Új privát üzeneted érkezett!

Lassan el is tűnök egy kis időre újra, mert megyünk ma állatkertbe, ugyan esőt mondtak, de olyan szépen süt a nap, remélhetőleg marad ez a szép idő :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Nono, ha gondolod átmásolom, és elküldöm Neked szívesen postán :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


nici! Nagyon rendes vagy de azt hiszem megveszem Szo-nak ajándékba és azt mondom a tesó hozta...mivel sajna a biciklis ötletünket anyósom lenyúkászta így nincs semmi jó ötlet h mit is hozzon a tesó...de ez be fog jönni neki azt hiszem! Mégegyszer köszi tényleg nagyon-nagyon rendes tőled h így egy végülis tök ismeretlennek így felajánlod! :D :D
Jó állatkertezést!!
Vendég
 

 
 

Nono, ugyan már, nagyon szívesen :)
Köszönjük szépen, remélem nem fog esni! Majd hozok képeket :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Most ollllyan jó nyugi van :)

Katámat eddig csak 2 mese kötötte le hosszabban (10 percig kb) mígnem ma elindítottam (véletlen amúgy) a micimackót... Khm, egy órája nézik :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jó reggelt!

Végül jól aludtam, és engem a rókák is elkerültek. :D Szibi, sajnálom, hogy téged nem. :(

Téjé! Örülök, hogy otthon vagytok. Kíváncsian várom a képeket és a beszámolót. :D

Szösszenet! Mindig megcsodálom a kis Alízt, olyan aranyos abban a kis sapiban. :D Nem meglepő, hogy akaratos kiscsaj, sokszor írtad róla, mikor még a pocakodban volt. :D Nem fura, hogy már nincs a pocidban a kis örökmozgó?
És nagyon ügyes is, hogy ilyen gyorsan hízik.
Várom a történeted és az újabb képeket.

Klarka! Talán ma végre te is babázhatsz. Mennek a drukkok!++++++++
Párodnak jobbulást!

Nici! Kellemes sétát az állatkertbe és jó időt! :D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Jah, tettem egy plusz szivacsot az ágyra, éééééés....

NEM fájt a hátam :):):):):) Aludtam (volna, ha KAta nem költött volna 3x éjjel) szóval ma kicsit jobban vagyok....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Nici! Én nem ragaszkodom a májushoz!
Holnap megyek dokihoz. Az is lehet, hogy befektet már a héten vagy jövő héten.

Zorroné! Meg vagy még?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kép
Vendég
 


Litu! Szupi ez a tábla!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla : köszi :) ésénis ragaszkodom a májushoz..de mondjuk anyósomék annyira azt akarják hogy május hogy remélem kisfiam megtréfálja őket egy április legvégével :D mert sztük május gyönyörűbb hónap mint április..:S :S meghát nekem a szülésznőm május 1-2-3 nem lesz..igy ezt a 3 napot elkéne kerülnöm.

Andit holnap felhivom aztán érdeklődöm nála..apa holnap tölt a karimra...Andival egy kórházban és egy szülésznőnél szülünk..ugyh nagyon kiváncsi vagyok :) mi pont kedden megyünk dokihoz ők aznap délelött mennek haza igy sajna nem tudom őket meglátogatni fenn..pedig volt róla szó..:(

Már 10 babánk van és a csaszik-sima szülések aránya sztem tök jó...7:3 a sima javára..csak igy tovább...

egyébként érdekes ez a hamarabb is jöhet a baba..36. héttől bármikor kijöhetnek..és tuti embert próbáló már az utolsó 4 hét..
kedden lépek a 36.ba akkor töltöm a 35.öt...kiváncsi leszek a dokim mit mond majd..én még fogjuk rá hogy bírok is magammal..
meg nincs is óriási pocim hogy baromi nagy teher legyen de az éjszakáim..annyira fáj nekem is a csípőcsontom és a hasam alja..

Én nagyon szurkolok azoknak akik szeretnék hogy kijöjjön már a pici és azoknak is akik még benn tartanák :D

nemistudom ki irta hogy náluk még sehol sincs a szoba..na nekünk egy hete ugynacsak sehol sem volt...ugyh semmivel sem vagytok elkésve..:D
egyébként olyan üresnek érzem a szobát...annyira várom már hogy megtöltse a picikém élettel.....jobb is hogy csak mostanra lett kész..mert olyan hiáynérzetem van ha itt vagyok benn nappal..

Jaaaaaaaaaaa..és örülök hogy már otthon vannak juditék is és Szösszék is :D énis irgiy irigy irigy vagyok :) de persze jó értelemben véve :)

Sok boldogságot nekik :)

na felkéne kelnem..mert ma marha lusta voltam :D
Vendég
 


És most két kiscsajszi jön :) Pumpóka? Hm? :):):):):)

Szoba nálunk van ,de csak azért, mert már van egy lányom :) a bölcső viszont még nincs kész, de azzal bíztatom magam, hogy ha szülök is, mire hazajövünk, apjuk megcsinálja :) Remélem...

Ne mtudjátok hol kaphatnék ruhafestéket???

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok,

na szépen eltűnt minden, amit írtam :(

Kamilla, én úgy tudom, hogy stiftes babafülbevalót nem szabad használni, mert az szúrhatja hátul az idegeket. A párom kislányának is ilyen karika fülbevalója volt, de sose volt vele problémája, sose akadt bele semmibe. A kórházban egyébként megszokták nézni a fülbevalót és ha olyat akarsz betetetni, ami árthat a babának, akkor nem teszik be.

Szöszke, örülök, hogy Alíz ilyen szépen eszik. Lili is nagyon jó evő. Amikor hazajöttem a kórházból és megláttam a mellem, olyan boldog lettem, hogy egyből elkezdett folyni a cicimből egy kis tej :) :) A fejés is egyre jobban megy :)

Nono, nem akarom eltiltani Lilit a nagyijától, csak nem szeretem, hogy ennyire erőszakos. Meg már most beleszól mindenbe, miért így fogom, miért úgy etetem stb... Mindegy, már kezdem megszokni, csak félő, hogy a végén rámegy a kapcsolatom. Tegnap a nővérem mondta, hogy hatan akarják ma megnézni a kicsit. Ezen annyira kiborultam, hogy szabályosan nekimentem a páromnak. Nem akarom, hogy összeszedjen valamit. Egy 10 négyzetméteres szobába 7 ember kicsit sok!!! Végül annyit sikerült elérnem, hogy csak az anyósék jöttek :roll: .

Na most mennem kell, mert felébredt a hercegnőm :)

Kép
emi29
 
 


Litu,
tényleg tök jó ez a tábla. Megtennéd, hogy a lányom nevét kiegészíted? Végül Lili Dórára anyakönyveztettük :)
köszi

Zsuzsó,
talán nagyobb hipermarketekben találsz. Auchan, Cora..

Kép
emi29
 
 


Nono: a Holly Dollyt Lau szerencsére hamar megunta, de kedvenc még a Gummimaci... Tegnap meg akarta vetetni a Lilly cd-t (nekünk még csak dvd van) de láttam, hogy azon sokkal több szám van, mint a dvd-n :roll: Gondolom, Szonjának is be fog jönni :wink:

Klarka: akkor megy a drukk

Szösszenet: dehogy rabolod a topic-teret, írj minél többet, jó olvasni, hogy mi van Veletek, meg kicsit irigykedni és már nagyon várni, hogy velünk is ilyesmi legyen :lol:

Hú, még akartam vmit írni, de kiment a fejemből :roll:

Kép Kép
celesztina
 
 


Zsuzsófi: ruhafestékjet minap tescoban is láttam -bár nem néztem meg közelről, de szerintem az volt.

nálunk meg nincsenek meg a kislepedők! :shock: nem tudom, hova tehettem ezeket, most már kicsit kezdek aggódni, de valahol biztos meg kell lenniük... amúűgy még a ruhái is csak dobozokban vannak, bár kimosva-vasalva (bár párat Lau kidobált :roll: azoakt lehet újra moshatom-vasalhatom) De így összekészítve a ruhácskákat jöttem rá, hogy nem férnek el a szekrényben és több szekrénynek sincs hely :( szóval most agyalok, hova tegyem... és persze ma még vendég is jön :oops:

Kép Kép
celesztina
 
 


Lányok, bölcsőbe való lepedőkről tudtok valamit? Hol lehet kapni vajh?

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Na mégis ma hívtam Andit :)
Minden rendben velük egyedül van egy egyágyasban..
Hamar megszületett Beni..reggel 5kor mentek be és 9 kor megszületett..
szóval ők is kedden ha minden rendben mennek haza..
Átküldtem neki a mélcímem ha tudnak nekem küldenek képet..ha nem akkor ha hazament ugyis tesz majd fel :D
én már nagyon kiváncsi vagyok az ő bébijére is :D
ja és mindenkit puszil...
Vendég
 


KÖszi a ruhafesték infókat, nem gondoltam volna hogy tescoban van... most rendeltem rszínt a neten, de ott nem volt fehér... Szóval megnézem akkor ott is, köszi :) (nem veszek végülis új ágyneműt, csak befestem a meglévőt, mert túl halvány...)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu!
Szülhetünk... nem rajtam múlik... :lol:
A héten a nagyobbik fiam hazafelé az oviból beközölte, hogy "anya, Zsófi vasárnap fog előbújni..." mondtam neki, a jóisten szóljon a szádból fiam... de nevettem egy jót rajta mindenesetre... :lol:
Nem várok semmit... tojik rám ez a gyerek... :lol:

Klarka!
Remélem, hogy megvan már az a baba!!!!

Zsuzsa??? Zorróné???
Vendég
 


emi! sajnos azt kell mondanom hogy ismerem a helyzetet.....a picilányt megvédi az anyatej ettől az egytől nem kell félned...az erőszakosság......no arról is tudnék mesélni! Kitartást és türelmet a népi csődülethez! Én is átestem rajta..... :cry: nem volt mit tenni, legalább a párod melleted áll...nekem anno azt mondta h 10 percre beenged bárkit.....és egész nap rendet rakott azért a qva 10 percért és nem velünk foglalkozott, pedig csak annyi kellett volna h üljön mellettem amíg csillagokat látok a szopi miatt. No de elmúlt és ma már mindenkinek nagyon örülök aki Szo-ra kiváncsi mert nagyon boldoggá teszi ha hozzá jönnek.

celesztina: nálunk is telik a szekrény...és még csak Márknak az 56-62 es garnitúrája van meg és lehet h a nagyobból még kelleni fog sokminden később. Nem tudom hova teszem....egyenlőre bezsúfoltam a pelenkázós szekrénykébe és tettem rá gyerek-zárat mert tuti nem akarok még1x mosni és vasalni.
Vendég
 


jah...Lituka nagyon klassz a tábla! Köszi!
Vendég
 


Hát én őszinte leszek...nekem egy szekrény sincs tele a ruhákkal..bevallom őszintén senkitől nem jött nekünk segítség...szóval a rokonaim meg ismerősöktől sem kaptunk se ujat se használtat..(Pumpikától kaptam párat amiért nagyon nagyon nagy köszönet :D )
igy nekem kelett megvennem a ruhákat mind..igy nekünk pl csak pár db 62es van...(még)
és 56osból vettem neki annyit ami pl 2 naponta mosásnál is még elég..
ez azt jelenti hogy kb 5 kiskabi meg 6-7 rugi 4-5 kisgatyesz..bodykból meg kb 20 db..
szóval nekem nincs sok ruhám :(
de remélem ez azért elég mennyiség..ha nem majd időközben veszünk még...
Vendég
 


zsuzsófi! Kép

Ezt ill. hasonló színben sokfélét lehet venni a Brendonban. 4500ért vesztegetik. Nem tudom milyenre gondoltál, de lehet még kapni (azt nem tudom, hogy hol, a mózeskosarakba -amiket babakocsira teszel- sima gumis kislepedőt.....akkor bukkantam rá, mikor a mózeskosarakat nézegettem a neten a babakocsinkra)
Vendég
 


lituka! kezdésnek bőven elég! Ha kell még apa elszalad és vesz néhányt, szülés után 2 héttel meg ha nem vagy para-mami mész és vehetsz már te is. Én anno Szo-t 2 hetesen már vittem. Hétköznap de. nincsenek sokan és az anyatej megvédi. Ha parás vagy meg apa is vehet és a mama is meg a picire is vigyáznak 1-2órát a 2 szopi között.
Vendég
 


Na látom ma páran vagyunk csak nagyon aktívak..mindig akkor érek rá mikor belassulunk..amikor irtok 5 oldalt meg utolsem érem magam :)
habár lassan bealszom a forma1 búgásán...azon olyan jókat szoktam szunyálni..

Nono: köszi szépen..megnyugtattál komolyan..ezen agyaltam hetek óta hogy nekem messze nincs annyi rucikám mint itt sokaknak :D
Vendég
 


Lituka: hát igen, a második gyerek előnye (pláne, ha azonos nemű) Mi sem vettünk anno Launak sok ruhát, viszont akkoriban aki csak jött hozott! Persze, ez nagy segítség volt, most meg pláne, mert ruhából egyet sem kellett venni. (azért nem álltam meg és egy mini-kardigánt vettem pl.)

Pumpóka: még vagy 10 óra visszavan a vasárnapból, drukkolok :wink:

Most pakoltam össze a kórházi táskámat (mivel Lituka írta, és milyen igaza van, hogy 36. héttől már bármi lehet...) és ooolyan boldog vagyok, mert befértem két táskába! (és csak a betéteket nem vettük még meg) Egy kórházi, egy vajúdásos. Le is fotóztam, biztos a terheshormonok miatt hat meg ennyire, hogy ez is kész. :oops:
Kép Kép

...bár átgondolva még annyi idő van a szülésig (én nem hiszem, hogy előbb jönne) hogy tuti eszembe jut, mit hagytam ki...
(és persze ha egyszer is ki kell nyitnom a nagyot, nem tudom utána vissza tudom-e húzni a cipzárt...)

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!

Szösszenet: annyira jó, hogy sok a tejed és szépen hízik Alíz!

Zsuzsófi, Pumpóka: csatlakozom hozzátok, én is annyira de annyira szeretném, ha kinn lenne már a picúr! Kezdek nyagyon nyűgös lenne! Amikor mozgolódik, majd szétszakadok, se ülni, se feküdni se állni nem jó! Az éjszaka meg maga a szenvedés!
Ráadásul ahogy telik az idő, egyre jobban félek attól, hogy túl nagyra nőtt a feje és csaszi lesz! :(
De egyszerűen SEMMI jele annak, hogy a közeljövőben meg akarna születni...

Klarka: remélem most már tényleg megérkezik a picúrotok! Jó lenne a kórházban talizni, de erre most nem sok esélyt látok! :( Azt hiszem én minden áprilisi Szt. Imrést lekéstem... :( Párodnak jobbulást, ez most nagyon rosszkor jött nektek!

Téjé: de jó, hogy ti is már otthon vagytok! :D

Nici: április 20 körülre tervezitek a szülést? Akkor lehet, hogy hozzád (meg Kamillához) csatlakozok, ha már az áprilisi Szt Imrésekhez nem sikerült... :D

Lituka: köszi a táblát, jó látni ezt a sok babát így egyben! Ja és még akartam írni, hogy szuper jó lett a babaszobátok, nagyon tetszik!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


sziasztok!

pumpoka írta, hogy időben kik jönnének. hát, mi is. de nem nagyon akar.
ma semmi bajom. de tegnap este belgyógyászaton voltunk, mert vese tájéki görcseim voltak már két napja. valszeg a baba nyomja, és pang a vizeletem, meg tágulatom van. ja, és így róka nélkül(már annyira görcsöltem) én sem úsztam meg a terhességet :x
de ma jól vagyunk, mintha semmi sem történt volna. várom a babám :D

Emi, Szösz, Magika(nekem jó, hogy a szülésest is felraktad) cukik a babák, mégegysezr jó egészséget nekik és a családnak!!!

Zsuzsófi
én remélem, hogy Szegeden már nem ez a protokol(én itt Szegeden szülök). most még 3 napig nincs dokim, és a helyettes CTG-t megnéző dokim nem mondta, hogy hétfőn(40+0) ne oda menjek. szerintem megvárjuk a dokim :wink:

további szép vasárnapot!
toncsi

toncsi80
 
 


Toncsi, gondolom dokitól is függ... Nekem a Sikó volt a dokim, neked meg a Sári nem? Sikó tuti fektetett volna...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


zsúzsófi

a Sári, de ő most nincs. helyette a Kajtár főorv szokta most nézni a ctg-m. ő elég aggodalmasnak tűnik nekem. de majd holnap kiderül :shock: . mármint nem a babán aggodalmaskodik, hanem azon , hogy a 39. héten semmi nincs a ctg-n, és semmi bajom.
toncsi

toncsi80
 
 


Toncsi, nekem se volt semmi, még a 39 hetesen sem :) Mondjuk nekem a szüléskor is 50-60-as fájásokat mutatott csak... állítólag a vastag hasfalam tompította az érzéeklőt....

Drukkolok neked, hogy kibírjátok ezt a 3 napot :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szép napot Mindenkinek!


Tudom, hogy már sokszor feltettétek, de valaki feldobja mégegyszer a kórházi táska tartalmát?
Nagyjából alakul,de...olyan fura érzésem van...

Mariann

Kép
marjan78
 
 


[size=18]Téjé! Bambi!
Kérünk képet!!!![/size
]

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok lányok!

Sajna a visszaolvasás nem sikerült... :( Elég tartalmas napjaim vannak mostanában, nem igazán kerülök tartósan gép elé....
Átfutottam néhány oldalt és látom , hogy

Felsoa /Andi

is babázik már!!!
Gratulálok!

És már többen otthon vagytok! Ez tök jó!!!
És minden baba egy kis tündér, nagyon szépek!!! :D

Én nem vagyok túl jól.... :( Péntek délután óta eléggé bevizesedtem, akkora volt a lábam, hogy a cipő nem fért rá.... :( Úgyhogy most pihizek, úgy látszik, hogy vissza kell vennem....pedig energiám annyi....
De mivel holnap megyek dokihoz, nem láthatja dagi bokáim és lábfejem, mert akkor beutal a kórházba úgyhogy pihizek!!!
Valószinű, hogy holnap nekem is lesz ctg-m, uh tuti lesz.
Már kíváncsi vagyok, hol is tartunk!!!
Mindenkinek további szép hétvégét!!!
Akik nagyon szeretnének szülni, azoknak drukk!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


az öregektől mindig van mit tanulnom........

Ma úgy volt h du. elmegyünk a dédihez és átültetetem a muskátlijaimat és hazahozom őket. Dédi felhívott h most ülteti és vigyen neki földet apa mert a saját muskátlijaira nem maradt.
Mondom neki h hagyja abba mert ezt szeretném én csinálni és nem akarom h régi földbe ültesse. (egy hete még nem volt földje, ergó maradt a régi...... :evil: ). Mondta h már majdnem kész úhogy be is fejezi gyorsan és apa vigyen neki virágföldet. Mondtam neki h én 2 féle kátlit ültetek bele mindig az első sor a futó a hátsó sor az álló kátli és baromi szép szokott így lenni végeredmény. Mondja nekem hogy jó jó csak szóljak apának h vigyen földet.

ennyit a klassz kis du-i programomról...pedig úgy szeretek szöszölni a kátlijaimmal....és még régi földbe is tette őket......jah mellesleg dédi növényekkel bizniszel...

no mindegy a java eztán jött.....hívom apát, mesélem a story-t mire apa kiakadva közli velem h nem visz neki földet, és ezzel a trükkel sem érte el a dédi h földet vigyen neki, mert
1. nem képzeli a dédi h több mint 200 kg földet fog bepakolni a kocsijába
2. nem is szándékozik megemelni magát
3. a tiszta kocsija a szeme fénye és úgy vigyáz rá mint más az életére
4. megmondta a dédinek h megrendeli teherautóval neki a földet és állja a szállítás klts-eit de persze nem a föld klts-eit, úhogy nem saját kezüleg viszi de lesz.

Dédi kedves azt hitte h ezzel a húzással sikerül kicsikarnia a földet és h apa tegye be a kocsijába.....

A legszarabb hogyha nem úgy ültette a kátlijaimat ahogy én szoktam és még a föld is régi akkor kezdhetem előlről és még a régi földtől is meg kell szabadulnom....dupla munka...qva jó.....

azt hittem már semmi nem hozhat ki a sodromból.....megint tévedtem!

Jah és nehogy v.ki azt higye h egy öreg szegény dédiről van szó. 70 éves a szentem de ha hiszitek ha nem több az energiája mint nekem valaha is volt és gyorsabban fut a lányom után mint én. Pedig nagyon tudok ám rohanni mikor Szo az autók alá próbál betépni ....

most itt bosszankodom nektek és rá kell jönnöm h uncsizni fogok mert nincs programom....lakás kitakarítva, Szo keresztanyjával és apával.......

én meg lógok a neten és uncsizom...a francba...azért siettem de. mindennel mert a kátlijaim lázba hoztak.......
Vendég
 


Hát hogy az a a.......
elaludtam a forma1en ami még magában nem is lenne baj..de hogy ennyire nem tudtam aludni..MINDENEM FÁJT...nem csak a csípőcsontom a kezem meg mindenem..fáj zsibbad...uuu..de utálom....grrrrrrrrrrrrr..olyan vagyok mint akit kimostak és duplán centriztek mellé :(

Mary: pihenj minél többet..nem lehet jó dolog ez a vizesedés..még jó hogy nekem az nincs..

Marjam: 1207490677.4829.doc 1207490695.6965.doc
Vendég
 


Nono :):):):):) Én is unatkozom, mondjuk lenne mit csinálnom :) Most épp a zíróasztal fiókját és polcait szanáltam :) Ennyivel is kisebb a kupi...

De megyek haladok tovább...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Lányok .. megírtam a szülés-történetet.
Iszonyú hosszú .. a blogomra feltettem, az viszont csak meghívós.
Rakok fel ide 1-2 képet .. de az egész story befoglalná a topicot .. így akit érdekel (persze itt a topicos fórumozókra gondolok, akiket már "ismerek" ... nem a rejtett vad idegen olvasókra :D), annak szívesen küldök meghívót a blogomhoz, csak dobjon egy mail címet!

Mindjárt hozok 1-2 képet!

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Na!Csak idekerültem én is egyszer! :) Sokat gondolok ám rátok attól hogy nem tudok jönni.Ez azért van mert az új lakásunkban még nincs nemhogy internet,de még számítógép sem.Szóval nehézkes az idejutás.De azért itt vagyok.Látom szép számmal születtek már babák,mindenkinek GRATULÁLOK,JÓ EGÉSZSÉGET,SOK ÖRÖMÖT,ÉS TEJCSIT KÍVÁNOK! :wink:
És akkor most egy kis szüléstörténet tőlem is...aztán majd idővel jön 1-2 kép is. 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Alíz első percei:

Kép

Kép

Kép

Kép

Itthon:

Kép

Kép

Kép

Pelusozás, Fürcsizés Apuval:

Kép

Kép

Kép
szösszenet
 
 


Szösszenet!
Én szívesen elolvasnám a történeted. Bár mi nem találkoztunk, nem tudom, hogy így "ismersz-e"?


Mezsó!
Örülök, hogy jelentkeztél. Várom a történeted és jó lenne még képeket is nézegetni Blankáról. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gumimaci_1 2009.03.11 15:03-kor.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Na szóval...Hogy is kezdődött??Hát azon a bizonyos március 6-án,amikor is még délelőtt elmentem egy CTG-re,és egy UH-ra.És nem mellesleg beteg voltam,eléggé náthás...A CTG egyenletesen jelentkező 40-es 50-es jóslófájásokat mutatott,de a keményedésen kívül semmit nem éreztem.Az UH pedig 4022gramra becsülte a drágaságomat.Aztán egész nap éreztem valami furcsa nyálkás váladékozást ami más volt mint amit folyásnak hívunk.Mondtam is páromnak is,meg anyunak is,hogy senkit nem akarok pánikoltatni de szerintem szakaszokban távozik a nyákdugóm,és ma szülök...persze senki nem vett komolyan.Délután mire hazaértem a vizsgálatokról olyan durva keményedéseim voltak,hogy a sírógörcs kapott el tőlük,és anyunak már hisztizve mondtam hogy ma én szülni akarok mert különben megőrülök...Aztán eljött az este...
Elmentem fürödni,és olyat csináltam amit terheseknek nem szabad,fél órát kellemes meleg vízben áztattam magam... 8) És közben ugyancsak poénkodtam a párommal,hogy tegye a kezét a hasamra és nézze meg milyen egyenletesen keményedik aztán megint puha,keményedik és megint puha...Mondtam neki hogy tán ezek a jóslófájások de eszembe nem jutott volna hogy elinduljunk a kórházba. :D Talán nem akartam elhinni hogy beindult a szülés.
Na és kijöttem a kádból szépen elterültem az ágyamon és elkezdtem olvasni a Harry Pottert,és kb este 8-kor írdatlan ingert éreztem hogy mindjárt bepisilok...végén már úgy éreztem rohannom kell a WC-re,és épp hogy felálltam patakokban ömlött belőlem a magzatvíz,de úgy hogy tökre megijedtem hogy mi az,először felfogni nem akartam,csak akkor döbbentem rá,mikor tudatosult bennem hogy csak folyik folyik és folyik és nem áll le.Na és hívtuk a mentőket...

Kép

Kép
mezsó
 
 


9re bekerültem a szülőszobára,és akkor közölték hogy másnap délre talán lesz valami a dologból,mert a baba feje nagyon fent volt,és fájásaim is jelentéktelenek voltak.Aztán beengedték páromat,és fél11ig csak vártunk,nem történt semmi.Aztán este 11körül bejött a dokim,ő is megnézett és közölte hogy másnap délre talán lesz baba.De felkent valami méhszájpuhító zselét...folyt köv

Kép

Kép
mezsó
 
 


[quote="gumimaci_1"]S írta:gumimaci_1zösszenet!
Én szívesen elolvasnám a történeted. Bár mi nem találkoztunk, nem tudom, hogy így "ismersz-e"?
Ha igen, a címem: l.b.ildiko@vipmail.hu

Persze-Persze .. így értettem ..
Azt "ismerem" így virtuálisan, akikkel itt dumcsizunk már hónapok óta!!!
Csak nem akarom közzétenni ennyire nyilvánosan, mert sok a számomra intim rész benne, anélkül meg nem igazi :)
Gumimacikám - megy a meghívó neked ;)

Jah, és nem tudom, hogy ajánlom-e császárosoknak .. talán ...
De csak azt tudom mondani, 4 naposak vagyunk, és már nyoma nincs szenvedésnek, simán mozgok, van tejcim, és őrült nagy a boldogság!!!

Kép
szösszenet
 
 


mezsó! mentőket???? Ennyire megijedtél vagy véres volt v zöld a magzatvíz? És oda vittek abba a kórházba ahol szülni szerettél volna?
Vendég
 


szösz! privi ment neked!
Vendég
 


Jaj... nagyon édes Alíz! :D Olyan formás kisbaba! Azok a pici lábak, kezecskék... :D Alíg várom, hogy én is babázzak!
Jól áll Apucinak is a kezében! :wink:

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


szösszenet! gyönyörű ez a kislány! énis úgy de úgy szeretnék már babázni!

még elbőgöm itt magam a meghatottságtól.........úgy de úgy babáznék már...
Vendég
 


na ez a zselé kb 15perc alatt olyan fájásokat produkált hogy csak na!! :o Aztán erre még hajnal 1kor bekötötték az oxitocint is,na hát totál kész voltam tőle.Egymást érték a fájásaim,szünet alig volt köztük,és így ment hajnal 5ig.

Őszintén senkit nem akarok megriasztani,de akkor ott én a szülést iszonyatos fájdalomnak éltem meg,és nagyon nehezen viseltem./hányástól kezdve minden volt amit csak el lehet képzelni,én nagyon kikészültem odabent/Párom nélkül képtelen lettem volna végigcsinálni.Nagyon nagyon örülök hogy bent volt,és végig fogta a kezemet.Hajnal 5kor értünk el a tolófájásokig,hát azt se képzeltem hogy így tud fájni...De aztán mikor párom odament a fejemhez és tartotta mikor nyomni kellett,és a fülembe mondta a bíztató szavakat az mindennél többet jelentett és erőt adott nekem.És végül 5.15kor 5 tolófájás után született meg a mi Blankánk.

A mi drága Blankánk jelenleg már 4700gram,úgyhogy nő mint a gomba,és nagyon jól van.

Holnap megyünk kórházba kivizsgálásra a vesetágulata miatt,kb.5 napig kell bent feküdnünk.Remélem jó eredménye lesz,és nem lesz szükség műtétre.

Na mára ennyi voltam.Mindenkinek további kitartást a terhesség végéhez,problémamentes szülést!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?