Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Képzeljétek, Matyi úgy döntött, hogy nem akar már pelust
hordani és egész délelőtt alsó gatyóban volt, még biciklizni is abban ment.. :P :P és, nem történt baleset... :P :P mindig szólt, ha érezte az ingert, céloztunk is rendesen, de még a nagy izgalomban nem tudott kint pisilni.. 8) de majd ez is menni fog hamar.. annyira ügyes, olyan büszke vagyok rá... :lol:
ja, és annyira nagyfiú, mert eddig mindig összebújt velem és úgy aludt el, most pedig pár percig kellett csak velem összebújni, aztán odabújt a pacijához én meg kijöhettem a szobából és szép csendben el
is aludt egyedül.. :lol: :lol: hát, tényleg nagyon büszke vagyok rá.. :P :P :P :P :P

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Szia Morca!Bocs,hogy most írok de mostanában sok minden történt velem :evil: A visszerek szépen elindultak rajtam még oda is ahová nem kéne,úgyhogy most szépen injekciózhatom a pocakom,hogy ne kapjak trombózist.Tegnap voltam orvosnál és több a magzatvíz az átlagosnál :evil: de nem mondott rá semmit csak vérvételre küld.Holnap lesz az esküvőm es az a helyzet,hogy alig bírok menni!Na jó nem sajnáltatom magam tovább :lol: :lol: :lol: Látom neked már kész legénykéid vannak,örülök,hogy egészségesek és így nőnek :lol: :lol: :lol: Amúgy te,hogy vagy?

Kép
Kép
reni mamy
 
 


Sziasztok!

csak hoztam pár képet:

Kép

gyakorolunk az igazira.. :P :P

Kép

ezzel most én játszom.... :P :P

Kép

Ákos árnyékként követi Matyit.. :P :P

Kép

Ákos folyamatosan úton van.. :P :P

Kép

Matyi mint festőművész.. :P alkotás közben.. :P :P


pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

Sziasztok! Vagyunk ismét!

Morca - Hát ez a két srác! Tündériek! Ahogy bújnak egymáshoz... :) Én is akarok kistesót Panni mellé! :wink: :oops: Matyinak és anyukájának gratula a pelus nélküli pisihez! Ákosnak meg a járáshoz! Panninak csak úgy megy ha vezetjük. Nagyon akar, szerintem napok és ő is rohan. A mászás kimarad nála, ahogy apukájánál is kimaradt régen.

Svédbaba - Kérdezted, hogy merre szoktunk csavarogni. A párom és az én szüleim is messze laknak (Baja, Simontornya) és ha egyszer útra kelünk, akkor több napig maradunk. Szegeden éltem 6 évet és oda is gyakran megyünk, imádom azt a várost! 8)

Gödöllői szulinapi buli - Nekünk csak az első hétvége lenne jó, mert a többi júliusi hétvégénk foglalt. Férjem minden évben megszervezi a gimis találkozójukat, amit Óbányán szoktunk tartani, ami mindig nagy élmény. Erdőszéli házikó, tó- és patak part és egyre bővülő csapat, mert mindenki "szaporodik". :wink: 70-90 fős bulira növi ki magát a 3 napig tartó móka. Az lesz a második hétvégén, amit egybe kötünk a házassági évfordulónkkal. Aztán unokatesó találkozó, majd szűkebb családdal Panni szülinap. Hát ennyi a július. Mi az első hétvégére tudnánk betervezni a topiktalit.
Szép hétvégét Mindenkinek!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Renimamy: hát jól összejöttek neked is a nyavalyák.. :roll: de mindent elviselünk a cél érdekében, nem igaz?.. :wink: kitartás..:wink: :wink:

köszönöm, jól vagyok.. elég mozgalmas nálunk az élet.. (egyre mozgalmasabb) Ákos már elindult, úgyhogy egy picit bonyolultabb a helyzet.. Matyika szinte folyékonyan beszél már és olyan cuki dolgokat mond, hogy meg kell zabálni..

Gratulálok az esküvődhöz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
majd megírhatnád, hogy sikerült.. 8)

Pepitanna:húú, de jól hangzik ez a 90 fős, háromnapos buli.. :lol: :lol:

Fiús anyukák: képzeljétek tegnap este fürdésnél éppen a szokásos kuki tisztításhoz készültem Ákossal, és mikor picit hátra húztam neki, szinte magától kibújt a kuksi a bőr alól.. 8) majdnem teljesen hátra lehet neki húzni, és semmi sérülés nem lett rajta.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


ez lemaradt:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


sziaztok,
bocs, h így eltűntem..de jön a vizsgaidőszak és még nagggyon le vagyok maradva a beküldendő dogákkal.. :? :? :?

nem beszélve arról, h gyermekem annyira aktivizálta magát, h estére kinyúlok..nemhogy még tanulni is legyen kedvem/időm..

szóval jövök nemsoká, ígérem.
apropó: nekem is jó az első 7vége!!

Morca: gyönyörű fiaid vannak. csak csodálni tudlak..nem csoda, h szeretnél még egyet ;) az is ilyen szép és ügyes lesz :D

pusza ,
¤okos(odó) mia¤
Vendég
 


Sziasztok, mi is megvagyunk, csak nagyon sok a dolog mostanában.

Mia, drukk a beadandókhoz, és no cola, mert a végén túlpörögsz. :)
Igazi kis filmfaló a srácod :D
Morca, gratulálok Matyifiúnak a pelus nélküliséghez, és a mondathoz :) Ákosnak meg a járáshoz, Neked meg a két gyönyörű szuperügyi pasihoz!!!
Lemaradtam, akarsz még egy bébit? Te tényleg egy energia-bomba vagy!!! Hajrá hajrá hajrá! Amúgy Matyi és Ákos le se tagadhatnák, hogy testvérek!!! Fotogének is ráadásul!
Krisz nyugtató teás ügye lezajlott. Már megnyugodott, úgy értem elalvás előtt :D Amúgy rohanok utána egész nap, állandóan nyüzsög (pedig mi vagyunk a legjobban lemaradva, az én fiam még csak most kezd 4kézláb állni, meg felállni is, mindent egyszerre).
Július első hétvégéje nekünk is jó és gödöllői kastélypark is jó! :)
Pepitanna neked is nagy drukk a kistesóhoz, mikor? és kislányt vagy kisfiút szeretnél Panni mellé?
Én is akarok kistesót... de talán én indulok a legesélytelenebbül :D
Svédbaba-Rita, köszönöm a nagy kalapemelést :) Mostanában kicsit rosszabbul tűröm a dolgokat.
Beadtam a kérelmet a gyermek elhelyezésre és a gyerektartás megállapítására a bíróságon. Nehéz volt, nehéz felfogni, hogy mindennek vége, és hogy ekkora szemét legyen egy ember.
Na és persze a drága férjemmel is összevesztem, kijelentette, h tekintsem őt halottnak. Mindezt azért, mert kiderült róla a munkahelyén, hogy mekkora egy .... nem is írom le hogy mi. Mindenki úgy tudta tőle, h mi még egy pár vagyunk, és hogy boldogan élünk. Az én iwiwemről meg mást láttak. Most ezért én vagyok a szemét, mert ez mind kiderült....
Szóval zajlik az élet.
Renimamy, így ismeretlenül, sok boldogságot neked esküvőd alkalmából!

Na lányok sok puszi nektek!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Mia: megy a drukk az okosodáshoz.. :wink: :wink: kitartás a maratoni futáshoz Martin után és gyere hamar vissza közénk.. :wink: :wink: :lol:

Pindi: Örülök, hogy jobban van Krisz.. :lol: neked pedig sok kitartást továbbra is.. :wink: a (volt) férjed pedig nem tudja mennyire sokat veszít.. :roll:
igen, szeretnék még egy kislányt, de ha fiú lenne azt sem
bánnám..de nem most.. úgy tervezzük, hogy miután Ákos betölti a két évet, akkor próbálkozunk leghamarabb...


na, úgy látom kezd körvonalazódni a tali.. :lol: akkor esetleg megegyezhetünk július első hétvégéjében????

Képzeljétek, Ákos focizik..:shock: :shock: tegnap elindult a labdához és mikor odaért belerúgott, majd lépett egyet-kettőt, megint belerúgott.. 8) és ezt jó párszor megcsinálta.. :P :P teljesen egyedül.. :lol: :lol: a kutyust felismeri és utánozza az ugatását, akár látja, akár hallja.. 8) de ha megkérdezem, hogy ugat a kutyus, akkor is mondja, hogy "vavavavava".. :lol: ja, és ma összefutottunk a közért előtt egy nagy barna pacival és Ákos hangosan sikoltozott neki.. :lol: :lol: úgy érzem Őt is sikerült jól "elrontanom".. :P :P és, még valami.. a házunkkal szemben építkeznek és mikor megyünk kifele,és Ákos
meglátja a melósokat, felragyog az arca és integet nekik.. :lol: :lol:
nagyon vagány egy kis kölök, csak nézek sokszor, hogy miket művel.. :lol: :lol:

írjatok... 8) 8)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


hahó..
na gyorsan egy-két mondat :D

Pindi: mi az, h levan maradva a fiad?? nincsen semmiről lemaradva, korának megfelelően fejlődik. Martin itt talán a legidősebb és csak most kezd állni. szóval ne beszéjjé csacskaságokat :D :D
Krisz meg talán a legifjabb..szóval igenis előrehaladott egy pasika ;)
és amúgysem szabad összehasonlítani a babákat. majd elindulnak ha ők úgy gondolják. Martinnak meg foga nincs..és nézd meg svéd barátunkat és Ákost..ők bezzeg már..

Móni: nem semmi Ákos.. majd akkor összehozzunk egy focimeccset ;)

Ma reggel a fiam odamászott hozzám, ránehezedett a 10 kilójával a mellkasomra ( :? ) és FELÁLLT!! na és azóta mindenre..szóval napok kérdése és ő is elindul.

na lépek,
pusza
¤mia¤
Vendég
 


Kép Anyával

Kép HE?

Kép A Vajaskenyér a legfincsibb!!

Kép The King!

Kép Felhívom a Mamát..

Kép de a Papa megengedte..
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Morca, Krisztián is ugat, kb ugyan az a reakció, mint Ákosodnál :D jújj előre látom mi lesz talin :D Krisz még engem utánoz, amikor kész vagyok valamivel szoktam mondani, hogy "Nnna ez is megvan" azóta ő is ugyan olyan hangsúlyosan mondja a Nnna szócskát :D
Ákos milyen ügyi kis focista :D Már lassan mindenki gyermekének körvonalazódik a majdani foglalkozása :D Ákos focista és kutyaidomár, Martin informatikus, filmkritikus meg még volt valami, amit most nem tudok felidézni :D
Jajj de irigymirigy vagyok az új babaprojectek miatt :) Morca, ha még egy fiú lesz... kész pasis udvarház :):):)
Mia, pici fiad is nagyon ügyi. Nekünk sincs még fogunk, de sebaj annál később romlanak :D És igen is, nem hasonlítgatom össze a babákat :D
Martint megzabálom :D az a vajaskenyeres... :D na meg a telefonos (a telefon nálunk is sláger) :) Tök édi
Jah igen, némi fejlődési hír.... 2 hete mérték meg Kriszt, akkor volt 75 centi és 10 kiló 33 deka :) na igen, és göndörödik a haja :D nahát csak nem örökölt valamit az anyjától is :D

Na puszi nektek!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok Anyucik!

Mia - Le a kalappal előtted, hogy tanulsz a kis örökmozgó mellett! Mit és mennyi van hátra? Tegnap én is gondolkodtam valami sulin, kicsit járatni kéne az agyam, nehogy kiürüljön... Legalább valami nyelvet tanulni... Mennyire nem rád hasonlít ez a királfi! :lol: 8)

Pindi - Olvasom a soraid és nagy gratula az erődhöz! Nagyon klassz, erős anyucija vagy Krisznek! Hát a férjed! Döbbenet! :evil:
Krisz és Panni egy napon születtek és most nagyon örülök, hogy leírtad a srác méreteit, mert engem mindenki azzal bosszant, hogy nagy darab Panni. :x Én nem így érzem. Holnap megyünk méreckedni, de szerintem még nincs 10kiló. Az rendben van, hogy anyukája, apukája jó erőben lévő óriások :oops: :wink: , de Panni még igen is normál értékekkel bír.

Lányok! Szerintetek egyedül vagyok az afféle nyavajámmal, hogy igazából nem szeretek játszótérre menni nagy tömegben, mert vannak nagyon gondterhelt és panaszkodós anyukák, akik mellett nem lehet szóhoz jutni és csak problémáik vannak. Néha a hajam égnek áll és menekülök haza némelyik anyuka láttán. :? Hülye vagyok? Lehet, hogy az a baj, hogy nekünk tényleg nincsenek gondjaink? :wink: 8)
Hétvégén voltunk vadasparkban, meg a Dagályban. Imádok abban gyönyörködni, ahogy a lányunk felfedezi a világot! Őzikékvel a szemünk láttára kötött barátságot! :wink: Na és a strandon! A leghangosabb kölök a miénk volt. Sikítozott mindenkinek. Imádja a vizet, hogy én! Be vagyok sózva, mert egy hét múlva megyünk Bükkfürdőre 1 hétre. Újra nagy locsi!!! Tesómék is jönnek a 4 éves unokabatyival, asszem lesz hadd el hadd! 8)
Kistesó kérdés nagyon foglalkoztat minket. Ha tudnám, hogy tutira olyan békés lenne, mint a Panka, akkor már holnap ide pottyanhatna. :) A neme mindegy, elsőnek akartam nagyon lányt. Az bejött! :)
Most végiggondolva benneteket, szinte mindenhol srácok vannak... Panni majd tud válogatni! 8) :P

Tényleg! Kislány? Hubcsa?

Akkor júli első hétvégéjén Gödöllőn! Svédbaba, Nektek is jó?

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Móni! Kislányról nem tudsz vmit? olyan jó lenne ha ők is eljönnének..telszám?

amúgy a királyfi igenis rám hasonlít ;) csak senki nem látja..mert szőke kékszemű..de a nózi és az arckaraktere az enyém.. na meg a szeme..de amúgy télleg tiszta apja..de sajna senki nem ismeri Aput, mert ha még élne..tisztára rá hasonlít..pont tegnap mondta ezt a tesóm, amikor meglátta a gyereket.. :D

amúgy Kereskedelem és Marketinget tanulok a Szolnoki Főiskolán budapesti tagozatán. csak halasztottam a veszélyeztetett terhesség miatt..most vagyok újra elsős. június 6-án kezdődnek a vizsgák. csak pár tantárgyat vettem fel, szociológiát, politológiát, Gazd. jogot és filozófiát. a matekot és a többi nehezet direkt jövőre hagytam, mert ahhoz tanárhoz kell járnom és akkor már Martin jobban ellesz (remélhetőleg) nélkülem.

Anna..ha ilyet mondanak Panniról csak nevess rajtuk..annyi okos van..Martinról is ezt mondták állandóan, még a drnőnk is állandóan megjegyezte..és most meg abszolút hozza az átlagsúlyt és magasságot. a lényeg, h egészségesen étkezzen, akkor nem lesz baj.
játszótér?? de jó, h mondod..én ugyanígy vagyok..nem is merem ezt senkinek mondani..múltkor is furán nézett rám a bnőm, amikor lekezdtem neki ezt pedzegetni..én nem megyek olyan helyre, ahol sokan vannak..megy a versengés, panaszkodás, kihaénnem..na ettől kivagyok..MIÉRT NEM LEHET CSAK ÚGY GYÖNYÖRKÖDNI A JÁTSZÓ GYERMEKEINKBEN??

az úszás jóóó..mi is voltunk a 7végén Tapolcán..annyira élvezte a barlanfürdést Martin..sajna nem tudtam képeket csinálni, mert nem vittük be a kamerát..de szupijó volt..azt hittem, h félni fog, mert bevittem a csillagterembe (aki nem volt még: sötét és mormogó hangot ad a terem, csillagok vannak a falra festve) de nem! sikoltozott. vettünk neki úszógumit és volt, h kikéredzkedett belőle :D
annyira meleg van, h mostanában veszek vele napközben is egy kis fürdőt..jobban érzi magát tőle..
na ennyi a szószátyárkodásból..ne tertsatok fel :lol: :lol: :lol: tanulnom kell(ene)!!

puszka,
¤blablablamia¤
Vendég
 


na bocs a sok helyesírási hibákért..(még jó, h nem vizsgázok nyelvtanból :? )

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak gyors helyzetjelentéssel jövök.. :oops: de később mindenkinek írok, megígérem.. :wink:

Kislányt fel fogom hívni a napokban és rákérdezek, hogy van-e kedve jönni.. 8)

elég rossz volt az éjszakám, és még most sem vagyok teljesen nyugodt.. :? az történt,
hogy Ákost kivettem magam mellé szopizni éjjel és azzal a lendülettel el is aludtam.. :oops: arra ébredtem, hogy Ákos legurul az ágyról, és már csak a földön értem el.. :( nem tudom mennyire üthette meg magát, de nem sírt, csak kiabált egyet, aztán gyorsan összebújtunk
szopizni és már aludt is tovább.. :roll: én meg figyeltem, hogy minden rendben van-e.. :roll: bár jókedvűen ébredt, játszott, elvittem a dokinéninkhez.. szerencsére mindent rendben talált, de azért még figyelni kell.. :roll:
közben már ki is találtam, hogy a Matyi régi matracát lerakom az ágy mellé, oda is megágyazok és ott fogunk éjjel szopizni.. :roll:

na, most mennem kell, de majd még jövök.. 8)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Móni..megértelek..emlékszel..Martin is leesett az ágyról..ne izgulj..kemény fából faragták őket. szerencsére nem történt nagy baj..azt sztem láttad volna.
tudom, h milyen rossz érzés, de ne vádold magad, ez sajna kivédhetetlen..


puszka,
jó éjt!
Vendég
 


Morca - Remélem minden oké azóta is Ákossal és a Te lelkeddel! :wink:

Mia - Tök jól megértetted mi a bajom... Tehát nem vagyok egyedül evvel a "prolémával". Járhatnánk egy játszira, ahol csendben gyönyörködhetnénk :wink: :lol: :lol: Mi sem vittünk strandra fényképgépet, nagyon sajnálom. Hmmmm....csillagterem, ott még kettesben rosszalkodhattunk apuval.... :wink: :oops: :lol:

Na, voltunk ma méreckedni dokinéninél! 9120gramm a kiscsaj. Se kicsi, se nagy. Punk-tum!
Érdekességként el kell mesélnem, hogy előbb értünk oda, mint a doki, így bementünk egy védőnénihez, aki nem a miénk ( a mienket Panni 6 hós korában láttuk utoljára. Mi nem keressük, mert nincs panaszunk/kérdésünk, ő sem keresett minket, de most a rendelőben össze futottunk)
Szóval ez az ismeretlen, fiatal védőcsaj faggatni kezdet minket és amikor ahhoz a részhez értünk, hogy már csak egyszer szopizik, akkor kérdezte, hogy milyen tápszerrel egészítjük ki a kálcium bevitelt. Mire én, szinte már mindent eszik, de tehénből származó tejterméket még nem adtam neki, mivel úgy tudom, hgy 1 éves kora előtt kerülendő kaják. Erre kikerekedett a szeme. Majd mikor már doki is a helyszínen, akkor ő elkezdett panaszkodi, hogy az anyuka, azaz én, nem adok semmit a gyerekemnek enni! :shock: :shock: :shock: Mire a doki, dehogynem, gyülölcs, főzelék, csirkehusi. Ha Panni 10 hónapos koráig nem kapott tápszert, akkor most már igazán nem kell! A szemem előtt két ellentétes véleménnyel találtam szemben magam. Mire kiléptem az ajtón, már apu és odaért (később jött utánunk) addigra a mi védőnőnk is ott volt. Apunak elkezdtem mesélni a sztorit, amit döbbenten szó nélkül hallgatott a mi Gabink. ...
Most legyen okos egy anya. Ellentmondásos tények. Nem ehet ezt meg azt, majd miért nem eszik még?....
Vettünk neki natúr joghurtot, hát meglepetten fogadta első nekifutásra. De jöhet a sajt és a kefír is.
Lányok, ti milyen tejterméket adtok a gyerkőcöknek?

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Szióka!!

Pepitanna: játszóterezni én sem szeretek..(pedig szeretnék) :?bár, nálunk
nincs,de Pesten sajna sokszor én is látom, hogy nem is a gyerekről szól.. :( arról nem is beszélve, hogy sok anyuka szabadon engedi a gyerekét, aki agresszív, bántja a többieket.. :( anyuci, meg úgy tesz, mintha észre sem venné.. :?
kellene nekünk egy saját játszótér.. :wink:

Ákos is mindent eszik.. 8) most éppen kolbászt.. 8) (persze csak korlátozott mennyiségben, de kiharcolta magának.. :wink: ) tejterméket nem erőltetem, de ő még szopizik.. :wink: a sajtot szereti, néha belenyal a Matyi joghurtjába is.. Matyi is csak ritkán eszik ilyesmit..(kivéve a túrórudit) szerintem kóstoltass vele mindent nyugodtan, csak egyszerre keveset és figyeld, hogyan reagál.. :wink: amúgy meg szerintem ha kihagyod a tejterméket, akkor sem lesz nagy baja, csak arra figyelj, hogy a kalciumhoz mindenképpen hozzájusson valami másból.. 8) én konkrétan nem vagyok tej és tejtermék párti.. 8) és csak felnőttként kezdtem megenni ezeket a dolgokat és most is csak ritkán, kivéve a sajtot, ja és a fagyit.. :wink:
az a helyzet, hogy ebben a dologban sosem fogunk elég okosak lenni, hisz azt sem tudjuk, hogy valóban azt esszük-e, amit állítanak a gyártók.. :?

Ákosom szerencsére jól van, egész nap sétálgat a lakásban.. :P és lesi Matyi minden mozdulatát.. 8) és persze focizik továbbra is.. :P


Mia: tényleg nem semmi, hogy van energiád Martin mellett még tanulni is.. 8)

asszem, mennem kell porszívózni.. :roll: majd még benézek.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


ez lemaradt:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok,

igen érdekes dolgok ezek..nálunk a fütyitéma volt ilyen..de én Martinnak már 9 hós kora óta adok joghurtot (könnyű és finom, petit danone), sajtot, túrót, vajat, túrórudit. szokott kapni a fagyimból (azt mértékkel). és semmi baja. sőt..imádja. amúgy én is azt kérdeztem múltkor egy anyukától, akinek 14hós a kislánya, h ha már nem szopizik (11hósan leállt vele) akkor mit ad neki? azt mondta, h semmit, mert már mindent eszik. na a "nagykönyvben" meg az van írva, h tápszert kell adni a gyereknek 1 éves koráig, ha elapadna a tej..na legyél okos..én leálltam ezzel..nem érdekel már, természetesen meghallgatom a védőnőnk tanácsait, oszt leosztom Martinra.
A tehéntejet azért még nem fogom erőltetni egy ideig, mert a kalciumbevétele megvan a joghurttal és sajttal..de majd lassan megkapja a tejet is..én nagy tejívó vagyok és voltam mindig is. egy tömött fogam sincs, pedig már a 35.-et taposom.. és még soha (kop-kop) nem tört el csontom. na jó hazudok, kosárlabdázás közben a kisujjam, de az nem ér :lol: :lol:

Móni:Apa a lelkemre kötötte, h kérdezzem meg: Ákos kukiján, h jött le a bőr? szóval a lényeg: már nekik is van makkjuk? mert Martinnál mi ezt nem látjuk, le lehet húzni, de azért nem olyan mint a felnőtteknél..ne haragudj, de ezzel nyúz állandóan..h kérdezzem meg. jó, h nem kér fényképet róla.. :? :?

na lépek,

puszka,
¤mia¤
Vendég
 


lemaradt:

a gyerek orvosi könyvében a közepén van egy nagyon jó kis táblázat arról, h hány hónapos kortól, már mit lehet adni a babáknak. sztem az jó. én legalább is néha belenézve azt látom, h nem tévedtem nagyot :)

puszi,

Móni: örülök, h Ákos jól van. látom ő is "keményfejű" ;)
Vendég
 


Mia: ha hátra húzom a bőrt, egy lila kis gombóc bukkan elő.. :P :P de teljesen, úgy mint a felnőtteknek szerintem csak 3-4 éves korukra lehet hátra húzni.. :wink: Ákosnak majdnem végig hátra jön, csak pár mm van letapadva, de Matyinak is ugyanennyire jön hátra és a dokinéni mindig azt mondja, hogy nagyon szép.. 8) addig húzgáljátok, amíg erőltetés nélkül lehet és hagyjátok, hogy Martin időnként játszadozzon vele és simán megoldódik a dolog magától.. :wink: :wink: ezek az apucik milyen aggódósak.. :lol: :wink: :wink:

hát igen, Ákost is kemény fából faragták.. 8)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Megvagyok ám, olvaslak is titeket... Most megpróbálok írni, amíg Lóri fel nem ébred.

Reny mami: Sok boldogságot! :P A viszerek miatt nagyon együttérzek veled, nekem is volt vele gondom a terhesség alatt. :( Ne izgulj, minden rendben lesz!

Pepitanna: De jó, hogy gyakrabban hallani felőled! :D A játszóteres dolog (meg a babamamklubbos) nekem is ismerős... Páran furcsának találták, hogy nem megyek ilyen helyekre Lórival, de annyira jó ez az itthoni nyugalom kettesben! Ősztől úgyis elkezdek már dolgozni (félállásban, heti egy vagy két szabadnappal), Lóri két vagy három napot bölcsiben tölt, szóval ki akarom használni még ezt a pár hónapot. :) – Tejtermékek: a tehéntejet italként itt nem javasolják egyéves kor alatt, minden más tejterméket lehet adni mértékkel. Mocával egyetértek, próbálj meg neki pici kóstolót adni sajtból, joghurtból... Ha ízlik neki és nincs tőle semmi baja, miért ne?

Mia: Nagy kalappal a beadandó dogákhoz! :lol: Vizsgázni is fogsz? – Nincs értelme összehasonlítani a babákat, hiszen a végén úgyis a sajátunk a legokosabb, legügyesebb, nemde? :wink:

Morca: Micsoda ügyes nagyfiú ez a pelusnélküli bátyó! :lol: Ha szerencséd van, Ákos ebben is utánozni akarja majd őt! – Az ágyból kiesés drasztikusan hangzik, de erősek ezek a babák! Örülök, hogy nem lett semmi baj. – Megtaláltalak a 2011-es topikban. :oops: Mi is szeretnénk Lórinak még legalább egy testvért. Tervezni nem nagyon akarok, majd meglátjuk... :wink:

Pindi: Szuper, hogy nem kell teáztatni Kriszt! A tesó-kérdés pedig abszolút nincs lezárva, olyan fiatal vagy még... Ki tudja, mit hoz a jövő! :D

:!: A talival kapcsolatban:
1. Szerintem hozzon mindenki saját részre ételt-italt, aztán csapunk egy svédasztalt! Mit szóltok?
2. Ha elkülditek nekem priviben a a mobilszámotokat, berakom egy táblázatba, és visszaküldöm mindenkinek. Így megspótolunk pár kört.

Puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok Anyucik!

Örülök, hogy "barátnőtök" lehetek és sok témában egyet értünk. :wink: :lol:
Köszi mindenkinek a tejtermékes tanácsokat! Először minden olyan nagy dolognak tűnik, amit a védőnő és a doki felpumpál, oszt csak túrórudiról meg sajtról van szó... :P :lol: :lol: :lol:

Tyű! Ez a fütyi téma nem semmi. Zavarba hoztok! :shock: :oops: Férjemnél fiatalabbat még nem láttam. :oops: :lol: :lol: :lol:
Ügyesek a keményfejű srácok! Nyugi anyukák! (bár asszem én is összetojnám magam)

2011-es topik! Megyek és csatlakozom, kistesót szeretnénk! :wink: Bár a tegnapi nap végén elgondolkodtam egy picit. Csak egyszer aludt napközben. Ha átlagos napunk van (2-en vagyunk, sétán, zöldségesen, hintázáson kívül nincs más nagy program) akkor tök jól működik a kiscsaj. 10-12 körül és 2-3közt alszik. De tegnap csak 12-3-ig aludt, aztán 9-ig járni tanultunk. :roll: :) Jajj! De ma befigyelt a 10-es elalvás és remélem nem ismétlődik meg a tegnapi!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Ezeket még Nektek hoztam, friss Pankó képek:
Kép Kép

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Jut eszembe... KISLÁNY! A te számod már megvan! :D

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!

Svedbaba: elküldtem a tel.számomat priviben.. :wink: Ákos szerencsére megúszta az esést.. :lol: nem esett nagyot, mert a mi ágyunk és a kiságy között csúszott le és a kiságy felfogta az esés nagy
részét.. 8) az esés után leköltöztem vele a szopihoz a földre, de mire a matracig eljutottam, felébredtünk mind a ketten Ákossal és miután bekajázott, elindult játszani.. :shock: éjjel fél kettőkor.. :shock: :shock: aztán meg balhézott, hogy hogy merem lefektetni, mikor ő játszani akar.. úgyhogy marad az ágy csak belül a falnál és ülve.. :roll: így viszont alig bírom el, de legalább nem tud leesni.. 8)
a pelus nélküli létünket pedig minimum 3 nadrág bánja naponta.. :P :P , ugyanis a drága kisfiam annyira nem ér rá, hogy már csak akkor szól, ha csorog.. :lol: :lol: de sebaj, hosszú még a nyár, ez is menni fog.. 8) mindig mondom neki, hogy legközelebb biztos sikerülni fog.. 8) 8)
hát a 2011-es topik, nem nagyon pörög.. :roll:, viszont írok még a szülészetek, kórházak: Jahn Ferenc Kórház: Dél-Pest babásai topikba.. (valami ilyesmi címe van, de az első Jahn Ferenc kórházas topik az biztos), ott azért nagyobb a forgalom.. van saját szülésznőnk is, aki rengeteg jó tanáccsal lát el bennünket folyamatosan.. :P
Ja, és Hajrá Lóri tesó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P
Lóriról pedig kérünk képeket..:wink:

Pepitanna: igen, tessék csatlakozni a 2011-es topikhoz.. :lol: :lol:
a tesó kérdésen nem szabad gondolkozni, hanem neki kell állni.. :wink: :P :P igaz, hogy nem mindig egyszerű, de annyira sok pluszt kapok tőlük és annyira imádják egymást, hogy bármennyi fáradtságot hajlandó vagyok elviselni, ha róluk van szó.. :lol: :lol: Ákos teljesen szerelmes Matyiba, gyakorlatilag folyamatosan követi, figyeli és a végén ugyanazt csinálja amit Matyi.. 8) annyira jópofa látni, ahogy ügyeskedik.. :P :P Matyi meg védi, istápolja, tanítja.. 8) és nagyon szereti.. :lol: sokszor csak úgy odamegy hozzá, megöleli,
megsimogatja, puszit ad neki.. :lol: ha kell, megvigasztalja.. 8) (mindig sikerül neki.. :lol: ) ma például mikor oda sétált Ákos az ágyhoz, Matyi megsimogatta a fejét és mondta neki, hogy "ügyes".. :lol: reggel meg elkapta és megölelgette, miközben mondta neki, hogy
"Ákos, Matyi fia".. :lol: :lol: hát komolyan mondom meg kell zabálni őket..
Úgyhogy hajrá lányok, jöhetnek a tesókák.. :P :P :P

És én is nagyon örülök, hogy a "barátnőtök" lehetek.. :wink: 8) :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


szeretem az ilyen napokat, amikor van olvasnivaló :)
nálunk is lesz kistesó..2011?..nem is hangzik rosszul.. :lol:
addig talán lenyugszom én is..Martin biztos nem :) majd meglátjuk. Apa ragaszkodik hozzá, én meg sztem jobban teszem ha szót fogadok.. és sztem Martinnak jót tenne egy kistesó, mert elég kemény természetű..
én egy kislánynak nagyon örülnék, de Apa csak fiúban gondolkodik. na majd meglássuk ;)
Svédasztal? :lol: :lol: oké.

apropó: tud valamelyikőtök (mondjuk Móni) olyan tortareceptet, amit a Lurkók megehetnek?

Rita: megy a számom! és BOLDOG NÉVNAPOT!
Vendég
 


majd elfelejtettem.. Panka nagyon ügyes Babuci..és milyen gyönyörű..na ilyen kislányt én is szeretnék..
apropó..az alvás nálunk is átalakulóban..már csak egyszer alszik..legalább is az elmúlt napokban..naja..sok a tennivaló..gyakoroljuk a MINDENRE felmászást..a lépegetést..a beszédet (Anya, NEM, addide,vauvau,pelota (labda), de, és még sok megnemfejtett szócska) szóval nemcsoda..a nap is csak 24 órából áll :D

¤mia¤
Vendég
 


Pepitanna: de csacsi vagyok, én is akartam írni.. :oops: :oops:
Panni tényleg nagyon klassz kis csajszi, én is bevállalnék egy ilyen cuki kis csajszit.. :wink:

Mia: Martin apu megnyugodott kuki ügyben?? :wink:

svédasztal nekem is tetszik.. :wink:

és igen, van egy-két receptem babócáknak... 8)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


jaj,csak még gyorsan pár kép.. 8)

Kép

én is melózni szeretnék.. :P :P

Kép

jaj, csak el ne essek.. :P :P

Kép

birodalmi lépegető.. :P :P

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk!!!! :D
Jajj annyian írtátok a 2011-es topicot :D bárcsak én is csatlakozhatnék. Épp a múltkor olvastam a régi írásainkat, mikor már nagyon szenvedtünk és be voltunk parázva rendesen (Mia a visszaolvasás tőled lopott dolog, sorry :D ) írtam, hogy a következőt (a kistesót) is egy időpontba tervezzük, és lehetőleg egy szülészetre is :D Hát lehet nektek az egy időpont összejön :D
Kukitémát jó hogy olvastam, de mi fogalmam sincs, hogy hol tartunk benne, legközelebb védőnénit kikérdezem.
Morca, örülök, hogy Ákos kemény fából faragott királyfi, pár sokkot már én is megéltem Krisszel.
Tejtermékek: én Mia képein felbuzdulva adtam vajas kenyeret a fiamnak (köszi :D ), de kb 1-1,5 hónapja kap túrót is és pudingot is, a joghurtról nem is beszélve. Sajtból eddig csak a trappistát próbáltam, az is izlett neki. Jah meg a párizsi nagy sláger most nálunk :D
Pannink is csudahelyes kiscsajszi. Tök jó a topic elején még csajunk volt rengeteg, most meg válogathattok csajocskák a sok pasi között :D
Morca, a te pasijaidon mindig ámulok-bámulok, annyira édesek, és tényleg tanítani kéne, olyan jó tesók.
Martinunk igazi dumagép lesz, Mia, telefonokat eldugni, mert rámegy a gatyátok is a telefonszámlára :D
Rita innen is boldog névnapot!!!! Lóri hogy és mint???? Telefonszámomat küldöm!

Lányok kérlek titeket (addig még sok víz lefolyik, de azért jobb minél előbb elkezdeni), hogy imádkozzatok értem. Július 6-án lesz a gyermekelhelyezési, gyerektartási per, naggyon izgulok!!!! Kérek egy-két közös csíííít tőletek!!!!

Sok puszi mindannyiótoknak!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi..NO PARA..elintézve..én olyan csííííít küldök rád, h a férjed csak úgy néz majd!! :lol: :lol: szegről-végről boszi vagyok..szóval tudom, h mit beszélek ;)

Morca: majd panaszkodom..kedves sógornőm megint "aktiválta" magát a 7végén..nagyon kemény volt..muszáj lesz elmesélnem..te megértesz.. ;)


pusza,
jó éjt!

¤mia¤
Vendég
 


Mia: várom a "panaszáradatot".. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Móni, ment a privi.. ;)
Vendég
 


Mia: én is írtam privit.. :wink:

csajok:talival kapcsolatban.. melyik nap lesz a nagy nap, szombat vagy vasárnap?? 8)

Pindi: megy a csííííí ezerrel.. :wink: :wink:

Nálunk minden oké.. Matyinak be sem áll a szája egész nap... :lol: :lol: Ákos meg napi átlag 20km-t gyalogol.. :lol: :lol:

Svedbaba: ne haragudj, hogy csak így utólag, de: BOLDOG NÉVNAPOT NEKED!!!

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat, nagyon aranyosak vagytok! :D

Pindi: Ha jól értem, pont a találkozó után lesz a tárgyalás. Addig is sokat gondolok rád, a talin pedig reméljük, feltöltődsz közöttünk! :)

Nekem mindegy, hogy szombaton vagy vasárnap találkozunk-e, de jó lenne minél hamarabb eldönteni, hogy ahhoz tudjam igazítani a többi otthoni programot (pl. a hollőkői nyaralást :lol: ).

Ritkán szoktam kiakadni a családra, de a hétvégén 5 percre megtörtént... :evil: Vacsoráztunk a sógoroméknál, és Lórinak adtam egy uborkaszeletet, hadd rágcsáljon (már előtte evett, nem volt éhes amúgy). Erre elkezdte a sógornőm, hogy tudom-e, milyen veszélyes az uborkaszelet, mert megakadhat a Lóri torkán, egyik ismerősének a gyereke is majdnem megfulladt bele. Én nem szóltam semmit, Lóri láthatólag élvezettel ette az ubikarikát. Ezután az anyósom is csatlakozott a sógotnőmhöz, hogy igen, ez nagyon veszélyes, és hogy ki kellene venni a szájából az ubit. Én nem vettem ki, erre a férjemnek szólt (nekem nem mert 8) ), hogy vegye ki... :twisted: Mire Krister kivett egy összerágott ubiszeletet, és mindenki elámult, ja, hogy Lóri már tud rágni? :twisted:

Felébredt a 9 kilós legényke, sziasztok!

Rita

Kép
svedbaba
 
 


sziasztok,
nekem is mindegy melyik napon, szóval én nem fogom eldönteni :)

Rita: ilyenek a rokonok..én az Anyuval vitatkoztam össze..ő neki meg az a hepje, h a gyerek midig éhes..ha megebédelt és lemegy vele sétálni, akkor muszáj vmi kekszet, rágcsát, túró rudit, stb. adnom az útra. én nem vagyok híve annak, h a gyerek mindig egyen vmit. az más, ha ül velünk az asztalnál és mi még eszünk, mert akkor az leköti, de azt nem szeretem, h állandóan tömné..amúgy sem vékonyka..
meg folyamatosan mondja, h mit csináljak..na egy idő után felrobbannék a legszívesebben..

na ennyit erről,
lépek, felkelt a 10 kilós :D :D

¤mia¤
Vendég
 


Rita!! HOLLÓKŐ?? naaaa..mesélj!!
Vendég
 


Szióka!

Matyikám őrző-védőzik az apukájával a kutyasulin..8)

http://www.youtube.com/watch?v=PL4xNL98yHM

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Móni: le a kalappal!!! Matyi nagyon ügyes!! Imádom, amikor ilyen szülőkkel találkozok..akik átadják a gyereküknek a szakmájuk szeretetét..a gyerekek meg úgy nőnek fel, h ez nekik már természetes..

Gratulálok!!


puszi,
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Hol van mindenki? :shock:

Morca - Gratula a NAGYfiúnak, egy bátor hős! Ügyes szülők vagytok! Én mióta eljöttem a szülői házból, azóta nem találtam kutyabarátot. Nagyon hiányzik. Néha kokettálok kóbor kutyusokkal, de az mégsem az enyém, akivel önfeledten lehetne játszani, össze lehet bújni és "lelkizni" vele. Az álatokkal való ismerkedés miatt is szeretnénk Panninak minnél előbb családi házban megteremteni a feltételeket erre is.
Lehet, hogy kinevettek azért amit most elmesélek, de azért mégis megosztom veletek... :wink: 10 éves lehettem,a mikor hozzánk szegődött a sokadik cicánk, a Gizi. (nem röhögni) :lol: Velem evett, aludt, játszott. Szüleim nehezen viselték. (én sem tudom, hogy mennyit engednék a lányomnak és macskájának... :? ) Elkerültem otthonról, ami jobban megviselte őt, mint engem. Én szerelemre találtam és őt egyedül hagytam. Amikor hétvégeken hazalátogattam 1 órás panaszáradatot zúdított rám, majd folyton rajtam lógott. Az egész család látta sírni azt a macskát. Anyukám azóta is azt mondja, hogy különös kapcsolt volt a lánya és Gizi közt. :roll: Már én is mosolygok egy-egy mesén, de az ténylg valami több volt. :oops: :lol: :lol: :lol: Két kutyám is volt otthon (egy keverék és egy újfundlandi)

Rita - Hát igen! A család... jobb a békesség, de ezért biztos, hogy nekünk kell tűrni?! Én tegnap kaptam meg az első jó szót a Déditől (féjem mamája) Hogy mennnnnnnyire ügyes vagyok, hogy már nem turmixolok és darabokban adom neki a levesbe fött sárgarépát! (botmixert 2 hónapja eltettem) Ritkán látja és azt hiszi, hogy minden úgy zajlik, mint hetekkel, hónapokkal ezelőtt. Sokszor forrok magamban (akkor a férjem azt sugja a fülembe, hogy nyugi, mert ő látja a fülemből előtőrő gőzt... :oops: :evil: ) ilyenkor nyelek egy nagyot, jobb a békesség. Amíg bírom.

Mia - Hogy megy a tanulás?
Ja! és köszi a tanácsokat, Panninak is ízlik a túró rudi és a sajt! :wink:

Bár elég sz.r időnk volt, de voltunk Bükfürdőn. Szüleimnek ott van üdülési joguk, amit most végre nagyon kihasználtuk! Tesómék is jöttek a 4 éves unokabatyival. Hát ez a két kölök a vízben! 8) :lol: Rengeteget játszotak, fröcsköltek, sikongattak. Panni a víz szeretetében rám hasonlít. Akkor nyavajog, mikor kijövünk a medencéből. :D A gyógyvízbe természetes nem vittük be. Kirándultunk sokat, átmentünk Ausztriába is várakat néztünk, sőt Semmeringen még hógolyóztunk is! Szombaton ott 20 cm esett! :shock:
Ja! Előző 7végén meg Szegeden voltunk borfesztiválozni! Panni is remekül bírta, tűrte, sőt élvezte! Előkerültek régi ismerősök és kézről kézre járt, mindenki sétáltatta. Nagyon élvezte! Mi is a fincsi borokkal együtt végre a társaságot! :oops: 8)
Majd hozok képeket.

Hol vagytok anyucik?

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Sziasztok!

Morca: nagyon klassz a film, Matyi bátor kisfiú! Látszik, hogy élvezi az apjával való közös munkát. :D

Pepitanna: Milyen jó, hogy ilyen sok helyre eljuttok! A nyári pancsolást már én is nagyon várom. – Bár vidéken nőttem fel, nem lett belőlen nagy állatbarát. De tetszik a sztorid. :) És miért nevetnélek ki? :lol: – A hétvégén a nagymamánál volt Lóri pár órát a három itteni unokatesójával és azok kutyájával. Az anyósom szerint Lóri félt a kutyától. Fura, mert amikor máskor találkoztunk a kutyussal, nem volt semmi gond... Lehet, hogy a nagyi féltette (le sem tette Lórit a földre), és Lóri azért kezdett el félni? Azt azért nem szeretném, hogy féljen az állatoktól...

Mia: A Kalárist megpróbáltam elérni mobilon, mindig foglalt volt. Az iwiwes üzenetemre nem válaszoltak. Van valami ötleted? :?:

Van egy jó hírem... :)

A dolog már évek óta húzódik, de most végre megoldódott: házat vettünk! Innen 15 km-re, egy 10.000-es kisvárosban. A városban van minden, ami nekünk kell: bölcsi, ovi, suli, pár üzlet, orvosi rendelő, könyvtár, uszoda... A vasútállomás is közel lesz, így a férjemnek nem kell autóval járnia munkába. A házhoz tartozik egy kert gyümölcsfákkal, bokrokkal, van pince, garázs, fáskamra, műhely, a telek körül sövény... Pár dolgot fel kell majd újítani (pl. a fürdőszobát). Augusztusban költözünk (én közben elkezdek dolgozni, jó kis meccs lesz...). Már nagyon várom! :roll:

Végül pár kép: már nem fél Lóri a homoktól, valamint néha vidáman ébred.

Kép
Kép
Puszi:

Rita

U.i.: Híres emberek lettünk Lórival. Itt a bizonyíték:
http://www.koping.se/kopingtemplates/Page.aspx?id=413

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok Anyucik!

Svédbaba - Tyű de jól hangzik ez a mézeskalács házikó leírás! (Irigy-irigy) Gratula hozzá! Most kívánok jó előre sok erőt az augusztustól kezdődő új időszámításhoz! És mit fogsz dolgozni? Mivel foglalkozol, ha éppen nem Lórit nevelgetsz?
Vége a hosszan nyitvatartó könyvtár élvezésének... :lol: :wink:

Lányok! Tényleg vége a napközbeni 2 alvásnak??! :shock: :x Jajj nekünk! Járni tanul a nagylány 1000rel! Álmában a hálózsákjában is küzd, hogy gyakorolja az ülés és állás örömét... :? Bár most fél10től 8ig aludt. Egy szavam sem lehet. :)

Hol vagytok? :cry:

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Sziasztok!

Este jelentkezem.. 8) nem sok időm van a két örökmozgóm mellett írni, leginkább csak gyorsan elolvaslak benneteket.. 8) este meg apa bitorolja munka ügyben a gépet.. :roll: azért este megpróbálok írni .. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok,
én is csak gyorsan bekukk..Apa sétál Martinnal, míg én "tanulok" ;)

Rita: intézkedtem Hollókő ügyben, ma megnézi az iwiw-et, megígérte..
a házhoz nagyon gratulálok, Örülök Nektek, tudom, h régi vágyad/tok volt :) minden így teljesüljön :)
a kutyadolog meg változó..éppen milyen passzban van Lóri, illetve, h hogyan közelít éppen a kutyához az az illető, aki vele van..na meg látod, h mindig változnak..nem hiszem, h félni fog, ezt majd te rendbe teszed nála :)

Móni: fel a fejjel..megértelek, bár te 2x-esen teljesítesz..veled vagyunk :)

Pepitanna: de jó, h ti is így tudot menni-jönni a leányzóval, nagy csavargó lesz ő is :)
az alvás..naja..nálunk sincs..legfeljebb 15-20 perc..aztán a mászás és mindinkább az állás, gyakorlás..mintha mindent be kellene hozni..nagyon fáradt vagyok..aludni is alig alszik, állandóan cicizne..forgolódik, felül..szóval nyugtalan..remélem mihamarabb visszaáll a rend..bár akkor más miatt fog borulni..
fogyott is (Anyuval összevitáztam ezen, mert szte az nem lehet..szte rosszul táplálkozik Martin) de én nyugodt vagyok, a doki szerint a sok mozgástól van, ép és egészséges 75,5 cm-s kölök :)

Szombaton első vizsga: politológia..szóval küldhetnétek rám pár csíííít..a szülésnél is jól jött :D :D

nem semmi..egy hónap és Gyermekeink belépnek az első életévükbe..ROHAN AZ IDŐ!!! :lol: :lol: :lol:

na lépek tanulni, sok puszi Nektek és sok energiát ;)

¤mia¤

Pinsi: sok puszi neked és Krisznek, kitartás és gyere ha tudsz!!
Vendég
 


Vendég
 


Svedbaba: Pindi száma nem jó..elküldöd még 1x?
Vendég
 


Sziasztok!

Pindi: Bocs, hogy elírtam a számodat, Mia, kösz, hogy szóltál. Kijavítottam és még egyszer elküldtem mindenkinek.

Alakul az otthoni program is, ha minden jól megy, július elején Hollókőn leszünk pár napot (igen, Mia, OTT)

Jó hír: Kislány válaszolt az sms-emre, ő is szeretne jönni a találkozóra!

Lóri türelmetlen, mennem kell, puszi:

Rita

Kép
svedbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: