Új privát üzeneted érkezett!

Navia!

Szerintem én is pont ma vagyok 11hetes! :lol: :lol: :lol:
Kedden megyek 4D-re!Majd rakok fel képeket!Te is küldj egy pocis képet ha tudsz,én is mindjárt csináltatok a fiammal!

Kép
gina25
 
 


Hát nem lesz ma már kép,kölcsön adta a drágám az USB kábelt!! :twisted: :twisted: :twisted:
GRATULÁLOK A FRISS KISMAMIKNAK!!!!!TÖK JÓK EZEK A KILÓK!!!!
Remélem a 2kg-ot mi is elérjük majd!!

Kép
gina25
 
 


Szia Szofi!

Nekem eddig 2x néztek vizeletet 8most vagyok a 24. hétben, és ebből 1 volt hivatalos az első vérvételnél még a 12. hét előtt, a második akkor volt (2 hete), mikor bementünk az ügyeletre, mert nem éreztem mozogni az egyik babócát már egy ideje. Most voltam teljes vérkép és vércukorvizsgálaton, de itt sem néztek vizeletet.

Méhszájat is a terhesség "hivatalos" megállapítása óta 2x néztek ugyan úgy és akkor, mint a vizeletet. Nekem azt mondta a doki, hogy a 20. hét után válik ez veszélyesebbé az ikreknél, de mivel nézték a 22. hétben (ügyeletes doki), a múlt héten nem akarta megnézni, mert azt mondta az sem jó, ha sokat nézik, így megeygeztünk hogy a 26. hétben megnézi megint. UH-ra is havonta kell járnom.

Ezek a vonalzók, amiket látok a valós korokat mutatja vagy mindig frissítitek?

Ancsi
ancsi76
 
 

 
 

GIna most látom milyen képed van a neved alatt :D
ILyen nekem is van! Jövő héten akarok újat beszerezni!
Hova mész 4D-re? Nekem még oda nem kell menni. Max ha megcsináljuk a genetikát.

Tontica a hétvégi ház tényleg szuper lenne! Nekünk akkora kertünk van szerencsére, hogy egy egész játszóteret berendezhetünk.

Navia
navia
 
 


Navia!
Kedden megcsináltatom a Jánosba a genetiká délelőtt,aztán 2-re megyünk az 1.számú Női Klinikába (SOTE).Nekem se kell csak én akarom!Vannak miómáim kettö is+még 2 cisztám is kialakult!Eléggé aggaszt úgyhogy megnézetem!

Kép
gina25
 
 


Szofi,

méhnyakat nekem havonta nézett a dokim a 12. héttől kezdve. A 25. héten rövidültmeg a méhnyak egy centivel (C 2000, addig C 3000). Azóta két- vagy háromhetente, hogy rövidül-e tovább.

Vizelet nekem a vérvételekkel együtt volt, eddig háromszor, doki beutalásával.

Védőnőnél egész terhességem alatt háromszor voltam, ebből kétszer nézett vizeletet papírcsíkkal, fehérje, meg pH, ilyesmi.
Nem vittem túlzásba. De a dokik meg annyit vizsgáltak, hogy feleslegesnek is éreztem.

UH-m volt a 12. és 18. héten, aztán kb. a 25. héttől úgy háromhetente.

Egyébként miért nem jó, ha sűrűn nézik a méhszájat?

A 73 pedig tényleg a szül. évem, csak lélekben még gyerek vagyok :lol:

KépKép
lili73
 
 


Szofi,
méhszáj: csak a vizsgálatnál derül ki, nem érzel semmit...

KépKép
lili73
 
 


Szofi,
a 20. héten még egyes babáknak megfelelőek a méretek, csak később fognak lemaradni!

Én azt vettem egyébként észre, hogy ahány doki, annyi féle terhesgondozás...

KépKép
lili73
 
 


Ancsi,

valós kor, magától frissülnek a vonalzók

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok!

Olvasom mennyi vizelet meg vérvételetek volt. Én most leszek 29 hetes, és eddig 1 vizeletem volt az elején. A védőnő még csak nem is említete ezt a papíros dolgot. Igaz, sok minden másról sem beszél... :? Megnézni az UH leleteimet, megméri hány kiló vagyok, legutóbb nézett magzati szívhangot, és ennyi.

Teljes vérképem is csak 1 volt az elején, a vizelettel együtt. (nem számolom a vércukrot és az AFP-t).
Méhszájat a dokim a 27.héten nézett először...

Hát engem nem vizsgáltak agyon.

Kép
Kép
labasv
 
 


Sziasztok!

Andi nagyon szepen fejlodnek a gyerekeid, 5 kilo az nem semmi! :shock: Lassan nem birod majd el Oket. :D
Sajnalom a kényszertartást meg a csámpát! Hogyan tornasztok? Hogy gyakoroljatok a maszast? :shock:
Hat, nem semmi ejszakatok volt, remelem azert tobb ilyen nem lesz, valami bajuk volt a bakaknak vagy idovaltozas, nalunk csak Alex csinal ilyeneket Anna egy kis angyalka, es igazad van hulye vagyok es tenyleg mi van akkor ha Anna kicsi lesz attol meg tundi, edes, mosolygos, boldog kislany es mi nagyon szeretjuk! :D

Labasv: gyogy puszi kuld! :D Fulbevalot itt gyogyszertarban is belovik hipp-hopp, otthon nem tudom hol de a gyerekorvos egeszen biztosan.

Navia en ugy tudom nem a termettol fugg hogy mekkora babat szul valaki hanem hogy a szulok mekkora sullyal szulettek ugyanis ez oroklodo, tehat kerdezd meg anyukadat es az anyosodat! :wink:
Kertes haz tenyleg szupi lenne, sajna meg nem sikerult megeggyezni, tul sokat ker erte de meg alkudozunk!

Lili Te egy angyal vagy, koszi hogy megkerdezted a kaalis topikor lanyt, holnap viszem Oket dokihoz (nem ezert hanem mert nagyon sokat kopkodnek, szerintem reflux gyanu) es megkerdezem de mar nem annyira ijeszto a dolog, a nok alacsonyan is szepek! :D

Szofi: szuletesi suly lasd.:Navianak szolo uzi! :wink:
Terhesgondozassal kapcs. nem tudok segiteni mert itt egesz mas mint otthon.
Fullukasztas, elso naptol lehet mar a korhazban is.
En is kopasz voltam megis mindharom gyerekem nagy hajjal szuletett. :D
Gratula a vegyes paroshoz!!!!!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Numatonak és Benszinek sok szeretettel gratulálunk :lol: :lol: :lol:

Tontica
Nem egyformán fejlődnek a gyerekek. Nem szabad őket hasonlítgatni!
Anna hízott szépen :lol:
Egy lánynál nem előnyös, ha 2 méter lesz, egy fiúnál meg az a jó egyébként is :wink:
Vendég
 


Ha a kettéválás a megtermékenyülést követően 2-3 napon belül történik meg, akkor a zigóták teljesen külön ágyazódnak be. Mindkét embriónak saját külső (chorionburok) és belső (amnionburok) burka, valamint saját méhlepénye (placenta) lesz. Tehát ebből a szempontból olyanok mint a kétpetéjű ikrek. Az egypetéjű ikrek 35%-ában tapasztalható ez.
Ha a kettéosztódás a fogamzást követő 4.-8. napon következik be vagyis a megtermékenyült petesejt beágyazódását követően, akkor közös külső burkuk és méhlepényük lesz. Az embrióknak azonban saját belső burkuk alakul ki. Az egypetéjűekre ez a legjellemzőbb, 60%-os gyakorisággal. A mi kis drágáink is ebbe a csoportba tartoznak.
Ha a 9. nap után hasad ketté a megtermékenyített petesejt, akkor a belső burok is közös lesz. Ez igen ritka (5%)
A 12.-13. napon bekövetkezett elválás esetén nemcsak a külső, belső burok és méhlepény lesz közös, hanem a köldökzsinór is. Így egy elágazódó köldökzsinóron kell osztozkodniuk az embrióknak.
A 14.-16. napon történő osztódás már csak részleges, ekkor jönnek létre a sziámi ikrek.
Vendég
 


A kétpetéjű ikrek sokkal gyakoribbak, mint az egypetéjűek, gyakoriságuk körülbelül 70-75%-os.

Fogantatásuk a következő módon történik. Egyszerre kettő vagy több petesejt érik meg és a petesejteket különböző hímivarsejtek termékenyítik meg. Az embrióknak így mindig saját külső, belső burkuk, méhlepényük és köldökzsinóruk van. A petesejteket megtermékenyítő spermiumok egy vagy több szexuális együttlétből is származhatnak. Ez utóbbi miatt előfordulhat az is, hogy a két illetve többpetéjű ikreknek más-más az édesapjuk.

A két illetve többpetéjű ikrek – bár fogamzásuk egy időben történik – genetikai meghatározottsága nem azonos, hagyományos értelemben vett testvérek valójában. Ebből következik, hogy nemük azonos és eltérő is lehet.

Az egypetéjű ikrek ezzel szemben 100 százalékig ugyanazon genetikai állománnyal rendelkeznek és szinte mindig azonos neműek. Extrém ritka esetben kialakulhat egy olyan megtermékenyített petesejt, mely XXY kromoszómákkal rendelkezik. A kettéosztódást követően az egyik zigóta elveszti az Y kromoszómát, így marad XX vagyis kislány lesz, a másik zigóta viszont egy X kromoszómát hagy el „útközben” és XY azaz kisfiú válik belőle. Tehát egypetéjűek, de különböző neműek.
Vendég
 


Lombikbébi eljárásnál is születhetnek egypetéjű ikrek.
:wink:
Vendég
 


Bocs, hogy kicsit darabos lett :oops:
Vendég
 


vicces lenne, ha tényleg egypetéjűek, de azért valószínűbb, hogy nem.

Szofi, titkon még én is reménykedek a vegyespárosban. De a két fiú se baj!

Nekünk egyelőre szépen egyformán fejlődnek. 2 nap különbség van köztük.

Hát az én dokim se egy halálra vizsgálós, pedig én is félek a méhszájkinyílástól. A védőnő viszont nagyon kis buzgó. Szerintem le se fogom tudni vakarni szülés után.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Tdanie: nagyon erdekes dolgok ezek, a fene miert nem tanultam annak idejen tovabb etemaban! :evil: :oops: Csodas munkad lehet, boldogga tesztek sok-sok lelket!

Kamilla: az ikrek.hu-n van olyan lombikos akinek egypeteju babai vannak! :wink: Az enyemek kozott fel/egy nap lehetett mert amikor mentek uh-ra meg csak az egyiknek dobogot a szivecskeje a masik peteszakban nem latszott semmi es masnap megint kellett mennunk mert elkezdtem verezni es akkor mar a masik babanal is latszott a szivdobogas. :D
Nekem egesz addig azt mondtak hogy valoszinu csak egy baba lesz, onnantol megvaltozott a velemeny.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Igen, emlékszem a történetedre még a hőmérős topikból. :)

Az enyémek percre pontosan ugyanakkor fogantak, csak az egyik később kezdett osztódni. Végül két 4 sejteset és egy 2 sejteset kaptam vissza a 3. napon. Hogy melyik kettő maradt meg, azt már sose tudjuk meg, de végülis mindegy.

Tonti! A fiad kétnyelvű? Milyen nyelven beszéltek otthon?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szofi!

A rucik Tesco-ból vannak, Cheerokee. Egész aranyos rugikat is lehet mostanában kapni, normális áron.

Judit

jucicuki
 
 


Kamilla: igen, ketnyelvu, en csak magyarul, Apuka csak spanyolul beszelunk hozza! Meg is van az eredmenye mert tokeletesen beszeli mindket nyelvet bar mond olyanokat hogy rohogogorcsot kapot tole, pl.: nem levetkozom hanem lepuccerozom magam. :lol:

Nezegetjuk a nagyimmal a kiskori kepeimet es szegeny Anna egy az egyben en vagyok, a szeme, orra, szaja, arcformaja, minden. :lol:

Alex meg tiszta apja, Monserrate meg keverek. :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Az tök jó, hogy már eleve két nyelvet tudnak a gyerekek.
Nekem van egy unokatesóm Kanadában, akinek csak az apja magyar (ő az én nagybátyám), de ő nem tud semmit magyarul. Mikor itt voltak, angolul kellett vele beszélni. Azért ez fura.

Na én most lelépek egy időre. Ausztriába megyünk síelni. Persze én nem fogok síelni, csak Apa. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok! én teljesen új vagyok köreitekben, eddig csak olvasgattam hozzászólásaitokat,most csatlakoznék is.most töltöm 24-ik hetemet kétpetéjű ikerfiaimmal.3-dik lombikra sikerültek, mert elsőre volt egy vetélésem.agyon izgulom magam.
vaczak
 
 


Szia Vaczak!

Üdv nálunk :lol:
Elhiszem, hogy izgulsz, én is féltem, pedig nálam nem voltak ilyen előzmények, de nyugi, minden ok lesz :wink: nem lehet másképp, ez egy ilyen topik :D

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Üdv Vaczak, no para, minden rendben lesz.
Kamilla, máááázlista!!! :) :)
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


most épp azon fog a para, hogy vajon magzatvízszivárgásom van, vagy csak a a szokásos terhességi folyás vált színtelenné. kaptam egy javaslatot, vegyek magzatvízszivárgást kimutató betétet.egész nap telefonáltam, de természetesen ez pont most sehol nem kapható.egyébbként minden szuper, mozgékonyak a babók.csak hát mindig van min izgulni.nektek spontán sikerültek a babók?
vaczak
 
 


Vaczak!

BMC első lombik

Szülésfelkészítőn azt tanácsolták, hogy sétálj otthon meztelenül egy órát és ha folyamatosan jön, akkor az a magzatvíz :oops:

Judit

jucicuki
 
 


kössz a tippet!egyenlőre kihagyom.most költöztümk a mamámék mellé és 10 percenként átrohangálnak.kíváncsi vagyok hogy reagálnának a viseletemre.......de ha tovább zaklatnak tünetek nélkül is megfogadom a tanácsodat!
vaczak
 
 


Sziasztok!

tdanie: Az én babáimra mikor először vették észre, hogy ketten vannak (8.hét környékén), azt mondták, hogy 2 petéjűek. A 12. heti UH-n, ahol állítólag jobban látszik, már 1 petéjűt mondtak. Ezt mondták a rákövetkezőn is.
A mostani vizsgálatoknál, (28-29. hét) megint 2 petéjűnek mondják őket. Az orvosom szerint azért, mert bár majdnem egyformán fejlődnek, más kicsit az alkatuk. Tehát nem egyformák. Eddig az összes UH-n, ideértve a 4D-t is, azt mondták lányok.
Egyébként 1 méhlepény van állítólag a mellső falon, és külön amnion burokban vannak.
Szerinted most mik?

Amúgy szülés után ennek utánna néznek?

Vivien

Kép
Kép
labasv
 
 


ITT IS GRATULA BENSZINEK ÉS NUMÁNAK!

Benszi azt mondta,már ciciznek a lányai és valószínű 7végén hazajöhetnek. Szoritok neki,én utáltam bent lenni... :shock:

Tontoca!Nálunk is köpködnek a gyerekek,a doki néni azt mondta,30 fokkal meg kell emelni a fekénél a matracot,etetésnél 3-4x büfiztetni.ha nem múlik el,akkor ír fel kifejezetten refluxos babáknak valót,abban szentjánoskenyérkivonat van.én igyekszem őket sokat szopiztatni,de minnél fáradtabb vagyok annál kevesebb van... :? minden szabad percet próbálok pihivel tölteni,hogy legyíen tejcsi,mert az gyógyítja őket igazán a pocibajból(is).
Ja és sztem a centik miatt ne aggódj,TÜNDÉRI a lánykád!!!:-)))

Ti nem pityeregtek többvet?Nálam mostanában elég hamar eltörik a mécses... :cry:

Juci!

Sajnálom ezt az idióta rendszert de leginkább az áldozatait! :(
dRUKKOLOK nEKTEK!

Andi!

SORSTÁÁÁÁÁRS! :lol: :lol:

lILI!

nAGYON SZÉP VAGY,KOMOLYAN!

Kép
bogyótanya
 
 


[quote="kamilla306"]
írta:
kamilla306Az enyémek percre pontosan ugyanakkor fogantak, csak az egyik később kezdett osztódni. Végül két 4 sejteset és egy 2 sejteset kaptam vissza a 3. napon. Hogy melyik kettő maradt meg, azt már sose tudjuk meg, de végülis mindegy.


Percre pontosan... nem igaz... van köztük azért különbség :wink:
Kis lustikáid vannak... mindegyik lassabban osztódott, mint az átlag....
Vendég
 


tdanie:elvileg ha külön burokban vannak, még ha 1 is a méhlepény 2 petéjűek.gondolom ha szólsz a szülésznek fényt derít a titokra.
vaczak
 
 


Vaczak
Én másoknak "gyártottam" ikreket... aztán kedvet kaptam hozzá és otthon apával mi is ikreket alkottunk :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vivien
Igazából ezt csak szülés után lehet megmondani...
Ami most 1 lepénynek látszik, az nem 2 egymás melletti-e... külső, belső burok hogy alakul, közös vagy külön...
Spontán ikerterhességnél utalhat egypetéjűségre, ha a koraterhességben csak 1 sárgatest látszik a petefészkekben...
DE... a lényegen nem változtat... teljesen mindegy, hogy 1 vagy 2 petéjű ikrei születnek az embernek... egy a lényeg, hogy egészségesek legyenek!
Egypetéjű ikrek se fejlődnek teljesen azonos módon!
Az én fiaim egypetéjűek, mégis van köztük méretbeli különbség...

Nálunk is buknak a fiúk, főleg Tamás, de én addig nem foglalkozom ezzel, amíg fejlődnek rendesen!
Olyan kis husikásak már :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


tdanie:mi a szösz?te aztán beleélted magad a munkádba...
mi lombikosok vagyunk, 3-ra sikeredett, ám a két babával behoztuk a lemaradásunkat.
vaczak
 
 


NUMA ÉS BENSZI!!!
NAGY-NAGY GRATULA!!!! :D :D :D

Szia Vaczak!
Üdv itt!
Nekünk spontán jöttek a babók, másfél évvel a nagyobbik lánykám után :)

Utálom a fogaimat! :evil: :evil: :evil:
Kedden voltam fogorvosnál, mert megfájdult a jobb lent hátsó. Gyökérkezelte. Nem sikerült. Ma megpróbálta kihúzni. A fog összetört, de nem mozdult. Kaptam beutalót holnapra szájsebészetre. Persze ez kb egész délelőttös progi, mert Győrben van...Ja, a mai is jól megbolygatta ott a dolgokat, még zsibbad, de vérzik eléggé, és félek, mi lesz, ha kimegy az érzéstelenítő...Meg aztán holnap...Jól megszenvedek vele!!! És ki is fog maradni pár szoptatás :(

Szerintetek mennyi Algopyrint lehet bevenni egy nap? Vagy mit vegyek be fájdalom ellen?

Kép
Kép
maminti81
 
 


Lányok,
el is felejtettem megköszönni a dícsérő szavakat, nagyon aranyosak vagytok! Ma voltam uh-n, 31-32 heteseknek felelnek meg a babaák méret alapján. Holnap vérvétel, hétfőn ctg.

Vaczak,
mi is lombikosok vagyunk, Kaáli, 5. próbálkozás (igaz, ebből egy fagyibabás volt).

Leila,
szerintem a pityergés belefér.

KépKép
lili73
 
 


lili73:hányadik hétnél jártok?[/b]
vaczak
 
 


lili73:bocsi!!!!!!!!látom már.bárcsak mi is ott tartanánk.fiú?lány?[/b]
vaczak
 
 


Kamilla: nagyon jo utat es sielest, vigyazz Magatokra!!!

Vaczak: Isten hozott koztunk! Gratula a fiukhoz! Sajnalom a vetelest, nekem is volt egy ezelott de ezekkel a babakkal minden rendben ment de en is vegigizgultam, egeszen a szulesig. Teljesen kiakasztottam a dokikat a hulye kerdeseimmel meg hogy allandoan az ugyeletre jartam. :lol: Egyszer voltam en is azert mert azt hittem szivarog a magzatvizem, talan annyi idos lehettem mint Te de csak vizeletszivargas volt :oops: :roll: :lol: . Ha a magzatviz szivarog az folyamatosan jon beloled, nem csak neha-neha. Aztan amikor tenyleg elfolyt 37 hetesen akkor nem volt ketseg hogy az mert omlott belollem, raadasul ereztem is hogy pattant egyet.

Ladasv: ez nagyon izgi de renyleg az a fontos hogy egeszsegesek legyenek es nem az hogy egyformak-e vagy sem. :)

Bogyotanya: koszi a fejfelemeleses tippet, kiprobalom! Szerintem Te nem tul sokat pihensz, faradt vagy es azert pityeregsz, na meg a hormonok! Nem vagy sokat egyedul? Menj el setalni, baratnozni, vedd a dolgokat lazan, nem kell mindig tokeletesen teljesiteni, Te is fontos vagy, hogy kipihend Magad, jol erezd Magad, ha anyuka szomoru es faradt es depi az az egesz csaladra ranyomja a belyeget.

Tdanie:
"Én másoknak "gyártottam" ikreket... aztán kedvet kaptam hozzá és otthon apával mi is ikreket alkottunk."
Hat, nagyon ugyik vagytok!!!! :wink: Ez egy jutalom volt a sorstol! :D

Video:
Anna vigasztalja a tesot:
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... IP0014.flv
Anna kajaert konyorog:
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... IP0016.flv

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Vaczak,
egy lány s egy fiú :lol:

Tontica,
holnap megnézem a videót, most már nem bírom, annyira fáradt vagyok

Tdanie,
tényleg fura a sors, hogy pont ikreid lettek :P

KépKép
lili73
 
 


tontica:nagyon egy cipőben járunk.hogy én már hányszor voltam ügyeleten......."okos"kérdésekről nem is beszélve.de amióta beléptem az oldalatokra oldódnak a paráim. :lol:
vaczak
 
 


Bogyótanya!

Szerintem is a fáradtságtól lehet nálad a pityergés, próbálj meg többet pihenni.
Mennyi segítséged van?

Tdanie!

Tök jó! Gondolom annyi ikrecskét láttál, hogy a szervezeted reagált rá :lol: :lol: :lol:

Hű, Lili, lassan Te is célegyenesben leszel, csini vagy!

Vivi!

Nálunk is az egész terhesség alatt, hol ezt mondták, hol azt, aztán kiderült a szülés után, hogy más a vércsoportjuk, így tuti kétpetéjűek, de van vmi bonyolult vérvizsgálat, amivel, meg lehet állapítani, ha nem ilyen egyértelmű, de minek????
Lényeg, hogy jól legyenek :wink:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Tontica!

Jók a videók :lol: nagyon kis csendes a lánykád, nálunk, ha üres a poci, nagyobb hangerő van :roll:

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Igen, tudom, hogy csak az a fontos, hogy egészségesek legyenek, de amikor minden vizsgálatnl maga az orvos hozza föl a dolgot, akkor megmarad az ember fejében....Meg azt hiszem, angem azért érdekl is.

V.

Kép
Kép
labasv
 
 


Tontica,

irtó édesek a gyerekek! Egyre izgatottabb vagyok, hogy én is megtapasztaljam már ezt :P

KépKép
lili73
 
 


[quote="vaczak"]t írta:vaczakdanie:elvileg ha külön burokban vannak, még ha 1 is a méhlepény 2 petéjűek.gondolom ha szólsz a szülésznek fényt derít a titokra.


Még így is lehetnek egypetéjűek...

Számít, hogy egy- vagy kétpetéjúek?
A tieid... a gyerekeid... mindegyik különálló személyiség...
Az egészséges személyiségfejlődéséhez úgysem szabad őket "iker"-ként kezelni, hanem ők "A" és "B"...
Vendég
 


Tontica, nagyon édesek a törpék :) És az is nagyon tetszik, amikor Rate táncol :) :) :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Elegem, van! Elszokom itthonrol vagy kiugrok az ablakon! :evil: :oops: :lol:
Gyerekek betegek, egesz ejjel orrot szivtam (meg fujtam mert en is beteg vagyok) meg etettem meg vigasztaltam. Koran reggel meg Rate kukorekolt, aludtam vagy 3 orat. :evil: Minek kellett nekem ennyi gyerek! :wink:

Anna kapott antirefluxos tejcsit, azota nem kopkod annyit es nagy mennyisegeket eszik (180 ml) es hosszu ideig birja kajcsi nelkul, lehet Alexnek is ilyet adok! :roll: :) Nott egy kicsiket, most 51,5 cm. es 3900 g.

Lili: mar csak par het es Te is megtapasztalod, de keszulj fel testileg-lelkileg hogy kemeny lesz! :wink:

Juci: Anna is tud am nagyon orditani ha olyanja van!!! Alex meg egesz nap. :roll:

Kevinszpeszi: koszike, ugye Rate jobban tancol mint Jacko? :lol:

Tdanie: teljesen igazad van!!! Kulonallo szemelyisegek es ugy kell Oket kezelni, en nem birom amikor egyforma ruhaba oltoztetik a gyerekeket. En ugy tervezem hogy amikor nagyobbacskak lesznek a ket fiu megy egyszobaba es a kislany kulon.

Hasonlosag anya es lanya kozt:
Kép
Kép

Lanyok, nem tudja valaki hogy mivel a refluxos tej nagyon suru a kakika is kemenyebb lesz es kell inni adni mellette Neki?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!

Fantasztikus ez a hasonlóság! Főleg az alsó képeken.
Jó az új frizud :lol:

Én most vettem észre, hogy az egyik bokám be van dagadva. Mit tegyek, hogy ne dagadjon be más is?

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok!

Végre megint jelentkezem :wink:

Kivagyok, mint egy ló!
Egész hétvégés vendégeinmk voltak, család 1 hónapos és 2 éves gyerekkel...Állandó háború volt Kingus meg a kisfiú között...
Ráadásul tegnap Kinga elesett a lépcsőn, mindkét oldalon elharapta a nyelvét és kb 3 cm-es, mély hasadás lett rajta...Szerencsére a szomszéd szemorvos profin összehúzta valami spéci tapasszal, de nagyon szenved a lányka, be is lázasodott :cry:

Lili!
Sok-sok pihi felpolcolt lábakkal!

Tontica!
Tényleg eszméletlenül hasonlít rád a lányod!!!!

Megyek, hátha tudok még aludni valamit!

Kép
Kép
maminti81
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?