Új privát üzeneted érkezett!

Batkata: én is itt tudtam meg, a fórumon, hogy létezik G-s kosár is :) azért ne irigykedj a kis kosárra sem, elvész a poci felett :)
Szegény kicsi lányod! Még jó, hogy elmondta. Tudom, a pók nem nagy gáz, inkább a lelki teher... de remélem, túl van rajta. A pókoktól Zalán is fél, nem értem, miért.... nem mondom, hogy szeretem őket, de nincs velük semmi bajom.
Cukik a képek lányok :) de jó nézegetni :) Batkata: a gerince is édes, nem? :) Nekem is főleg a hátát mutatja... ilyenek :)
Moffli: feleslegesen ne parázz, egy - jel még nem a világ, nekem is van - és + is, csak máshol... szerintem várd meg a dokidat, hogy mit mond, az a lényeg... Ő egyben fogja látni az egészet, azt is, hogy mekkora az eltérés. A csíkosodás: együttérzek :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Itt vagyok, kész vagyok, megalkottam életem első [b]borsófőzelékét[/b]! Hipp-hipp hurrá! :)
Nagy adagot nem mertem csinálni, mert Apa nem szereti (így csináltam egy nagy adag borsó ragu levest is), így nekem kijött belőle így első próbálkozásra 3 tányérral. :) Tükörtojással. Nyam-nyam, fincsi lett. :D Bár azért anyumé ezerszer jobb. :lol:

Nagyon édesek a kicsik az UH képeken. :)
Én is úgy mennék már, de ez a fránya AFP eredményem még mindig nem jött meg. :(

batkata: :) Legalább biztos lehetsz benne, hogy szép háta van. :) Nekünk a 4D-n mutatott majdnem végig hátat, aztán addig-addig mondogattam magamban, hogy "fordulj meg kincsem, kérlek szépen, úgy szeretlek!", hogy megmutatta a pofiját is. :D

Egyeseknek meg milyen jó mellméretei lehetnek. :lol: Én még mindig a régi melltartóimat hordom, és hát izé, az a legkisebb méret. :oops:

moffli: gratulálok! Ez már biztosan ő! :D Én legelőször olyat éreztem, mintha kis lufi pukkadt volna ki a köldököm alatt. :) Aztán 2 hét szünet, de szerencsére múlt hét óta egyre többször érzem újra. :)
Vendég
 


Moffli: de jó :) biztosan a babó az :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 

 
 

köszönöm, hogy velem örültök! És mégegyszer köszi, hogy tartottátok bennem a lelket!!

Jutalmul azt hiszem kicsit vétek a kilók ellen, és elmegyek a MC Donald's-ba. Eer éve nem voltam, és most megennék egy hatalmas hambit. Nyam-nyam.

Kép
moffli82
 
 


Moffli!!!!vigyél engem is mekibe!!!! plíz! :)
Olyan jó, itt örömködtem én is a babarugdosásodnak!
Én leginkább a húgyholyagomon érzem, hogy táncol. Különösen nem aktív,d e Máté pont iylne volt. Néha játszott odabent, de legtöbbször nyugiban volt. Idekint pótolja...

Én is én is kérek a borsófőzelékből!!!! hmmm leves is jöhet csipetkével:)
Legalább már tudom holnap mi lesz az ebéd:)

Batkata! ezek a rémsztorik a gyerekeknél sokszor felnőtt korukra is hatással vannak. Nekem hülye tesóm állandóan aztmondta, hogy ha sérült egy gyümölcs és megeszem akkor a kukacok majd kirágják a belem...no comment. Azóta sem eszem meg ha a legkisebb hibája van a gyüminek. Vagy állandóan békákkal ijesztegtett...csak hozta utánam a kezében de engem a frász tört ki! Még most is....
SZóval ne engedd, hogy bárki bármivel ijesztgesse a lányodat, inkább menj be a suliba és szólj érte mert komoly nyomkat hagyhat. Ha csak azt vesszük mennyi fóbiás ember van akit gyerekkorában ért valami tramua!

Alig bírtam belépni, simán készítettem magamak egy próba kontyot hétvégére mire bejelentkeztem ide....
katuska79
 
 


Moffli!
Kösz az infókat! A szoptatós cicfixeket már rég kiselejteztem (mondván: nekem nem lesz több babám... ), úgyhogy be kell majd ruházzak min. 2-re.
Ja, és képzeljétek el, a Mester utca elején van egy turkabutik, ott isteni nagy méretű melltartókat vettem (csipkéset, ünnepit, hétköznapit, bordó, fekete és krémszínben, kb. 600 Ft-ért jött ki darabja, mind márkás. Aztán bezsongtam, s szemben kínaiiéknál vettem hozzájuk occsóért azonos színű bugyikat :D)

Kaja-adag: én sem tudok főzni kis adagokra (mondom én, hogy kifőzdét kell nyissak ;) ), a kis adagokra talán megoldás lehet a rendelt kaja/kifőzde. Most minket megdobtak egy vagyont érő étkezési jeggyel, de akár pénzecskével is egy csomó helyen tudsz ebédelni/rendelni egyszemélyes kaját, s van ahol adnak kis adagot is.
Ja, és már én is elkezdtem kívánni a kajákat! Most, hogy így gondolkodom, szívesen megennék egy kis vadast tésztával. Aztán vacsira jöhet egy nagy adag borsófőzelék. Nyam, nyam... :D

Mocorgás:
MOffli, ez tök jó! Annyira örülök! Fogsz te még panaszkodni a vége felé: jajjj, a bordám, óvatosabban azzal a nyújtókodással, hékás! :D

batkata :D

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Most olvasom Moffli vonalzóján, hogy kezd csuklani a baba :) újabb rejtély megoldva :wink: majd megbeszélem Kispocokkal, hogy költözzön fentebb, mert ott lent a csuklás elég hm... izé... szóval nem olyan kellemes :oops:
Moffli: múltkor én is elcsábultam, pedig legutóbb nem is emlékszem, mikor voltam... ennyi belefér :wink: csak ne szokj rá :)
Picuranyu: gratula a főzelékhez :) hajrá, mire Kristóf megszületik rutinróka legyél :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


KATUSKA:Ha képes vagy olyan sokat utazni hozzám, gyere, és elviszlek magammal téged is. :wink: De szerintem ennyit nem ér meg neked. :D

BATKATA:tudom, hogy lehet rendelni kis adagokat, de arra meg én butus sajnálom a pénzt. :( Úgy vagyok vele, hogy ennyiért már én is főzök. :?

csöre:örülök, hogy sikerült megoldanod egy rejtélyt. :lol: Azért választottam ezt a vonalzót, mert itt mindig írja, milyen új dolgot tud a babó, és így nem lepnek meg a dolgok. :lol:

Mióta írtam a jó hírt, azóta kb. 10 perces pihik után folyamatosan pukkanak jobb oldalon a lufik,olyan furi, de élvezem. :lol: És az a furi, hogy egyszer fent, egyszer lenn. :lol: Most már tudom miért örült mindenki, amikor ezt érezte. :lol:

Kép
moffli82
 
 


Sziasztok!

A pókok: azt hiszem az lesz a legjobb, ha megismerkedünk egy szimpatikus kispókkal, s megtapasztaljuk, nem is olyan szürnyűek ők. Van egy pókász barátnőm, megkérdem, mit ajánl (mármint ismerkedési taktikát és fajtát).
Egyébként teljesen igazad van, Katuska, szóltam is az óvónéninek, de összevont csoportnál, hiába ismerik a lurkókat, mégis más a dolog.
Még arra is gondoltam, beszélek az ijesztgető kissráccal is, de aztán arra gondoltam, elég kegyetlenek így is a gyerekek, nem adok "fegyvert" a kezükbe az én gyerekem ellen (magyarul ne tudják, mivel lehet ijesztgetni az én virágforma zsiványomat = Julcsit...)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Hát, Batkata, ígértem meg ovis kisfiúnak, hogy levágom a fütyijét, ha a lányom közelébe megy... azóta rendkívül óvatos :? persze megbántam, mert a kis buta 5 éves feje nem tudta, mire voltam úgy kiakadva, de úgy látom, a viszonyuk is rendeződött :)
Kajaadagok: itt a faluban két helyről lehet kaját rendelni... mondhatom egyik jobb, mint a másik... :? szóval főzök, bár ma anyukám hozott nekem töltött paprikát :) nagyon finom volt :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


szerintem jó dolog időnként a rendelős kaja. Mi is hozattunk nagy melók idején kifőzdéből ebédet. Igaz tényleg, hogy ennyiből bőven ki lehet hozni itthon is, de legalább nem kellett ráfordítani az időt a kitalálásra, hogy mi legyen (én utálok két nap ugyanazt enni) a vásárlásra, a megfőzésre és a mosogatásra. Szerintem ha meglesz a baba, akkor sem leszek rest időnként rendelni kaját.

Tényelg nekem fel sem tüntek az ink Moffli vonalzóján. Mindig csak a heteket nézem mindenkinél. Húha csuklás....Máté iszonyat csuklós volt...
Amúgy tényleg a legklasszabb dolog mikor mocorog a baba...ilyenkor ül ki minden kismama arcára az az idült mosoly:) aki nem érezte még az el sem tudja képzelni milyen fantasztikus.
Nekem örök csoda marad amúgy is ez az egész babavárós dolog...hogy bennem egy másik lény húsomból, véremből.
katuska79
 
 


Csöre! Mondasz valamit. Lehet, hogy ma próbát teszünk. Még meglátom, melyik óvónéni lesz (ugye a gondatlan anya csak du. megy a gyerekekért, azt sem tudja, hova kerülnek reggel - annak csak az apjuk a megmondhatója. :) Pók-ügy hatásairól beszámoló holnap. ;)

Na lassan megyek is, nem bírok az íróasztalra nézni.
Egyre inkább tornyosulnak a feladatok előttem és a hullámok a fejem fölött a dolgozóban (és otthon is - rendetlenség formájában). :twisted:

Este még megpróbálok benézni, elég esélytelennek tűnik. De reggel Juliskánk valószínűleg gondoskodik az ébresztésről ;)

Nagy ölelés minden pocakosnak és pocaklakónak!
batkata :D

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Sziasztok!

Munka után édes a ....Babanet olvasás!!! :D Itthon vagyok, végre :oops: De rohadt lassan tudok én is belépni valamiért :evil:
De irtó cukik a babaképek, Adria, Rita nagy gratula!!!

Batkata: szegény Julcsi! Mélységesen átérzem a helyzetet, én mindenféle ilyesmi állattól sikítófrászt kapok :oops: Nem kényeskedésbő, egyszerűen a hideg kilel tőlük :P Tavaly ősszel jöttünk haza a reptérről, mi urammal hátul ültünk a kocsiban és egyszercsak egy hatalmas szöcskére lettem figyelmes magam mellett -- szinte magamon kívül kezdeményeztem a megállást, hogy kitessékeljem az állatot :oops:

Gyomorégés-- én a falat kaparom nagyjából, ma még nem ettem Rennie-t, de érik a dolog...most, hogy beléptem a házba, úgy elkezdett fájni, hogy csak na! Kérdem én, hova nyom ez a 22 hetes Babóca? :lol:

Katuska és Batkata: támogatom a kifőzdét, megyek törzsvendégnek :D Olyan gusztákat tudtok írni, hogy csorog a nyálam :lol:
Én csak hétvégén jutok a főzéshez, hétközben rendelgetünk, innen-onnan, ahol mondjuk nem írtó drága,de jó pl Teletál.
Az uram meg a Westend mellett dolgozik, úgyhogy neki kajáldák tárháza van ott is, illetve van a Faloda is. Én meg a prérin, nincs ott semmi, max Budaörsnél a Tesco és társai, de ahhoz is kocsiba kell ülni, ha 5 percre is :evil:
Mire megjöttünk a nyaralásból Anyukám meglepett gyümilevessel, pörkölttel és nokedlivel, meg hortobágyi palacsintával! Alig győztük megenni :D

Moffli: HURRÁ! Nagy gratu! Ez tuti Ő!! Nekem is ezidőtájt kezdett pont ilyen érzésem lenni -- most meg megy a focizás éjjel-nappal, komolyan, fel is ébredtem az éjjel :lol:

Csöre: hát ez nagyon vicces, amit a kissrácnak mondtál :lol: Szegény, látom magam előtt, ahogy elkerekedik a szeme :lol:

Csíkok: Ahogy vmelyik nap is írtam, ez a kakaóvajas cucc nagyon jó!!! Csík nincs, de száradna a bőröm egyébként, meg viszketne. Így minden este ez a progi, mikor Apa zuhanyzik utánam, addig én bekenem, Apa meg elsimogatja, így mindkettőnket jól megrugizik Martinka!

Katuska: én is azért vigyorgok folyton, mert olyan jó és egyben mulatságos érzés, ahogy a baba ott táncizik a pociban :lol: Egyébként milyen, amikor csuklik odabent? Én nem tudom, éreztem-e ilyet? :oops:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Hát, Kata, akkor egyikünk sem találta viccesnek, utólag persze az. De én anyatigrisként védtem a lányomat véresen komolyan gondoltam. Egyébként anyukájának mondtam, és ő adta át az üzenetet, így sokkal hitelesebb volt :) A szemét így nem láthattam, mennyire kerek, de azóta is tart tőlem. Lényeg, hogy rendben minden, a kisfiú is aranyosan viselkedik a lányommal... legalábbis nem értesültem az ellenkezőjéről :)

Hogy milyen, amikor csuklik? Rá fogsz jönni :D Bang bang bang bang ütemesen :D de nemcsak a babó, hanem amihez hozzáér :)

Ja a kifőzdére én is benevezek, ha vállaltok vidékre szállítást :wink: mindenevő vagyok, nem válogatok :D

Íróasztal, Batkata: nekem a szék a mumus... szétmegy a hátsóm 1-2 óra alatt :( pedig kényelmes kis példány ... a rendetlenség... ne is mondd.... Apa lassan jön haza, és a nappaliba megint nem lehet bemenni :evil: legó, ceruzák, papírok, ollók, párnák, plédek buja össsze-visszasága a padlón, foteleken, kanapén... :evil: édes fiam játszik... most talán a kertben, de lehet, hogy a pincében?! meg kéne nézni :?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Kata! A falodában én is sokat kajáltam mikor ott dolgoztam a környéken. Tök jó a kaja csak mindig nagy a sor....
Csuklás: olyan ütemes rángatózás. A legrosszabb, hogy nem tudsz segíteni neki, hogy elmúljon.

Máté megivott az előbb egy bögre kávét. Még reggel hagytam meg, odakint volt, el is felejtettem. Ő meg odatolta a széket az asztalhoz és megitta! Mindet! Remélem nem lesz baja max annyi, hogy ma későn alszik el....olyan filteres kávé volt, hajnalban főzte apa. Tejjel és cukorral. Úgy tudom csökken a koffeintartalom egy idő után ugye?
Most egyfolytában a pulzusát nézem....
katuska79
 
 


Sziasztok!
Voltunk ma uh-n, nagyon alapos doki volt (14 ezerért lehetett is..) . Megnézett mindent ,és közölte, hogy egyáltalán nem kell aggódnunk, tökéletes babánk van :)
Szóltam neki, hogy Annának volt a szívével gond, így megnézte hosszan a szívét is, és szerencsére minden rendben, riincsenek melléütések. :)
Semmi Down-re utaló jel nincs, sőt a gerincét isolyan szépen mutatta, hogy még a bőr is látszott rajta, gyönyörű zárt, ívelt.
Szopta az ujját, meg csókot dobott, nagyon édes volt :)
Megdícsérték a combcsontját , amit Annának is szová tettek, hogy milyen szép. Nem tudom honnan örökölhették a hosszú combot, egyikünk sem az az égimeszelő..:)
Na és a vonalzómat is megváltoztattam, remélem tetszik :wink:
Láttuk a zacsikat, a fütykös, szóval kispöcsösünk van :)

Katuska:
Itass vele sok tejet!! Öcsém is ivott kávét kiskorában...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hanna,a Baross utcában voltunk 4D-n,az a nevük, hogy 4D ultrahang.Csak ha a gép nem annyira jó akkor mi van ha a babáról se pontosak az információk,amikor lemérte az adatait.Ugyanis az AFP értékem miatt mentem ide,hogy megnézessem minden rendben van e.

Csöre,akkor mi most nagyon egy cipőben járunk,mert hányinger az nálam is van,igaz ezt már multkor is írtam,de azóta is tart.A rugdosás,az egész napos forgolódás nálunk is 3-4 napja van,valamelyik este akkorát rúgott,hogy majdnem kiestem az ágyból.Persze én is imádom hogy igy izeg-mozog.

Moffli,kezdetben tényleg olyan mintha kis buborékok durrannának,vagy néha olyan csiklandozásszerű.

liuska
 
 


Mágnes! de jóóóó!!!! kisfiú! örülök, hogy minden rendben vele!

Igen itattam vele tejet. vagyis tápszert. De szerencsére nincs gond, elaludt a szokásos időben.

Liuska! egy jó gyakorlott szonográfus egy szar UH géppel is jól meg tudja nézni a babát, gyakorlott szakértő szemmel tuja miket kell figyelni! De ha nem vagy egészen nyugodt akkor keress fel inkább egy másik helyet!
katuska79
 
 


Katuska: igen, jó hely a Faloda, Uram mindig kivárja, hogy lemenjen a sor, aztán később kicsattog :lol: Így is talál mindig valami fogára valót :lol:
Máténak folyadéket: tejet,vizet. De nem lesz baj, a hosszú kávéban nincs sok koffein, főleg, ha tejes is volt -- ha meg így megitta és nem találta keserűnek, akkor tuti nem volt erős.

Mágnes: nagy gratula Kiskukis Áron Babához!! Megint fölénybe kerülünk a kispöcsösökkel :lol:

Liuska,Csöre: jobbulást! Szerencsére engem nem nagyon környékez a hányinger, csak néha, rövid időre :wink: Helyette, ahogy írtam, lángol a gyomrom :lol: (És erre limonádét iszok zöld citromból...szerintetek: nóóóóóórmális?? :lol: )
A csuklást illetően: akkor még nem csuklott Martin :wink:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Jó reggelt :)
Mágnes: gratula Áron babához :) azt hiszem, nem csak a fiúk, hanem a hosszú combúak is kezdenek túlsúlyban lenni :wink: mi lesz velünk, mire megnőnek :D szaladgálunk a hónuk alatt :D
Katuska: kis kávétól nincs gond :) öcsém ennyi idős korában 2 deci forralt bort nyomott be :D attól sem lett semmi baja :D csak kicsit előbb aludt el. Azért nagyon oda kell rájuk figyelni, de egy-egy ilyen baleset előfordul :)
Kata: hát, egy jó hideg limonádé nekem is jól esne... de itt a világ végén zöldcitrom sincs, és a sárga is 800 forint kilója... már ha kimozdulok
Hanna: nem tudok ma menni :( esélytelen, talán jövő csütörtökön. Pedig már nagyon készültem, hogy megint elárasztom a doktornénit a paráimmal...
Liuska: biztos minden ok, igaza van Katuskának, az orvos a lényeg, és annyira nem lehet rossz az a gép :wink: max nem olyan szép a kép

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vagyok, de nem engedett be... :twisted:
Annyit írtatok, egy nap alatt, hogyképtelenség pótolni. :)

Pocak kenés: véleményem még mindig az, hogy alkati. Megveheted a legdrágább kencét is, ha hajlamos vagy rá.

Pók! Én ijeszgettem mindig vele a fiúkat az oviban. :oops: Szegényeknek mekkora traumát okozhattam.

Adri! Rita! Gyönyörűek a babák!!!

Picuranyu! Gratula a főzishez! :D

Mágnes! Gratula a kis kukishoz!

Liuska! uh-ról az a véleményem, hogy a jó doki a 2D-n mindent lát. A 3-4D inkább babamozi. Szóval nyugi! :)

Csöre! Sajnálom, hogy nem találkozunk. Bár én sem tudom, mikor érünk oda. Úgy izgulok. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: én is izgultam, hogy 1 napra hová tűntél :wink: nyugi, az UH-n minden rendben lesz. Mindenképpen írj, hogy mi volt :)
Sajnos azon túl, hogy apu nem tud vigyázni a gyerkőcökre, még a hullámok is elkezdtek csapkodni a fejem felett :evil: azt sem tudom, mikor főzök és mit a gyerekeknek :( pedig Mesi 4 kilót fogyott ezzel a vacak vírussal, na jó, 1,5 már vissza is jött neki. És a tésztán kívül semmit sem akar enni, az meg aztán semmit sem ér magában (merthogy úgy enné, esetleg kis szalonnával). MIndegy, a gyerek a fontos, munka megvár, mindjárt főzök, de a hullámok maradnak :evil: és csak fekve tudok dolgozni, szétment a hátsóm :oops: jaj, most mindent idezúdítottam :oops: bocsi

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre! Jobbulást!!!! Kemény lehet. Mesi meg remélem, gyorsan összeszedi a kilókat. :wink: Írok sms-t neked a doki után. Jó? A melóval meg vissza kellene venni. Valahogy ezt mondta a dokink is. Nem? :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


izé :oops: de ezt mondta, visszaveszem... majd egyszer elmesélem, miért alakul így

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre! Gondolom... de gondolj a babádra. Tudod, hogy engem is mennyire megvisel, hogy nem melózok?! De most Zsebi a legfontosabb. A családod meg szuper! Szóval tessék visszavenni, vagy beárullak!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csöre! booort??? na az is jóféle lehetett ha lecsúszott a gyerek torkán:)
Jó kis éjszaka volt. Máté simán elaludt, de 1-kor felébredt, sírt, nem tudott vissza aludni. Na áthoztam magamhoz, apa úgysincs itthon. 3-ig játszott én közben aludtam, csak néha érzékeltem, hogy keresztülmászik rajtam. Reggelre tele lett az ágyammindenféle kacattal....aztán hajnalban eldobta magát valahol az ágyon és aludt fél 8-ig. Úgyhogy éjjel hatott az a rohadt kávé. De tényleg így van, hogy hiába próbálunk meg vigyázni, minent elpakolni, akkor is megtörténik a hülyeség. Mindent már én sem tudok feltenni a szekrény tetejére mert nincs hely.
Szegény Mesi remélem hamar rendbejön! csinálj neki akkor szalonnás tésztát:) mondjuk túrós csuszát.
katuska79
 
 


Hanna: árulkodós :) nyugi, visszaveszek, amennyire lehet... és ha a továbbiakban is így megy, akkor ígérem, kiíratom magam. És gondolok Kispocokra, gondoskodik róla :lol: most is kapott egy müzliszeletet, mert még nincs ebéd... addig se éhezzen :wink: meg én sem :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Katuska! Nem semmi éjszaka.

Csöre! Na azért. :wink: A műzliszeletet egészségetekre.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katuska: forralt bor volt cukorral, borssal, erőspaprikával, fahéjjal meg szegfűszeggel (ez anyu receptje) :D
Hát, tényleg nem lehet mindent eltenni, az teljesen lehetetlen. És hiába teszed el, ha érdekli, úgyis megtalálja a módját, hogyan szerezze meg. Szerencsére hamar megértik, mit lehet, és mit nem. :) sajnálom, hogy nem tudtatok aludni, majd ma bepótolja.
Mesivel kiegyeztünk egy csirkepörköltben tésztával. Zazának és magamnak meg borsófőzeléket csinálok.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Hanna: köszi :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: forralt bor! Nyami! :lol: Akkor az öcséd kis vidám lehetett utána :lol:
Jobbulást és mielőbbi hízást Mesinek! Meg persze jó étvágyat a csirkepörkölthöz meg a borsófőzelékhez!
Egyébként a hátsóm nekem is fáj az üléstől -- gondolom ez csak rosszabb lesz :? Én is tervezem, hogy hogy alakítom ezt a visszavonulást... :oops:

Katuska: akkor mozgalmas éjszakátok volt! Én szerencsére végig aludtam éjszaka, még pisilni sem kellett felkelni, pedig Martin este is folyamatosan focizott, azt hittem éjszaka is mocizni fog, de aludtam. Ma meg megint ugrándozik odabent :lol:
Ma megyünk dokihoz, csak rutin ellenőrzésre és az Uram egyből kérdezte, hogy nem nézünk egy UH-t is? :lol: Hogy legyek így következetes, ha Apája is szeretné látni? :oops: Pedig megfogadtam, hogy a 25. hétig kibírom :lol:

Hanna: izgultam ám, hogy eltűntél!! Hogy vagytok?? Zsebi-Baba??

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Sziasztok én is januárra várom a babám ,ő lessz a harmadik ,és ő is lány :D [url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
gizella82
 
 


hát a dátumon vmi nem jól sikerült :D de ez már jó :D Kép
gizella82
 
 


Üdv itt Gizella! Gratula a csajszihoz :) nem jó a vonalzód, nem látszik, mikorra várod. Hogy ő is lány, azt jelenti, hogy az első 2 is az?
Kata: hát, nem csodálom, ha nem bírod ki :) én is 3-4 hetente megnézem a dokinéninél :D köszi, átadtam Mesinek :)
Hát, én most úgy dolgozom, ahogy a régi rómaiakat látni a képeken evés közben :lol: féloldalas, párnákkal körbevett :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


ok, Gizella, már jó :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Szia csöre .Igen az első kettő is lány :) fiút szerettünk volna de sajna nem jött össze a nagyobbik lányom 8 a kicsi 2 éves :D[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
gizella82
 
 


Gizella: jól megfigurázod ezt a vonalzót :)
Vannak előnyei a lánygyereknek, hidd el :D persze ugyanennyi a fiúknak is :) de gondolom, azért örültök neki :wink:
Nekem egy 6 éves fiú és egy 8 éves lány mellé érkezik Kispocok, aki egyelőre lánynak mutatja magát :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Már alig vártam, hogy benézhessek ide! :D
Az iccaka jól telt, annak ellenére, hogy végigsírtam az egész estét. :cry: Asszem érzékenyebb vagyok mostanság. :roll:
Tipikus terhesség alatti jelenség:
hisztivel és "nem tudom mi a bajom a világgal és magammal, de az nagyon, s különben is tök jó sírni" hangulattal. :cry: :x
Ám volt egy előnye a dolgonak: délelőtt - elterelendő a síri hangulatot, keményen dolgoztam. :)

Mágnes: gratula a kispasihoz, lehet, hogy ebből behozhatatlan kék-győzelem lesz? (Én már kezdem lassan feladni, hogy kiderítsem, mi van kuki-nuni ügyben. Mindig a hátát mutatja Kispöttyünk. Jövő szerdán megyek doktornénihez, hátha akkor kiderül valami...)

Katuska, Csöre!
Ez még mindig jobb, mint ahogy én jártam. Valahogy nagycsoportos ovis lehettem/elsős, amikor a barátnőmnél bevettünk egy nagyon erős altatót (a barátnőm anyukája gyógyszerész...). Ő kihányta, én nem, kb. 2-3 napig aludtam folyamatosan. A neve valami ...barbital volt. Elég az hozzá, hogy amikor Marci született, a császármetszés alatt altattak, s én érzékeny voltam az altatóra - ami Barbiturát volt. Így altatót kellett váltani, s "röpke" másfél órával ébredtem később... Lehet, hogy a gyerekkori gyógy-szar adagja kicsit nagyobb volt a kelleténél... :roll:

Csöre!
Tudom, hogy az íróasztal mellől én egy szót se szóljak, de... Próbálj meg pihizni!
Azért a csirkepörkölt jól hangzik... Nyam-nyam!

Ja, a tegnap esti borsófőzelékből semmi nem lett. Helyette elvittem a gyerekeket ovi után játszira. A nagy kajla, lassan 10 éves fiacskám olyan boldogan játszott a kis ovisokkal a homokban. Tök jó volt nézni! Úgyhogy eljátszottuk a főzési időt, s legalább tudtam egy kicsit olvasni, míg ezek kitombolták magukat. :)

Gizella!
Üdv itt!
De jó, te is a harmadik babádat várod! Kérünk tesó-adatokat, ha nem titkos. ;)

batkata

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Bocs Gizella, a két levél megkerülte egymást!

Most látom, írtad, mi a felosztás.
Nekünk egy Mártonunk (9,5) meg egy Juliannánk (6) van, Kispöttyünk neme eleddig ismeretlen (ld. fenti nyafogások háttal való fekvés ügyben)...

batkata ;)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Batkata: én is gép mellett... ültem, most fekszem, tehát a szitu kb ugyanaz, csak már nem tudok ülni :(
Ne sírj :( ismerős, sajnos, de azt hiszem, ez normális
Az altatós sztori nagyon durva... rosszabb is lehetett volna :( szerencse, hogy ennyivel megúsztátok.
Kék győzelem? Ha abból indulunk ki (ami ugye nem egy tudományos megközelítés :wink: ), hogy eddig egy sima, egy fordított voltunk (Marci-Mesi, Julcsi-Zaza), és most Kispocok lány, akkor nektek is kék :), de ez ugye nem tudományos megközelítés :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Kék győzelem:
ez nem állásfoglalás és szuroklás, egyszerűen csak megállapítás, mivel énnekem a fő szempont az egészség, utána meg jöhet a neme, majd a neve;)
És nem is tudom, mit szeretnék jobban, pasit avagy nőcit.
Inkább azt, hogy legyen nyugodt babóca, hogy ne legyek sík ideg az alvatlanságtól... mert akkor a családom nemcsak kifejlett házisárkánynak fog hívni (a lakodalmunk után még csak zseb-sárkány voltam, ma már kifejlett nőstény egyed vagyok ;) ), hanem kifejlett hétfejű házisárkánynak... :lol:

Mostmár lassan elmegyek Marciért az úszótáborba, Julcsiért az oviba, utána pedig megyünk haza, mert gyermekeim ex-bölcsis gondozónénije hoz a férjével egy használaton kívüli, igazi, bölcsiből származó kiságyat. :D (No, most ennek a hozadéka az, hogy egy kicsit rendbe kéne szedni a lakást... khm, khm...)

Búcsúzóul küldök nektek két képet, remélem jók vótatok ;)

Kép Amikor még Juliskánk félt a Mikulástól ;)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


És hogy a pasi se maradjon le... :)

Mindkét kép ősrégi.

Kép De magyar vagyok, s a magyar lóra termett...

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Ja, azt hiszem a kozmetikázott képet küldtem el, Marci kedvéért az apja kiszedte a futószárat a képből, azt tessen odaképzelni :lol:
Na mostmár tényleg megyek!

Nagy ölelés mindenkinek, kicsinek és nagynak! :D

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Batkata: :) nem is úgy gondoltam :)
tök jók a képek :) tündériek a gyerekeid :) jöhet néha több is
kedves lehet a párod ezzel a sárkány dumával :wink:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


nekem még 1 + 1/2 óra a dolgozóból :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csöre:Persze nagyon örülünk igyis csak reménykedtünk hogy harmadjára fiú lessz,végülis nem gond hogy igy sikerült,inkább az a gond hogy megint veszélyeztetett terhes vagyok mint a másik kettönél,állandó pihenésre vagyok itélve,közbe meg felújitunk és csak ketten vagyunk rá én meg a párom:( batkata:Látom nálatok jól összejött 1 fiú 1 lány :D A picúr meg majdcsak megmutatja magát mikor mész legközelebb uh-ra? Kép
gizella82
 
 


batkata:nagyon szépek a gyermekeid :D Sajnos én nem tudok képet feltölteni nem tudom miért lehet hogy túl nagy a képméret:(
gizella82
 
 


Üdv az új csatlakozóknak :lol: :lol: :lol: :lol:

Ááááááááááá, én még szenvedek--munka, róka, farkas és befigyel már jó kis folyás :evil:
(napi 2-3 tisztasági betét)
Gyorsan csináltattam tenyésztést. Most parázok, hogy mi van, ha összeszedtem valami nyavalyát :oops:

Gyönyörűek a feltett képeken a manócskák :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Holnap remélem már sikerül képet kiraknom :D Kép Kép Kép
gizella82
 
 


Üdv az újaknak. :)

mágnes: gratula a kispasihoz. :) Egyre több kukisunk lesz. :lol:

batkata: gratulálok a gyerekekhez. :)

hanna: majd írj, hogy mi volt Uh-n!

Nekem ma telt le a 2 hét az AFP levétele óta, de eredmény még nincs. :( Holnap telefonálok védőnőnek, hogy most mi van, be kéne jelentkeznem UH-ra, jövő héten már 19 hetesek leszünk.

Amúgy 2 napja én is bőgős hangulatban vagyok. Tegnap este a Dr. Hause-on is sírtam. :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: