Új privát üzeneted érkezett!

Kamilla, a dokim mondta, hogy szerinte már tutira nem fordul meg, de azért reménykedhetek ebben :D A műtétet is azért jegyezte elő, mert sokan vannak, lehet, hogy csak sürgősségivel férnék be, az meg senkinek sem jó (bár, ha előbb jönnének, akkor úgyis az lesz, na mindegy). De azt is mondta, hogy minden tőlünk függ, ha nemet mondok, akkor hagynak tovább...Ha Mira be lenne fordulva, már mondanám nekik, hogy szabad a pálya, de így még hagyok időt a fordulásra, ha arra nem is, akkor a hízásra. Már így is elég nehezen bírom a 30 %-os súlynövekedést. Azon egyébként ne aggódj, hogy fogytál, nálam is ez van, de a babók szépen híznak! :D (Drukkolok, hogy minden rendben legyen!)

Kép
babyteve2
 
 


Felsoa üzenete :


Megérkeztem! Ma délelött 9:50kor. Méreteim 3800 gramm és 53 cm.
Beni Baba.Anya és én is jól vagyunk :D


Gratulálok nekik :D :D :D
Vendég
 


nono: teszem amint tudom csak most 2 babó még nincs benne mert technikai problémákba ütköztem igy ujra kell gyártanom majd..délutánra próbálom összehozni :D
Vendég
 

 
 

óÓÓÓÓ micsoda hír!


Gratulálok Felsoa-nak! Sok boldogságot a picihez!

Kép
blani28
 
 


Sok boldogságot kívánok Beni babához :) Ez aztán a meglepetés :)

Magika, de jó hogy otthon vagytok, várjuk a képeket :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Gratulálok anyának babának és apának a nagy napjukhoz!!!!! Sok tejcsit!

lituka! köszi!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mi is itthon :)

Alíz csodaszép és nagyon cukorfalat és ügyes baba!!!
Imádom :)

Hihetetlenül gyorsan hazaengedtek, mert hamar felálltam és jól mozogtam.
Illetve a tejci is beindult mára teljesen .. :) nagy a boldogság!

Később jelentkezem!

Gratulálok az összes új anyukának!

Hallottam hírét, vagyunk egy páran!

Bambiék is ma jönnek haza, ill. Kiscicával is találkoztam... :)

Kép
szösszenet
 
 


Jah, a leányzóm nem 54, hanem 52 cm :) :)
CSak félrehallottuk a nagy izgalomban, aztána tábláján láttuk, hogy 52 :) és kereken 3000 gramm :)
Jövök majd fotókkal!

Kép
szösszenet
 
 


Akkor az igert kepek!

Vannak szuloszobaiak, de azt csak akkor rakom fel, ha szeretnetek.

Ja es termeszetesen a datumozas rossz a kepen, mert persze ilyenkor allitodik el.

Kép

Kép

Magi
Vendég
 


Minden maminak, aki otthon van: Ügyesek voltatok!!!!

Felsoa, gratulálok!

Magika,
engem személy szerint érdekelnek a szülőszobai képek is!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Szösszenet,
Már kérdeztük Emitől is, de még nem tudott válaszolni, hogy amig nincs tejcsi addig mit adnak enni a picúrnak? Tápszert???

KépKép
kisfruzsi
 
 


Gratula Felsoanak, Beni babának és a kispapának! Sok-sok boldogságot kívánok mindannyiuknak!!!! Kép
Kép

Magika: köszi a képeket, milyen aranyos a pici bébi :D :D :D Nagyon cuki Katalin Ágnes :D

Szösz: milyen ügyesek vagytok Alízzal! Haza is mehettetek ilyen hamar, meg tejcsid is van meg minden oké, ez jól hangzik :D

Nono: köszönöm a választ a kórház-fizetés a szülésért témában. Mi anno direkt erre félrtettünk pénzt, hogy ne legyen gond, de most nem tudom, tutira kell-e, meg hogy kit kérdezzek... Ill. nem tudtam.

Kép Kép
celesztina
 
 


sziasztok!

olvasgatlak benneteket, és szeretnék gratulálni a mamiknak!
Nagyon szépek a babák!

Fruzsi!
Úgy tudom, te a szőnyi kórházban szülsz. Ott amikor én voltam, lehetőség szerint pótlásnak anyatejet adnak a babáknak.

minden jót kívánok nektek!
Vendég
 


t marian

ez jól hangzik!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Gratula Felsoának! :)

Szössz, üdv itthon! :D

Kép
babyteve2
 
 


Gyors mini-fotó mutatás manóról :)
Majd hozok többet és nagyobbat, de ezt egyszerű feltenni .. és Alíz-baba mellett most nincs sok idő!

Kép
Kép

Fruzsi - A baba 2-3 napig elvan kajci nélkül, gyakorlatilag az előtejjel, meg esetleg speckó cukrosvíz-kortyokkal.
Én kértem, hogy ne adjanak Alíznak tápszert, mert nagyon akartam szoptatni .. és mellre tettem sokszor. És 2. nap már előtejet büfizett ... így tudtuk, hogy hamarosan beindul a rendes tejci :)
Aztán mára úgy keltem, mint aki szilikon-melleket varratott az éjjel .. nagyon súlyos .. szóval megindult a dolog :)

Kép
szösszenet
 
 


jaj csajok ezek a babák csodaszépek!!!!

énisénisénisénis!!!!

Szösz! Látom te egészen megtáltosodtál! örülök h nem volt olyan rémes mert féltél tőle emléxem!
Vendég
 


celesztina! ne vedd készpénznek amit írtam csak én így tudom!
Vendég
 


Celesztina! NEM KELL FIZETNI!!! Ott szülsz, ahol akarsz :)


Magi, Alíz, üdv itthon, gyönyörűek a lányok nagyon :) Kezdek zöldülni az irigységtől :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Minden kismamának gratulálok, aki már megszült! Nagyon ügyesek vagytok és szépek a babókák!

Gitka: Én is ma töltöttem be a 34.hetet és ráadásul ma van a szülinapom! A 25.

Edina


Kép
medina83
 
 


Sziasztok Lányok,
Haza jöttünk mi is. Visszaolvasni nem tudom mikor lesz időm, mert hát elég fáradt vagyok, nagyon kevesekat aludtam a kórházban.
Csodálatos érzések kerítettek hatalmában. Jó lesz!
Jól vagyunk a baba nagyon édes.
Tej nálunk is beindult, Szöszkéhez csatalkozni tudok a szilikon mell témában! (Ez elég durva!)
Puszi mindenkinek!
Megpróbálok majd képbe kerülni, meg majd (valamikor) jövök egy részletesebb beszámolóval, mert hát azért nagyon hirtelen törétnt ez az egész. (jól meglepődtünk.)
1Bambi

Kép
1bambi
 
 


Felsoa: nagyon-nagyon gratula Benihez! Sok boldogságot és sok tejcit kívánok!


Szösszenet: de jó, hogy máris otthon vagytok és hogy ilyen jól vagytok! Alíz csodaszép!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Bambi! De jó, hogy ti is már otthon! Nektek is gratula! Minden jót és próbálj minél többet pihenni!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Magika: nagyon édes a kislányotok! Én is megnézném a szülőszobás képeket...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Nagyon szépek a babák, gratulálok mindenkinek!

Emi, Szöszi, örülök, hogy ilyen jól vagytok a császár után. Tényleg ilyen gyors a felépülés? Emi, sajnálom a kiszolgáltatott helyzetet, ezt én sem viselném jól. De szerencsésen túl vagy rajta.

Ercsi, Babyteve, az én babám sem fordult még meg. Így, hogy ilyen könnyen nyílik a méhszájam, rosszul esne, ha farfekvés miatt császároznának. Még azért reménykedem, azt mindig lehet. Bár ahogy utánaolvastam, fekve még kisebb az esélyem. :(
Vendég
 


bambi! Örülök hogy jól vagytok és ilyen boldog vagy!!!!! várjuk a képeket és beszámolót!

medina! Neked nagyon boldog szülinapot!
Vendég
 


hétfőre hidegfrontot, keddre melegfrontot jósoltak! Kik az esélyesek??? Ki a következő aki soron van?
Vendég
 


Nohát, Kismamatársak,


csudaszép lánykákat mutattok nekünk :lol: :lol: Lili, Katalin, Alíz, kis királylányok!

Aztán majd jönnek a fiús képek is, ugye? Barnabás, Dániel, Beni baba, Nimród...kis hercegek.

Egyedül maradtam április 11-ei kiírt, Téjé, Emi és Felsoa is megszült közülünk.

Mindenkit Isten éltessen!!!

Üdv,
Nuska+ (39+1)
nuska1
 
 


LÁnyok nekem annyira rossz kedvem van, olyan semmi se jó, semmi se szép :( Más is van így? Annyi mindent kellene csinálnom, meg szeretnék is csinálni, de ahogy elkezdem, meg is unom. MÉÉÉÉr?

Elege mvan amgamból is :( NIncs itthon a férjem se, senki nem jön hozzánk, pénzem sincs, és még az eső is esik.... nagyo nelegem van :( Legszívesebben bőgnék egy jót, de egyedül az is uncsi... :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Magi, Szössz, Bambi! Örülök, hogy ilyen hamar újra köztünk... :)
Nagyon szépek a babák! Én továbbra is nagyon irigy vagyok!! :)

Felsoa! Nnnna, széééép!! :lol: Jól itthagytál!! :lol: De nagy gratula neked a kispasihoz!!!! :D

Zsuzsa??? Tegnap megint fájdogáltál! Csak nem megszültél te is?? Jelezz!! Miújs??

Esélyesek: Klarka, Toncsi, Geni, Tim... (kit hagytam ki?) legalábbis időben ők....
De vagyunk egypáran, akik akár meg is szülhetnének.... magamat már ide sem sorolom, bár a nyákdugótávozás után illő lenne lassan nékem is megszülni, de szerintem, ha a magzatvizem folyna el is eltelne még vagy egy nap, mire fájásokat is produkálnék... :roll: sőt, az lenne a csoda, ha egyáltalán megszületne még áprilisban... szerintem gond nélkül átrakhattok Csöppke táblájába... :lol:

Juditék?? Ők nem jöttek még haza???
Vendég
 


Zsu!
Valahogyan igy énis.... pénzem sincs, apjuk dolgozik, majd tán 9 fele lesz, idő szar... kedvem sem az igazi... gyerekek apjuknál, ami mondjuk annyira nem keserit el most, mert anyuék lementek a telekre és nem tudnám hova rakni őket, ha Zsófia ma vagy holnap ki akarna bújni... de mindemellett töküres a lakás én meg csak rakom magam ide-oda...
Szerintem megyek, engedek egy telikád forróvizet (mostmár úgysem baj, ha esetleg fájok tőle majd)... és üvöltetem egy kicsit a Hooligans-t meg Csapdát... lehet, ez jól fog esni... :roll:
Vendég
 


zsuzsófi! háááát nem szívesen de csatlakozom hozzád...én 2 napja vagyok így....ma már feladtam és gondoltam ha sírok jobb lesz....nem lett.....ez elkeserítő....apa nálunk is dolgozik...

A hasam egy hete ki akar szakadni a helyéből. Állandóan fáj. Most meg egész nap olyan érzésem van mintha hasmenésem lenne de nincs. Megint lejjebb araszolt a pocóm....biztos a bokám a cél mert ennél lejjebb már nem nagyon van....és nagyon magamba vagyok fordulva....nincs kedvem sehova sem menni...tényleg sehova...szívem szerint csak ülnék egy sötét sarokban....és olyan fáradt vagyok és ha alszom sem lesz jobb.

Mennyivel a várható szülés előtt fordulnak magukba a szülő nők? Vagy ez egyéni? Mert ahogy elnéztem itt egy ketten a szülés előtt még nagyon aktívak voltak. Remélem elmúlik nálam is hamar (bár egy hete tart ez a hagyjatok békén érzés)
Vendég
 


[color=green]Andi megint írt hogy már szopiztat és hogy sikerült gátvédelemmel szülnie..valamint nagyon dicsérte a közös szülésznőnk :D[/color]Holnap felhivom és majd akkor írok bővebben...
Vendég
 


Nono, mért magunkba kéne fordulnunk??? Ajjaj, akkor lehet szülni fogok :)

Én is így vagyok vele, aludnék is, de minek :(

Pumpó, méhszáj alapján én is esélyes vagyok asszem....
Ha most szülnék én se tudom micsinálnék... apjuk dolgozik, apám lenet Földvárra, max a szomszéd vigyázna a törpökre...
Engem most ők is halálra idegesítenek, egyfolytában nyavalyognak :( És persze most hogy nincs pénzünk (konkrétan 700 ft-om van) persze válogatnak, nem eszik meg a kaját, aztán egy óra múlva hisztiznek hgoy éhesek... de erre már bevettem a leszarom tablettáét :)

Jah meg volt beszélve apámmal hogy mivel bkv sztrájk lesz hétfőn, a hugom meg megy felvételizni, ideadja a zautót, és akkor Tamást is eldobom a fizuért... erre nem most közölte velem, hogy 8-ra kumplungcserére megy az autó??? Merthogy elfelejtette a sztrájkot... bakker. És akkor ne robbanjak fel????

Nem baj, leg. a pakkomat összeszedtem, csak egy két (nélkülözhető) dolgot kell venni, mint pl zsepi, szalvéta...
Lehet jót tenne most ha szülnék... nem kéne rágódnom semmin :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Én erről a szülés előtti befordulásról nem tudok nyilatkozni, mert én tök feldobott voltam a fiúkkal! :lol: Most meg már egyideje tart ez az utálom a világot és ki akarok szállni érzés!!

Zsu! De nálatok legalább lesz fizu! Zoli február 15-én látott utoljára fizetést!!!! :x Lassan kéthavi bére van bent és nem fizetnek! Eljönni meg nem mer addig, amig nem fizetik ki, mert még a végén egyáltalán nem látunk lóvét és ingyé dolgozott két hónapot akkor!!!
Igy marad az én családipótlékom meg a gytartásom, ami kb. arra lesz elég,hogy a csekkeket rendezzem majd és nuku! Enni nemtom, miből fogunk????
Vendég
 


Sziasztok!

Gratulálok FElsoanak, nahát 1 napig nem vagyok és micsoda hírek!!! :) Ez szuper! Kismamiknak is akik már hazamehettetek. Olyan jó nektek, megint nagyokat nyelve olvasom a fórumot! :) Csodálatos dolog ez...

Én tengap összepakoltam a kórházi cumómat, nyugodtabb vagyok így, bár doki szerint mivel még mindig 3000 a méhszáj még nem készülök szülni. :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Pumpóka!
Köszi a kérdésed, de még itthon vagyok. Délelőtt nagyon jól voltam, most kezdtem el egy kicsit keményedni, úgyhogy pihizek.

Juditék is ma mentek haza, reggel beszéltem vele.

Üdvözlök minden hazatérőt, és sok tejcsit kívánok.

Felsoa! Gratulálok Beni babához. Jól megleptél minket a hírrel, hogy újabb baba van.

Emi! A kis Lilinek pedig boldog 1. heti fordulót kívánok.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Istenem, most nézem, Emi, Lili egyszerűen gyönöyrű baba! :)

És Magikáék kislánya is csodaszép. Egyre inkább babázni akarok :lol: :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Na csajok!

Hát köszöntöm itthon a kismamikat és a csemetéiket :D
Nagyon szépek a Babák :D valamint nagyon szép pocikat is láttam meg szobákat igy visszanézegetve :D
Sajna sok időm nem volt reagálgatni de majd próbálom magam pótolni :)

A táblit amint tudom csinálom..max holnap délelött meglesz csak kicsit megcsúsztam..asse tom hol áll a fejem..

DE a szoba kész mutizok róla képeket :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Bocsi ha sok voltam..de most ez a büszkeségem..még hiányzik a fali könyvespolc ami nincs felfúrva..meg hiányzik egy két babaszobába illő kép..
amugy ajánlom ikeából a kék tartót ami a pelenkázós képen látható..tök praktikus én abba raktam bele a zoknikat és sapikat...
ja és ikeában 100% pamut hálózsák babáknak 2500 Ft..és nagyon jó minőség..én vettem azt is...

na megpróbi visszaolvasni hogy ne legyek annyira lemaradva..
meg a táblit is pótolni...

mégegyszer mondom NAGYON CSODÁSAK EZEK A BABÁK...ANNYIRA IRIGYLEK ÉNIS MÁR PÁR KISMAMIT AKIK A KARJUKBAN TARTHATJÁK MÁR A KICSIKET....:D
Vendég
 


Ja és a zebrás ágyneműt vettem meg..de már csak külön külön tudtam mivel 4esben már nem lehetett venni..és rendelni sem lehet már...kifutó darab..igy vmivel drágább volt de legalább még sikerült kapni belőle..utsót hoztam el..
ja és a zebrás pelenkázófeltét túl nagy volt igy macisat kelett vennem.. :( de sebaj ezis édi :D
ja ma jönnek anyósék nagyvizitre...alig várom :(
Vendég
 


zsuzsófi! Én hiába alszok nem segít......meg istt van a Törpillám...szórakoztatnom kéne lassan mert kezd uncsizni. Én sem fordultam Szo születése előtt magamba hanem tök feldobott voltam....ezek szerint ez már megintcsak a sok hormon. Bár azt olvastam h a nagykönyv szerint a kismamik befelé fordulnak szülés előtt de bevallom nem sokaknál vettem ezt eddig észre sem itt sem a környezetmben. Valszleg ha nem a hormonok akkor az időjárás. Itt is csöpög és borús.

megyek hajat mosok és elkolbászolok zöldséget venni h legyen a húslevesbe holnap....az is program a Törpicúrnak....addig sem uncsizik...egy kis séta belefér.
Vendég
 


lituka! Nagyon szép lett a szoba!!! Nekem is zsifis az ágyneműm és én is az ucsót hoztam el!! Nekem ponty ráfért az u.ilyen pelenkázólap a pelusozómra úhogy azt is elhoztam. :D
Vendég
 


Lituka, nagyon szép kis pasi-lett a szoba :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


HŰ mennyien lettek babások,MINDENKINEK szívből gratulálok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Én eddig még nem jutottam gép közelbe,de mindenkire sokat gondoltam! :wink:

Utólag is köszönöm mindenkinek a gratulációt! :lol: :lol: :lol:

Mi jól vagyunk Barnabás igazi jó gyerek,bár kicsit hasfájós!

Nálunk a naygobbik fiammal van a gond,nagyon megviselte ez az egész!

Küzdünk a féltékenységi,dührohamaival ami bevallom ellégé megrémíszt és megvisel bennünket! :cry:

A babát nagyon szereti nem bántja,sőt babusgatja,inkább ránk haragszik,de talán napról-napra jobb a helyzet!

mindenkinek millió puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
KépKép
nicci
 
 


Virág, én is ezen nyígtam, hogy tök jó, hogy már hónapok óta nyitottak améhszájak, erre császároznak majd... :twisted: Bár én csütörtök óta már nem fekszem folyamatosan, bár alig bírom a gyűrődést, de semmi különbség nincsen, mint amikor feküdtem. Oké, tegnap vagy egy fél órát ültem az Ikeában egy fotelban, mert majdnem elájultam, de ennyi belefér. Kell egy kis gravitációs segítség a forduláshoz! :D Magnéziumot még szednem kell, mert még mindig alacsony a szint, annak ellenére, hogy töméntelen mennyiségben kell szednem. :D

Babóképek nagyon szépek! :D

Kép
babyteve2
 
 


Nicci, de jó hogy jelentkeztél! :) Örülök hgoy minden rendben Barnabással, reméljük a tesóval is könnyebb lesz hamarosan! (Akinek egyébként bolgod szülinapot! :) )

Majd hozz képet is ha lesz időd! :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Hát én most kibőgtem magam :( Beleolvastam az indexen a két kis ember című topicba.... azoknak a gyerekeknek az apukája nyitotta, akiket az az ír pasi ütött el 8 éve :( És belegondoltam hogy az én gyerekeim pont annyi idősek mint ők voltak akkor. És máris jobb kedvem lett, hiszen itt vannak nekem, kell-e ennél több?
Ne legyek telhetetlen, szoktam mondani....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Medina: Boldog 25. születésnapot!!!

Bambi: szia, üdv újra itt! De jó, hogy Nálatok is minden rendben (a szilikon-mell idővel jobb/könnyebb lesz)

Zsuzsófi: köszönöm az infot

Szösszenet: nagyon édi Alíz

Szép a babaszoba nagyon, Lituka!

húű, én most nagyon fáradt lettem; délelőtt nagykörúűton voltunk: Brendon, plázás boltok szoptatós felsőt keresve -persze, hogy az utolsóban találtam megfelelőt, de az legalább olcsó is volt és jól néz ki, így megérte :D Meg megvettük végül is azt a Babafigyelőt -így akit érdekel írhatok még róla, mivel ilyet könnyen lehet sk is készíteni, de bevallom, én most lusta lennék ehhez, így megvettük (amiért eredetileg mentünk úgysem lett jó) Aztán itthon meg takarítottunk, férjem leöntötte a kanapét sörrel, moshatok is emiatt, stb stb, szóval nem unatkozom...

Kép Kép
celesztina
 
 


Magika: Örülök, hogy hazajöttetek! Csodaszép, fejlett babád van!

Felsoa: Gratulálok Beni-babához! Sok boldogságot és tejcsit!!!

Szösszenet: De jó, hogy minden rendben és hazajöttetek! Édes baba! Örülök, hgy így megindult a tejcsid!

Medina: Boldog szülinapot!!!

Bambi: Örülök, hogy ti is itthon és a tejcsid neked is beindult!!!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Ennyi baba láttán nem bírtam tovább cérnával és bőgtem egy sort! Már alig várom, hogy én is szoptathassak, hogy kezemben tarthassam a picimet!!! Persze, azt még türelmesen ki kell várnom, én nem akarok előbb szülni a kiírtnál, de persze túlhordani sem szeretném. Már csak 1 hónap! :D Egyre izgatottabb vagyok, másra sem tudok már gondolni!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?