Új privát üzeneted érkezett!

Voltunk Zümisnél, jól éreztük magunkat jót beszélgettünk. Aranyosak, gyerekei imádni valóak, jól vannak.

Nilabali ilyet nem jó olvasni... mármint apukádat... :( jobbulást neki++++++++++++++

Kreiszi így már értem hogy miért is vagy álmos... :?

Budabo nagyon aranyos Füge szuszifeje!!! Ezen a képen mindig mosolygok! Voltatok sétálni?

Zetibebi nincs mit! Szerintem Andus tökéletesen leírta, hogy milyen gépet érdemes venni.... én is Nikont, Canont Fujit ajánlanék de a HP-nek is vannak jó gépei!!!

Elif nagyon jó a kép is és a videó is Eféről!!!! éssss odaadtad neki a gépet?

Babanyul végre végre, hogy jöttél! NAgyon nagy lett Szoni! Csak ámulok és bámulok!!! :shock:

Zsu83 örülök, hogy nincs nagy gond Bebével... lehet csak egy kis megfázás? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Eszter, nagyon jó ez az összeállítás Adriról, ilyet én is akarokkkkkk... :) Néhány hónapnál annyira látszik a változás! Csudiédes. (Remélem nemsokára Tesóbabáról is csinálhatsz ilyet. :wink: :D )

Oh, még egy elveszett bárányka. Üdvözlégy, Gabi! Szoinka egész kislányos, szép szőke kékszemű. :) Az a lovas képen az Apuci? Mert asszem akkor tudom, hogy kire hasonlít. :wink:

Szuszifej nagyon édes, Bogi! Ezt lekapni, művészet! :)

Kreiszi, azt akartam írni: Kicsi Alex is! (Valakit dícsértem előtte, hogy milyen édes)

Egész kis bölcsödét nyitottunk ma. Barátnő, két éves fiú, Tesó, 15 hónapos Badéliusz, Marci és én. De jól sikerült!:)
Képzeljétek, tegnap volt a gyógytornász, és szerinte ahhoz képest, amilyen komoly műtét volt, elég jó állapotban van a lábam. Nincs időm ezzel szenvedni, szükség van rám. :wink: Komolyra fordítva a szót, elég jól jöttem ki ebből az egészből, persze ez nem jelenti azt, hogy ne venném komolyan a gyógytornát. Ezt a lelkemre is kötötték, úgyhogy minden nap gyakorlok.

És képzeljétek, Marci vasárnap kezdte a mászást, és ma már szinte egyáltalán nem kúszott, csak mászott. Még nem olyan gyorsan, de egyre ügyesebb. Küszöb nem akadály, és ma feltérképezte a fürdőszobát is :) Olyan büszke vagyok rá! Majd videózok én is, nagyon cuki.
És van egy activity centerünk, amit Adri, Léna és Marci is megviszgált már, 9 játék van rajta, először 2-t tudott csak használni, de szinte minden nap rájön valamelyikre és már csak egy van hátra. :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


millye:örülök hogy jól telt a délután.Nekünk is jó volt a séta, 5 anyuka-babakocsi, elfogaltuk az utcákat :D Füge kicsit nyüszi volt, de nem sírt csak,néha dobálta magát.

julcsi:ügyes Marci!!!! és te is hogy ilyen szépen javulsz!! Szuszi fejet sokat csinálja, azért sikerült még nyáron lekapni.

Füge mai szórakozása: fejelni próbál :cry: :oops: :shock: nem tudom honnan vette, vagy miért csinálja, de nagyon kell vele vigyázni. Remélem átmeneti zavar nála :cry:

Kép
budabo
 
 

 
 

Budabo az annyira jó, hogy ennyien összejöttetek babások! van közös téma és van akikkel el tudsz menni sétálni is!!! Füge alszik már? Fejelni próbál? Mármint titeket próbál lefejelni? :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Efe csúcs ahogy elvetemülten ráveti magát a gépre :D
Elif, én nagyjából az összes sort kipipálhatnám a Nila irományában :lol: Meg még írni is tudnék hozzá ezt-azt 8) (a copfomat azért minden este szétszedem :lol: )

Szuszifej! :D Imádooom :D

Szoni irtó csajos :D Kérünk még képet és mesélhetnél is! :wink:

Eszti meg a kormány :D Hihetetlen hogy egyből tudják hogy kell ezeket használni :shock: :D

Zsu örülök, hogy Bebe okés, reméljük mostmár nem lesz beteg!

Millye köszi a fényképezős infót! Tesód hogy van?

Julcsi
ügyes vagy a lábaddal, fájdalmad van még? Gondolom akad... :roll: Mikor lesz teljes értékű a lábad?

Alexről akartam még írni, hogy imádom a vigyorát :D

Hát tényleg tök úgy jön a foga Olinak mint Zétinek, alul már van három (ugyanolyan girbe-gurba :roll: ) és most fent jön a négy első egyszerre. Hót piros az ínye és ahol tolja a fog ott fényes úgy feszül. Szegény kis pocok...
És a becenevek közül kifelejtettem a legfontosabbat: Zéti úgy hívja, hogy Pici Oli, imááádom :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Zetibebi nincs mit! Írok privit! Nem semmi hogy Olinak így jönnek a fogak!!!! :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye,Zétivera, remélem tényleg csak egy kis megfázás! Este még szívtunk nózit, de nagyon kevéske jött! Láza se volt! Drukkoljatok légyszi! :roll:

Millye, örülök, hogy jól sikerült a minitali! :D Képeket nem csináltatok?

Julcsi, nagyon ügyes Marci! :D

Bogi, de jó lehetett a babakocsis séta! Füge fejel!? :shock:
zsu83
 
 


Huhh, Verus, 4 fog Nálatok is egyszerre? :shock: Szegény Pici Oli!!! Kitartást és jobb éjjelt kívánok!
Lábam alig fáj, csak néha-néha picit, térdem jobban. De majd rendbe jön. Én bízom, hogy 1-2 hét múlva normál használat, 3-4 hét sport. Reméljük...

Látszik, hogy szalma vagyok, itt nyomulok egész este. Apa kimenőn van.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Drukk, Zsu, reméljük holnapra kialussza!

Direkt fejel, Bogi? :shock: Reméljük leszokik hamar!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Zsu, akkor szerintem már rendben lesz. Azért drukkolunk :wink:

Julcsi, azért az is valami hogy nem fáj nagyon. A térded biztos az egyenetlen terheléstől, az is elmúlik majd. Kitartás hozzá :)

Bizony, Millye, kép nem készült?

Hunorról is rég láttunk képet :wink:

Jó éjt mindenkinek!!!

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


A térdem az egyenetlen terheléstől is fáj, ezenkívül megsérült az is. :?

Jó éjt!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Mesi délután belázasodott. Egész nap kedvetlen volt, csak kézben volt hajlandó ellenni. Aludt napközben és evett is rendesen, de 38,2-t mértem. Adtam egy kúpot Mesinek, 8-kor elaludt. Az orra nem folyik...nem tudom mitől lázasodhatott be??
Valaki tapasztalt hasonlóakat fog miatt? Én még nem látom a fogait:(

Trappista sajtot mikortól lehet adni. Nekem azt mondta a gyerekorvos, ha megy a husi, adhatom. Valaki próbálta már közületek?

Elif: édes Efe ahogy kúszik

Stelly: cuki a képsorozot, nagyon szép kislány Adrika

Nilabali: tuti a leírás, beleolvastam, van benne igazság

Ladmon: Ari Esztike:)

Én sima forralt vizet adok Mesinek innivalóként is..ez gáz?

Jó éjt, Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


jó reggelt!

csak pár percem van ,mert készülődünk..

zsancy:Petrának(Lulunak) boldog névnapot!


ladmon:Esztikén látszik,hogy élvezi a rosszaságot!talán ebben is Rád hasonlít?és milyen szép hajacskája van,nagyon kivilágosodott neki,ugye?

babanyúl:Gabi,nagyon örülök,hogy jelentkeztél,sokat gondoltunk Rátok!Szoni is nagylány lett és naggyon szőke!mesélhetnél magatokról!

stelly:jól sikerült a vacsi?

bogi:Füge imádnivaló szuszifeje!!!!!!!nekem tegnap nem sikerült még elkapnom,nem egyszerű feladat!

millye:jó lehetett tegnap dumcsizni kicsit zümisnél!

julcsi:nagyon ügyes vagy a lábaddal!jó lehetett a babás délután!

zetibebi,kaandi:örülök,hogy sikerült megnevettetnem benneteket és is szakadtam a röhögéstől!kaandi,elolvastam amit mail-ben küldtél,az se kutya!

elif:Efe csúcs,mint mindig,imádom!

zsu:Bebe jól van,ugye?

andabella:sajnálm a lázat!remélem Mesi jobban van reggelre!talána foga miatt lehet,ha nem náthás és nem köhög..

nemsokára indulunk nővéremékhez!mindenkinek szép napot!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Boldog hófordulót Panna Hannácskájának, és boldog névnapot Petrácskának!!

Andabella: sajtot én úgy tudom, hogy csak 8 hónapos kortól lehet adni, azt is csak akkor, ha a családban nem fordult elő allergiás megbetegedés. Forralt vizet meg nyugodtan lehet adni inni.

Julcsi: Marcus nagyon ügyi, hajrá mászás!! Mostantól nem kell otthon porszívózni, majd ő elintézi :lol: :lol: :lol:

Gabi: de jó hogy jöttél, nagyon sokat nőtt Szoni, cuki nagyon, de azért írhatnál is magatokról néhány szót!!!

Kis betegecskéknek jobbulást!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


millye: igen én is élvezem, jókat dumcsizunk. Van hogy hetente többször megyünk, de van hogy hosszabb idő kimarad, nyaralás..stb. Képzeld Fügét fogom az ölemben, adok neki egy puszit és erre az a válasz hogy a fejével felém "fejel" nem tudom
jobban leírni. MA még nem csinálta...remélem ez csak vmi csacska átmeneti dolog. Hogy aludtatoK? mi jól, bár apa odaadta neki a cumit éjfél körül mert felsírt és nem volt türelme megvárni hogy kiköpje magától, így vele volt éjjel, de vhol az ágyban tanyázott, mert egy idő után nem kell neki, csak én nem szeretem egész
éjszakára nála hagyni.

zetibebi: szegény Oli, szenved akkor ő is. Pici Oli..ez nagyon édes!

zsu: milyen volt az éjszaka? ti jobban vagytok? lábaddal mi van?

julcsi: apának is kell kimenő...mondom én aki apát küldené de nem megy. Nagyon ügyi vagy ám, hogy ilyen hamar gyógyulsz, de vigyázz magadra. Én is remélem hogy Fügénél ez múló butaság, azt sem tudom honnan veszi. Még azzal is szórakozik,
hogy a franciaágyban feláll és eldobja magát a párnák közé, ami vicces, de a nappaliban is a teraszajtónál elkezdte azt játszani hogy feláll, hátra "lép" egyet és elengedi magát, nevet és aki mögötte van elkapja. NA remélem hogy ezt is csak akkor játsza ha van mögötte vki. Sűrűn kell a hajfestés..őszülök..

andabella:sajnálom a lázat. Nekünk is a fogtól votl azt mondta dokinéni. A sajtot én mintha úgy olvastam volna hogy 8 hótol,meg a tojássárgáját, túrót is.

Kép
budabo
 
 


Hanna, Petra boldog hófordulót!!

nilababa: csinálj sok képet!!!!!

Kép
budabo
 
 


mielőtt lelécelünk még Hannának is küldjük a hófordulós puszikákat!

bogi:már eltettem a gépet,majdenm mindig itthon szoktam felejteni!

Kép
nilabali
 
 


Andabell:
A fogtól belázasodhat és hígabb lehet a széklete is,vagy épp szorulása lesz.Ezt a kismama blogba olvastam.
Tejterméket 8hónapos kortól lehet adni,(kis mennyiségbe,főzivel,de olvastam már olyat is ahol csak 1éves kor után ajánlották,nincs 2egyforma vélemény.Igazából te érzed hogy Mesi készen áll-e rá.8hónapos kortól lehet még adni,(beáztatott lencsét,babot,feles borsót,előző nap beáztatott+ főzés,rizs én barnát olvastam,száraztésztát,bárány,marha sertés húsit+halat(ez a kismamák nagykönyvébe van..)

Köszönjük szépen a köszöntéseket,átadom Lulunak,én meg megyek és becsomagolom az ajándékát,du-án mikor apa itthon lesz megkapja.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.22 12:58-kor.
Vendég
 


Szoni de vagány :D
Ejtőernyő szimulátor? :shock: Az hogy? Belefekszik? Aszta :D
Oli is tegnap ült meg egyedül először, lekameráztam pont :D Majd megnézem mit tehetek annak érdekében hogy jútúbra kerüljön :wink:

Andabella a láz simán lehet a fogzástól, szerintem nem kell hogy látszódjon a fog, Olinak sem látszott még mikor már attól szenvedett. Remáéjük múlik a láz, +++

Hannának és Lulunak sok sok puszi!!! :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Lulunak és Bjuti Petrájának boldog névnapot, Hannácskának boldog hófordulót!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Jééé, egy Babanyúl! :D
Szoni aztán jól megnőtt.... Jó fej vagy, minnyá érettségizik, aztán csak most mutogatod meg??!!:wink:
Én béna vagyok képes vonalzó ügyben... De Andrea hátha jön, neki szerintem mamamis képes van.

Andabella: ne higgyél senkinek! Persze, hogy a foga!! :lol:
Nekünk is volt ilyen: első nap hőemelkedés és bágyadtság, másnap estére be is lázasodott, aztán vége lett. Se fog, se takony, semmi... És millyénél ugyanez... Ugye millye? Betegség nálatok sem lett belőle?
Csapvíz forralva simán mehet és sajt meg 8 hótól javasolják.

Zsancy: ááá, szerintem annyira jellemző! Az állatok napján születni... :lol: :lol: :lol:
Boldog Lulunapot!

Meg boldog Hanna 8-at, meg miegymás! Ja és Panna: nagy király az ajándékod!!!

Én megnyertem a horrormanót éjjelre! Jeee! Ki kéri holnapra?? Occsóér' adom! :lol:

ladmon
 
 


segíííííííííítség!!!nem tom mit csináljak az én gyerkemmel!!!!!
Nem akar enni tápszert sehogy sem, sem pohárból, sem másik cumisüvegből, sem itatósból, sem ízesítve, sehogy! kezdek nagyon nagyon a türlmem végére érni...megvettem k...va drágán egy simát, egy jó éjtet, sorozatosan borítom a csapba....:(:( már 2 ajtót bevágatam, az egy órája áztatott homeós bogyókat kiborítottam, asszem kezdek kikészülni...még tányér nem tört, az lesz a köv., Vincit komolyan mondom látni se akarom....a hisztis kismajom tök éhes, de basszus, inkább nem eszik....ha meg nem adok tápszert, akkor milyen formában adjam neki a tejet??????????????? Azt muszáj inni még ekkora gyereknek...tejpép nemhiszem hogy kiváltja, na meg az is olyan, hogy ha van kedve megeszi az adagot, ami elő van írva, ha nincs a felét se....nem lehet egész nap gyümit, meg főzeléket enni nem???? Segítsetek mit csináljak?????
Most elaludt...folyton kell orrot szívni megin, mer ma reggelere megin ömlik a takony, de inni azér tud!!!!!! mert a tea azt bezzeg tudja nyelni!Lehet megsértődött az orrszívás miatt... vagy lehet fogyózni akar, csak akkor ne ordítson, hogy éhes! Nagyon imádom, édes, aranyos, de ilyenkor, húúúúúú, kivagyok tőle!

És ma reggel én vittem a nagyokat, migyá mehetek értük, senki se segít, apa meg a semmi pénzér tanítgat az egyetemen....ó őt is ki tudnám most nyírni!és persze időben ott kell lennie, ezér kell nekem cibálni mindenkit...már majdbnem ott voltam reggel, hogy senki nem megy ma suliba, mer én vazze nem keltem fel Vinnyogit, egész éjjel megin folyton felébredt, már azt is nagyon unom, mert se enni nem akar, semmi, csak cumit kajtatja az ágyában, és mindig ütközik, és akkor ordít....aztán felkel....nagyok ekkora korukra simán cumi nélkül aludtak, sose keltek fel ilyenért....hááát. a 3. gyerek, nem álomgyerek...

nah, bocsánat csajok, hogy ilyenekkel zaklattalak itten reggel titeket, de már kávét se tok inni, mert apa megitta a tejemet!!!!!!!!!!!!! :evil: szóval kész ko. azér jó volt kiírni,a sszem nyugodtam....valakinek van valami jó 5lete, mit kezdjek a tápival? mégse nyomhatom be tölcséren....valahogy meg kéne vele etteni még 2-3 hónapig legalább...kűzdés kb. mint az anyatejjel, csak ez rosszabb, mert nincs helyette más. :( csoki kell....megyek is kutatok, hátha fellelek valami titkos rejteket tele csokival :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus a tejpép sajna nem számít be a tejalapú 4-500as napi adagba, megkérdeztem a szdokit. Én volt hogy ötmilis fecskendővel nyomtam valamit Z szájába :D Passz mi legyen a tápival, de az első az hogy törj össze valamit, menj ki az udvarra, menj vissza a konyhába, csináld meg ezt párszor, aztán pakold fel Vincit és menjetek el a boltba tejért hogy legyen kávéd :wink: Komolyan! Tombold ki magad, és ha lenyugodtál hallgass a szívedre és az eszedre (idézet szdokitól :) ) és meg fogod találni a módját hogy megetesd, ez fix. Meglátod. :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Huhhh, Verus, remélem találsz csokit, nagyon nagy szükség van most rá!!!!!!!!!!!!!!!!!

Első gondolatom a köv: Ha nem kell, hát ne adj neki!(legalább amiatt nem stresszelsz, hogy pocsékba megy). Egyen pár napig azt, amit szeretne(gyümit, főzit kicsi belelopott tápival). Biztos hogy amiatt sír, mert éhes? Talán van más is a háttérben... Ha inni kíván, akkor igyon, ha teát, akkor azt. Szerintem, ha pár napig nem jut be a tej adag, attól még nem dől össze a világ. A lényeg, hogy figyeld meg, mit kíván, mitől lesz elégedett...És néhány napig legyen az. Hátha csökkenthető az idegeskedéseket kiváltó helyzet.. Nyugodj meg!!!!!! Találtál csokit?

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Zetibebi! Tündér vagy! :) Tombolok én, hidd el! :lol:
fecskendő dolog nem is rossz, bár Vincivel ki tudja....nagyok simán benyeltek minden fincsi gyógyszert, Vincibe az édes köhögős szirupot fecskendőből is kűzdelem árán tudtam benyomni, a fele kijött így is mindenfelé....
húúúú, a csoki csodára képes...a legjobb nyugtató

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Bocsi hogy Zétis kép és nem Olis, de most találtam ezeket és annyira vidám hogy gondoltam felderít titeket is :D Hozok Olist is becsszó :wink: Ezek még tavaly nyáriak, egy éves körül volt Zéti. A második képen földevés után látható :wink:
(marhára ráérek, Z nincs itthon, OLinak áttört a felső bal első úgyhogy szépen játszik :D )
Kép Kép

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


lkverus, hááát nehéz ügy lesz azt hiszem! én úgy szoktam átvágni, hogy beadom a cicit a szájába és mikor szopizgatott, tehát kicsit lenyugodott sutty ki a cici és be a cumisüveg..... :roll: (amikor egyébként tápit akarok neki adni,leginkább este,és nem akarja), vagy karba veszem, ringatom és ügy ülve megpróbálom neki becsempészni, vagy énekelgetek közbe vagy hülyeségeket dudolászgatok.............nem tudom, de ennek ellenére előfordul,h mégsem sikerül. Ma reggel is, ahogy máskor is szerettem volna,h tápi közben elalszik és jól megetetem, de igazából 60 ml evett Az is igaz, hogy előtte 7 kor szopizott valamennyit...........mert ugye nem tudom,h mennyit, nálunk bekavar gondolom a hajnali zabi is..........

gabi: OK!!!! majd a kvzóba kivitelezzük??? (MC) vagy majd nálunk?ahol szeretnéd.... :lol: :lol:

PETRÁK: boldog névnapot!!!! És Boldog hófordulót HANNÁnak!!!
puszika

Kép
kaandi
 
 


No, egyébként 3 napja loholok utánatok, és mindig mire a lap aljára érnék, és meg akarnék szólalni, valami közbejön...

Léna szerda éjjelre náthás lett, nem igen aludtunk, és átlényegültem egy magyar gyártmányú légzésfigyelővé.... :?
Kitanultam a szájjal szívós orrszívó egyedüli használatát örjöngő gyerekkel... :?
Tegnap már sokat javult, mára egész jó, szerintem vége. Láza nem volt, kedve is jó volt, csak sajnos az oxigén nélkülözhetetlen a létezéshez... :?

Hannácskát, Orsi Petráját, és Lulut isten éltesse!

Rizs: én vettem bioboltba sima rizspelyhet, azt keverem hol főzibe, hol gyümibe...

Víz: olyan nagy mák ez a víztisztító, nem győzöm áldani az eszem miatta, hogy belevágtunk, nem forralok, jön a csapból 8)

Én csimotám nem csinál szuszifejet!!!!!!!!!Én is akarok sszuszifejet!!!!!!!!!

Julcsi, Zsufi, igyekszem küldeni a képeket!
Ricsibaba, neked is!

Holnap esküvő! Éljen!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


zsuszi! köszi, én is ilyesmire gondoltam, most hogy higgadtam... :wink: végül is hátha egy pár nap múlva majd megin eszik tápit.....de eddig szertte, nem is értem mi van vele egy hete...
Lehet ez a hülye nátha dolog piszkálja, vagy a fogai.....
Csak hát én is minden anyuka nem nyugszom, mert nincs benn az adag a pociban...asszem ha kívülről személem az estet, akkor máshogy látom, és kibír pár napot tápszer nélkül is, és majd eszik mást....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Zsuzsinak igaza van, szerintem is hadd egyen mást ha a tápi nem kell, esetleg csempészhetsz a főzibe kicsit, ez tök jó :)
Dettó gyógyszerezés, Zéti valódi hipohonder, imádja a gyógyszert, Oliba csak erőszakkal megy le...pedig kiskanálból adom, nem a gyógyszeres pohárból, és még egy bébiételes üveget is fogok a másik kezemben hátha azt hinné azt kap :D De ahogy megérzi a gyógyszer szagát rájön hogy nem azt kap... :lol:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Bogi, köszi a szuszifejet, Boti is szokott ilyet csinálni! :shock: :lol:

szájjal szívós, mi is használtuk az elején,mikor még picike volt és a tej csorgott összevissza az orrába....még hatásos?

Kép
kaandi
 
 


és arra is rájöttem,h sokkal inkább megissza,ha hűvösebb a tápi, mert ha langyos és főleg ha meleg nem is kell neki az is biztos,majdnem hidegen...... :shock: :shock:

Kép
kaandi
 
 


kaandi! nálunk már nincs cici :( én cumival vertem át egy ideig...már nem jön be!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Hannának Boldog Hófordulót! Petráknak Boldog Névnepot!

Ladmon: akkor ezek szerint te nyúltad le a horrormanónkat. Köszi :wink: . Bár azért vissza-vissza kacsintgatott, de legalább most éjjel a cicin megnyugodott mikor ébredett, és szépen elaludt este.

lkverus: sajnálom, hogy küzdeni kell a tápszerrel, 2 napig nekünk is ez volt, de Efe cicizett valamennyit szerencsére, és mára a tápit is elfogadta kiegészítésnek. Én is azt írtam volna mint Zsuzsi. Pár napig egyen azt amit elfogad. Anyum folyton azt emlegeti, hogy nekem volt olyan időszakom, hogy napokig csak narancslébe reszelt kekszet voltam hajlandó enni. Aztán meguntam és minden visszatért a rendes kerékvágásba.
Csoki tényleg csodákra képes itt is. :D
Vidító képet minnyá én is hozok, nagyon állat, ma reggelről. :D

Zetibebi:
Zéti nagyon helyes kispasi, nem is vészesek a fogai, ne tessék őket bántani :wink: . És az avatar is nagyon nagyon édi! Nekünk még mindig nem tört át ez a fránya 2. :(

Babanyúl: mikor kinn voltunk Törökországban elég sokszor volt kikapcsolva a telefonom, lehet akkortájt kerestél. Szoni nagyon vagány és szépséges! Valamikor talizhatnánk!

Fiacskám jobblábas, folyton elhagyja a jobb zokniját, aztán persze egy idő múlva a balt is. :roll:

Kép
Kép
elif
 
 


nah, hidegen még nem adtam.... :):) újabb próba :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


verus 8) :lol: HÁTHA bejön !!!!

Kép
kaandi
 
 


ja, ilyen válogáts volt a nagyoknál is, hogy egy-két hónapig csak mézes kenyér....de akkor ők már nagyok voltak! HÁáááááát igencsak öntudtaos, akaratos, édes, aranyos, világgá kergető 3. gyerekm van :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Julcsi, nagyon ügyes Marci! A mászással is, meg a játékkal is :) örülök, hogy ilyen gyorsan gyógyulsz!

ZVera, édi az új avatarod :) szegény PiciOli a fogacskákkal - jó lenne, ha minél hamarabb túl lenne rajta! Mi is szenvedünk, tegnap is este is volt bőgicsélés, felül tiszta gáz, ahogy kinéz az ínye, pedig nálunk csak két fog jön :(
ÜlőOli videót akaroooooook!!!!! :lol:

Boldog névnapot Lulunak!!! (illetve ha esetleg olvas még minket, akkor Bjuti Petrájának is)

Nila, vacsi jól is sikerült, meg nem is. Tomi tök édes volt, mire lementem az esti szopiból, gyertyát gyújtott a kisasztalon, meg kipakolta a kajákat :) csak Adrikám drága kínlódott a fogaival, meg szerintem sajnos a pocakjával is (mostanában naponta háromszor gyárt egy darab apró kis nyuszibogyót, és szerintem pang benne még cucc, ami jó lenne, ha kijönne, de gondolom, még nem szokott hozzá a kis emésztőrendszere a "rendes" kajához), így háromszor kellett félbeszakítani a vacsit, mire el tudott aludni rendesen. De fincsi volt, meg így kicsit olyan étterem-hangulatot csinált Tomi :)

Szoni ejtőernyőszimulátorozik? Azta! Tényleg jó kis extrémsportos csajszi lesz! :D

Verus, uhh nem egyszerű ez a tápnemevés... olyat nem lehet, hogy a főzelékkel vagy gyümölccsel összekevered? Nem csináltam még soha tápit, nem tudom, szabad-e így keverészni. De ZVeránál és szuperdokinál a pont: tedd be a gyereket a kiságyba, és tombold ki magad mindenek előtt! :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Na??? :D Kép

Kép
Kép
elif
 
 


szuper!!!!!!!!!!!!!!!:):):)Imádom Efét!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


elif: az igeeeeennnnnnnn!! :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Milyen cukor Zéti :)

Jobbulást Lénának!!! Remélem, hamar meggyógyul! +++++++++++++++

Efe kirááááály :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Millye: nem kapta meg tegnap a fényképezőgépet, de ma egy óvatlan pillanatban megszerezte, szerencsére még időben észrevettem mielőtt "beállította" volna. :D Tvcsatornákat apa visszaszerezte úgy, hogy reset-álta a digivevőt. :)
Ez is elektromérnök lesz mint az apja tegnap megfogalmaztuk. :D

Zsuzsi: remélem Léna már tényleg túl van a dolgon. Szegényke. Azért sok gyógypuszi neki!

Hát köszi! Efe egy ARC na... 8) 8) 8) :lol:
És ha valaki még nem vidult volna teljesen fel, akkor itt egy kis tegnap esti bürrögés, azóta ezt nyomjuk.
http://www.youtube.com/user/elif0427#play/all/uploads-all/1/gVbrTLGdHcI

Kép
Kép
elif
 
 


Léna jobbulást!!!

Efe :lol:

Hogy a rosseb... süt a nap, menjünk sétálni...csakhogy a babakocsi kétharmada a mosógépben van :? ááá :lol:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Zétibebi: ez nem mentség, én is voltam valamelyik nap kenguruval sétálni, mert apa a kocsibanhagyta a babakocsit. :D

Kép
Kép
elif
 
 


Verus, mei-tai? Vagy már leszakad a hátad?

Efe bürrögőse a haláli, főleg az a grimasz, amit az utolsó két másodpercben vág.. :lol: :lol: :lol: Lesz még vele bajotok.... :wink:

Stelly, Zsuzsi a brokkolit mondta, mint megoldást Lénánál kakagondokra, nálunk (bár szerencsére mostanság csak egyszer volt ilyen probléma), a szilva segített. Generálisan pedig a gabonapép hozta helyre a kakilást. Éjjel is kelt?

Lénácskának
jobbulást, pont, mikor itt voltatok, beszéltük, hogy még nem volt beteg... :( Reméljük, hamar rendbejön!
Milyen víztisztítótok van?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


elif:haláli a cumiberakós és a bürrögős!! de a cumis jobban tetszett!!! :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


almát szilvával sok tejpéppel turbózva simán benyelte, gondoltam iszis üvegből hideg tápszer csusszan majd mellé...hát a nagy fenét! kilötty, csapba, és tea bele, egyből kelett...nem értem drága pici gyermekem, mi baja a tápszerrel, de most nem kell...lehet szar...megvárjuk a 8 hót, és kap banános humana-t, hátha az ebjön, a maradék mostnait meg majd belecsempészem 1-2 kanállal mindig...:) jobb 5letem nincs már.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


ikverus:ez gáz..szegény te és szegény Vinyó. Ötletem sajna nincs.nekünk dokinéni azt mondta hogy pár nap nem evés, vagy kevesebb kaja nem gáz, simán a foga miatt lehet. Ha teát, gyümilevet inna, adj neki azt, a lényeg hogy legyen folyadék.

kaandi:na ugye hogy nálatok is van, ki hogy hívja, Stellyék asszem sünizik.

gerendai zsu: jó esküvőzést, örülök hogy Léna jól van. Csinálj sok képet!!

elif:ismét egy király Efe kép! na meg a videó :lol:

zetibebi
:jó képek! az elsőn mlyen kis pánk sérója van

zsu,millye: hozzatok ti is képet!! :wink:

zsu:amúgy merre csavizol?

Kép
budabo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?