Új privát üzeneted érkezett!

Lucus: a kórházi gyerekosztály főorvosa kérte az allergiavizsgálatot, de egyelőre még nincs eredmény, kb. szeptember közepére lesz meg.

Barti: most jut eszembe: mértem a Benedeket, hosszra nő, mondjuk olyan 70 centi most, ahogy sikerült megmérnem.

Tetyk: szerintem is nagyon jó hogy ezt leírtad. Tényleg sok minden azon múlik, hogy az ember hová születik. És ők mégis boldogabbak... ez elgondolkodtató. Náluk biztos nincsen depresszió.

Szilvi
Kép
xania9
 
 


Móni: Saci 800-at hízott 3 hónap alatt, és meg lett dícsérve :wink:

Tetyk: :) tényleg tanulságos, már sokat gondolkodtam ezen a "hová is születtünk" kérdéskörön, sőt a gyerekekkel is beszélgettünk róla :)

Idő: eső nincs, szél van, borult, fülledt idő

Luca: ha jól esne egy kis kikapcs, ugorj át! Itthon vagyunk általában, de ha megcsörgetsz, akkor megbeszéljük :wink:
Zille megint pont akkora, mint Saci :D

Megyek recepteket böngészni :) Saci ma alma-krumpli-tök-máj kavircot evett, ízlett neki, de megint nem döntöttük meg a fogyasztási rekordunkat :?
Köszi azoknak, akik tettek fel receptet :D

Aztán folytatom az almolást :? áááááááááá, teljesen el vagyok maradva. Amíg alszik Saci, kihasználom.
Annyira édes Sacám, napról napra ügyesebb, okosabb :) Már régóta mutogatom neki, hogy pápá, de nem reagál. Ma elvettem Mesitől, és annyit mondtam, hogy "sziasztok, lányok", erre elkezdett tekerni a kis kezével, majd átcsapott tapsolásba (az már régóta rutinosan megy :)). Ügyesen megmutatja a cicát a könyveiben - teljesen spontán, nem "gyakorlatoztunk" (naná, két macsker állandóan itt nyomul a teraszon :roll:), meg mondja, hogy cica, igaz, azt másra is mondja :roll: :lol: Meg egyre többet dumál :) Na nem úgy, mint a nagyok, a maga kis nyelvén, de pár szó határozottan kirajzolódik (ap=apa, aja=anya, mammma=éhes vagyok, adj már enni, emememe=Emese, mmmmmmmmm=segíts, nem látod, hogy gondban vagyok?, tetetete=vidám játék, stb...). Amikor újdonsággal próbálkozik, akkor suttog :D u8nhbz meg gépel 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, közben már felébredt a kisasszony :D Szopizott egy nagyot, most meg pakolja szét, amit már összepakoltam :? :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Tetyk: felolvastam a férjemnek is, amiket írtál. Csak ennyit mondott: mi meg itt dilemmázunk, hogy a drágább vagy az olcsóbb autósülést vegyük meg, meg az ezredik ruhát Ádámnak, annak a kisgyereknek meg pelenkája sincs. Azt hiszem, amikor panaszkodok az anyagiak miatt, ez a történet eszembe fog mindig jutni.

Mágnes: Magdi is, Moffli is pedagógus :wink:

Jaj, de jó, hogy lehűlt a levegő. Na megyek, Ádám kinőtt ruháit el kellene raknom.

krisz78
 
 

 
 

Szép estét!

Vihar elvonult,levegő lehűlt,remélem 1 pár napig hűvösebb lesz!
Zéti alszik!Nagyon nyügi volt du.,biztos érezte a frontot!

Képzeljétek el,ma adtam neki üveges cukkinit,hát azt sem szereti,sem azt amit én csinálok,se az üvegest!mondjuk ez az üveges katasztrófa,azzal kéne megetetni, aki gyártotta!többet nem veszek!
alma-banánt ettünk,azt szereti!
valaki szokta keverni a zöldséget gyümivel?pl.ha teszek a cukkinihez v.milyen gyümölcsöt!de mit?nem tudom elképzelni!almát...???S.O.S. :roll:

a súlygyarapodás ilyenkor már lelassul!teljesen normális,ha nem híznak és nem nőnek most már olyan gyorsan! :lol:

ZKriszti

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Kriszta:
Én almával kecvertem a cukkinit, úgy valami íze is van.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes azt hiszem kénytelen leszek cselhez folyamodni,és "átverni" az én kis lurkóm!nem hiszem el,hogy nem szereti a cukkinit! :roll:
erőltetni nem szeretném,na de azért...most még olyan kevés zöldség van amit ehetnénk,és abból szinte semmi nem ízlik!
holnap sárgarépát kap krumplival,főztem húslevest és abból félretettem neki!hát ha az jobban ízlik! :lol:

még a céklát kellene megpróbálnom,bár ezek után!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


megyek férjezni! :lol: :lol: :lol:

Sziasztok!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Jó estét!

Csöre, látom Saci jó sokat van kézben,ölben.Biztos kiegyensúlyozott gyerek lesz belőle

Kisbogács,igen itt élek már pár éve a III. kerületben,szeretek itt lakni

Móni,na azt hiszem kevés ilyen férfi akad aki hagyná hogy ilyen rövid pórázon tartsák,mint a mostani felesége.Még nem lázadt fel?

Én ma a Tominak sárgabarack+banán+holle rizspép keveréket adtam.4 s.barackot picit megfőztem,héját leszedtem,egy fél nagyon érett banánt hozzáadtam,meg a rizspépet.Nagyon fincsi
liuska
 
 


Zétény: a céklának van íze. Édeskés. Szerintem az bejön a legtöbb babának. A cukkininek meg semmi íze. Az én gyerekem sem szereti.

krisz78
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Tetyk nagyon tanulságos és elgondolkodtató amit írtál.

Nálunk is csak a szél jött meg, esőnek nyoma sincs.

Levi már nem eszi meg a pürét nagyon szeret rágni, neki már csak darabolom.Meg a kezébe adom hosszú csíkokban és úgy harapja.

Kriszti ne okold magad,hogy mit örököl tőled Ágnes, én úgy tudom ilyen kis korban kinőhető nem? Neked milyen a szemüveged?
Én is az vagyok akkor nekem is érdemes megnézetni?Amúgy nem vetted észre rajta? Én szoktam figyelni Levit ahogy kúszás közben szöszöl, minden apró kis szöszt elkezd piszkálmi a kis ujjával. Mondom is apának, hogy mutatja többet takarítsatok.

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Jó reggelt!

Az éjszakánk...pocsék!nem tudom mi volt!a front,a fog....
olyan álmos és fáradt vagyok,Zéti meg már itt aktívkodik!
megyünk ma szülinapot köszönteni,sógornőmékhez,férjének ma van a szülinapja!uncsitesózunk,kisfiúk 6héttel idősebb,mint Zéti!

azt hiszem az első alvásnál,én is visszafekszem! 8)

KépKép KépKép
zeteny
 
 


liuska
Igazából nem tudom, mert nem tartjuk a kapcsolatot, mert az exem lemondott a gyerekek kapcsolattartási jogáról.
Ezeket is onnan tudom, hogy az ottani szomszédasszonnyal a mai napig jó a viszonyom, és ő mesélte nekem. De én is és ő is azt mondta, hogy megérdemli, hogy ilyen feleséget kapott maga mellé helyettem.

manocskak
 
 


Csatlakozom a rossz éjszakához....
A házban valaki Michael Jackson emlékestét tartott, este 10-kor üvöltött a Black or White és társai, rezonáltak a falak.. Aztán Bencét rosszul emeltem, és meghúzódott a vállam, így 10 foknál nagyobb szögbe nem tudom emelni a karomat. Éjjel 1-3-ig tőlünk 100 méterre motorrbőgető versenyt rendeztek a helyi suttyók, és mindennek fejében Bence 6 előtt már ébredt..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes
Hát nem irigyellek az éjszaka miatt. Azért jó szomszédod van, hogy nincs tekintettel másokra, meg ráadásul, hogy kis baba van esetleg. Nem lehetne neki szólni ez miatt, hogy ne éjjel koncertezzen?
A válladra ajánlom, hogy vegyél Fastum gélt, mert az jó rándulásra, húzódásra is.

manocskak
 
 


Móni:
Már nem "merek" szólni... Nálunk van a legkisebb baba, és annyiszor szóltam már, hogy kezdem azt érezni, én vagyok hiperérzékeny.. De tény, hogy tegnap rajtam kívül 3 lakó is kint volt a folyosón, hogy honnan jön a zaj. És mindegyik azt várta, hogy majd én lemegyek szólni... :lol: Hát nem mentem, de csak azért, mert a gyerekek nem ébredtek fel rá. Különben a bolyhos papucsomban törtem volna rájuk az ajtót... :wink:

A vállam egyre rosszabb, holnap Apával vetetek gélt, köszi a tippet!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes
Tudod az a legszomorúbb, hogy most már ha jól tudom, nincs az, hogy este 10 után csendháborítás miatt a rendőrségnek lehetne szólni. De azért kérdezzetek rá, ha van rá lehetőség, mert ez nem megoldás, hogy csak te szóljál, mert nálatok van kis baba a többi meg a háttérbe van, mert nem mer szólni. Vagy esetleg aláírást gyűjteni a lakokkal, hogyha ez sűrűn van és a polgármesternek vagy körjegyzőnek odaadni, hogy tegyen intézkedést ez ügyben. Itt nálunk van egy szomszéd akinek közel 15 kutyája van és akik egész éjjel ugatnak, már szóltunk nekik is, hogy jó lenne, ha csinálnának valamit a kutyákkal adják menhelyre vagy mit tudom én, de ők nem igazán mutatnak hajlandóságot arra, hogy bármit is akarnak tenni a kkutyáikkal. Mi is beszéltünk a körjegyzővel, hogy írjunk egy papírt és írjuk alá lehetőleg minél többen és akkor esetleg tud valamit intézkedni.

manocskak
 
 


Sziasztok!
Nekünk jó volt az éjszaka, sőt utána de 9-kor visszaaludt és most ébredt fel :lol:

Én meg összetrombitáltam a családot, tegnap leszedtem a barackot, két nagy láda lett jöjjenek már segíteni eltenni.Jön anyum, nővérem lehet a húgom is, mert ebből egy embernek babázni kell, és még van 3 nagy vödör alma is. Muszáj spájzolni mert az én fiam gyümölcsmániás, annyira szereti,hogy nem tudja hol a határ. Tegnap ette az őszibarit már én sokaltam aztán végül ő is mert az utolsó pár falat visszajött és még utána is kérte.

Mágnes ahogy elhallgatlak elég rossz helyen laktok, mindig van valami akció, de ha kezdődik a suli talán leállnak.

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Kriszti: Én Érden lakom , itt a környező multik mindegyikében (és van jó pár) van legalább 1 optika de van amelyikben kettő is (nem is értem). Ha járok arra szívesen megkérdezem van-e ilyen picike arcra szemcsi....van valami száma, mérete ami kiinduló pont lehet? Sajnálom hogy nincsen választék, azt hittem besétál az ember egy optikába és választ 5-10-15 db közül... :roll:

KépKép
peni
 
 


SZiasztok! köszönjük a köszöntéseket!

Most jöttünk haza csongrádról, tök jót strandoltunk, hatalmas homokpart volt a tiszán. Petra nagyon élvezte, úgy mászott a vízbe, mint aki tud úszni. Már az álláig ért a víz de Ő csak ment be rendületlenül. Sokat mászik, gyönyörűen felül, belém kapaszkodva feláll.
Máté majd csak csütörtökön jön vonattal anyukámmal. Úgyhogy egy pár nap nyugi. MAjd hozok képeket. Ha megtalálom a gépet:)
katuska79
 
 


Sziasztok,most csak képet jöttem felrakni Tomiról Kép
liuska
 
 


Sziasztok!

Olyan nyűgös Zéti,hogy az csak na!elmentünk szülinapozni,és ott is nagyon nyűglődött,sőt még a sógornőm férjétől félt is!
olyan ügyes már az uncsitesónk,mászik,ül,pakol...persze 6 héttel idősebb,de most hogy látom katuska Petrája is miket tud,1 kicsit félek,hogy Zétény a korához képest nem olyan fejlett!
lehet,hogy fejlesztenem kellene v.hogy?vagy majd jön minden magától?mit tegyek?

van, hogy azt érzem nem vagyok neki elég jó,és nem ide kellett volna születnie, mert Ő jobbat érdemel!!!kicsit most könnyezek!
Lehet csak a hormonjaim mondatják ezt velem!!! :cry: :oops:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Kriszti,ilyet ne is írj,biztos nagyon jó anyukája vagy Zéténynek.
Ma Tomi is nagyon nyűgös volt délután,elmentünk a corába,végigordította azt az egy órát,nem is nézelődtünk,csak gyorsan megvettük ami kell.

És még egy kép,nagynéném hintaszéken hintázott,kicsim meg fogta magát és elaludt Kép
liuska
 
 



Sziasztok!

Én is itt, de az utóbbi napokban teljesen el voltam havazva.
A múlt héten itt volt a keresztfiam úszótábroban, megpróbáltam a sok nyaralás, tábor és kirándulás után a gyerekek ruháit kimosni, rendbetenni, közben Borcsáztam, moskat mosogattam és szívóztam a porral.
Mire odakerültem, hogy leüljek a géphez, nem volt energiám egy leveet emgyrni. Úgyhogy Magdi és tetyk! NE haragudjatok, de még mindig nem reagáltam a kedves levélkékre.
Ja, és a tetejébe kivertem a balhét a páromnál, hogy jó lenne, ha megtanítaná az exet köszönni és megköszönni a segítségeinket. Persze, kiderült, hogy minden problémát csak én gerjesztek, s nem érti mi a bajom. Huh, lnyok, még mindig tart a mosolyszünet, iszonyatosan sok energiát visz el.
Közben iskolakezdés, táskavásár, miegymás.
Aztán Borinak lesz a keresztelője 13-án... :) Úgfy tűnik, ez egy ilyen hétvége lesz. :) Nekünk az Ecseri úti Szt. Kereszt templomban fogják a porontyot kereszténnyé tenni. Jön hozzánk vagy 20 rokon (a bátyáim pereputtyostól, anyósom, sógornőm, no meg mi...). Eddig annyi a felajánlás kaja ügyben, hogy anyósom hoz kétfajta sütit, s talán a sógornőm franciasalátát.

Emellett holnap kell leadnom a novemberi tanításom tervét és pontos menetét, de még csak most tötymörgök az irodalomjegyzék összeállításával, reggelig még gyorsan magamévá teszek 2 könyvet, s meg kell csinálnom egy Power Ponitos bemutatót. (Közben szoptatom Borit és elmélyülök az anyagban)
Persze már vag egy hónapja célozgatok midenkinek, hogy szükségem lenne egy kis szabadidőre, amikor el tudok mélyülni az anyagban, mert még sosem álíltottam össze tanmenetet, óravázlatot, stb., stb. De eddig még senki nem kérdezett vissza, hogy OK, hogy és mikor szeretnéd... Ma ezt is megmondtam a páromnak, nem értette, mi a bajom. Sajnos arra sincs energiám, hogy ismételten megkérjem, segítsen egy kicsi levegővételhez jutnom. Már annyira fáradt vagyok, hogy az ismétlés is kiborít és energiát rabol, inkább nyelek és az éjszakákat arra használom, hogy olvasok, gondolkodok, tervezgetek...

S mindezt úgy írom, hogy tudom, vannak nálam sokkal nehezebb helyzetben lévő fórumtársak, és nem fóriumtárs asszonyok; igazából örülnöm kellene, hogy a párom még melletem van, s hálásnak kellene lennem, hogy nekem sincs olyan probllémám, amit tetyk írt le (ha jól sejtem, a moldvai csángókról).

A babók csudásak, édesek.

Na, megyek, Bori felsírt, megyek megdédelgetem a kis drágámat, aztán folytatom a munkát...

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


batkata
Hát nem semmi azért, hogy fontos dolgod lenne, és nem igazán számíthatsz a párodra. Azért nem mindent neked kellene csinálni a babó körül igazán besegíthetne a párod is. Szívesen segítenék neked a babó körül, de nagyon messze lakunk egymástól. :wink:

manocskak
 
 


Kriszti! ilyet még csak ne is gondolj, nagyon jó anyukája vagy Zéténynek! És ne aggódj, nincs lemaradva, az "előírás " mászásra 8-9 hónap de van baba aki nem mászik, de még csak nem is kúszik, hanem fogja magát lábra áll és elindul 10 hónaposan!
katuska79
 
 


Petra a srácokkal
Kép

Kép

gödörben
Kép

labdázunk
Kép

Kép

iylen széles volt a part
Kép
katuska79
 
 



Móni! otthon voltunk csongrádon. Én ezen a homokparton nőttem fel...nyaranta reggeltől estig itt voltunk. És ami a legjobb most is pont olyan, mint akkor volt hisz itt nem lehet változtatni semmit. Egyébként az egész meder tele vízzel, nyáron egy két hónapra ha szerencsénk van akkor előkerül a homokföveny. Tök jó nosztalgiázni...ugyanaz a homok, ugyanaz a víz. Sajnos elég szeszélyes is a Tisza, nagyon sokan belefulladnak akik nem oda valósiak. Tele van kubigödörrel. Egyik pillanatban térdig és a víz, a másikban már elmerülsz. (persze ez a veszély csak bentebb fenyeget ahol már ki is van táblázva de mindig van egy két vakmerő aki csak úgy rohan befelé és egyszer csak eltűnik.
katuska79
 
 


Erika! Boldog Névnapot!
katuska79
 
 


Ádám még szundizik, van időm gépezni egy kicsit.

Kriszta: na, me már! Ilyennekre ne is gondolj! Nagyszerű anyukája vagy Zéténynek! És biztos, hogy nincs lemaradva. Itt vannak olyan babók, akik jóval többet tudnak, mint amit a nagykönyvben leírtak.

Katuska: Édes Petra a homokgödörben. :lol: Látom, otthon még jó idő volt szombaton, mi meg itt fagyoskodtunk. Jól lent van a Tisza.

Liuska: Tomi nagyon édes. Puszilnivaló kis pofija van.

Batkata: tudod, csak az az igazi munka, ami férfimunka. Lehet, hogy fel sem fogja a párod, hogy mennyire leterhelt vagy.
Miért kell tanmenetet csinálni? Le kell adnod? Ha nem, ne törd vele magad, csak csinálj vázlatot! Szólj, ha tudok segíteni. Én is hétvégén csináltam meg az utódomnak. (Szegényke azt sem tudta, mi az. Pedig ezt azért tanulniuk kellett volna az egyetemen. :roll: )

krisz78
 
 



Sziasztok!

Köszi a bíztató szavakat,egy kicsit azt hiszem megijedtem,és fáradt is voltam,na meg hülye...de azért tényleg kösz!

katus nagyon jó lehetett a strandolás,látszik a gyerkőcökön hogy élvezték!neked nagyon jó alakod van!nem semmi, 2 gyerek után!!! :D

batkata kitartást neked!miért kell az óraterv?

ez a szept.13.,úgy látszik tényleg ilyen keresztelős h.vége!és egyre jobban közeledik!és félek! :evil:

sárgarépa-krumpli tegnap jobban ízlett,mint a cukkini! :lol: végre v.mi!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Kriszta:
Onnan is látszik, hogy jó helyen van Zétény, hogy ilyeneken rágódsz! Hidd el, aki nem elég jó Anya, annak eszébe sem jut a lelkiismeret furdalás, fel sem tűnik neki, hogy nem jól csinál valamit! Fejlesztés: semmivel sincs elkésve a kisfiad. Mindent a maga idejében! Szeretjük siettetni az időt, de nem rajtunk múlik, majd ő szépen minden a maga tempójában.. .) Nézd az én fiam példáját: elkezdett négykézlábazni, jó 1 hónapig csinálta, de semmi fejlődés. Aztán egy nap alatt felült és elkezdett kúszni.


Ééés úgy tűnik mégsem maradunk fog nélkül :lol: Az alsó kettő megjelent csík formájában, a jobb oldali 1-2 nap múlva áttöri íz ínyét! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Igen nagyon meleg volt! estefelé kezdett el fújni a szél és csak éjjel esett az eső. vasárnap már újra meleg volt.
remélem Máté jól érzi magát. volt egy kis bűntudatom amiért otthagytuk:(
katuska79
 
 


Sziasztok!

Katuska!

Köszönöm szépen!

Teljesen el vagyok havazva.

Tegnap megkaptam barátnőmtől a következő ruhacsomagot. Gyakorlatilag 96-ig van méretünk. Bár nagyrészt meleg darabok, bár van egy csomó nyári ruha is, ami jövőre tökéletes lesz Zsófira. (remélem nem növi ki :? )

Most ezzel vagyok elfoglalva. Azért télre anorákot kell vennem úgy néz ki, mert a legkisebb az 80-as. Zsófi meg éppen 69 cm. Nem hiszem, hogy ekkorát ugrana télre. Majd kiderül.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


cs_erika
Nekem is egy barátnőm írta, hogy szedett össze megint a Joelnek ruhát, bár éppen azt mondta, hogy az már lehet, hogy a Joakimre lesz már jó. :D
Mondtam neki, hogy nem baj, majd elteszem neki. Meg fog hozni egy testvér babkocsit amit szét lehet szedni szólóba és össze lehet rakni iker kocsinak is. Neki van két iker lánya és azt adja oda, hisz neki már nem fog kelleni.

manocskak
 
 


Olvastam hétvégén, de írni már sosem volt időm!

Csöre, köszi, szívesen átkirándulunk!! jövő héten nekem a hétfő kivételével bármi jó!

Anyum változatlanul kómában :( :( és sajnos nem reagál. Annyira hiányzik.

Zille két napja feláll, a kanapénál, ill. a kiságyában. De akkora hátasokat dobna, ha nem lennék mögötte. Egy idő után megtanulnak lecsüccsenni?
Tegnap kapott először husit, igaz üvegeset, sütőtököt pulykahusival, az egész üveg a pocakban landolt!!

Tetyk - nagyon tanulságos amit leírtál.

Batkata - hú, megértelek, hogy kiakadtál, ezt nem lehet hosszú távon csinálni, teljesen felörlődsz benne!

Katuska - nagyon jók a képek! Én is sokat nyaraltam a Tiszánál, Szolnokon, mind sárcsúszdáztunk!

na, még jövök

Kép

Kép
lucus16
 
 


Szerintetek natur kukoricapelyhet lehet már adni? És ha igen mivel??

Az én táblám szerint 8 hótól bevezethető a zöldborsó, zöldbab, karalábé, kelkáposzta, karfiol?? adott már valaki?

Kép

Kép
lucus16
 
 


lucus:
Anyukádat nagyon sajnálom. Drukkolok neki!

Én ma adok neki először zöldbabot, kiváncsi leszek a reakcióra.. Nekem nem ízlik.... :roll:

Nekünk sajnos senki sem ad ruhákat, így minden meg kell venni... Már előre rettegek, mindkét gyereket őszre, télre felruházni.. Mindig van valami amit megint kínőtt, a sapkától a zokniig mindent venni kell nekik... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tetyk: koszi, hogy megosztottad velunk a gondolataidat, nekem nagyon jot tett, elgondolkodtam magamba erossen.
Katuska: hu de csini vagy! Petra meg nagyon edes
Fogyokura: hat en is nekikezdtem ma. Nagyon kivancsi vagyok az eredmenyekre egy het mulva. 10 kilot szeretnek leadni, ugy hogy el fog tartani, foleg, ugy hogy egeszsegesen is csinaljam. Mindenesetre beiratkoztam egy "dietist"-hoz, es o figyel ram, mert, igy biztos nem lesz csalas reszemrol :) na meg felirja a dietat, a mi a szopiztatas alatt ugye nem annyira szigoru, na de egeszseges. na meg a sportot is jo lenne elkezdeni, vagyis folytatni :) azt hiszem ma beiratkozom a tornatermukbe ismet.
mentem felekelt a picurom

Kép
brestovsky
 
 


Erika! Boldog névnapot!

Lucus: az orvosok mit mondanak? Ingerekre reagál anyukád?

Mágnes: ne is mondd! Mi sem kaptunk szinte semmit, mindent meg kell vennünk. Én úgy szoktam "könnyíteni" magunkon, hogy nem egyszerre veszek meg mindent, hanem egyszer ezt, egyszer azt. Tudom, hogy végeredményben ugyanannyi az összeg, de nem egyszerre terheli meg a kasszát.

Én üveges borsót már adtam. A lefolyóban végezte.

krisz78
 
 


Lucus! sajnálom:( az orvosok bíztatnak valamivel? vagy most csak a várakozás marad?

Én ezeket a dolgokat már adtam Petrának....zöldborsót (ha magad csinálod akkor át kell passzírozni szűrőn), karfiolt, brokkolit. Karalábét eszembe sem jutott még mert azt mi is csak ízesítésre használjuk.
A kelkáposztát a héten próbáljuk ki mert akarok csinálni magunknak főzeléket. Meg majd saláta főzeléket is csinálok, azt Máté is szerette krumplival és husival.
Bár nekem szerencsém van mert nem tudtam még olyan kaját adni neki amit ne evett volna meg.
katuska79
 
 


Nem reagál sajnos az ingerekre, így marad várakozás. Nem bíztatnak, orvosilag szinte a nullával egyenlő, hogy felébredjen, de az agy ugye nagyon bonyolut szerkezet, így ott van egy százalék, ami a csodával lenne egyenlő. Hát jó lenne nagyon.

Erika boldog Névnapot!! Én meg pont azon gondolkoztam, hogy a 74es overáll nem lesz-e kicsi?! most 70 cm Zille, 2 cm-t nő egy hónapban kb. Teszveszen találtam egy jót, de lányok én nem értem minek licitálgatnak 6 nappal a vége előtt, ráadásul 1 ft-ról indult és valaki rögtön 1000 ft-ra licitált. :evil:

Hát a borsóval, szerintem nem fogok pepecselni, majd abból kap üvegeset, a többivel szép lassan bepróbálkozom.

Karalábé - én sem eszem, egyedül anya készített olyan fini karalábé főzeléket, azt mindig megettem, ha csinált. És nem tudom a receptet!! ÁÁÁÁÁ

Mindig elfelejtem
Biga.csiga, Jandrea, Magdi, Erzsébet, Petne, hol vagytok??

Kép

Kép
lucus16
 
 


Katuska:
detto. :lol: Most adtam neki oda a zöldbabot, amitől engem kirázott a hideg.. Ő simán bepuszilt 230 ml-t...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Luca: küldöm a számom priviben :wink:
Zille nagyon ügyes :) Nem, nem tudnak rögtön leülni, elvágódnak... szoktam hagyni esni, ha elég puha van alatta, hogy tanulja, kapaszkodni kell :wink:
sajnálom Anyudat :( Remélem a legjobbakat!

Zőccségek: adtam már karalábét (én is csak ízesítettem vele, egy kis kocka a szokásos répa-krumplijába): egyetlen olyan kaja volt, amit Saci nem evett meg. Karfiolt is adtam, azzal elég népszerű voltam :) A többit még nem. Egyszerűen még nem kerültek sorra.

Erika: sztem is jó lesz a 80-as overál! Télre már majdnem 1 évesek lesznek, magasságra 70 és 80 cm között, ha aláöltözteted, a 74-es kicsi lehet.
Nekem még körül kell néznem téli cuccos témában, nem tudom, hogy állunk.

Katus: jó kis strand :D Jó program lehetett a gyerkőcökkel :) Ha kicsit nagyobbak lesznek a gyerekek, alig tudod őket hazarángatni Csongrádról :)

Lius: Tomi baba nagyon édes :)
ÖlbeSaci: Saci akkor van kézben, amikor igényli, igen, nekem is az a véleményem, hogy kiegyensúlyozottabb a gyerek, ha tudja, hogy ott vagyok, ha szüksége van rám :) Amúgy nem viszi túlzásba, elég önálló gyerek, szeret egyedül portyázni, felfedezni a lakásban :) Lehetek résen miatta :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


lucus kívánom,hogy higgyetek a csodában,és anyukád épüljön fel!

én sem adtam még ezeket a zöldségeket,főleg a k-betűseket nem!mivel nagyon hasfájósak voltunk,én még mindig vigyázok,és ezek eléggé puffasztanak!!!

hányan vagyunk,akik szoptatnak?

én is szeretnék majd lefogyni,elég sok maradt rajtam!most 90 vagyok,76-ról indultam,20kg jött fel,6lement szülés után!hát elég kövér vagyok! :cry: meg nagyon nagyok a melleim!
3éve sikerült leadnom 30kg,akkor voltam úgy 53kg,de pánikbeteg lettem,és a gyógyszertől,amit szedtem,nagyon jöttek föl a kilók! :evil:
na de majd,ha már nem szoptatok,eljön az én időm!
a sport is hiányzik,de most nincs már rá energiám!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Sziasztok.
Lucus sajnálom anyudat, drukkolok.

Tomi baba olyan jó kis pofis, biztos jó lehet puszilgatni, meg megmorzsolni a kis pofit.

Én ezeket a zöldségeket már szinte mindet adtam mértékkel. Nálunk nem volt gond, bár mi rengeteg gyümit eszünk nyersen és hát attól van durrogás rendesen.

Ölbebaba Csörével értek egyet szerintem is úgy kiegyensújozott egy baba ha tudja amikor szükség van anyára ő kéznél van. Nálunk délelőtt jól elvan meg ebéd után is, kb 4 után kezd nyűgi lenni aztán ha hét körül alszik egy fél órát utánna pörög ezerrel, de ha nem alszik na akkor nyügi van.

Katuska jó a strand, érdekes itt lakom nem messze és én még nem voltam csak a holtágnál (Tőserdő)De még a KörösTorokba sem.

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Zétény nekem is az a baj hogy nagyok a melleim. Fáj a hátam iszonyatosan, plusz én nagyon szeretek futni régen is rengeteget futottam de most a nagy cickókkal teli tejjel esélyem nincs, Na de majd eljön az én időm, +10 van rajtam kb.

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így eltűntem, de annyira zajlik nálunk az élet, ráadásul Bálint mostanában nagyon rövideket alszik nappal, így azt a kis időt teljesen kitölti a házimunka :cry:

Lucus: sajnálom nagyon, hogy nem javul anyud állapota. Reménykedem továbbra is, hogy épp veletek fog a csoda megtörténni, és felépül édesanyád. Ha van kedved, hozzám is bármikor eljöhetsz. Te merrefelé laksz?

Tetyk: szerintem nagyon jó, hogy leírtad ezt a történetet, nagyon elgondolkodtató. Bizony, sokkal inkább értékelni kellene azt, hogy mi milyen világban élünk, nincsenek anyagi gondjaink (legalábbis a pelust meg tudjuk venni a babának...), egészségesek vagyunk, stb.

Peni: ne haragudj apukádra, Te neki mindig a kis lánya maradsz, akiért aggódik. Én bármit megadnék, hogy hallgathassam a szüleim lelkibeszédét, de sajnos már ez nem adatik meg nekem :cry: :cry:

Kriszti: ugyan már, egy szemüveg miatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod! Arra gondolj, hogy mennyi szépet és jót örökölt tőled Ágnes! Biztos nem lesz könnyű keretet vennetek, de ahogy nő Ágnes, egyre nagyobb lesz a választék! (én magamnak is elég nehezen találok, mert nagyon keskeny a fejem :D )

Most mennem kell, megszólalt Bálint a bébiőr túlvégén :cry: Este megpróbálok még bekukkantani.

Edit + Bálintbaba

KépKép
bálintanyu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?