Új privát üzeneted érkezett!

Linácska :lol: én az integrált második vérvételére 16+1-en megyek, ha minden igaz.. az akkor nem korai az afp-hez? MOndjuk, ha a védőnő is elküld, akkor az csak 4-5napra rá lesz, és az talán optimális már. :roll:

Noki :lol: Örülök, hogy jobban vagy!!!! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Linácska
Így már értem :wink:

Madaran
Laborok között vannak eltérések, a módszerekben.

Móni
Debrecenben élünk :wink:
Bodnárhoz jártam, de most az ET-t Tándor csinálta...
Én a Nyírőt szeretném elfelejteni... :cry: :evil:

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Az AFP vizsgálat a magyar terhesgondozási gyakorlatban alkalmazott szűrővizsgálat, mely az anyai vérszérum AFP koncentrációját határozza meg a terhesség betöltött 16. -21. hete között. Értéke 0,8-2,5 MoM közötti. Eltérést mutathat egészséges magzatok esetén is, valamint lehet normális érték beteg magzatoknál is.

(http://www.peterfyszuleszet.hu/szulonok ... loknek_afp)

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 

 
 


Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


De jó, annyira örülök, hogy te is itt élsz.
Én itt születtem Debrecenben.

Végül is nem titok, a volt férjemmel jártunk a debreceni kaáliba 4 éve. Én is Bodnárhoz jártam, de mivel elment szabira a második ET-t már Tándor csinálta. Az a házasság viszont tönkrement, az exem kiment Angliába dolgozni, nem tudta feldolgozni, hogy nem lehet gyereke :( Egy jó ideig vívódtunk és fokozatosan eltávolodtunk egymástól és elváltunk. Ráment a házasságunk, van ilyen.
Szóval ezért ismerem mindkét orvost.

De rátaláltunk egymásra a mostani párommal, csak sajnos kitolódott a korom egy kicsit.
Vendég
 


Ági!

Ezért mentünk integráltra, mert az AFP adhat megtévesztő eredményt is.
Vendég
 


Anett, én is oroszlán vagyok. Béketűrő vagyok és elég türelmes is (már az oroszlánok között a türelmesebb fajta :wink: ), utálom a felesleges vitákat. Erre is megvan a véleményem, ami itt volt...
Hogy rosszat is írjak: önző vagyok és van némi nagyképűségi hajlamom, és nem tudom tolerálni a sík hülyéket. Szerintem nem gáz az oroszlán kislány -bár erről inkább anyukámat kéne megkérdezni. Volt idő, amikor elég viharos volt a kapcsolatunk...olyan tinédzserkorom környékén :lol:

Kata, jaj de jó, topictalálkozó lesz BA-ben? Szuper,én biztosan megyek!!!! Csak haza szeretnék érni estére, mire a férjem megjön mert ilyenkor van az apa-baba óra.
Vendég
 


Móni
A Kenézybe vagy a Klinikára jársz?
Kihez?
Én a DOTE-ra, Sápyhoz...

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


http://www.nytud.hu/oszt/nyelvmuvelo/ut ... index.html

Előbb-utóbb aktuális lesz :wink:

(itthon unatkozom, egyedül vagyok... apa elment dolgozni :oops: :cry: )

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Ági!

Az Sztk-ba járok körzetihez Dr. Harsányi Ágneshez.
Magánrendelésre pedig id. Dr. Jakab Attilához, ő már nem szüleszt, mert nyugdíjas, de a fia a klinikán dolgozik, nála szeretnék majd szülni.
Viszont sok jót hallottam Sápyról is, a magánrendelője itt van a lakásunktól 10 percre (gyalog). Láttam, hogy van 4D-s készüléke, úgy gondoltam,hogy majd átmegyünk hozzá 4D-re és megismerkedünk vele, ha jó doki, akkor talán nála maradunk a szülésig.
Vendég
 


Az én egyik húgom is oroszlán (Tündi ismeri :lol: :lol: ), és szerintem hatunk közül vele volt a legkevesebb probléma. Segítőkész angyal volt mindig. Ja, és Ő is júl. 29., mint Te, Ágica :lol: !

Napsugár, Ágica :lol: :lol: mi is jártunk Kaáliba jó pár évig, ill. előtte a Dévaihoz :evil: Bpestre. Végigcsináltuk a 6 lombikot. A győri szuper volt -ma is dicsérem KŐrösi dr nevét-, de a bajunkra (meddőség okára) nem ott jöttek rá. Azóta spontán bb van ugye a pocimban... :lol:

Van akinek már mozog a bébi????? Talán Piroska írta, hogy érez valami, nem??

Valaki írta (talán Linácska), hogy a februári topicban folyamatosan születnek a babák! Olyan gyönyörűek, megnéztem!!!! és a szüléstörténeteket meg szépen megkönnyezem... Kissé érzékeny vagyok mostanában!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok
Szép vasárnapot mindenkinek!
Köszönöm az elemzést Linácska és Bikmakk :D
Akkor most már megnyugodtam még jobban!

Kisgyerekes anyukáknak írom ,hogy engem egyáltalán nem zavar ha a gyermekükről írnak,mert Én mindig elolvasom,hogy pl ki hogyan szoktatja le a picijét a pelusról,az egy szobába alvásról stb...
Tehát lehet tanulni tőletek!
Szeretem olvasni :D

Oroszlán kislány :D
Akkor Én is kössem fel a gatyómat :D
Barátnőm is az és most anyukájával imádják egymást ,de anno....húúú..nem egyszerű volt a kapcsolatuk :roll:
Remélem engem az ilyenek elkerülnek majd és imádni fogjuk egymást mindig :wink:

Képzeljétek!!!
Hajnal 5kor arra ébredtem,hogy a bal mellemből folyik valami :shock:
Aztán kimentem a mosdóba,de addigra már semmi nem jött belőle!
Lecseréltem a hálóingemet és visszafeküdtem.....aztán 7kor megint arra ébredtem ,hogy folyik valami a bal mellemből :roll:
Felébresztettem a páromat és ő is teljesen ki volt akadva...csak annyit tudott mondani ,hogy ez nem semmi ,hogy már jön onnan valami :roll:
Ez normális,hogy ennyire korán folydogál nedű ???

Puszi mindenkinek!
És köszi a választ!

Kép
noki&potyi
 
 


Ágica :lol: Ez teljesebbnek tűnik, mint a könyformában kiadott Ladó. De kár, hogy nincs ott a nevek jelentése...
Ti választottatok már? Nálunk még nincs döntés...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Noki :lol: Biztos vannak, akik tapasztaltabbak, nekem még nem volt ilyen, de az előző topicban, ahol leveleztem, többeknek elfordult korai szivárgás, és ha jól tudom: teljesen normális, úgyhogy nyugi! Be kell tenni vmi melltartóbetétet....

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran!
úgy 1 hete én is érzek valamit, de nem tudnám leírni, hogy milyen érzés, mintha lenyeltem volna egy méhecskét, aki zizeg bent...
De mozgást még nem érzek.

Noki!
Nekem az utóbbi 3 napban megint elkezdtek feszülni a cickóim és pont az jutott az eszembe, hogy mikor lesz egy kis folt a pólómon.
De hogy mikor jelentkezik először nedű azt nem tudom.

Egy ismerősömnek nagyon korán jelentkezett, főleg, amikor UH-on volt, amikor látta a babát a képernyőn beindult a teje :) lehet hogy te is szépet álmodtál.

Amúgy örülök, hogy jobban vagy.
Vendég
 


Basszus,hogy velem mennyi minden történik :oops: :oops:
Ami lehet az kijön :oops:
Bár ez nem baj,de valóban korainak tartottam :roll:
Bocsánatot kérek mindenkitől ,hogy a hozzászólásaimba csak kérdezősködöm,hogy ez mi lehet és az mi lehet,de kitől kérdezzek ha nem tőletek?!
Ígérem,hogy mostantól már összeszedettebb leszek(mivel sokkal jobban vagyok) és más téren is aktívabb leszek és nem fogok nyavalyogni :D

Kép
noki&potyi
 
 


Madaran,
igen, normális. A mell készül a szoptatásra. Nekem nem terhesen is volt, hogy jött. Most mondjuk még nem.
Én tegnap is többször éreztem Pöttyöt, de épp mondtam a férjemnek, hogy ha az első babát várnám, ezt még tuti nem vettem volna észre. Főleg akkor érzem, ha nem figyelek rá, ha akarom érezni, akkor persze nem :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mónika :lol: :lol: Húú, de izgalmas! az biztosan Ő, ha még ilyet nem éreztél!

Attól indult be a teje, hogy képernyőn látta??? :shock: ez lehet?? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szép jó reggelt :lol: Igaz az idő megint undorító :cry:
Apát elküldtem boltba, addig meg itt lopom az időt :wink:

Ági, este nem üdvözöltelek :oops: , nem direkt volt, de nagyon örülök, hogy itt vagy, és hatalmas gratula. Szép a babád nagyon :lol: , és ez a kép, haláli, szuperjó :lol: :lol: :lol:

Afp ről szerettem volna írni, én 16+2 napon voltam, de az orvosom is, meg tegnap is a kedves hölgy 2 nappal idősebre mondta a babát, vagyis 16+4 en voltam én is. A védőnőt, a dokimat, jól kikérdeztem mivel a neten olvastam én is a sok rossz téves eredményről.
Írtam is már, de röviden az volt a válasz, és a neten is az olvasható, h kb 10 ből 8 rossz eredmény jön ki. Egy csomó országban már nem végzik, vagy megszüntetik a vizsgálatot.
Magyarországon is valószínű, hogy hamarosan beszüntetik.
És azt mondták, hogy egy jó uh megbízhatóbb.
Móni ne izgulj nem lesz semmi baj, ja és öreg sem vagy :wink:

Mandaran, érdekelne, hogy melyik bútorbolt is az. Jajj de jó neked 75B, én már 85 D-nél járok. És nekem is olyan iramban nő, a mellem, hogy a végére nem is tudom hogy mekkora lesz. Az egyik mellemen lettek csíkjaim is :oops: pedig kenem. Már csak abban bízom, ha már így alakult akkor h ekkorák lettek, remélem sok tejcsim lesz :roll: :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Móni
Körzetileg én Kovács Károlyhoz tartozom :wink:
Az UH-s képek a Weszprémyn készültek :wink:

Madaran
Sajnos, Kőrösi beteg... :cry:

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 



Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Ja 2-3 napja én is érzek valami csiklandós, rezgő érzést, szuperjó :lol:
Elöszőr akkor éreztem amikor apával beszéltem telefonon :lol:
Meg sem mertem mozdulni :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Szép vasárnapot!

Ági,én is csak azt tudom neked mondani,hogy szerintem nagyon jó kis topik ez,és nagyon rendik a lányok.Én sem olyan rég írogatok ide,de szívesen jövök :) És üdv köztünk!:) Gratula a babucihoz!:)

Anetto,én is oroszlán vagyok(júli.25). De rólam senki nem hiszi el,mert nemigazán jellemzőek rám azok amik egy oroszlánra.Nyugodt,türelmes higgadt ember vagyok.Nem szeretek a társaság középpontjában lenni,inkább visszahúzódó vagyok,mint nagyszájú.Viszont amit szeretnék megkapni azt azért kiharcolom,hogy meg is legyen:) :oops: És néha szeretk durcázni,ha vmi nem úgy van ahogy én azt elképzelem,de ez csak apa és én kapcsolatomra vonatkozik! :) :wink:
Én is szoktam Lucáról írni,sztem nem gond ez ha írunk a gyerkőcökről :)

Ja és képzeljétek,tegnap du átjöttek apa legjobb barátjáék,és kaptam egy gyönyörű rózsa csokrot amit apa intézett nekem kintről!Olyan nagyon jól esett! :) :) Úgy imádom :oops:

Napsi,jó,hogy újra jó a gépetek!:)

Madaran,nekem is nő a cicim,de még jó a melltartócskám!:) De nem sokáig sztem,és vehetek másikat!:)

Noki,sajnos én nem tudok neked segíteni ebben,hogy mikortól kezd el folyni az előtejecskel.Úgyanis nekem csak szülés után jött ugye,előtte sosem :roll:

Menek rendet rakok a konyhában,mert ami ott van,jesszum pepi :oops: :wink:

Még el nem felejtem,Ági te raktad be az uh-s képet ugye? :oops:
Annyira édes a babuci,hogy hihetetlen.Nagyon jól érzi magát bent :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Madaran
Vannak favorit nevek :lol:
Lány: Míra, Villő, Anna, Ágota
Fiú: Tamás, Péter, Dániel, Bálint, Balázs

Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Ágica :lol: De ugye nem súlyos??? Remélem, mert nagyon jó szakembernek tartom!

Irdab :lol: a közműv. házzal szemben, a toyota szervíz épületében, bal oldalról van a bejárat! Egyszerű bútorok, de méretre bármit megcsinálnak, sőt, azt is mondta, hogy ha elmondjuk, hogyan szeretnénk a szekrényben, komódon a fiókokat, polcokat, megcsinálják úgy. Vannak tök jó komódok, amire lehet náluk csináltatni pelenkázót. Igaz, hogy nem fenyő, többsége préselt fa, de nekem tetszenek, és olcsó is. Mi úgy döntöttünk, hogy a sarokszekrényt és a komódot onnan csináltatjuk, az ágy marad a macis :wink: de ágyneműtartóval!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


[color=violet]Ágica :lol: Villő nálunk is esélyes!!![/color] :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szép jó reggelt!!

Itt süt a nap,de szerintem biztos hoideg van kinnt.

Linácska:nekünk top rider sportbkocsink van tavaly májusban vettük,de már 4szer vittük el a szervizbe. Legközelebb tuti nem ilyet vezsek.Mindig eltörik egy tugója a szervizees azt kérdezte,hogy hány kiló a gyerek biztos kövér.Vszinű Márk most 10 kiló amikor ez történt kb 9 kiló volt.Ezt simán birnia kellene.Abnőmnek pierre cardinje van teljesen tleepakolja és semmi baja.

Előtejem nekem sem volt, én sokat gondolkodtam ezen,hogy normális ez(a főnőköm lányának már az 5. hómaptól volt) és azon morfondiroztam,hogy lehet,hogy nem tudok szoptatni.Erre még most is szopizik Márk :D
Mostanában szeretném leszoktatni,hát nem egyszerű.
De most éjszaka amikor 1szer felkelt akkor nem adtam neki,helyette az üvegébe raktam tejet.

Afp nekem 23án lesz akkor leszek 16+3(uh alapján pont 16 hetes).
Nkem a dokim hozza el az eredményt és hozzá 26án megyek.
Az uh-ra pedig márc 5én akkor viszont még csak 17+6 lezsek.Ugye az nem gond?
Vendég
 


Tümdi:nagyon aranyos a párodtól,.hogy igy megszervezte neked a valentin napot. Már csak kicsit több mint 1 hét és itthon lesz.

Earhart:én is megyek hozzád B-be igaz nem vagyok oda a repülőutért,de ezért a tengerpartétrt simán megéri. :D
Vendég
 


Lassan indulunk anyumékhoz.Apa megint dolgozik. Anyum finom hurkával vár.nyam-nyam. Tegnap vacsorara rendeltem magamnak pizzát,de annyira megkivántam.RTegn ap nem is néztem ezért este cukrot.
De szerintem 1szer 1 hónapban megengedhetek magamnak ilyet.
Vendég
 


Ági!
Köszi a linket, már én is néztem az életfa-központot, érdekel is, lehet hogy járni is fogok félidőtől.
Letöltöttem a netről Rubint Réka kismama torna dvd-jét, de még nem próbáltam, majd jövő hét után.
Nagyon jók ah UH képek.

Irdab!
nekem is csiklandoz és rezeg, főleg akkor érzem, ha ülök, először azt hittem biztosan csak képzelődöm, mert nem tart hosszú ideig, inkább naponta többször 10-20másodpercre.

Madaran!
Én eleve 90C-rő indultam, de mivel csak pamut melltartót hordok, így még odanyúlnak, ahova kell :)
A hormonok miatt indult meg a teje a képernyő láttán, a boldogság miatt.

Noki!
Kérdezz, csak nyugodtan, hiszen a fórum erre való és örülj, hogy mindig történik valami, jobb, mint az állóvíz :)

Na megyek csajok havat takarítani lightosan, kiszabadítom a kocsimat a garázsból, akkora hó esett itt és most süt a nap, szép idő van.

Mindenkinek szép napot.
Vendég
 



Ági
Kép
Kép
ágica80
 
 


Sissi,márk akkor jól kihúzza a szopit :) Jó étvágyat a hurkához!:) És igen márcsak 9 nap :)

Ági,nagyon jó az oldal amit belinkeltél :)

Napsi,nálunk nem maradt mega hó,de most esik,de mostsem marad meg :? De jó,hogy ti már érzitek babucit Irdabbal :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam.
Csak ahhoz szeretnék hozzászólni hogy fiatalok vagyunk és mennyi pénzünk van babholmira meg ilyenek.
Tudom hogy pénzügyi válság van meg minden, de áldom a jó Istent hogy egy olyan emberhez mentem férjhez aki 10 évvel idősebb nálam 2 diplomája van és mérnök. Tehát amink van azt csak a férjemnek köszönhetem, és mindíg ő dönti el hogy most mire van pénzünk. De őt is bármikor elküldhetik mivel egy autóipari cégnél dolgozik. És persze hogy szeretnénk mindent megadni a gyermekünknek. Melyik szülő nem erre törekedik? Tehát amíg ilyen "jól" élünk nem szeretném sem magunkat sem a gyermekünket megfosztani semmitől.

Remélem hogy mindeki jól van!
Én 16-án, 23-án megyek dokihoz aztán a 18.heti uh-ra 3 hét múlva.

Kép
Vendég
 


Kaptam egy privát üzenetet.
És szeretnék mindenkit felvilágosítani a félreértések elkerülése végett hogy nem mi szeretnénk venni valódi fenyőből készűlt baba bútort! Ha jól emlékszem Noki rakott fel pár képet olyan bútorokról, és én erre írtam is neki hogy nekem nem tetszenek a valódi fából készűlt dolgok.
Remélem több félreértést nem kell tisztáznom :lol:

Kép
Vendég
 


Valamit nem értek.
Miért sértődött meg a Kitty? Pár oldallal visszább láttam hogy valaki írta neki hogy ne sértődjön meg és viselkedjen felnőttként.
de azt nem találtam meg hogy miért.

Kép
Vendég
 


Piroska,azt hiszem azon sértődött meg,hogy mimi,írt egy hsz-t és azt ő magára vette.Pedig nem volt név benne,csak úgy általánosságban írt...
És abból a hsz-ból indult ki minden.De ha ő így látja hát sajnálom,pedig tényleg nem bántotta senki!De ő tudja.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Jó reggelt!

Látom, jó sokat írtatok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Linácska
Pedig jó buli lenne itt :lol: :wink:

Noki
Megszervezzük :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Árak: nem tudom, kit érdekel, ha megírom a holmik árát... argentín peso-ban :wink:

Madaran
És mi éppen nyaralunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csilla
Ide minimum 1 hónapra érdemes jönni :wink:
Vendég
 


Megnéztem, hogy mennyibe kerül most egy repülőjegy Budapest-Buenos Aires viszonylatban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.nagypihenes.hu/repulojegyek/Argentina/
Vendég
 


Kata,ez nem is olyan vészes :wink: én többre gondoltam :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi
Ennyiért eljöhettek :lol: :wink:
Vendég
 


Kata,el is mennék elhiheted!:) De 4főre már annyira nem olcsó :wink: Majd egyedül menek :D :P :P

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kata, ok, legyen 1 hónap! Akkor legfeljebb több bugyit pakolok :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jah, és egy ötlet. Akinek van a közelében SCD vagy Invázió bolt, nagyon jó kis leolcsózások vannak! Most vettem jó kis pamut hosszú ujjú, derekat-hasat takaró felsőket 650Ft-ért! Előtte néztem a C&A-ban kismamafelsőket... 5000 alatt nem nagyon volt :shock:

(Felénk a Bécsi úti Stop Shopban és a budakalászi Corában vannak ezek)
Vendég
 


Csilla,én a múltkor az Invázóban egy 8900ft-os csizmát vettem meg 950ft-ért :) Kiárusítás volt!:) Nagyon jó dolgokat lehet kifogni!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Na sziasztok.
Csilla invázió van itt is.Nekem ott pár hónapja sikerült vennem 2db nacit 3000ft-ért :lol:
Amúgy az ex sógornőm az üzletvezető itt a Törökbálinti corában lévő üzletben.Gondolhatod,a lányom,aki az unokahúga,nincs felöltöztetve :lol:

És csajok,ne haragudjatok a tegnapi megjegyzés miatt!Nem volt szándékomban senkit megbántani.Természetesen én is le írom,ha valamit kinézek kinéztem,vagy a tapasztalatomat bármit.
Csak ha fél millányit belinkelek,hogy ilyet olyat szeretnék,akkor lehet az annak fájó,aki családostól kb 200.000ft-ból-él.
Na lapozzunk is!

Linácska!!Hogy van Lili??Remélem nem romlott az állapota.
A SZabi taknyos meg krihácsol kicsit de ennyi.Úgy tűnik,ennyivel megúszta.De majd holnap többet erről.

No és gyerek téma.Nekem is van egy 13 évesem és egy 3 évesem.Nem tehetek úgy terhesen,mintha ők a világon sem volnának.
EGy anyának a meglévő is épp olyan fontos mint a pocakban lévő,és a meglévőkről is épp olyan szeretettel beszélünk,mint a pocakbabákról.Hiszen ők is hozzánk tartoznak.

Kata.Én találtam 1millás repjegyet is
:lol: :lol: De lehet abban mér az Al inclusive is benne van? :lol:
Nem semmi,a 150-180ezres jegy sem,de ez az 1millás szíven ütött.
Hát én is mennék.Úgyis szeretnék a vízeséshez egyszer eljutni.Végül is nálatok van a világ legszebb ízesése :wink:

Noki!Örülök,hogy jobban vagy!Tök jó!!És épp itt volt az ideje,hogy pozitívumot is megélj a terhesség alatt.
Jó lenne,ha ehhez a dokihoz tudnál járni valahogy.Ha nem,akkor esetleg kérdezd meg,tudna e ajánlani valakit,esetleg másik kórházban.Hátha van egy hasonló lelkiismeretes ismerőse.

mimi12
 
 


... és az ÍZesés nem csak szép, de finom is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


No, figyi Mimi, csak megírom már mi jár a fejemben. Te vagy az egyetlen akiben tuti biztos vagyok, hogy nem veszed b..szogatásnak és nem sértődsz meg rajta.

Sajnos a mai világban vannak gazdagok és szegények, és ezt a differenciálódást ez a topic is tükrözi. Tök jól összejöttünk vidékiek és fővárosiak, gazdagok és szegények, kövérek (bocs) és vékonyak, első babások és sokadikok. Egyetlen közös dolog van bennünk, az, hogy augusztusban megyünk a szülőszobába!
Nem mondhatod a szomszédodnak sem, hogy ne építsen csicsa házat és ne vegyen X5-ös bmv-t, mert ez van akinek rosszul esik! Mindenki tudja mekkora a pénztárcája és mennyit talál benne, de azt igazán nem érzem, hogy itt valaki is "villogna" a vagyonával.
Akkor lenne igazán baj, ha a több pénzesek leszólogatnák a használt motyót vásárlót vagy azt aki nem a drága babakocsit veszi. Ilyen viszont nincs köztünk.

Szerintem a linkelgetés nem jelenti azt, hogy az ott szereplő árért vesszük meg az a dolgot, csak többen megmutatják mi tetszik nekik. Én is simán elküldtem a 20ezres hintát, amit aztán 5ezerért túrtam a Vaterán.
Na persze Kitty cseppet ( :roll: ) túlreagálta a dolgot...

Szóval itt tapasztalat- és véleménycsere folyik, amibe az is belefér, hogy: ne vegyél már 80ezerért kiságyat, amikor a másik boltban ugyanezt megkapod 40-ért. Ezt pedig hogy tudnád elmondani, ha az a másik nem írja meg, hogy 80-ért venné az ágyat? :lol:

Uff.
Vendég
 


Csak azért szereplek ennyiszer, hogy észrevegye végre valaki, hogy 15 hetesek vagyunk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote="cscsi"]C írta:cscsisak azért szereplek ennyiszer, hogy észrevegye végre valaki, hogy 15 hetesek vagyunk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

áhá,meg hogy engem b..szogas :lol: :lol:

egyébként igazad van!Én is kicsit tulspiráztam a dolgot :oops:
Csak sajnos én ismerek olyat,aki a hasonlók miatt szar anyának érezte magát,és én néha rájuk is gondolok...

mimi12
 
 


:lol: édes vagy! :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?