Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Klarkával mi lehet, ma még nem jelentkezett be. Csak nem bent kellett maradnia ctg után? :wink:

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Lituka: Nagyon szép babaszobát alakítottatok ki!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Minden anyucinak nagyon nagy gratula!!!!!

Üdv a babuciknak :D

Mariann

Kép
marjan78
 
 

 
 

Lituka:Nagyon tetszik a szoba!
Felsoa!Nagy-nagy gratula Benihez!
És irígy-irígy-irígy vagyok mindenkire,aki már babázik.Olyan jó nézegetni a babós képeket.Mindegyiknél a bőgés kerülget.

Kép
ágnes27
 
 


Sziasztok!

Emi, Magika, Szössz! Gyönyörűek a lánykák, én is csatlakozom az irigykedőkhöz.... :D

Bambi! Tőled is várjuk a képeket!!!

Felsoa! Nagy gratula Benihez, sok sok boldogságot!!! :D

Lituka! Nagyon csini lett a szoba, én is szeretnék már itt tartani, nekünk még sehogy sem áll....

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok!

Micsoda hírek, pedig csak 1,5 napig nem voltam.... :wink: :D

Ercsi! Nagyon szép lett a babaszoba! Olyan vidám színek vannak benne. :D
És csini vagy!:D

Medina! Olyan jó, hogy ilyen szépen sorba rendezted az intézni valókat. Gyorsan elmentettem én is. Köszi. :)
Sok boldog szülinapot!
Kép

Emi! Úgy örülök, hogy jelentkeztél. :D És Lili mellett még mindig volt időd reagálni is. Köszi a babaszoba dicséretet.
Lili csodaszép kislány!:D Nagyon formás és jól áll neki a fülbevaló.

Nono! Nagyon szép a babaszoba! :D És szerintem egyáltalán nem baj, ha van egy kis rózsaszín is a szobában. Úgy tudom, hogy a rózsaszín megnyugtatja a babákat. A mi szobánkban is van rózsaszín épp elég, pedig kisfiú lakója lesz.:D

Magika! Örülök, hogy már otthon vagytok! :)
Tündéri kis mosolygós a kislányod!:D

Nagy gratula Felsoának és Beni babának! Sok boldogságot nektek és a kispapának is! :D
Kép

Szösszenet! Olyan jó, hogy már ti is otthon vagytok. Alíz csodaszép baba. :D

Bambi! Nagyon örülök, hogy minden rendben veletek és, hogy már otthon vagytok!:D

Lituka! Nagyon szép a babaszobátok!:D Nekem nagyon bejön a kék-fehér összeállítás (is).:D

Nicci! Örülök, hogy jelentkeztél és, hogy jól vagytok. :D A nagytesó is lassan megszokja, hogy osztoznia kell a szülein.
Nagyfiúnak sok boldog szülinapot!
Kép

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


No a depim totál elszállt így estére! :D
Most jöttünk haza, mivel esett így a Tesco-ba mentem zöldségért és nem sétáltunk.

Gondoltam ha már a Pólusban vagyok akkor megnézzük Szo-val a tavaszi cipőket. Még húsvétkor a dédi megfinanszírozta neki de nem jutottunk el azóta.
Komolyan mondom haláli volt a kiscsaj.

Első körben a Humanicba eveztünk be. Szo tüzetesen nézegeti a csukákat majd 5 perc hallgatás után közli velem: ana, ezek szőjnyűek! :D Okés, gondoltam menjünk tovább. Hasonló reakció a Reno-ban és egy no-name gyerekcipőboltban is. Mondtam neki h csak kéne valamit választania mert jövő héten már nagyon meleg lesz és a kisruháihoz nincs mit felvenni.

Ezután közölte vele: anya, én ilyen rusnyaságokat nem veszek fel! :shock: Aham....okés mondom és akkor mit veszel fel ha nagyon meleg lesz? Mondta h inkább semmit mint ezeket itt! :shock: He???? Két és fél éves és így válogat???? :shock:

Ekkor bementünk egy utolsó boltba és ott találtunk neki cipőt. Mármint ő talált egyet amibe szó szerint belezúgott! Odarohant , megölelte és közölte a nénivel hogy : ezt veszem meg! :D

....hááááát nem igazán tetszett a választása de semmilyen körülmények között nem tágított és kezdett balhéba torkolni a dolog úhogy beadtam a derekam és megvettem. Nekem csak a színével volt gondom a többi okés volt.

De könyörgöm, még csak 2,5 éves!!!!!!!! Mi lesz itt ezek után????

Mondjuk ha "csak" ilyen dolgokat választ nem lesz gond. Akkor fogok kiakadni ha hazaállít esetleg majd egy
halálfejes pólóban amire rá van írva: "Én vagyok anyám rémálma". No akkor leszek kiakadva....ez még belefért... :D :D
Kép Kép

És ez a cipő.......no comment....
Vendég
 


Magika,Szössz nagyon szépek a babók és várjuk a szülőszobás képeket is meg mindegyiket.
Lituka szép a szoba!
Felsoa gratulálok a kissráchoz!
Vendég
 


celesztina! látom nem unatkozol! Laura hogy bírta ki hennyi helyre mentetek? Szo-nál biztos kiment volna a biztosíték ha ennyi helyre elviszem.

Nicci! a féltékenységről és a "hogyan oldod meg a dolgokat "dologról ha lesz időd szívesen olvasnék.....tartok tőle nálunk is hasonló lesz.....
Vendég
 


Nono!
Aranyos a sztori a cipővásárlásról. :D :lol:
Szonja már igazi kis hölgy, aki tudja mit akar. :wink:
Én nem csodálom, hogy beleszeretett ebbe a cipőbe, rózsaszín, vidám... a többi őt meg miért érdekelje. :lol: :lol:

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Nono, ne hidd hogy egyedi :) Enyim csaj csak kettő, de már neki kell ruhát választania (minden reggel 3 garnitúrát kell kikészítenem) közli hogy cofli kell, ha kész akkor meg rohan nézi a tükörbe, és hajcsatot is kér bele. Jah és persze csak a halványrszín velúrcsizmájában lehet bölcsibe menni ám :)

Amúgy nekem bejön a cipő :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Kamilla,
a kórházban cukros vizet kapott pohárból. A császárosoknál elvileg a 4. 5. napon indul meg a tej, de eleinte azért nem olyan nagy mennyiség. Már a kórházban is sokat ciciztettem, aztán amikor hazajöttünk azonnal elkezdtem megpróbálni lefejni egyelőre kézzel. Tegnap még csak 20 ml-t sikerült összehoznom cseppekben, de mára már 50 ml-t sikerült és még nincs vége a napnak. Itthon nem kapott anyatejen kívül mást, de ehhez tényleg folyamatosan ciciztetni kellett. Féltem, hogy nem lesz tejem és nagyon örülök, hogy végül nem így lett.

Fruzsi,
hosszú ujjú body, ujjatlan rugi, kiskabát, sapi, kiscipő volt rajta + egy meleg takaró.

Gitka, Medina
gratula a hétfordulóhoz

FelsőAndinak hatalmas gratula Beni babához.

Szöszke, Magika
csodaszépek a kiscsajok! :)

Virág,
valóban gyors volt a felépülés. Nálam délután 5-kor volt császár és másnap reggel 6-kor már talpon voltam. Mostanra már alig érzek fájdalmat. A vágásom alig észrevehető. Varratszedésre sem kell mennem… Szóval inkább lelkileg viselt meg, mint fizikailag :(

Bambi,
Jó, hogy bejelentkeztél :) Ha lesz időd, mindenképpen tegyél fel képeket!!

Lituka,
hú micsoda szoba :) Nagyon szép!!

Nicci,
Örülök, hogy jól vagytok. Sajnálom, hogy a tesó nem örül az új jövevénynek. Remélem hamarosan megbékél vele.

Nálunk egyébként minden rendben. Lili hihetetlenül nyugodt baba, hagy szabadidőt nekem. Két-három óránként szopizik, a szopizások között pedig alszik. Sajnos anyósékat se a kórházból se tőlünk nem lehetett kitiltani. A császárt követő napon a párom egész pereputtya megjelent a kórházban :( :( Mondtam a páromnak, hogy OK, de hozzánk át ne merjen jönni senki, amíg nem szólok.. Erre egy nappal a hazaérkezésünket követően megjelentek nálunk anyósék, pont akkor amikor a védőnő is kint volt. Persze Lilinek közben ennie kellett, anyóst pedig marhára nem érdekelte, hogy Lili éppen szopizik, simán becsörtetett a szobába :( :( Azt hittem felrobbanok!!! Nem értem, hogy lehetnek ennyire tapintatlanok!!! A párom persze ebben is mellettük áll. Ja anyós hozott ajándékot: a párom 18. születésnapjára kapott aranyláncát adta oda Lilinek.... Ezt nem igazán értem, de inkább már nem is szólok semmit, mert csak felhúzom magam :( :( Egy férfi nyakláncot ajándékozni egy kislány csecsemőnek, ami ráadásul a páromé...

Kép
emi29
 
 


Nono,
Tök aranyos ez a cipő :)

Kép
emi29
 
 


Emi, nyakláncsztori húzós :) Az én anyósom felénk se néz, január vége óta nem hallottun kfelőle, a Katát se köszöntötte fel.... nem is érdekli hogy vagyok, meg semmi. Mondjuk annyira nem bánom, mert nem bírom egyáltalán, de Bence sokszor emlegeti, hiányolja, és olyankor elszorul a szívem :( Annyira sajnálom szegény kiskrapekot, mert az apjának se kellett, a keresztanyja, és a keresztapja is letojja nagy ívben, most meg a nagymamáját sme érdekli :(

Csak 1x hívjon fel, beolvasok neki az tuti....

Lányok, szerintetek, ha iszok egy bábkoktélt az gáz? Ne mmost, jövő hét vége felé szeretnék, nagyon jó lenne akkor szülni... úgy érzem, hogy ha ne makar kibújni akkor arra sem fog, vagy szerintetek árthatok vele?

Megmondom őszintén, már nagyon nem bírom, alig tudok menni, aludni sehogy, és van 2 gyerek akit el kell látnom :(

A csípőcsontom annyira fáj, hogy segítség nélkül már nem tudok felkelni :(

Az hogy anyagilag is jó lenne, másik kérdés....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


emi! nagyon megértelek h kiakadsz és teljesen tisztában vagyok vele h ez NEKED!!! mennyire rossz. Azt is tudom h nem vígasz, de a kislánynak az a jó ha minél többen szeretik. Én hasonlóan éltem meg egy bizonyos rokon jelenlétét. De Szo-nak soha nem mutattam. És ma Szo legjobb haverja ez a bizonyos rokon.
Amikor pici még nem kell neki más elég bőven anya és apa. Később viszont nagyon nagy segítség neked is és neki hatalmas kincs ha a nagymama szereti. És remélhetőleg szeretni is fogja...az anyaság nagyon szép dolog de rengeteg kompromisszummal is jár a baba érdekében. De később kamatostul kapod vissza, mert amint látod h más is mennyire szereti a szemed fényét és boldognak látod, az mindent megér. Még azt is h elviseld a kéretlen rokonokat. Neki is az unokája....az h te is fontos vagy amint látom neki soha nem lesz érdekes....csak az unoka......Nem azért írom h megnyugtassalak, mert ezek amiket érzel olyan elemi erővel törnek rá az emberre h tudom h nem lehet csak úgy átlépni rajtuk....csak gondoltam megosztom veled az én tapasztalataimat. Kitartás! Van egy csodaszép lányod aki még pihenni is hagy!!!!!!!
Ez nagy dolog ám!!! :D

zsuzsófi! Én őszintén szólva soha nem voltam híve a baba-kilakoltatásának. A ricinusos röviditalos bábakoktél nagyon erős, sz.val akár el is indíthatja a dolgot.....elhiszem h nagyon nehéz....én csak egy gyereket látok el de néha ez is nagyon nehéz. Éjszakáim nincsenek, fél óránként nézek kb 1-2 hete az órára, ha elalszom rémálmaim vannak és nagyon nagyon fáj mindenem, pláne csípő tájékán. Sehogy és semmi nem jó. De úgy gondolom h a fiam tudja h ha itt az idő akkor itt az idő. én nem siettetem pedig nagyon szeretnék babázni és megszabadulni ettől a terhességtől mert pont a Szo-val való terhességem ellentéte. Az boldog örömteli várakozás volt, ez meg tele van félelmekkel és kétségekkel és olyan fájdalommal, amikről csak a nagykönyvekben olvastam. A te döntésed és a te életed én nem szólok bele. Csak mivel kérdezted gondoltam válaszolok...remélem nincs harag mert nem értünk 1et.
Vendég
 


jah, köszi a kiscipő dícséreteket....az én lelkemnek ez túl csicsás.....de Szo ma vagy 5x vette fel és le úgy bejön neki.....ezek után nem lett volna szívem nem megvenni neki. Majdnem u.ilyet néztem ki neki amúgy csak az halvány baba-rózsaszín volt kis virágokkal és a virág közepén egy ezüst pötty.....tény nem ilyen csicsás...sokkal finomabb, nőiesebb...dehát én ehhez már öreg vagyok! :D
(mostanában úgyis azzal sokkolja a 25 éves apját h : apa, te már nagyon öreg vagy! :lol: :lol: ...szegény apa meg nehezen viseli...ezért sem lett Zoli a fia...mert kiakadt mikor v.ki megjegyezte h lesz az ifjabb Zoli (ez a fia) és lesz az idősebb Zoli(ez lenne ő maga a 25 évével) és ez nagyon megviselte... :D ) Nagyon érzékeny a lelkem! :D
Vendég
 


Emi!
Örülök, hogy tudsz pihenni is a pici lány mellett. :D
Anyós :( . Nem irigyellek érte. :( Egy dolog, hogy joga van látni az unokáját, de azért megpróbálhatna egy kicsit tapintatosabb lenni. És ha a védőnő van nálad, legalább addig maradt volna kinn. Ebben csak a párod tudna segíteni, de neki meg az édesanyjáról van szó. Hát... kitartást! Az a gyönyörű kislány kárpótol majd minden bosszúságért. :wink:

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Nono, nekem is kétségeim vannak, ezért tettem fel a kérdést :) Egyáltalán nem haragszom :) MOndjuk miáltal nekem mindkettő indítva volt, már oly mind1 :) Végülis hasonló okokból, Bencével ne mtudtam járni olyan vizes volt már a lábam, Katával meg annyira viszkettem, mert nyomta a májam... csak most nincs dokim, akivel ezt megbeszéljem és mérlegeljem :(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


De megpróbálom manókának beszugerálni hogy bújjon ki a jövő héten :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


zsuzsófi! Én csak a véleményemet írtam le és azt h alapvetően nem értek egyet a kilakoltatásokkal...de a te oldaladról nem ismerem a dolgokat és nem érzem. Ha mind2 indított volt, akkor lehet h ez is az lenne.....tényleg nem tudom h mi a helyes, mert mindenkinél más és más. És azt viszont hozzátenném h a "természetes" népi hagyományokon alapuló szülésindítók akkor már sokkal humánusabbak mint egy jó nagy adag oxytocin. Ez e te életed a te babád és azt tedd amit te helyesnek érzel! Ha nagyon nem akar kijönni egy kis hasmarstól nem fog elindulni az is biztos, bár úgy hallottam ez elég hatásos szokott lenni.
Vendég
 


Megyek alszok én is!
Csak nem én zárom ma a topikot?
Mindenkinek jó éjszakát!
Vendég
 


Emi örülök h jó kislány az anyósod meg.........
Én még nem tartok ott de ha bejön etetésnél lehet kizavarom.Nem az én anyám és amúgy sincs rá szükség.Csak Lili meg ne érezze a te érzéseidet.Mármint anyós felé.Azért kérdezd meg h hogy gondolta ezt a Lilinek "hasznos"ajándékot? :?
Nono ne aggódj nem olyan vészes az a cipő.Az én nővérem lányai 15-12évesek na az amit ők fölvesznek az túlmegy minden határon!De ez hagyján tegnap megláttam a nagyobbik képét a hi5-on.Majdnem leestem a székről.Valahogy alulnézetből lett fényképezve az arca de az egész képen inkább csak a babarózsaszínű szája látszik ami olyan sz.......ós száj h még.Úgyhogy ha hazamegyek jövőhéten megint fejmosással kezdünk.Múltkor is eljátszottuk csak akkor bikiniben mellel a falnak nyomva lett fényképezve és ezt felrakja a netre!Biztos valamelyik barátnője fényképezi de hiába magyarázom nem érti ez mé nem jó!És ilyenkor eldurran az agyam mikor valahol meglátom de ezek szerint muszály őt ellenőrizni.
Csak azt akarom mondani h igazán nem kell aggódnod a cipő miatt.Inkább reménykedj h ennél nagyobb gondod ne legyen.
Vendég
 


Nono, majd látom hogy birom :)

Jó éjt :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszonom a sok gratulaciot.
Akkor egy par szuloszobai kep.

Itt meg csak felig szuletett meg.
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Magi
Vendég
 


Magika nekem ezek is tetszenek (bár az első kicsit véres)és már szeretnék én is itt tartani.Olyan kis husinak látszik. :D
Nekem azt mondta a doki h nagyon fenn van a baba és ebből nem lesz koraszülés.A 38.héten kell abbahagyni a magnéziumot.Bár nekem is már télleg "teher"de szeretnék májusban szülni így vagy úgy.Addig kihúzzuk valahogy.Na lépek én is mindenkinek jó éjt.
Vendég
 


Sziasztok!

Megvagyok én is , csak nem volt 1 hétig netünk.
Rólunk: Alakul Jázmin szobája, már szép rózsaszin :lol:
Berendezve még nincs, az még várat magára... :cry:
Voltunk CTG-n minden rendben, gyönyörű görbéink voltak.
Vérvétel is jó lett, belgyógyász is megvizsgált. Jövő héttől heti 2 CTG, ki tudja miért?! Kicsit fárasztó volt ez a hetem, nem sikerült túl sokat pihennem... :?

Gratulációk: Húh nem semmi mennyi babuci látott napvilágot, próbálkozom a felsorolással:

Katavirág-Oliver
Magi-Katalin, Ágnes

Téjé-Nimród, Milán
Bambi-Dániel

Szösz-Aliz
Kiscica-Barnabás
Felsoa-Beni

Mindenkinek hatalmas gratula, nagyon meghatódtam...
Már én is nagyon várom, hogy velem legyen a kiscsaj :oops:

No és a képek, szebbnél szebb babákat látok.

Próbáltam azt a cirka 27 oldalt visszaolvasni, de csak átfutottam...
nagyon csini szobákat láttam... :lol:

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Magika!
Én is örülök, hogy feltetted ezeket a képeket is. Érdekes volt nekem, hogy amikor kibújt, olyan fura színe volt, de utánna nemsokára már szép rózsaszín a kis bőre. És olyan erősnek látszik! :D Aranyos, formás, hajas baba. :D
Mégegyszer gratulálok! :D

Xsara!
Jó, hogy ismét tudsz írni. :D
Képeket kérünk a babaszobáról.

Most beállhatok én is a panaszkodók sorába: 1 órája szenvedek. :( Olyan hányingerem van, pedig mostanában semmi bajom nem volt, még aludni is tudtam éjjelente. De úgy látszik a szervezetem gondoskodok róla, hogy ne felejtsem el, mi is történik velem. :? Pedig amúgysem tudnák megfeledkezni róla, mert a pocaklakóm egy örökmozgó. :D :lol:
Most ettem meg egy narancsot, úgy tűnik használni fog. Remélem a rókák itt nem fognak szaladni. :?

Mindenkinek jobb éjszakát!

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Sziasztok! Hát időm most nem hiszem, hogy lesz visszaolvasni. Azt sem tudom milyen napszak van. :roll: Csöppet nehéz volt az éjjel. Nagyjából tudom hol tartunk Emi, Zsuzsa, Nici, Lituka, Kiscica tájékoztatott.


[size=18]Üdvözlök minden babócát, és anyócát! Mindenkinek minden jót!!!!!!!!![/size]

Szülésélmény lesz, tervezem megírni. Már a kórházban elkezdtem, de csak részletek lettek. Fotók is lesznek...

Tegnap 14.30kor léptünk be a házunkba, úgyhogy elindultunk a családdá formálódás útján. Egyenlőre ennyi. Pá

Kép
téjé
 
 


Sziasztok!

Emi, ne haragudj de Anyósod egy igazi bunkó... Én is tuti hogy kiakadnék ha szopiztatás közben rámrontana, és igaz ahogy itt valaki írta hogy ezt párodnak kellene lerendeznie. meg ez a nyaklánc sztori.... Fura na...

De örülök hogy minden rendben van és hagy pihenni is a kiscsaj :) És még talán a F1-re is lesz idő, ugye? :wink:

Magika, sajnálom nekem sok ez a pár kép. Lehet hogy most meg fogtok kövezni, de szerintem ezek annyira bennsőséges fotók ami nem tartozik másra. Igen, a születés egy csodálatos dolog, de ennek a pillanatnak az intimitása szerintem maximum a szűk családra tartozik nem a nagy nyilvánosságra. Bocsánat ha megbántottam valakit, természetesen a kislányod gyönyörű ez nem ez ellen szól. :)

Zsu, elhiszem hogy nehéz lehet már neked 2 gyerek mellett. Mivel elképzelni sem tudom milyen lehet, nem tudom mást modani mint hogy én sem vagyok egyáltalán híve hogy űzzük ki a babát. Nem tudom... Ezt te érzed. Azért óvatosan, nehogy baj legyen belőle.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Téjé, örülök hogy ti is otthon vagytok már! Olyan jó Nektek Mamik hogy már babáztok :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Jó(bb) reggelt!

Hát ez egy valódi szar éjszaka volt. Ha aludtam fél órát, akkor tán sokat, egyszerüen fordulni nem tudok úgy fájok odalent...

Zsu!
Ha bábakoktél, akkor szerintem a ricinusos, ahogy elnéztem a máricusiaknál is inkább az segitett, aki megitta...
Én a héten ittam egy gyömbérest, de annak semmi hatása nem volt!!!
Én sem rábeszélni, sem lebeszélni nem akarlak róla... mert totál együttérzek veled... a két gyerek ellátása, baromi fájdalom (most már nemcsak járásnál) a csipőmben (a derekamat meg sem emlitem), azonkivül az anyagiakkal is totál egyetértek, nekünk is nagyon jól jönne, ha kibújna... sajnos, ez van... :( de látod, nekem eddig nem sikerült kiugrasztanom a kisasszonyt.... de a ricinusos koktélon veszettül gondolkodom, ha jövő hét vége felé nem bújik ki. Legfőképpen azért is, mert drága édes anyukám tegnap bejelentette, hogy ők apámmal pénteken délután lemennek a telekre és csak vasárnap jönnek haza este... a fiúk itthon lesznek, Zoli dolgozik... ami azt jelenti, hogy tök egyedül leszek velük és ha Zsófika elindulatoskodik, akkor viszem őket a szülőszobára, mert senkit nem tudok ugrasztani.... mindenesetre kicsit rosszulesett anyámtól ez most, mert igazából olyan dologért megy a telekre (pusztán kedvtelésből) ami várhat akár egy akár két-három hetet is még, főképp ebben a ramaty változékony időben.... ültetni akar... :evil: és ez fontosabbnak látszik, mint az, hogy itt legyen, ha szükség van rá... na, mindegy, nem zsörtölődök, majd lesz valahogy... próbálok énis a lelkére beszélni addig a kiscsajnak, hogy kiméljen meg ezektől és jöjjön mostmár!!!

Nono! Atisom is válogat, pedig pasi! :lol: Nem vesz fel akármilyen nacit, pulcsit... stb... igaz, cipőben még hála égnek nem tapasztaltam ilyet, de a ruhát azt válogatja... kedvencek alapján... :) De aranyos a cipő... :wink:

Emi!
Gondoltam rád tegnap forma1 mikor láttam, hogy megy a tv-ben... :wink:

Judit!
Örülök, hogy ti is itthon... és várjuk mindenkitől a szüléstörténetet!!! :D

Tuti bizti, vkit kihagytam.... :roll:
Vendég
 


Jó reggelt! No nem én zártam a topikot!

Magika! Olyan furcsa, hogy ezek a babók felöltöztetve mennyire mások! Szo is u.ilyen kis csatakos volt a szülésnél. Én csak az emlékeimből tudom h ilyen volt mert fénykép nem készült . Igazából a fényképezést még én tiltottam le, mert nehogy esetleg ne csak az érkező babát örökítsék meg hanem az én szétzilált alfelemet is és azt .......hűha na azért öltem volna.
Abszolút nem megrázó képek, inkább nagyon bensőségesek...én nem bánom h feltetted, nekem tetszenek.

Szőlő! ez az első babád? (sorry terhes agy kihagy) mert ha igen teljesen megértem h megrázott a valóság!

Szülés elindítása! Csak gondoltam leírom még1x h én alapvetően nem értek egyet vele de azt hozzá kell tennem h nálunk Szo felügyelete megoldott...végső esetben akár úgy h nem apás szülésem lenne....ezért nem ítélem el akik meg akarják határozni a pici érkezését. Sőt...belegondolva h nem lenne aki vigyáz rá......tiszta pánikban lennék.

téjé! örülök h te is itthon! Remélem a bébid azért hagy majd egy kicsit pihizni!.......bár kiindulva Szo-ból lehet h ez nálad is esélytelen.....azért nagyon kívánom h minden okés legyen!!! Tejci van sok??
Vendég
 


Jó reggelt!

Nono: mázlim volt, mert apa jól bírta -hétvége volt úgyis, ilyenkor Lau is nagyon apás, totál rákattan és elvoltak ketten. A végén már sikítozott kicsit, de ez csak akkor volt, amikor már álltam sorba a pénztárnál. Aztán át is vettem, apa állt sorba és mázlira vmi divatbemutató indult zenével amitől nagyon odavolt Lau és akkor már jól elvolt újra.
Nálunk is van már ez tetszik-ez nem korszak, én először egész örültem, hogy végre csajosodik Lau, de amikor kiderült, hogy pl mostanáéban csak rózsaszín pólót hajlandó felvenni és ezt a színt eddig utálta, úűgyhogy 1-2 van csak véletlenül, no az már nem egyszerúű... De a halálom a zenei ízlése! Odavan Lily babáért!!! Komolyan, ha még nem ismeri a gyereketek, akkor nehogy megmutassátok milyen is a zenéje! Nem tud lekattanni róla nekem már égnek áll a hajam tőle!!! :twisted:

Emi: hát ez nem semmi -sajnálom a csörtetést, csoda, hogy meg tudtad állni szó nélkül :roll:

Téjé: szia, üdv úűjra itt! Remélem, jut majd időd pihenni is a kicsi mellett, meg persze izgatottan várjuk a szüléssztorit meg fotókat!!! :D

Magika: hú, de érdekesek a fotók, ilyesmit úgyis csak más szüléséről láthat az ember szerintem. (nálunk legalábbis apa nem tud fotózni) Persze nagyon édi a bébi :D :D :D

Pumpóka, Zsuzsófi, Nono: kitartás! És mindenképpen mielőbbi jobb közérzetet!!! Drukkolok!

Aki szed/iszik még valami kalciumos készítményt, megírná, milyet? Nekem Calcium Sandozt modnott a dokim, de ma amikor ittam rosszul lettem tőle, viszont éjjel görcsölt a lábam, így pótolni kéne a kalciumot, aztán hátha van vmi más készítmény is...

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!
Sajnálom Pumpó h rosszul vagy!

Gratula Beni babához!

Gyögyörűek a picik SZösszenet és Magika!


Én már kezdek pánikolni,mert nagyon rosszakat hallok a helyi kórházról. Az egyik ismerős majdnem elvérzett befelé aztán nem segítettek neki semmmit pedig nem tudott mozogni. Már alig aludtam éjszaka félek,h hiába vigyáztam magamra eddig egy életre elszúrhatnak. Bár itt van a dokim lehet átmegyek a másik városba doki nélkül.
Kép
ez amúlt heti idegenvezetésemen készült :)

Kép
kritta
 
 


Jó reggelt Lányok!

Üdv a kórházból frissen hazatérteknek.

Összegyűjtöttem a topikbabák fényképeit egy mappába. Ha jól számolom eddig 10 ugye? Bambi, Téjé és Felsoa babájáról nem találtam képet! Rakjatok fel léccike!!!

Emi! Én is akarok fülbevalót a lánykámnak. Mik a tapasztalatok? Nem akad be a karika öltöztetés közben? Van nem bizergálja a kezével? Én félek, hogy kitépi véletlenül.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Emi

Nagyon örülök h ilyen jól vagytok!

Drukkolok a szoptatáshoz!

Sajnálom,h ilyen bunkó a rokonság. Én nem lennék toleráns senkivel az tuti! :(

Kép
kritta
 
 


Élek és virulok!

Tegnap voltam ctg-n, minden rendben, 1 ujjnyira nyitva voltam, mondták, hogy valószínűleg azért késik, mert még rendszertelenek voltak a szoptatás miatt a ciklusaim...
Baba, sokat mozog, és mazuhanyozás közben elment a dugóm, úgyhogy remélem ma már meglesz...

Ja, és szegény férjem tök beteg lett közben, úgyhogy valószínűleg nem tud bejönni a szülésre, ami miatt nagyon szomorú vagyok, de fő, hogy meggyógyuljon és kezébe vehesse a csöppséget!!

Köszi a drukkokat!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


kamilla! Én csak kifejezetten babáknak való átszúrós fülbevalóban bízok...sajnos tapasztalat h mikor nagyobb lesz néha megcibássza. Most van Szo-nak pár hónapja egy kicsit lógósabb verzió mert eddig nem volt kompatibilis a gyerekkel a sok csodaszép kreálmány. Félő volt h addig cincálja míg ki nem jön.

celesztina! Jöhet lilly baba :lol: , mert nekem a Holly Dolly-tól áll égnek már a hajam!
Ha zene kell csak a dolly-song.....áááá...kakukk vagyok ha meghallom, de olyan erőszakosan követeli h nincs mit tenni!
Vendég
 


klarka! Jól viseled amúgy a terhességet? Vagy nagyon megy nálad is a mindenhol fáj és sehogy sem jó érzés? Nem egy kapkodós gyerkőc az tuti! :wink:
Vendég
 


szép napot mindenkinek :D

Remélem jobb lesz,mint az elmúlt éjszaka.Nagy döbbenetemre,az éjel meglátogatott róka koma.Annyira felment a gyomorsavam,de olyan hirtelen,hogy csak az ágyról tudtam lehajolni,a fürdőig nem jutottam el. :oops: :oops:
Nem hiszem el,hogy ez megtörtént velem,pont a terhesség vége felé.Eddig egyszer sem rókáztam,még hányingerem sem volt,erre most a végén úgylátszik bepótolom. :(

Látom mindenkin hétvége hangulat.Nem pörögtök :D

Kép
szibi
 
 


Nono! Az akkor olyan kis pötty, vagy milyen? A pöttynek nincs hátul olyan szúrós része?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Klarka-megy a drukk,hogy ma már végre meglásd a csöppséget.Tényleg nem kapkodja el....

Kép
szibi
 
 


Fúúú Lányok .. nem semmi energia-bomba kiscsajunk van .. ez az éjszaka .. :shock: :shock: :shock:
Nem tudom mikor jutok képfeltöltéshez, meg íráshoz .. ez nagyon súlyos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Követeli, hogy foglalkozzunk vele, és akkor ő a világ legédesebb babája (ergo nem fáj semmije, csak mérhetetlen hisztis).
Ha hagyjuk pityeregni, nem adja ám fel ... ő annál akaratosabb .. így természetesen pár naposan ő nyer.
Emellett rengeteget eszik, úgy rákapott, hogy nemsokára egy húsgombócról mutathatok képeket.
Amit lefogyott a kórházban 2,5 nap alatt, azt elkezdte visszahízni ..
3kg-val született, 2790-nel küldék haza tegnap de. és most már 2920 gramm :shock: :shock: 130 grammot szopizott amióta itthon van .. pedig kakcsi is volt, meg persze pelenkázón mindent lepisilés is :lol: :lol: :lol:
De túl vagyunk az első itthoni fürcsin, az első nagy-nagy sírásokon, aggódásokon, az első Apuci mellkasán töltött órákon .. stb.
CSODA :) Anyira szuper ez az egész .. bár hulla vagyok, és a mellem leszakad .. (kb egy bölcsis csoportot meg tudnék szoptatni .. nem tudom hogy lesz ez :shock: :shock: ).
Ha Alíz eszik (mint ismeretes nem keveset), akkora megkönnyebbülés .. alig várom .. azok az én legszebb pillanataim :D Kellemes a hasznossal :lol: :lol:
Na nem rabolom itt a topic-teret ..
Majd jövök.
Remélem a múltról (szülés, kórház..) is tudok írni a napokban!

Kép
szösszenet
 
 


Felsoanak gratula!

És a babák mind-mind nagyon szépek és aranyosak!
sirkici
 
 


Szössz!
Nagyon édi a kiscsajszi! :)
És én személy szerint nagyon várom a beszámolót a Szent Imréről, a császárról, a csecsemősökről és mindenről, ami ott történt.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


[quote="nono26"]
írta:
nono26Szőlő! ez az első babád? (sorry terhes agy kihagy) mert ha igen teljesen megértem h megrázott a valóság!



Nono, nem erről van szó. Tudom hogy a babák nem rózsaszínen és mosolyogva születnek meg, egyszerűen úgy érzem hogy az ilyen képek nem rám tartoznak. Szerintem ez túl intim és bennsőséges dolog (jobb szavakat nem találok), amit csak a családnak kellene látnia, ennyi. Nem vagyunk egyformák.

Klarka, drukkolok hogy ma már meg legyen a baba! Ha a nyákdugó távozott az jó hír, akkor már közel az idő biztosan! :wink:

Szössz, nem semmi étvágya van Alíznak :D A szobájában alszol végül?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szöszke, annyira jó olvasni az írásodat, komolyan :) Örülök hogy a legnagyobb problémád hogy teli a melled :) Ezt én is elfogadnám asszem :)
Alíz baba nagyon, nagyon ügyes, hogy így hízik :) Hajrá neki :)

Kamilla, mindenképp kis pötyi fülbevalótok lesz ha lesz, hiszen csak azt tudják belőni!! De a babáknak készült fülbevalón hátul gumis kupak van, ergo nem nyom semmit. :) Katának is a klinikán lőtték be, nem tudom a Bajcsyban van-e erre lehetőség. HA van, akkor a picié is ki lesz lyukasztva...

Klarka, gyógyuljon meg a férjed gyorsan!!!!
Neked pedig drukk, hogy meginduljon a törpe :)



Bábakoktélon még filózok szombatig, addig várok hátha jön magától is :) Nem akarok reménykedni, de tegnap elég keveset mocorgott, este is csak 1-2-t, és ma reggel sem aktívkodott. Reméle mcsak a szülésre készülődik és nincs gond... a méhem teteje is lejjebb van mint eddig volt...
De jó lenne ha holnapig bírná, ma még dolgozik apjuk :)

Indítás: Katával is megfogadtam, hogy megvárom míg magától elindul, de nem bírtam :oops: :oops: :oops: annyira rossz volt a közérzetem a viszketéstől, hgoy egész nap bőgtem, semmi nem volt jó... és akkor derült ki hogy pénteken elutazik a dokim... na akkor mentem be csütörtökön, hogy akkor repesszen burkot, mert én nem akarok másnál szülni.... (Szegeden az a protokoll, hogy betöltött 40. héten befektetnek, másnap reggel indítanak) azaz hétfőn vagy kedden indították volna úgyis. De ez csak a lelkiismeretem megnyugtatására mondtam magamnak, kevés sikerrel...

Talán az nyugtat meg, hogy nem volt a babám ellenére, hogy hihetetlen gyorsan bújt ki. fél 6-kor még csak szűk 3 ujjnyi volt a tágulás, 6 óra 5 perckor pedig már rajtam szuszogott a törpe :)

Most dokira tuti nem számíthatok, így csak apjukot veszem elő :) reggel, este :) Mondta is, hogy nem tudja hogy fog ma dolgozni :) :):):):)

A bábakoktéllal pedig szombatig mindenképp várok. Hátha :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


szösszenet! Nagyon örülök h írtad h jól vagytok! A tejciért nagyon irigyellek...kb 2-3 nap ennek a szilikon-állapotnak a lecsengése! Aztán lassan beáll és nem lesz ilyen nehéz a tejgyár! Addig mutogasd apának mert utána már nem ilyen tuningos-szilikonos! :D

Szőlő! Jah értem már...azt hittem h csak a valóság volt megrázó.

zsuzsófi! ha ennyire nehéz és nincs senki aki segít akkor döntsd el te! ne másra hallgass! Te érzed h kell v sem h kibújjon már! És csak te érzed h ezzel nem ártasz e neki, bár azt hiszem h a anyai ösztönök nagyon működnek és szándékosan nem tudnánk nekik ártani. Nem hiszem h a bábakoktél bármi bajt is csinálna amúgy, nem ez az ok amiért én nem vagyok híve. Inkább csak az h maradjon bennt amíg neki tetszik.....ill az ért ne a 42. hétig.

kamilla! én vettem egy extrás arany fülbevalót és egy ékszerésszel picit levágattam a végéből h tuti nem bőkje a bébit és arra vettem egy gumis véglezárót. Tény h ha nagyon meg akarják tépni akkor ezt is ki lehet szedni...de mindent. Amíg pici nem tépi aztán nekünk 1 éves kora körül kezdte el, akkor kapott egy bébi-biztonsági zárasat ami ugyan kicsit lógós volt de nem annyira h bele tudjon akadni. Van választék csak körül kell nézni.
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tűntem el én sem, köszönöm Zita, hogy hiányoltál :)
Pénteki nap zűrös volt, tegnap apósom 70. születésnapját tartottuk, és mindeközben párom dereka beállt még pénteken, és nehezen mozgott, de szerencsére már egész ól van!

Andi, gratulálok Beni babához, sok boldogságot Nektek!

Kiscica, és férje :) Grat a kisfiatokhoz, nagyon aranyos kisbaba :)

Nono, nagyon helyes a babaszobátok, szerintem elmegy az a rózsaszín fal is simán :) Pénteken vettem én is brendonos váltás ágyneműhuzatot, a zebrásat rózsaszínbe, most mosom épp, tök ari az is :)
Mutattam Szandinak a cipőtök képét, neki is tetszett, azt mondta: Jaj de szép :)

Ercsi, szép pocak, és a szoba is gyönyörű lett!

Emi, nagyon szépséges Lili baba, kis királylány :)

Magika, jó, hogy hazamehettetek már, nagyon szép Katalin Ágnes :)

Szössz, örülök, hogy Ti is már otthon, ügyes vagy, hogy nem hagytad el magad csaszi után :)
Alíz nagyon édes, és mint olvasom kis okos is, tudja mivel éri el, hogy minden figyelem (ami amúgy is az övé lenne) az Övé legyen :)
Örülök, hogy tejed is van bőven, ismerős a megkönnyebbülős érzés, nekem is maga volt a megváltás, mikor Szandi "megszabadított a tölteléktől" :)

Lituka, nagyon jó lett a szoba, ügyesek vagytok! :)

Nono, Celesztina, nálunk is nagy sláger a Lilly baba, megvan a DVD, és a CD is, abból persze kettő, hogy legyen a kocsiba, és itthonra is :lol:

Judit, grat az újdonsült családhoz :) Várjuk majd a szüléstörténeteteket :)

Fülbevaló, nálunk Szandinál is lógós, de bébifülbevaló volt, abból is a kisebb fajta, és most is hasonló lesz! Nem volt vele gondunk soha, remélhetőleg most sem lesz :)

Klarka, mennek a drukkok! ++++

Kamilla, tegnap párom megtippelte, hogy április 20-án fogok szülni, nem tudom honnan jött ez neki, de hogy tartjuk így be a májust?
De mindenképp jó lenne találkozni :)

Gumimaci, sajnálom a rossz éjszakád, remélem azóta kialudtad magad, sajna én is szenvedtem éjjel, de utána aludtam majdnem 10-ig :)

Na jó hosszú lettem... :roll: :lol:

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


nici! Úgy látszik a kicsiknek az tetszik ami nagyon csicsás!!! Remélemkinövi! :D Köszi a szoba-dícséretet, bár még nincs teljesen kész....talán mire jön a törppicúr.

No ezt a lilly babát meg kell vennem úgy látom...legalább nem holly dolly. :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?