Új privát üzeneted érkezett!

Annus aranyos vagy,köszi.De holnap mennek tesómék venni.Mivel pelus hiány lesz vasárnap,így hozatnom kell valamelyik méretet.Azért köszi.
Lehet este sétálok és van itt egy csaj,ők vagy 3-ast vagy 4est használnak.Majd nyomozok.
Pumukli,Hanna pociján is alig ér össze.Kis dagikám. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára frankoneanita 2009.07.31 16:05-kor.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle! Igen, én XIX. ker.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Anita,
sztm inkább a nagyobbat hozasd, abba még belenő, ha picit nagyobb is, a kisebbe viszont már nem fog visszafogyni :)

Kutyafüle,
kiváncsi vagyok erre a furminátorra, majd írd meg, bevált-e. Tegnap kérdeztem az állatorvost, nincs-e róla vmi tapasztalata, de még csak nem is hallott róla :(

Tinu,
jó ez a hozzátálálós tábli! :D
A sinlac az micsoda? :oops:

emese1979
 
 

 
 

Emese: a Sinlac tej- és szójamentes tápszer. Asszem szentjánoskenyérmagból készült. De én nem használtam ilyesmit.

Kép
Kép
tinu
 
 


Hát Tinu, asszem mi sem fogunk :) mégcsak nem is hallottam róla, azt sem tudom, hol lehet ilyet kapni :) jó lesz nekünk a kukoricapehely is :)

emese1979
 
 


Sinlac:egy pép én úgy tom,amibe rizs,,meg valamilyen kenyér mag? valami van.Anno mikor Grétkének nem kellett a tápszer én kérdeztem e felől a védőnőt,de le hurrogott.A pépek sűrítéséhez kell,bár én tápszerrel csináltam.
Tinu remélem jót írtam,ha nem akkor javítsd ki,mert ugye nem használtam,csak utánanéztem akkor,de végül a védőnő nem ajánlotta estére és reggelre.
tejpépet ad valaki majd a babának??gréta imádta.Ha igen kanállal??Én igen.Uncsitesóm sokáig üvegből adta.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita: én már nem is tudom, mikor, elég későn, próbáltuk a tejpépet, de Tücinek különösebben nem jött be. Én semmilyen kaját nem adtam cumisüvegből.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ezt most leltem.Küldenek 1 adag 2-es tápszert és 1 adag vaniliás pépet 4 hótól jó.
http://www.milupa.hu/mintaigenyles.php

Itt mindjárt esik.Dörög az ég,meg sötét lett. :shock:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én akkor adtam tejpépet, amikor már ki akartam váltani az esti szopit valamivel, hogy ne csak úgy megvonjam tőle. 14 hós volt. Hígra csináltam a löttyöt, azt kapta este. De csak 1 hónapig, utána már nem kellett neki.

Ezekből itta, a pingvines (bimbim-nek hívta) volt a kedvenc.
Kép
pumuklii
 
 


Nem is írtam, hogy megvannak a terminátorlábaink. A srác ott felpróbálta Csongira, ahol is egyáltalán nem sírt. Itthon megpróbáltam ráadni, üvöltött. :shock: Hát csak estére adom rá, alá kell adnom egy zoknit is, úgyhogy halál meleg lesz neki. Esténként újabban amúgy is üvölt az én kis angyali gyermekem. Kíváncsi vagyok, most mi lesz? :roll: Majd lefotózom este, hogy lássátok a művet.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, az lemaradt, azért tejpépet, mert én tejet még nem akartam.

Tinu
kiváncsi vagyok, remélem bírja majd Csongi.
pumuklii
 
 


Sziasztok,

olvasni csak futólag tudok , szinte egész nap kint vagyok a kertben, ezerrel megy a kertépítés, apa itthon van csütörtök óta. Ha meg nem , akkor bent takarítok vagy Álmost szórakoztatom.

Nagyon szépek a babák :) egytől egyig.

Lili már hogy tartja magát. Álmos is lusti még mint Kolos :)
nagyon hasonlítanak Majával de asszem ezt már írtam.

Tinu,
nagyon jó a hozzátáplálásos táblid. Épp kérdezni akartam, hogy körtét mikortól lehet adni (mert most kaptunk sokatsokat), de látom, hogy 7 hótól.

A konyhák is nagyon szépek, majd ha teljesen kész a miénk is, képekkel mindennel, akkor teszek fotót.

Vasárnap apa elvisz moziba este :) már várom. Addig az ikertesójáék vigyáznak Álmosra.

Pelus:
mi tegnap kaptunk egy nagy csomag 2-es liberót, de sztem azt már sehogy se fogom ráhúzni Álmira, mert már 6,5 kg, és a 2es pampers is alig megy rá.

Teszek képet. Apa egy percre letette a párnákhoz Álmost, amíg ivott, erre ő egy perc alatt bealudt. Úgy látszik neki is mindegy hol van, csak aludjon :D
Kép Kép Kép


megpróbálok visszaolvasni, hátha sikerül :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.eszter 2009.07.31 18:14-kor.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szegény Csongi :( remélem azért hozzászokik. nem irigylem ebben a melegben... :?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nagyon édes ezen a képen (is) Maja :) annyira szép.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


nah,nagytakaritas kesz, hetvegen nem kell csinalnom semmit :roll:

pumukli, rakhatnal tobbszor kepet Kolosrol. Annyira imadom nezni :lol:
sztem nagyon jo kis pasi lesz..... azok a szemek :roll: :lol:
az az erdekes h mennyire hasonlitanak Majaval,kozben meg Maja tiszta csajos... Kolos meg tiszta pasis. :lol:

Eszto, azert kicsit irigykedem :lol:
ha en elmegyek inni akkor jobb esetben csak sikit :roll:
bar en csak jarokaban merem hagyni, lemaszna az agyrol :lol: :lol:

tornaztatasrol
en sose tornaztattam meg :roll:
akkor is erdemes ha csinal mindent ? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Szegény Csongi baba!De hamar túllesz rajta,olyan kis ügyes!
Esztó!Álmi nagyon ari,komolyan ha vállalnánk még babát,fiút akarok és Álmi lesz a neve!!!De nem akarunk többet. :lol:
Hanna bealudt.Mi lesz itt este. :roll: Ma még olyan kis nyafis volt,gondolom kifáradt,azért alszik. :?

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Amit meg akartam..
pelenka, mi mar regota 3asat hasznalunk,nekem fel sem tunt h nagy lenne.. Pedig most ertuk el a 6 kilot :roll:
es osszehuzni nem is tudnam a pocakjan.. akkor szoritana.
bar neki elegge lent van apelus vege, gondolom a centik miatt is :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
én se merem az ágyon hagyni már, de ahogy a képen is látszik nem mászott most le :)

Anita,
:lol: ha a nálunk is lesz tesó az is Álmos lesz vagy lányosítjuk és Alussza lesz :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto :lol:
lattam a multkori kepen h mar ti is aventeset hasznaltok, tegnap vettem urja elo mert az elejen ugye nem sikerult belole innia. na mostmar csak ugy nyeli :lol: ki se folyik meg semmi...
meg az elejen a kis uveges is brutal nagynak tunt a fejehez, mostmar tok nem
:lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Incike!

Mikor mentek Zamárdiba?
Érdekes, hogy Ti is csepeliek vagytok,ahogy mi is, és mindketten Zamárdiba járunk. Vagy csak most mentek oda?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


NEtti,
igen, az aventesre váltottam, de MAM cumival , mert az aventeset változatlanul utálja :)

Most néztem a videot amikor Álmos született, hát elbőgtem magamat na :D nem is láttam ezeket még :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto, h h csak most nezteD?? eddig miert nem ? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó!
Álmi nagyon komoly! Hihetetlen mennyit alszik! :lol:
Miért váltottál Adventes cumisüvegre?
Netti, Esztó!
Nálatok hány cumisüveg van körforgásban? Szilikonos, vagy latexes?

Kép
mozza
 
 


mozza
attol fugg mennyire van kedvem kaja utan mosogatni fertotleniteni ilyesmi. van h minden kajahoz uj cumisuveget hasznalok aztan este jon a macera veluk. van h van idom es megcsinalom kaja bufi ilyenek utan :roll:
de viznek van mindig kulon.
eddig latexos volt,mert az aventesbol nem birt inni "kicsinek". mostmar megy neki uhogy szilikonosbol.
de ezt vhogy konnyebb tisztan tartani,vagy hogyis mondjam.. egyszerubb megtisztitani mint a masikat! a latexeset..

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza,
azért mert a meguntam a MAM-os cumisüveget mosni :) az aventeset egyszerübb, nem áll 40 részből :)
ez sztem szilikonos cumi vagy nem tudom :)
jut eszembe nekünk is van eper autóban zsiráf :D mindenféle hülyeséget megvettem az ikeában múltkor :)

Álmos tényleg jó sokat alszik :) akárcsak én megboldogul ifjú koromban :)

Netti,
azért mert most rendezgettem a fényképeket, és nem láttam hogy ennyi video van, kettőről tudtam :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Apa igy etet :
Kép persze a legnagyobb cumisuveggel :))))

Netti
Kép
maumau
 
 


Es amint latjatok.. Boroka lelog a szopiparnarol....... pedig nem kicsi :shock:

Aventeset nagyon konnyu tisztitani tenyleg. alig van vele macera igy. :)

Netti
Kép
maumau
 
 


a latex a sargasabb(barnasabb?)
a szilikon az atlatszo(feheres?)
UGYE? :roll: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó a kép Netti :D
Zoli is kb így etet :D

én is úgy gondolom, hogy a szilikon a fehéres :)

Álmos megint kihagyott egy evést, úgy alszik mint akit fejbe vertek. pedig lassan fürcsi...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó,
van olyan szitu vagy testhelyzet, ahogy Álmi nem tud aludni? :lol: :lol: :lol:

emese1979
 
 


Kép
Kép
Kép pisze-pisze

Kép
Kép
tinu
 
 


Na még egy óra és fen lesz....már elegem van!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRemélem h végez ez a sz*r :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus: kitartás! És hálás köszönet a munkáért, olyan rendi vagy!

Kép
Kép
tinu
 
 


Emese,
nem tudom :D

Tinu
hát elég szarul néz ki :( remélem jól viseli.

Annus,
köszönjük :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto, Almi nagyon komoly :lol:

Tinu, nem mondtak semmit h meddig kell ez??
eleg brutal, remelem Csongi jol fogja viselni :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, tenyleg koszonjuk szepen.. en nekem biztos nem lett volna lelki erom vegig csinalni :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Eszto, a te ferjed is a gyerek fejere teszi a cumisuveg tetejet vagy ilyen pozban etet? :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


ilyen pózban etet :) néha a másik kezében sör... a többi fortélyt meg nem láttam még, talán jobb is :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jaj én már csak azt remélem h jó lett...mert javítani nem nagy gond...de a kovertálás 3 óra+feltöltés 5-6 óra....nem tudom mért lett ilyen nagy.....remélem h nézhető is lesz ...nem tölti majd sokáig......


Csonginak nagyon jó ez a mintás izé!!!Mármint h ilyen mintás...amúgy olyan mintha gipszben lenne szegény :(

Álmi nagyon nagy!

Borónak meg nagyon hosszú lába van!!!!Mi rövid lábúak vaygunk,már mondtam is h olyan mint a póniló a versenylovak között :lol:


Maja meg nagyon tündéri!!!!Még nem is láttam ilyen itatót!Nagyon tuti!!!

annus11
 
 


Álmosnak milyen nagy lába van! Hihetetlen!

Én valamelyik nap sétáltam Petyával,amikor láttam egy babakocsit. Gondoltam,h hasonló korú baba lehet benne, mint a mieink, és mint minden anya ilyenkor,én is be akartam kukucskálni a kicsihez. (Csak én vagyok ennyire kíváncsi? )
Ahogy közelebb értem, nem láttam mást, csak két begipszelt lábikót. Annyira szörnyű érzés volt,és nagyon sajnáltam a kicsit. Ez a szerkezet Csonginak sokkal humánusabb megoldás! Bár gondolom ez is probléma függő!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Annus, jo hosszu igen :lol:
amugy lehet le kellett volna "butitani" es akkor gyorsabb lett volna,na de utolag mar konnyu mondani :roll:
nekunk a 3perces klipp olyan 5perc feltoltes volt igy :roll:

Eszto, sor nalunk is bejatszik apanak kozben :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Álmi édes ahogy alszik!
Boró sokat nőtt!!
Mi is Aventet használunk.Szilikonosat.
Szegény Csongor.Hogy viseli???
Sikerült egy 3-as Huggies pelust adni Hancira.Hát elég nagy a combijánál.Így tesóm hoz kis csomagos 2-es Pampers-t,ugye abból meg nem merek sokat venni már egyszerre. Mert lehet 1 hét és a 3-as már nem is lesz ekkora.2-es Pampersből hány darabos a legkisebb???Van egy katalógusom,aszerint 74 és 96 db-os van belőle,de furi mert legutóbb mi 80 db-ost vettünk. :roll: Én már totál eltévedtem pelus ügyben.
Annus még egyszer köszönjük!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hát nem tudom...lehet csak holnap reggelre lesz vmi...már fenn van,de még mindig tölt vmit.....az is lehet h le kell butítani...de azt nem tudom....csak öcsém.Na remélem h holnap nézhető lesz már!!!!! :roll:

annus11
 
 


Netti!

Na hogy kell butítani????Még sose csináltam....

annus11
 
 


Addig ne köszönjétek amíg nem láttátok! 8) :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Irok msnen, mert ehez apa kell :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


No, mizu a klippel? Izgi-izgi! És nagyon köszi, Annus!

Ti láttátok már a Huggies-nek a farmer mintájú pelenkáját? Én tegnap kaptam, nagggyon vicces! :)

Csongit mintha nem viselné meg ez a szerkezet -legalábbis a kép alapján...

Netti, a férjednek hogy jutott eszébe, hogy épp a gyerek fejére helyezze a cumisüveg kupakját? :lol:

Nekem a Tommee Teepee cumisüveg+cumi vált be (igaz ő csak vizet iszik belőle) Az Avent még ott dekkol a dobozban, ez jobban tetszett...

No, dobok egy képet drága Mackósajtimról Kép AndrisMarci -anyaszerelme

Kép

Kép
adraci
 
 


Trixi
Én csak 7 éve vagyok csepeli.
Zamárdiba meg csak most megyünk elsőnek. Eddig mindíg Arácson voltunk. Ez most 1 kivételes alkalom, hogy ide megyünk. Egész héten ott leszünk, ha nem jön közbe valami. Utána meg megyünk a telekre és 20.-ka körül jövünk vissza.


Pumukli

Jól gondoltad, hogy ott forgattunk, de mi az ünnepléskor épp nem dolgoztunk.

Kép
Kép
incike
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=4s801CXhTEA

Elméletileg nézhető! :wink: :lol: A minőség picit érdekes....de már annak örülök h fenn van!!!!

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: