Új privát üzeneted érkezett!

Peni,

biztos láttad már a patikákban a calcium+C vitaminos pezsgőtablettát. Sokkal hatékonyabb, mint maga a C vitamin egyedül. Szerintem ezért írhatta fel. Nem lesz tőle baja Zéténynek, sőt.
Szerintem rakjál el belőle 1-2 ampullát, mert nyáron a méh csípéses időszakban is hasznát veszed. vagy bármilyen allergiás reakciónál.

Katuska, ha nem nagy kérés ezt a funkciót tedd vissza légysziiiiiii. Én itt szoktam nézni, hogy ki frissített, és lemaradtam Rólad. :oops: Tegnap amikor valaki írta, hogy a blogod felett sír, néztem, hogy úúúúúr isten, mennyi mindenről lemaradtam.


Zsófi, linkeld be a gyerekülést! Én is ott vettem. Végül 30000-ért. Mégsem 54000. Októberben veszem át, eddig előleget utaltam a manusnak. Azért hihetetlen, hogy mennyire kénytelenek vagyunk idegen emberekben megbízni ilyen téren.

És ebben a pillanatban felállt a lányom!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hurrrrá!!!!!

Rólunk, szóval fél perccel ezelőtt ezt az új mutatványt produkálta.
Éjszaka: egész jók voltunk, fél 1-kor kelt, utána 4-kor, utána 3/4 6, és 3/4 7-kor. Apa szerint még mindig "rémeket" látok fogak helyett. Bár most tényleg ott vannak.

Na és a fél 1-es kelési történet.

Én olyan mélyen aludtam, hogy apa ébredt hozzá. És mire mentem már ott ült vele a fotelban. És most jön, amin azóta is nevetek.
Este ott felejtettem a megcsinált tápszert, amit éppen kostoltatok a lánnyal, hátha megszereti. Erre azt látom, hogy apa azt itatja a lánnyal. És bepuszilta az egész 120 ml-t. :roll: Hiába az éhség nagy úr.
Remélem nem csináltunk ezzel bajt, mert a tápszerekre rá van írva, hogy max 1 órán belül itasd meg. Hát ez hűtőben sem volt, és 1 órán bőven túl volt. Ráadásul hidegen. :roll:
Minden esetre mondtam apának, hogy az esti fürdetés után ő ül le Zsófival, hátha tőle megissza.
Mert nálam fekszik be azonnal a cicihez.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


cs_erika
Én is jártam már így, hogy fölkelt a Joel éjjel és mire megcsináltam a tápszert neki ( 5 perc volt) addigra vissza aludt, amikor fölébredt fogtam és meleg csap alá raktam amíg átmelegedett és úgy adtam oda neki.

Ma Joelem megint elég sokszor volt fönn, hogy mi lehet vele, most már tényleg kezdem azt hinni, hogy a foga.

manocskak
 
 


Mi a véleményetek a korai szobatisztaságra szoktatásról...
Vagyok 1 másik helyen és ott a csaj írta,hogy elkezdte,de nem azért,hogy szobatiszta legyen a gyerek... :oops:
véleményeitekre kíváncsi lennék!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 

 
 

:oops: helyett ezt akartam :cry: :shock:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Zombi vagyok! Fél 5 óta nyüszög, vinnyog, sírdogál. Aztán most volt egy teli pelus. Szóval lehet, hogy csak nagyon bekajált. Végre elaludt. Én is megyek, mert alig látok.
Hanna: én most nem ébresztem fel, hadd aludjon. Kihagyjuk a mai napot. :(

krisz78
 
 


Én is hallottam már erről, hogy valaki korán kezdi.

Vélemény: kb másfél-2 éves korra éri el az agya azt a fejlettségi szintet, hogy a széklet-vizelet visszatartása tudatos legyen. Egészen addig ez reflexszerűen működik.
Én jövő nyáron megpróbálkozom elkezdeni, de addig teljesen fölösleges. Főleg, mivel jön az ősz-tél. Csak megfázik, és ráadásul van egy plusz párna, ami védi.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Móni, Erika: Köszi a calcimuscos hozzászólást....adom Zéténynek...megissza simán....majd megírom ha lesz valami érzékelhető eredmény:-)

Korai szobatisztaság: a szobatisztaság egy agyi érési folyamat eredménye nem szoktatás kérdése.......és kevés gyerek érett rá 2 éve s kor alatt. Persze...reflexeket ki lehet váltani...ha valaki folyton ülteti a gyereket a bilin nyilván bele fog pisilni....de ez nem szobatisztaság. A szobatisztaság az ha felismeri az ingert, szól, visszatartja majd eljut a wc-ig és beleprodukál...ha belegondoltok ez állati bonyolult és hosszú folyamat :) .
Na biztos kiderült a kis hozzászólásomból hogy nem vagyok híve ennek a korai szoktatásnak...egyszerűen nem hiszem, hogy van értelme.....Dehát ez az én saját véleményem:-)

KépKép
peni
 
 


Móni: mndenféle allergiapanelt megcsinálak SOmának és csak a penészgombára allergiás kimutathatóan. Az összes többi negatív lett szerencsére...bár a pulmonológus szerint ez ugye változhat...és lehet hogy közben már másra allergiás vagy másra is, ezt az allergiavizsgálatot majd 1 éve csinálták neki.

KépKép
peni
 
 


Hali!

Vagyok én is.
Brutál éjszakánk volt. Most is visít. áááááááááááá

Krisz! Összebeszéltek tuti.

Betegeink hogy vannak?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


jó reggelt!
ma nekünk sem volt vmi fényes éjszakánk. vagyis inkább nekem, mert Szonja csak egyszer kelt fel, hajnali fél 6kor. Én vagy négyszer, mert fáztam (apa persze nem bújik...) meg Szonja felsírt, de aztán semmi nem volt, aztán beütötte a fejét, mert álmában kúszott, na akkor azt hittem fel fog ébredni, de csak fél 6-kor sírt. 10 perc alatt visszaringattam, és aludt is tovább. Ezt már 3 napja. szerintem megindult a másik foga is, bár már 1 hete látom fehérleni az íny alatt...

a korai bilire szoktatás szerintem is felesleges, nem érett még meg rá egy ilyen korú baba.

kálcium injekciót utoljára a várandósságom elején kaptam a dokitól, mert meg voltam fázva, picit be volt gyulladva atorkom, de nem akart gyógyszert írni, és a kálcium meg veszélytelen ilyen szempontból. gyulladáscsökkentő hatása is van, és csípésekkor is tényleg nagyon jó.

Z-Kriszti: de jó hogy mondod a másikat, benézek már oda is. bár ez a szobatisztaság dolog már ment 1 hete is talán...

és akkor az ülésünk:
http://www.vatera.hu/romer_quickfix_9_1 ... 86749.html

utánvéttel kértem, mert ez elég nagy összeg nekem az utaláshoz. bár megbízhatónak és rendesnek tűnik a hölgy, de ugye sosem tudni...
czzsofia
 
 


Jó reggelt!

Sajnálom mindenki rossz éjszakáját!

Hogy vannak a betegek?

Korai szobatisztaságra nevelés: szerintem minden, amit nem a maga idejében erőltetünk a babákra, az ártalmas.

Szemüveg és para: köszi az Ágnes dicséreteket, de marhára nem attól paráztam, hogy vajon hogy fog állni neki a szemüveg. Ilyenkor még úgy sem nézi magát hiún a tükör előtt, és úgy is minden visszajelzés amit kap pozitív, szóval az sem zavar, ha rosszul áll. Attól parázom, hogy 10 percnél többet egyben nem tudom rajta tartani azt a vacakot. Meg attól, hogy állandóan összemaszatolja, és a maszatos üveggel többet árt a szemének, mintha nem is lenne rajta. Meg attól, hogy elhajítja, és összetörik, s nekem nincs még egyszer 55ezrem egy újabb okuláréra. Meg attól, hogy lefogva vizsgálták, és vajon tényleg megbízható-e az eredmény így. és még sorolhatnám...

Erika, nem vagyok otthon a tápszerekben, de nem hiszem hogy baja lehetne tőle, ne aggódj!

Rólunk: bár mindketten menteni akarjuk a kapcsolatot, napról-napra nagyobb lesz a káosz közöttünk is, és magamban is. Ha úgy érzem itt a végveszély és pszichomókus segítségre van szükségem, merre induljak el? Lehet ilyesmire beutalót kérni, vagy keressek valami magándokit? Tisztában van valaki a tarifákkal?
kisbogacs
 
 


Sziasztok!

Mi sajnos nem megyünk a talira, mert még egy kicsit taknyos Bianka, nem merem megkockáztatni, nehogy valamelyik baba vagy anyuka elkapja.

A jövő heti meg azért ugrott, mert vasárnap indulunk Debrecenbe (végre egy kicsit nyaralunk), szerdán jövünk haza, de csütörtökön meg viszem Biankát neurológiára. Ha véletlenül pénteken lenne a tali, akkor mi is megyünk, de erre gondolom nem sok esély van.

Zsófi: nagyon tuti az ülés, ügyes voltál, hogy lecsaptál rá.

Sajnálom a rossz éjszakákat, nálunk most két napja jobb a helyzet, mindkétszer csak egyszer ébredt Bianka, de elég hamar vissza is aludt egy kis ivás után.

Kép
jandrea
 
 


Sziasztok!
Jó le vagyok maradva, ez a szabi arra jó hogy az ember egy kicsit megpróbálja utolérni magát. Tanyázunk, befőzünk (körte), kutyázunk, takarítunk stb...

Nagyjából olvastalak benneteket, betegeknek jobbulást. Nem tudom ez valami járvány jellegű lehet vagy az idő hozta inkább hogy mindenki beteg. Én is elvittem Levit az orvoshoz de végül nem mentünk be még a váróba sem mert tele volt beteg gyerekekkel, neki meg csak az orr folyt mielőtt elkapna mást is. Mi már kezdünk kilábalni.

Nagyon szép babákat láttam. Levente cuki a tengerparton Írígy, Írígy érte.
Keresztelős képek nagyon jók, örülök hogy jól sikerült mindenkinél.
Talira is nagyon írígy vagyok olyan jó hogy közel vagytok egymáshoz és meg tudjátok oldani.
De ha minden igaz mi is megyünk pénteken babalátogatóban, egy nap különbséggel születtek kíváncsi vagyok mit fognak csinálni.

Hát nem tudom hogy ez szepara-para- e de nálunk is nagyon anyás lett Levi. Ha más valakinél van mindig kéretszkedik hozzám. Vagy a betegsége miatt, vagy kihasználja hogy itthon van anya és mindig felveteti magát. Én meg nem bírom ki hogy ne vegyem fel mikor ott nyűglődik. Szerintem nagyon okosak már és rájöttek kinél mit érhetnek el és ki is használják. Azt hiszem mi nagyon el fogjuk kapatni, de ha nagyobb lesz és érti már mit mondunk neki akkor majd meg lehet őket győzni a jóról . :roll:

Ma megyek bőrgyógyihoz, Levit meg leadom anyukámhoz, néha ott szoktam hagyni hogy szokja, és nagyon jól elvannak. :lol:

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Szer5encsére még mindig nyugodtan alszik. Tuti, a hasa bántotta. Már megijedtem, hogy ő is beteg lesz.

Andi: miért viszed a neurológiára Biankát?

Kriszti: vannak párterápiák. Állítólag hatásosak, mert egy kívülálló jobban látja a dolgokat. Biztos nem olcsó. A neten nincsenek árak?
Az nem segítene, ha kettesben lennétek? Akár egy vacsi, mozi, kis összebújás stb. A nagyi meg vigyázna Ágira. Mert szerintem az lehet a férjed "baja", hogy nyakába szakadt a felelősség, a családapa szerep, és fél, hogy ennek nem tud megfelelni. Bár nem ismerem, de ez ilyenkor sok pasinál előjön.

krisz78
 
 


Szobatisztaságról.
Én úgy vagyok vele, hogy nyáron a legkönnyebb őket leszoktatni a nappali pelusról és a bilire szoktatni, én mind a két fiamat nyáron szoktattam le a nappali pelusról, sőt a Dávid fiam egyik napról a másikra már éjszakára sem kellett a pelus. A Dávid fiam júniusi, így mire 3 évesen oviba került már szoba és ágy tiszta volt.
A Geri fiam ő is januári mint a Joel, így ő volt kb 2,5 éves amikor szobatiszta lett. Lehet, hogy a Joel is ilyen idős lesz majd.

Peni
Nekem is a Dávid fiamnak (akkor ő 4-5 éves volt) először a Pollen, Parlagfű, Fűfélék keveréke, Tojásfehérje, házi poratka allergiákat hozták ki először, ezek után ment át asztmába. Most októberben volt 2 éve, hogy voltunk megint akkor ezkere még hozzá jött a Rozs is.

Az idősebbik bátyám kisebbik fia (ő most már 19 éves), ő olyan mértékben allergiás, hogy volt kb 2,5 éves evett a sógornőm anyukájánál rántott halat és ő ödémásan bedagadt, azonnal kórházba kellett vinni, ahol azt mondta a doki nekik, ha 5 perccel később érnek be a gyerekkel akkor csak gégemetszéssel tudták volna csak megmenteni, mert megfulladt volna.
Úgy be volt dagadva a gyerek, hogy a nyak az ajkával volt egy vonalban.
Ezek után rengeteg allergia vizsgálaton mentek keresztül és nagyon sok mindenre allergiás a gyerek olajos magvakból most már kb 3-4 éve eheti csak a diót mást nem.

manocskak
 
 


Köszi a véleményeket!!!Már azt hittem csak én gondolom úgy,hogy nem egészséges dolog 1 8hónapost biliztetni!!! :shock:

teljes sokkot kaptam ettől a fajta szemlélettől!!!! :shock: :shock: :shock: :wink: :lol:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Kriszti: az biztos, hogy valahogy erősíteni kellene téged...talán kettőtöket kívülről. Egy jó szakember biztosan sokat segíthet. Én párterápián sosem jártam mert az én férjem nem volt hajlandó párterápiára járni. Pszichológushoz járok régóta 6.000 ft /óra. Heti egyszer........
Sajnos ez a mélységű krízis amiben érzésem szerint vagytok nem oldódik meg magától. Lehetnek jó esték, jó napok akár jó hetek is de utána sajnos előről kezdődik minden.....tudom milyen sajnos, megtapasztaltam :cry: . Azt hiszem, hogy tényleg kell a közös élmény, közös vacsi, mozi bármi....ha ez nem elég akkor meg szakember.

KépKép
peni
 
 


Kisbogacs: szerintem ilyen párterápiára nem küld el orvos, úgyhogy marad a magándoki (persze azért, ha gondolod, kérdezd meg a körzetidet, ő azért jobban tudja). A magándokik viszont elég drágák, bár biztos, hogy nagyon széles skálán mozog. Én annyit tudok, hogy a nővéremék jártak ilyenre és egy alkalom 10e Ft volt, szerintem iszonyat drága. De tény, hogy segített nekik.

Krisz: azért megyünk neurológiára, mert Bianka pl. amikor hirtelen felébred, akkor remegteti a kis kezét. Olyan, mint amikor az újszülöttek nagyon sírnak és remegtetik a kezüket (megjegyzem szerintem akkor is csinálné, bár nem nagyon tudom, mert sose hagyom sírni, egyszer viszont muszáj volt (kaját kutyultam neki) és akkor csinálta). Én ezt megemlítettem a dokinéninek és ő azt mondta, hogy nem hiszi, hogy bármi probléma lenne, de azért nézessük meg. Amikor kértem időpontot (Heim Pál), akkor ott a nő is azt mondta, hogy szerinte nincs vele gond, arra figyeljek, hogy a kis feje is remeg-e, mert akkor rögtön be kell vinni. Szerintem sincs semmi gond, egyenlőre nem parázok, de azért jó lenne, ha szakember nyugtatna meg.

Kép
jandrea
 
 


Z-Kriszta: sokféle elképzelés van a szobatisztaságról...ha az anyuka kicsit túlvezérelt nekiáll biliztetni 8 hónaposan. HÁt....ő tudja :lol: :lol:
Nekem Soma nagyon későn lett szobatiszta. Ő nyári...így 1 és 3/4 évesen tavasszal kezdtük a szoktatást....és a nappali szobatisztaság egész jól össze is jött neki....úgy 2 1/4 éves korára. Éjszaka viszont bepisilt még 3 és fél évesen is....
Aztán persze megoldódott ez is mint minden :) . Nem maradt "úgy":-)

KépKép
peni
 
 


Andi: fejremegtetés alatt mit értenek? Még nem is hallottam ilyet. Az én fiam csapkodja a fejét jobbra-balra. Mondjuk ez alvás előtt, ha fáradt. Milyen az a remegtetés? Miért veszélyes?

Na, úgy hallom, ébred. Megyek. Remélem, nem folytatja a hajnali sírást.

krisz78
 
 


Zsófi szupi az ülés!!!

Hát kivertem a csajnál a biztosítékot,azzal,hogy leírtam a véleményem,mert nem tetszett a stílusom!!!ez van!!! :wink:
az ilyen dolgok annyira ki tudnak hozni a sodromból!!! :oops:
majd megnyugszik!!! :!:

Kriszti sajnálom,ami kettőtökkel van!erről még nem írtál,vagy én még akkor nem voltam!nálunk is vannak hullámzások,de próbálunk túl lenni rajta,és Zétényre koncentrálni...benne meglátni magunkat,kettőnket,vagy mi!!! :oops: :wink:
párterápia biztos drága dolog...lehet segítene tényleg,ha kettesben lennétek!!!próbáltátok már?

tejpép vettem Zétinek,szereti!!!tettem neki bele gyümit,és megette!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Krisz: szerintem, amit te írsz, az nem remegtetés. Szerintem, ha nagyon gyorsan mozog a fejecskéje jobbra-balra, amikor igazán nem ő irányítja ezt a mozgást. Gondolom az epilepszia-gyanú miatt veszélyes. De ilyenre gondolni sem merek.

Kép
jandrea
 
 


csajok, ne tessék parázni, a koordinálatlan remegés nagyon egyértelmű lenne, de nem lesz ilyen senki babájával! Az teljesen más, hogy fáradt, vagy ideges, vagy boldog, vagy izgatott stb. a baba, és emiatt heveskedik... nyugiiiiiiiiiii
kisbogacs
 
 


Kivételesen nem parázok, csak kérdeztem, mert még nem hallottam ilyenről.

ÁÁÁÁÁÁ, szerintetek jó kedvvel ébredt? Itt ül az ölemben és hüppög. Még kúszni mászni sincs kedve. Egyedül a papucs érdekli.

krisz78
 
 


Mi is vagyunk, csak olvaso uzemmodba, a nagyi Francia orszagba volt, igy nem volt segitseg, es ramszakadt a munka, a haztartas, a pici, szoval volt mit csinalni, de minden rendbe volt, vagyis van (ma jon a nagyi) szoval neki kezdek vasalni is ma delutantol :lol: azzal az egyel teljesen elmaradtam.
Fiammal minden rendbe. Nem sokara megyunk ellenorzesre, ugy hogy kiderul, hogy novogetunk, hogy van e problema a mozgasunkkal stb. Majd meglatjuk. Kulonosebben nem aggodok, a korulottunk levo babak kb ugyan ugy fejlodnek mint mi (na ebben harom falubeli 8 honapos baba tartozik), csak a magyar levego teheti olyan mozgekonnya a babanetes babakat :lol: (ezzel vigasztalom magam)
Orszivo: Itt nincs proszivos, csak otthonrol hozattuk mink is, amik itt vannak (szajjal kell oket szivni) szart sem ernek (nekem nincs tudom hozza)
Fiam nyoszorog, ugy hogy megyek.
Babak gyonyoruek!
Betegesek gyorsan gyogyuljatok meg, var a jatszoter, meg a baba tali titeket.

Kép
brestovsky
 
 


ja kepzeljetek hirtelen megvaltozott a fiam. Egyik naprol a masikra, elkezdte enni a foztomet. Mar 4-ik napja bevag 150g a foztombol. Tisztara oda vagyok oromombe. Nem tudom minek mondhato ez a nagy valtozas.

Kép
brestovsky
 
 


Krisz, akkor jó :wink:

Rita, akkor küldj egy kis étvágyat a lányomnak is :D

Nevessetek ki, de az imént láttam wiw-en egy volt osztálytársnőm esküvői képeit... az egyiken csókolóztak, s az volt a kép címe, hogy azóta is ezt csinálják... hát én először kiborultam és elkezdtem magam sajnáltatni, hogy nem is emlékszem mikor csókolóztunk a férjemmel utoljára. Aztán leküldtem a zuram hagymáért, és mikor hazaért, addigra összeszedtem magam és elkaptam egy hosszú "puszira". :oops: :oops: :oops: Hátha hatásos a csókterápia :oops: :D
kisbogacs
 
 



Kriszta: mit szólt a férjed a csókhoz?:-) Én tudom mikor csókoloztunk utoljára:-) 17 hónapja :shock: .

KépKép
peni
 
 


Edit: BOLDOG NÉVNAPOT!

Kriszti: a múltkor volt valamelyik reggeli műsorban, hogy a férfiak házasság után már nem szeretnek csókolózni. Csak egy kis szájrapuszi, oszt' jól van. Ó, nálunk sincs már olyan csókparty, mint amikor még csak jártunk. Elkényelmesednek a drágák. De azért valljuk be, mi is. Nem mutatkoztam volna előtte, kinyúlt játszós pólóban, vastag pizsiben. Most meg..... De ha meg épp olyanom van, és valami szexit veszek fel estére, akkor még meg van a hatása. :oops: Lehet, hogy 10 év múlva csak az fog kiváltani heves szívműködést nála, ha elkapcsolom a kedvenc műsorát. :wink:

krisz78
 
 


Már hőemelkedés sincsen!!
csak nagyon taknyos és berekedt, olyan furcsa a hangja :D
Szerintetek lehet neki Stodalt adni, a dobozra nincs rá írva ,csak hogy gyerekeknek az adagja... Vagy mit adjak neki?, semmit, majd elmúlik?

Ti mit adtok a babákra, a rövid ujjú szerintem már kevés, de hosszúban meg izzad??

Lányok nem panaszkodom, de most annyi minden szakadt a nyakunba, Anya hihetetlen mennyi mindent csinált 63 évesen, hát én már rég nem bírtam volna.

Csókterápia :lol: :lol: - hát ha összebújunk akkor az is van, így hetente biztos :lol: :lol: :lol:

bocsi, hogy most nem reagálok többet

Talizók majd fotókat tegyetek!

Kép

Kép
lucus16
 
 


Hello LÁnyok!
Kriszti, én jártam pszichológushoz még a pöttömkék előtt, mert nálam lelki oka (is) volt a meddőségemnek és nagyon sokat segített a csajszi. Ő 6000-ért vállal, és a specialitása a párkapcsolatok. Én csak annyit mondanék neked még erről, hogy minél előbb lépsz, annál könnyebb lesz kivenni a romlott almát a kosaratokból. Míg ha meg vársz, annyi lesz a poshadt alma, hogy mehet a kukába az egész kosár... :roll: :( Lehet, hogy elég lenne neked pár óra, csak hogy tisztában légy önmagaddal, az elvárásaiddal, önbizalmat meríts. És tényleg KELL pár óra, amikor magad lehetsz! :wink:

Ádi sokkal jobban van az antibiotikumtól, ma már normálisan aludt napközben is. Még randán köhög, de voltunk ma egészséges tancsadáson is, mondta dokinéni, hogy a torka már sokat javult. Viszont képzeljétek el 6 hét alatt nem hízott semmit, de nőtt 4 cm-t. 8800g és 78cm. Erre doktornő (akinek teljes mértékben hiszek a szaktudásában és tapasztalatában) felírt nekünk vasat tartalmazó tápit, hogy azt adjam. :shock: Hát én nem tudom, persze adni fogom, de itt megint előjött a súlyparáztatás. Annyit eszik a kölköm, hogy übereli a 3,5 éves tesóját. Mér baj az ha nem hízik???? :roll: Na mindegy, állítólag finom, ártani meg nem fog. És lehet, hogy igaza van doktornőnek, és talán ellenállóbb lesz Ádi a bacik ellen. :roll:

Nálunk vannak csókpartik... :oops: Sógornőmék 4 év után most szakítanak éppen, mindenféle előzetes jel és látszat nélkül. :cry: Ilyenkor az ember ráébred mit veszíthet, és ilyenkor különösen igyekszem a férjecském boldoggá tenni. :roll: :wink: Néha tényleg csak egy kis figyelmesség kell a szürke hétköznapokban.

Jövő hét csütörtököt belőjük akkor Csajok?

És egy kép a vashiányos fiamról:
Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Lucus, örülök hogy nincs láz!

Barti, megadod a csaj elérhetőségét priviben? Merrefelé rendel? Édes a fiad... :) Tök jónak néz ki az a játék is a képen, miket tud?

Csókterápia: az elsőnél a hatás teljes döbbenet volt. A másodiknál ebéd előtt még mindig nagy adag meglepettség, és még kis húzódozás. A harmadikra viszont belejött :D Mondtam neki a következőt ő kezdi :D
Ha lesz hosszútávú eredménye a projektnek, majd megalapítom a "Csókold meg a házastársad" mozgalmat :lol: :lol:
Egy biztos: én most sokkal jobban érzem magam, mint 2 órával ezelőtt :oops: :)

Öltöztetés: Ágnes épp hosszú ujjú body-ban és zokniban "olvas" mellettem...
kisbogacs
 
 


Barti: És, ha nem hízott, akkor mi van? Nőtt. Láttad, mennyivel nagyobb mint az én Ádim, pedig ő sem az a kis törékeny madárcsontú baba.
Mondjuk a vas biztos nem árt neki. Örülök, hogy jobban van.

krisz78
 
 


Peni: már mi is kaptunk Calcimusc-ot, azt mondta a doktornéni, hogy enyhe megfázásra, orrdugulásra nagyon jó. Szerintem Zétény is ezért kapta.

Kriszti: sajnálom, hogy a kapcsolatotok nem alakul a legjobban. Igen, igen, tessék kezdeményezni!!! Sok férfinak arra van szüksége, hogy irányítsák őket, és ezt most a szó valóban jó értelmében mondom.

Rita: kis étvágyat küldjél már fénypost Bálintnak is, légysziiiiii!!! Éhségsztrájkol 2 napja, szinte csak szopizik :cry:

Krisz: köszi :-)

Barti: hízás ide vagy oda, ezek nagyon szép méretek! 10 cm-vel nagyobb Ádi, mint Bálint :shock:

Voltunk ma ringatón a Gazdagréti Közösségi Házban, tök jó volt. Elég sokan voltunk, Bálint volt az egyik legfiatalabb, de nagyon tetszett neki. Azt is imádja, ha „csak” én énekelek neki, ez a társas éneklés meg különösen bejött neki.

Edit + Bálintbaba

KépKép
bálintanyu
 
 


Edit: igazad van ezért kaphatott Zétény calcimuscot tényleg elég kis taknyos szegény.
De jó, hogy jó volt a ringató.....szerintem mi is elkezdünk járni nemsokára...

KépKép
peni
 
 


Hu de bejott a csok dolog:)
Mi sem nagyon csinaljuk. Nem tudom valahogy tenyleg ugy lett, hogy a hazassag kezdetevel megszunt :roll: na jo egy ket nagyon szenvedelyes esemenykor meg talan, vagy ha en kezdemenyezek, de amugy :?
Etvagyat kuldok ezerrel. Meg egy kis maszatos ruhat is. Ketszer oltozkodok en is meg a fiam is naponta, ebed utan, meg uzsi utan. Mar unom :x
barti, hat a kisfiad nem nez ki vashianyosnak. Az en fiam sem alacsony, de 78 centi az aztan valami!

Kép
brestovsky
 
 


Es megrendeltem az autosulest. En is egy nemet oldalor es 100€-val olcsobban mint itt. Arrol az oldalrol amit Kata irt nem sikerult, de talaltam egy masikat (remelem meg is jon) babyprofi.de
Amugy maxi Cosi pioriFix lett, a Romert lattam elobben, es nem tetszett, mert minimalisan dontheto es a maxi cosi mellett eleg kenyelmetelnek tunik. Biztonsagra a ketto meg egyforma.(marmint a romer labtamaszos es ez). Persze a legbiztonsagosabb a Romer isofix top tether-el, de hat azzal meg nincs felszerelve az autonk, ugy hogy maradt a labtamaszos.
na jo ennyi sok lesz belolem

Kép
brestovsky
 
 


78 cm azta.........
Zétény most 73-74 cm és 8,6-8,7 kg. Egész jó husban kezd lenni, olyan jó kis combija van végre:-)

KépKép
peni
 
 


Jaj ez a fogzás nagyon kimerítő, a babénak és a mamnak egyaránt!!! Legalábbis nálunk.

Barti - Ádi nem úgy néz ki mint aki éhezne!! És szerintem most hosszra gyúrt 4 cm az duplája az átlagosnak!

Lányok tudtátok, hogy a cicanadrágot mostanság leggings-nek hívják??!! :shock: :shock: :shock:

Edit Boldog Névnapot!!!

És lesz Ráckevén is Ringatóóóóóó! Úgy örülök neki, végre vmi progi itt.

Kép

Kép
lucus16
 
 


Cicanadrag- na igen ez a " mondjuk kulfoldiesen ugy modernebben, es jobban hangzik" tipikus megnyilvanulasa. Sajna van par eset.

Kép
brestovsky
 
 


Alszik a lányom, aki 10-ig szokott esténként kukorékolni :shock: :lol:

Barti, nekem csak most estek le a számok... 78 cm??? Aztamindenit!!! Ezért a rekordméretért kitüntetés és dicséret dukál, nem vashiány... nem is értem... De ettől függetlenül én is adnám a tápszert, ártani úgy sem árt.

Csókterápia: fényezem magam :oops: egy félisten vagyok :D Rég volt ilyen jó napunk :lol: :lol: :lol:

Edit, mea culpa, figyelmetlen vagyok ma... Boldog névnapot!
kisbogacs
 
 


Fiam egyre többet tartózkodik 4kézláb pozícióban,úgy örülök!!! :D

Kriszti csókterápia :wink: örülök a sikerednek!!!

Elmaradt a babauszi!!! :cry: valamelyik kicsinek kifolyt a kakija,és le kellett engedni a vizet,jó mi!!! :lol: :lol: :lol:
remélem jövő héten nem jön közbe semmi!!!

Barti 78cm,azt a mindenit!!! :lol: :shock: :lol: hatalmas fiú!
mindig ilyen kis karikás a szeme?az utalhat vashiányra!Vagy miért írt fel ilyen tápit?bocs,lehet hülyét kérdeztem!Nekem is ilyen karikás a szemem,és szedem a vasat,mert hiányom van!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Lucus, Kriszti: köszönöm! Kaptam Apától hosszú szárú vörös rózsát, Bálinttól pedig kis rövid szárú fehéret :D Együtt adták át :D :D

Peni: most esett le a 17 hónap :shock:

Kriszti: csak így tovább :D !!

Edit + Bálintbaba

KépKép
bálintanyu
 
 


Sziasztok!
Vissza még nem olvastam, majd holnap :)
Csak gyorsan: Hanna: köszi a vendéglátást! (olyan bunkó vagyok, asszem elfelejtettem mondani :oops: - tudom, megszoktad :roll:)
Éééés, áttörte az ínyt a BF1-eskénk :D Pontosítok: észrevettem, hogy ott a fogacska (éppen teleszájjal rötyögött Saca), és láttam, hogy ott fehérlik, megsimítottam (tényleg nem durván, csak simi), és egyből áttört egy pontocskán :) Jaj, remélem, hamar követi a jobboska is, és lesz egy kis pihi ebben a fogmizériában :roll: bár egy szavam sem lehet, olyan nagyon rosszul nem viseli Saca.
Na, megyek, megpróbálom megint elaltatni, mert pörög a kisasszony, mint a motolla :roll: azt hittem, kifárasztja majd a nap, meg a sok gyerek, de úgy tűnik, tévedtem.
Jó éjt!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Tali jó volt, köszi a vendéglátást Hanna ;) Milán hazafelé a buszon kidőlt (3 megállóval leszállás előtt), így babakocsistól felcigőltem a negyedikre, azt hittem megszülök/hányok/bec@rok :roll:

Hanna: miért van az, hogy mindig nálatok hagyunk valamit?! :shock:
Első talin a textil pelust (tényleg!), most meg a pingvines rágókát :x
Még jó, hogy kedden mi is "ringatózunk" :D

Ja, és a hazautam pont a Háda mellett vitt el, így "nagy unottan" (:D) bementem, és vettem Milánnak egy nagyon helyes Nextes kantáros farmert, meg egy Mothercare polár rugit csúszásgátlós talppal (ha netán megtáltosodnánk, hirtelen talpraállnánk, és lépegetnénk :roll:) darabjuk 790 volt, de nem bírtam otthagyni....
Katuska beterveztem a Nagy Lajos király útit is, de azt Apával, ő féken tart, ha elragadna a hév... (Bár ha jobban belegondolok, ő mindig rábólint mindenre ha Milánnak vásárolunk, így végül mindig én hezitálok, és szelektálok.) Téli cuccok még nem voltak, de akadt egy-két melegebb darab.

csókcsata: nálunk is van, szájrapuszi és ölelés az naponta többször is, azok Milán előtt, mert szerintem jó, hogy látja szeretjük egymást.

Kriszti: ügyi vagy ;) Ágnes bizti azért aludt el ilyen hamar, hogy Apával tovább csókcsatázzatok ;)

Peni: 17 hónap :shock: Mégsem alakultok?

Zsófi: jó az ülés, de anno volt itt téma, hogy használtan, vagy újonnan vegyünk-e ülést, és én nem mernék használtat venni..
Főleg olyantól, aki egyszerre vagy 5-6 ülést árul... Vajon honnan szerzi? De ez csak az én dilim :roll: ;)

Barti: csütörtöki tali is jó nekem, de akkor BKV-zunk, mi áll meg ott a közeletekben?
78 centi :shock: Aztaaa. Pedig Milán is "hosszú puska" (igaz Csöre ;)) Nekünk is volt egy hónapunk, amikor 4 centit nőtt ;)

Csöre:grat a fogacskához (és veled mit csinált a fogdoki?), én ma nem nyúlkáltam Milán szájába, szerintem még pár nap... :roll:
Ma kapott Viburcol kúpot, már alszik, ő jól kifáradt a nem alvásban, szerintem én is megyek, aztán bealszom a Liverpool-Debrecen meccsen.

Lucus: leggings :lol: Jöttök Bartiékhoz? Illene már ismét összehozni Milánt és Zillét. A rémenős csajokkal nem tud mit kezdeni (bocsi Saca :oops:), finoman kell hozzáközeledni :roll:

Rita: tök jó, hogy Ati így rákapott a kajcsidra :D

Edit: ringató, de jó! Én nem tudok énekelni... sokat kell?! Hanna??!!! Hozzatok füldugót :lol:

Krisz: ezen a TV elkapcsoláson kinyúltam, nagyon jó!!! :lol: Azért 10 év múlva még nem leszünk olyan vének, hogy mással ne tudjuk felcsigázni Apáékat... mondjuk meghúzzuk a kocsit :lol: :D ;) Na, de tényleg, lehet még akkor is romantikázni :)

Most csak ennyire futotta (ez sem kevés :roll:)
Jó éjt!!

biga.csiga
 
 


Z-Kriszta hát nem semmi a sztorid és ezért tényleg leengedik ? hasmenése volt vagy hogy folyik ki ? :roll:

Csókterápia örülök hogy bejött. Ha tanácsolhatom ami még nagyon jó a simi, amikor elmentek egymás mellett vagy csak arra mész és megsimized, testkontaktus, nálunk ez is nagyon bejön.

Kiderült lehet nem is ekcémám van hanem pikkelysömör, egyik jobb mint a másik :twisted:
Állítólag ezt meg nagyon meggyógyítani sem lehet :cry:

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


sziasztok,
taliról képeket is kérünk!!!!!!!!

Edit, Isten éltessen!!!!!

Biga.csiga, "rémenős" Freudi elszólás? Saca megint támadott? :lol:

Barti, 78 cm :shock: hát nem lesz alacsony, az biztos... :lol:

Rita, ügyi vagy a főzőcskével! Mennyiért rendelted az ülést? Mi is németből fogjuk rendelni. :wink:

Kriszti, csak így tovább! Nem kell ide pszihomókus :lol:

Lucus, jobbulást! Én beszélnék minimum a védőnővel, h mit adjak neki... :roll:

Köszönjük a képdicséreteket. Görögo-ban voltunk.

Na megyek kidőlök én is. Jó éjt!

Kép
vickybabe
 
 


jó estét

ma elküldte a hölgy az autósülést, szerintem holnap vagy az után meg is érkezik. akkor majd kiderül milyen az állapota. remélem olyan jó, mint a képen.
biga.csiga: azért akartunk használtan vásárolni ülést, mert sajnos nincs 50-60 ezer ft-unk új ülésre. és azért választottuk ezt, mert egy römerrel nem nagyon lehet mellé fogni, és sokat utazunk.
igazad lehet, hogy több ülést is árul, nem tudni honnan stb, nem is kérdeztem, de talán nem lesz gond.
ha nagyon rossz, akkor majd eladjuk... :) és keresünk másikat.
az a baj, hogy újonnan olcsóbb fajtákat meg nem merek megvenni, mert azt olvastam, hogy egyszerű fröccsöntött vázúak, és nincs benne az az ütést elnyelő mechanika, mint a römer, maxi cosi ill. concord ülésekben. ezek meg újonnan 50000 alatt nem igen kaphatók. sajnos. így egy olyan ami jó márka, és nem sérült vagy nem hibás repedt stb, talán egy "örök darab", és nem lehet nagyon melléfogni.

csókterápia: jó lenne ha a veszekedés mellett lenne erre még kedv... na jó, mondjuk jobb a helyzet mint volt, de azért vissza-visszatérő problémák vannak... furcsa, nálunk Szonja születése óta változtak meg a dolgok. szeretjük egymást, azzal nincs gond, csak időnk nincs egymást szeretgetni... :(

jön majd vki a hordozós hétre?
czzsofia
 
 


Kriszti - hogy sikerült ilyen korán letenni?

Biga.csiga - úgy tervezem, hogy megyünk, bár a hordozós napra is szeretnék menni - Tényleg aki megy melyik napot is tűztétek ki, Csöre Te már írtad, de nem emlékszem melyik napot?

Adtam neki 2x1 kiskanálnyit a Stodalból 4 óra különbséggel. :shock: Ha holnap is ilyen megkérdem a védőnőt.

Na megyek én is aludni.

Kép

Kép
lucus16
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?