Új privát üzeneted érkezett!

Tinu, a macsós kép nagyon jó! Nagyon szép Csongi és mintha nem is 3 hós lenne, inkább fél éves.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na lehet, hogy nekem az egész előző hsz-t kisbetűvel kellett volna. :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Adraci, kisbetű- n megírom normál méretben a szöveget, kijelölöm amit kisbetűsnek akarok és réáklikkelek a Betűméret-et lenytitva az apró-ra. Nem kicsinek fog látszani, hanem berak az elejére meg a végére krixkraxot, elküldés után lesz kisbetűs.
Én meg nem bírok a vonalzóbeillesztéssel, akármit csinálok. Pedig brégen volt, de mos nem t'om mit nem értek rajta...
Istenem, tüdőtumor nem hangzik jól.... :( :oops:
zili
 
 

 
 

Barackot én is úgy tenném el, mint Gyöngyi, csak fagyasztás előtt citromos vízbe áztatnám, hogy ne barnuljon meg.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Össze- vissza betűk, hát remélem érthető. Meg nem krikszkrax az, hanem a méretszám, amit beilleszt az elejére és a végére.

Adraci, hány hetes terhes?
zili
 
 


adraci, amikor rákatt a betűméretben a kicsire, kiad összesen 4 zárójelet, na és akkor aközé na látod? Ezt írja, hogy [size= egy szám méret]ide írsz [/size] na próbáld csak meg!
Nagyon sajnálom azt a lányt így ismeretlenül is.

Anita-rem már kész vagy a pakolással, :lol: ezért inkább nem hessegetlek! Ne aggódj, biztos minden rendben lesz Grétivel, meg a kiruccanással!

Nagyon szépek a konyhák, tele van modern fiatalosságal, élettel! A nők életük felét szinte ott töltik, tehát nem árt jó környezetet varázsolni! De jó lenne nekem is, de sajnos kötött a kezünk!

Tinu-Naggggyyyon vagány CSongi!! Édes!!! íÉS mekkora!!!??? Neked is tök jók a vonalzóid! :wink:

Én minden nap kifőzöm a gyerek cuccait, amikor még kellett a fejőgéppel én is szenvedtem, de a forró víz szépen kitakarította ahogy főztem!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Csajok, november elejére van kiírva, gondoljuk hamarabb jönnek, amiatt, hogy lombik ikrek.

na, lássuk

Kép

Kép
adraci
 
 


Ehhh, sikerült!

Kép

Kép
adraci
 
 


Zili!

ha megcsináltad a vonalzót akkor azt a kódot ami így kezdődik: [url.....és a vége is ez,azt kell bemásolni a profilban az aláíráshoz!Ennyi!

annus11
 
 


Adraci: nagyon tragikus. :cry:

Eltevés: nekünk sajna pici hűtönk van, pici mélyhűtővel, fagyasztó nincs. Mégis gondolkozom, hogy őszit talán, meg meggyet kéne eltenni valahogy, csak egy-két pohárral. Ugyanis nincsen cukormentes bébiétel olyan, ami csak őszi lenne. Meggy meg egyáltalán nincs - emlékeim szerint. Aztán úgyis bébiétel lesz belőle, mert annyi gyümit nem tudok eltenni, amennyi kéne nyárig, csak a bevezetéshez esetleg. Ja, és biocuccokat akarok venni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Iza meg tornász lesz...olyat csinál hason h felnyomja a popsit,de nem úgy h térdel,hanem a lábujjain támaszkodik és így nyomja fel az egész testét....ez milyen póz?Fejen akar állni?Vagy mi?????
Átforduláshoz is csak annyi hiányzik h jobban emelje a fejét...oldalt tök sokat van,de aztán csak kicsavarja a fejét és mivel így is lát nem erölteti meg magát...pedig hason szépen tartja tök régóta...szóval arra várok h mikor kezd forogni...szerintem napok kérdése!

Na végre elaludt...3 óta fenn volt...az oltástól inkább nyűgösebb lett,nem álomszuszék....láza nincs,de éjszakára lehet kap kúpot...majd meglátom,este megmérem még neki.....


Na folyt köv a nagy mű...addi amíg van időm...

Ja a jobb szememben meg van vmi bevérzés...

annus11
 
 


zili-vonalzó ügyben url-kódot kell átmásolni a profilba az aláíráshoz. Szívesen segítek, imádom a vonalzókat! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Annus-nekem Vilcsikém legújabb mutatványxa, hogy neki nem kell egy kéz sem ahhoz, hogy tartsa a fejét! Hátra csapja a kezeit, és úgy emeli a fejét, kis mókus! Felment a vérnyomásod a nagy klippgyártásban? vagy mitől vérzett be? :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Tinu!
Na itt van egy biobolt,van nekik bébikaja is.Lehet megnézem majd...de valószínű h nem az én pénztárcámnak való.....amúgy télen is lehet barackot kapni,csak hát....szóval nem az igazi meg drága,,de amennyi egy ilyen picinek kell,szerintem nem olyan sok.

Na ez az,h mennyit tegyek el...én akár ki tudom üríteni mindkét fiókot(a harmadik már tele van tejjel...)Bár az uram így is idegbajt kap...szerinte felesleges a tej a fagyóban :shock: Jól le is B*sztam h ilyeneket ne mondjon! 8) :lol:

Csongi nagyon vadító!!!

annus11
 
 


Nóri,nem tudom...picit fáj is...egy helyen piros....lehet h nem bevérzés a hivatalos neve,passz.De ilyen piros erek vannak egy kis helyen....

Ja Iza ezt is csinálja....hátracsapja a kezét...de általában csak az egyiket,az apja mindig mondja h olyan mint egy fóka :lol:

annus11
 
 


Nem mérted a vérnyomásod? Nehogy valami olyan baj legyen! :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na fürcsi, majd jövök

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Köszönöm a vonalzós segítségeket, holnap megcsinálom. Tinu, fagyasztásról:az egyik kolleganőmnél is ez a helyzet, nincs fagyasztójuk. Ő aktuálisan megveszi a fagyott cuccokat, áramszámlát sem fizet annyit, nem is tárol :D
Tudom, ha a mama kertjéből van a saját barack stb az jobb, de lehet kapni normális termékeket is.Ha magyar a cég, akkor tuti nyári a mirelit barack, hozzáadott anyag nélkül..
zili
 
 


Lóci megkapta az oltást,semmi baja nem volt.most meg ötkor elindult a láza,38.3-nál nyomtam kúpot,de azóta is ott stagnál. (persze végbélben.) Csak mi lázasodunk?????

Kép
f.ancsi
 
 


Na meg volt a fürcsike! A Drágám olyan szinten leúszta Cseh Lacit, hogy eszméletlen! Új világrekordot állított fel fal összecsapkodásban, sőt még a béka is kapott! Végülis száraz tónak nedves partján döglött béka kuruttyol. :lol: Holnap megyünk ki van adva ukászba apa részéről, a nagy kádba! Én szombaton akartam, de szombat is lesz belőle! NA nehogy már ő nyerjen! :wink:

f.ancsi-szerintem van más is, én még nem tudok nyilatkozni, mert mi a svéd rendszer szerint oltatjuk Vilikét, itt viszont ő majd csak 10.én kapja az ELSŐ szurit! Kúpot 6 óránként dughatsz, ha úgy érzed, meg pótold a folyadékot sokszor.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Íme a fal! :lol: Kép A fal...

Na meg egy kis Drágám...ja meg én :oops: :wink:
hopp a háttérben látszik a csodaszép konyhaszekrény

Kép

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


jujj akkora hasam van, mintha megint az 5. hónapban lennék! :? :? :roll: :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ancsi! Mi is ma kaptunk oltást, fürcsi előtt 37 volt a hőmérséklete, fülben mérve. Szóval eddig nem lázas. Mielőtt lefekszem majd még mérem neki. Viszont extra nyűgös volt ma. Egész délután ordított. Remélem holnapra megjavul.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Nóri! Vilcsi édes pofa! Úszóbajnok. :D Hol az 5 hónapos hasad? Ugyan már. Igazán nem nagy.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ancsi!
Végül nem utaztatok el???Mi is ma voltunk oltáson,csak én már 8 előtt ott voltam!Én voltam az első 8)
Dokinál voltál???
Adj neki fél kúpot,aztán mérd neki éjjel is,ha feljebb menne akkor tudod időben kezelni!

Hála az égnek nálunk nincs láz...Iza alig akart ma aludni...enni viszon annál többet...meg folyton vigyorog...ami nem baj,de lefektetem h alvás van és teli szájjal vigyorog!Hát ilyenkor mir lehet csinálni!Megzabálom!!!!

Most jutottam a vacsihoz...már kezdtem éhen halni...sz*r így egyedül....

Nóri!
Nem magas a vérnyomásom,nem tusom mitől van...keveset aludtam az éjjel amúgy,meg ugye anyóssal álmodtam,biztos ettől van 8) :lol:

Fürdős kép haláli!!!Vilinek a füle is a vízben van?Én is úgy belefektetném Izát,fürdés közben is röhögcsél....csak a fülét nem merem beletenni.... :roll:

annus11
 
 


Annus!
en is gondolkodtam ezen.. nem merem a fulet beletenni :roll:
masok h furdetik a babat?
mindenki beleteszi rendesen? :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Aranyosak vagytok, hogy nincs nagy hasam! :oops: :lol:
Igen, én beleteszem Vilikét egybe a kádba, a fülét is. Semmi baja, szerintem így jobban biztonságban érzi magát, mintha fognám a fejecskéjét! :wink: Próbáld ki, ha csak belegondolunk 9 hónapig vízben volt a fülücskéjük is, nem? :D

Drága kicsi szuris babókák! Holnapra tutira jobb lesz! :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nori, szepek vagytok egyutt :wink:

aah en felek vizbe tenni a fulet :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, aranyos vagy!
Most őszintén mitől féltek? A ti fületekbe nem szokott belemenni a víz amikor esetleg nagy kád vízben fürcsiztek, vagy akár uszodában vagytok? Nem az, mert mindenki úgy csinálja, ahogy a legkényelmesebb, meg ahogy számára, illetve úgy gondolja, hogy gyermeke számára a legbiztonságosabb! Elhihetitek, hogy én is nagyon féltem Vilikét, rosszat nem akarnék neki, szerintem ezzel nincsen semmi gond, élvezi, szabad mozgástere van! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ja, és szombaton a nagykádban... hú mi lesz ott. MAjd arról is csinálok fotókat, ott lesz szerintem csak igazán bugi! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri!
Hát igen,meg akik babaúszásra járnak és merülnek..ott is bizti víz megy a fülükbe...
Mi azért ki tudjuk "szedni" a fülünkből a vizet,de ők nem...vagy legalábbis nem tudom....de meg fogom próbálni!

Iza ma 5,5 kiló volt kereken! :lol:

annus11
 
 


oo Nori, nem is azert mondtam. Tenyleg mindenki ugy csinal mindent ahogy neki jobb :wink:
en se rajongok azert ha viz megy a fulembe,persze nem zavar,de ritkan teszem a fejem a vizbe :lol:
fulgyulladastol ilyesmiktol felek amugy!

Netti
Kép
maumau
 
 


Nem mentünk el ma,tegnap felhívtam a hotelt és áttettem jövő hétre,nem akartam vérzéssel "élvezni" az egyetlen nyári kikapcsolódást.
Nóri,nagyon édik vagytok,ahogy odabújsz a Manókádhoz!
Nekem még nagyobb maradt a hasam :(
Annus,tudom,hogy voltatok,mert a Zsuzsa hívott,hogy menjünk,most volt a kis Borsi Izabell is oltáson. Bizti azért mondta,mert meséltem neki,hogy ideadtad a mérleget.
Szerintetek,nem sok,ha éjjel is beadunk neki kúpot?

Kép
f.ancsi
 
 


Nóri!

Én szeretném ha ekkora hasam lenne! :oops:

Mivel Petya nem fér már el a kis kádban, így csúszásgátlóra fektetve megy a nagyba! Az összes gyerekem így fürdött,(vízzel a fülükben) És sosem volt semmi gond!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ha harom honapos lesz kiprobalom en is ugy a furcsit :roll:
csak nekem is eleg erzekeny volt kicsinek a fulem,remelem neki nem lesz az :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


:lol: :lol: Akkor ma képviseltük a Viola utcát rendesen!

Nézd meg a betegtájékoztatón h milyen gyakran lehet neki adni!Fogalmam nincs így fejből....

Netti!
Igen,és is ilyentől félek...persze egy idő után bizti vízbe fog érni neki,szóval lehet h jobb előbb...passz!

annus11
 
 


en ugytudom h 3x felet kaphat?!
a milyenkre az van irva.

Annus, hat igen.. kitudja. de lehet oriasi lesz az orom :lol:
kiskadban mar mi sem ferunk el,ami ugye nem csoda.. rugdossa es felrugja magat.. fogni kell a fejet ne utkozzon :lol:
mondjuk mi mar furodtunk vele nagy kadban ketszer.
sztem tetszett neki.
amugy o nem mosolyog nem is pancsol kozben, nez oriasi szemekkel elore!! tokre meg van lepdove mindig a vizben :roll:
de biztos tetszik neki......
hetvegen nagy csaladi pancsolast tervezek a furdoszobaban :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


6 kg felett lehet adni egészet. Legalábbis nekem azt mondta a doktornéni. Így mi egészet cuppantottunk be! Háááát, nem volt túl lelkes a Drágám! :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Netti-Annus, nekem kislány koromban azt Isten tudja hogy hányszor szúrták fel a fülemet, 15 éves koromban mű hallócsontokat kaptam, de tuti nem a víztől. Ha nagyobb lesz Boró is meg Izus is, maguknak fogják belemártani a fejecskéjüket, és higyjétek el, hogy semmi gond nem lesz! A fülem alapjáraton sz*r, ez már így marad, állítólag ez genetika is, meg hajlam, de anno Zalcsikámmal sem volt semmi probléma a fülével.

trixi-aranyos vagy! Nekem egy gondom van ezzel a pocakkal, hogy csüng! Annyira kinyúlt a bőröm, hogy kis csüngős hasú malac lettem, és ezzel nem tudok mit kezdeni! Félek, hogy ez már tornával sem múlik el! :? Nem vagyok hiú, mert én olyannak fogadom el magam amilyen vagyok, akinek nem tetszik el lehet fordulni, de azért egy 10 lemehetne! :roll: ÁLOM!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Én ezzel a lázkúppal úgy vagyok, hogy szuri után azonnal kap egyet, nem felezgetem, meg vizes ruha, és alszik egy nagyot, majd el van felejtve! Jó, most nagyon jár a szám, de majd két hét múlva meglátjuk Vilcsi, hogy reagál!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nori,nembaj,jobb felni mint megijedni :lol:
Boroka sztem szombatra atlepi a 6kilot!
multheten volt 5,92 :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó éjszakát csajok! Mentem, mert reggel 5 óta talpon vagyok! Cuppp!!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri!

Amikor a méhen kívülimmel operáltak, életveszélyben voltam, így átvágták az egész hasfalamat! Azóta nekem is lóg, de ezzel sajnos nem tudunk mit kezdeni!Így kell elfogadnunk magunkat!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


fürcsi témához:

Fürdetés közben sokan vizet engednek a baba fülébe. Helytelenül. A szűk kis csatornában a víz bent reked, a bőr felázik, a savas kémhatású felület neutrális vagy lúgos irányba változik, és ezzel védtelenné válik. Így a hallójáratban is lehetőséget teremtünk a baktériumok támadásának, amelyek bekúsznak a bőr rétegei közé, ott szaporodni kezdenek, s tipikus hallójárat-gyulladás lehet a következménye.
A megelőzés nagyon egyszerű. Az újszülött fülét a fürdetés után alaposan, de óvatosan töröljük ki. Erre a célra a vattás pálcánál sokkal jobb a törölköző összecsavart sarka. A körkörös mozdulattal nem okozunk sérülést, a nedvességet pedig felitatjuk a fülből. A töredezett, hámló, repedezett bőr a külső hallójáratban általában allergiás betegség, amelyhez sokszor nagyon makacs bőrgyulladás társul. Rendszeres házi tisztogatás nem oldja meg. Mindenféle típusú hallójárat-betegség gyógyításában a legfontosabb a hallójárati bőr savköpenyének a helyreállítása. Tartós eredményt egy közismert gyógyszer zselés változatával érhetünk el.

emese1979
 
 


Hahó!

Én is megettem a kórházi kaját. Nem volt más. :)

Nálunk egész testtel fürdenek a manók. Szóval nem gondolkozom a fülükön. Én is felszúrós fülű voltam, de úgy tűnik a Prevenar oltás (nálam vlsz ez okozta a szinte egyfolytában tartó fülgyulladást) ezt megelőzi. :) Az a helyzet, hogy úszni is jártunk, Danóval is fogunk, ott meg tényleg mindenképp víz alá kerül a gyerek, szoknia kell itthon. :lol: Azért nem sokáig aztatjuk, és figyelek rá, hogy rendesen megtörölgessem, meg figyelek arra is, hogy mi a helyzet a fülével.

Annus, tuti nem lesz kevés a tejed! :) Olyan ügyi vagy!

Konyha: sztem a miénk a legpicibb. Kutyafüléénél is kisebb. :) De nem túl szép... A tieitek tök király!

Nagyon helyesek a kispasik a képeken! :)

Ancsi, holnapra biztosan jobb lesz, ez a láz 1 napos. Danónak is volt. De nem lesz bajuk tőle!

Na jó, most ennyi. Jó éjszakát kívánok mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!
Nóri nagyon cuki Vilcsi!Neked pedig nincs is nagy hasad!
Bocsi,de a konyháról már csak reggel hozok képet,most hulla vok.Este nyafis volt Hanna,miután bejöttünk a sétából.Aztán fürdés,mire készen lettünk jött Grétike is.Még most ettem.
Láz már nem lesz holnap a szuri miatt.
Mi is fülestől pancsiztatjuk a manót,de eddig nem volt gond.Jól megtörlöm és kész.
Jóéjt

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na jó reggelt...11kor ágyba kerültem én is...de már emgin fenn vagyok hajnal óta...

Most reggel 160at le tudtam fejni az egyikből,és még hagytam is benne!Ez már alakul!2 napja reggel még csak 80 ment...Tegnap előtt este meg 10kor is lefejtem mindkettőt.Össze vissza 40 ml jött le!
:shock: Majdnem szívbajt kaptam...de talán újra helyreállt a rend :wink:

Klipp készül.csak némely effekt elkészítése tök sok időbe telik...mármint amíg a gép összedobja,na majd meglátjátok!Nincs sok hátra...de valószínű h 3 szám lesz alatta...borzasztó sok a kép.....Remélem nem lesz így uncsi :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Én is kis koránkelő tipus lettem! :lol: Vilcsikém még alszik, nekem meg már megfőtt a kaja! Jó nagy adag paprikrumpli, meg rántott cukkini!

Annus-tuti nem lesz unalmas, ne is gondolj ilyet! :wink: A tejci pedig bizti visszaáll. Én is tegnap megpróbáltam kíváncsiságból Vilcsit rátenni a cicire, hát mit mondjak, nem kicsit meglepődött, és elkezdett üvölteni, pedig ha nagyon akarná egy pár csepp kijönne!

Anita-szegénykém te aztán tényleg végig pörgöd a napot! :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


trixi-némelyikünkkel olyan kegyetlen az élet! Rád is jól rád szabták a sorsodat! :cry: De most már nem szabad a múlton rágódni, csak előre, pozitívan, mert most már minden rendben lesz! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nem tudom, hogy lehet e még variálni a zenével, és ki mit szólna hozzá,de tegnap egész este dúdoltam a mama kérlek meséld el nekem című nótát. Annyira szép, és jellemző!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: