Új privát üzeneted érkezett!

Hanna
Hogy őszinte legyek már nem tudom, mert azt mondták, hogy azért nem lehetett már kapni, mert megváltozik a doboza és persze az ára is. (1x-vagy 2x tudtam csak venni neki)

Regina
Ne is említsd már most egy kicsit félek, hát még mi lesz ha már menni kell a kórházba.

manocskak
 
 


Edit: jaj, én is alig tudtam választani. Tök jók voltak a dzsekik is, de azt már kaptunk. Létszámstop van ruhák terén. (nagy önmegtartóztatást igényel) Persze a lány cuccok megint dupla akkora helyen voltak.

Tejpép: én még 700 Ft-nál olcsóbbal nem találkoztam :shock:

krisz78
 
 


Krisz: én meg is néztem a kislány ruhákat és mondtam Bálintnak, hogy nyugodjon meg, nem veszek neki rózsaszín télikabátot, csak nézegetek :lol: :lol: :lol:

Edit + Bálintbaba

KépKép
bálintanyu
 
 

 
 

Krisz! Én is ezért kérdeztem. A legolcsóbb 699.-Ft volt. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


bejelentkezem, tiszta carul vagyok, előjött az ellrgia durván, plusz szerintem meg is fáztam..
Délután kiütöttem magam Fenistil cseppekkel, aludtam egy órát, gyerekek a szőnyegen, fogalmam sincs mit csináltak... :oops:
Majd jövök, ha függőlegesben nem ömlik az orrom és könnyem... :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hanna, az az arc Olivérnek! Már most igazi pasi. Apának nem mutatjuk meg a képet, már most bújtatná Zsófit. Ha pedig meglátja Olivért, rögtön jogosnak is gondolná. :lol: :lol:
Köszi a tejpépes tippet. Általában Milupásat veszek, lehet, hogy akkor bespejzolok egy kicsit, ha ennyire leárazzák.

Moffli, jó hallani rólatok. Remélem helyrerázódnak a dolgaitok. Noémi pedig egy tündér!!! Nagyon jók a képek!

C&A: ezt elcsesztem :x Olyan kuponom van, ami júliusban volt beváltható. :shock: Na, ezt megszívtam!

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Nem tudom mi van a gépemmel,de szerintem be fogja mondani az unalmast.Délelőtt elsötétedett a képernyő és úgy is maradt,de lehetett látni hogy ott vannak a betűk,ha nagyon meresztettem a szemem.Most megint működik.

Móni,nagyon szép név a Joakim.
Ez pedig tényleg bosszantó ha az embernek tartoznak és aztán természetesen neki kell kuncsorognia a saját pénzéért.

Mi a prevenal oltást 3.,4.,5. hónapban kaptuk.Azt hiszem 16 hósan lesz a következő kötelező?

Peni,sem a társas magány sem pedig az egyedüllét nem jó,mindkettőben szenvedhet az ember.De szerintem egy nőnek különösen rossz egyedül hosszú távon,míg a férfiak jobban elvannak.Ha úgy döntöttél hogy megpróbáljátok akkor biztos nem látod reménytelennek a kapcsolatotokat

Bartika,mi is kb. ennyit eszünk,de este csak tápszert kap 210ml-t.
Ti hány kg-nál tartotok.Tomi hat hósan volt 9 kg,azóta nem mértük,de van súlya

Hanna,Olivérnek micsoda gyönyörű szemei vannak

Krisz a babakeksz tényleg drága,amit én vettem neki milumil vagy milupa,900ft körül és nagyon finom.Rá is jártam,míg el nem fogyott

Moffli,Noémi igazi kis hölgy

Sahli,Patrik nagyon cuki a lavórban
liuska
 
 


NA egész ügyesek voltunk. Elmentünk a hádába, hogy majd a párom vesz dolgozni pólókat, meg a deichmanban veszünk cipőt Máténak aztán b efizetjük a csekkeket. Pólón, cipőn és csekkbefizetésen kívül mindent vettünk:) Lencsilánynak oylan édi ruhácskát, hogy csak na. Majd ha rajta lesz lefotózom épp szárad. Szerintem nem volt 100.- Ft az a ruha.

Edit! csak szólj ha valami kell én meg mondom az ötleteket! A párom is meg én is elég kreatívak vagyunk, tudod a kicsi pénzből nagy mutatványokat szeretjük:)
katuska79
 
 


Moffli! ha babakekszet meg babapiskótát evett már Noémi akkor simán mehet a kenyér meg a kifli...csak figyelj oda mert abból is könynen leválik darab. Kifli helyett inkább zsömle...mert a kifli tejjel készül, míga zsömle vízzel. (a hagyomány szerint)
katuska79
 
 


Bartika,kérdezted hogy mi volt az oka a szakításnak.Az első perctől kezdve be akart szabályozni a gyerekkel kapcsolatban,de nagyon durván.Az egyik dilije az volt hogy a gyerek szájába mindig be kell dugni a cumit hogy csendben legyen.Ne vegyem fel,ne simogassam meg,ne vigasztaljam ha sír,hanem cumit a szájába.Aztán nem volt tejem,hetekig azzal poénkodott hogy le fog fogyni a gyerek,és elviszi a gyámügy.Természetesen nem fogyott többet mint bármlyik baba a születése után pár nappal.Ha a pár hetes babámat fel akartam venni,mert sírt,rámszólt hogy van más dolgom is.Ha csak a kiságy felé közelítettem,rögtön jött és rámszólt hogy hagyjam a babát.Bármikor megfogtam a Tomit,azonnal kötekedett velem.Januárban kirakta Tomit az erkélyre,hogy aludjon.Becsukta az erkélyajtót és leült reggelizni.Pár perc múlva hallom hogy sír keservesen,be akartam hozni.Ő azonnal felpattant,elállta az utamat(193 cm,100kg)és a cumit követelte tőlem mint egy elmebeteg,nem engedett ki az immár ordító picihez.Na ez kiverte nálam a biztosítékot.
Volt olyan hogy ki akart gáncsolni,miközben a Tomi a kezemben volt,mert ki akartam menni a szobából.Vagy meg akartam itatni,ne itassam majd szól a gyerek ha szomjas.Kezébe ad olyan tárgyakat amik felsértik az ínyét ha bekapja és ha rászólok,rögtön a plafonon van és veszekszik velem.Tomi imádja ha a magasba emelem,ő azt mondja nem fog egy közel egy éves gyereket emelgetni.Folytathatnám a sort,de szerintem ennyi elég is volt.Ezek a dolgok napi szinten mentek hónapokon keresztül,tönkretette minden egyes napomat,én egy életre meggyűlöltem ezt az embert.
Bocsi hogy sok voltam de így már talán érthető hogy elküldtem őt és eszemben sincs vele újrakezdeni
liuska
 
 


Sziasztok!

Noémi nevében is köszönöm a dicséreteket! Mindig ilyen mosolygós, kivéve, ha jön a foga, fáj a poci, vagy vmi nyűgje van. NEm is tudnék más képet készíteni.:)
És aki megérdemli, annak is folyamatosan így vigyorog. Kivételt képeznek az öregasszonyok. Előlük elbújik, nem is értem, miért.:)

Visszanéztem a képeket, tündériek a skacok is!!!Olivér azzal a komoly tekintetével...Patrik a lavórral.:D, és persze a többi kis csibész is.:) Nem vezették még be a többnejűséget?:)

liuska:hűű, nem semmi, amit elviseltél! Ezek után nem is csodálom, hogy nem kezdenéd újra. Kitartást, sok erőt!

mágnes:jobbulást!!!!

katuska:köszi! Akkor 7végén kap egy kis kenyérhéjat. Kiváncsi leszek, hogy mit csinál vele. A drága babakeksz nem ízlik neki, csak úgy, ha gyümibe teszem.:( Nekem viszont annál inkább, néha rájárok.:S

Egy kérdés:mi lenne, ha lenne egy babakonyhás fórum is? Ha van ilyen, akkor bocsi, sajna nem tudom megnézni, annyira lassú a netem, hogy nem akarja betölteni a listát. Annyira jó lenne, ha lehetne recepteket olvasni, mit mivel kutyulhatunk, mit adhatunk már nekik, stb. Mert a baba kajával nem igazán merek kísérletezni. De ha látom, hogy valaki pl. a borsót összekutyulta cukkinivel, akkor már meg merem én is csinálni.:)

Képzeljétek, ma írt a párom, hogy vett életében először vmi játékot Noinak. Már jobban várom én, mint a baba, mit kap.:)

Kép
moffli82
 
 


Liuska
Köszönöm szépen. Hát igen elég furcsa, hogy az embernek a saját pénze után kell kuncsorogni amiért már elvégezte a munkát.
Hát amit leírtál, szóhoz sem jutok. Most már értem, hogy miért nem akarod rendbe hozni a kapcsolatodat, ilyen emberrel én sem kezdeném újra.
A szüleid mit szóltak ehhez? (bár sejtem, hogy mit mondhattak neked) Tudnak neked segíteni valamit a baba körül?
Ti össze is voltatok házasodva vagy csak együtt éltetek? Bocsi, hogy ezt megkérdeztem. Remélem nem haragszol érte.

Nem tudom mi van a Joellel, mert ma éjjel is óránként föl kelt, van tőlünk nem messze egy ház ahol rengeteg a kutya, mi már a párommal arra gondolunk, hogy az ugatása zavarja őt amit éjjel művelnek.
De sajnos nem tudunk semmit tenni ellene, mert hiába van kint a fali újságon erről papír, hogy 1 háznál max. 3 kutya lehet, ez nincs meg szavazva.

manocskak
 
 



Kép
Kép
cs_erika
 
 


Liuska, én egy hónapot sem bírtam volna ki. Nem is tudom mit mondhatnék erre. Majdnem sírtam amikor olvastam. (belegondoltam, hogy ha nálunk ez lett volna) Igazából csodálkozom, hogy ezek után a gyerek közelébe engeded.

Azt viszont hidd el, nem minden férfi ilyen. Az biztos, hogy gyerekkel nem könnyű ismerkedni (egyáltalán nem elkeseríteni akarlak) viszont nem is lehetetlen. Egy barátnőm 2 gyerekkel él immáron több éve boldog párkapcsolatban. (nem a gyerekei apjával)

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Kajálás, nálunk általában 100 ml körüli az adag. De mindenből. Így egy bébikaja 2x elég. Főleg, ha krumplit is adok hozzá.

Babakekszet nem vettem még, de babapiskótát minden nap rágatok Zsófival. Vagyis szottyosít, mert ugye foga még nincs.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Hahó!

liuska szörnyű,amit a volt párod művelt!!!csak azt nem értem,hogy most már rajong a kicsiért,és eddig akkor mi baja volt!
olvastam valahol.hogy vannak férfiak,akiket nagyon megvisel a gyerek érkezése,szinte sokkot kapnak,na de ennyire!!! :evil:
jobb is,ha nem vele éled le az életed!

babakeksz,babapiskóta én még nem mertem adni Zétinek,nagyon félnék,hogy nagyobb darab kerül a szájába...
mikor még csak pár hónapos volt félrenyelte a tejcit,olyan szinten,hogy lábát fogva lefele lógattam és ütöttem a hátát,hogy vegyen levegőt!úgy sírt fel,mint mikor megszületett!

képzeljétek el,Zéti fél a kutyaugatástól,de csak akkor ha nem a kezemben van,tegnap este mikor fürdettem, elkezdett ugatni a kutyánk,és megijedt!szegény úgy sírt! :cry:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Liuska
Én is amint már írtam neked, én is úgy ismertem meg a mostani páromat 2 évvel ezelőtt, hogy nekem ott volt már a 2 gyerek. És immár egyházilag októberben már 2 éve polgárilag meg most lesz 3 hónapja, hogy házasok vagyunk.

manocskak
 
 


Liuska! Még egy kérdés. Szülni is egyedül mentél? Visszanéztem, és a hsz-ból úgy veszem ki, hogy teljesen egyedül mentél be, és csináltad végig.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sahli: ó, sajnálom, jobbulást mindkettőtöknek!
Patrik nagyon édes baba :)

Hanna: köszi, megvolt (este olyan fáradt voltam, mint a kutya :lol: :lol: :lol: visszaolvasni sem volt erőm)
Olivér: szenzációs a vonatos kép, a bűnbánó nagyon édes :)

Móni: uff, ez kemény dió, remélem, korrekt lesz a párod haverja, és nem nektek kell a pénz után mennetek!

Moffli: örülök, hogy jöttél, Noi nagyon édes :) Kis husi :)

Sahli: fütyimarkolászás teljesen természetes, ne aggódj miatta! Ez olyan pasis szokás :? :lol:

Milyen C&A utalvány? Ami a DM kuponfüzetben volt? Csekkolom....

Edit: ajtórácsot az elefániban vettünk. Kreatívkodás: egy percig se érezd magad rosszul amiatt, hogy nem fér bele az életetekbe, azért halad előre az emberiség, mert kitalálta a munkamegosztást :wink: Enyém Apa megpróbál itthon megcsinálni, amit tud, de ezek tényleg apróságok, nagyobb dolgokra (és az ajtórács már ide tartozik) nem futja az időből. Ez van, igazából én jobban örülök, ha azt a kevés idejét, amit itthon tölt, az velünk tölti, és nem a pincében bütyköl.

Lius: ez szörnyű, teljesen igazad van, hogy elküldted!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


csöre
Remélem én is, bár a párom azt mondta, hogy holnap lesz valami munkája amit ez a haverja szerzet és akkor megkapja a pénzt. :roll:
Igazából én nem nagyon ismerem ezt a haverját, így egy kicsit kétségeim vannak, de remélem eloszlik majd. A párom szerint ő nem az a ember aki nem adná meg a pénzt, nem úgy mint a múltkori. :roll:

manocskak
 
 


Halihó!

Csöre! :)

Liuska! Nem semmi. Hűűűűű

Altatás:

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: altatás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: enyém Saci éppen félálomban (vagy már álomban?) cicin lóg :roll: ez van...

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Hali!
Liuska:
hát ez nagyon durva, amit a párod művetl. Biztos vagyok benne, hogy nagy fokú féltékenység is volt benne, na de ennyire durván... :shock: Jól tetted, hogy nélküle folytatjátok az életeteket!

babakeksz: Én vettem Bencének, de miután nincs foga, így a gyüölcshöz szoktam neki turmixolni. Imádja :)

Mai menünk: brokkoli krumplival pipihusival és olajjal.

Azt hiszem megvan az első dolog ,amit elrontottam Bencénél.. Az altatás... Napközben ringatva hajlandó elaludni, de most eljutottunk odáig, hogy amikor álmos, és kézbe veszem, feszít, ordít, nem akar vízszintben lenni. Ha beteszem az ágyába, akkor pedig nem alszik, sír, vgy néz kifelé.... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Elköszönni jöttem lányok.
Nem tudok írni egy ideje, de olvaslak Benneteket minden nap, együtt örülök mindenki örömének, és együttérzek minden babás vagy "felnőtt" problémában.
Jelenleg olyan mély válságban van az életem, amiből nem látok egyelőre kiutat, de minden energiámat ez köti le, ezért nem tudok aktívan részt venni a topikban.
Nagyon sokat segített eddig is, hogy itt lehettem, köszönöm mindenkinek.

Kívánok minden mamának-babának boldog, örömteli cseperedést, és az eddigiekhez hasonló összetartást itt a topikban!

Enikő

benci
 
 


Enikő: sajnálom a válságot :( nem tudunk segíteni?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Benci:
jajj nee... :cry: Én úgy örültem, amikor bejelentkeztél hozzánk!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nálunk a mai menü: paradicsomos tök krumplival... husiért át kéne menni Taksonyba, de az most nem egyszerű :( lehet, kompromisszumokra kényszerülök, és nem csak Matyi-féle húst adok Sacának :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


csöre
:Bencénél ezért húzódott el a hús bevezetése, mert egyszerűen nem találtam számomra megfelelő minőségű csirkemellet... Tegnap végre Apa az Intersparban kapott szép frisset, most van neki kb. 2 havi adagja, az előbb dobozoltam be . :)

Taksony?? Mi is oda járunk, látod ez eszembe sem jutott, hogy ott vegyek! Milyen hülye vagyok!!! Melyik henteshez jártok?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági! Altatással én is így vagyok. Elqrtam csúnyán. :(
Csak cicin alszik el.

Benci! Nemááááááááááááá. Mi a baj? Tudunk segíteni?

Pipihusi: a hentesnek 1 hónappal idősebb a kisfia. :)
Mindig friss husit kapunk.

Csajok! Tegnap kiakadtam. A fene sem gondolta, hogy 7 hónap után még fejni fogok. Úgy bedurrantak a cicik, hogy csak na. Mi a fene lehetett? O. eszik rendesen.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!Zéti ma banánt evett őszivel,na és tettem bele kölesgolyót,szereti!az én drága fiam még nem igazán óhajtja megenni a zöldségféléket,pedig már kevertem gyümivel,adtam naturan!!!! :cry:
hát a húsról meg álmodni sem merek!nem tudom mi mikor jutunk el odáig!!! :cry:

hanna Olivéred nagyon ügyi!már így áll,nagyon erős,fejlett gyerkőc!!! :lol:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Kép Huncutkodós

Kép "Szépen nézős"

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Mági: Kreiszékhez (asszem, most Kreisz és Stark a nevük). Ti hová?

Hanna: tegnap este én is így voltam. A balos cickó ki akart durranni... (pedig az a kisebb adagos cici) szerencsére sikerült megtömni Sacit, így megúsztam a fejést. Ez tényleg tömés volt :D
Pedig napközben is rendesen evett. 3x az állatkertben, utána meg még 4x, és 1 üveg sk őszib-sárgab-alma kutyulmányt, meg 1/2 üveg sk répa-petrezselyemgyökér-krumpli katymaszt... + este szopi előtt 1 bolti babadesszertet némi kölesgolyóval (kompót, vagy minek hívja magát, az a nestlés).

Kriszta: lehet, hogy ízlene a husi Zétinek :wink:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


ZKrisz! Nagyon édes Zétény. :)
Próbáld ki a husit. Nekem is jobban eszik azóta Olivér.
Na.. jó.. az túlzás... eszeget.

Csöre! Nem tudom, mi az oka akkor ennek? :roll:

Vicky? Enikő? Petne? Vickybabe? Kata? Merre csavarogtok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: hát, hogy mindkettőnknél pont tegnap, az sztem véletlen egybeesés. Én arra tippelek, hogy Saci felturbózta a lefetyeléseivel (amit nem neveznék szopinak, csak nyalakodásnak). Másik tippem, amit nem tudok alátámasztani, mert nem emlékszem, hogy állandóan jobbossal kínálhattam véletlenül (figyelmetlenül, bénázva... stb...), így a balos túltelítődött. Nálad mindkettő feszült?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre! Igen, nálam mind a kettő. Ezért nem értem.
Pedig evett rendesen O.
A gyerekeink már megint összebeszéltek :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Katuska:
Petrának boldog 7.-et!!! Kép
Hogy telik a naptok???
Fiacskád?????? Kép

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Bence felült :) A kezével támasztja magát, és úgy. Másnál is így ül a gyerek?? (tudom, hülye kérdés egy 2 gyerekestől, de Anna nem a klasszikus értelemben véve ült fel..:) )

Katuska:
Isten éltesse Petrát!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csöre:
hátöööö.... gőzöm sincs hogy hívják őket, de haraszti felől bal oldalt vannak a főúton.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boldog 7-et Petrának!!! :P
Katuska:Én sem értettem,hogy ezt hogy érti a dokinő...Azt mondta,ha van valami,hívjam és mehetek,de meg van az 1 éves státusza... :oops: :o :shock: Azt mondta 1éves szinten van..De nem tudom,hogy akkor most miért ne menjek már addig... :oops:
Felraktam a képeket a lányról.Most dobok ide is párat!Aztán megyek is tovább,mert tegnap elcsavarogtuk a napot!Ma pakolok tovább,hálisten, Istvánnak megint van munkája.Már nem dolgozott 1 hónapja,a csekkek meg ugye gyűltek... :evil: :roll:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Na ennyit csak,mert így is velem lesz tele az oldal... :roll:
Hanna:Olivér igazi pasi!Nagyon jóképű a kis hódító! :wink: :D

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Mági: gratula Bencének! Igen, először támaszkodva, majd elengedett kézzel :wink: Nagyon jól csinálja :D
Kreisz: ha Haraszti felől jössz a régi 51-esen, akkor Bugyi felé kell lefordulni a táblánál, majd rögtön, ahol 2 felé ágazik az út, ott a balost választani (nemtom, milyen utca), az utcán jobb kéz felől van olyan 200-300 méterre a kereszteződéstől. Ajánlom, nagyon jó minőségűek a cuccok, csirke is van általában 3 (ár)kategória, nekem a középkategóriás sárga bőrű jön be, nagyon finom :wink:

Hanna: na ja, közel voltunk hozzátok, jól működött a telepatika :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Saca kikérte magának, hogy mást eszünk, mint ő... őrület ez a gyerek. Úgyhogy beletrancsírozott a bolognai spagettimbe... tésztát nem hagytam, mert ez tojásos volt, de paradicsomos husit kapott egy pindurit (nem kész szósz, friss, sk...), meg jól összekente magát :D Nagyon elégedett volt magával :lol: :lol: :lol: :lol: Azért szerencsére sikerült beletölteni a saját ebédkéjét is... na nem mindet, de nem lehet egy szavam sem :) Délelőtt 3x szopizott rendesen (na ja, amikor írtam fent, hogy cicin elalszik, akkor aludt 2 percet, utána altattam még 2x, amit kihasznált extra giga kajálásra :lol: :lol:). Szóval még nem aludt, tele a hasa, esélyem sincs elaltatni.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Lehet meg kellene próbálnom a husit!Nemsokára kell mennünk méretőzni,majd akkor megkérdem védőnénit!

mági gratula az üléshez!

hanna lehet,hogy több folyadékot vittél be a szervezetedbe!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


eszter gyönyörű,formás kis csaj!gratula hozzá!

ja tegnap a bébi desszerttől az én rafinált fiamnak nem volt hányingere!!!(nem cukkini)nem fájt a hasa sem tőle,és más allergiára utaló jelet sem vettem észre rajta!Hát azért nem szoktatom hozzá a kis francost,nem olcsó mulatság!milyen jó lesz, ha majd kaphatnak már joghurtot!

ja,meg vettem tanulófogkefét neki,babapatikás újságban láttam, nem volt olcsó,de hadd szokja!na meg van is mit mosni!!! :lol:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Eszter: hú, az a zöld hajú kép nagyon vad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jó kis husis Eszterke, aranyos :)
Ezt az 1 éves státusz dolgot én sem értettem, csak elfelejtettem reagálni. Ilyet még nem is hallottam, pedig már a 3-ik gyerekemet nevelem, és második gyerekdokinknál vagyok :roll: Jó, az igaz, hogy a havonkénti ellenőrzés nem feltétlen indokolt, de hogy 1 éves koráig nem akarja megnézni?!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Hu na tul vagyunk a 7 honapos ellenorzesen meg a prvenaros oltason. 10 kilos a fiam :oops: hat azert faj a hatam annyira :roll:
Kaja: hat en is szivesen fozok a fiamnak, sot fozok van, hogy naponta ot felet. Meg sem eszi meg. Vagy minimalis adagot. A gyumiket igen, viszont a zoldseg husit nem. Kivagyok tole. A babaeteleket bezzeg enne, meg eszi is, de hat en meg szoktatnam az enyemre. Mit fozzek vagy csinaljak, hat nem tudom. A mai menu (ami allitolag minden gyerek kedvence itt). Porehagyma (persze a turmix utan atszurve), krumpli es repa, lehet hozza csirke husit is adni. Nagyon finom meg nekem is izlik (habar en mar mindenhez hozza vagyok szokva).
MOffli nekem van jo par receptem, mert tenyleg agyonra probalgatom magamat, meg minden honnet gyujtottem recepteket, babaszakacskonyvbol, internetrol, baratnoktol stb. ha gondolod atkuldom.
Liuska: hat nem semmi az exed, meg jo hogy ex
Alvas: tan en is elrontottam valamit, a fiam egyre kevesebbet alszik a kisagyba es egyre tobbet velunk az agyba. Nem tudom. Mindig mas a metodus az altatasra, mert mast igenyel, cici, ringatas, olelgetes persze a kedvencek. Egy kicsit most taknyos (ugy hogy meg tobbet log az agyunkba, mert mindig felebred attol,hogy nem kap levegot), de ha atmegy rajta, megprobalom, ot vissza tessekelni a kisagyaba, csak olyan nehez az ejszaka kellos kozepen okosnak es kitartonak lenni, mikozbe az o lelki eletebe sem akar az ember belegazolni.

Kép
brestovsky
 
 


Lányok, sztem gyűjtsük a babakaja recepteket is a másik topikba! Igaz, hogy nem baabreceptesnek indult, de miért ne lehetne az is? Én szívesen olvasgatnám, hogy mivel tömitek a bébiket, pl. a póréhagyma eszembe sem jutott.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csore: ok en felteszek oda parat

Kép
brestovsky
 
 


köszi, Rita!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: :o :?: :?: Ezt mondta... :roll:
Ja elfelejtettem:Katuska reagálta le a meningococcust-Én a kötelezővel együtt a pneumot adattam be,a meningo valami másikfajta agyhártyagy. :roll: Azt mondta.És valami neis vec c,meningitec, meg még egy valamit leírt,hogy utánuk nézhetek,csak alig tudom kiolvasni(ezeket se biztos,hogy jól írtam) :D
Képzeljétek el,hogy Eszti már tud tapsolni is!Épp a dolgom végeztem,mikor látom,hogy tapsikol a habtapiján és valaminek nagyon örül... :lol: Mondom neki tapsi baba-tapsi...Erre megörült és tovább tapsikolt! :D :P Olyan édes!Csak megtanulta már... :P
Na megyek összeütök egy kis kaját!Ja egyébként nem is írtam,hogy már -13kg-nál tarok! :) Lassan tényleg hívhatom a playboy fotósait! :)

Eszter

Kép
eszterem
 
 


ZKriszti! Nem ittam többet. Nem tudom, mi az oka. Mindegy végül.

Eszter! Csodaszép Eszter. :)

Egy édes videó:
http://www.youtube.com/watch?v=SZLaZyMpfUI

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?