Új privát üzeneted érkezett!

JUHÉÉ!! jóhírek..jóhírek..jóhírek..na ezt már szeretem!!


más jó hír: az első vizsgám 4-es lett :D :D :D de csíre még szükség vagyon..péntekre és szombatra..mert akkor is lesz ;)



pusszancs:
¤mia¤

Rita: örülök!! mi is megyünk, csak egy héttel előttetek :)

Kislány: de jó, h megvagy!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszike a telószámokat!

Rita, gratulálok a házikóhoz!!!!!!!!! Mia neked meg a vizsgához, megy továbbra is a csíííííííí!
Morca, Matyi nagyon édes!!!!
Pepitanna, Gizuson jót mosolyogtam, de megható történet volt számomra.
Lányok ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán jövök hozzátok, de van dolgom ezerrel. Tudom nektek is:)
Krisz május 24-én elkezdett mászni, három nap múlva már állt, és kapaszkodva lépegetett.... Begyorsult a drága, és a legjobb, h nekem sem alszik....
Meg fogy, Mia, nekem kb egy hét alatt látványosan lefogyott a gyerkőc.
A nagyobb bajom, h apuci el akarja perelni a gyereket. Igen, az aki a fél év alatt egyszer látogatta meg a gyerekét, és közben más gyereket pakol fel babaszépségversenyre az interneten. Iszonyatos vádakkal illet engem, szerinte én alkalmatlan vagyok a gyereknevelésre, mert beszámíthatatlan vagyok, és többször lettem öngyilkos (lányok, többszörös halottal beszéltek:D), meg h én dohos vályogházban élek (régi, vályog de nem dohos ráadásul ő is itt lakott velünk, akkor ez az állapot nem zavarta).
De majd kifejtem a talin!!!! Ott azért mégiscsak jobb elmondani.
Hopp megyek, mert Krisz forgolódik!

Puszi nektek és jövök ha tudok!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!!

Mia: gratula a 4-es vizsgához.. 8) természetesen megy a csííí továbbra is .. :wink:

Svedbaba: köszi a telefon számokat.. :wink:

Kislánnyal beszéltem a napokban és nagyon örül a talinak.. :lol: :lol:

most már azért lassan le kéne fixálni, hogy melyik nap legyen a nagy nap.. :wink: nekem mondjuk a szombat jobb lenne, de ha a többség vasárnapra szavaz, az sem gond.. :wink: és akkor most mi a helyzet az ajándékokkal ?? ¤Szervező Mia¤ akcióba lépett már?? :wink: 8)

most mennem kell, mert Ákosom beteg és aggódom érte, ilyenkor nem nagyon megy az írás..:roll:

Holnap is jövök amint tudok..:wink:

Írjatok!!

pussz

Móni :P

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

hahó
én nem szervezkedem, mert nem kell. nekem jó a szombat, ha a többieknek is, akkor alkalmazkodjunk Mónihoz.
Móni: jobbulást Ákosnak..mi a baja? megfázott? :(

az ajándékokkal azt beszéltük meg, h mindenki hoz egy valamit és azt majd kisorsoljuk..úgy gondolkozzatok, h van 2 leányzó is, és Móninak 2 fia van..egy Babuci sem maradhat ajándék nélkül!!

Móni, majd írj lszi a helyről, h mit vigyünk? gondolok olyanra, h pléd (leülni), napernyő (?), labda, homokozó szett(?)..stb..
Svédbabával azt beszéltük, h mindenki hozzon vmi kaját és üdítőt, mert svédasztal lesz :D
ha addig kapok receptet, bevállalok egy szülinapi tortát is..
csak szóljatok, ha van vmire érzékeny babuci..nehogy baj legyen..

pusziii

¤mia¤

Pindi! írtam neked az iwiw-en. sok pusziii!
Vendég
 


Sziasztok!

Pindi: le vagyok döbbenve.. :shock: :shock: :shock: a többit majd személyesen.. :roll: addig is küldök neked rengeteg erőt és kitartást.. 8)

Mia: nekem van egy receptem, megkeresem és elküldöm
neked, ha szívesen megcsinálod.. :wink: :lol: most hétvégén megnézzük a férjemmel a kastély parkot és megkeressük a legszuperebb helyszínt a talihoz.. :wink: vasárnap minden kiderül.. :lol:

pléd tutira kelleni fog.. mi biztosan viszünk labdát is meg homokozó készletet is, ez nálunk az alap túlélő felszerelés, bárhová is megyünk.. :wink: de majd tudósítok ez ügyben is.. :wink: :lol:

Ákosom már sokkal jobban van..:lol: összeszedet valami vírust, ami kötőhártya gyulladással, csúnya köhögéssel, torokfájással és lázzal jár..:?

na, akkor ajándék ügy már világos számomra is.. :lol: néha elég nehezen esik le a tantusz.. :oops: egy a lényeg, hogy viszek Matyinak is valami apróságot és azt "sorsoljuk ki" neki is, nehogy kimaradjon a jóból.. :wink: 8)

most mennem kell.. :wink:

ja, még annyit, hogy annyira örülök, mert találtunk Matyinak itt a közelben egy jó kis lovardát.. 8) tegnap voltunk is pacizni.. :lol:
gondoltam félórával kezdünk, de simán másfél óra lett belőle.. 8) annyira élvezte, nagyon boldog volt.. :lol: ja, és ügetett
is, persze nagyon vigyázott rá az oktató csaj, akivel a végére nagyon összehaverkodtak..:lol: nagyon kis ügyes.. :lol: :lol: :lol:

dobok fel pár képet a pacigolásról.. :wink:

Kép

terepeztünk is.. :lol:

Kép

nagy volt az öröm... :lol:

Kép

és persze az össze pocsolyába bele kellett mennie a pacinak.. :lol:

pussz

Móni :P

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Pindi: Megdöbbentő... nem találok szavakat. :shock: - Krisz is beindult, lesz ám rohangálás a talin! :P

Mia: Gratula a vizsgához! Szuperanyuci. :D Lóri nem érzékeny semmire, biztos szeretni fogja a tortát!

Morca: Nagyon klassz a kis lovas! Nem is tudtam, hogy ilyen fiatalon is el lehet kezdeni a lovaglást. Itt biztos ezer biztonsági szabály van, meg sisak, stb. :) A svédeknek ez a(z egyik) mániájuk. :lol:

Lóri kezd vasgyúró formát ölteni (legalábbis korábbi önmagához képest), rengeteget eszik. Leginkább kézzel szeretne mindenfélét (a főzelélet is :oops: ), azt persze nem szabad neki. De egy kis párolt zöldséget miért ne?

Kép

Tegnapelőtt vettem neki homokozókészletet, de azóta 10 fok a napi csúcshőmérséklet, így még nem próbálta ki élesben, de a szobában úgy közlekedik, hogy nem engedi el a kislapátot. :D

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Móni: ez igen...hát nem semmi ez a fiú..egy igazi lovas!! nagyon büszke lehetsz rájuk..

Rita: nagyon ügyes Lorenzo, így kell ezt csinálni!! :D nálunk az asztal alatt mindig Marcipán kering mint egy cápa, mert amit a fiam csinál evés közben..na ezt látná tisztaságmániás anyósom.. :lol: :lol: :lol:

Martin nem egy nagy étvágyú, és rém válogatós lett. most ez a meleg betesz neki.. de ha vmi ínyére van, vagy éhes..na azt bebombázza se perc alatt..

már nagyon várom a talit, remélem vmi enyhe időt fogunk ki, mert egy úszómedence nem fér be a kocsiba.. LOL

holnap vizsga..gondoljatok rám..nem megy nekem a puskázás..szóval marad a magolás..anyámasszonykatonája.. :D
pusza,
¤mia¤
Vendég
 


TYŰŰŰŰ!!! AZANNYA...most nézem..A fiam ma 11 hónapos.. :cry: :cry: :cry: megnőtt az én kis Babjankóm..
mire feleszmélek, kirepül a házi fészekből..

:lol: :lol: :lol:

pusz!
Vendég
 


Rita..az iwiw..re írtam, mert itt nem megy el a levelem..check..

pusza,
¤mia¤
Vendég
 


Móni:
ha lesz 1 kis időd, lszi ne felejtsd el a receptet..

holnap vizsga..úgyhogy várom a csííket..rám fér..Martin 1 hete beteg..hajnalban priznic..hűtőfürdő is volt..kicsit kivagyok..Apa pánikrohamot kapott..meg vagyok áldva..
és jön a foga, alul két kis csíkot fedeztem fel ma reggel..


pusza
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok !

Engedjétek meg, hogy kicsit reklámozzam a családi vállalkozásunk keretében megalapított Tárnoky Fodrásziskolát, melynek 12 hónapos OKJ tanfolyamára szeretettel várunk minden jelentkezőt.

Az év tanulója 100.000 forint jutalomban részesül !

Tárnoky László minden idők legeredményesebb magyar fodrászmestere, számtalan nemzetközi és magyar verseny nyertese. A Magyar Állam által fodrászként elsőként a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett szakembere több évtizedes oktatói múlttal a mai élvonalbeli sztárfodrászok
( Hajas László,Gellei András, Zsidró Tamás ) generációinak kinevelése után saját fodrász akadémiát alapított Tárnoky Fodrásziskola néven.

Vidékieknek elméleti oktatás távoktatásos rendszerben is.

www.tarnokyfodrasziskola.hu Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentkezem ám én is!
Mia láttam, hogy kerestél (9-kor vettem észre), ne haragudj, de a felújítás közben állandóan elhagyom a mobilom, ráadásul nekem állandóan némán van! A napokban már talán végzek itthon minden rendbe rakással és akkor már ígérem, elérhető leszek.
Nálunk is jön Krisz foga, ráadásul itt volt apuci (már ha ezt a szemétládát annak lehet nevezni), kb 15 percre (ismétlem 15 percre), anyukájával kézenfogva, aki olyan hangot ütött meg velem szemben, hogy hűhh, nem hiszem, hogy ilyet érdemelnék, ráadásul állandóan rágalmaz valamivel, most pl, hogy kidobtam azokat a ruhákat, amiket Krisz kapott húsvétra tőlük. Fogalmam sincs honnan vett ilyen marhaságot (ha bejöttek volna, merthogy arra nem voltak képesek, megnézhették volna a ruhákat teljes 3 D-ben). Amúgy jó lenne, ha leállna kedves anyós, és kedves férj, mert mint időközben kiderült apuci csal már több mint egy éve. Ergo sem esküvőnk még nem volt, Krisz sem született még meg, amikor elkezdődött egy kapcsi egy másik nővel, innen kb 230 km-re. A nőnek két nagyobb fia van, plusz egy unoka öccse akit ákos tutujgat, a saját fia helyett. Hát ennyit róluk. Gondolom most mégjobban megbotránkoztatok.
Nade.... Tök jó, hogy már mindenkinek van homokozó készlete, én még nem szereztem be, mert itt még alakítják a homokozót a játszótéren (sok bugris azt hiszi, hogy egy túlméretezett hamutartó és beledobálja a csikket, na meg van aki oda hozza üriteni a kutyust, meg a cicust).
Rita nagyon cuki lehet Lóri, ahogy a lapáttal közlekedik:D Nekem Krisz mindent a szájában hordoz. Sokszor megijedek, mert elesik és lenyeli nekem a dolgokat. Ilyen pl a fogkeféje, meg a fésűje is.
Gratulálok Lóri alakulásához, látod secc perc utoléri a mi gombócainkat :D
Mia, hogy sikerült a vizsga??? Gondoltam ám Rád minden nap!!!!!
A magolás sokkal jobb, mint a puska, bárcsak én is inkább magoltam volna mindent, több minden megmaradt volna a csöpp kis fejemben:D
Móni, Matyi de ügyes.... és milyen nagy fiú, igazi zsoké lesz belőle!
Na lányok megyek aludni, amíg megtehetem:D
Ja igen, külön költöztünk Krisztiánnal, egy szobával arrébb lakom :D Olyan furcsa, pedig csak egy ajtó választ el, ami mindig nyitva is van, de hát haladni kell a korával :D

Sok puszi nektek, és a már nem is babáknak!!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Hahó!! V É G E ! ! ! (egyelőre)

mármint a tanulásnak..majd szeptembertől folytköv..
nagyon jó jegyeket hordtam haza: politológia 4, szociológia 3, filozófia 5, gazdasági jog 4.
na a köv év lesz húzós..gazdmatek, mikro és makro ökonómia (még leírni is rossz..brrr..) statisztika..csupa finomság..na az lesz a szép majd..

na de!! örüljünk, h túl már pár vizsgán :D

Pindi: DÖBBENET..én megértem "anyóspajtit" h a fia mellé áll (a fiús mamák..ugyebár..) na de hogy miért nem vágja nyakon néha..hát ki tanítsa emberségre, ha nem ő?? hát beleképzelte ő már magát a helyzetedbe??hogy EGYEDÜL nevelsz egy gyermeket..aki nem véletlenül az ő UNOKÁJA?? és mikor volt már húsvét..már hozhatná a köv adag ruhát..nőnek a kölkök mint a gomba..eszem megáll komolyan..még van pofája..
tudod én hiszek abban, h van jóisten..és mindenki megkapja tőle azt amit megérdemel. nem akarlak ezzel vigasztalni, de emlékezz szavaimra, lesz idő, amikor hálát adsz majd az égnek, h megszabadultál tőle..még "időben". persze amikor benne van az ember a problémában, akkor ezt nem hiszi..de higgyél benne..mert ez így lesz. mert még személyesen nem taliztunk ugyan (nemsoká bepótoljuk ;) ), de minden egyes levélben a mit írsz, érezni, h fiatal korod ellenére, igenis a helyén az eszed :)

a homokozószettel meg nem maradsz le semmiről..én is vettem, de nem nagyon használtuk, mert van egy olyan gyanúm, h a lneti homokozótól lett beteg Martin..ugyanazon okból amit te leírtál..szóval én nem viszem a helyiekbe..majd keresek olyat vhol ami elzárt..félő, h utazgatnom kell..de hát utazni élvezet, nemde?? :D :D
ha akarsz, szólj, a TESCO-ban vettem én tök jót, 390 ft-ért, le vannak akciózva

Martin teljesen meggyógyult, bőszen lépeget az ágyba, székbe, falba, kádba, anyába kapaszkodva. lehozza az egyhetes lemaradást..
elkezdek egy új levelet, mert elfárad a szemetek :)
Vendég
 


na már csak annyi, h Svédbaba átlépte a magyar határt!! :D :D

A találkozóról annyi, h még mindig ott tartunk, h SZOMBAT. DE! Morca megigérte, h a héten (remélem lesz jó idő, h eltudj menni), elmegy felmérni a terepet, és akkor megbeszéljük, h mit érdemes hozni.
a terv az, h ha ez megvan, akkor majd én mindenkit körbetelefonálok és/vagy írok, h hogyan lesz, hánykor. egyeztessünk majd, mert lehet, h nem mindenkinek jó az időpont a gyerek alvása miatt, meg nem jó a túl korai időpont a meleg miatt..szóval van mit egyeztetni... azért hívnálak inkább benneteket, mert magamról tudom, nem mindig van idő a gép előtt ülni..

engem általában elértek mobilon, szombaton elhúzunk Hollókőre, és szerdán ott találkozom Svédbabával..melegváltás lesz..ők jönnek, mi megyünk :)

na mára ennyit, jók legyetek, aludjatok jól,
pusza,
¤mia¤
Vendég
 


JA még annyit..hogy én egyedül megyek Martinnal..az M3-as lábánál lakom, ha vkit el kell vinni..
vagy nemtom, h Pindi, te hogy állsz aotóügyileg, mert szívesen elmegyek érted is. szóval beszéljünk, vagy írjatok, megoldjuk.

mostmárténylegpusz,
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!!

Meg vagyok ám én is, csak elég nehezen kerülök a gép elé, írni meg csak nagy ritkán sikerül, mert mire oda jutnék vagy felébred az egyik csemetém, vagy takarítanom kell, vagy vadul tornázom éppen.. :oops:

Pindi: nagggyon durva, amit a férjed művel Veletek..:shock: az anyós pajtásról nem is beszélve..:evil: hihetetlen erő lakozik benned, hogy ezt az egész borzalmat ilyen méltósággal tudod kezelni.. 8)

Mia: mindenképpen megnézem legkésőbb vasárnap a tali helyszínét.. 8) bármi kérdés felmerül, hívj nyugodtan bármikor, legfeljebb ha nem is veszem fel rögtön (az enyém is állandóan le van némítva és nem veszem mindig észre ha csörög), később visszahívlak.. 8)

mi már rengeteg homokozókészletet elfogyasztottunk.. 8) nálunk lehet ám "biztonságosan" homokozni.. 8) :wink:

Húú, én annyira várom már a talit, remélem mindenki el tud jönni.. 8)


Rólunk: most lábalunk kifelé egy jó kis hasmenéses nyavalyából..:roll: de szerencsére már mindenki jól van.. :lol:
a fiaim egyre nagyobb csibészek.. Ákos most már olyan szinten megtanult járni (sőt szaladni), hogy ha nem vagyok eléggé résen alig tudom utolérni.. 8) a kedvenc szórakozása, hogy kergetni kell, Ő meg sikongatva "elszalad".. :lol: nagyon édes, ahogy kapkodja a kis csülkeit.. :lol: Matyi meg már teljesen nagy fiú lett..8) Ákost óvja, terelgeti.. sokszor mikor épp megyek vissza pl. a fürdőszobából, állnak a szoba közepén és ölelgetik egymást.. :P olyan jó látnom, hogy ennyire kötődnek egymáshoz.. :lol:

hoztam pár képet is..

Kép

halló.. :P :P

Kép

ki kellett próbálni anya hajgumiját.. :P :P

Kép

kicsi csibészek.. :P :P

Kép

anya ne izgulj, ez csak sááár.. :P :P :P

Kép

Matyi glettel.. :P :P

amint tudok újra jövök..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Ja, a homokozás:


Kép

így az igazi.. :P

Kép

csak lazán.. :P

volt keretünk is a homok körül, de szétszedtem, mert így sokkal több helyünk van.. :P :P ja, és hétvégén még több homokot hozunk.. :P úgyhogy minden kedves homokozni vágyót várunk szeretettel.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok Anyucik és 11 hónapos lurkók! :wink:


Tegnap jöttünk meg a két hétig tartó nagyszülőzésből és most meg megy nagyüzemben a mosás, takarítás.
Csak gyors átfutottam amiket írtatok, igyekszem felzárkózni.
Én is, ill. mi is nagyon várjuk a jövő szombatot! Úgy néz ki, hogy apu nélkül mgyünk, de talán jobb is így (nem kell őt is szórakoztatni :wink: ). Remélem kedvezni fog nekünk az idő!

Voltunk ma védőnőnél és olyan büszkén feszítettünk a nagylányunk mellett! Már tud úgy is sétálni, ha csak az egyik kezét fogjuk. Hááát...isteni dolog bezsebelni a gyerkünknek járó dicséretet!

...a manóba, mennem kell... értem ám, hogy miért jövünk ide ritkábban... :o :wink: :lol:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Hahóóóó! Mindenki! :shock: Nyaraltok? 8)

Szombaton átutaztunk Gödöllőn (Vácrátóti arborétumban sétáltunk majd' 4 órát... isteni volt!) és csak az útról megkukkoltam a jövő heti helyszínt... Parkoló a kastély kapujában, füves terület nagy valószínűséggel sok van odabenn! :) Csak pokróc, napsütés kell!
Ugye lesz szülinapi buli? ...csak mindenki rápihen...?

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Pepitanna: persze, hogy lesz.. :wink: :wink: jövőhét elején mindent pontosítunk.. :wink: :wink:

most mennem kell, mert vendégeink vannak...

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Végre életjel! Köszi Morca :lol:
Csibészkéid gyönyörű rosszcsontok! :lol: :lol: Már alig várom, hogy gyönyörködhessek egyszerre minden gyerkőcben!
Batyuban viszünk valami kis harapni valót? Sósat vagy édeset süssek? Tudok fincsi sajtos/túrós pogácsát, de egyszerű édesben is profi vagyok... :wink: 8) Vagy csak ropizunk?...

Mia - Kicsit késve... nagy-nagy gratula az érdemjegyekhez!!!

Pidni - Tényleg döbbenet! :shock: :x Továbbra is légy ügyes/erős anyucija nagyfiadnak!

Jó éjt mindekinek!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Pepitanna: én személy szerint nagyon szeretem a sajtos pogit, de az édeset sem vetem meg.. :wink: úgyhogy jöhet bármi én biztos nagyon fogok örülni neki.. :wink: :lol: én valószínűleg gyümölcsös sütit fogok vinni, mert azt a legegyszerűbb elkészíteni, ami a két manóm mellett még így sem lesz egyszerű, de megoldom.. :wink: 8)
jaj, én is nagyon várom már, hogy a sok kis törpi együtt legyen egy kupacban.. :P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

"A" terv:

Na, végre eljutottam a talink helyszínére.. 8) nagyon szép nagy park, tele sok-sok fával és szép nagy füves területekkel.. 8) több bejárat is van, a kastély felől nem tudtam bemenni, mert már zárva volt, de találtam egy csöndes kis mellék utcát, ahol közvetlenül az egyik kis kapunál lehet parkolni.. 8) ez a Martinovics Ignác utca, ami a hév felől Isaszeg irányába a kastélyt elhagyva, jobbra az első utca.. 8) az utcában kb. 200 méter után van jobb oldalon egy kis vas kapu, az (az egyik) a bejárat a parkba.. 8) szerintem itt találkozhatnánk, de szóljatok, ha valaki máshol szeretne.. :wink:

amit szerintem mindenképpen hozzatok, az valamilyen kullancs riasztó spray, mert növényben igen gazdag terület és biztos akad egy-két élősködő.. :roll: de azért majd igyekszünk kicselezni őket.. :wink:
ami még jól jöhet: pléd, labda, különböző játékok, jó sok enni-inni való (nyami).. ja, és persze fényképezőgép.. :wink:

"B" terv:

abban az esetben, ha az idő (akár eső, akár kánikula) alkalmatlanná teszi a parkbeli találkánkat, akkor én és a kis családom látunk benneteket vendégül nagy-nagy szeretettel.. 8) ehhez viszont Dányba kell eljutnotok, ami legkevésbé sem furmányos feladat, egyszerűen Isaszegen a templomnál a körforgalomban Dány felé kell eljönni..8) az az út egyenesen Dányba vezet.. 8) ha beértetek Dányba, jöttök tovább a főúton, egészen addig, míg az emelkedő után egy kis parkhoz értek..( ez a második park) a park után rögtön az első utca jobbra.. 8) az utcában a második ház a mienk bal oldalon.. 8) (Piac tér 1.) nem lesz nehéz megismerni, mert három ház van az egész utcában (bal oldalon) és a miénk nincs még kész, de úgyis kint fogok a kapuban tűkön ülni, úgyhogy már az utca elejéről látni fogtok.. :lol: :lol: :lol:

ja, és biztos Miával már beszéltetek erről, meg talán írta is, hogy ha a parkban talizunk, a napocska káros sugarainak, és a hőség elkerülése érdekében du3 körül legyen a randi.. 8) de, ha hozzánk jöttök el, akár már előbb is lehet a találkozó, gyakorlatilag akár már délelőtt fogadó képesek vagyunk..8)

na, szóval, így vagy úgy, de nagyon várom már, hogy megismerhesselek benneteket, kicsiket, nagyokat.. :P :P

most megyek, mert a párom követeli magának a gép használati jogot.. :wink:

ha bármi kérdés felmerül írjatok, mert most folyamatosan figyelem az írásokat és megközelítőleg azonnal válaszolok.. :wink: de akár telefonon is üzenhettek, hívhattok.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Na igen, a férjem műve enyhén szólva is durva... és még nem is tudtok mindent...
Tali... Mia, én jelentkeznék potyautasnak, ha nem gond és ha senki másnak nem fontosabb... ugyanis autóm ugyan van, de a férjem birtokolja még mindig a nyári gumikat.
Sütit én is viszek, bár még megálmodom, hogy mit is... Üdítőt kérdezem, hogy mit vigyünk amit mindenki szeret?
Ajándék... akkor most hogy is van??? (most én keveredtem kicsit meg...) Legyen uniszex :), de most akkor megegyeztünk árkeretben vagy nem?
Morca, köszönjük a feltérképezést... még képben is vagyok, hogy melyik kapuról írtál (asszem :) ) ex gödöllői vagyok, vagy mifene :D
Na most, oké, hogy kullancsriasztó... Ki milyet használ? mert nekem lövésem sincsen, hogy gyerkőceink korabeli milyen létezik. Előre is köszike a segítséget.
Megyek, mert szalad az új csinos lakás... :D (tisztaság mániás lettem :) )
Sok puszi Kicsiknek és Anyócáknak!

Ui: Nem tudom olvassátok e... De nagyon Boldog Első Születésnapot kívánok Dittke Izájának (06.27)
és magdolnám Lizájának is (06.29) Millió puszi nekik!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi: nekünk az OFF Delicate kullancs riasztónk van.. 8) de gyakorlatilag mindegyik ugyanolyan, de kifejezetten úgy kérjétek, hogy egy évesnek lesz.. 8) egy a lényeg, hogy az ifjoncoknak ne közvetlenül a bőrére, hanem a ruhájára fújjátok.. 8) a ruházat pedig legyen viszonylag zárt.. 8) (pl. nadrágra ráhúzni a zoknit, sapi a buksin, stb..) 8)

ajándék: asszem mindenki visz valami apróságot, aztán jól kisorsoljuk a törpök között.. :lol: :lol:
mennyi is volt a keret?? de végül is mindegy, már meg van az ajándékom.. 8)


na, megyek altatni, majd még jövök.. :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Hahhó Anyutársak!!!

Időjárás jelentés kánikulát mond, meg elszórtan esőt... Most mi lesz?
Puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Köszi Mia, hogy körbetelefonáltál bennünket...akkkkkkor irány Dány!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Bocsika, de nem sütök... :oops: se sósat, se édeset... :cry: Apa főzni sem enged ilyen melegben... :? A teraszon grillezünk. :wink:
Ugye ősszel is lesz még tali, amikor előrukkolhatok a tudományommal Nektek? :wink: :lol:
Morca (nem értelek el és csak most van lehetőségem írni, mert apa géphez akar jutni... :? szinte nyársal már a tekintetével... :) ) kinyomtattam a lerásodat és bogarásztam a térképet, mert arra még nem jártam... tehát ott leszünk Pannival 2 körül!
mennem kell, lejárt az időm...
pussz, akkor holnap!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Lányok!!! Szuper volt ez a délután! Morca, köszönjük a vendéglátást!
Mia, neked a tortát! Mindenkinek a részvételt!
Jó volt már élőben is találkozni, megismerni egymást!!!

Sok puszi a gyönyörűséges, mindjárt 1 éves babócáinknak!!! Meg az anyukáiknak is!!!

Morca, Matyinak egy külön nagy puszi!!!!

:D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Csajok és Töprök! Ez isteni volt!!! Köszönjük Morca! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép

Mennem kell, apa már magának követel :oops: :P Állítólag ma alig látott :wink: 8)

Pindi - Hétfőn megy a drukk meg a csí!

Mia - Párodnak legyél ügyes támogatója! Legyetek erősek, győzni fogtok! Tényleg bonyinak tűnt a gyorstalpalós utikalauz :) , de ügyes voltam! Köszönhető a tökéletes leírásnak! Csak a végeredményt felejtettem el megkérdezni tőletek... :oops:

Puszi nektek, örülök, ha késve is, de rátok találtam...
Jó éjt!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Szióka!!

Hát, csajok nagyon örülök, hogy itt voltatok.. :P :P Az az igazság, hogy szuper gyerkőceink vannak, minden babó gyönyörű, és nagyon-nagyon vagány.. :P :P :P tényleg élmény volt ez a délután, remélem még sokszor fogunk talizni.. :wink: :P :P

Mia a torta szuper volt.. :P :P remélem pároddal minden oké, majd írj, hogy mi lett a dolog vége..

Pindi: nagyon szorítunk Neked, minden rendben lesz.. :wink: :P

és persze többiek: Kislány, Pepitanna, Svedbaba: sok puszi nektek is... :wink:

és még egyszer: HATALMAS PUSZI AZ EGYÉVES HÖLGYEKNEK ÉS URAKNAK.. :P :P :P :P :P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok,

köszönjük a szép napot, nagyon jó volt ennyi Babócát és Mamit együtt látni :) egytől-egyik gyönyörűek a gyermekeink..Ákos kíváncsi mandulaszemei, Panna gurgulázó jó kedve, Hanna cumis mutatványa, Krisz sikongató vörös fürtjei, Lóri teli fogsoros mosolya, és Matyink nagyfiús, gyetyafújógatós, ajándékosztós tevékenykedése..ANNNYIRA SZÉPEK :cry: :cry: :cry:

örülök, h ízlett nektek a torta, majd legközelebb valami fincsibbel rukkolok elő..nemsoká már csokis is lehet ;)

Móni: neked külön köszönet, h meghívtál minket az otthonodba..és hagytad, h jóóó nagy kupit hagyjunk :D

Pepitanna: jövök neked eggyel.. köszönöm nagyon a segítséged, nem is tudom, h mi lett volna nélküled..a lányod meg nem hagyta, h rossz kedvem legyen..végig nevettem ez utat vele :D

Pindi: holnap kettőkör AKKKKORRAA CSÍÍT KAPÓL, h a "férjed" és pereputtya nem tér magához. GONDOLOK RÁD!! VELED VAGYUNK!!
(és ezzel számoljanak azok is, akiknek semmi keresnivalójuk ezen a topikon, és csak szaglásznak..khm..khm..)

rólunk majd mesélek, ha lesz mit..most inkább átadom magam az ágynak..Martin elájult, lehet, h többször kellene "buliznunk"..

sok puszi,
¤mia¤

ps.: akinek van fotója és nagyon szeret ( ;) küldje már el nekem plíz emilen..megadom priviben az emil címemet..kösziii
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, köszönöm, annyira aranyosak vagytok, és hihetetlen nagy támasz és segítség az nekem, hogy ennyien gondoltok rám és drukkoltok!
Nagyon jók ám a képek :D
Mia, a hsz-eden nagyon jót nevettem, a zárójeles részen :D ... szaglásznak... ez találó :D

Jó éjt mindannyiótoknak, és holnap jelentkezem, nagyon remélem h csupa happy hírrel!

Sok puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Hajráááááááá, Pindi.. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok Lányok!

Jelentkezem!!!! Krisztián nálam van, apuka hazudozott mindent, elég genny módon, pfúúúújjj, - remélem látod te szemét! -, szerdára és szombatra kapott láthatást, szerinte én nem engedtem és akadályoztam a találkozókat. Persze ebbe a hazugságába is belebukott. A lényeg, hogy nálam a gyerkő, és 3 hónapon belül kérvényezni kell a per folytatását. Addig meg kéne egyeznünk igen sok dologban (ami a bírónő szerint is szinte lehetetlen.), szép, elhúzódó tárgyalások sorozata lesz ez.
Még a gy.tartásról sem volt szó, szóval kapom a főnyereményt, azaz a havi 8 ezret! huhhh:D
Jah és a kedvencem... kérdezték a férjemet, h van e házasságon kívüli kapcsolata, a válasza: "nincs". Ciki, mert fényképpel fogom bizonyítani, h igen is van.... :D
Köszönöm a csíííket!!!

Sok puszika

Kép

Kép
pindimano
 
 


Ezt egy másik topicban írtam le, kimásolom, jól jöhet még..

nálunk Martin nagyon keményen feszegeti a határokat (és Anyája türelmét..de szerintem kaptatok belőle ízelítőt a találkozón)

"Reggel eszembe jutott, hogy mi is volt a legjobb tanács, amit a lányom neveléséhez kaptam. Egy dadus néni mondta a bölcsiben.

A gyerekek azért ellenkeznek, azért akaratoskodnak, mert egyéniségek és szeretnék a saját életüket élni. Ezt hagyni kell, de úgy, hogy ismerjék meg a saját és a közösség korlátait is. Ezért ő azt javasolta, hgoy a dolgokat 3 csoportba osszam. Az elsőbe azok kerülnek, ahol a gyerek szabadon dönthet. Pl. a kék vagy a piros pólót veszi- e fel vagy éppen reggelizik-e vagy sem. De legyünk itt is következetesek. Ha már döntött, akkor a döntését tartassuk is be vele. Nem kezd el hisztizni 5 perc múlva, hogy mégis inkább a sárga ruha kellett volna és a ha nem evett, akkor nem mászik 10 perc múlva derékig a hűtőbe, mert éhes. kibírja a következő étkezésig. Így megtanulja, hogy a saját döntéseinek is lehetnek olyan következményei, amik neki nem tetszenek. A másik csoport az, amikor alternatívát ajánlok fel. Pl. a lányom kicsinek nagyon szeretett volna a konyhaszekrényben turkálni. De mivel veszélyes, ezért nem engedtem, de mehetett rámolni a saját ruhásszekrényébe. Itt viszont nekem vannak kötelességeim, ha megengedtem, akkor szabad. Akkor is, ha 5-ször kell visszapakolnom a ruháit, akkor is ha gyűröttek leszenk, mert belefekszik a szekrénybe. A harmadik rész pedig a kötelező. Fogja a kezem az utcán, nem rohangál az úton, nem veri meg a bátyját és bizony muszáj oviba, iskolába menni.

Én úgy vettem észre, hogy viszonylag könnyen vette az akadályokat. Pontos határok voltak körülötte. Ezt szabad, azt nem. Nem kellett ellenkezni, mert látható volt, hogy minek mi a következménye. "

pusz,
¤mia¤
Vendég
 


Pindi: hurrá, hurrá.... :lol: :lol: továbbra is megy a csííííí.. :wink: kitartás, még rengeteg erőre lesz szükséged.. 8) mi veled vagyunk.. :wink: 8)

Mia: nagyon jó, amit bemásoltál, én is valahogy így próbálom terelgetni a fiúkat, és tényleg működik.. 8) persze folyamatosan rögtönözni kell, ami nem kevés figyelmet és energiát igényel, de mindenképpen megéri.. 8) :wink: Matyi most pont abban a korszakában van, hogy a "nem"-től, "tiltástól" megvadul és gyakorlatilag direkt az ellenkezőjét csinálja és mondhatni, kezelhetetlen lesz, viszont, ha így közelítek hozzá, rögtön kezes báránnyá változik..:P :P

hoztam képeket az új hobbijukról.. 8)

Kép

művész urak.. :P

Kép

:P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Ja, és még egy rövid videó, Ákos furulya koncertjéről.. :wink:

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=56293

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Nadejó eltűnt a hsz-em....

Szóval... Morca, nagyon köszönöm a csíííket, és várom továbbra is, mert jó hosszú ideig szükségem lesz rájuk.
Nekem Krisztián már most dafke azért is gyerek. Vigyorog, és az ellenkezőjét csinálja annak amit mondok, de a módszert tuti kipróbálom, ez egy mentsvár :D
Nagyon szép a festőművészek képe! Tetszetős... Ákos is már hogy fest... tényleg zseni a kissrác :D
A furulya koncsertó meg fenomenális :D

Sok puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Móni: neked nem kell tanács..Anyának születtél..mindegyikünk megbizonyosodhatott róla :D


a két fiú haláli :D

bevallom..a 7végén beleszerettem Matyiba..meg kell zabálni ;)

jóéjt,
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!!!

Martinunknak Nagyon Boldog Első Születésnapot Kívánunk. Sok sok sok pussz Pindi és Krisz

Kép

Kép
pindimano
 
 


KEDVES MARTIN!
1. SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL KÍVÁNUNK NEKED SOK-SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!!!!

Kép

millió puszi

barátaid:

Matyi, Ákos, Móni

Kép

Kép
morca
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ KÖSZÖNJÜK!!! :) :) :)


nagyon jól sikerült a névadó!! fantasztikus hangulat kerekedett..mindenki jól érezte magát :)


köszöönjük még1x a köszöntést, nemsoká beszámolok képestül a nagy vígadalomról ;)


pusz,
¤mia¤, az egyéves Martin Ernesto büszke anyukája ;)
Vendég
 


Mia!

Árgus szemekkel várom a beszámolót :D és készülj a vonalzó szerint 363 nap múlva szülinap lesz :D :P

Sok pussz

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ezzel zavarok, de gyermekeim kinőtt ruháit szeretném eladni. A ruhákat az alábbi linkre kattintva találjátok meg:

http://indafoto.hu/fruzsinap/collections

Kérésre természetesen mérek.
Ahogy időm engedi folyamatosan töltöm fel a ruhákat.
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, illetve el tudom küldeni postán is a vásárolt ruhát, a postaköltség a vevőt terheli.

email címem: fruzsinap@freemail.hu
fruzsinapp
 
 


Jajj! Jajj! Elkéstem :oops: Martinnak boldog első szülinapot!!! Kíváncsi vagyok a szülinapi buli hangulatára én is!

Morca - Ezek a srácok nagyon cukik még mindig! :D

Pindi - Panninál is tökéletesen megfigyelhető a tiltás utáni ellenkezés. :x :? :roll: Csíííííí megy folyamatosan! Mutató és középső ujj összefonódva! :)

Svédbaba - Ti is hamarosan hazaértek! Várjuk majd a bejelentkezést. Bár neked sem lesz sok időd már a gép előtt, de ugye még fog élni ez a topik?!

Lányok! Úgy szégyenlem magam :oops: Már úgy kellett volna megérkeznem közétek, hogy először átolvasom az előzményeket. De ezt csak azután tettem meg, miután találkoztam veletek :oops:

Na, hétvégén megvolt a nagy buli, isteni volt! 15 db gyerek! Ovi lett a gimis találkozóból. holnap hozok képeket.
Jajj, mennem kell, 2 fogacska bújik egyszerre és sikítva sír a kislányom... :cry: :cry:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


A beígért képek:
Kép A csapat egy része
Kép ...és a legszebb :oops: :wink:

Ma újra eltűnünk 1 hétre nagyszülőzni.
Mindenkinek további szép nyarat!
Puszi a törpöknek és anyuciknak!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Sziasztok!

Lorenz Istenke Éltessen Téged az 1. Szülinapodon!!!!

Ritának Boldog Szülésnapot! :D

Pepitanna, jó nagyszülőzést kívánok nektek, pici Panninak meg fájdalom csillapító puszikák, Hősnő vagy Drága!!!!
Köszönjük a csííít és a szorítást!!!
Az előzmények miatt meg ne aggódj, akár így, akár úgy, mostmár tudsz mindent és ez a lényeg!!!!

Sok puszi mindenkinek!!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


KEDVES LORENZ BARÁTUNK!

NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!!

Pussz

Móni, Ákos Matyi

Kép

Kép
morca
 
 


Lorenzo!!

Boldog Első Szülinapot kívánunk, Világutazó Barátunk!!



Martin és anyukája
Vendég
 


Ákos, Istenke Éltessen, kicsiny topicunk gigantikus zsenije!!!!! Nagyon Boldog 1. Születésnapot Kívánunk!!!

Morca, neked boldog szülésnapot! :)[/i]

Kép

Kép
pindimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: