Új privát üzeneted érkezett!

Ablakokat kinyitni röpül a pite mindenkinek, aki kér!!!! Jó étvágyat!Kép
Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Ez lelki terror!!! Kép :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Látom szóba kerültek a nagyik, dédik. Asszem én nyertem! Kép
Nekem még a dédim is él, aki most már lassan 2 éve ükimami is. Íme a bizonyíték, szombaton volt 95!
Kép
Még egy: az ükunokával Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára manósziget 2009.03.10 18:07-kor.

Kép Kép
manósziget
 
 

 
 

Andi, édesítőszerrel valamint zabkorpa+tk. liszt keverékével készült. Szóval ebből bárki ehet. Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Mindjárt kocsiba vágom magam és ott vagyok Manó!! :lol:

sutimano76
 
 


Húú,nektek még van ükitek??Gratulálok,jó egészséget neki!Nekünk és volt,és szerencsére Dani is találkozott vele.Ő 93 éves volt,mikor elment.Nekünk már csak dédink van,az én nagymamám még él,idén lesz 90 éves.Alig várja a sokadik dédunokáját.
Állati guszta ez a süti.Még a végén én is sütök valamit estére
:lol:

Kép
v.andi
 
 


Suti,felvennél??? Megyek veled :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Gratula Manó a dédidhez,tényleg nagyon jól néz ki,további jó egészséget!!!!

sutimano76
 
 


Kép Babóca 12.hét

Íme a mai 3 felvétel! :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Hát Manó szerintem lassan egy buszra való ember akar majd jönni,tegyél oda még egy adagot sülni!!!

sutimano76
 
 


Rita,örülök,hogy ma minden rendben volt veletek.Csodaszép és fotogén Kistesó :)

Kép
v.andi
 
 


Rita szép babó!!!!Gratula még egyszer!

sutimano76
 
 


Na én is megyek, sütök néhány palacsintát vaníliapudingos túrókrémmel... :lol: Diétás vacsora :oops:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Lányok, köszi a gratulációkat Babóca nevében is! :!:

A doki azért megkérdezte, hogy Andris is ilyen nyugodt gyerek, mint Babóca, mivel ma alig akart megmozdulni, csak hátat fordított a vizsgálat közepén. Jót nevettem, mert fiam 2,5 éves dackorszakos energiabomba. :D Pocakban viszont jól beetetett minket, mert alig akart megmozdulni, mindig szundizott és ezért csak a 29.héten tudtuk meg, hogy fiú lesz.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita, nagyon széééép babó!! Jók lettek a képek!

Kép Kép
manósziget
 
 


Huuuuuuuuuuuu Manósziget, ez nem ér :D:D
Asszem én is mindjárt betoppanok :P

Gratulálok a képekhez, és az ükihez....

Most elhúzok, és bárhogy, de idevarázsolom Csoki képét....

floranan
 
 


Na, hát nem tudtam rendesen lefotózni, szkenner meg sehol, de íme:

Kép Csoki 9. héten

Kép Csoki 12. héten

floranan
 
 


Floranan,megy ez neked Kép
Nagyot nőtt CsokiMaszat!

Kép
v.andi
 
 


Floranan: Cuki Csoki! :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Móka, én is sajnálom a nagypapádat :cry: De abban én is biztos vagyok, hogy vigyáznak ránk :wink:

Húúúú, Manó, az az almáspite :!: Nagyon jól néz ki :)
És boldog szülinapot a nagyidnak, még benne vagyunk a 8 napban
:wink:

Rita, gratula a szép értékekhez és a szép sztárfotókhoz :)

Floranan, Csoki is gyönyörű :)
Vendég
 


Manó: légyszi-légyszi a receptet :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Vandi, ez a CsokiMaszat aranyos, hehehe

floranan
 
 


Floranan, Hrgita nagyok jók a képek, én nem kaptam a 12. héten. :(

Manó, pite nagyon jól néz ki! Gondolom már nincs belőle. :D Gratulálok dédidnek, szép kor! Enyém 94 évesen halt meg!

Móka, részvétem. :(

Andi, drukk az uh-hoz! Várunk a hírekkel!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt! :)

Húúú,de sokat "kajáltatok" tegnap. :lol: A paradicsom nálam is favorit,és mostanában a ketchup! :)

hgrita gratula az eredményhez,nagyon szép babócád van!

floranan Csoki is nagyon szép.És mekkorát nőtt!

Móka sajnálom! :(

Manó ükmaminak gratulálok!Nagyon fiatalos.
Nekünk "csak" dédimamink van. :)

Kép

Kép
tisz
 
 


Jó reggelt!

Mano pitéjének örömére,este csináltam magamnak eg y hamburgert.Házi készítésűt.9kor arcra estem,nem rég ébredtem.

Kata,délután 4re megyek,viszont eljön a nagyfiam is.

Kép
v.andi
 
 


Jó reggelt!

Andi: Drukkolok az UH-hoz. Hozz ám szép képeket nekünk. :lol: Hamburger receptet kaphatunk? :wink:

Tisz, Kata: Köszönjük a gratulációt!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Boboka: Neked is köszi a gratulációt! :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita,végy egy szezám magos "hamburger zsemlét".
melegszendvics sütőben olvassz a fél zsemlékre sajtot.Közben süsd ki a hamburger husit (mirelite),és ha van otthon,dobjál mellé 4-5 szelet bacont :oops: Vágj össze fehér saláta hagymát,paradicsomot,jégsalátát.Kéz közelben legyen a ketchup és majonéz.Ezen összetevőkből építs magadnak egy bucit,majd jó étvággyal,fülig majonézesen,könyékig ketchuposan tessék megenni :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Két napig nem voltam és megint képtelenségnek tűnik a visszaolvasás.... :lol:

Manó!
Gratulálok a dédidnek, nagyon jó lehet, nekem már nagyszülőm sincs. :cry:

Rita!
Nagyon szép a Babád!!!! :lol:

Floranan!
Tied is!!!!

Andi!
Nekem küldj ilyet fénypostával, azonnnnnallll!!! Mióta babás vagyok élek-halok a hamburgerért. :lol:
Tegnap voltam is mekiben, de egész éjjel kutyorgott tőle a gyomrom... :roll:

Tegnap voltunk dokinál, minden rendben Babákokkal. :lol: Ma meg védőnő!

Csunyeszka!
Jössz védőnénihez ma?

És képzeljétek tegnap hajnalban éreztem az egyik babát, este pedig másikat. Gyorsan odatettem az uram kezét és ő is érezte!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggel!

Andi jól hangzik ez a hambi... És már korán reggel ilyet kell olvasnom... Nyami. Uh-hoz mennek a drukkok!

Zsófi, volt uh is? Ugye milyen jó érzés érezni a piciket? Tök jó, hogy sikerült elkapni, hogy párod is érezze. De akkor tegnap úgy látszik ilyen mocorgós nap volt. Én is este éreztem először kívülről is. Apika is mindjárt odarakta a kezét, de neki még nem volt hajlandó mocorogni. :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Zsófi, de jóóóóó! És grat a 16. héthez!

Andi, megéheztem! :lol:

Kép
kata05
 
 


Zsófi,jó hogy apa is érezte.Épp egy barátnőm "panaszkodott", hogy mire a férje odaér,addigra nem mozdul a kicsi.Gratulálok a dokihoz.

Ha akarjátok,akkor csináljunk majd egy hamburger partit :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Andi, én benne vagyok!

Kép
kata05
 
 


Hahó!

Köszönjük a gratulákat :)

Lehet, h tegnap én is a bébit éreztem? Mert volt mindenféle mozgás odabenn, de mivel előtte jól bevacsiztam, én annak tulajdonítottam....

Asszem hétvégén hamburgert kell sütnöm :D

floranan
 
 


Manó!
Hát lehet, hogy nem vette észre a kézcserét. :lol: Uh nem volt. :roll: Majd csak a 18.-20.heti lesz. :roll:

Andi!
Én benne vagyok, csak sajna messze.
Uram munkahelye is Óbudán van... de hetente egyszer van ott.

Kata!
Voltál a dokidnál?

Floranan!
Hát tegnap jól el lehetettt különíteni a bélmozgástól, egy ponton ütögetett belülről, mintha buborékok jött volna fel és pattantak volna szét a hasfalamon. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsófikukac 2009.03.11 10:19-kor.

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófikukac: Nekem is ilyen buborékos volt.... akkor lehet, hogy ő volt... áá :D:D de jó

floranan
 
 


Zsófi, holnap megyek. Nekem is szokott lenni buborékpukkadás, de napi egy-max2. de nem is minden nap van.

Kép
kata05
 
 


Zsófi: Akkor látom lehet sokmindenhez gratulálni. :D Örülök, hogy minden rendben odabent. Gratulálok a rugdosáshoz és a 16.héthez. :!: És köszönöm Babócánk nevéban is a dícséretet! :)

Andi: Nyam-nyam! Én is benne vagyok a hamburger partiban, csak legyen aki biztosítja a helyszínt. :wink: Bevallom őszintén, azt reméltem, hogy magad készíted a hamburgerhusit, arra nagyon kíváncsi lettem volna.

Van valakinek esetleg finom házikészítésű hamburgerhusi receptje?

Manó: Dédid nagyon jól néz ki! Biztosan mindenki irigykedik rád, hogy ennyi nagyid-dédi van még a családban.

Kép

Kép
hgrita
 
 


jajj de szépek a babók:))) mikor mi voltunk a 12 hetesen akkor én babóm is 2 másodpercig befeküdt ebbe a kis aranyos háton fekszem pózba - én meg is jegyeztem, hogy jajj de aranyos úgy néz ki mint egy aranyos kisbaba:) a doki meg elkezdett nevetni, hogy miért...hogy nézne ki az a gyerek:) de aztán a következő pillanatban már máshol volt össze vissza kalimpált:)) és nem tudta a doki többször kimerevíteni, hogy fotó lehessen belőle...

tényleg ,szerintetek...... 16 hét és 5 naposak leszünk amikor megyünk... akkor még mindig hüvelyi uh lesz? Mikortól van a pocakos?
ez már pocakos lesz ugye?

nekem babó asszem elbújt megint mert tegnap nagyon szarul voltam... összeszedtem valamit, vagy elrontottam a gyomrom a vacsival - semmi nem maradt meg bennem..mindent kihánytam... a lázam is felment.. csak épp 38 alatt maradt... ma már jobb... remélem ennyi volt...

képzeljétek én még úgy nőttem fel, hogy az ükmamim kb 4 éves koromig a dédim pedig 12 éves koromig velem volt.. Igazából én törtem meg ezt a feelinget mert nálunk mindenki korán szült.. csak én vagyok 30 felett már.... - nagyon irigylem akinek élnek dédijei, ükijei... nekem nagyon jó emlékek maradtak róluk..Valahogy még az a másik világ érződik rajtuk és én azt úgy szerettem:))) pláne ha leültek és meséltek... mi, hogy volt... hjajjjj nagyon szerettem őket.
nagy puszit minden ősmaminak!

KépKép
dorkamartini
 
 


Dorka!
Nekem a 12. héttől hasi van.

KépKép
zsófikukac
 
 


Dorka, nekem is már hasi volt a 12 hetes! Tényleg, még nem is kérdeztem, te kihez jársz?

Kép Kép
manósziget
 
 


Dorka, nekem is hasi volt a 12. heti már! Gyógyulgass!

Kép
kata05
 
 


Hasi volt a 12. hetes, de nekem mindegy, ha kell, csak lásson mindent, ami szükséges (és mutassa nekem is :D )

floranan
 
 


Érdekes, mert nekem a 12.hetin a saját dokim még hüvelyit csinált, tegnap az Istenhegyen pedig már hasi volt. Egyébként engem a hüvelyi egyáltalán nem zavart. :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Dorka!Nekem a 12 héti már hasi volt,csak azért kellet átváltani hüvelyire,mert rosszul feküdt a bébi és nem tudott tarkó redőt nézni a doki.

Most olvastam az Anyák lapjában,hogy azért nem ajánlják a szolit,mert egyrészt felmelegíti a méhet,másrészt meg hasi vérbőséget is okozhat és ezzel nő a vetélés veszélye,mivel te vesz.terhes vagy,sztem inkább hanyagold,lesz még idő napozni,tavasszal!Akkor még nincs olyan meleg,így kora de. ls késő du nem árthat.

Megy a drukk a mai uh-osknak.

sutimano76
 
 


Ma mit eszünk csajok???

Nekem reggel nagyon görcsölt a hasam,mostmár jobb,úgyhogy megpróbálok sült tölteléket csinálni,meg talán sütök egy jó pizzát.

sutimano76
 
 


Dorka,nekem 5+2 hüvelyi,7+2 már hasi.Ma is hasi,és gondolom a 12. heti hétfőn is hasi lesz.

Suti,mit ennél? Én otthon ettem pirítóst kakaóval,itt az irodában egy vajkrémes kiflit paradicsommal tejeskávéval,és az ebédet még nem tudom.

Rita,még én sem hallottam jó házi habihusi receptet,de anyukámat megkérdezem,mert mindig tud megoldást.Hétvégén úgyis megyünk hozzájuk.

Kép
v.andi
 
 


Süti: Kérem a pizzareceptet! :wink: Andris imádja, ha tehetné minden nap ezt enne. Ugye nem mirelit alapra csinálod? Ha igen, melyik a jó, melyiket vegyem? Mi az a sült töltelék? :oops:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita ,enyim gyerek is imádja a mai napig a pizzát.Nem tudom mi a neve annak az előre gyártott lapnak,de a pékáruknál szokott lenni,nem mirelit,és egy piros-fehér.zöld csík van rajta,a kicsi 4 db-os,a nagy pedig 2 db-os.Én ezt szoktam lefagyasztani,és nagyon finom.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Én is azért nem voltam nagyon a héten, mert meghalt a nagymamám, holnap lesz a temetés. :( Együtt tudok érezni , részvétem!

Akinek pedig még megvan a nagyija, szeressétek nagyon :)

Gratulálok mindenkinek a jó eredményekhez!!!! :D

Aláírtam az esküvői képet :)

Mabe, igaz én csak egymagam vagyok Db-ből, de én szívesen talizok veled :) Én is fájlalom,hogy olyan sok pesti kismami van itt, és mi nem tudunk velük talizni.

Valaki kérdezte, hogy hogyan oldjuk meg a vizsgálatokat. Én fogom és elmegyek. Mondjuk nagyon rendes a főnököm, és mivel ő Bp-en lakik, így jóformán szabad kezem van. De azért szoktam szólni neki,hogy elmegyek ide-oda, és így marad közöttünk a jó viszony, nem verjük át egymást.

Nekem is kell hambi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
babcika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?