Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megvolt a nagy uh. Mindent rendben talált a doki néni. A kicsi végiga aludt. Meg sem moccant. A méretei alapján 19. hetes a bébi. ÉS valószínű hogy kisfiú. De eléggé takarta magát, és azt mondta a dokinő, hogy még ne vegyük 100%-nak, de ő annak látja.

Tasin: eredmény? Láttam a híradóba ezt a szörnyű esetet. Hát a bőgés kerülgetett.

Zsu: neked is letelt a 2 hét. Látom még nincs eredmény. Az a jó ha minél később jön ugye? Mert akkor nincs gond. Egyébként sokan azt hiszik Virág a nevem. És már sokan úgy is hívnak :)

Cat: drukk neked szerdára! Kívánom, hogy csupa jókat mondjon a dokinéni! Boldog névnapot neked!

Sziszi: mi is jövőhéten 4d-zünk. Rennie tabletta a gyomorégésre.

Ildi: szerintem is előtejcsid van!

Tünemény: Hát mi akkor ma nem taliztunk a kh-ba Reggel sokan voltak? Mert mi 10-re értünk oda és fél 11-re végeztünk. A mi leleteredményünk:
egy élő magzat, lepény hátul
BPD 45mm, THQ 39mm, FL29mm
átlagos mennyiségű magzatviz
fejlődési rendellenesség nem látható
Dg Grav s 18
Szóval ugyanannyit néztek meg.

Bogi: te mikor voltál a kh-ba? Mi 10-kor. A többi lásd pár sorral feljebb :

Gizu: az én dokim a csodabogár, mert ő a 16 hetes afp-vel együtt lerendezte a cukrot is. :)

Ettike: nem értem én ezeket a dokikat. Az egyik jobban lepasszolt mint a másik. Menj csak el a 4d-re és ott faggasd ki az orvost, hogy mi a véleménye. Elég szomorú, hogy nem mondanak semmit a dokik, csak ha fizetsz nekik. :(

Kikocska: jobbulást az egész családnak. Még jó hogy te tudod tartani a frontot.

Kutyafüle: szépek a képek!

A tábla sorai nekem is másképp vannak, mint ahogy eddig. Először azt hittem szülés sorrendben vannak a sorok, de nem. Azért színezek egyet rajta. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok Lányok, már régen írtam,mert nem volt időm a munka miatt, de azért olvasgattam.

Gyomorégésre én citromot szoktam használni, nekem nagyon bevállt, fél citrom egy pohár vízben.

Lányok, elküldené nekem valaki a jelszót a táblához?

Kép

Kép
leo50
 
 


Sziasztok!

Olyan ritkán jutok el ide, most már olvasni se sikerül mindig.

Ettike! Ne hagyd magad! Járj utána, hogy megnyugodhass!

Tisa! Jó volt a tegnapi torna, kár, hogy nem voltál. Én meg viszont holnap nem tudok menni: helyette fél 8-tól fél 5-ig dolgozok. Már most fáradt vagyok a holnapi naptól. :cry:
Nagyon várom már a január végét!!!

Tünemény! Pihenj sokat! Jók voltak a képek!

Kutyafüle! Sok erőt kívánok! A bútor miatt meg ne aggódj! Mi is most fejeztük be a nappali bútorozását, szintén fenyőbútorokból. Az eddigiek nagy részét 3 éve szereztük be, de jelenleg így most 3 különböző színben pompáznak. Talán jövő ilyenkorra behozza magát.. talán...

Képzeljétek, ma volt a második védőnénis élményem. 5 percig beszéltünk telefonon, s ennyi volt a 2. alkalom. :shock: :shock: Kicsit vicces. Ennyit a terhesgondózásról.

Én csütörtökön megyek UH-ra, az AFP-m meg rendben.

Szeretnék én is a gmail-es dologhoz kapcsolódni! Kérek én is segítséget! Előre is köszönöm!

Tali: Tisa, Bogi, Tünemény, Padri, Kikocska, Annaszuszi

KépKép
annaszuszi
 
 

 
 

Sziasztok!

Jó sok lett megint amit írtatok nem si tudom mit mondjak!

Kisvirág én szerintem pont kettőtök között (Tünemény és közted) lehetettem az UH-n. Én olyan 1/4 9 körül értem, és kb 9-1/2 10 között végezetem! 2-vel egy ikerterhes 26. hétben lévő kismama után voltam.

Olyan jó hogy már kiságyak meg hasonló dolgok gyűlnek.

Ismét babakocsis kérdésem lenne....
Symbaba mint márka? ismeri valaki? Az egyik ismerősöm ajánlotta hoyg elég jó, és az ára sem annyira brutál ahogy a neten nézegettem...

Mindjárt küldök jelszót privátba azoknak akik kérték! :))

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


leo annaszuszi elküldtem az adatokat és hoyg mit kell tenni!
:)

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Sziasztok Lányok!

Kisvirág! gratulálok a kisfiúhoz! tényleg kiegyenlitődünk a végén! :D

tábla: mikor visszajött (tudjátok, mikor nem volt, és visszajött) akkor én csak annyit módositottam, hogy láttam, össze vissza van, és alul volt a fejléc, hát én ezeket tettem felülre, de a sorok tényleg máshogy lettek... :shock: :? arra gondoltam, lehet hogy valamilyen sorrendbe lettek rendezve, igy nem tudom mi lehetett

tegnap himeztem, már csak a fa zöldje van, meg az ég kékje, és majd beszkennelem nektek a művemet! :D apát elengedtem tegnap foci után meccset nézni, majd éjfélkor ért haza (bezzeg mikor a kedves nagy darab haverja átjön hozzánk meccset nézni, sült csirke (és még utána is sütnöm kellett, mert nem volt nekik elég a normál adag) vagy spagetti, vagy mexikói fajita a menü, most meg SEMMIT nem ettek...majdnem rendelt pizzát apa éjfélkor, de inkább most reggeliztünk) és nem vitáztunk!!!! lehet hogy segit a himzés, mert tök nyugodt voltam!

lányok ha kell valakinek a Brendon kismamatornás bérlet, akár csak néhány alkalom, akkor 500ft/alkalom áron továbbadom, marad még majd 12alkalom amit tovább tudok adni, mert lejárni tuti nem tudom, és dec 21-ig lejárható. csak szóljatok

most megyek reggelizni, majd később leszek, olyan jó hogy most nincs olyan hideg!

Kép
tünemény
 
 


Kisvirág! Előre is gratula a Kisfiúhoz!

Örömmel olvastam mindenkinek a jó eredményeit a genetikai és más vizsgálatokkal kapcsolatban!

Már jó lenne, ha Tasin és Zsu, no és Cat eredményét is már pontosan tudnánk!
Tasin hova lettél? Ennyi lenne a munka? Remélem minden okés!

Ettike! Az eszem megáll! Bár nem akarok huhogni, mint egy vészmadár! Azonnal tessék másik orvossal is megnézetned magad és ha kell válts orvost is! Ez nem tréfa! Nagy ölelés!

Kikocska! Hát csak egy ember van a talpán? Mindenkinek jobbulást! Nincs vmi új képed a gyönyörűségekről? Olyan régen láttuk őket!

Annaszuszi! Mint írtam, sajna nem tudtam menni, de legközelebb is csak jövő héten szerdán!

A tábla összekutyulása nekem is feltűnt. Mi történhetett??? :shock:

Tali: látom, szépen szaporodnak a jelentkezők, ennek már örülök. Csak Rátok kellett pirítanom egy kicsit??? :D :D
Én teljesen rugalmas vagyok tali ügyben, a csütörtök csak egy ötlet volt. Felölem lehet másik nap is - kedd v.szerda - ha az eddigi jelentkezőknek sem probléma. Így akkor más is ráér, pl. Dharma.
NA MI LEGYEN????

Kép
Kép
tisa
 
 


Tisa nekem is jók a többi napok, igy ha többen érnének rá a hét más napján, akkor az jó nekem is!

lányok annyira szurkolok én is hogy jó legyen az eredményetek, és Ettikének hogy azok a ciszták ne okozzanak gondot, és legyen már egy doki aki végre mond is valami érthetőt! Cat nálatok is legyen minden ok mire megnézi az orvos, és kapjon mindenki jó hireket!!

ma nagyon kell(ene) dolgoznom, mert jövö héten kezd az utódom, és addigra el kéne takaritani az irathalmazt az asztalról, de kedvem nincs, tegnap meg mikor már az utolsó órában ráhajtottam volna, lefagyott a rendszer, mert most csinálnak valami új szoftver dolgot. de volt mire fognom, hogy nem tudtam annyit csinálni, amennyit :D :D

ja, a kismamaruha.hu oldalon a fotók rajta vannak az oldalon, video még nincs, de gondolom hamarosan az is lesz!

Kép
tünemény
 
 


Nekem a tali hétfőtől csütörtökig bármelyik nap jó jövő héten :lol: nagyon kíváncsi vagyok rátok :lol: :lol:

Kép
padri75
 
 


sziasztok.

kisvirág:

gartu a 90%-os fiúhoz :wink: :lol: :lol: :lol:

köszönöm mindenkinek a biztatást.lassan indulunk a védőnőhöz kiváncsi vagyok ő mit mond.

szerintetek ha ma elmegyek a körzeti nőgyógyihoz akkor fog velem foglalkozni???már csak azért kérdem mert hogy maszekhoz járok.nem akarom én hogy megvizsgáljon csak beszélni vele(is)hogy neki mi a véleménye.rendesnek tűnt mikor voltam nála.

most laknék én is pesten a tali miatt.majd tegyetek fel képeket.jó?

Kép
Kép
ettike
 
 


TALI: KEDD 17 ÓRÁTÓL - érkezési sorrendben (munka, közlekedés, gyerek, apa, stb.) :D Tünemény! Igazából miattad tettem csütörtökre, mert azt mondtad, hogy vidéken leszel.... :oops:
Dharma! Így jó neked is?

Cat! Sajnálom, hogy nem leszel ott. Én is ráérnék abban az időpontban amit írtál, de nagyon sokan melóznak még, és azért írtam a délutáni időpontot. Sajna a vidékiekkel sem tudunk találkozni... De szerintem január végétől, februártól már elég sokan rá fognak érni napközben is. :D

Kép
Kép
tisa
 
 


ja még nem írtam mennyit nőtt a drágám.

a buksija 43mm-ről 51mm-re
a combcsontija pedig 27mm-ről 34mm-re

és végig bokszolta azt a valamit amit a hasamon huzkodnak(na ezt jól megaszontam :oops: :oops: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: )

Kép
Kép
ettike
 
 


Etti!
Biztos,h megvizsgál, vagy legalább is fogad, mert ez a dolga a körzetisnek/SZTK-snak HIVATALBÓL.
Jól teszed,h benézel hozzá!

Aztán siess és mondd el mi a helyzet!

Kép
Kép
tisa
 
 


Ettike!
Próbáld meg,a körzeti orvosnak muszáj fogadnia nincs mese!!Hátha segítőkészebb lesz,de uh-t szerintem ő is fog csinálni,mert látatlanba tuti nem tud neked mit mondani.
De jó,hogy már ennyien tudjátok a baba nemét!!4D-s uh-n néztek Titeket???Én ugye hétfőn megyek,és szerintetek akkor reménykedhetek,hogy fog látszani valami?Csináljak előtte valamit?Egy kis kávé vagy csoki,hogy élénkebb legyen??
Én nem tudok menni a találkozóra sajnos.Panaszkodtam már nektek eleget a zsúfolt mindennapokról.És amíg a vizsgák tartanak,nem is lesz időm semmire.Két heti vasalnivaló vár rám.:(
De nektek nagyon jó szórakozást kívánok!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ettike: Én is nagyon drukkolok, hogy azok a ciszták ne okozzanak problémát és igaza van a többieknek, mindenképp menj el más orvoshoz is.

Kutyafüle: Nekem sima 2d-s uh-val állapította meg az orvosom, hogy kislány. Az igaz, hogy csak a 20. héten. A 18 hetes genetikai uh-t 4d-ben csináltattam és ott a néni 45 perc alatt sem tudott dűlőre jutni... A magánorvosom meg 2 perc alatt kijelentette, hogy kislány, majd amikor hitetlenkedtem, mutogatott valami 3 vonalacskát, hogy az ott a bizonyíték. Remélem a következő bekukucskálás során is ugyan ezt mondja majd :lol:

Tünemény: Húú, de ügyes vagy, szépen haladsz a gobelinnel. Aztán mindenképp kérünk képet róla :) Én most keresztszemes öltéssel szeretnék próbálkozni a gobelinnel párhuzamosan, mert olyan aranyos gyerekszobai motívumokat találtam :)

Mindenképp készítsetek fényképeket a taliról, hogy mi is láthassunk benneteket :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


ANNNNYIRA lökött vagyok!!! teljesen abban a hitben voltam egész héten, hogy jövö héten lesz a hagyatéki tárgyalás, 9-én, és tegnap beszéltem is ezzel kapcsolatosan a nagyimékkal, hogy majd jövök meg minden, valahogy a beszélgetésünkből nem derült ki, hogy akkor ez mégse a jövö hét, és apa mondta ma reggel, hogy el vagyok tájolódva! na tessék, megint bealakitottam :lol: szóval jövö héten jó lesz nekem amikor nektek!!!! (csak jövö hét hétfő-kedd nem :D )

Kép
tünemény
 
 


Kisvirág!

Köszi!

És előre is gratulálok a kisfiúhoz!


Annaszuszi!

Megy a drukk a holnapi UH-hoz!
Majd írd meg az eredméynét!

Bogi!

Én erről a babakocsi márkáról még nem is hallottam.

Tünemény!

Tornabérletet én passzolom. Terhesség alatt is maradok az a lustaság, aki előtte voltam. :oops:
Ne erőltesd meg magad a munkával! :)


Tisa!

Már én is várom harmadikát.
A héten nem is megyek egy orvoshoz sem. Még holnap UH-ra sem. Valahogy annyira azt érzem, hogy minden rendben, és csak fölöslegesesn mennék be Pestre.
De azért jó lesz egy orvosi szaktekintélytől hallani, hogy minden rendben van.
És utána talán még vacsizni is elmegyünk majd apával. Itt lesz ugyanis Anyósom, hogy vigyázzon Benire.
Így nekünk is lesz időnk magunkra és a házassági évfordulónk ünneplésére. :D

Ettike!

Kíváncsi vagyok mit mond a védőnő.
És a körzeti nőgyógyásznak mindig meg kell vizsgálnia Téged.

Kutyafüle!

4D-n majd megmondják, hogy fiú vagy lány, ha sikerül úgy fordulnia.
A kávé, kóla vagy csoki jó ötlet előtte 10-15 perccel.

Sildi!

A három vonal tuti kislányt jelent. :D Ott már semmi nem fog kinőni.
Vendég
 


Képzeljétek, nem is mondtam!
Tiszta happy vagyok. Na teszek is ide egy verííí happpiii szmájlit :D !
MEGVETTÜK A BABAKOCSIT! Most már Lénának is van szuper járgánya! És zöld mint a szüleié... :D
Igazából nem akartuk ilyen korán, de volt egy kis mállőr és nem tűrt halasztást.
Mert amit kinéztünk az szinte teljesen elfogyott az országban, már csak a jövő évi kollekciókat lehet megrendelni. De azoknak nem tetszett a színe. Szép-szép, de nekem babakocsiba túl sok lenne és még a végén epilepsziás rohamot kap a gyerek a vibráló szinektől....
Nagy nehezen aztán kiderítettük, hogy van 1-1 darab még Budaörsön és az M5-ösnél a Brendonban, de már csak kiállítási darabok. Hát nem voltunk túl lelkesek, gondoltuk azokat jól szétrángatták már az olyan béna kezdő kismamák mint én. DE azért nézzük meg,hátha nem vészes az állapota és talán alkudni is lehet belőle. Megérzésre az M5-öst választottuk, és mikor megkérdeztük, hogy van-e az a típus, akkor mondta a srác, hogy igen. Van egy. DOBOZBAN! :shock:
Hát ilyen mákunk nem lehet - gondoltuk. Kinyit, megnéz, kipróbál, örömköd, kifizet, örömköd, HAZAHOZ! És verríííí happiiii szmájlíííí :D :D !

Röviden ennyi, bocsi. Ehhez tegyétek hozzá a rengeteg telefonálást, internet bújást, város másik végét, munkaidővégét, sötét, legnagyobb hóesés!
De ezt meg szerettem volna osztani veletek.

Kép
Kép
tisa
 
 


Tisa! Tok jo! (megint csak igy palocosan, ekezet nelkul) Milyen kocsit vettetek? nev vagy valami link van? orulok, hogy ilyen nagy az oromotok!!! a zold az jo szin, igy talan meg a kovetkezo babocatok is hasznalhatja majd! :wink:

Kép
tünemény
 
 


Örülök ám nagyon mások örömének!
Jó hallani a sok lelkes kismamát egyhelyre tömörödve!

A találka időpontját fixálni kéne igyekszem alkalmazkodni, de ha nem véglegesítjük én sajnos nem ígérhetek semmit, mert én sokszor munka után még melózok, :? és a találka miatt úgy tudom szervezni hoyg az a nap üres maradjon, de azt már nem fogom tudni átvariálni, úgyhogy nekem mindegy most még csak a péntek meg a hétfő totál teli, de kérlek fixáljuk le, mert nem tudok addig semmit intézni a jövőhétre sé már szerda van! :oops: :roll: :roll:
Köszönöm!

Nálunk a 2D-n is azt mondták már hoyg kisfiú de ne vegyük 100%-nak aztán a 4D-n 200% nak mondták! :D

Tisa engem is érdekelne melyik lett végül a kiválasztott kocsi!

Kutyafüle
lehet a többieknek bejött ez a csokizás de az én manóm nemigen izgatja fel magát holmi csokitól, halál nyugodtan alukált tovább eddig mindkét UH előtt ahol bevetettem ezt a trükköt! :roll:
Bár mint mondják minden baba más! :lol:

etti
szép nagyra nőtt már! Mindenképp nézesd meg magad , hoyg lehetnél így nyugodt kismama??? :?:

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Jó napot!
Nekem csüt kivételével minden nap jó lenne,akár a kedd is (bár ez Tüneménynek nem jó:(). Nagyon szívesen találkoznék Veletek,h ne csak a betűk legyenek meg a képek:)
Ettike jó lenne tényleg kihúzni az orvosból,h mi van. Nekem sajna enyhe HPV-m van,így nem volt őszinte egy ideig a mosolyom,ezért akárhány orvosnál voltam mindet kifaggattam,meg neten utánanéztem,meg neten orvostól kérdeztem,így ma már csak akkor izgulok,amikor megkapom a rákszűrés eredményt. Apropó ma megyek szűrésre,meg az AFP eredményért...
Tünemény lassan én is kedvet kapok a gobelinkedéshez:) én azon háborgok,h nem találok csak párnahuzatot,mert takaró nem kell. Valószínű varrni fogok...

dharma
 
 


Csajok!

Időnként elolvassátok, hogy a másik mit ír???? :?
Tünemény jelezte, hogy jó neki a kedd. Elnézte a naptárát egy héttel. A többiek meg azt mondták, hogy nekik bmelyik nap jó.
Azért változtattam, mert Dharma azt mondta, hogy a csüt. az egyetlen foglalt időpontja, és úgy éreztem nagyon szeretne részt venni a talin. Mivel én ráérek, így ti bolnyolítjátok...próbálok tekintettel lenni mindenkire...

Tehát a tali átkerül KEDD-re 17 órától! Jóóóóóó????

Kép
Kép
tisa
 
 


Olyan jó tényleg olvasni a kismamik örömét!!! Tisa,örülök én a kocsitoknak.Milyen jó dolga lesz itt minden kismanónak!!!Lányok,én olyan jól érzem magam így pocakosan,hogy már most azon gondolkozom,hogy is tudnánk vállalni még egy manócskát majd.Vagy ne siessek így előre,várjam ki a végét meg a szülést? :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tali kedd 17 óra. OTT LESZEK!!!!! :lol: :lol:

Kép
padri75
 
 


Bocsi,olvasom,de sajna csak wapon,így nem mindről tudom ki írja. Munkahelyen nincs net:(

dharma
 
 


Kedd ok!

dharma
 
 


Babakocsi

Az elmúlt napokban már feltettem a képét, de akkor most megint - ha még nem unjátok. :D :D
Peg Perego Pliko Switch Modular Tri-Fix Bambú

Kép Kép Kép Kép
Szerencsénk van, mert a Párom szüleitől kapjuk, csak ők külföldön vannak és úgy beszéltük meg, h itton mi megvesszük, ők meg majd utalnak. Rendes nagyszülők! :D

Kép
Kép
tisa
 
 


sziasztok.

tisa:

szép kocsi.és tényleg rendesek a nagyszülők.

védőnőtől most értünk haza.szerinte van valami abban amit a doki mondott de azt hogy miért nem nézeti rendszeresen ő sem érti.a nőgyógyihoz már nem értünk volna oda,holnap viszont ott kezdek.és mondta a védőnő hogy dec.1-étől lessz a kórházban is 4D ott nézessem majd meg.
meg mondta hogy a dokinak is mondjam meg hogy nem vagyok nyugodt,és jobban érezném magam ha rendszeresen néznék.végülis azért vannak.

így 22.-én majd beszélek vele mindenképp.
a körzetisnél nincs uh-gép így nem tudná megnézni.de azért az ő véleményére is kiváncsi vagyok.

na megyek fektetni Patrikot.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok, nekem sajnos a kedd nem biztos, h jó, de még elképzelhető.

Tisa - jó ez a kocsi :D

Kép

Kép
leo50
 
 


Cat! Tegnap megnéztem, és mégsem jó a Graco. A fekvő része túl kicsi, amúgy meg tényleg nem egy pici kocsi. Most azt hiszem, hogy újra keresgélés lesz. Most a Peg Perego-kat kezdtem el nézni.
Ezt ajánlottad Te is! Szerinted melyik az, ami megéri az árát, és jó is.
én ezt néztem ki: http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25
A Tisa kocsija is nagyon tetszik, gondolom húzós az ára, és nekünk mózesre nincs is szükség, ha teljesen vízszintesig le lehet fektetni a háttámlát .(ezt az Uno-t le lehet)

Tisa! Megkérdezhetem, hogy mennyi most ez a babakocsi?

Uh-on túl vagyunk mi is, (hétfő), 600gr már Petike, és minden rendben vele. Méretei alapján inkább 22 hetes, pedig 21. hetet töltöttem éppen akkor.

Kép

Kép
eda7
 
 


képzeljétek keddre kaptam időpontot 4D-re és teljesen ingyenes lessz(nem mozi hanem vizsgálat,elmondtam mi a problémám és tök rendes volt a hapsi)

úúúúgy örülök :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vannak még rendes emberek :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Tisa nagyon jó kocsit vettetek! nekem is jó lenne egy peg perego, de talán mi is csak akkor vállalhatnánk be egy ilyet, ha besegitenének nagyimék. jó, hogy minden benne van, és szerintem könnyű is!

Lányok, lehet hogy teljesen érthetetlen amiket mostanában irok! :roll: szóval nekem amik elfoglalt napok azok dec 8-9! vagyis ezek nem jövö héten vannak, hanem azután, igy nyugodtan mondjátok hogy jövö héten mikor, és ott leszek!

ma vettem magnézium citricitet, hátha sikerül a keményedést megszüntetni.

lehet hogy az is rátett, hogy kaptam a német főisten könyvelőasszonytól egy leb.szást, hogy miért nem könyvelek le valamit úgy ahogy kellene, irt valami érthetetlen emailt (természetesen ebből a levélből minden fejes kapott) és az utolsó két sorban leirta azt hogy hogy kellene könyvelnem (úgy ahogy eddig...) de nem baj, jövö héttől már -szogathatják az új nőcit :D :D szép kezdése lesz! :D

no könyvelem is amit kell, mert akkor később ez lesz a baj, hogy nem csináltam meg azonnal... :roll: :roll: :roll:

Kép
tünemény
 
 


Ettike, nem tudom, győrben mennyi körzetis van, én biztos elmennék akár többhöz is, amíg nem találok egyet, amelyik tisztességesen beszél velem... Pénz nélkül is. Mert aki csak pénzért beszél rendesen az emberrel, azt megette a fene, elég rossz tapasztalataim vannak. Akinél én rékát szültem, hozzá végig sztk jártam és megismert, meg tudta a dolgaim, pedig egy fillért nem látott tőlem soha. A 36. héten mondtam, hogy szeretnék nála szülni, akkor adta meg mondjuk a mobilszámát, addig csak rendelőben tudtam beszélni vele, de a védőnőm nagyon jó volt, őt hívhattam. És naponta meglátogatott a kórházban is, meg ott ült, mikor vajúdtam, és a varratszedésnél adtam neki először pénzt. Szóval remélem te is találsz egy ilyen dokit... És a körzetis beutalhat sürgősségi uh-ra, akkor azonnal megcsinálják, nem kell időpont, meg ilyenek, csak beutaló, és átmész. Én már voltam ilyenen is. SZóval hajrá, és remélem minél előbb mondanak valami okosat...

tali
Nekem is elvileg mindegy, melyik nap. mondjuk pont másodikára kaptunk időpontot rékával reggelre a heim pálba, de lehet, elmegyek valakihez vendégségbe a városba :D és akkor akár jó is lehet. kétszer viszont nem rángatnám a gyerekeket keresztül a városon, a gyerkőcöket meg max bent tudom lepasszolni az uramnak, ha egyátalán dolgozni fog, azért remélem addig meggyógyul. De rám ne építsen senki semmit, mert az utolsó pillanatban is megdőlhet a dolog :)

nándinak dec 16-ra van szintén a heimpálba időpontja a bőrgyógyihoz, kb addigra le is jön az egész bőre :twisted: holnap elviszem itt a madarászba, mondjanak már valamit, de a dokinénink azt mondta, hogy gyerekbőrgyógyász jó ott van igazán. nem szívesen kenegetném szteroidos krémmel addig...
egyébkén nagyon táposan néz ki, most már 3 hete beteg folyamatosan, és ez nagyon látszik rajta. karikásak a szemei, meg sápatag.

nem tudok többet írni, azt hittem, menni fog, de nem alszanak... :( nem is fognak, nehéz nap elé nézünk. de legalább hamar vége lesz :)

mindenki vegye úgy, hogy gondoltam rá, és biztos lehet benne, hogy olvastam, amit írt, és biztos eszembe jutott valami, de nem hagyják, hogy leírjam :)

kikocska
 
 


Etti remélem a 4D-n végre tudnak mondani valami érthetőt, és megnéznek rendesen! és tényleg rendesek, hogy ilyen hamar, és ingyen tudsz menni! (de azért ne hagyd magad, és nehogy elgyere válasz nélkül! (de hát ezt neked nem kell mondani :wink: ))

Eda gratula a kisebbik 'nagyfiad' jó eredményeihez! :D

Kép
tünemény
 
 


Eda!

175.000,- Ft. :cry:
Tényleg húzos az ára, minket is ez aggasztott. Persze ajándékba kapjuk, és az ember tisztában van azzal mennyit kell ezért dolgozni. Sok mindent számításba vettünk. Sok fajtát kipróbáltunk. Órákat töltöttünk boltokba.
Nekünk nincs kitől megörökölni, kölcsönkapni. És igen a drága nagyik felajánlották,hogy szeretnék ők is kivenni a részüket Léna érkezéséhez.
Nekünk első baba, és tervezünk még egy párat. Biztos, h ki fogjuk használni a babakocsit. Nekünk minden része praktikus, és szükségünk is lesz rá. Ha külön-külön vettük volna, közel itt járnánk az árban. De nem biztos, hogy kompatibilis lenne együtt.
No meg, ha minden jól megy, akkor jövőre kimegyünk Olaszországba-több évre. Nem véletlenül néztünk olasz járgányt. Szóval sok mindent számításba kellett vennünk. Ez lett az eredmény. Szerencsénk van. :oops:

Kép
Kép
tisa
 
 


Eda!

Én Peg Perego rajongó vagyok.
Nekünk az volt Benivel, és ha nem tudnám, hogy Apa kiakad, ha ugyanolyat vennék, ekkor lehet, hogy már el lenne döntve nálunk is a kérédés.
Szerintem nagyon jó minőségű babakocsi, és elég nagy a fekvőfelülete is.
Az Unot nem ismerem, de ahogy nézem jó lehet. Ha nem fontos, hogy esernyőre csukható legyen.
De amennyiben a színhez nem ragaszkodtok, akkor nézzetek szét a Soroksári úti Outletben is. Ott 20 ezerrel olcsóbb, ha jól láttam.

Tisa!

Nagyon jó babkocsitok van! Léna imádni fogja és a kistesók is majd később.

Ettike!

örülök, hogy egy jó géppel is megnézik majd Neked a méhlepényt.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a gratukat. :)

Annaszuszi: nem semmi a védőnőd. Nem sokat törődik veled :(

Bogi: szerintem is akkor te már eljöttél, mikor mi odaértünk. Pedig Kende is velünk volt ám. :) Nem ismerem ezt a kocsimárkát.

Ettike: Szerintem nyugodtan elmehetsz a körzetis dokihoz, max nem mész többet, ha nem úgy bánik veled, ahogy elvárnád. Tényleg sokat nőtt Alex. :)

Kutyafüle: engem 2d-sel néztek, de ugye még nem tuti a nemünk. :) Csak 90 %. :)

Tisa: grat a kocsihoz. Annyira örömmel írtad, le hogy most én is itt örülök neki. Nagy mákotok volt ám! Klassz a kocsi nagyon!

Dharma: megnyugtatlak, hogy nekem 2000-ben állapították meg a hpv-t és azóta is élek, virulok és szültem már egy egészséges gyerkőcöt és most várom a másodikat. ;) Annyi a teendő, hogy negyedévente kell mennem rákszűrésre, hogy ellenőrizze a doki, hogy támad vagy nem a vírus. Szóval nyugi! Egyébként nem is minden rákszűréskor jön ki ez az eredmény. Van hogy egymást követő szűrésen nem jön ki aztán kijön aztán nem. Szóval nem kell annyira félni tőle. Tudom a net tele van mindenféle ijesztegetéssel, mert én is nagyon sokat olvastam utána. És mikor megállapították a hpv-t egy világ omlott össze bennem és depis lettem, hogy meghalok, meg nem lesz gyerekem… stb. De azért ez nem így van. Van a vírusnak többszáz fajtája, ami közül csak pár okoz rákot.

Eda: örülök, hogy jól van Peti baba :)

Tali: elviekben nekem is ok a kedd. Max átteszem a nődokis vizsgálatomat 9.-ére. Úgyis vaciláltam, hogy 2.-án vagy 9.-én menjek, most eldőlt. :lol:

Tali: kedd 17. óra
Bogi, Annaszuszi, Tisa, Tünemény, Padri, Kikocska, Dharma, Leo??, Kisvirág
Akiket kékkel színeztem ők nem reagáltak, még a keddi napra. Remélem nekik is jó. Ugye nem baj Tisa, hogy így kigyűjtöttem?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ettike! Örülök a híreknek! :D
Hát ahogy olvastam egy páran rádpiritottunk, hogy menj el másik dokihoz is!

Eda! A Peg Perego-val teljesen jól jársz, bármelyiket is választod. Szerencsére ebben a márkában lehetőség van arra, hogy mindenki az igényének megfelelőt találhasson. Jó amit kinéztél, de látod, hogy hiába csak sportrészt veszel, a maga nemében az sem olcsóbb. De hát a minőség (és praktikum) az minőség!
No meg, szerintem, olcsó húsnak híg a leve. Mármint a nagyon olcsóké. (nem akarok most belemenni, hogy a szegényebbek és pénztárca... remélem érted a gondolatmenetemet.) Sokat hallottam és olvastam, hogy megvette az ára miatt, de szinte szülés után vehetett is másikat mert nem volt jó. Akkor melyik is az olcsóbb?????

Cat! Gondoltam, hogy neked tetszeni fog, mert tudom, hogy te szereted nagyon, meg már múltkor is beszéltünk róla.
Képzeld, megkérdeztem a hordozóhoz a talpat. Azt mondták, hogy az a régebbi típusokhoz kellett, ezt már igy simán is be lehet kötni, teljes biztonsággal. a hivatalos prosit is megnégnéztem és tényleg. Úgyhogy azt nem vettünk.
Nekem is nagyon tetszik. Minden funkciója megvan ami kell nekem. És a lényeg, hogy ez ernyőre csukható! Az olcsóbbak meg annyira nagyok és nehezek, hogy majd megőrültem tőlük. Nálunk apa tesztelte a súlyukat. Amire ő azt mondta, hogy nehéz már szóba sem jöhetett. Az sem volt mindegy, hogy mennyire praktikusan tudom szét és összeszerelni és milyen részidővel.
Szóval érted Te, nem is ragozom tovább! :lol:

Tasin hol lehet? Csak nekem tűnik messzinek a jelentkezése? Vagy tényleg régen jelentkezett?

Kép
Kép
tisa
 
 


Tábla: én most utólagos engedelmetekkel szülési sorrendbe átcsináltam a táblát. Remélem nem nyakaztok le :) Csak azért írom, hogy most én nyúltam bele. És ne ijedjetek meg, mert most változott a sorrend. Azért nézze meg mindenki a saját sorát, hogy nem kutyultam-e el valamit.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Tündéri vagy Kisvirág! Köszipuszi a segítségért! :D :D :D
Te is hozod Kendét a talira?

Arra gondoltam, hogy a WestEnd-ben a Miro kávézóban jöhetnénk össze, mert ha jól emlékszem, ott elég jól körbe lehet ülni az asztalokat. Meg jó hely-bár régen voltam. Azt terveztem, hogy hétvége felé benézek, lemeózom, és lefoglalom a helyeket.

Tünemény! Esetleg, ha arra jársz akkor megteszed, hogy te is lemeózod? (azét gondoltam rád, mert azt írtad, hogy ott dolgozol a közelben és néha ott is szoktál ebédelni) Tudod, több szem többet lát. Köszipuszi!

Kép
Kép
tisa
 
 


Bocsánat jelzek!
nekem is jó a kedd, bár nem garantálom hoyg 5-re odaérek, sietek ahogy tudok! remélem nem lesz zűr, bár a keddi a benti zűrös nap de remélem el tudok indulni! :))

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Tisa!

Én csak az ADAC (Német autóklub) honlapján néztem a tesztet, és aszerint a talp nélkül nem biztonságos a gyerekülés.

http://www.adac.de/Tests/Kindersicherun ... ID=130822#
Vendég
 


Kisvirág!
Olyan jó volt olvasni a soraidat.Tudni,hogy Te is olyan dolgokat éltél át,mint én. Mondjuk én még várok vizsgálati eredményeket,de mikor megtudtam a bajt,bennem is összeomlott minden. Hasonló jellegű az én betegségem is,mint a tiéd.Szegről-végről. Szóval habár nem is tudtál róla,rengeteg erőt adtál nekem.Köszönöm!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ok csajok beszaladunk ma este megnézni a helyet! :D de jó, hogy végre lesz egy pocakos találkozó!!! :D :D

nem gond, ha hoztok gyerkőcöket, vagy esetleg apákat is, ha akarjátok szólok páromnak, hogy jöjjön bébiszittelni, és akkor jól ellehet a gyerkőcökkel! szóval ki ahogy tud jönni, egyedül-párban, engem nem zavar, esetleg apákat elküldjük a másik sarokba kispapatalira :lol: :lol: meg gyerekcsösznek

most már egyre jobban gondolkodom én is az inkább drágább kocsikban, nézegettem a peg peregokat,és hmmmmmmm lehet hogy nagyikámékkal kinézünk szegeden a brendonba és megmutogatom nekik! úgysincs tőlünk messze!

Kép
tünemény
 
 


Kisvirág, nekem is volt egy pozitiv hpv tesztem, de a doki azt mondta, hogy az eredmény alapján, valami pontot emlegetett, hogy ez nagyon minimális, és ha az immunrendszerem megerősödik akkor nincs is semmi foglalkoznivaló vele. a babához meg mondták, hogy nincs köze ennek, igy én nem izgulok emiatt. utána se olvastam nagyon, mert tudom hogy mostanában nagy port vertek fel miatta, és nem akartam fölöslegesen idegesiteni magam (mikor tudjátok hogy mindig találok valami okot nyugtalanságra) szóval kutyafüle neked is fel a fejjel!!

Kisvirág, és köszi a táblamódositást! (tudtam hogy van benne valami sorrend :D :D ) a végén lesz majd érdekes, hogy ki mire van kiirva, és mi lesz a tényleges dátum! :D

remélem nem csekkolja senki hogy hányszor jövök fel ide, mert akkor pörögne a számláló! vagy brendon oldalra...vagy más babadolog oldalra! :lol: :lol: :lol:

Kép
tünemény
 
 


ja elfelejtettem irni, hogy irtózatosan belenyillalt a hasamba valami...jópár másodpercig éreztem utána jól hátradőltem a székben, és utána enyhült (bár kemény a hasam még mindig...) szerintetek ez végig fog tartani? vagy ez tényleg azt jelenti hogy jön feljebb a baba?? :? :?

Kép
tünemény
 
 


Tisa: szerintem Kende itthon marad apával. Ha ott lenne kb. 2 szót se tudnánk beszélni :lol:

Kutyafüle: örülök, hogy erőt adtam neked :) Én is sokszor belegondolok a mai napig, hogy mi van ha támad a vírus és akkor itt marad a két gyerek, de így nem lehet élni. El kell fogadni, hogy ez van, és reménykedni, hogy egész életembe nem fog támadni. Mert valakinek sose támadja meg a szervezetét. Meg ha mégis baj lesz akkor is azért a negyedévenkénti szűrésnél kimutatható és idejében el lehet kapni és kitekerni a vírus nyakát :lol:

Tali: kedd 17. óra
Annaszuszi, Tisa, Tünemény, Padri, Kikocska, Dharma, Leo??, Kisvirág, Bogi
Annaszuszi azért vagy kék, mert a tali átment keddi napra! Jó neked az?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Tünemény: én már 8 éve túltettem magam a hpv-s dolgomon. :lol: Bár mikor terhes lettem rákérdeztem a dokimra, hogy mennyire mehet át a babába és mondta semennyire.
De egyébként ha lányom lenne akkor tuti beoltatnám a hpv elleni oltással.

A nyilalások szerintem azért vannak, mert nyúlnak a szalagok, nő a méhed, helyezkedik a baba. Arra már nem emlékszem mennyi ideig tartottak, de tán nem a szülésig. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Én most a babkocsiknál visszatértem a Chicco Tri For Me Ts-hez.
Ennek van egy póteleme, amivel a két kar összekapcsolható.
És olcsóbb, mint a Jané, amit nem is nagyon lehet kapni Magyarországon. Legalábbis azt, amit én szeretnék.
Ráadásul több boltban is azt mondták rá, hogy akadozik a szállítása.

Igaz, hogy már tettem fel egyszer képet róla, de Nektek hogy tetszik?

Kép
Vendég
 


Szerintem szuper! Olasz termék, Chicco - tehát magáért beszél. :D
Fazonra, színösszeállításra (Marcinak) praktikusnak tűnik, minden meg van benne/hozzá. Mekkora a mózes része? És hány kiló? Összecsukhatóság? Bár ezek már tényleg annak fontos aki használni akarja. Hogyéééé adjáááák?
Jó választás! Ha nem akarsz megint PP-t, akkor ne kalandozz tovább. :lol:

Kép
Kép
tisa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: