Új privát üzeneted érkezett!


Hali-gali Csajok!

Lucus: én tényleg mondtam hogy nálam lehet tali, fenn is tartom ezt természetesen, bármikor szívesen látom a baby-klubbot :lol: !!

Liuska: tudom,hogy már nem a párod....bocs ha rosszul jött ki amit írtam. Jól tetted, hogy lezártad a kapcsolatot ha nem ment.....a miénk sem ment. 4 hónap külön élés után most próbálkozunk...dehát ha egészen őszinte akarok lenni akkor meg kell állapítanom, hogy bizalom nélkül nem lehet működtetni egy kapcsolatot, én meg nem bízom benne évek óta. Szóval...lehet együtt időt eltölteni, ami végülis még kellemes is...de az amire egy nő vágyik úgy igazán az már nincsen meg egy ilyen "újjáélesztett" kapcsolatban (szerelem, szenvedély, szikrázás :wink: ). És ez az igazi csapda, éljen az ember egy "látszat" kapcsolatban ami nem rossz csak olyan "semmilyen" vagy éljen egyedül és adjon magának sanszot arra,hogy megtalálja a saját párját...a másik felét..........
Én mostanában sokat gondolkodom rajta.....talán majd 20 év múlva meg tudom mondani hogy amit végül döntöttem jó volt-e.....
Kívánom hogy jól dönts. Meg magamnak is ezt kívánom...... :wink:

KépKép
peni
 
 


ja el is felejtettem képzeljétek ma jön a gyerekdoki oltani Zétényt, ma kapja a második prevenárt.....úgy utálom ezeket az oltásnapokat. Szegény kis Zétény ....már előre kivagyok mindig. Pedig jól tűri általában...csakhát mégis :roll: :roll:

KépKép
peni
 
 

 
 

Peni! ezt jól leírtad! inkább a hideg víz, mint az állott pocsolya.

Eszter! ezt nem értem....mi az hogy megvan az egy éves státusza? Úgy érti már meg sem nézi?
A neisvac-c amit itt sokan kaptak agyhártya gyuszi ellen=meningococcus elleni szuri. VAlaki kapott mást?

Móni! előre nem szabad kiakadni semmin! mindig minden megoldódik, meglesz az a pénz! Hú nálunk mennyiszer ez van de megbízom a páromban mert azért éheznünk még sosem kellett még akkor sem ha úgy kapartuk össze az utolsó forintokat a kesztyűtartóból, hogy kenyeret tudjunk venni. De ilyenen nem szabad vitázni, az nem visz előrébb! Biztos vagyok benne, hogy a párod is kényelmetlenül érzi magát miatta de fordítsd meg a dolgot, hogy pl Te mennél el dolgozni egy barátnődnek aki ott mondja meg, hogy nincs pénze. Gondolom bíznál benne, hogy majd megadja és eszedbe sem jutna, hogy a párod ezt másként gondolná. Nyugodtan hazamennél elmondanád és kicsit szarul esne, ha a párod a fejedre olvasná. Örülj neki, hogy nem oylan a párod aki lenyúzza a másikról az utolsó réteg bőrt is.
Lehet vitatkozni a pénzen...de nem érdemes attól nem lesz több és még a kedvetek is rossz lesz. Ahelyett, hogy örülnétek, hogy egészségesek vagytok, hogy megvan kezetek lábatok, hogy láttok, hallotok stb stb. Mi mindig ezt mondjuk ha elfogy a pénz...
katuska79
 
 


Azért mi sem vagyunk egészen százasok. Én este tízkor még ablakot pucoltam, párom meg csempézte a kazánt.... aztán röhögtünk mikor Máté elaludt, hogy na most már abba hagyhatjuk a munkát mert alszik a főnök:)
katuska79
 
 


Katuska
Igazad van, csak tudod ez már nem az első eset, hogy így jár a párom.
Azért is vagyok egy kicsit ideges, mert ez a haverja nem itt lakik a szomszédban, hogy át megy hozzá, mint akivel először így járt.
Én igazából nem is ismerem ezt a haverját, mert most láttam őt először amikor a párommal együtt elmentünk, hogy megbeszélik, hogy mit is kell csinálnia.

Meg most a kocsi megint szervizben van, megint gyújtás miatt, már abból is kezd elegem lenni egy kicsit. Egyre többször fordul elő ez is. Nem tudom, hogy hogyan csinálta meg a szerelő először, de most elég pocsék munkát végzett, hogy ilyen hamar megint tönkre ment. Megint ki tudja mennyibe fog ez kerülni. :roll:

manocskak
 
 


Jó napot!!!

Húúú csajok, így két gyerekkel itthon elég nagy kihívás, minden elismerésem azoké, akik non stop így nyomják... :roll: (én csak amíg kezdődik az ovi, de már most hátrányos helyzetből indulunk, megkértek, hogy csak egy héttel később kezdjünk, hogy azokat szoktassák be előbb, akiknek dolgoznak a szülők). :x

Liuska, annyira elszomorít amit Te is írsz a pasikról. :cry: megkérdezhetem okulás képpen, hogy mi volt a fő ok? Vagy csak sok apró dolog gyűlt össze? Kitartást, nem lehet könnyű.

Xania, akkor mérjed Te, de mérés nélkül is látod, hogy kell-e új ruci, nem? Ha nem vashiányos, akkor olyan sok másik baja nem lehet! Annyira unom már hogy állandóan paráztatják a szülőket ezzel a súlygyarapodással!!!! :evil:

Ercsi, szerintem nem rontod el azzal, hogy kiveszed! Ha sír akkor ki kell venni és akkor visszatenni, ha megnyugodott. Én pl. második gyereknél tojok a régi elveimre, van hogy Ádit nem tudom visszaaltatni és magunk közé veszem, ott azonnal elájul. :roll: :oops:

Katuska, nálunk sem jön be az elszeparálódás. :( Én megvonni szoktam tőle dolgokat, pl. nem kaphat nasit, vagy nem nézhet mesét. Amúgy Petra születése előtt is ennyire kis vadóc volt? Mert nálunk azért most durvult el 7 hónap után… bár szerintem sokat számított az is, hogy nem voltunk itthon, állandóan úton voltunk, meg nagyszülőzött, ilyenkor mindig elkanászosodik. :roll:

Sahli, Eszter!!! Üdv újra itthon!!! Kérünk bizony képeket! :lol:

Attila babánk ej de jóképűű! :wink:

Nálunk a cukkini paradicsommal és krumplival nagyon menő!!
De a legnagyobb favorit a cékla, alma, krumpli csirkehusi, meg a szilva krumpli husi. :)
Mi most nagyon belelendültünk a zabálásba, 240-300g főzelék csúszik le ebédre és vacsorára, este meg még mellé 150-180ml tápi. :shock:
Csajok írjatok már miket főztök a kölköknek, annyira jól jönne néhány ötlet.

A taliban én is benne vagyok, csak könyörgöm várjuk meg a szeptember 7-t, mert kettővel nem megyek sehova, főleg Pötyivel aki önmagában is felér 2-el. :roll:
Amúgy mit szólnátok egy játszóházhoz, ott elférnénk, pl. a Lurdyban tök jó van!!!! Ott van külön pici baba rész is és napközben tutti nincsenek sokan. Oda fuvart is vállalok! :wink:

Na? Puszi:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Lucus,táblát köszi és anyukádnak nagyon kívánom hogy gyógyuljon meg.
Szemdörzsölés:volt hogy egész nap csinálta Tomi,de olyan erővel.Orvosnál rákérdeztem,semmit nem mondott

Erika,szerintem egyáltalán nem rontottad el Zsófit azzal hogy éjszaka is magadhoz öleled amikor sír,picik még,szükségük van az anya melegére
Szerencsére az exem csak heti egyszer jön a fiához és csak pár órára.Ennyit bírok ki vele.Úgyhogy azt hiszem nem emiatt alszik Tomi ilyen nyugtalanul.Próbáltam már százszor megkérni hogy ne acsarkodjunk,képtelenség.

Kupi,te igazán jó apára leltél a párodban
liuska
 
 


Barti: ha dobsz priviben email címet, küldök recepteket

krisz78
 
 


Katuska: tök igazad van........olyan jól megírtad...ez a lényeg. Én is erre gondolok sokszor, hogy van 2 egészséges gyönyörű, okos kisfiam, ennél nagyobb öröm ebben az életben nem kellhet. Én is egészséges vagyok,élnek a szüleim.......vannak barátaim....mégis néha olyan nyomorultul érzem magam........
Jó olvasni amit írtál.......igazad van....nagyon is.

KépKép
peni
 
 


Bartika!
Máté kicsinek is ilyen kis makacs volt...soha semmit nem engedett, mindig ellenkezett, elégedetlenkedett.AZt hittem jobb lesz...majd talán pár év múlva. Amúgy tegnap meg ma egész tűrhető volt.
A játszóház jó ötlet! Nálunk is iylen kalandpark van itt a 17-ben. Hétfőnként egész napra csak egy ezres a beugró az egy éven felülieknek. Nem tudom a Lurdyban van-e ilyen emrt egyébként elég húzós...
katuska79
 
 


Sziasztok!nem győzöm visszaolvasni!!!
Zille jelentését én kérdeztem,köszi,hogy leírtad!

Azt hiszem férj ügyben én sem állok valami jól,nincsenek nagy gondok,csak soha nincs itthon!!!persze tudom,hogy értünk dolgozik,meg hogy könnyebb legyen,csak minden az én nyakamban van!!!és nagyon nehéz!!!

éjjel Zéti úgy felsírt,megijedtem,de aztán megnyugodott!

vettem neki kölesgolyót,hogy kell azzal sűríteni,tök béna vagyok!!!

cukkinit én is adtam,de mint írtam öklendezés lett a vége,most vettem 1 üvegeset,megpróbálom azt!
én is főzök inkább Zétinek,az azért jóval olcsóbb is,na meg tudom mi honnan van!

ezt az oldalt,ha van kedvetek és időtök,nézzétek meg!alvás,együtt alvás,különalvás...
jó kis cikkek!!!
http://www.lll.hu/cikkek/ejszakai

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Katuska
Be is fejeztétek a munkát, vagy van még mit csinálnotok?
Biztos jól néz ki.
Hát igen azt mondják, hogy jön lassan a dac korszak a csemeténél 3 éves kora körül. Ezt már volt alkalmam 2x átélni és még majd 2x-er fogom is. :D

manocskak
 
 


ja,meg adott már valaki ilyen bébidesszertet!vettem és csak itthon néztem meg,hogy ez végül is 1fajta joghurt!tehát tejből van!de 6hótól lehet adni!lehet nem kísérletezek,majd megeszem én!!!! :lol: :P :lol:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Zeteny
Ha tej van benne akkor szerintem ne add oda a csemetének, hanem tényleg te edd meg.
De szerintem azért esetleg a védőnőt is kérdezd meg.
De ez is érdekes, hogy nekem azt mondta a doki néni, hogy 1 éves kor alatt ne adjak a Joelnek tejet, bár az is igaz, hogy mi a kecske tej miatt kérdeztük.

manocskak
 
 


hát igen,nekem is ezt mondta,csak akkor nem értem miért lehet ilyen termékeket forgalomba hozni,hiszen szerintem sehol nem engedélyezik 1éves kor alatt a tejet!

manocskák ti gazdálkodók vagytok?1-szer ittam kecsketejet,háááááát!na jó,nem rossz,de nem lett a kedvencem! :roll:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Manocskak! Értem.

Bartika! Jó lenne valamikor talizni. :)

Zétény! Én adtam neki, pontosan ma. Kétpofára ette.
A cukkinit O. sem eszi meg.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Manocskak! Zeteny! Azért ezekben sem tehéntej van:
http://www.nestle.hu/baba/szakertoizona/atehentej.aspx

A kecsketej a legtáplálóbb tej, de azt én is korainak tartom még.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Csöre: köszi a kérdésed most éppen betegen.
A múlt hétvégén minket is utolért az első nyavalya, eddig pedig megúsztunk minden betegséget. Szombat este kezdődött 39 C-os lázzal úgyhogy hétfőn elmentünk a dokihoz aki megvizsgálta Patrikot és kiderült hogy vírusos fülkürthurutgyulladásunk van. Kalcium, füllcsepp, sok folyadék. Aztán tegnapelőtt este óta plusz hasmenés és nyűgösség. Főzeléket, gyümit nem is fogad el csak a tápszert. Tegnap reggel piros kis kiütések jelentek meg a törzsén és a hátán úgyhogy ismét doki. A diagnózis exanthéma subitum vagy háromnapos láz. Ma már csak hőemelkedés van, de a hasmenés és a nyügösség továbbra is fennáll.

Ráadásul engem is utolért a megfázás nyelni sem tudok úgy fáj a torkom :?

Mindjárt rakok képeket.

sahli
 
 


Zeteny
A falu szélén vannak állataink ( 5 hektáros erdős terület), disznókat és kecskéket tartunk, mi nem is veszünk bolti tejet csak akkor, ha már a kecskét/kecskéket nem tudjuk már fejni.
Akkor van kellemetlen íze a kecske tejnek, ha ott van a bak. Meg tudod a kecskék mindenféle növényt lelegelnek köztük a parlagfüvet is attól is esetleg más íze van a tejnek.

Hanna
Tudod abból indultam ki ilyen téren, hogy végül is az én keresetemhez semmi köze a párom exének, tehát abból ő nem is "követelhet" pénzt, hiába vagyunk már összeházasodva.
Tehát a párom exe hiába menne el esetleg a bíróságra ez miatt, ott is csak a párom keresetét kérik és nem az enyémet, pont ezért mert az én keresetemhez semmi köze.

manocskak
 
 


Sahli! Jobbulást nektek!!!!

Manocskak! Értem.

Dobok két képet:

Vonattal álmodom:
Kép

Anya! Ártatlan vagyok!
Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kép [/img]

sahli
 
 


Kép

sahli
 
 


Sahli! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: köszi. Vasútparkban voltatok?

sahli
 
 


Móni: sok kecske meg disznó van? Eladjátok őket? A férjed egész nap az állatok körül dolgozik?

Zétény: nálunk is így kezdődtek a bajok x éve,hogy sosem volt itthon a férjem.....persze értünk dolgozott, csak hát ez egy teljesen jogos és tudati magyarázat....az ember lelke meg nem mindig tud mit kezdeni a tudatával.....sajnos. :roll: .És hát ha egy folyamat elindul azt nehéz megfékezni....akkor ha lelki folyamat még nehezebb.... :roll: .
Zétény anyuka neked mi a keresztneved? Olyan fura Zéténynek címezni egy üzenetet amikor egy Zétény itt ül az ölemben....és ráadásul férfi ember :lol: :lol: .

Sahli: jobbulást!!!

KépKép
peni
 
 


Sahli! Igen. Olivér meg van őrülve a vonatokért és a tűzoltóautókért (hallod ezt Biga.Csiga??????)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: nagyon aranyos a fiad :D és milyen szépen ül.
Mi mégcsak megtámasztva ülünk viszont a kúszás és a négykézlábazás nagyon megy. Ja és új kedvencünk a távirányító! :)

sahli
 
 


Sziasztok!

Hanna jelezte, hogy hiányoltok.:(
Bocsi, hogy eltűntem, de nálunk is gondok voltak, elég nagyok párkapcsolat terén. Most úgy néz ki sikerült megbeszélnünk, és ha így marad, akkor megnyugodhatok végre. Bár egy terület sajna nem javul, és ez azért rányomja béllyegét a kapcsolatra.:(

Végre beengedett a babanet, és most elmentem az üzit is.:) 1 hete írtam, szép kis regényt, és elszállt.... :evil:

Noémi:4 fogacska kibújt, és készülődik az 5. is, de ezzel szenvedünk eddig a legtöbbet. Már 3 éjszakát végigsírt. Most kicsit stagnál, de most meg visszaállt az éjszakai 3 óránkénti evésre.:S
Kommandózva kúszik, és rájött, hogy a parkettán jól tud csúszni a pocakján, így nem strapálja feleslegesen magát, és fókaként közlekedik. Négykézláb még csak hintázik, és próbálkozik popsiját oldalra billenteni, de még ne tud egyedül felülni. Támaszték nélkül viszont már sokáig megül. És megvan az első szavunk is, amit tudatosan használ, ami nem lehet más, mint a "MÁMMÁ":). HA már nincs türelme megvárni, míg elkészül a kajája, és farkas éhes, akkor kiabálja:). És szegény nem érti, hogy én meg miért nevetem ki, mikor ő majd éhen hal.:D

Kaja terén nem tudom mit is próbálhatnék ki. Jól jönne némi kajarecept.:) Mit mivel együtt adtok.
Eddig féltem a paradicsomtól, de azt hiszem holnap kipróbáljuk. A céklától hihetetlen hasgörcse lett, pedig nem kapott sokat. Ízlett is neki...
Kedvence továbbra is a cukkini:). Bár mostanában semmi új ízt nem kapott a tescos babapiskótán kívül, azt is csak rágásra.
Mikor lehet neki adni kenyérhéjat, kiflicsücsköt rágcsálni?

Bocsi, hogy önző módon csak magunkról írok, de elég nehéz visszakapcsolódni.:(

Végül néhány friss kép az én kis boszimról:)Kicsit sok leszek, bocsi.:D

Kép babapiskótával Kép cuki Kép csupa jókedv Kép evés közben Kép hintámban Kép huncut Kép bűbáj Kép mérgesen Kép pózolok Kép vigyor-bugyor

Kép
moffli82
 
 


Móni! igen van még mit csinálni. Épp tegnap rakta fel a csempét a kazánházban amit utána szintén fel kell csiszolni mert ott is iylen csempe van és majd azt is le kell kennem. De az már nem nagy valami mert nem oylan nagy a felület.

A tej és a tejtermékek közt különbség van. A tej ugye tej, a tejkészítmények meg tejsavó alapúak éppen ezért lehet őket adni egy éves kor alatt ha valaki nem allergiás. De allergia és allergia közt is különbség van. Nem mindegy hogy valaki tejfehérje vagy tejcukor érzékeny!
katuska79
 
 


Nagyon édes kisbaba Noémi!

Patrik kb. 1 hónapja pelenkázáskor a golyóit markolássza. Valakinél még előfordult ilyen? Sokszor úgy megtépi hogy tiszta vörös.

sahli
 
 



peni Kriszti vagyok,csak,mivel mondtátok,hogy van pár Kriszti,így egyszerűbb megkülönböztetni!

katus köszi az infót!

hanna szintén köszi!Olivéred nagyon helyes kiskrapek!!!

sahli de édi!!! :D

Noémi ténylrg csupa bűbáj!!!

akkor adok Zétinek ilyen desszertet,és majd meglátjuk mi lesz!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


sahli Zéti is ugyanezt csinálja, és közben nagyon örül magának!mindig adok neki v.mi játékot a kezébe,mikor cserélem a pelust,mert úgy nagyon nehéz,ha "kukizik"!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Sziasztok!
Olivéren mindig ámulok milyen jóképű kispasi.
Na de Patrik se semmi. Lavór :lol:
Noémi nagyon szép hölgyike. Nagyon huncut nézése van.

Igazság szerint én már rendes joghurtot is attam Levinek,nálunk a védőnő azt mondta mehet, plusz a túró is .A családban nins senki alergiás és hála neki sincs semmi baja.Sőt nagyon szereti

Katuska jól szoltál mint mindig. Ámulok hyogy hogy értesz a pasik nyelvén és mindig igazad van.Gondolom nálatok nemigen borul ki a bili :D

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Sziasztok!!

Édesek a gyerkőcök!!!!

Moffli:
Noémi,egy tüneményes édes pofa,mindíg ilyen jókedvű?????

Sahli:
Patrik is nagyon édes,kis vigyori.

Hanna:
Olivér zabálnivaló,mint mindíg!!!!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Moffli! :)
Gyönyörű Noémi!

Köszi a dicséretet, illetékesnek átadva. :)

Kupi! :) Igen a joghurt és túró mehet.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Rita:
Attila ,és a nagyi is gyönyörűek!!!

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Regina nem írtad hol sikerült összeszedni kullancsot?

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Ja, Csajok!

A Nestlé és a Milupa megújítja a termékeket. A DM-ben egy csomó tejpép és bébi joghurt 50, 75%-kal olcsóbb.
Ha érdekel valakit. Lejárata 09., 10. hó.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nálunk tavasszal volt a kutyákban találtunk de azt mondják inkább az avarban, fűben szeretnek nem?
Ti merre jártatok?

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Hanna: az a bűnbánó tekintet! Iszonyat édes!
Moffli: majd kicsattan Noi a jókedvtől! Látszik, milyen kiegyensúlyozott baba.

Sahli: Hogy mennyit változott Patrik! Nagyon helyes kispasi. Lavórban fürcsi. :lol:

Én még nem adtam olyan desszertet Ádámnak, de már szemeztem vele. Akkor mi is kipróbáljuk majd.

Anya vett babakekszet (jó drága volt). Most az a sláger Ádámnál. Elszopogatja, meg szoktam neki almával, barackkal összeturmixolni.

Csajok a C&a-s 50%-os utalvány lejár augusztus végén. Aki még nem vásárolta le.... Én most szaladtam el, vettem egy cuki szabadidőruhát Ádinak télire.

Kriszti: tudod, a múltkor kérdeztem a jogi dolgot. Na, holnap megyünk aláírni. Sajna az illetéket nem lehet megkerülni, de sikerült a legelőnyösebben szerződésbe foglalni. (jár az illetékmentesség az örökségem után, és csak azon felül kell fizetni) Sajna igazatok volt. Viszont anyumék ragaszkodtak ahhoz, hogy legyen tulajdonrészem, legyek bebiztosítva.

krisz78
 
 


Ági,nem voltunk sehol
Otthon vagy a papánál sikerűlt összeszedni,martinban is volt már,azt viszont csak itthon,mert nem voltunk akkor máshol.

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Sziasztok!

A visszaolvasás most nem ment valami fényesen, így inkább csak a képekre reagálok.

Noémi hiheteten vigyori kislány, és nagyon jó a "fényképarca" :D (Moffli, örülök, hogy előkerültél és alakulnak otthon a dolgok). Olivér milyen szépen ül már (nekünk is van olyan nyuszink :D ) és édesen alszik a mozdonynál (remélem nem berregett a mozdony motorja). Patrik a lavórban :D Alig fér már bele, ő is úgy megnőtt (Sahli, Bálint is markolássza a fütyköst, hiába, pasiból vannak :D :D ) Ati pedig nagyon jóképű kispasi (és csinos is) :D

Tegnap találkoztam egy kolléganőmmel, akinek márciusban született a kisfia, én is és Bálint is nagyon jól érzetük magunkat. Bálint állandóan "Simogatni" akarta a másik babát, dehát neki még a simogatás inkább egy medvepuszival ér fel, így inkább nem hagytuk. Ma meg csavarogtunk, nemrég értünk haza. A C&A-ba tök jó téli cuccok jöttek, egy párat sikerült is levadásznom.

Edit + Bálintbaba

KépKép
bálintanyu
 
 


Krisz: én is azt a kupon lőttem el a C&A-ban :D :D

Csajok, valaki vett mostanában ajtóra vagy lépcsőhöz szerelhető ajtórácsot? Hol érdemes megnézni? A Brendonban marha drágák :evil:

Edit + Bálintbaba

KépKép
bálintanyu
 
 


Hanna! ez jó hír! akkor ezért olcsóbb a Beba...

Krisz! hó de jó, hogy mondod az utalványt.

Nálunk is szokott kiborulni a bili de megoldjuk mindig...

Edit! nincs valakinek valahonnan régi kiságy vagy járóka rács? Arra csak egy ajtópánt és kész....nem nagy valami kér érte vagyonokat adni! De mi pl ajtópántot sem tetünk rá, egész egyszerűen odaszorítottuk a falhoz egy kampós szöggel amit lehet forgatni. Nekünk csak át kellett lépni rajta, este meg mikor nem volt gyerekjárás félre tettük.
katuska79
 
 


Hanna
Köszi a tippet a tejpépről, a DM-ben vettem eddig a Joelnek mert ott 275-ért volt tejpép, de az most valami 500 Ft fölé vitték az árát, majd megnézem, ha megyek a városba, mert úgy is kell vennem neki 1-2 dolgot.

Ma nagyon nyűgi a drágám, szerintem az oltás miatt, reggel lázasodott be, de úgy néz ki, hogy nem kell adnom neki már kúpot, de majd kiderül este.

manocskak
 
 


Katuska: köszi a tippet, szerintem anyósoméknál van talonban pár régi babaágy, apósom meg meg is tudná csinálni. Úgy irigyellek, hogy ilyen kreatív és ügyes vagy (nálunk minden csak akkor lesz meg, ha megvesszük :twisted: )

Edit + Bálintbaba

KépKép
bálintanyu
 
 


Manocskak! Milyen tejpép volt 275.-Ft? :shock: :shock: :shock:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


úúúúúúúúúúúúúúú,Móni!!!!
99 nap van már csak hátra???? :shock:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?