehol semmi, egyetlen egy kiskabatka van itthon az is a fiame volt. De meg raerunk. 8. utas effektus tok jo lehet mar alig varom!!! En mostanaban nem nagyon erzem Oket de nem is nagyon van idom lefekudni es koncentralni a fiamtol.

Andi: a fiunevem plusszba az Adrian csak Apa megvetozta igy nem tudom mi lesz ha ket kisfiu lakik a pocimban, az egyiknek nem lesz neve. :lol: Megmondtam hogy nem akarok semmifele tipikus spanyol nevet mint Juan, Jose, Jesus, Alejandro meg hasonlok! :lol:
A ferfiak tok masok, az en uramnak nem tetszenek a terhes nok, ezt most ugy eli meg hogy tul kell lenni rajta aztan majd lefogyok es akkor minden szep es jo lesz :lol: ha-ha-ha majd meglatjuk!
A mozgas miatt ne aggodj, en azert erezhettem meg elobb mert nekem ezelott volt mar 2 terhessegem es jobban ki vannak nyulva az izmaim (sajna) ezert nagyobb is a hasam mint a Tied! Mar nem kell sokat varnod a 18. 19. heten meg fogod Oket erezni!
Szuper a folso, gyonyoru de komolyan, hol lotted?
En is ugy mennek bulizni (eskuvo :lol: ) de senki nem hiv meg minket! :roll: En magneziumot nem szedek, itt nincs is magne b6 ugyhogy az kilove, a napi ketto kave megvan de en ugy tudom a kave is szorulast okoz. Na majd kitalalok valamit.

Times: jobban van Gergo? Enyem fiam mar egesz mozgekony, a natha csak par napig tart szerencsere!

Lanyok, olyan rosszat almodtam most reggel, elmentunk uh-ra es ott mondta a doktorno hogy az egyik babanak nem dobog a szive es lattam ahogy ott lebeg ellettelenul, borzalmas volt, almomban nagyon sirtam es amikor folkeltem csak ugy folytak a konnyeim. Na de hess remalmok es csunya gondolatok, nem lesz semmi baj egyikkel sem!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: