Új privát üzeneted érkezett!

Csilla
15 hét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Húúúúúú.... mikor már csak 15 nap lesz hátra :wink:


Mimi
Kép
Vendég
 


Köszi mindenkinek a választ a tejcsiről :D:D
Amúgy a babáról álmodtam :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.02.15 17:27-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


[quote] írta:s szeretnék mindenkit felvilágosítani a félreértések elkerülése végett hogy nem mi szeretnénk venni valódi fenyőből készűlt baba bútort! Ha jól emlékszem Noki rakott fel pár képet olyan bútorokról, és én erre írtam is neki hogy nekem nem tetszenek a valódi fából készűlt dolgok.
Remélem több félreértést nem kell tisztáznom :lol:


Piroska
Bocsi,hogy betettem ezt a linket,de mindenkinek felhívtam a figyelmét arra,hogy ez nem egy méregdrága cucc hanem csak 30700Ft(elnézést,hogy kiírtam az árát) egy eredeti fenyőből készült kiságyért amit használhat a gyerek legalább 8éves koráig ,mert rendes ággyá alakítható át!!!
És valóban nem tetszik a fenyő szín ezért szeretnénk dió pácolásút rendelni belőle ami 3000Ft-al drágább!!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Részemről ennyi!
És tök jó lenne ha már túlesnénk ezeken a dolgokon!

Kép
noki&potyi
 
 

 
 

Mindenkinek minden jót és további jó babavárást!!!
Puszi csajok!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki
Most mi van? :roll:
Vendég
 


Hú, csajok, de aktívak vagytok most 7végén! :) Ez jó!

Először is: köszi Mimi, hogy mellém álltál! Nem gondoltam, hogy ezzel a véleményemmel valakit megsérthetek, de örülök, hogy azért vannak, akik egyetértenek velem. Szerintem sem személyeskedtél, nem is értem, Kitty miért vette magára?!

Szerintem a fórumba bárki bármiről írhat, ezért nem kell sem megsértődni, sem megharagudni, sőt, szerintem bocsánatot sem kell kérni. Ha valakinek valami nem tetszik, egyszerűen ugorja át, nem kötelező minden egyes mondatot elolvasni. Ha meg feltétlen el szeretné mondani, ha nem ért egyet, azt lehet megfelelő sílusban. (Pl. én is sok olyasmit olvasok itt, ami engem nem érdekel, de többeknek is központi témája - pl. a főzés, mert én a mh-emen kajálok - mégsem szólok be, egyszerűen ugrok egyet a hsz-ekben. :? ) Szerintem ez a normális. Nem kell feleslegesen bolhából elefántot csinálni. Ha valaki nem élvezi a fórumozást, akkor ne csinálja.

És a linkelgetés is teljesen jó dolog - olyan helyekre jut így az ember, ahová nem biztos, hogy magától eljutott volna! Csak a haszna válhat belőle mindenkinek. Minél többet látunk, annál könnyebben tudunk majd dönteni a végleges darabok mellett. Úgyhogy utólag is és előre is mindenkinek köszi a tippeket! :) :wink:

Kép

Kép
hmbori
 
 


Hmmm, szerintetek most Noki elköszönt? :shock:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kata: gyönyörűűűűűű a vízesés és is látni szeretnék ilyet az életemben, csatlakoznék én is a misszióhot majd megyünk együtt lányok.

Szerintem is abba kellene ezt a gyerekeskedést hagyni elvileg felnőtt emberek vagyunk ráadásul várandósak.
ANNYIRA GÁZNAK TARTOM, HOGY EZEN VITÁZNAK EGYESEK. Mindenki addíg nyújtózik ameddig a takarója ér. Olyan feszült lett a légkör, hogy nekem pl nincs kedvem visszaolvasni oldalakat. Inkább kihagyom. Beszéljünk másról ne az anyagi helyzetünkről. OK?

Lányok nektek nem nő rohamosan a hasatok? mert az enyém nagyon megugrott a növekedésben.Na és a cickóm az meg a másik már én is 85/d-nél tartok lassan a b lassan kicsi lesz és eddig 75/b hortam :shock: :shock: :shock: .Már nagyon látszik, hogy babym lesz. Pedig csak 1 kg híztam.

Olyan jó kismami nacit kaptam a tesómtól ő varta,igaz nyári de lassan itt lesz és szerintem tud varrni hosszút is. Majd teszek fel róla képet. Ha netán megtetszik nektek is megkérdem mennyiért csinál. Én ma körülnéztem a törökbálinti corában és szerintem nagyon gagyi cuccok vannak ott és marha sokba kerülnek. Ja már megint anyagi de ez van. Szerintem drágák. Átméretezem a képet aztán felteszem

Üdv
Bea
beusmimi
 
 


Kata, megjegyzem a te képeid sokkal veszélyesebbek a linkelésnél! Egyenesen demoralizáló hatással vagy a hideg és szürke télben ülő hazai kismamákra! :wink:
Vendég
 


[quote="cscsi"]H írta:cscsimmm, szerintetek most Noki elköszönt? :shock:


Én ezt olvastam ki az írásából :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote="cscsi"]K írta:cscsiata, megjegyzem a te képeid sokkal veszélyesebbek a linkelésnél! Egyenesen demoralizáló hatással vagy a hideg és szürke télben ülő hazai kismamákra! :wink:


Én megkérdeztem! :lol: :wink:
Vendég
 


Beus
Nekem még nem nőtt se a cicim, se a hasam...
(még nyugodtan felvehetem a bikinimet :lol: :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Szerintem Noki nem végleg köszönt el - ő az egyik "fórumlakó" :)

Nekem a cicim már kezdettől fogva növekszik - ebből sejtettem, hogy kellene egy terhességi tesztet csinálnom (de rég is volt...) :). Az utóbbi időben pedig a pocakom is. Sőt anyukám megjegyezte, hogy a fenekem is nőtt... Ez utóbbit pl. a párom nem vette észre. :)

Kép

Kép
hmbori
 
 


Sziasztok Megint!!!!


Hát nem hiszem el, hogy megint itt tartunk. Minek ez a sértődősdi????? Azért van a fórum, hogy megosszunk egymssal dolgokat. többségünk kb 30 éves körüli tisztelet a kivételnek és ilyeneken sértődik meg???Na mindegy sajnálom, hogy elköszönnek emberek de szerintem alaptalanul. Elhiszem, hogy várandósan érzékenyebbek vagyunk de ennyire?

Lányok inkább dobjunk fel valami jó kis témát. Múltkor benne voltunk Jázminnal a tv-be a babavilágba és képzeeljétek most meg a pirinyómmal mert felkértek, hogy hagy forgassanak a 4d-uh-án. Hát belementem.

A lányom most barbie mese mániás a diótörő mesefilmet nézi és közben próbál balettozni. Hát meg kell zabálni annyira édes. Azt mondja ő is balerina lesz. 2 és fél évesen ez nemsemmi.

Üdv
Bea
beusmimi
 
 


Ilyent sütöttem...

Kép

A recept...
Töltelék:
# 1 nagy fej finomra vágott hagyma
# 1 evőkanál olívaolaj
# 2 dl marhahúsleves vagy víz
# 240 gramm darált marhahús
# 1 evőkanál erőspaprika őrlemény
# egy kiskanál pirospaprika
# só
# bors
# 2 keményre főtt tojás nyolcadokra vágva
# 6 olívabogyó negyedelve
Tészta:
# 2 csésze teljes kiőrlésű liszt
# só
# 10 evőkanál vaj
# 1 dl hideg víz

A töltelékhez a hagymát, az olívaolajat és a levest vagy vizet egy tálban feltesszük főni, és addig főzzük, ameddig a víz elfő. Hozzáadjuk a húst és kevergetve barnára pirítjuk. Hozzátesszük a fűszereket, összekeverjük.
A tésztához a lisztet, a vajat és a sót egy nagy tálban összegyúrjuk annyi vízzel, hogy jól formázható legyen. Lisztezett deszkán három milliméter vastagra nyújtjuk, majd tíz-tizenöt centi átmérőjű köröket szaggatunk ki belőle. A körök közepébe tölteléket halmozunk, majd olívabogyót és tojásdarabot teszünk a tetejére. Vizes kézzel félbehajtjuk a tésztát és a széleit jól összenyomkodjuk. Az ujjunkkal vagy villával díszíthetjük a tésztát. Forró sütőben néhány perc alatt pirosra sütjük, melegen tálaljuk.
Vendég
 


Beus
Fotó a balettozó Jázminról?
Vendég
 


Sziasztok!

Tündi: Már annyiszor megakartam kérdezni merre laksz Tatán? Nekem is volt 3 évig Katona vőlegényem, csak ő koszovóba távozott és kint miközben az én vőlegényem volt összejött egy hdnagy nőcivel. Vagy már megvolt itthon is és együtt mentek, nem tudom a mai naoig sem de nem is érdekelt. Csak jó volt, hogy volt ismerős aki kint volt és ő tőle is kérdeztem, hogy ismeriu-e az illetőt és tőle tudtam meg, hogy megcsalt. Hát így végződött 3 év után. Sokat voltam Tatán. Szép hely nagyon.

Üdv
Bea
beusmimi
 
 


Cscsi,
gratula a 15. hetünkhöz :lol:

Csajok,
mikor majd megszületnek a babócák, milyen jót fogunk vitatkozni a szoptatáson :lol: A lakóhelyi topicunkban anno már minden voltam, hogy Lili kezdetektől kapott tápszert is a cici mellé. És képtelen volt főleg egy valaki megérteni, hogy de szerencsétlen nem tud szopni. Aztán egyszer látta, hogy üvegből 100 ml-t 20 perc alatt iszik meg, na akkor talán úgy ahogy rájött, hogy két hónapig nem kellett volna cseszegetni :lol:

Beus,
mi is kaptunk 4 barbies mesét, de meg se hajlandó nézni a lányom. Hát nem egy csajszis lány, bár kirúzsozza magát, meg kifesti a körmét.

Mimi,
elég csúnyán köhög Lili, de ritkán. 2 szem Corizáliát, meg egy kanál Stodalt adtam neki eddig. Holnap majd rendszeresebben szedjük. Éjszakára azt hiszem azért kap rendes köhögéscsillapítót.

Earhart,
a férjem kérdezte, hogy ő jöhet-e, őt nem zavarja a 20 óra repülés, de hogy rám is tekintettel legyen, javasolta, hogy találkozzunk félúton a Kanári szigeteken :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kata: van fotó de nem tudom átméretezni, mert nem tudom megnyitni a programot valami hiba miatt, na majd a párommal megnézetem. És holnap rakok fel ígérem. Minden nap megnézzük a mesét én már nagyon unom, és kívülről megy már. De Jázmin az rendületlenül nézi. Meg a hamupipőke az a másik. Már egyedül kezeli a dvd-t. Úgyhogy már nincs sok beleszólásom melyiket nézze de legalább nem ilyen horror meséket néz amiket a tv-ad.

Bea
beusmimi
 
 


Beus
Várjuk a képeket :wink:

Linácska
De akkor nem hozzánk jöttök. :wink:
Vendég
 


Beusmimi, én lakom Tatán :lol: , Tündinek meg a férje katona :lol:
Nekem csak a szüleim :lol: , de apukám szerette volna ha én is az lennék, de én ellenálltam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sajnálom, hogy így alakult, de gondolom utólag már nem annyira :lol: :lol: :lol:
Amúgy én is láttalak benneteket a múltkor a tv-ben :lol: :lol: :lol:
Már én sem tudom letagadni, hogy babás vagyok, van pocakom rendesen.

Earhart, én is mennék a csajokkal ha lehet :lol: :lol: :lol: :lol:
Szuper a recept, én megfogom csinálni tutira.

Noki, most mi van, ne máááááááááááááááááár!!!!!

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Linácska
Na a köröm festés az nálunk is ment múltkor a párom bealudt a tv-n Jázmin meg lecsavarta a körömlakkos üveg tetejét, megyek be a szobába, hogy milyen jó gyerekem van, hogy ilyen kis csöndes hát az egész kézfeje és a ruhája csupa rózsaszín körömlakk hááááát azt hittem szívinfarktusom lesz mikor megláttam életemben előszőr szőrnyen kiakadtam rá. Pedig az én hibám volt, hogy a kis szekrényen hagytam. Ma már jót mosolygok rajta de akkor........................ Szóval nálunk is megy a kifestés.

Bea
beusmimi
 
 


Kata, komolyan mondom le fogom tiltani a gépeden a fotó feltöltés opciót!
Mi van a tészta tetején, cukor???? Asszem én is ki fogom próbálni. De ha láttátok volna tegnap milyen helyes kis hidegtálat rittyentettem, csorgott volna a nyálatok :lol: . Ha nem lenne illetlenség két végtelenül helyes, kedves idős emberről, ilyet mondani, akkor a két pofára zabálták kifejezést használnám :wink:

Lányok, nem tud valaki diagrammot csinálni excelben? Írom a szakdolgozatomat, tök jó táblázatot csináltam (szerintem nem túl bonyi), és egyszerűen nem tudom diagrammba rakni :shock: nem is értem, mert nem tartom magam hülyének, lehet, hogy már fáradt vagyok... neeeeem meeeeeeeeeeeeeeeeegy! :(((((((((((((((((((((
Vendég
 


Lányok!

Bocsi akkor én nagyon nem itt jártam.

Irab: és merre laksz Tatán?
Tündi: bocs hogy összekevertem dolgokat.

Na jó kicsit fáradt vagyok, vagy már hülyülök? Biztos korral jár.


Na mivel mindent jól összekavartam figyelmesebben fogok olvasni. De mindíg annyit írtok, hogy a felét elfelejtem. De ez a jó legalább pörög a topic.

Irab de te már 16-hetes vagy én meg csak 13, és mégis akkora a pocim. Jázminnal ilyenkor még nem látszott semmi.

Annyira várom már, hogy láthassam a kispicurom, kiváncsi leszek mennyit nőtt. Szerintetek 14 és fél hetesen megtudják mondani a nemét? Olyan jó lenne. Reménykedem a fiúban. De végülis mindegy.

Üdv
Bea
beusmimi
 
 


Cscsi,
milyen diagrammot parancsolsz??? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Csilla
Excel-diagram...

Táblázatban megcsinálod, kijelölöd azokat az adatokat, amiket ábrázolni szeretnél... aztán diagram ikonra katt... és a ott már lépésről-lépésre vezet :wink:
Vendég
 


Csilla
Tudom, hogy ki leszek tiltva :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
(Nincs cukor a tetején...a vaj habja látszik, ahogy kisült a tésztából)
Vendég
 



...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.30 12:55-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors hozzászólás.
Anetto:holnapra mennek a drukkok az uh-r.rEmélem kiderül most már biztosabban,hogy kislány vagy kisfiú van e a pocidban.

Nekem mostanában kezd vmi látszani. Bár még nem az igazi.

Mozgást még nem érzek,de Márknál is kb a 20 héttől éreztem,azért remélem hamarosan érzem én is.

Noki:remélem csak éjszakára köszöntél el. Holnap várunk vissza!!!

Na megyek mert apa kitér a hitéből,hogy még mindig itt ülők.

sZÉP ESTÉT.
Vendég
 


Jó reggelt!

Látom, minden kismamának érzékeny a lelke :cry:

Kata
Nagyon jók a képek!
Receptet köszönjük :lol:
Jó ötlet, hogy mit csináljak ebédre :wink:

Beus
Lássuk a képet!

Csilla
Sikerült a diagram?

Anettoo
Drukk az UH-hoz! Képet, beszámolót kérünk majd!

Nekem még mindig hányingerem van :cry:
Se a cicim, se a pocim nem nőtt még :wink:

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Anetto,
én kérdeztem a mozgást, és pont azért mert második babánál te már érezheted. Nekem Lilivel 14-15 hetesen is voltak olyan érzéseim, hogy talán, de 19 hetesen éreztem tutira. És most már annyira várom, hogy így a 15. hét táján hátha. Most is vannak néha olyan érzéseim, de még nem vagyok benne biztos.
Ezen a szívhanghallgatón én is sokáig filóztam, aztán két dolog miatt győztem meg magam, hogy mégsem kell. 1. Pár hét, és úgyis érzem a mocorgást, akkor meg tényleg nem kell már. 2. mi van, ha egyszer véletlen nem találom meg a szívhangot, arrébb mászik a baba, vagy bármi, én meg frászt kapok. Anno CTG-n is volt, hogy olyan nehezen találta meg a nő, pedig ott már tényleg nem volt kicsi a baba.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szívhang-hallgató
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó ötlet! Én azért inkább egy UH-t szeretnék itthonra :wink:

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Ágica,
pont ezt mondtam tegnap én is, hogy azért egy UH tök jó lenne. És még Lilit is csak május 21-én kell vinni vese UH-ra, szóval még ez sem játszik, hogy ott megkérem a nénit, hogy nézzük meg Pöttyöt.

Csajok,
nekem ez a gombás valami szerintem nem múlt el a 6db Canestentől. Nem mondom, hogy sok van, de azért még van. Szerintetek menjek vissza a dokihoz?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Én visszamennék!
(nálamnál nagyobb paramami nem hiszem, hogy van :oops: )

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Anetto,
el is felejtettem írni. Szorítok az UH-ra, biztos minden ok lesz. Én most taposom azt a 6 hetet, de nekem még 4 hét 2 nap vissza van belőle...
Bár ha a gomba miatt visszamegyek a dokihoz, akkor majd szépen nézek rá, hogy a babát is kuksizzuk meg.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!
Noki???

Anett!
Én érzek valamit.Nem igazán akartam írni,hisz én is úgy vagyok vele,hogy úgysem hisznek nekem.De én is kb 3hete érzem a tenyerem alatt,hogy van ott valaki :lol:
DE!! Csak akkor ha a tenyeremet a hasamra rakom,csakis akkor éreztem,hogy csiklandozza a tenyeremet.Ezt a hasfalamon még nem éreztem,viszont 1-1 jó fordulatot a belem megérzett.
Nekem is kidudorodik a baloldalam néha.Vagyis kidugja magát a bébi,de rendesen annyira,hogy a párom is érzi.
Most már néha mintha érezném a hasfalamon a csiklandozást is.De szerintem a háta van kifelé a bébinek.
Viszont nekem ugye ez nem az első és nem is a második terhességem.Már a Szabit is korán éreztem,de nem hitt nekem a doki :cry:
Míg fel nem világosítottam,hogy bal oldalt keresse az uh-van :lol:

Mit mikor ért a gyerek.Értenek ők mindent korán.És jól elraktározzák :lol:

Lina!Szerintem menj vissza a dokihoz.Inkább menj feleslegesen,mindthogy ne legyen rendesen kikezelve.

mimi12
 
 


Nem pattanok le csajok!
Csak most itthon sok a teendőnk és nem tudok majd jönni.....tudjátok konyha pakolás :roll:
Kicsit feldúlt voltam tegnap és kimaradt ez véletlenül :oops: :roll:
Viszont a Párom kiosztott ,hogy miért nem nevetek ezeken a dolgokon és miért veszem fel???
Hisz Én nem vagyok ilyen.....és igaza van!
Tehát :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Csak mosolygok magamon is ,hogy elpattant egy húr :D:D:D

Puszi mindenkinek!
És szeretlek benneteket...tehát ha egy valaki támad attól még nem hagylak el benneteket!
Max azzal nem kell és nem fogok kommunikálni!

Kép
noki&potyi
 
 


Szép jó reggelt!

Beusmimi, nem tudom mennyire ismred a várost, de inkább priviben írnám le, hogy merre is lakom pontosan, ha nem baj?!

Linácska, szerintem kössd össze a hasznossal az orvoslátogatást. Vagyis menj el a dokihoz, és egyben nézesd meg a babát.

Csilla sikerült az excel? A vége felel jársz már a szakdogával? Mikor kell leadnod?

Kata, ma is küldhetnél valami jó kis képet, mivel itt mára havat mondanak megint.............. :cry: Illetve még olyan recepteknek is örülnék, ami kinti speckó kaják, de neked is beválltak, illetve itthoni alapanyagokból is elkészíthető.

Mimi, az iwiwen úgy láttam, hogy Noki onnan is töröltette magát, sajnos :cry: :cry: :cry:

Jó lenne ha rendeződne a helyzet itt, és nem sértődne meg senki senkire. És lapoznánk ezt a témát. Olyan lehangoló.....

Képzeljétek apa csinált nekem tegnap püspökkenyeret :lol: , nagyon finom lett.
Teljesen oda vissza van a kiscsajszijátol, és mostmár így hív, csajok, bababhordozó, :lol: :lol: :lol: Illetve a baba a kisszerelme, én meg a nagy :P :P :P
Ma útra kell kerekednem, anyukámnak ma van a névnapja és veszek neki valami apróságot. Este meg apukám elviszi a családot vacsizni :lol: :lol: :lol: Linácska lehet, hogy valami májasat fogok enni. :wink:

De elötte még elugrok a dokimhoz, mert mára rendelt vissza, és láthatom újra a babácskámat. Én lányok annyira megnyugodtam, hogy minden porcikáját így végignézték, és minden rendben van vele.

Holnap reggel fogorvosnál kezdek, utánna meg beugrok a melóhelyemre, mert megvan helyettem az emberke és anno megbeszéltem a fönökömmel, ha aktuális lesz beugrok 1x2x 2-3 órára betanítani.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Jajjj Noki, de jó hogy itt vagy, jól beparáztattál. Már kezdetm tökre szomorú lenni, hogy mindenki befordul, és lepattan.

Én egyébként - mivel itthon vagyok - ezért apán élem ki a dühkitöréseimet. Mert sajna néha vannak, pillanatok alatt felkapom valamin a vízet aztán robbanok, és pár perc múlva semmi. Pedig ez nem vol rám jellemző. Szegény apát úgy szeretem, hogy elvisel, mert én már néha nem biztos hogy elviselném magamat :oops: :roll: :roll: :oops: :oops:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Anett, én úgy vettem észre Milunál, hogy 1 éves korától fejlődik rohamosan agyilag. Még számomra is hihetetlen, hogy miket megért!
Ő még nem beszél, csak mutogat, de tökéletesen lehet kommunikálni vele. Eldöntendő kérdésekre válaszol, kinyitja a hűtők és megmutatja mit szeretne enni, jelzi, ha kaka van a pelusban, stb.
Máténál is most jön majd a legcsodálatosabb időszak!

Noki, reméltem, hogy te nem! :wink:

Linácska, te tudsz diagrammot? Nekem is megy, de most olyan összetett táblázatot csináltam, hogy a gép nem tudja rendesen ábrázolni. (Egy oszlop ketté bomlik, aztán azon belül újra ketté....) Meg tudnám rajzolni kézzel, nem lehetetlen, de a diagramm varázslóval nem sikerül és ez nagyon bosszant :twisted:

Mit is akartam még...
Beus, a balettozó lányka engem is érdekel!

Én is érezni vélek valamit, ami akár bélmozgás is lehet... most már nem kell sokat várnom az első rúgásra!

Na, megyünk zenebölibe, Milu már nagyon várja :lol: :lol:
Vendég
 


Jaj azt szerettem volna kérdezni, hogy nektek mi a véleményetek a szoptatós párnáról? Ismeritek? Tegnap elött úgy elaludtam a derekamat, és arra gondoltam, hogy alváshoz lehet, hogy jó lenne.
Alapjáva véve oldalt alszom, de aznap éjjel a hátamon fekve keltem, és szinte mozdulni sem tudtam annyira fájt. Ja és így is arra keltem, hogy mindjárt bepipilek, és már be is görcsölt a hasam is, mire kiértem a wc-re.

Anetto, tőled meg azt felejtettem el megkérdezni, hogy van már afp eredményed, vagy integráltan voltál csak?
Drukkolok a mai uh-hoz? Hányra mész? Képet kérnk szépen. Remélem babókád 100%-ban megmutatja magát :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Hogy én milyen béna vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Irdab
Én kaptam egy párnát. Nagyon jó :lol: :lol: :lol: :lol:
(van egy netes oldal, ahonnan lehet rendelni... kb. fele áron, mint a brendonban)

Csilla
És ha külön ábrázolnád? Lehet, hogy a diagramm nem lenne igazán áttekinthető...
Vendég
 


Irdab!
Nekem sosem volt szoptatós párnám,én 4párnával aludtam a Szabival :lol: Most csak hárommal :lol:
De akinek volt van,az nagyon dicséri.
Szoptatni én leginkább fekve szoptattam az elején,és ahhoz nem jó a párni,viszont bizony volt néhány pillanat,mikor jól jött volna.Mellesleg a gyerekek tök jót tudnak alukálni rajta benne.
Nem tudom a brendonban mennyibe kerül?De tényleg sok helyen lehet kapni.Érdemes körül járni,körbe nézni.

mimi12
 
 


Vendég
 


Vendég
 


De meg is lehet varrni!
Lehet kapni polisztirol gyöngyöt, nem is vészes az ára... :wink:

http://www.diosarok.hu/index.php?tart=termek&ta=580
(és ez rengeteg)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.16 11:02-kor.
Vendég
 


[quote="ágota80"]E írta:ágota80z a brendonos :roll: :evil:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... ptatoparna

Egy alternatív megoldás
http://www.szopiparna.hu/

Hát nagyon nem mindegy.
Én lemaradtam a 3-4000árnál :lol:
A szopipárnaponthu-n ami van,annak van kötője,és jobb a töltete is,ahogy nézem.
Viszont mivel nekem sosem volt ilyenem,így tapasztalatom sincs,mi a jó és mi a nem?

mimi12
 
 


[quote="ágota80"]D írta:ágota80e meg is lehet varrni!
Lehet kapni polisztirol gyöngyöt, nem is vészes az ára... :wink:

Tényleg nem vészes a polisztirol gyöngy ára.
Viszont nem lehet annyit kapni azt hiszem,ami egy szopipárnához kell csak.
Ha valaki tud varrni,akkor megéri venni,és simán lehet babzsák fotelt is varrni :lol:
AMúgy nekem 5000ft körüli összeg rémlik a polisztirol gyöngyre,de az egy nagy zsák.És azt hiszem,csak szaküzletben lehet kapni.Vagyis építkezős helyen :lol:

mimi12
 
 


Ja hogy a linket is illene néznem :oops: :lol:

mimi12
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?