Új privát üzeneted érkezett!

Jó estét!

Mivel Tomi két hét múlva 9 hónapos és még mindig nem kúszik,mászik,felhívtam ma a gyerekorvost,adott időpontot hogy menjünk be.Aggódom egy kicsit,remélem nincs baja a fiamnak
liuska
 
 


Mágnes,én a múlt héten adtam neki először natúr joghurtot,csak pár kanállal,tetszett Tominak.Nekem a Danone a kedvencem,így ő is azt kapta.De pont ma néztem meg a kis táblázatban és 8 hótól írják.Meg a túrót is.
liuska
 
 


Sziasztok!

Nagyjából visszaolvastam, mi is eltűntünk a hétvégére.

Babák nagyon édesek!
Mági: a békaszáj nálunk is ismertetőjel lehetne. Én betojok rajta olyankor, ahogy kinéz.

Katuska: komoly segítséged van Máté személyében! :D Nem lehet egyszerű neked, de én olyan jókat derülök mindig a sztorijaitokon.

Az én fiam még semmi extrát nem csinált, azon kívül, hogy talált egy gombot a tv távirányítóján, amivel minden eltűnik. Kár, hogy mi nem tudjuk melyik az, de ő mindig sikeresen rátalál.

Az éjszakáink brutálisak, de már beletörődtem. Előbb-utóbb csak lesz jobb is.

Disznóvágás: én utáltam. Ahogy Katuska írta, a belek szaga, a zsírszag, meg a többi, váááá Én örülök hogy már nem tartanak disznót mamámék.

És elértük a 7 kilót. Szerintem mi vagyunk a legkönnyebbek a topikban. :)

Szilvi
Kép
xania9
 
 

 
 

Magdi - Nóra tüneményes! És ha Te vagy a képen vele (gondolom igen) miért írtad, hogy már nem lesz kistesó, egy fiatal csinos anyukának miért ne lehetne?? :lol: :lol:

Erika - mosdós kép szenzációs, Zsófi nagyon szép lány!!

Krisz Ádám nagyon édesen néz!!

Zille ma anti rekord mennyiséget nem evett. De szopizott szóval gondolom éhen nem hal. Szerintem a fogacskák érkezése miatt.
És a mai extra mennyiségű ölben levést is erre fogom, nem a szepara parára.

Liuska - ki tudja nyomni magát, mint a gyík szokta egyenes kézzel Tomi? Remélem nem lesz vele semmi, csak kicsit lustább!

Kriszti - Én mindig csak ámulok, hogy Ágnes mennyire előrébb jár mind mozgás mind értelmi fejlődés terén. Mennyit és hogyan foglalkozol vele?, mert ha magától ilyen ügyes (de szerintem a Te kezed is benne van) akkor egy zseni!!
Bealvós kép :lol: :lol: !!

Bartika Te azóta visszaolvasol?? :lol: :lol:


Hanna belinkeled még egyszer a hordozós hét progiját?? Köszi

Kép

Kép
lucus16
 
 


Jó reggelt!

Liuska: biztos minden rendben van/lesz, ne aggódj! Majd írd meg, mit mondott az orvos!

Lucus: köszönöm a bókot :) A látszat csal, sajnos :) Anyukád?
magdolnasz
 
 


Boldog hófordulót a Vőlegényünknek!!! :D

Nagyon édi a csapba-Zsófi, Nóra a kis huncut, Ádámka igéző tekintete, Zille szuperügyes, Szonja olyan okosan néz és gyönyörű, Ágibaba álomszép, Eszterke mint punk :lol: Regina: boldog névnapot (és hófordulót)- és gyönyörűek a manóid!!!

Szóval minden babó gyönyörű!!!!!! A vőlegényünk pláne!!!!! És egy csomó labdaféle között van, ami Violának most még jobban bejön, mint a csinos kispasik :lol:

Ringató: lehet, hogy megyünk, attól függ nálunk is, hogy az alvás hogyan alakul (napok óta pontban 11-kor alszunk el :roll: :D )

Zitocs (Maszatmanó anyu)



Kép

Kép
maszatmanó76
 
 


jó reggelt!

nézegettem ma az amazon.com-ot, és nagyon klassz babaruhákat, meg játékokat találtam, van ami az itteni árhoz képest feleannyi, meg persze egy csomó olyan cucc, amit itthon nem lehet kapni.
rendelt már vki innen? ismeri vki az oldalt?
én már szemezek vele egy ideje
czzsofia
 
 


Reggelt!

mágnes a vezetés olyan mint a biciklizés!!!nem lehet elfelejteni,de azért csak óvatosan!!! :wink:

katus honlap van,ahol meg lehet nézni a játékokat?már egy ideje keresgélek a kerti játékok közt,tavaszra szeretnék egy mini játszótere hátra a kertbe,hinta,csúszda...

liuska remélem minden rendben lesz!!! :P

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Amazon: én rendszeresen rendelek könyveket az amazontól- nagyon korrektek, minden rendesen megérkezik, ha mégis elkallódna, újraküldik, sosem volt probléma. Érdemes vigyázni, mert van angol (én ezt használom www.amazon.co.uk), francia és osztrák amazon is, és a kiszállítási árak eltérőek lehetnek.

Xania: mi még nem értük el a 6,5 kg-t sem :D

Zitocs (Maszatmanó anyu)



Kép

Kép
maszatmanó76
 
 


Jó reggelt!

Eszter gyönyörű! :)

Liuska! Nem minden gyerek egyforma. Kíváncsi vagyok, mit mond a doki.

Mági! A popsitörlőn túl vagyunk már. :?

Zitocs! Ha tudtok, gyertek! :wink:

Zsófi! Jöttök?

Lucus!
http://kesztyugyar.blog.hu/2009/09/02/b ... mber_20_27

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Zitocs! Ne máááááááá, hogy annyi Viola.
Mi tegnap leugrottunk a védőnőhöz.
Olivér 8015gr és 72 cm.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boldog nyolcadikat Violának!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok.
tegnap megjártuk a bőrgyógyászt, szerencsére szépen jön rendben a bőröm, még a héten kell a krémet használnom, aztán írt föl a doki hintőport amit használnom kell, sajnos a kamillásat elfelejthetem, mert úgy néz ki, hogy érzékeny rá a bőröm. Csak azt a hintőport használhatom amit ő felírt.

Vettem a Joelnek ezt a Jó Éjt tápszert, hát elég sűrű, így kellett egy kicsit nagyobb lukat csinálni az egyik cumijára, hogy meg tudja inni belőle a tápszert.
Most már úgy néz ki, hogy vissza állt az alvási rendje.
Holnap megyek előre láthatóan a dokihoz kontrollra, most megint érzem, hogy begörcsöl a lábam, de nem a vádlim, hanem oldalt, majd megkérdezem a dokitól, hogy kell-e valamit rá szednem, vagy valamilyen krémmel esetleg kenni.
Amúgy minden oké, a fiuknak a suli egészen jól megy, aminek nagyon örülünk.

hanna
Szép mérési adataitok vannak.

manocskak
 
 


Méretek: épp tegnap beszéltünk erről a védőnővel- furcsa módon Viola minden adata szerint nagyon picike a korához képest (épp határérték mind a súly, mind a magasság, ha kisebb lenne már az "alulfejlett" kategóriába kerülne), DE, mivel a kicsi súlyhoz képest a magassága is kicsi, ez a kettő úgy aránylik egymáshoz, hogy ránézésre a gyerek majdnem duci, kvázi tömör gyönyör :D , azaz a látszat csal :D Pl. magasságra 7cm-vel kisebb, mint Olivér!

Vió épp bealudt- negyed hét óta dorbézol, naná, hogy elfáradt, de így van remény a ringatóra!

Zitocs (Maszatmanó anyu)



Kép

Kép
maszatmanó76
 
 


Szilvi!

Zsófi 1 héttel idősebb, ha jól számolom, és mi most vagyunk 7130 gr. És 69 cm.

Szóval nem Ti vagytok a legkisebbek:))

Hanna, ez aztán szép méret Olivérnek!!

Eszter, az a csatos kép nagyon édi. Én is vettem már csatot Zsófinak. Nekünk nem jön ki.

Képzeljétek el mi történt tegnap. Lánykám kedvenc része a TV állvány. Rendszeresen megmászná, ha hagynám. A sok rászólás hatott. (én nem mondom neki, hogy nem, mert így is annyiszor fogja hallani, próbálok alternatívákat felsorolni. Pl gyere el onnan, hagyd békén, )
És tegnap csak a nevét mondtam és már fordult is vissza.

Most pedig a számítógépet próbálja megszerelni. Vagyis már nem, átpártolt a székemre. :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Kép Süti a pogit

Kép Sült tök!!!Szerintem fini...

Kép Zétény meg csak kinevette!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Zétény: :lol: :lol: :lol: :lol: :D A kis galád- de nagyon-nagyon szép kisfiú!!!

Zitocs (Maszatmanó anyu)



Kép

Kép
maszatmanó76
 
 



Jó reggelt :)
Sacim 8-kor visszaaludt, még békésen nyomja... igaz, előtte majdnem betörte a fejét (megint), lefejelte a pelekázó szélét-élét :? álomba sírta-szopizta magát. Kíváncsi vagyok, milyen puklija lesz, ha felébred.
Mára jó sűrű programot találtam ki magunknak :)
Unokatesóm Ági babájára összeszedem a 98-104-es cuccokat, levágom a selyemkórót a kertben, és elégetem, mert Apus azt tippeli, hogy arra allergiás (ne sajnáljátok, évelő, újranő :? sajnos kiírthatatlan), kitakarítom a hálószobát (hátha másra allergiás Apus, mondjuk a porra, emiatt MINDENT kiszedek az ágy alól, és vissza sem teszem).
Méretek: Saci is elég rövidke, bár súlyra talán beindult :) Na, majd meglátjuk szeptember végén, amikor megyek mázsálni :D Most kis gömbölyű, nem olyan nagyon vékony, bár a combijai nem valami vaskosak... ilyen alkat. Most úgy tűnik (persze ez változhat), hogy nem lesz olyan hosszú gyerek, mint Mesi és Zaza. Hát, mindkettőre van példa a családban, női ágon elég sok apróság volt :D Dédikém nem érte el a 140 cm-t :D
Lius: remélem, semmi baja Tominak. Sztem ne aggódj, tényleg úgy van, ahogy Hanna írja, minden baba más ütemben fejlődik, nem szabad őket egymáshoz viszonyítani. Azért nem árt, ha a doki nyugtat meg :wink:
Milyen huncut Zéti :D Saci sem ette a sütőtököt :)
Móni: lábgörcsre magnézium?
Eszterke nagyon vagány a csattocskával :) Én még nem próbáltam. Na, majd felderítem Mesi készletét, abban vannak csöpp kis darabok. Csak aztán a szájába ne vegye...
Éjszakák: uff, a helyzet változatlan, most 4x kelt. Ez van, kezdek megedződni.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Katuska, Mági: köszi az oldalasos tippet. Én is fólia alatt szoktam sütni igaz én vizet nem tettem alá. Ez lehet a baj. Sütöttem jó sokáig de mindig olyan gumiszerű lett.....legalábbis nekem nem volt olyan jó omlós puha amilyen máshol :roll: . Na akkor teszek alá vizet is...majd beszámolok :wink: :lol: .
Köszi :)

KépKép
peni
 
 


Csöre, mi is kezdünk gömbölyúk lenni. :lol: Ma a kezén vettem észre, hogy párnásodik. Jó kis programok!

Mi éjszakánk: kelés hajnali 1-3-fél 5-6 fél 8

Ebből fél 5-kor és 6-kor szopi, reggel 8-kor tejpép.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Köszi a dicséretet, átadom a főnöknek, aki bezzeg most elaludt.

Nagyon cuki Zétény.

Csöre! Sajnálom... Nálunk is ez van. Ráadásul éjfélig vendégeink voltak, én semmit nem aludtam éjszaka.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katuska! Tönkrement a gépem, és valamiért nem tudok bemenni a blogodba.
Kérhetek új meghívót?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ja, Manócskak! Akartam kérdezni tápszert, vagy tejpépet vettél?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


BOLDOG 8.HÓNAPOT VIOLÁNAK!!!
Liuska:Szerintem ne aggódj!Tuti egyszerre fog mindent csinálni.Mondjuk úgy 1 hét leforgása alatt!Lehet,hogy a doki is ezt mondja majd,biztos,hogy nincs semmi gond!!! :wink:
Lucus:Zille,milyen ügyin áll.Nagyon édes,kis ennivaló! :D
Mági:Hová méssz?1 évig nem vezettél?Lassan már én sem ültem a volánhoz..sőt,már több,mint 1 éve! :oops: :roll: Kényelmesebb,ha más vezet...A sofőr... :lol: :P
Erika:Lehet,hogy nektek több hajatok van.Ha jól belerakom,ott marad,de egyébként kicsúszik abba a pár szál hajba.. :lol: :lol: :lol:
Zétény édes!Neki csináltad a sütő tököt?Én is szeretem.Őszi hűvös napokon jó melegen. :wink:
Móni:Pocakos kép???Biztos szép gömbölyű!Hú és nemsok van már hátra,de rohan az idő!!! :P
Csöre:A selyemkóróból(vad dohány) tök fini méz van.Apukám méhészkedik,mióta nyugdíjas.Szerintem az nem allergizálós növény!Egyen olyan mézet,hátha jobb lesz. :wink:

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Eszter: igen, tudom, hogy jó a selyemkóró méze, de Apus irtózik a méztől, nem hajlandó semmi mézeset még megfogni sem, nem hogy megenni :? Viszont, mivel a méz is allergizálhat, ezért a pollenje miért ne? HOgy hogyan gyúltom meg, azt még nem tudom, mert fújdogál a szél.

Hanna: :( szegényem, akkor még zombibb lehetsz, mint én. Befogom a csőröm.

Vezetés: ó, Mági, nyugi, Soroksár olyan közel van, menni fog :wink: Én anno 6 év kihagyás után kezdtem újra.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


És boldog hófordulót az érintetteknek tegnapra és mára :)
(Kitti, Viola, Bence)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre:Hát van benne valami. :)
Tényleg,nézegettem a recepteket a babaszobában és a 8hós kajáknál láttam,hogy liszt és méz is van feltüntetve adalékként.Én még nem adnám és úgy tudom,hogy 1 év felett lehet adni a mézet.Az is más kérdés,hogy egyik ismerősöm a fiának 2 hós korában mézet dugott a szájába,mert beteg volt.

Jajj,ez elkerülte a figyelmem!
Boldog hófordulót Bencének és Kittinek is! :oops: :D

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Csöre: nehogy erdőtüzet csinálj!!!! Aztán Biga.csiga férje vonulhat hozzátok! :wink:

Dokinéninél voltunk. Ádám elérte a 8 kg-ot és 72 cm. Holnapután meg bőrgyógyászat.

Liuska: a barátnőm kislánya 9 hónaposan még nem kúszott, nem ült stb. A dokijuk elküldte a gyerekklinikára a neurológiára. Azt mondták neki, nincs semmi komoly, csak laza az izomzata. Azóta heti 2-szer járnak gyógytornászhoz, és Flórácska nagyon sokat fejlődött. Amúgy az apukája is későn kezdett el mindent, és lehet, hogy ezt "örökölte". Szóval, biztos nincs gond.

ZKriszta: az a vigyor!!! Épp ma vettem én is tököt. Az lesz az ebéd Ádinak csirkemellel.

krisz78
 
 


Hanna: olvastam a blogodban, milyen hülye r...anccal akadtál össze. Ügyes voltál. :wink: Harisnya :lol: :lol: :lol: He-he

krisz78
 
 


Sziasztok!
Kis menyasszonyunknak boldog 8. hófordulót kívánunk!!

Vacillálok ezen a joghurton, nem melékszem, hogy Annának mikortól adtam, a könyvben 8 hó van, dokinéni is azt mondta... :roll:

Eszter:
Sorin dolgozom, a minkahelyemre megyek be, nehogy már elfelejtsenek :)

Méz:
szigorúan 1 éves kor után szabad! ugyanígy a tojás fehérjét!

Liuska:
nyugi, nagy baj biztosan nincs! annám 1 évesen semmit sem csinált a hasaláson kívül. Mi elvittük Dévény tornára (mert a doki nénink láthatóan nem aggódott emiatt). Ott kideült, hogy le vannak kicsit tapadva az izmai. 3 hónapig jártunk, a 3 hónap alatt felült (első kezelés után), kúszott,mászott,felállt,és másfél évesen elindult.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tüneményesek a babák!
Majd összeszedem magam és én is rakok fel a gyönyörűmről.
Sajnos még elég taknyos, tegnap megint visszaesett, mára mintha megint jobb lenne. Szerintetek el kéne vinnem őt dokihoz????
Péntek óta tart. Bár nem nagyon tudom, hogy mit tudna mondani a doki. Láza nincs, étvágya van, az orrszívózást továbbra is utálja. Egy kész szenvedés, mert egyfolytában hadonászik, elveszi a kezemet, rugdos.

Nevelés: Bianka a drótokra van bekattanva. Amikor látom, hogy nekiindul, rászólok, hogy nem, erre ő dupla sebességre vált, hogy még elérje, mielőtt én odaértnék. Nagyon kis rafkós!!! :-)

Kép
jandrea
 
 


Zétinek meg magunknak sütöttem a tököt!!!
Nem sokat evett,majd még később próbálkozom!!!
Most alszik!!!

andrea én a helyedben azért megmutatnám dokinak!!!

holnap védő-nénizünk!!!már olyan kíváncsi vagyok a paramétereire!!! :wink:

megkérdezem a joghurtot,meg a túrót!jó lenne,ha már elkezdhetnénk!!! :D ja meg még húst sem eszünk,gondolom azt már el kell majd kezdenünk!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


írjátok már meg nekem a gyerekruha méretezéseket...légyszíves!!!
74 után mi jön?kettesével emelkedik...74,76,78,80,vagy....lehet tök hülyének néztek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
már nézegetem a sínadrágokat,és azért kellene!!!Hanna azt hiszem te írta,hogy Olivérnek 80-ast vettél!!!mi kb.egyforma nagyságúak lehetünk...majd holnap kiderül... :lol:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Bence, Viola, boldog hófordulót!

Ma mérték lánykámat: 69 cm és 7940 gr. Kezdhetjük a tejterméket. Aki ad már joghurtot, az milyet? (Vettünk Nestlé bébi yogo-t, erre ma kiderült, az puding). Meg sajtot is mondott a doki, azt milyen formában??

Mági: ügyes leszel!

ZKrisz: nagyon aranyos Zétény!

Andrea: Biankáról ezer éve nem láttunk képet!! Gyors gyógyulást!

Móni: jó olvasni, hogy minden rendben van Nálad!
magdolnasz
 
 


Gratula Nórinak a növekedéshez!
Joghurt: még nem adok, sajt: belekevereve a kajcsijába finomra reszelve?

Ruha méretezés: 6-osával növekedik: 56, 62, 68, 74, 80, 86......

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


hatosával?lehet,nekünk van 58,60-as ruhánk,ezért nem értettem!köszi csöre!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Halihó!

Megjöttünk a Ringatóról.
Négyen voltunk Zitával és Violával. :)

Kép
Kép
Kép
Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Magdi: én olyan bébipudingot vettem. Azzal fogjuk kezdeni. Megvárom, hogy 8 hós legyen. A sajtot reszelve fogom a kajájába szórni. Aztán nekünk azt mondták, hogy most már mehet a tojássárgája is. Azt is főve, a kajájába téve gondolom.

Andi: én csak akkor vinném dokihoz, ha lázas, levert. Nehogy tényleg összeszedjen valamit a rendelőben. Mi is szoktunk náthásak lenni, de az nem betegség, csak egyszerű megfázás. Én pl. ebben a hülye időben bajban vagyok az öltöztetéssel. Reggel hideg, napközben hőség, este hideg. Én ma a dokinál már láttam bundazsákos, kötött sapkás 2 hónapost :shock: :shock: :shock: Azért a 19 fokban ezt enyhe túlzásnak éreztem. Ádimon csak egy kardigán volt a pólója fölött meg egy baseball sityak. Nem hiszem, hogy fázott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krisz78 2009.09.08 11:40-kor.

krisz78
 
 


Krisz! Azonosak a bébijeink méretei. :)

Magdolna! Gratu Nóra növekedéséhez. :)

JAndrea! Biankának jobbulást!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jaj, de édik!!!! Összesen 4-en??? :shock:

Zkriszti: még nem is hallottam 58-as, meg 60-as ruhaméretről. :shock: A mieink 6-osával nőnek. Gondolom, azért van így, hogy ne nőjön már ki egy ruhát 2 hét alatt a gyerek.

krisz78
 
 


Z-Kriszti! még nincs honlap, meg kéne csinálnom, de képeket tudok küldeni.
A méretezések alap esetben hatosával mennek....74-80-86-92 de van eltérés is attól függ miylen márka. De ez a legáltalánosabb. A 80-as méret télire igencsak jó lesz overallban! A második félévben kicsit lassabban szoktak nőni, egy átlag egy éves 72-76 centi körül van, kb 74-es ruhát hord de overallból nagyobb kell, hogy lehessen aláöltözni.

MAgdolna! reszeld az ételébe a sajtot amikor jó meleg, hogy elolvadjon.

Andrea! nem nő a foga Biankának? Attól szoktak még taknyosak lenni! Mutasd meg dokinak!

Mágnes! na hogy sikerült az út?

Liuska! remélem úgy lesz, hogy elmentek a dokihoz és Tomi kapja magát és elmászik vizsgálat közben:)
Nekem is van egy barátnőm akinek a kislánya egyáltalán nem csinált semmit úgy, mint Mágnes Annája. Csak feküdt a hátán és kész. 10 hónaposan ebből az állapotból felállt és elindult. NEm forgott, nem kúszott, nem mászott, nem ácsorgott, nem tologatott semmit hanem elindult. Csak lestem mikor jöttek és kivette a kocsiból a csöpp lánykát és letette a földre. Gondoltam megőrült? Erre a kiscsaj elszaladt.Azóta se állt meg:)

Petra is sokat eszik a napokban. Este kilenckor itta meg a tápot 210ml, majd éjfélkor újabb adag és reggel fél 7-kor mér kérte a reggelit. Délelőtt is evett kölesgolyót, most bevágott egy tányér főzeléket hússal meg egy pohár vizet. Ennyit én sem ettem meg ma!
katuska79
 
 


Krisz! Igen mi négyen, meg a csaj, aki tartotta. :)
Nekem tetszett a családias légkör, és még nem is kellett fizetnünk sem. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


hanna de édesek!!!miket csináltatok,mesélj!!! :D

Én is adtam már humanas bébidesszertet,de ha adhatok joghurtot azt fogom megvenni,az azért jóval gazdaságosabb!!!a danone szerintem nagyon jó,és finom is!!!remélem mi is elkezdhetjük!!! :wink:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Ó de aranyos a két csöppség!!!!
katuska79
 
 


Katuska!
Nekem van 3 db 74-es overállom, ami kicsi Olivérre.
Azt is adhatom el. :(
Én baromira kivagyok.
A C&A mérete szerint nagyobb, mint az átlag.
Vettünk egy 74-est, hogy az így jó lesz, erre itthon rápróbáltam és pont jó.
Irány vissza cserére egy 80-asért.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


ZKriszti! Nem mindig gazdaságosabb! Én most vettem a DM-ben 12 db bébi joghurtot 1000.-Ft-ért.
Valljuk be, ennyi a normál ára is, és ez azért mégis nekik készült.

Énekeltünk, játszottunk.
Édesek voltak a gyerekek. Biankát csak a radiátor érdekelte. Olyan cuki volt. Én azt hittem megzabálom.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Igen ezért kell a nagyobb méret overallból.

Hanna! tényleg eltűnt a neved a bloglistáról. Írd már meg újra az e-mail címed és küldök meghívót!
katuska79
 
 


Krisz: igen, pontosan ezért gondoltam, hogy ha még holnap is taknyosnak látom, akkor inkább hívom a dokinőt, nem viszem be a beteg gyerekek közé.
Öltöztetés: hát ezzel én is bajban vagyok. Most, hogy beteg, egész nap hosszú ujjú rugiban van, ha kimegyünk, akkor már ráadok valamit és sapit. De túlöltöztetni és sem akarom, attól is lehet beteg, ha megizzad.

Az én kis betegem:
Kép

Kép

Kép
jandrea
 
 


De édesek a képek!

Krisz, Csöre, Katuska: köszi! De milyen ételbe lehet szórni??? Valahogy nekem nem jönne be a cukkini sajttal pl.
Ma megpróbáltam ezt a nestlés pudingot, hááát, nem arattam nagy sikert, pedig szerintem piszok finom.
Joghurtot meg danone natúrt?
Van még egy idétlen kérdésem. Már a 7 hós tápmennyiség megtelíti a cumisüveget, a következő adag nem fér egybe. Innentől két cumisüveg?? Vagy van 3,5 dl-es?
magdolnasz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?