Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon édik a babók.
Csonginak meg dögös ez a kis szerkezete. Tényleg nem látszik rajta, hogy megviselné a sín. Az tuti, hogy ő a leg dögösebb kismatrózunk.

Kép
Kép
incike
 
 


Adraci,a kisfiaaaaad tundermackoo, bekas a rucija? vagy csak hasonlit egy bekasra :lol:
hat apanak erdekes dolgok jutnak az eszebe... :lol:
multkor aludt rajta a gyerek es azt vettem eszre h kozbe szendvicset evett, a paradicsomot a gyerek hatan tarolta hozza :roll:

Annus,koszonjuk szepen tenyleg :oops:
Nagyon szep :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


A blogban nézve szebb a kép!!!!Érdemes ott nézni!!!

annus11
 
 

 
 

Annus! Nagyon jó lett, köszönjük! Végig fülig ért a szám, annyira beleéltem magam. Csak a majdnem 10 perc végén vettem észre, hogy fáj az arcom a sok vigyorgástól. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus, nagyon tuti! :lol: Köszönjük!

Igen Netti, brekisben nyomta a drágám. :lol: Szeretem a zöld, barna, kék színeket rajta. Ezt a szerzeményt pl. kaptuk.
Szétröhögtem magam a paradicsomos sztorin is, ahogy elképzeltem hogy történhetett, aztán meg azt, hogy vajon te milyen fejet vágtál amikor megláttad! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Mindenkitől elköszönök, mert most jó darabig nem leszek.

Sziasztok, jó pihit mindenkinek.
Majd gondolok rátok a balcsi partjáról.

Kép
Kép
incike
 
 


Annus nagyon jó lett,köszönjük szépen!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus, nagyon jó lett a klip, ügyes vagy! Szabó Eszter szám telitalálat, szeretem, könnyeket csal az anyai szemekbe :) Babák tündériek, sok új kép volt (nekem). Nagyon szép a klip...főleg a családi fotók... na meg a játszószőnyegesek...és az újszülöttesek...a mosolygósak..szóval szuper jó!!!!!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Annus,köszönjük!!Nagyon jó lett!!Én is végig mosolyogtam,pityeregtem!!!Megnézem megint!!!!
Netti,nem semmi a ti Apátok sem!! :lol:
AndrisMarci édes nagyon!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Adraci :lol:
eloszor nemtudtam mi az ott :shock: :lol: :lol:
en a sarga barna rozsaszint szeretem rajta :roll:
ezzel a brekis rucival mar szemeztem.. csak hat fius elegge :roll:
de nagyon cukkii :wink:

Kép mostanaban a cica a kedvenc. lecserelte az egerket :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Tegnap óta elfelejtem leírni, hogy kicsi Mira kereken 6 kiló. :shock:

Meg, hogy ezt szereztem a vaterán: http://www.vatera.hu/tiny_love_visszapi ... 14162.html Szerintem tökre megérte. Ráadásul azt hiszem a Brendonban most nem is lehet kapni. Holnap vagy holnap után kipróbáljuk mit szól hozzá a tökmag.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mira valamiért nem nagyon szereti az egyen tornázónkat. :( 5 perc nézelődés max. és aztán ordítás.

Kép
Kép
g_reny
 
 


reny,nagyon megerte!!
tenyleg nem lehet kapni brendonban.
pedig en is ezt neztem ki! :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


reny, Boro is nemregiben szerette meg.
Elotte sztem total kibukott tole :shock:
5percig SE birta... 1perc utan visitas volt.. sztem ket hete szereti kb :lol:
azota van h fel oraig nezi, de nem kezzel piszkalja, labbal akarja rugdosni oket :lol:
a forgonal ugyanez a helyzet,de azt legalabb eddig kezzel piszkalgatta.. mostmar inkabb emeli magasra a labat h megrughassa :roll:
sztem siman megszereti.. probald meg minden heten egyszer ala tenni, hatha :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, hatalmas gratula, annyira jó volt így végignézni a képeket! :lol: :lol: :lol: Nagyon ügyes vagy, a babák pedig tündériek!!!!

Ne haragudjatok, hogy ide töltök fel képet, de ezt muszáj megmutatnom:
Kép [/img]

Holnap megpróbálok visszaolvasni, addig is jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Netti én minden nap alá rakom. Lehet, hogy besokallt?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Zsüci! Nagyon szép Kamilla!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus,
nagyon szép lett a klip, én végigkönnyeztem az egészet... :oops: :D

Ha már nem jössz, jó utat holnapra, vigyázzatok magatokra!

Tinu,
szegény Csongi, de bízzunk benne, jól viseli majd, és észre sem veszi, h rajta van!

Anita,
Pampers 2-es 80 db-s, ha jól emlékszem, nem is tudom, van-e kisebb belőle. Libero 2-esből van 46 db-s, az olyan 2200 körül van.

Netti,
még jó, h nem sört tárolt Borón :) :)

Múltkor miután Boglárka jól megtömte a bendőjét, és elégedetten kiterült a tornáztatója alatt, férjem elkezdte a gyereket tornáztatni :shock: :shock:

emese1979
 
 


Kamilla nagyon szép!
Jó éjt mindenkinek!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kamillának gyönyörű szemei vannak :) :)

Reny,
aztm hangulatfüggő is, Bogi is van, hogy egy órát elvan alatta, van, h csak 5 percet!

emese1979
 
 


Emese! Mira sajnos sosem szerette. Eddig még.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, ne probald meg mindennap sztem :wink:
tedd ala egy het mulva, hatha feltunik neki micsod jo dolgok csungenek ott :lol:
az elejen mindennap ala tettem.. uvoltes volt persze vegig. aztan utana megis megszerette :roll:

Emese
pedig biztosan szivesen megtenne :lol:

Kamilla zabalnivalo :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Megvolt ma Roli temetése, hát nem vagyok a toppon lelkileg :cry: :cry: :cry:

Csak elköszönni jöttem, holnap utazunk Zamárdiba 16 napra, elvileg lesz net, de nem tudom, lesz-e időm írni.....

Jók legyetek, puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Reny,
akkor sztm is próbáld úgy, ahogy Netti írta, majd kicsit késöbb.

A f*s légzésfigyelő most egymás után 3* beriasztott falsul... még jó, h a gyerek nem ébredt fel rá...

Amúgy meg árasztanak el minket a pókok, hiába a sűrű porszívózás :evil: utálom a pókokat, félek tőlük.

emese1979
 
 


Sziasztok!

Most nincs időm jönni, csak vonalzót gyártottam. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Én is félek a pókoktól. :? :?

Ritkítom a tornázós foglalkozásokat. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Anika Jó a vonalzód!

Asszem megyek. Leragad a szemem. Jó éjt mindenkinek.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus, nagyon szuper lett a klip, ügyes vagy és köszönjük!!!

A konyháitok nagyon de nagyon szépek!Nekem akkorka a konyhám mint neked Niki.

Mi is sokat vagyunk a nagyiknál kint a háznál most ebben a melegben szinte csak aludni járunk haza.

Nagyon édi ez a kép Kamillárol.

Tinu, nagyon sajnálom szegény Csongit, de látom őt annyra nem viseli meg.A hozzátápis tábli jó nagyon,ép a napokban kezdtem el nézelődni.
Barackot én is akarok el tenni Jázminnak annak idején nagyon izlett.

Pumukli, Maja édes nagyon azon a képen és Kolos is szép bab nagyon.

Esztó, Álmi az tényleg csúcs ahogyan akárhol el alszik. :)

Mozza, Lili pedig nagyon kis csini és milyen ügyesen tartja a fejét.

Netti, hát ja az apukák nem annyira parásak mint mi legalábis a mienk nem.De szuper az a kép. :D

Hát ja Ármin elég nhéz már de szerencsére nem igényli azt hogy cipeljem, bár azért estére van mikor a derekam már eléggé ki van.

Mi is akarunk menni le a tengerhez augusztus kőzepén, hát remélem minden simán megyen majd, egy kis kertes házhoz már alig várom, éjjel indulunk mikor a gyerkőcők már alszanak.


Ármin nagyon szeret a pihiszékben úlni annyira el nézelődik belőle, remélem nem baj ha benne úl akár fél órát is.

Na megyek lefekszem én is amig csend van!Jó éjt nektek is!

Még rakok én is egy képet mai fürcsizés

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára agi25 2009.07.31 22:24-kor.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Reny,írtam privit,ha nem baj. :oops:
Emese,van egy retrieveres fórum,ahol az egyik csaj vett.Neki nagyon bejött.Azt mondta jóval kevesebb szőrrel talizott a lakásban. Muszáj kipróbálnom,nincs mese,mert rossz a helyzet.
Holnap szerintem csak a keresztelő után jövök.Remélem minden ok lesz,és Rikit nem viseli meg a buksin locsolás. Izgulok!!!!
Jó éjt!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szaisztok!

Annus!!! NAGYON TÖKJÓ LETT! :) Köszönjük, hogy megcsináltad! :)

Jó nyaralást, utazást mindenkinek, aki megy el!

Lili, Kamilla nagyon szépek! :) Nagyon édes, ahogy Lili néz, mikor felelmeli a buksiját!

Én Danóm (bár nem is csodálkoztam rajta, mert Samu is nagyon hamar csinált minden ilyesmit) már tök rég (hetek óta) átfordul hasról hátra, kis huncutom, azzal szórakozik, hogy bár hason alszik jobban, de felborítja magát, mert nem akar ám aludni, ha anya a közelben van... :lol: Úgyhogy most is majd megyek hozzá nemsokára, és álmában megfordítom, hogy ne arra ébredjen éjjel, hogy kalimpál kézzel-lábbal. :)

Köszi, Trixi a választ! És milyen nagyszerű dolog tőled, hogy így adtál tejet (ezen körülmények között)!!!
Sajna nem emlékszem a pasi nevére (lehet, hogy Balázs?), akivel találkoztam, mondta, hogy rajta kívül lesz még 2 másik sofőr is, de az a társaság jár, sürgősségi vérszállító kocsival... Vicces. :)

Huh, már 3x fejtem, ahogy elvileg kell (legalábbis közel úgy) a szabályok szerint, de ez szinte betarthatatlan.. Ha az 1ik szabályt betartom, a másikat megszegem... :roll: Egy kicsit lefoglalt ma ez a próbálkozás, de talán holnap már gyorsabban megy. Abban bízom, hogy annak ellenére, hogy egy picit nem tökéletes, ahogy csinálom (a 2 pici mellett tényleg nem látom teljesen megoldhatónak), még azért nem lesz pozitív a bakterológiája a tejnek... :roll: Azért nagggggyon sterilen csinálom, csak nem annyira, mint amennyire írják. Pl. nem mosogatom a fertőtlenítővel 1 percig a cicimet, csak lemosom vele rendesen. Mert az 1 perces dörzsitől utána eléggé fájt... Tudom, Trixi, írtad, hogy lehet vmi mást használni, de nekem ez is megfelel, ha jó lesz így a bakterológia. És azért nem vagyok szívtelen, tudom, hogy a legnagyobb szükségben lévő babáknak megy főként a tej, szóval nem csintalankodom. :wink:

Meg akartam írni a pasztőrizálást, de megelőztek. :lol:

Tinu! Nem ez a fajta hozzátáplálási táblázat van a gyermekegészségügyi könyvben is? Nekem ilyesmi rémlik onnan.
Remélem, Csonginak használ ez az izé! Mert akkor tuti megéri, hogy egy kicsit (nagyon...) kellemetlen 1 darabig.

Paradicsom-apaevés!!! :lol: Nálunk csak olyan bosszantás van, hogy férjuram mindig akkor eszik, amikor vmit csinálni kell a gyerekekkel... :)

No, ma 1ik napról a másikra egészn másképp evett Danó, mint eddig: 190g, 150g, 180g, 150g, 150g (összesen: 820g). Nagyjából 4 óránként. Este fél 11kor le is fektettem, mert gyakorlatilag megette a napi adagját. Kíváncsi vagyok, mikor fog kelni. Én még most, hogy felállok innen, fejek1x, és én is lefekszem. Milyen jó lenne, ha mostantól kb így működne a napunk! Ez azt jelentené, hogy a 2 gyereket szinte 1ütt le tudjuk tenni (mert Samu fürdetése-fektetése után Danót fürdethetjük, etethetem, és akkor már fél 11nél járunk. Hát, érdekel, mi lesz. :)

Megyek is, mert még vár rám 1 nagy feladat...

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kutyafüle! Szép napot nektek! :)

Ármin milyen nagyfiú! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Zsüci!
Már mért haragudnánk h ide töltesz fel képet! :lol: Főleg egy ilyen gyönyörűségről!!!

Ármin nagyon ügyin fürdik hason!


Klip:hát köszi,ahhoz képest h ez a második művem,egész jó :wink: De még fejlődnöm kell.....

Az én blogomba is betettem,ott jobban nézhető mint a youtubon!És nem zárt mint a mi blogunk,hátha más is megnézi a családból! :lol:

Amúgy van már ötletem a köv klipre!Mondjuk karácsonyra meg is lehetne csinálni!Ugye még van jó pár szám a tarsolyban :wink: Csak nem lenne ennyi kép,hanem csak fejenként max 4et küldene mindenki,és egy ilyen volt ilyen lett,pontosabban ekkora volt ekkora lett klipet kéne csinálni!Naaa????Akkor már több mint fél évesek lesznek,és tök jó lenne látni h mennyit fejlődtek.Na????
Addig meg fejlődök még klipgyártásban 8)


Tegnap kutyafuttában összepakoltam!Annyi cucc van...lehet kirakok 1-2 dolgot.....áááááááááááááááááááááááánem fogunk beférni!!!!!!! :lol: Apa max megy vonattal :lol: 8)


Na majd jelentkezem Szolnokról!!!!

annus11
 
 


Jó reggelt!
Ármin nagyon aranyos!
Annus,Barbi jó pihenést!
Kutyafüle Riki ügyes lesz ma!Hozz majd képeket.
Ma vagyunk 3 hósak!! :lol:
Annus jó ötlet a klip!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, boldogságos hófordulót nektek :)

Incike, Annus, Barbi, jó pihenést, vigyázzatok magatokra.

Emese, Anika, jók a vonalzók a babók pedig ügyesen tartják a fejüket kiskádban és ágyon is :-)

Kamilla nagyon szép és gyönyörű a bodyja is :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Dóri!

Elsőre nekem sem volt semmi bajom a fertőtlenítőtöl. Kb egy hét után kezdett kisebesedni a cicim!
AZ első egy -két értékelésed piros lesz vszlg, de utána majd belejössz.
Balázst mi nem ismerünk, de lehet, hogy azótaúj srác került oda, bár ezt kétlem... :)

Annus! Még nem néztem meg a klippet, mert Petya egész éjjel üvöltött,és most is ezt teszi, de azért köszi.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Boginak sok boldog névnapot!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jóóóó reggelt!

Mondom én, hogy itt mindig mindenki utazik...
Mi is most pakolunk, megyünk nagymamához 1 hétre. Szóval majd csak du. jövök.

puszi

(ja, folyamatosan nézem a klipet, nem tudok számot mondani, hogy hányszor láttam... :roll: )

Kép

Kép
adraci
 
 


Kutyafüle! Megkaptam, válaszoltam!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jajj, Buta én! Hannácskának boldog 3 hónapot és Boginak nagyon boldog névnapot! (szerintem a Boglárka az egyik legeslegszebb lánynév)

Kép

Kép
adraci
 
 


Emese, lemászott Bogi a légzésfigyelőről?

Mi mindig visszük magunkkal, ha elutazunk és sokszor már azt sem tudom hogy rakjam a táblákat, hogy jó legyen... Én csak a kiságy felső felébe rakom mind2t, hiszen kb. ekkora a gyerek. Az egyiket jobb oldalra, a másikat alá bal oldalra.

Macisajtim este fél 9 óta alsz.

Kép

Kép
adraci
 
 


Jó reggalt. Ezt a légzésfigyelőt ismeritek?Nyaraláshoz jó lenne beszerezni, szemezek is vele.

http://www.dealtech.hu/respisense.htm
zili
 
 


Jó reggelt,
most csak annyi, hogy ANNUS nagyon nagyon jó lett!!! Köszönjük.
apának is tetszik :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


BOLDOG BOGI NAPOT!

Mi indulunk esküvőre! Jó hétvégét!
pumuklii
 
 


sziasztok

annus ezer hála a klippért, nagyon ügyes vagy :), én is pityeregtem rajta :)

Anikó utólag Boldog Névnapot!

Hanna boldog 3 hót!

Bogi Boldog névnapot!

visszaolvasni már reményem sincs, hulla vagyok és a héten a gép sem volt nálam, férjem odaadta az öccsének, most az öcséméről írok.

Tegnap átléptem a 3. x-et :)

Lara még mindig nem zabál, de jól érzi magát és ez a lényeg.

A sörös doboz üres volt, és persze, hogy nagybátyám adta oda neki. :)

aerfen üdv itt :)

Mindenkinek szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


SZiasztok!

Annus-nagyon, de nagyon csúcs szupi a klipp!!!! Nagyon szépen köszönjük, hogy időt áldoztál rá! MEGÉRTE!!! Nagyon ügyike vagy! :wink:

Anita-Boldog 3 hós fordulót Hancsi babának!

Emese-Boldog Névnapot Boginak!

Minden Babó gyönyörű!

Tinu-szegény Csongi!!! De fő a következetesség! Drága pici Babóka!

Legújabb szerzeményünk, ha rugdalja a lábával a lábikót, akkor zenél, és Vilcsi meg vigyorog neki! Úgy örülök neki!

Kép Játszószőnyeg!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Annus: állat jó lett a klip!!! 8) Az első szám is szuper, én is ezt ajánlottam volna, nagyon szeretem valamiért. A második nekem nem tetszik, dehát ízlések és pofonok, attól még jó a klip! Én az utolsó képnél könnyeztem, mikor együtt volt a sok baba.

Csongó jól viselte az estét a sínekkel. Meg se kottyant neki. Reggel fél 6-kor vettem le, mikor szopizott. Jól beizzadt azért a lába, a zokni vizes volt. De cserébe csak textilpelussal takartam be éjjel. Mi holnap megyünk Úrhidára, ott a házban nincs ilyen meleg. Ha ott alszik napközben, akkor majd rajtahagyom nappalra is, hogy hamar javuljon. Aztán kedden feljövünk az ortopédushoz, majd megkérdem, hogy meddig kell hordania.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, és Kamilla gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűű! :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Na helló!
Én már Szolnoko!Huu de tele pakolva jöttünk!
3 jtós suzuki...4en,Iza 2 helyet foglalt hátul a mózessel!LÁba alatt a babakocsi váza...apa lába közt a szerszámos láda,csomagtartó 1000%ban teli...ölemben a pelenkázótáska.Egy ideig bírtam törökülésben ülni,aztán találtam az egyik lábamnak egy príma helyet és ki tudtam nyujtani :lol: Iza végig aludt! 8)

Most az utazó ágyban alszik,de kicsit még műanyag szaga van...majd kieszem szellőzni a ágyat,estére ne legyen már ilyen büdi....


délután megyek mamámhoz! :wink: Holnap egyik barátnőm,kedden a másik.Közben Kutyafülével is jó lenne összefutni!


Keresztelős képeket várom!!!!


Hannának boldog 3.hónpot!

Vilinek szupi az a talpas játék!!!



Ja remélem h tetszik mindenkinek a klip! :wink: De azért még van mit fejlődnöm! :oops: :lol:

annus11
 
 


Edua!
Boldog szülinapot!!!!! :wink:

annus11
 
 


Nóri, jóóóó ingergazdag ez a játszószőnyeg :lol: Édes a pici!

Boginak nevenapja alkalmából sok puszi.

Tinu, Csongi egy hős. Remélem nem kell sokáig viselni a spanyolcsizmát, drukkolok.

Mi így múlattuk az időt tegnap. Vagy egy órát kint voltunk és dumáltunk :D

Kép

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: