Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!!!

Hogy telt at éjszaka lányok???Remélem mindenhol jól :)
Nálunk éjfélig voltak felsírások,de aztán utána minden jó volt és mostanáig aludt,mint a bunda :lol:

Millye:Nagyon édes Andris a videón,jajj ilyenkor sokkal jobban indul a napom :lol: Igen járok tornázni és már 7-kg lement még 4-5kg és a régi leszek :lol:

Andris és Füge haláli az összeállításban :lol: :lol:

nilabali:tényleg nagyon szép környéken laktok!!!Itt mi felénk is van sok tó,imádok a tóparton sétálni :)

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Áááááááááá!!!!!!És előszőr enyém a laptető :lol: :lol: :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Jó reggelt! Manó nálunk volt, de remélem a klónok máshova is eljutottak.

millye:kösziköszi nagyon állat ez a kép!!!!!!!!!!!!!!!!!! Éjszaka?
Hát ez a videó király!!!!!! becarás mit művel a macival

zsu,stelly, cserkészkolbász, andrea: ksözi a dícséretet, nagyon ügyi csaj Millye.
Éjszakák hogy alakultak?

Kép
budabo
 
 

 
 

Szióka..Nálunk az éjszaka nem volt valami fényes,11-kor felsírt és köztünk aludt csak el,reggelig ott volt az én Lulum.Foga fájt,meg sajnos nem tett jót a paradicsomos krumpli sem,nagyon fel volt puffadva a pocakja.Igy a félre tett adagot ki is öntöttem helyette kap répa-krumpli-alma főzít.

Jó a Füge&Andris páros...HOGY CSINÁLOD MILLYE????
TOVÁBBI SZÉP NAPOT!
(itt car az idő,este is vihar volt és szakadt az eső,most úgy ahogy helyreáll ,de nem a legjobb)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


jó reggelt!

álommanó nálunk is járt-szokás szerint-bár éjfélig Bazsi is 3xfelsírt,de nem ébredt fel....
tegnap este végre lejutottam salsázni,tök szuper volt,nagyon kemény és nehéz,már a bemelegítés alatt szakadt rólam a víz,de nagyon jó volt mozogni és kimozdulni.mivel Bazsinak mostanság változott a napirendje ezért korábban fürcsizik fél8kor és az óra 7-8között van,ezét apa egyedül maradt az esti rituáléra,fürcsi miatt nem aggódtam,mert általában együtt csináljuk,de a vacsit Bazsi nehezen veszi el,és féltem,hogy apa nem tudja majd megoldani,hogy valamennyit egyen a gyermek,de még többet is vacsizott mint szokott..apa azt mondta,hogy egy tündér volt a Bazsalikom,minden rendben ment!én pedig nagyon büszke voltam mindkettőjükre,főleg apára,de azért rossz érzés volt,hogy nem én tettem az ágyába...viszont a főpróba után simán mehetek szerdánként táncolni!

zsancy:sajnálom a car éjjelt megint :cry:

bogi:lányod megtalálta méltó párját :lol:

millye:tö jó a páros tabló!Andrissal pedig ide vele,szeretném jól megpuszilgatni,annyira édes amit művel a mackóval!rendesen tud sikítani!

fiamnak eszméletlen módon kint lóg a nyelve,de állandóan,normális ez?sikerült felvennem tegnap,majd dobom a videót!

Kép
nilabali
 
 


mi is sokszor keltünk éjszaka :( idő is car, felhős, ocsmány...én már a havat várom :):)
Apa szerint nem jól alszik éjjel, mert lötyög a hasában a tápszer, adjak neki rághható kaját vacsira, és minden okés lesz...hhhmmm. és amikor csak anyatejen, meg tápin élt, akkor nem lötyögött a hasa????? Nah, apa és a mérnöki agya! De majd adok vacsi előt valamirághatót, hogy hátha igaza van...amúgy meg az esi tápszer bekajálás is kűzdés....mint a reggel....de basszus, ha semmikor nem akar tápszert enni, hogy adjam be neki??????Meglátja az üveget, már balhé, veri ki a kezemből...nagy hiszti, aztán orrszívás, ágyikóban szenvedés, és nagy nehezen megiszik 100ml-t. Eddig imádta, nem értem mi van vele, kijött a felső fog, és áll a bál! Ilyet a nagyok se csináltak! Este mindig megitták az adagjukat! lehet csak átmeneti......
Andris-Füge páros iszonyat jó!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


én gyerekemnek is lóg a nyelve...néha megtörlöm, ne legyenolyan poros :):) meg kidugott nyelvvel berreg..ez az új változat :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


lkverus:kedves férjuradnak is vannak teóriái....sajnálom hogy nálatok sem volt nyugi!

megnéztem a videót,de elég car lett,ma próbálok jobbat,annyira vicces amit csinál a nyelvével és nem dugja el egy pillanatra sem!nem tudom,hogy mit állított el apa...remélem rájövök!

kávé valaki?

Kép
nilabali
 
 


Nila köszi 2cukorral :wink:

Nila ne aggódj semmi baj a nyelvöltögetéssel,most jött rá hogy neki olyan is van,és tetszik neki hogy "meg szellőzteti" :lol: Petra is szokta...Nálunk a legújabb apa vagy anya kezén arcán való brrrümögés,utánozza amit mi szoktunk a hasával..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsancy 2009.10.01 07:52-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy: :D

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok lányok!

Szerencsére túlvagyunk a lázon és rosszulléten, úgy tűnik, hogy Hanna mára kialudta. :lol: És jól is aludt éjszaka, csak egyszer sírt fel, de akkor is hamar visszaaludt. :D

És, a másik nagy hír, ezt muszáj veletek megosztanom.... Apa tegnap hazaállított és közölte, hogy a szülinapi ajándékom 1 hét Isztambul. :shock: Először sokkot kaptam, amikor meghallottam, ez igazán nagy ajándék. :lol: 25-től 31-ig. Pont 31-én van egyébként a szülinapom. :D Szóval most elkezdek felkészülni, én leszek az idegenvezető... :D
A repüléstől kicsit parázok....

Elif: majd biztos lesz jópár kérdésem az úttal kapcsolatban. Az első, ami máris eszembe jutott a tápszer probléma.... Tudok repülővel vinni? És ha igen, akkor hogy? Csak, mert nehogy az legyen, hogy a határon átvizsgálják, mert fehér por (amit ügye bármelyik határon megcsinálhatnak).... És hogy-milyet-hol tudok kint venni?

Panna
pandusika
 
 


Julcsi ari vagy :) A nemalvásért van egy csomó dolog ami kárpótol, pl Olibetyár pocakja ami tankönyv szerint működik, bármit bármikor bármiből bármennyit, nameghát a sármja...el tudok veszni a hörcsögpofik látványában :oops: :wink:

Erika, tegnap Zéti ugyanezt művelte a mi gépünkkel :D Én se tudtam megcsinálni :wink: (persze apának egy mozdulat volt)

Millye, a fogzás nálunk úgy működik, hogy nem akkor fáj mikor jön, hanem két héttel előtte :shock: A meglévő fogainál mind így volt, mikor még semmi sem látszott akkor meg volt veszve szegény gyerek, mikor meg kibújt észre sem vette. Lehet hogy Andris is így van :roll:
Apával úgy döntöttünk beruházunk egy spéci fényképezőre, rendes nagy optikás, mittudomén, és emlékszek Bogival már tárgyaltátok, szóval te milyet választanál? A jobb minőségűek között szeretnénk középkategóriát. Apa szerint a pentax mint márka elég jó, van egy ilyenünk és szeretem is, csak már nyugdíjba kívánkozik a gép. Kíváncsi vagyok te mit mondasz :)

Jaj Füge és Andris :D Csúcs! :D

Többi bébi is mesés, csudaszép és mind nagyon vagányak! :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Aszta Pandus, ez szuper :D De jóóó lesz :D
Örülök hogy Hanna jobban van!

Nila, Zsancy, már letoltam egy kapuccsínót de szerintem megyek még egy kört :wink:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


IRIGY VAGYOK AZ ISTAMBULÉRT!!!!!Fúúú Panna!!!
(földön fetrengős szájli)
Ezt meg mutatom apának(hétfőig okozzon már valamit,nekem és a gyereknek is,elvégre dupla ünnep)Kedvet kaptam,nézek is valami utat magunknak!!! :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Hát gondolhatjátok, hogy majdnem lefordultam a székről, amikor meghallottam.... :D és ezt már tervezte egy ideje, hogy valahova elmegyünk, csak a helyszínt nem tudta.... aztán valamelyik este beszélgettünk, hogy jó lenne valahova elutazni és mondtam, hogy menjünk Isztambulba, de teljesen csak poénnak vettem az egészet.... ő meg tegnap már megjárta az utazási irodát... :D

Zsancy: mi lesz hétfőn? le vagyok maradva....

Panna
pandusika
 
 


Iccaka extra car volt megint. :( 1-ig fél-egyóránként örjöngős fájdalmas sírással, aztán fél3 fél7-kor szopi (meg közben 2-3 normál felsírás). Lkverus: Efe sem fogadta most el este a tápszert, pedig nem szokott gond lenni, sőt még a cicitől is ordított egy idő után, így végül párom altatta el hosszas küzdelem után. :(

Panna: tök jó, hogy mentek. Szuper ajándék. :D
Nyugodtan kérdezz csak! Tápszert simán lehet vinni (lehet megnyalatják). Lehet, hogy megkérdik mi az, mondod hogy tápszer a babának és passz. :) Bekevert bármi is mehet az útra, csak annyi hogy a kézicsomagátvilágításnál Budapesten bele kell kortyolni, nem robban-e. :D (Mi ezt tettük, szóval bizti forrásból tudom. Szerencsére a fagyasztott anyatejet nem kellett nyalogatni :D) Ugyanígy ment neki babatea bekeverve, almalé és babavíz. Kicsit csodálkoztak minek ennyi egy útra, de kóstolással simán átengedtek. Gyerek meg tiszta kacsa volt a gépen, egyfolytában ivott valamit.
Tápszert venni is tudsz sokfélét, de Hanna még mindig csak a szójaalapút issza? Mert arról nincs infóm.
Kinn én a Begendik nevű boltláncot szeretem a legjobban, ha ilyet láttok ebbe menjetek, tápszert is és mindent árulnak, 99%-ban odafigyelnek, hogy a zöldség gyümi is szép friss legyen. Nekem kinn az egyik rokon csaj az Aptamil-t ajánlotta, asszem ez Milupa, itthon is van, ezt tutti lehet kapni pl ebben a bolban is. De én az Ülker termékeket is naggggyon szeretem, még soha nem csalódtam bennük, szerintem Ülkert te is ismered. Viszont az Ülker tápszerben csajszi szerint több a cukor. Nemtom.

Bogi: végül egy bélelt farmernacit kapott Efe csak, szettek nem jöttek most úgy be, vagy nem volt méret. Így a bónt még tartogatom későbbre. :)

Millye: andris nagyon édesen gyűri a macit :D, Efének is a cimkék a gyengéi a játékokon. És látom a dedézés nektek is nagyon megy. :D Füge-Andris képe nagyon ott van. :D

Kép
Kép
elif
 
 


nilababa,zsancy,zetibebi,ikverus: :D :wink:

panna: ez tök jó, huurrrá hogy túl vagytok a nehezén, az őszelés meg tök jó lesz

nilababa: de ügyes apa és Bazsa!! szeretnék kérdezni, hogy te a zöldségeket mit mivel párosítottál, vagy mindent bele alapon? van szerinted vmi amitnem lehet mással összevegyíteni? ill ebben aki tud segíthet :oops:

zetibebi: idáig is jó képeket csináltál, de most majd áraszthatsz minket a soksok képpel.

elif: bélelt naci hasznos. Nekünk harisnyákat kéne beszerzni. Éjszakát sajnálom, túl lesztek rajta ti is.

Kép
budabo
 
 


Andabella köszi az információt!

Cserkészkolbász köszi! Akkor ezek szerint sikerült visszaállítani a gépet? Akkor jó... pedig segítettem volna

Andrea17 nekünk volt fél kettőkor egy kelés, de cici után aludt 9-ig. Köszi!!!! Nagyon ügyi vagy a fogyással!!! Nekem 10 kiló feleslegem van... :?

Budabo egyszer keltünk nyugis éjszaka volt! Köszi!!! Nálatok éjszaka? :roll:

Zsancy köszi! lementek egy kiválasztott nagyméretű képet és ezt megnyitom paint shop-al megnyitom a többi képet is amit rá szeretnék tenni és rámásolom egyszerű nem olyan bonyolult!!!

Nilabali salsázol? hú az kemény!!! jó hogy apa vigyáz Bazsira! én fiam is nyújtogatja a nyelvét!! Mondanám, hogy beállítom a videokamerátokat, de messze vagy.... viszont van egy olyan funkció rajta, hogy gyári beállításra visszaállít.... próbáld meg azzal.... :wink:

Lkverus köszi! sajnálom a rossz éjszakát! várod a havat? :shock: én inkább a tavaszt...

Pandusika Isztambul?????? irigy irigy... nekem 30.-án van a szülinapom....

Zetibebi jó lenne ha már kibújna a fogacskánk... :roll: mennyi pénzt szánsz a gépre?Mikor akarod megvenni? azért kérdezem mert hónapról hónapra változnak az árak és jó irányba... lefele szóval egy olyan gépet amit most 50000,-Ft-ért veszel meg pár hónap múlva olcsóbban... bár most jön a karácsony de akkor is mer túlkínálat van!

Elif úgy látom ti is megszenvedtek a fogacskával.... :roll: köszi! Nagyon megy a dumálója az biztos! Egyre többféle hangot ad ki.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ja és menü: ikverustól "megkívántam" magamnak spenőtfőzi, Füginek csirkés-krumplis-spenót. Tegnapról még van palócleves.

Kép
budabo
 
 


Elif: köszi az infókat! Ha bármi jó tanács, ötlet, érdekesség eszedbe jut, azt szívesen fogadom! Ezek szerint akkor a bőröndbe simán pakolhatok két doboz bontatlan tápszert? Mert annyi elég lenne az 1 hétre.... Egyébként Hanna az Aptamil Soját kapja, remélem akkor azt is tudunk kint venni.

Egy parám viszont van: a fogzás, nálunk még sajna mindig nem kezdődött el, pedig már nagyon ideje lenne. Remélem nem akkor fog... :roll: Ezért vinnék egy pár hoemos bogyót, meg krémet is babókának, ha mégis akkor kezdődne. Mit ajánlatok?

Panna
pandusika
 
 


millye:jó éjszakánk votl köszi, és Füge már túl van a gyümin és szunyál. :lol: Mutattam lacusnak a képet...bejött neki :lol: Hozzátápival hogy álltok most? próbálkozol?

Kép
budabo
 
 


Millye, igen, egyedül voltam tegnap este is, de nem meló, hanem sörözés okán volt távol Tomi :D

Andabella, köszi a tgyás infot!!!

Szerencsére Adri jól aludt :) hajnalban egyszer még felsírt, de pár perc után elhallgatott - szerintem csak álmában sírdogált este is, meg hajnalban is szegénykém :(

Zsancy, sajnálom Lulu fájós fogát+pocakját :( reméljük, ma már jobb lesz!

Nila, gratula nagyBalázsnak és kisBalázsnak, hogy ilyen ügyesek voltak mindketten este!

Panna, örülök, hogy Hannád meggyógyult, és gratula a szuper szülinapi ajándékhoz!!!
Csak aztán nem ám eltűnni, mint Gjéti - ő nem jelentkezett, mióta elutaztak Görögországba...

KépKép

KépKép
stelly
 
 


panna:nagyon aranyos férjed van!csodás utatok lesz!

bogi:én csináltam olyan kaját amiben van sokféle:répa,krumpli,borsó,zöldbab,karalábé,husi,zeller és petrezselyem zöld;aztán csináltam répa-krumpli-cukkini-husi;aztán sütőtök-krumpli-alma-husi;spenót-krumpli-husi;persze akrumplit nem tettem fagyasztóba,azt mindig hozzáfőzöm frissen.szerintem talán a sütőtök amit nem nagyon lehet variálni zöldséggel,mert elég fura,de lehet,hogy csak nekem,mert a babáknak ízlene.aztán brokkolit is lehet répával husival krumplival,ezer variácó lehet,azért én megkóstolom mindig,ha nekem izlik akkor adom a Bazsinak.legközelebb a halat nem paradicsomos krumplival hanem spárgával és sütőtökkel adom,és elkezdem rizst is adni bazsinak,néha a krumpli helyett azt főzök bele.holnap pedig kipróbáljuk a túrót,sikerült házit szerezni!


millye:a fényképezőgépen van a videó,de megpróbálom amit mondtál,h van olyan menüpont.ja,a salsa tényleg nehéz,tegnap voltam először.de fáj itt-ott-amott...

csajok,megpróbáltam Bazsit nem altatni,de vagy 25x nyomtam vissza ,de úgy pattant fel,mint a huszonegy!úgyhogy most ő győzött és két ringatás után elaludt a kezemben....

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok,

vagyok én is, csak manócska még mindig elég nyüszibogyó, ha fent van, állandóan rajtam lógna.

Millye: nálunk is pont az van, amit te írtál, hogy a lábamnál áll fel, és hát persze, hogy ilyenkor felveszi az ember :lol:

Láttam jó kis szócsaták voltak :D Hozzátápi: én inkább óvatos vagyok, mert abból biztos nem lehet baj. Tejtermékeket pl. már kaphatna Marci, mivel betöltötte a 8 hót, de én azt csak 1 éves kora után fogok adni, mivel én ekcémás vagyok. Lehet, hogy benne is lappang a hajlam, és hátha azzal, hogy most még nem kap ilyesmit, nála nem fog előtörni. Bár szerencsére az ő bőre olyan szép... (gyorsan lekopogom ...) Szóval én betartom az ajánlásokat.

Mikro: én bevallom, hogy szoktam használni. De mondjátok már el, hogy miért nem szabad, mi a gond vele? Mert nem akarom, hogy ezzel bajt csináljak manócskának.

Séta: mi megyünk minden nap, akkor is ha nincs olyan tuti idő. Szokni kell szerintem a kicsiknek, mert mindjárt itt a tél, és mégsem ülhetünk egész télen a lakásban. Marcika szerintem meg is zakkanna, ha nem mehetne ki :D

Zsuzsi: elküldöd a közös oldalra a képeket nekem e-mailben. Van egy-két nagyon jó, és szeretném, ha meglennének. :wink: Köszi

Julcsi: akkor Bogyesz az alvást leste el Marcinktól :lol: :lol: Azért az sem rossz, nem :wink:

Panna: húú, nem semmi ajándék, igazán rendes kis férjed van!!!

Boldog hófordulót tegnapra Lilinek és Botinak !!!

Na megyek, felébredt a fiatalúr.

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Elif, jujjj az éjszakát sajnálom :( mi a bónra cuki micimackós télikabátot vettünk Adrinak :D (ez az egy dolog, ami miatt várom a nagyon hideget :lol:)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Stelly, Nila: köszi! :D

Ígérem én nem fogok eltűnni! :D Egyébként nekem is eszembe jutott Gjéti, hogy mi lehet velük. Meg Nicko is... neki írtam is az iwiwen, de sajna nem válaszolt... :(

Panna
pandusika
 
 


Pandusika én a biztonság kedvéért vinnék homeós bogyókat csípésre, vágásra fogzásra is...

Budabo örülök, hogy Lacinak is tetszett a kép! Hozzátápival úgy állok, hogy a burgonyát eszi de legalább azt... sütőtök kilőve répa kilőve de már ez is haladás.... :roll:

Stelly értem. A férjemnek minden szombaton van foci akkor van kimenője és keddenként van edzés, de nem mindig megy... munkától függ :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsufi: köszi neked is! :D

Én tegnap főztem Hannácskának... olyan felháborodottan köpködte kifele... :shock: mondjuk tegnap mindent.... :( De azért nem adom fel, remélem egyszer megeszi majd az én főztömet is....
A darabossal meg még nem tud mit kezdeni... olyan gyümölcspépet kapott, amiben vannak kis darabok.... a pépet lenyelte, a darabokat meg köpködte kifele....

Panna
pandusika
 
 


Millye: miket ajánlanál?

Panna
pandusika
 
 


kaandi:elkészült tegnap a a rakott kel?

stelly:hogy aludtatok?tök helyesek lesznek a gyerekek télen,amikor csak az arcuk látszik ki a göncből...olyanok lesznek mint egy kismackó!

panna:meg fogja a te főztödet is enni idővel,én is azt gondoltam,hogy sosem fogja megenni amit én főzök,de már gond nélkül megeszi és ízlik neki!szerintem a darabos korai még Hannának,hiszen nincs mivel rágnia.

zsu:?

zümis:?

Kép
nilabali
 
 


Nilabali a fényképezőgépen is van a menüben egy olyan funkció hogy visszaállítás gyári beállításra! Nekem jó kis fogyókúra lenne egy ilyen Salsa óra... :roll: a fiam meg csak cicin alszik el...szóval ez sem jó..... mert mi van ha már nem lesz... :shock:

Zsufi74 igen csak nem mindegy hogy egész nap rajtam szeretne lógni... egyedül az emeleten játszik el de akkor is úgy ha ott vagyok vele... szóval akkor nuku főzés takarítás... :shock: Mikróról ezt találtam: A mikrohullámú sütõben lévõ sugárzás másodpercenként 250 millió rezgést bocsát ki mely molekuláris és szubmolekuláris szinten hihetetlen gyors mozgásra készteti a táplálék részecskéit, melynek hatására alakul ki a hõ, ami az étel felmelegedését illetve fõzését végzi. A rezgések következtében a sejtfalak, sejtmembránok szétrázódnak, az étel bioenergetikai információi elvesznek, megszûnik a molekuláris bipolaritás, azaz a jin-jang egyensúly, így a szervezet már tulajdonképpen halott energiát kap, ami csak arra jó, hogy az életfunkciók stagnáljanak. Vannak akik mikró pártik vannak akik ellene vannak szóval a neten megtalálható az érv és ellenérv is...

Pandusika Arnica Montana - sérülésekre
Acidum phosphoricum - fájdalmatlan hasmenés
Aconitum - láz és sokk szere
Aloe - nyákos hasmenés
Apis - csípések, duzzadt torok, napégés
Arsenicum Album - romlott étel okozta tünetek
Belladonna - napszúrás, láz, torokgyulladás, fej és fülfájás
Cantharis - hólyagos égés, felfázás
Chamomilla - fogfájás, kólika, nyűgös gyermek, fülfájás
Euphrasia - szemirritációk
Glonoinum - napszúrás
Histaminum - allergiás reakciók csökkentése
Ledum - szúrt sebek, rovarcsípés
Natrium muriaticum - székrekedés
Urtica Urens - csalánkiütés
Oscillococcinum - vírusfertőzések
Cocculine - tengeri betegségre
Coryzalia - náthára
Homeogene - torokpanaszokra

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Panna vigyél lázra is gyógyszert..hátha..soha nem lehet tudni(vagy valaki irta már?)

Repülésnél mi Pesten és itt is mindig meg úsztuk ilyen nyalogatásokat :D
Panna Darabosat azért ne adj Hannának mert nincs mivel elrágnia és ha azt a picit is lenyeli,csak fájni fog a pocakja..

Nila olvastam hogy a folyami ,tengeri halat heti 1x lehet adni a babáknak...+a májat is.(a hal jó a szemre,ez is benne vót)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


nilababa:akkor jó, én is szoktam neki mindent bele főzit csinálni. Hogy adod neki a rizst?

millye: az édesebb ízeket szereti? próbálhatsz neki krumpli-barack,alma,banán..stb. Aztán lehet hogy egyszercsak megjön a kedve és mindent el fog fogadni :wink:

Kép
budabo
 
 


májat ti mivel adjátok? :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Panna: persze, bőröndben bármit nyugodtan. :) Üveges babakajára készülj fel, hogy azok kicsit másfélék ott, ha ilyesmit akarnál majd venni. Érdekesség meg... hm... nekem kaja kaja kaja :D, de Németországban szerintem ugyanúgy megtalálhatóak azok a dolgok a sok török miatt, mint Törökországban, amikért én oda vagyok. :) Na meg persze Isztambul egy külön világ rengeteg látványossággal, szóval jól ellesztek, mondjuk én rendesen beleszédültem, mikor először voltam ott, a rengeteg dolog és ember. :)
Mindenhol imádják a gyerekeket és nagyon közvetlenek velük és a szüleikkel. Sok mosoly, gügyögés, ajándékok. Én nagyon szeretem ezért Törökországot, annyira melegszívűek az emberek.
Voltatok már Törökországban korábban?

Efe többet nem kapja meg a távirányítót, az imént 3 másodperc alatt eltüntette a csatornák felét, az összeset amiket én nézni szoktam, szóval király. És hiába izmozok nem tudom visszaszerezni őket. :(

Kép
Kép
elif
 
 


bogi:rizst megfőzöm és összetrmixolom a többi cuccal.így mondta a doki tegnap,nem elég összetörni a rizst,mert még csak két fogunk van,akinek már van több annak elég ha villával szétnyomkodja rizst és úgy keveri a turmixolt cucchoz,így tanulhat picit rágni a baba.most készül a rizses cucc,mert holnapra főzök a Bazsinak,mert nem leszünk itthon.

zsancy:májat havonta 1-2x lehet,azt monda a védőnéni.a spenótot szintén,mert nagy az oxát tartalma,ha jól emlékszem.májat én almával,krumplival adtam a Bazsinak,de még csak üvegeset,vagy krumpli,banán,máj,de most már majd azt is én csinálom neki.jó hozzá az édes,mert a májnak elég jellegzetes és erős íze van.

millye:azt hiszem vissza sikerült álltani,majd ebéd után kipróbálom.Bazsi még alszik.

ma nem főzök,van még rakott kel,anyós küldött palóclevest,talán a maradék darált húsból csinálok fasírtot holnapra,mert nem leszünk itthon,megyünk a nővéremékhez,egész nap ott leszünk.már tök várom,mindig gyereket cserélünk a nővéremmel,enyém lesz az állandóan jövő-menő Leon,kicsit megtudom,hogy milyen lesz nekünk egy év múlva...

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Éjszaka: Drága férjem sikeresen felkeltette Bebét fél12-kor, mert lejjebb akarta húzni az ágyba, mert nagyon felmászott az ágy tetejéhez Bebe, erre felébresztette! :twisted: Nagyon mérges voltam, ráadásul tök kipattant Bebe szeme! 1-re visszaaltatta Apa, mert én fél1-kor elmentem aludni, ha már Ő felkeltette altassa is vissza!
4.30-kor arra ébredtem, hogy Bebe köhög, átmentem aludt, de szörcsögött! :shock: Így előkerült az porszívós orrszívó, hát Bebének nem lett a kedvence! :? Utána aludtunk 8-ig, reggelre már nem szörcsögött, nem tudom mi lehetett! :roll: Most figyelgetem! :roll:

Millye, hánykor aludt el Andris?
Nagyon édes Andris a videón! :lol:

Erika, sajnálom a rossz éjszakát! :(

Nila, éljen a salsa! :lol: 8) :wink:

Panna, örülök, hogy jól van Hanna! Nagyon rendes Apa, hogy meglepett ezzel az úttal! :lol:

Elif, sajnálom az éjszakát! :(
zsu83
 
 


Nila::evil: Ennyit a babaoldalakról...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Budabo úgy vettem észre, hogy ami már túl pépes azt nem eszi... :shock: almát egyszer kétszer ette de csak nyammog... banánt csak összetörve turmixolva nem.... de majd rájövök mit is szeret.... :roll:

Elif hölye kérdés de tudok segíteni a távolból? Van a távirányítón egy olyan gomb hogy menü és auto hangolás... ha igen akkor ezzel vissza tudod állítani a csatornákat...

Nilabali örülök, hogy vissza tudtad állítani a gépet! Akkor holnap nem leszel? messze lakik a testvéred?

Zsu83 Köszi! fél tizenegykor aludt el.... Hú akkor apa kikapott nálatok? remélem nem beteg lesz Bebe!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsufi hiperfognövesztő gyönyörű szőke Marcikájának boldog hófordulót!!! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


zsu:nálunk nekem a mániám visszacibálni a gyereket,de apa mindig rám szól...igaza van,mert ha oda tudott mászni,vissza is tud,ha nyomja a buksiját.apa akkor most megtanulta a leckét :lol: remélem nem lesz beteg Bebe!++++++!

millye:nem laknak messze,25kilóméter,magamra kötöm Bazsit és buszra ülünk,Komárombn leszállunk és nővérem jön értünk kocsival és úgy megyünk koppánymonostorra,ott laknak anyuék is,de holnap apával nem tudunk találkozni,mert pécsen van kórházban,szívkatéterezik szegényt! :cry:

zsancy:annyi mindenfélét összeírnak,nincs két egyforma oldal,de én inkább mindig a védőnénire hallgatok,mert szerintem érti a dolgát és nagyon lelkiismeretes,szeretem nagyon.

bogi:tök jó lett a rizses kaja,komolyan rá tudnék szokni a babakajára :lol:

Kép
nilabali
 
 


nilababa:lehet nagyon tudatlan vagyok...de milyen rizst? bármilyet lehet? gyorsrizs, vagy van babarizs? cikis vagyok...bocsesz.

zsu:hmmm szegény apa jól felmérgelt téged

millye:nem egyszerű eset a fiad, de próbálkozz és majd rájöttök.Van még tejed, szép súlyban van András,no para!!!!!!!

Boldog hófordulót Zsufi!

Kép
budabo
 
 


bogi:sima rizst mondott a doki,jó minőségűt.van babarizs is?
most ebédeltünk,Bazsinak ízlett,csak elég nehéz úgy enni,hogy egyfolytában nyújtogatja a nyelvét...és szuszifejet vág felváltva! :shock: tök vicces!

Kép
nilabali
 
 


nilababa:fogalmam sincs....akkor sima rizs,rendben. Tök jó infókat hozol nekem mindig. :D :wink: Én behalok a szuszifejért. :roll:

Kép
budabo
 
 


bogi.nekem is nagyon tetszik a szuszifej,megpróbálom elkapni,de kép nem hiszem,hogy sikerül,inkább videó!örülök,ha tudok tippet adni,nekem mákom van a dokival és a védőnővel,meg most már Bazsi is partner az evésben,rendesen nyammog,hümmög amikor eszik! :lol: most megyünk játszani,valószínű csak 3óra felé lesz alvás megint!

ladmon:férjurad mit szólt a hadi állapothoz?jó volt újra látni igaz?még akkor is ha már éjjel nem foglalhattad el az egész ágyat :wink:

Kép
nilabali
 
 


Nila: azt olvastam, hogy ha nincs is foguk, ennyi idős korukban már elég erős az ínyük, hogy megrágjanak falatokat és jobb is korán elkezdeni, de valószínűleg igazatok van, mert még nem tud mit kezdeni a darabos kajával.

Millye: köszi, de szerintem ilyen sokat nem fogunk magunkkal vinni. :D

Elif: itt tényleg sok a török élelmiszerbolt, de én még nem jártam ilyenben... :oops: és még Törökországban sem voltunk, de már régóta vágytunk mindketten Isztambulba. :D Mit jelent az, hogy mások a babakaják?

Zsufi Marcijának boldog hófordulót! :D

Panna
pandusika
 
 


Sziasztok!

Elif, sajnálom a pocsák éjjelt. :( Stelly, örülök, hogy Nálatok végül jól alakult! Reméljük hamar kint lesz az a fogacska! :)

Pandus: Ez ighazán kedvs meglepetés Apától! legalább Ő is pihenhet kicsit, úgyis annyit dolgozik!

Nila: Marci a sütőtököt husival és gesztenyével is szereti, szóval érdemes megpróbálni. :)

Marci leszokott a szuszifejről... :(

Zsuzsi, én küldök priviben emailcímet, és kérek képeket, ha lehet. :)

Zsufi: És kijött már végre vlaamelyik fogaxcska?

Nem nagyon leszek ma, jön a barátnőm Fehérvárról. Eddig sütöttem, főztem, takarítottam, etettem, játszottunk Marcival,
Bogyesz ma nagyon jókedvű és szépen aludt éjjel. :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Elif, sajnálom a pocsák éjjelt. :( Stelly, örülök, hogy Nálatok végül jól alakult! Reméljük hamar kint lesz az a fogacska! :)

Pandus: Ez ighazán kedvs meglepetés Apától! legalább Ő is pihenhet kicsit, úgyis annyit dolgozik!

Nila: Marci a sütőtököt husival és gesztenyével is szereti, szóval érdemes megpróbálni. :)

Marci leszokott a szuszifejről... :(

Zsuzsi, én küldök priviben emailcímet, és kérek képeket, ha lehet. :)

Zsufi: És kijött már végre vlaamelyik fogaxcska?

Nem nagyon leszek ma, jön a barátnőm Fehérvárról. Eddig sütöttem, főztem, takarítottam, etettem, játszottunk Marcival,
Bogyesz ma nagyon jókedvű és szépen aludt éjjel. :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Elif, sajnálom a pocsák éjjelt. :( Stelly, örülök, hogy Nálatok végül jól alakult! Reméljük hamar kint lesz az a fogacska! :)

Pandus: Ez ighazán kedvs meglepetés Apától! legalább Ő is pihenhet kicsit, úgyis annyit dolgozik!

Nila: Marci a sütőtököt husival és gesztenyével is szereti, szóval érdemes megpróbálni. :)

Marci leszokott a szuszifejről... :(

Zsuzsi, én küldök priviben emailcímet, és kérek képeket, ha lehet. :)

Zsufi: És kijött már végre valamelyik fogacska?

Nem nagyon leszek ma, jön a barátnőm Fehérvárról. Eddig sütöttem, főztem, takarítottam, etettem, játszottunk Marcival...
Bogyesz ma nagyon jókedvű és szépen aludt éjjel. :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Nilabali az valóban nincs messze! Apukádnak pedig ++++++++++++!!! Mikor jöhet haza a kórházból?

Budabo igen szerencsére van tejem, de jó lenne valami más altatási technikát is begyakorolni vele mert nem akarok úgy járni mint a lányommal.... :roll:

Képzeljétek... előbb hívott apa és mondta, hogy átvisz Zümishez :!:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?